Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#32751) Angel1981 válasza PR0JECTNR56 (#32747) üzenetére


Angel1981
veterán

Ó, jaj! :(

Egyébként most már Szergej két makkozás között tényleg frissíthetné a wot eu honlapot, ciki hogy (elvileg, a naptár szerint) 3 órája event van, és nincs róla semmi hivatalos, csak legózgathatja az infót az, aki épp játszik. :(((

[ Szerkesztve ]

(#32752) nemeth989


nemeth989
senior tag

Egy kérdésem lenne. Miért akarnak sokan type 59-et? Nekem van, egy t8-as med bármikor kenterbe veri, tornyát is olyan helyeken lövik át, ahol azt gondoltam lehetetlen, ágyúja se nagy szám. Tehát akkor miért? Mert az van a köztudatban, hogy hű de jó, nem értem.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#32753) D1Rect válasza nemeth989 (#32752) üzenetére


D1Rect
félisten

7,5K goldért a legjobb vétel.

(#32754) 313313 válasza nemeth989 (#32752) üzenetére


313313
addikt

Azért mert prémium tank, jobban jön vele az ezüst, olcsó fenntartani, kiváló farm. Másrészről igen nehéz átütni, tirjéhez képest igen pro tank. Nem mellesleg lehet vele legénységet is húzni, amit átpakolhatsz másik tankba...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#32755) Drenadar válasza nemeth989 (#32752) üzenetére


Drenadar
veterán

prém tankot nem azért akar az ember mert legyőzhetetlen... amúgy teljesítményben alig marad el a t54-től, a t44-nél jobb, az biztos, játékélményben is. de nem terminátor. Viszont bármelyik t8-as médiumot hozod ellene, még ha veszt is a type többet fog kapni mint te :) mármint creditet :)

(#32756) Bingisz válasza nemeth989 (#32752) üzenetére


Bingisz
addikt

Azért, mert a többi T8 prém sokkal rosszabb, mint a kategóriájában lévő sima tank. A type meg még úgy is majdnem egálban van a T44-el, hogy a T44 többször is kapott buffot.

Amúgy megnézném, hogy a nyolcas medekkel hogyan ütöd be a tornyát...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#32757) KisApám


KisApám
addikt

A nap első csatája (vazzzzz....) TÜZÉR voltam...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32758) munnergep


munnergep
senior tag

1 hét önfeledt war thunder után, gondoltam tankozok egy kicsit, mégis csak tank buzi vagyok, semmi közöm a repüléshez. Csata indul, kezdő körben csapatárs kv1s kilő.
Köszönöm WG, majd 1 hét múlva jövök :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#32759) bullseye válasza munnergep (#32758) üzenetére


bullseye
addikt

Mond a nicked WT-ben, megyek és kilőlek! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#32760) nemeth989 válasza D1Rect (#32753) üzenetére


nemeth989
senior tag

Mondjuk annyit kétségkívül annak idején megért nekem, azért is vettem meg.

313313 igen nehéz átütni, hát ezzel nem igazán értek egyet, simán kilyuggatnak at azonos tierben lévő tankok, de vannak olyan napok, amikor tényleg képes érdekes dolgokra.

Drenadar azért légyszíves a T54-el ne említsük már egy lapon, semmi esélye nincs ellene, nekem volt t44-em mondjuk még a zárt bétában, de ha fullos szerintem jobb cucc az, és a Panther II-vel is jobban szerettem menni, de ezt úgy mondom, hogy a type-pal sincsen rossz statisztikám.

Bingisz sajnos nincsenek már meg a régi screenek, de tudtam volna neked olyan dmg-eket mutatni, amitől égnek állt a hajam. Konkrétan ütöttek már át a torony legfelső pontján középen, ahol se kupola se semmi nincs.

Biztos vagyok benne, ha jó páran csatát mennétek type-pal, rájönnétek, hogy közel sincs olyan nagy tank, mint ahogy bevan állítva. Szerintem ezt jó néhány type tulajdonos tudná igazolni, nem mondom azt hogy rossz tank, de akkor se akkora nagy cucc, mint ahogy jó néhányan elképzelik.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#32761) echterion válasza nemeth989 (#32760) üzenetére


echterion
nagyúr

Az SP-nél mindenképp nagyságrendekkel használhatóbb. És ellenfélként kellemetlen, mert nagyon nem mindegy, hogy hol találod el, míg egy Panther II-t mindegy, hogy hol lősz meg pl. egy fullos E75-tel.

