Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#31751) Chris0321


Chris0321
addikt

(#31752) Strauss válasza KisApám (#31748) üzenetére


Strauss
senior tag

Én 65 évesről tudok.... :) az a max. :D

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#31753) KisApám válasza Bad Pritt (#31750) üzenetére


KisApám
addikt

Jingles videóit szoktam nézni.
A hangja alapján tuti nem 20-as. Jókat szokott röhögni az biztos :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#31754) Tuco Ramirez válasza KisApám (#31744) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Nekem se hiányzik már sok a negyedik X-hez. :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#31755) Bad Pritt válasza KisApám (#31753) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Van videója a bovington tankfestről, ott német harckocsizó egyenruhában flangált.
Amúgy én az ő videóit kedvelem talán legjobban mind közül.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31756) Szepi1979 válasza Angel1981 (#31734) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Én is csak úgy játszok, már ha van időm. Ha gondolod keress rám: Szepi79

“ nem kell mindig nyerni “

(#31757) Angel1981 válasza Chris0321 (#31751) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszi!

"Minden tank ugyan olyan csapatbeosztást kap (az alul és felül töltött csaták szempontjából) az artyk kivételével." - Na persze! :P

"K:"A KT parancsnoki kupolája 150mm a történelmi 120mm helyett, mért?" V:"Oké, mivel kéred ezért nerfeljük."" - Anyátokat! Máskor meg azért nézitek hülyének az embert, ha azt merészeli feltételezni, hogy nem történelemhű páncélvastagságot alkalmaztok! "Ez miért ennyi? Mutass más dokumentált adatot, és módosítjuk!"

Szepi1979: köszi a felajánlást, ez kedves! :R
Majd még visszatérhetünk rá, félő, hogy most 2 hétig egyáltalán nem lesz időm - még kiderül!

[ Szerkesztve ]

(#31758) dfsz34 válasza SoulReaver (#31749) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem 1190 volt, akkor nem sokkal maradtam le :((

(#31759) SoulReaver válasza Angel1981 (#31757) üzenetére


SoulReaver
veterán

Elég paraszt módon állnak a dolgokhoz. Látszik a játékon is, hogy sok beképzelt gyökér áll a háttérben...

dfsz34: Nem kell sürgetni... Majd adja magát :) Addig is, megismered... Am. pont ebben a meccsben volt ez : Potential damage received 18330 ;]

[ Szerkesztve ]

(#31760) Vitiris válasza Pete55555 (#31706) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ha törlöd visszaáll magyarra! :)

(#31761) Jo33by


Jo33by
tag

Néhány nap stockozás után 2 járművemet figyelem elsősorban. Stock Ferdinand és VK.30.02 . Mindkét járművemet az MM az alsó besorolásban tartja folyamatosan ami annyit jelent hogy gyakorlatilag nem vagyok hatással a csata eredményére. Azért amint tudok "csipegetek" bár ez inkább vonatkozik a ferdire. Másikkal sem megkerülni sem körbeforogni nem sok alkalmam volt, tehát T-44 féle harcmodort nem tudom a Vk-ba áttenni bármennyire jó vagyok az orosszal. Egyszerűen az alap láncal nem forog ahogy szeretném. Nyerési Winem ferdivel 25% a másikkal 30%. Mégegyszer mondom nem én döntöm el a csata alakulását a stock miatt szivatóágon tart a játék ezekkel. Na most hasonlítsuk össze a T-54 járművemmel ezt az eredményt: T-54 az a tank amire költöttem tehát nem húztam ki stock-ként hanem megvettem rá mindent mert nem akartam szenvedni egy percet sem. Láss csodát azzal az első 100 csatámban 54% winem volt. Ezt nem rakta be szopóágra hanem rendes besorolást kapott.

(#31762) pws válasza SoulReaver (#31759) üzenetére


pws
aktív tag

Elég arrogánsak. 'A szarrá kerestem magam, ne ugassatok ge.ik' Valszeg elszállt velük a ló, ami nem sok jót jelent a jövőre nézve.

(#31763) PR0JECTNR56 válasza KisApám (#31753) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ha már Jingles, van neki is néhány pillanata, amikor tele lesz a hócipője. :DDD
Egészen pontosan itt.

(#31764) #43783936 válasza Jo33by (#31761) üzenetére


#43783936
törölt tag

Gyanítom, hogy a VK.30.02D-ről van szó, és nem az M-ről, mert az egy szuper kis járgány. :)

(#31765) nyunyu válasza Jo33by (#31761) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha TD agon jutottal volna el a Ferdiig, akkor lenne egy lassu TDd turheto tuzerovel.
Most van egy turheto sebessegu * TDd nulla tuzerovel.

