Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#32851) Bingisz válasza PAtr0n (#32847) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát nem tudom milyen meglepetést tudsz okozni azokon a helyeken, de szerintem max annyit, hogy amikor már kiirtották a csapatod felét, meglepődik az ellen, hogy találtak még enemyt.

1. hely: Onnan aztán semmit nem tudsz lőni, de ha lemegy egy med az ellentől C6-ba, még jól szét is lőnek téged.

2. hely: Talán a C6-ot tudod lőni, meg esetleg a lerohanó tankokat B1-ben.

3. hely: LOL az mi? Semmi köze nincs a csatához annak aki ott veri a f*rkát a csatában.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#32852) PAtr0n válasza Bingisz (#32851) üzenetére


PAtr0n
addikt

1. B@szhatja a C6-ot, ha a A3 és A4 találkozásánál állsz, még a jó Isten se spotol amíg nincsenek az enemyk a mi oldalunkon
2. Az a hely arról szólt ha rusholnak északról az útról. Védelemről/sunyizásról volt szó, nem támadásról. Nagyon jól bevédett hely a túloldali lövések ellen.
3. Az a hely mi? Ott fordítottam már csatát úgy, hogy 3-an voltunk 7 rusholó ellen, 3 enemyt pont a szikla körül fogócskázva intéztem el úgy, hogy közben a csapattársak védtek a városból és délen a domb felől. Az más kérdés, hogy vesztettünk, de volt értelme a sziklánál feltartani őket.

Úgy látszik nem egyezik a játékstílusunk, valószínűleg az esetek többségében a tiéd nyerőbb, és nem próbáltad még ki azokat amiket írok. De ne is próbáld, ha nem akarsz csalódni :)

D1Rect:
De legalább nyertetek? :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#32853) D1Rect válasza PAtr0n (#32852) üzenetére


D1Rect
félisten

Le van duplázva az a stock csoda, úgyhogy valószínűleg igen.

(#32854) Bingisz válasza PAtr0n (#32852) üzenetére


Bingisz
addikt

A C6-ból spotolnak amikor mész át. Jobb tornyos medek simán át tudnak menni, úgy hogy spotolnak téged, de te nem látod őket.

A 3.-ra meg pont most mondtad, hogy mennyire értelmetlen. Az, hogy a végén hősködsz a szikla körül, az gyakorlatilag semmit se ér.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#32855) #95904256 válasza #95904256 (#32808) üzenetére


#95904256
törölt tag

Kipróbáltam az FCM50t-vel ezt a minél hamarabb minél több kreditet gyűjtsünk dolgot. Nos összesen kb. 45 percnyi játékidő alatt sikerült összeszedni majdnem 500 ezer kreditet. Ennél azért egy kicsit többre számítottam.

(#32856) PAtr0n válasza Bingisz (#32854) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hősködés 3 tankot kilőni ilyen állásból ami semmit nem ér. Ne haragudj, többet nem hősködök. :K

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#32857) D1Rect


D1Rect
félisten

A plusz 16 barakk férőhely megér 150 goldot? Van ennek értelme?

(#32858) sith7 válasza #95904256 (#32855) üzenetére


sith7
nagyúr

hol ? van már tesztszerver ? :F

(#32859) Bingisz válasza PAtr0n (#32856) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha az elején olyan helyre mész ahol tudsz segíteni, akkor úgy ölöd meg azt a három tankot, hogy előtte nem tudtak egy csomót sebezni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#32860) emre válasza D1Rect (#32857) üzenetére


emre
veterán

Van mert a férőhely 300 szokott lenni. Akcióban 150.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#32861) PAtr0n válasza Bingisz (#32859) üzenetére


PAtr0n
addikt

Egy szóval nem írtam, hogy előtte nem voltam máshol, ahol tudtam volna segíteni. A végén helyezkedtem így amikor túlerőben maradtak, hogy legyen esélyünk nyerni. De feszegetjük még? Ha nagyon tudni szeretnéd, azon a meccsen emlékeim szerint 5 killem volt. 2 az eleje felé, 3 a végén a fogócskával.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#32862) D1Rect válasza emre (#32860) üzenetére


D1Rect
félisten

Tudom, 300-ért soknak tartom. 150-ért "talán".

De nem tudom lesz-e olyan valaha, hogy kell ennyi férőhely.

