Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#32451) PAtr0n válasza PR0JECTNR56 (#32448) üzenetére


PAtr0n
addikt

Aszinné az ember, hogy lapos, de mindig kilátszik a kupola :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#32452) Kakumix válasza mikron (#32437) üzenetére


Kakumix
senior tag

Pár napja engem is betett ellene, nem örültem a szakaszának, mert, kékre és voltak lilára festve, míg nálunk csak egy kék szingli volt, Highway-en. JacquelineX egy Foch155-öt vezetett - jobban mondva abban üldögélt egy bokor mögött (5 tankot azért kilőtt, engem is beleszámolva és ővé lett a top sebzés :) ).

De ezúton is köszönöm a háromfős KPH-s szakasznak, hogy mindent megtettek a győzelemért és 3db T9-es TD-vel ~3400-at sebeztek! Toerpoerdoegnek az inspiráló szavait, hogy menjek már előre a T71-emmel és spotoljak, hiszen a folyóban a híd alatt lévő AMX tutira egyedül volt a környéken és a T71-em amúgy is átugrik a folyón, cseppet sem lassul le és így nem tett volna könnyű célponttá, ha átmegyek a folyón. Továbbá köszönöm, azt is, hogy fenyegetése ellenére nem lőtt belém a Jagdtigerével, bár ez lehet csak azért volt, mert már túl messze voltam a bázistól, amit kempelt. Persze biztos lehetett, volna ügyesebben is spotolni, de azért így is több, mint 30%-kal kaptam több XP-t, mint a csapat másodikja és messze többet spotoltam.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#32453) PR0JECTNR56 válasza PAtr0n (#32451) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Lényegtelen hova bújnak vele, előbb vagy utóbb úgyis kilátszik. Hetzer-el is így nyírtam ki a múltkor egyet, hogy teljesen szétlőttem ezt a kupolának csúfolt gombócot a tetején. :D

(#32454) PAtr0n válasza PR0JECTNR56 (#32453) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na jahh, hiába lapos valami, ha a szemölcsét állandóan az orrod alá dugja :D
Ha belegondolunk mekkora fasság ilyen téren is a játék. Gondold el ezt az életben: szétküldöd a kupolát a tetején, ami tegyük fel csak a könnyebb be, és kijutást könnyíti a legénységnek. Legrosszabb esetben péppé lövődik, és nem tudnak kijönni, de nem semmisül meg a tank tőle. Én a saját ötleteim szerint külön egységekre osztanám a tankot. Legyen minden részének külön HP-ja ami egy nagy közösből vonódik le találat esetén. Tehát pl egy szarrá lőtt tornyot ne érje meg tovább lőni mert nem vonódna le HP a tanknak. Az már más kérdés, hogy onnantól max spotolni volna jó a tank. Sajnos túl nagy a szakadék a játék és a valóság között. Simán működne az a modell is amit leírtam, csak azt már a kezdetek óta így kellett volna csinálni.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#32455) Drenadar válasza PAtr0n (#32454) üzenetére


Drenadar
veterán

a lövedék kitéríthetőséget lemodellezni és megérteni nem egyszerű... szóval szerinted a kupola teljesen független a tanktól, és ha agyonlövöd csak leesik?
az hogy mi történik és melyik tölténytipussal becsapódás után az csak hülyeség?
esélytelen szerinted hogy a kupola első páncélján áthaladó töltény kárt tegyen a tank más részében is?

gratulálok.

nem azt mondom, hogy ez a legjobb model ami a játékban van, de nincs igazad :)

(#32456) zsolthee


zsolthee
senior tag

Nem szoktam dicsekedni meg replayeket mutogatni, de K6000 kollégával nem rég mentünk egy szép csatát.
Ezt most megosztom veletek. Jobb mint ha panaszkodnék. :D
Replay
Gyakorlatilag úgy fordítottuk meg a meccset, hogy buktának indult.