**********

(#32762) munnergep válasza bullseye (#32759) üzenetére


munnergep
senior tag

Biztos ott is van TK, de én még nem találkoztam vele, legalábbis direkt. Az is tele van hülyékkel, csak máshogy :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#32763) nemeth989 válasza echterion (#32761) üzenetére


nemeth989
senior tag

SP-nél teljes mértékben sokkal használhatóbb ez biztos, nekem volt, de visszaváltottam aranyra. Nem jött be, nem igazán találtam meg azt a stílust, ahogy játszani kellene vele, lassú és már boldog boldogtalan is átüti.
E75 128-asával, úgy lövöm ki neked a typot, hogy dmg-elni nem tudna :).

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#32764) echterion válasza nemeth989 (#32763) üzenetére


echterion
nagyúr

Egy-egyben nehezen. Illetve próbáld meg átlőni vele a tornyát, ha csak az látszik ki pár száz méterről. Eltalálod, de át nem ütöd még golddal sem. Tudom, párszor már tapasztaltam.

**********

(#32765) nemeth989 válasza echterion (#32764) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nekem az eddigi, nem tudom mennyi T9-es tankommal volt (med, td, heavy), egyszer sem esett nehezemre egy typot kilőni.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#32766) vhw válasza nemeth989 (#32760) üzenetére


vhw
addikt

Egész jó páncélja, nem feltétlen a kategóriatársakhoz (és azok ágyúihoz) képest, hanem alacsonyabb szintű tankokkal szemben -> más 8as medet a legtöbb T6-7 tank is átvágja szemből, a Type-nál nem feltétlen.
A toronypáncélzat a legjobbak közé tartozik a szinten.

Az ágyújáról nem mondhatnám, hogy jelentősen gyengébb mint a vetélytársaké.

A mozgékonyság... semmiképp sem sereghajtó a T8 medek között. ( Panther II-nek a motor csere-bere után igazán pocsék mutatói lettek egyébként)

Prem tank létére jár a plusz kredit.

És mindezek tetejébe jár neki a könnyített MM.

Vessünk már egy pillantást a többi könnyített MM-es tankra;

IS6 -> egy kategóriával gyengébb ágyú mint az IS-3
FCM -> Tier7 M4 45 ágyújával, autoloader nélkül, hatalmas gyengepáncélzatú testettel
SP -> gyengébb ágyú mint az M26-on, mozgékonyságról nem beszélve
KV-5 -> tán be sem kell mutatni... nem egy, hanem két kategóriával gyengébb ágyú...

Mindegyiknél szembetűnő, látványos defekt van valamilyen téren.

Erre a látványos, könnyített MM-et indokló jellemzőre még nem nagyon sikerült senkinek rámutatnia. (nem véletlenül nem árulják már, ha valamiről már a WG is azt állítja, hogy "túl jó"... akkor lehet benne valami)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#32767) Angel1981


Angel1981
veterán

Szerintetek is ennek kell lennie a mai első hírnek a hivatalos honlapon, ugye? :D

Ezek után nagyon jól teszik, hogy a 8.10-be az akciók megjelenítését is beépítik!

(#32768) nemeth989 válasza vhw (#32766) üzenetére


nemeth989
senior tag

Ezek igazak, de akkor is, amit én tapasztaltam vele randomban, a 400 körüli csata alapján, akkor is azt mondom, hogy túl van hypolva az a tank. A vele egy szinten lévő medek, ha ugyanolyan képességű játékos játszik vele, mint a type-pal. Akkor az estek nagy részében nem a type fog győztesen kijönni. Itt nem a piros játékosokra gondolok.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#32769) Kakumix válasza Angel1981 (#32767) üzenetére


Kakumix
senior tag

Az ugye megvan, hogy még csak csütörtök van? Hálaadás nem eu ünnep és a hétvége holnap kezdődik (legalábbis a hálaadási akciók és a fekete péntek, ha lesz)?

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#32770) Chris0321 válasza Kakumix (#32769) üzenetére


Chris0321
addikt

Az utóbbi időben már csütörtökön kirakták a fórumra a hétvégi eventet.

(#32771) Kakumix válasza Chris0321 (#32770) üzenetére


Kakumix
senior tag

Persze, de Angel1981 már azt írja, hogy event van és szerintem ezért várja ennyire a kihirdetést.
US szerveren valóban csütörtöktől él az akció és már szellőztetik a Fekete Pénteki és Cyber Hétfői akciókat is.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#32772) Angel1981 válasza Kakumix (#32769) üzenetére


Angel1981
veterán

Az ugye megvan, hogy mit mutat az EU naptár?
Persze ha elírás, akkor nem szóltam, de ezt most még nem tudhatjuk!
(Illetve akkor meg azért hibáztak!)