Nem csoda, ha szenvedsz vele.
BTW, milyen legenyseget tettel bele? Vadiuj 75%-osat?

Mondjuk nekem egyszerubb volt, mert a JP2-on szerencsetlenkedtem ossze a 128-as agyut, igy Ferdire mar csak fel kellett pattintani, legenyseget meg attettem az eladott JP-bol, plusz loptam plusz egy toltot a Stugbol.
Igy joval egyszerubb volt osszeharacsolni az XPt a hianyzo motorokra.

*: kozepso motorral mar le birja hagyni a fullos T28-akat.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31766) Fritz Teufel válasza Chris0321 (#31722) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Igen, a boltban vettem. Látom a depóban, de nem lehet felmálházni. A javításnál meg nem enged venni sehol sem. Nem értem...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#31767) Angel1981 válasza pws (#31762) üzenetére


Angel1981
veterán

"A szarrá kerestem magam, ne ugassatok ge.ik!" :C

Hát biztos adja a stílust, hogy jól megy a szekér - de semmi sem tart örökké!
Kíváncsi leszek, ha majd egyszer megindulnak visszavonhatatlanul lefelé, akkor milyenek lesznek e tekintetben!
(Kívánni nem kívánom nekik, mert élvezem a játékukat, és igen, elismerem, hogy nagyon sok munkájuk van benne, de mindennek van kezdete, és vége. A leépülés előbb-utóbb elkerülhetetlenül bekövetkezik, mint pl. a WoWarcraft-nál. Ennyi.)

(#31768) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#31763) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Zseniális a forma :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31769) nyunyu válasza Fritz Teufel (#31766) üzenetére


nyunyu
félisten

Szerviz menuben tudod allitani, hogy melyik loszer hanyadik legyen, illetve a csuszkakkal allithatod, melyikbol mennyi legyen a csata elejen nalad.
Ha be van pipalva az automatikus feltoltes, akkor csata utan automatikusan kipotolja az ellott mennyiseget a depobol, vagy ha nincs egy darab se raktaron, akkor penzert vesz annyit.

Prem loszereknel minden tanknal kulon-kulon be kell allitani, hogy ne goldert, hanem creditert vegye.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31770) Fritz Teufel válasza nyunyu (#31769) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ezt meg is tettem, de a csúszkát sem lehet állítani a prémium lőszereknél. Még akkor sem, ha a depóban már eleve van ilyen lőszer. Egyik járművemnél sem működik.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#31771) nihill válasza Fritz Teufel (#31770) üzenetére


nihill
őstag

Előbb a normál lőszer mennyiségét csökkentsd a tankon. Annak a helyére lehet majd tárazni a prém lőszert.

(#31772) csapee válasza Fritz Teufel (#31770) üzenetére


csapee
senior tag

Ures helyed van a loszernek?

Csapee

(#31773) Bad Pritt válasza Fritz Teufel (#31770) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Van egy max kapacitása minden harckocsinak, mindegyiknek más. Próbáld meg, hogy kevesebb páncéltörőt vagy repesz rombolót viszel és akkor hátha be tudsz rakni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31774) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Ehh, erre nem gondoltam. Köszönöm szépen a segítséget!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#31775) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Arról vannak amúgy hírek, hogy mi lesz a T-44-85-tel és 122-vel? Láttam a képeket, hogy a ruszki szuperteszterek kaptak 122-est, de az nálunk is lesz?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31776) klambi


klambi
addikt

úgy utálom hogy folyamat jönnek az invite-ok mit lehet ezekkel a spamekkel csinálni?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#31777) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

A noobmeter elég rég frissült, valami baj van az oldallal?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#31778) #43783936 válasza klambi (#31776) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szelektív figyelemmel és körültekintéssel észre se fogod venni.
Körültekintés: A van magyar kérdésre nem válaszolni.
Szelektív figyelem: Már azt is csak órákkal később veszem észre, ha ismerős hív szakaszolni. :D

(#31779) D1Rect válasza klambi (#31776) üzenetére


D1Rect
félisten

Menu/Settings/Game és az 5. opció az, hogy csak ismerősök küldhetnek invet.

(#31780) Bingisz válasza Angel1981 (#31757) üzenetére


Bingisz
addikt

Még nem érzed SerB válaszainak iróniafaktorát. Pont a sok sírás miatt lett buffolva a kupola. Na most ezek után egy ilyen rinyálásra te mit válaszolnál?