(#32457) Tomi0703 válasza cifram (#32422) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem mondanám, hogy az összes alapító PH!-s (Enzo biztosan az), csak sok PH!-s tag van benne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32458) PR0JECTNR56 válasza PAtr0n (#32454) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az elgondolás akár jó is lehetne, de ezt nagyon bonyolult lenne megcsinálni. Főleg annak tükrében, hogy egy olyan játékról beszélünk, ami még mindig egy magot használ a processzorból és egy E-10 két állású futóművének a lemodellezése is megoldhatatlan feladatok elé állítja az alkotókat már hónapok óta.

(#32459) zsolthee válasza diegho (#32427) üzenetére


zsolthee
senior tag

Rendesen szétkaptátok a bandát.
Jót vigyorogtam azon, amikor az ELC-t betoltad a faházba. :DDD
Leginkább én is azon akadok ki, amikor az illetőnek fogalma sincs milyen tankban ül.
A BlackPrince-nek meg csak egy "Gold noob"-ra futotta. :)

(#32460) L-e-f-i-e válasza PAtr0n (#32454) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Hajaj itt ellentétes fogalmak vannak....tfh a szétlőtt kupolát újabb lövés éri, az a lövedék ugyanúgy "kárt" okoz a tankban a valóságban is, de leginkább kinyírja az összes legénységet, nem beszélve arról, hogy a valóságnak sok helyen köze nincs a játékhoz itt, persze nem is kell hogy legyen, hiszen ez még mindig csak egy játék.

=^-^=

(#32461) Bingisz


Bingisz
addikt

Váááá...

Mikor veszik már ki ezt a szar Redshiret??? :O :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#32462) KisApám


KisApám
addikt

Eladtam a francba a francia Tier V-ös BDR G1 B-t. Elegem lett belőle, pedig nem rossz tank.
DE: 80%-ban katasztrófacsapatba rakott be, ahogy mostanság már elkezdtem lejegyezni vele kapcsolatban (15k csatás gyerkőcök 44%-al...).
A többi tankommal csodák csodájára egyáltalán nem fordult elő ilyen...
Jön az ARL44, fullosan... majd kiderül, mennyire fogok neki őőőőrülni.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32463) csapee


csapee
senior tag

Hogy milyen lassú ez a Type T-34, de darálni lehet vele azért (mókás kis kör volt):)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#32464) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok!

Gondolom más is beleragadt ebbe a csapdába, szeretném a tanácsát kérni SCOUT tankkal kapcsolatban.

TIER3-as PZ.kpfw. I aust C.-vel már egész korrekten ment, simán hoztam az eredményeket, most viszont a TIER VI LUCHS-szal nagyon nagy szenvedés az egész.

Ugye berak a VII VIII-asok közé, egyszerűen semmi esélyem. Se sebezni, se észlelni nem tudok. Túl lassú vagyok és túlságosan látható....

Mit tanácsolnátok? Látom, hogy lehet már kiegészítőket venni. Ezeket megéri már most megvásárolni? (Álcaháló, távcső stb). Ezek továbbvihetőek, vagy csak erre a tankra lesznek jók? Ugyanis nincs csak 300.000 kreditem, egy távcső viszont 500.000... Tehát ha még össze is szedném, akkor is gyorsan kuka lenne, ha máshol nem használhatom fel.

Előre is köszi a segítséget.

(#32465) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

juhúúúú, himmelsdorfon egy darab pillanatra nem álltam meg, hegyre fel, csiki csuki, aztán bevárni a többieket, hegyről le, amx 12t ram, halálfolyosón rape... imádom :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32466) Bad Pritt válasza q13579 (#32464) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Luchs tier 4-es.
Rakd rá az M.K. 103-as ágyút, az elég jó, autoloaderes (sok töltény van egy tárban, azokat kilövi, aztán betölt egy másik tárat több idő alatt),
Álcahálót, periszkópot rárakhatsz és ingyen le is szerelheted, a többihez aranyat kell feláldozni, másképp nem lehet. Érdemes rárakni mindkettőt, bokor mögé állni az segít a rejtőzésben és egy helyben maradni, mert kell egy kis idő egy helyben állva, hogy bekapcsoljanak (ezt jelzi is a játék, alul a lőszerek mellett).
Vagy másként lehet még összevissza rohangálni nagy nyílt pályákon, de akkor a periszkóp sose fog bekapcsolni, ez a hátránya.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32467) csapee válasza q13579 (#32464) üzenetére


csapee
senior tag

Míg nincs 6.-ik érzék elég nehéz haladni vele, de az álcaháló, távcső + bino kelleni fog. Ebből kettő szabadon továbbvihető, a maradék meg 10 aranyért szedhető le. Amúgy a Luchsot nem szidták annyira:)