Az US szerveren világos, hogy "Thanksgiving Weekend" van, nálunk viszont "Winter Has Arrived", és ELVILEG ugyanúgy él 28-tól, és bátorkodom feltételezni, hogyha 5 napos event, akkor valami komolyabbat kapunk egy téli garázsnál! :D

Jó, meglátjuk, mindenesetre furcsa, ezért kérdeztem már reggel, hogy aki játszik, az mit vett észre, lát-e a vázolt küldetéseken kívül valami akciót?

[ Szerkesztve ]

(#32773) Kakumix válasza Angel1981 (#32772) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ja, hogy stílusosan akarjuk ünnepelni a tél érkeztét! Azért én pörögnék rá előre arra a havas hangárra, amit kapunk :)

Legyen szép napod!

(#32774) CHaooSS


CHaooSS
őstag

hahahahhaha , a 9-es és 10-es waffenträger -el futottam össze egy m48-al.
a nagyot leszedtem full hp-ról a kicsin maradt 600 hp..

és szemtől szembe :))

áá az ilyeneknek játszani nem szabadna...

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#32775) Angel1981 válasza vhw (#32766) üzenetére


Angel1981
veterán

"FCM -> Tier7 M4 45 ágyújával, autoloader nélkül, hatalmas gyengepáncélzatú testettel"

Még mindig annak az ágyúnak van a legnagyobb penje az összes kedvezményes MM-el rendelkező T8-as prémium között. A pontossága is jó, a kis sebzést meg magas RoF-el kompenzálják.

(#32776) #95904256 válasza nemeth989 (#32768) üzenetére


#95904256
törölt tag

Többnyire könnyű illetve közepes harckocsikkal játszom. Lőttem már ki egy rakás Type59-est is, de egy képzett játékos kezében nagyon is kemény ellenfél. Jó a páncélja és mozgékony. Adatlapja szerint egyedül a célzási idő tűnik határesetnek. A lőszer javadalmazás ( 34 ) már elfogadható. Ha lehetne kapni, megvenném. :K

(#32777) Bingisz válasza Angel1981 (#32775) üzenetére


Bingisz
addikt

Az a tank gyakorlatilag egy buffolt panther 2, könnyített MM-el.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#32778) Bad Pritt válasza Bingisz (#32777) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szal jó cucc :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32779) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Usákoknál hétfőn lesz KV5.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32780) Angel1981 válasza Bingisz (#32777) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmm, akkor talán lesz némi tapasztalatom, mielőtt belevágok a német prémium ágba! ;)
Az E-50 M nagyon tetszik!

TESCO-Zsömle: az! ajánlat ajánlat hátán!

[ Szerkesztve ]

(#32781) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez jól esett... mákos e-100 lőszerrekeszen talált... célzás nélkül persze... hiába a biztonságos elhelyezés...

(#32782) Bingisz válasza TESCO-Zsömle (#32779) üzenetére


Bingisz
addikt

Ráadásul valami Epic csomagban?

KV220, IS6, KV5 egyben?
Nem csoda, hogy ki se merték írni az árát...:DD

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#32783) Angel1981 válasza Bingisz (#32782) üzenetére


Angel1981
veterán

Ja! Előtte tessék készülni lélekben, mi? :D
Szerintem kb. 22 ropi lesz, ami 100 dodó - az nekik egyébként nem olyan komoly pénz mint nekünk....

(#32784) PAtr0n válasza Bingisz (#32742) üzenetére


PAtr0n
addikt

"- fixed the rare “ghost shell” bug (where shells pass thru enemy tanks)" Haha! Hát arra nagyon kíváncsi leszek! :)

Mellesleg a sok grafikai újítástól csak nőni fog az amúgy sem kicsi gépigény. Bocsi, CPU igény. Ha eccé eljő a havok, én pár pályát megcsinálnék esősre, havasra is. Így talán több értelme lenne a többi álcafestésnek is. A pályák 70-75%-a summer, így a többi festést nemigen van értelme venni.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#32785) Bingisz válasza PAtr0n (#32784) üzenetére


Bingisz
addikt

Itt arra a bugra gondolnak, amikor konkrétan átment a tanktesten a lövedék, a szerver-kliens szinkronizáció hibái miatt.