Amúgy a normális kérdésekre normálisan szokott válaszolni. A kis trollkodás belefér szerintem, a fórumhuszár játékosoknak meg nem kell sokat gondolkodni ha okolni akarnak valakit.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#31781) nihill válasza 04ahgy (#31777) üzenetére


nihill
őstag

túl sok a noob és már nem győzi az adatokat :DDD

(#31782) PAtr0n válasza KisApám (#31744) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nálunk a háziorvos tolja már egy ideje, 17k csatával a háta mögött és erősen 60 felé jár már korban, közelebb van hozzá mint az 5x-hez :) Ő az: 0rtega
A TD-ket favorizálja főként, és szinte csak USA és Francia ágon mozog.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#31783) klambi válasza D1Rect (#31779) üzenetére


klambi
addikt

ezzz jólhangzik!!!!
köszönöm!

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#31784) Angel1981 válasza Bingisz (#31780) üzenetére


Angel1981
veterán

#31777 04ahgy: nekem több mint egy hét, és 120 csata kellett, hogy tegnap végre frissüljön.

Döntsék el, hogy történelemhű adatokkal dolgoznak-e, vagy sem?
Az archívumokban található adatok (elvileg) egzaktak, míg a WG által kitalált HP rendszer tényleg csak egy balanszolási faktor.
Ha egy jármű egy weakspot miatt túl gyenge lenne a tierjében, kapjon HP buffot - korábban már amúgy is néztek hülyének embereket azért, mert azt feltételezték, hogy a HP mennyiség, és a tank "általános" páncélozottsága között valamiféle összefüggés van.

Túl gyengén páncélozott a Tiger II kupolája? OK + 100 HP, de a vastagsághoz nem nyúlunk, mert így történelemhű! (Ennyi, de nem én fejlesztek.)

Ez az egyik fele, ami tényleg a WG-re van bízva, de ott a másik, hogy ha valóban ez történt, akkor itt van egy szerintem korrekt válasz, ami még egy kicsit "helyre is igazítja" a tudálékoskodókat:
"El kellett rugaszkodnunk a történelemhűségtől, mert nagyon sokan kritizálták a Tiger II-t a gyenge kupola miatt. Azért tettük, hogy elégedettek legyetek, most ne kezdjétek az ellenkezőjét!"

Ennyi, Serb erre meg biztos azt mondaná, hogy csináljak jobb játékot, és akkor annak a fórumán úgy reagálok, ahogy akarok! :D
Be is fogtam, PEACE! :)

[ Szerkesztve ]

(#31785) Bad Pritt válasza Angel1981 (#31784) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vagy bele mernének nyúlni a játékba és leküldenék a Tigrist meg a Párducot például tier 6-ba. Ahová valók.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31786) Drenadar válasza Bad Pritt (#31785) üzenetére


Drenadar
veterán

miért nem egyből tier 1-be? :D

valami ésszerű indoklásod is van miért legyenek ezek 6-osok? miér nem jók 7-esnek?

(#31787) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#31786) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem ütnek akkorát, mint az IS3... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31788) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#31787) üzenetére


Drenadar
veterán

és akkor a Hetzer legyen 9-es, mert üt akkorát mint egy is8?

(#31789) Bingisz válasza Angel1981 (#31784) üzenetére


Bingisz
addikt

Nyilván ez lenne a rendes válasz, de amikor már 34501875 alkalommal kérdezik meg tőled, nyílván te se ezt fogod válaszolni... :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#31790) Bad Pritt válasza Drenadar (#31786) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mert nézd meg mik vannak 6-ban. T-34-85, Jackson, amik a valóságban méltó ellenfelei voltak a Tigrisnek meg a Párducnak. Pl. kapásból ott a VK 30.02M is, ami elég érdekes, mert igencsak hajaz a történelmi Párducra, mégis van a játékban másik Párduc 7-ben. Ennyi erővel cseréljék ki, és akkor lenne egy tier 6-os párduc, a történelmihez közelebbi felállással, és ami elég erős lenne a tierjében cserébe nem kéne annyi hp-t adni neki, mint egy heavynek, hogy életképes legyen. AZ M meg mehetne 7-esbe a szívószállal, az úgysem érdekel senkit, hogy egy papírtank meg kis példányszámú prototípus milyen modulokkal szerepel a játékban.
Ugyanezt emg lehetne tenni a Tigrissel is. Ott, ahol az ARL nem számít OP-nak, a Tigris miért számítana? Biztos guberálnának a helyére valami papírtankot 7-es szintre, cserébe 6-osban tényleg erős lehetne mindkettő.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31791) Cucuska2 válasza Bad Pritt (#31790) üzenetére