Csapee

(#32468) q13579 válasza csapee (#32467) üzenetére


q13579
senior tag

És melyiket kellene először? Bio, vagy álcaháló? Mert sok kreditem nincs, vásárolni pedig nem szeretnék :)

[ Szerkesztve ]

(#32469) Chris0321 válasza q13579 (#32464) üzenetére


Chris0321
addikt

Felszerelés szokott lenni leárazva, olyankor érdemes bevásárolni ha van rá keret. Keress egy olyan tier 5-ös tankot amivel jól tudsz játszani (pl. M4, most akciós ez az ág) és azzal farmolj kreditet. Ha lesz leakciózva fogyóeszköz abból is érdemes bevásárolni.

(#32470) Linkin válasza nyunyu (#32445) üzenetére


Linkin
senior tag

Làtom van t34-2-őd mi a vélemènyed róla?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#32471) csapee válasza q13579 (#32468) üzenetére


csapee
senior tag

Év vége felé sztem lesz még egy leárazás, akkor vegyél felszerelést. Amúgy ha spotolsz és van egy domb a két tábor között ne egyenest menj át meghalni, elég csak a domb ívének nyomvonalánál kicsit lentebb menni és körözni. Neked csak az arty ellenfeled azt tudod sebezni, a többit csak idegesíteni kell.
Itt egy videó, bár sokat fightol de mind1

Csapee

(#32472) nyunyu válasza Linkin (#32470) üzenetére


nyunyu
félisten

Làtom van t34-2-őd mi a vélemènyed róla?

Tipikus szovjet med, lassan+rosszul celzo agyuval, de legalabb a -5 gun depression miatt nem tud semerre se loni.

Kb. 2 honapja elo se vettem, meg triplazni sem.

Dombon bujocskazni Pershing sokkal jobb, meg az legalabb majdnem olyan jol celoz, mint a nemetek.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32473) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Valaki megtudja mondani nekem, hogy az Object 430 mikor jön be a játékba? És arról vannak már hírek, hogy körülbelül miféle jószág lesz végül?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32474) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Hali

Valami nem stimmel a játékkal..

gép : Acer 7750G , ( i5 2450m - hd 7670m , )

az van, hogy felraktam a drivert és nem a beta-t , de ez a szar egyszerűen laggol.. 15-20 fps-en megy medium-high beállítások mellett 1600x900-ban ..

ez a helyzet 1024x768 ban full low beállítások mellett.

Átlag 40-50fps volt de nem értem mi történt vele. már 1x újraraktam, de semmi... :F

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#32475) Bingisz válasza Bad Pritt (#32473) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha minden igaz, csütörtökön mindenre fény derül.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#32476) Bad Pritt válasza Bingisz (#32475) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na ez remek hír.
Kritikus közelségbe kerültem T-54-el a 10eshez,c sak még nem döntöttem el teljesen, melyikhez.
Ha behozzák ezt, ugyanúgy a 100 millissel, akkor gondban leszek, mert egy ruszki medet akarok, de az akkor a legjobb legyen közülük számomra. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32477) KaLeun


KaLeun
senior tag

Vicces ez a gyere ki a hóra duma, alá meglátom mit tettél a csatavégi összesítőben.

Okoskáink 4 lila t10 meddel cicáznak a Airfield tengerparti dombján, csak azt felejtik el, hogy ők heavyben ülnek. Mekkora öröm volt amikor egy 200hp-s E3-ra kitárazott hülye AMX 50 120-ba belaggoltam (a...d WG) amit amúgy full tárral simán ledaráltam volna.
Eredmény: sikerült 1 sebző lövést leadni 4 nehéznek, egyedül a szintén unicum T57 izzad ki 1100 sebzést.

Azért az is jó, hogy t10 csatában meglepődünk az autoloaderes arty létezésén. Aztán full t10 csatákban, kezdéskor már rendszeresen megy az esztelen puffogtatás... Tisztára, mint a t1-ben.