(#32863) Bingisz válasza PAtr0n (#32861) üzenetére


Bingisz
addikt

Értem én, csak akkor nem úgy kell előadni, hogy milyen faxa hely. Ott már csak akkor történik valami, amikor a lenti csapat full bukó helyzetben van.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#32864) nyunyu válasza D1Rect (#32857) üzenetére


nyunyu
félisten

A plusz 16 barakk férőhely megér 150 goldot? Van ennek értelme?

1-2 bovitest talan meger, tobbet nem.

Arra jo, hogy ha eladod a tankodat, akkor van hol tarolni a legenyeit, hogy kesobb betehesd valami hasonlo tankba.

Ha betelt a barakk, akkor csak ugy tudsz eladni tankot, ha elzavarod a kepzett legenyseget.
Vagy neha szetnezel a barakkban, hogy a nagyon gagyi legenysegek ne foglaljak feleslegesen az agyakat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32865) Zeratul


Zeratul
addikt

Nem hittem volna hogy ez összejön.

(#32866) PR0JECTNR56 válasza Zeratul (#32865) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nagyon undorító ez a mod, takarítsd már el légyszíves, ne kelljen moderátort hívnom. ;] :D

(#32867) KisApám


KisApám
addikt

Vannak olyan napok, amikor NEM szabad játszani.
Ez az a nap.
Nem találom a 100 levelű lóherémet... max a ló heréjét... :O
az átlag nyerési esély, amit az XVM szerinti 32 meccs után "kaptam" ma a WoT-tól 35%.
(áldott játékostáraim pl.: 15k csata után (44%) a sziklát lövöldözi, kimegy a nyílt terepre, nem tudja merre megy a tank és forog a torony...)
SOHA nem lesz ilyen rossz napom többet, remélem.

Ui.: bocsánat az állandó siránkozásért...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32868) HellGreg


HellGreg
őstag

Én nem értem mi van ezzel a játékkal az utóbbi időben. Kijátszottam a Su101-et, és egyszerűen teljesen élvezhetetlen vele játszani, mert 10-ből 9-szer 10-esek közé rak be. De hát az a vacak még a 8-asokat se nagyon tudja átlőni, a legerősebb ágyúval se. Akkor mi értelme van az egésznek?

(#32869) #95904256 válasza sith7 (#32858) üzenetére


#95904256
törölt tag

Tesztszerver? FCM 50t van a shopban.

(#32870) KisApám válasza HellGreg (#32868) üzenetére


KisApám
addikt

Nem vagy egyedül.
30 meccs - 75%-ban 2 Tier-rel magasabbak közé dobott be, és csak nézni tudtam, hogyan kapunk ki.
Pedig aranyat használok ilyenkor, de hát...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32871) Drenadar válasza KisApám (#32870) üzenetére


Drenadar
veterán

te milyen tankkal vagy, hogy +2tierben nem tudsz sebezni?
mert jó pár tanknál el tudom ezt képzelni de nem olyan sok a lehetőség... francia b1? vagy mi ? :)

(#32872) joergie válasza KisApám (#32870) üzenetére


joergie
őstag

Nem csak az. figyeljétek meg, néha beragad 1-1 tier a váróban. tier6, 8 a jellemző, de bármelyik előfordul. van mondjuk átlag 100-150 tank a váróban tierenként, és tier6ból van mondjuk 600. no comment. a tier10 arty vs tier8 tank meg úgy egész konkrétan wtf.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#32873) KisApám válasza Drenadar (#32871) üzenetére


KisApám
addikt

Pl. a francia TIER VI - ARL 44 - a KV-1S meglő a toronynál szemben az ágyúcső mellett közvetlenül lazán.
GOLD nélkül.

Tudok sebezni, de mennyit???
Addig az a TIER VIII-as többször kilő. És egész nap így volt szinte.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32874) Drenadar válasza KisApám (#32873) üzenetére


Drenadar
veterán

30-as páncélhoz neked sem kellene gold. de a 110-hez sem... az lenne a fura, ha nem lőné be :)

Bemenjünk gyakorlóba, hogy egy kettes tank szétlövi-e? :) (felesleges-mert lazán)

próbálj ne előre menni, és helyezkedni. Elég jó annak az ágyúnak az átütése, és ha páncélos heavyt akarsz, amit nem üt át BÁRMI, akkor azonnal hagyd abba a franciákat. mert ez csak rosszabb lesz, megfelelő helyezkedés nélkül...

(#32875) diegho válasza KisApám (#32873) üzenetére


diegho
nagyúr

Az ARL pont az a tank, amivel még a tier10-eket is lehet szemből sebezni a 90-es ágyúval, vagy aratni a tier 6-7 tankokat a 105-össel.