Cucuska2
őstag

Az ARL-nek nagyon gyér az aim time-ja, DPM-je kicsi, és ha előlröl kap lövést testbe, akkor dofőr, ha toronyba (aminél a lövegpajzsot minden átviszi), akkor célzó fekszik ki.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#31792) nyunyu válasza Bad Pritt (#31790) üzenetére


nyunyu
félisten

Proto Panthert 8.8-ban tettek be a jatekba, hogy legyen valami med a rendes Panther elott, mert a korabban ott levo 3001H-t atminositettek heavynek+lekuldtek T5-be.

8.7-ig a Tiger+TigerP volt a legkisebb nemet heavy.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31793) Jo33by válasza nyunyu (#31765) üzenetére


Jo33by
tag

"milyen legenyseget tettel bele? Vadiuj 75%-osat?" Nem. 3.-ik skillt húzzák most a Ferdiben, a Tiger P-be szolgáltak meg előtte a sima Tigerbe. Szóval hatodik érzék + elit alakulat már megvan bennük, 88% tartanak. Kicsit vagyok vele gyorsabb mint a T28 proval. Néha eléri a 20-25 km/ó-t.
Megint egy gyöngyszem, természetesen előny az ellenfélnél.

(#31794) D1Rect válasza Bad Pritt (#31790) üzenetére


D1Rect
félisten

De akkor a Tiger P randomra rohadjon le a csatamezőn csak úgy magától. :D

(#31795) Flatron710


Flatron710
tag

Ha két percen belül 0:4-re vesztésre áll a csata, akkor az 3 percen belül 0:8 lesz. ( saját WoT matek képlet )

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#31796) Bad Pritt válasza Cucuska2 (#31791) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, pont ezért mondom, hogy balanszolva van, még az extra nagy pen ellenére is. Bár nekem még spec sem a sofőrt, sem a lövészt nem lőtték el, pedig van már vele 100 csatám.

(#31792) nyunyu: Tudom, hogy mikor került be, azt is tudom, hogy kellett épelméjű nehéz harckocsi a német vonalra is kis tierbe (bár hogy a DW 2 mennyire épelméjű konstruckió a játékban, megint más kérdés :DDD )
Én csak azt mondom, hogy ott, ahol a T30 top tier heavyből eggyel kisebb td-t lehet csinálni, ott simán elgondolkozhatnának azon, hogy történelmi hűség címszó alatt esetleg olyan harckocsik kerüljenek egymással szembe (azonos tierben) amik a valóságban is méltó ellenfelei voltak egymásnak. A Tigris meg a Párduc két olyan példa, ami az én szememet leginkább szúrja.

(#31794) D1Rect: azért ez mégsem szimulátor, meg nem a teljes hűségre kéne ráállniuk csak mégis valami hihető hátteret a játék mögé helyezni.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31797) nyunyu válasza Bad Pritt (#31796) üzenetére


nyunyu
félisten

T6-ban viszont a nagy Shermanokkal lennenek egy ligaban, holott a valosagban azoknak csak a nagy mennyisegi foleny miatt volt nullatol kulonbozo eselyuk.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31798) Bad Pritt válasza nyunyu (#31797) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó igen, azért mondom, hogy ebből soha nem lesz semmi. Azokat is újra kéne balanszolni (minek van egyáltalán 3?...)
Csak jó lenne, ha tényleg ki tudnék szedni 1v1-ben egy Tigrist a T-34-85-tel ahogy a valóságban tették a fiúk, de a töménytelen mennyiségű hp-ja miatt nem nagyon szokott sikerülni (volt rá példa azért ;] )

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31799) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Gyerekek, ez az IS a 85mm-es ágyúval szó szerint használhatatlan, főleg amikor Tier 9-esek közé dobál be.....kezdem feladni, mert egyszerűen nem tudok így kellő xp-t gyűjteni, soha nem lesz meg a felfüggesztés és torony kombó 20.000xp-ért ezzel a rakás hulladékkal :( :(

A pénzem meg csak fogy mostmár, mert a veszes csatákat csúnyán mínuszolom főleg ha ellőttem 1-2 gold ammot is, mert csak az üt át nagy nehezen néha :U

(#31800) Drenadar válasza GeneraL_XTX (#31799) üzenetére


Drenadar
veterán

így jár az aki médium ágról megy át egy 7-es nehéztankra :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.