Cila

(#32478) Drenadar válasza KaLeun (#32477) üzenetére


Drenadar
veterán

lehet mindenki vette az accot? az nem illegális? :D

(#32479) Midway válasza #43783936 (#32355) üzenetére


Midway
senior tag

A T7 ajándék tanknál ki van szürkülve az "elad" gomb.

(#32480) Drenadar válasza Midway (#32479) üzenetére


Drenadar
veterán

screen shotot róla!

(#32481) nyunyu válasza Midway (#32479) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem lehet, hogy tullepted az 5 tank eladas/nap limitet?
Probald holnap.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32482) 04ahgy válasza KisApám (#32462) üzenetére


04ahgy
nagyúr

És mennyi hajad kihullik, mire kifullozod. A top löveg nélkül halál, és oda igen nehéz az út. Cserébe lassan is céloz.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#32483) ztibor


ztibor
senior tag

Milyen prémium tankot tudtok ajánlani, ami ár érték arányban megéri, és még jó is vele játszani, valamint jól hozza a pénzt?

Valamint mi a tapasztat a Churchill III-ról (ruszki nehéz vonalra kéne egy megfizethető jószág)?

Prémium tankról még egy kérdés. Ez miben is másabb azon kívül hogy rögtön készen kapom pénzért?
Olvastam hogy azonos nemzetből lehet bele pakolgatni embereket képezni minden további nélkül stb.

Ha van egy jó link erről az is érdekel, én sajnos az általam ismert oldalakon nem találtam semmit.

Előre is kösz a segítséget

(#32484) Spenike válasza nyunyu (#32201) üzenetére


Spenike
tag

Hát ha ez jó kör ? :)

Akkor ez mi ?:):
[link]

[ Szerkesztve ]

(#32485) Bingisz válasza Midway (#32479) üzenetére


Bingisz
addikt

Beírtad az ellenőrző kódot?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#32486) #43783936 válasza Midway (#32479) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az ellenőrző számot a numerikussal üsd be, nekem, és néhány ismerősömnek, csak akkor működik az eladás.

(#32487) KisApám válasza 04ahgy (#32482) üzenetére


KisApám
addikt

A top lövegre FREE XP-t költöttem... :R
Az orosz tankokhoz mérten pontosságban jobb, ami ugye nem nehéz túlszárnyalni.
Tegnap az IS-el 250 méterre, célzás kivárva, 5-ből 2 talált...
Az ARL 44-el öröm volt utána játszani. A motor még iszonyat gyenge, de bírható.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32488) Bad Pritt válasza KisApám (#32487) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó gyors lesz majd a nagy motorral, nekem most új kedvencem az ARL.
Ami meglepett, hogy az AMX M4 is jó, meg működik a kezem alatt :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32489) KisApám válasza Bad Pritt (#32488) üzenetére


KisApám
addikt

Nem sok ARL 44-et láttam rohangászni eddig.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32490) Zeratul válasza PAtr0n (#32454) üzenetére


Zeratul
addikt

RRO becsapódik a parancsnoki fedélen akkor ott nem marad élve senki, az viszont tényleg röhely hogy a torony tetején csücsülő optikán keresztül beadja a lövedék max damot.

[ Szerkesztve ]

(#32491) Bad Pritt válasza KisApám (#32489) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát tier 6 heavyből biztos, hogy ebből van legkevesebb, még a churchill 7 is közkedveltebb, pedig az egy... szóval hagy némi kívánnivalót maga után. (Még mindig itt áll a garázsban, nincs meg a feketeherceg, pedig adnám már el a francba :( )

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32492) Angel1981 válasza Petyus87 (#32439) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszi a leírást! :R
Igen, a látótáv eltér, az valóban a stock torony ellen szól, viszont az hogy valami 130 vagy 140 mm, T8-ban szerintem mindegy. :)

(#32493) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#32491) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaa, mármint úgy rohangászni, hogy gyorsan menni :D
Mokány kis jószág lesz pedig a legnagyobb motor+lánctalp kombóval. T-150, M6 is lassabb nála, Churchill evidens, hisz cak 20-szal megy. Olyan 35-37 között megy és elég gyorsan el.is éri, ezt kombinálod a páncéljával, ami rohadt jó (szemből) akkor tudsz kellemetlen meglepetéseket okozni. Feltéve, ha kivárod ugye, hogy beszűküljön :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32494) Drenadar válasza ztibor (#32483) üzenetére


Drenadar
veterán

neked még senki sem válaszolt?