(#32876) KisApám válasza diegho (#32875) üzenetére


KisApám
addikt

Ha nem lőnék be olyan könnyen, nem lenne rossz...
mint ahogy fentebb is írtam.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32877) Patrick76496 válasza Bad Pritt (#32561) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az elején nem nagyon jött be, de azóta már megvan rá minden modul és megszerettem. Egyetlen baja igazából a nagyon alacsony átütés, kicsit poén, hogy mennyit képes pattogni egy KV-1S/IS kupolájáról, vagy ha gondol egyet a tank, akkor még a T29/T34 oldalát sem viszi át.
Utóbbi ugye azért van, mert a 76+20 páncél megegyezik az M1A2 legkisebb átütésével, és akkor még az sem biztos, hogy teljesen merőlegesen tudok rálőni, szóval még az a szög is erősít rajta.
Szerk.: Köszi a véleményt! :R

(#32593) CHaooSS: Ezzel nincs semmi baj. Én is laptopon játszok, bármely más játéknál ugyan úgy kevesebb az FPS, ha nincs töltőre dugva a gép.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#32878) echterion válasza diegho (#32875) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez igaz, az ARL-nek igencsak jó az átütése, ahhoz képest, hogy 6-os. Szinte mindent átlövök vele, ami szembejön.

**********

(#32879) sith7 válasza #95904256 (#32869) üzenetére


sith7
nagyúr

Tudom, de azt nem mondtad, hogy megvetted

(#32880) Bad Pritt válasza Patrick76496 (#32877) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát én ezért nem tartottam meg. Pont érezhető a különbség az E8 128-es átütése és a Cromwell 145-ös penje között, ezért érzem azt jobbnak. De amúgy tényleg megszokható és jól használható harckocsi :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32881) dfsz34 válasza KisApám (#32873) üzenetére


dfsz34
őstag

Az ARL-nek jó az átütése, de ha nincs teljesen beszűkülve akkor szinte garantáltan mellémegy és pattan általában. Kevés az olyan gyenge pont, amelyiket ne pattintó felület venne körbe, de a komplett tankot is simán elhibázza, ha nem tudom megvárni a teljes becélzást.

Néha már a hajamat téptem vele városi harcban közvetlen közelről akkora melléket lő. Nem egyszer, hanem sokszor vagy vártam, ami nagyon kellemes, hátha valaki addig meglő, amíg célzok. Még a második kezdő ágyút az amx-hez kifejlesztem vele, aztán adom el a csába. Egy újabb tank, amivel talán soha nem lesz ászom, pedig mentem vele full arannyal, de ha top tank, akkor nehéz vele annyi xp-t összeszedni, hogy elég legyen. Ha meg alul van, akkor is várni kell a lövéssel és nagyon nehéz meglőni mozgó ellenfelet, mert botrányos amennyire félre tud lőni és ahhoz képest meg lassan tölt be.

Biztos sokan szeretik, pedig ez megint egy olyan tank, aminek van egy jó paramétere, az átütés, aztán, hogy ehhez mennyit kell ügyeskedni vele, hogy betaláljon is, az már nincs ugye benne a táblázatban. Én nem szeretem, de ez egyéni vélemény, nem akarok flamet ebből.

[ Szerkesztve ]

(#32882) Iratus bug


Iratus bug
tag

Megtaláltam újra az amerikai tankokon lévő csövek/lőszerek átütését. Elkeserítő az amit a WG csinál az Iván féle zsebkönyv alapján. :(
Szinte az összes cső az M41 90mm kivételével átlag 5" átütéssel rendelkezik 2000 yard távolságból és 60° dőlésszögnél. És ez még nem is a HEAT lőszer... annak a maximum hatótávolsága 23 ezer yard.

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#32883) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok!

Továbbra is várjuk a jelentkezőket a HHR-A és HHR-B klánokba.

HHR-A felvételi követelmények:

- min. 1300win7 (overall)
- min. 3db 10-es tank a garázsban
- min. 16éves alsó korhatár

HHR-B felvételi követelmények:

- min. 1100win7 (overall)
- min. 1db 10-es tank a garázsban (de legkésőbb december végéig meg kell legyen)
- min. 16éves alsó korhatár

Klánjaink rendszeresen cw-znek és századoznak. ESL csapataink is vannak.
a HHR-A több mint egy hónapja 5-7 területtel térképen van és a győztes cw-k után rendszeresen gold-ot osztunk a résztvevőknek. Ennek mértéke a klánkassza függvényében változhat pozitív és negatív irányba is.