Amúgy meg amióta bejött a fejlesztett grafika, azóta nem nőtt a gépigény. A camonetnek meg most is van értelme, mert növeli az álcafaktort.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#32786) KaLeun válasza CHaooSS (#32774) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mai első csatámban én is "revansot" (habár nem volt miért) vettem a WTF szérián, 1 tár: 2 db 9-es és egy 10-es WTF az áldozat.

Cila

(#32787) Angel1981 válasza KaLeun (#32786) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez aztán mennyei zárótűz! :R

(#32788) Kean_Sorbo válasza KaLeun (#32786) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Egy tárral? Az szép. Pókereztek egy kerekasztal mellett? Legalább a szokásos anyázás megvolt? :)

Egy replay-t feltehetnél, szívesen megnézném.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#32789) iwu válasza KaLeun (#32786) üzenetére


iwu
addikt

:C

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#32790) KaLeun válasza Kean_Sorbo (#32788) üzenetére


KaLeun
senior tag

Olyan 3600 volt csak a 3 WTF, ebből az egyik volt 1 lövés. A WTF E-100-on meg minden 2-3 lövés 1k+-t sebez, hihetetlenül papír amellett, hogy OP szar.

Cila

(#32791) KisApám


KisApám
addikt

Ma eddig 80%-ban 2 Tier-rel feljebb dob, halleluja...
valamint úgy jött ki 20 meccs, hogy az XVM szerint átlag 37% a nyerési esély. :W
Néha megcáfoltuk, de azért röhejes...
Remélem este jobb lesz, tele van a hócipőm, hogy a csapatban mindig vannak NULLA sebzésű nehéz tankok.

És hogy minek lövöldöznek állandóan a semmibe az elején???

Remélem Karácsony környékén lesz 1-2 jó akció, jó lenne venni egy amerikai csudijójárgányt. :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32792) zsolthee válasza Simulacrum (#32732) üzenetére


zsolthee
senior tag

Igen, az eleje kicsit nyuszis volt, :DDD de a vége izgalmasan alakult...pláne, hogy a lövedék is fogytán volt.
Szép befejezés. Grart.
:R

(#32793) #95904256 válasza KisApám (#32791) üzenetére


#95904256
törölt tag

"És hogy minek lövöldöznek állandóan a semmibe az elején???"

Ezt nekem is elmagyarázhatnátok. Ha valaki ilyenkor meglő azt szándékosnak tekintem. Aki szándékosan meglő az ellenfél... és kilövöm a p******.

[ Szerkesztve ]

(#32794) SSJmeszes válasza #95904256 (#32793) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Sziasztok.
Mivel tudnék, a leggyorsabban és legtöbbet kreditet termelni??

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#32795) D1Rect válasza SSJmeszes (#32794) üzenetére


D1Rect
félisten

(#32796) iwu válasza SSJmeszes (#32794) üzenetére


iwu
addikt

prém pack vásárlással:D:D:D

viccet félretéve:
nekem a sokak által dícsért type-59 nagyon nem jött be, azzal szenvedtem. A t34-gyel viszont nehezen hozok össze 50 nettó alatti kört...(prém acc-al)

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#32797) Bad Pritt válasza SSJmeszes (#32794) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem Cromwellel, ha nem prémiumra gondolsz. De ez egyéni preferencia, M4 Sherman minden alternatíváját ajánlják farmolni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32798) dfsz34 válasza SSJmeszes (#32794) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha nem prém tankra gondolsz, akkor érdekes, de a statisztika [link] alapján az elc amx az első nem prém tank, de a nashorn vagy a stug is jól szerepel az átlagos kredithozam szempontjából. A magyarázat annyi, hogy a scout sok spot dmg-t kap és kreditet az alapján, meg pimaszul hátba támadja az ellenséget, úgyhogy kis ráfordítás kell, ha nem lövik ki azonnal. A TD meg egyértelmű, szépen megül egy bokorban és odapörköl és jön a kredit.

Tier 5-6 tankokat szokták egyébként ajánlani farmolásra, ha nem prémium tankról van szó. Amelyik stílus bejön, válaszd valamelyik op tankot a listáról, amelyik tetszik [link] és megnézed, hogy a másik linkek, hogy a kreditet kb hogy hozza, aztán ha minden ok, akkor használd egészséggel.

[ Szerkesztve ]

(#32799) Chris0321


Chris0321
addikt

(#32800) sith7 válasza dfsz34 (#32798) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 a Nashorn - ra, tényleg nagyon jól adja :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.