A churchill III se nem túl kemény, viszont lassú heavy, megymagköpködő van rajta, ha teljesen felszereled kevesebb mint 2 másodpercenként lő, kegyetlen sok tölténye van, viszont a KV1-et és társait már nehezen lövi át (célozni kell vele). Nekem tetszett, sok csatát lenyomtam vele, a többihez képest.

Jelenleg 5-ös prémium tankokból kettőt szoktunk ajánlgatni: Excelsior (angol heavy, nagyon hasonlít a churchillre, de többet sebez, sokkal agilisebb élvezetesebb vele nyomni) és a T-25 (Német médium, viszonylag jó ágyuval, nem is lassú, bár nekem ez nincs meg).

Ha több pénzt is rá tudsz áldozni érdemes szemügyre venni a 8-as prémium tankokat is. Igen, tényleg sokkal drágábbak, de brutálisan több pénzt hoznak. Mostanában én a kínai t-34-3-al lámulok, és volt, hogy 150 ezer creditet hozott. jó körökben könnyű vele elérni a 100 ezret(de ez igaz az összes 8-as prémiumra talán.), az ötös prémiumoktól átlagban olyan 20-30 várható el.

Prémium tank:
Igen, semmit sem kell már rajta fejleszteni, azonnal bevethető.
Javítási költsége minimális, ezáltal csökkennek a kiadások.
Credithozamára szorzót kap, több pénzed lesz.
Legénység: azonos nemzet azonos tanktipusának(gyk.:könnyű,közepes,nehéz,td,spg) legénységét bünti nélkül be lehet pakolni a tankba, és még fejlődnek is, szintúgy bünti nélkül.

(#32495) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok!

Melyik stat oldal működik? A planetwot az ugye behalt, a WotLabs szintén nem tudja mutatni a napi összesítőt, a noobmeter szintén nem frissít. Egyáltalán mikor összesíti a napi statot, máskor reggel már meg lehetett nézni. Lehet hogy az zavarja össze, hogy 2-3 óráig játszom?

(#32496) Bad Pritt válasza rolio1 (#32495) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én a hivatalos mobilos alkalmazást használom. Az nem statoldal, csak a nyers adatokat mutatja, de több, mint a semmi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32497) rolio1 válasza Bad Pritt (#32496) üzenetére


rolio1
tag

Az megy nekem is, csak tankra lebontva szerettem volna látni. Amelyik oldalra a dossier fájlt fel kell tölteni, az csak egy gépről működik, ugye? Úgy értem hogy a melóhelyen szoktam nézegetni hogy mit is csináltam előző éjjel,de az ugye nem fér hozzá az otthoni adatokhoz...

(#32498) Iron Funeral válasza Drenadar (#32494) üzenetére


Iron Funeral
őstag

De az az Excelsior miért jó? M3 Sanyinak jobb lövege van :DDD a páncélja sem valami eget rengető, bár jól mozog azt meg kell hagyni.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#32499) Bad Pritt válasza rolio1 (#32497) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt nem használtam szóval nem tudom :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32500) KaLeun válasza Drenadar (#32478) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nem hiszem, hogy vették csak néhány embernek kicsit nagy az önbizalma és meg sem fontolja más javaslatát. Azt akartam elmagyarázni, ha hátrébb mennek akkor tudnám lőni a medeket.
Egy másik csatában egy ellen 113 az EFE-X lila szakaszát fikázta, hogy hogyan alázta volna le őket. Aztán már az elején beaprítottam Tiger II-vel El Halluf közepén, még sikerült elmennie A2-be meghalni.

Egyéb:

Tegnap alkalmaztam a hagyjuk kicsit kibontakozni a hülyéket elvet. Habár az olyan fail csatákban nem lehet semmit sem csinálni ahol 12:00-kor is már csak az arty él.

Cila

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.