A HHR-B klánt egy hónapja alapítottuk. Már két hetet voltak 3-5 területen a HHR-A mellett és jelenleg naponta több területen is próbáljuk újra belandingoltatni.

TS használat cw-k és századok alatt kötelező.

Jelentkezni nálam (játékban Cingar), vagy a toborzóinknál lehet (WarmanHUN, Pacman00 és SONYBOY)

[ Szerkesztve ]

(#32884) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Nemtudom mostanában én vagyok-e béna, vagy valóban hozzányúltak a KV1-S 122mm-es ágyújához??

Ezt használom az IS-en is, és mostanában valami hihetetlen módon pattog, képes volt nem átlőni oldalról egy Hellcat-et, de pattant le mit ár szemből elég sok gyengébb tankról is. Az ellenséges heavy-ket megintcsak alig lehet átütni ha nem a hyenge pontokra célzol.

Fura, régebbről én nem erre emléxem...

(#32885) mtade válasza GeneraL_XTX (#32884) üzenetére


mtade
aktív tag

Nekem úgy tűnt, 8.6 óta valamit piszkáltak rajta, ha 5ből 1x találok is, pattan.... Ezért nem sietnek gondolom a nerffel sem... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#32886) Flatron710


Flatron710
tag

Ha nem látom, el sem hiszem. Tényleg vannak lemmingek a WoT-ban!
Támadták az egyik területünket VIII-as CW map-on és ezt a hadicselt a csata vége előtt ~2 perccel adták elő... :DDD

YOUTUBE LINK

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#32887) #95904256 válasza sith7 (#32879) üzenetére


#95904256
törölt tag

Már régóta a garázsomban van, a többi megvehető premium tankkal együtt. :B
( Kivéve a Sexton meg egy-két vacak, mert azokat mérgemben eladtam. )

[ Szerkesztve ]

(#32888) [HUN]Dani válasza GeneraL_XTX (#32884) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szerintem semmit sem változott.

magyarsrac

(#32889) Jolet válasza Flatron710 (#32886) üzenetére


Jolet
őstag

nem megy a link

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#32890) sith7 válasza #95904256 (#32887) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :R

(#32891) Flatron710 válasza Jolet (#32889) üzenetére


Flatron710
tag

Szerkesztve! ( privátra volt állítva a videó )

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#32892) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Jó kis event ez a mostani. A tigris csak úgy szarja a pénzt. :D

magyarsrac

(#32893) szbalogh válasza [HUN]Dani (#32892) üzenetére


szbalogh
őstag

A férgek a Chi-Nu Kai-t nem árazták le....

Nick: HE_Storm

(#32894) Drenadar válasza szbalogh (#32893) üzenetére


Drenadar
veterán

én is ezt sajnálom... meg hogy a kv220 csak a gift shopban elérhető felesleges dolgokkal... :(

(#32895) cifram


cifram
csendes tag

Sziasztok,
tegnap végre sikerült megszabadulnom eddigi legrosszabb tankomtól a Panther II-től és megvettem az E50-et. Milyen felszereléseket ajánlotok hozzá?
Jelenleg egy helyet foglal az erősített felfüggesztés, így a többi modult fel tudtam rakni free xp-ből.
köszi

WoT: NorHasso

(#32896) Angel1981 válasza szbalogh (#32819) üzenetére


Angel1981
veterán

Jó kérdés!
Majd meglátjuk!

PAtr0n #32816: nincs mit! :)

[ Szerkesztve ]

(#32897) dfsz34


dfsz34
őstag

Na úgy látom, ma megint kitalált valami okosat a program, háromból három vereség, de úgy, hogy 39% volt a legmagasabb esély és a chatben a csapattársak panaszkodtak, hogy nem tudnak nyerni ma. Érdekes.

(#32898) Angel1981 válasza Bingisz (#32833) üzenetére


Angel1981
veterán

NAGYON KÖSZI! :R :R :R
Otthon alaposan átnézem mindet! ;)

szájdszkriccs Róóóóóóóólanddal??? :DD
Megnéztem a videójukat, hozzájuk képest mintha két QB harcolt volna egymással! :D

(#32899) Gergo_R6 válasza D1Rect (#32805) üzenetére


Gergo_R6
csendes tag

Igen Gnomefather hangokat használok. Csak nem az a hiba forrása?

(#32900) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Jól kezdődik a hétvége! replay

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.