Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#31951) Bad Pritt válasza HellGreg (#31949) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha HE-vel használod a SU-ISU 152-esét, minél közelebbről kell vele minél puhább célt találni a legnagyobb sebzésért.
Én volt hogy egy lövésből kiszedtem egy Cometet (1000 hp).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31952) HellGreg válasza Bad Pritt (#31951) üzenetére


HellGreg
őstag

muszáj lesz így, mert a távolból való szedegetés reménytelen, legalább így felderítés is lesz :)

(#31953) Bingisz válasza HellGreg (#31952) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát SU-val meg ISU-val aztán próbálhatsz deríteni. Gyakorlatilag az orrukig se látnak...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#31954) Chris0321 válasza HellGreg (#31952) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem az első vonalba való TD egyik sem a papír páncélzat miatt. Plusz a hosszú újratöltési idő. Ha a WG is úgy akarja 4-500m-re lévő célt is el lehet vele találni, persze meg kell várni, hogy teljesen összeszűküljön a célkereszt. A keményebb ellenfeleknek mindíg tartogass pár gold ammot.

(#31955) Angel1981 válasza Bad Pritt (#31910) üzenetére


Angel1981
veterán

Pont ez az, hogy nincs merevedési gondja, sőt, túlzásba vitte a Viagrát! :D

(#31956) csapee


csapee
senior tag

Varosi harcra nem olyan rosszak a 152-esek, a T30-bol oldalrol egy lovesre 1000-t kimart a kis ugyes (okosan puha reszre lott :) ).

Csapee

(#31957) D1Rect válasza Petyus87 (#31946) üzenetére


D1Rect
félisten

ü-ó

(#31958) Djuree válasza HellGreg (#31896) üzenetére


Djuree
félisten

ahhoz gold ammo kell és mint kés a vajat...44k xp 2 nap alatt megvan. én az egész tankot 3 nap alatt farmoltam ki gold ammo-val... :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31959) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

GaburroSan,
You have been given a warning by moderator.
Reason: EDUCATIONAL WARNING

Beszóltam a Wg-nek hogy a Pé**sz-ért tart ilyen sokáig a Tame the Rhino Contest eredményhirdetése!!! :DDD
Bezzeg moderálni arra van idejük!

(#31960) Djuree válasza GaburroSan (#31959) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31961) Angel1981 válasza Djuree (#31924) üzenetére


Angel1981
veterán

A fantasztikus T7 felet így elsiklott a figyelmed? ;]

(#31962) Angel1981


Angel1981
veterán

Új ajánlatok a prémium shopban!

125 ojrós pakk! WTF?!?! :Y

(#31963) dfsz34


dfsz34
őstag

Még van pár csatám, de nagyon várom, hogy elérjem az 50e xp-t, mert ez a noob tenger kezd felidegesíteni.

Prokhorovka, spotolom a hegyet, de a 6-7 mesterlövész sinám hagyja, hogy az ellenség körbefogjon és kilőjön.

Karélia bázisvédés, a noob horda fel a hegyre, alig van ott elllenség. Diadalmas győzelem és utána elmennek ellenséget vadászni hátra a középső hegyhez. Közben az ellenség kiirtja a mi csapatunkat a másik oldalon és foglalással könnyen győznek.

Ezek még sokkal fájóbbak a 2:15 vereségnél, mert tényleg az emberi primitív ostobaságon múlnak, nem az ügyességen.

(#31964) HellGreg válasza Djuree (#31958) üzenetére


HellGreg
őstag

Próbáltam ezt a repeszrombolót, hát, 100-akat sebzett vele. Végül is annyira nem rossz, de kb 2 hét mire ebből ágyú lesz. Úgyhogy marad az arany lőszer, már ha bírom anyagilag, mert most egy hét alatt vettem ezt, meg 3 hetes tankot, alig maradt pénzem :) talán az a napi 250k helyrehoz kicsit. De legalábbis az ISU-lőszert fedezi :)

dehogy fedezi, 52 db-ra elég :(

[ Szerkesztve ]

(#31965) Iratus bug


Iratus bug
tag

Ismét ugyan az történt, mint legutóbb és előtte mindig. 50% közelébe ért egy tankom, egyből jött a "nem manipulált MM" és 20 csatát buktam zsinórban úgy, hogy a topból 3-4 0 sebzéssel zárt. Érdekes...
Mivel én ugyan úgy játszom a tankjaimmal ezért az egyetlen változó az egyenletben a "nem manipulált MM"... Ezért volt az is pár napja, hogy 43%-os WR-ről prémium váltása után hirtelen 70% WR-re ugrott a napi statom.

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#31966) #35692544 válasza #43783936 (#31943) üzenetére


#35692544
törölt tag

Mire nem elég 212 átütés ez még mindig a legtöbb a tier 7-es heavyk között

[ Szerkesztve ]

(#31967) Angel1981


Angel1981
veterán

(#31968) Jo33by válasza PAtr0n (#31782) üzenetére


Jo33by
tag

Nézem a doktor úr mivel szeret menni Td-vel, kinézte magának az M8A1-et és tolt vele már 1100 csatát, jó a winje 61%-os. Opp lehet ez a jármű én valahogy kihagytam ezt az ágat, érdemes lenne venni egy ilyen tankot.

(#31969) #43783936 válasza #35692544 (#31966) üzenetére


#43783936
törölt tag

Azzal én is egyetértek, hogy jó az átütése, még a nyolcasokat is vígan lövöldözöm, de amikor a csak mozgó célnak tesz be a majdnem full 9-es csatába, akkor már nem ugrálok.

(#31970) Rellind


Rellind
senior tag

Kiderült, hogy meddig kell felhasználni az Alienwarearena-s kódokat? :U

(#31971) #35692544


#35692544
törölt tag

a mai nap egy vicc vagy egyedül lehozom a csatát vagy kikapunk :D

(#31972) csapee válasza #35692544 (#31971) üzenetére


csapee
senior tag

Mondjuk tier2 helyett lett volna 5-tol felfele akkor megert volna egy posztot.:(

Anyam borogass nincs eleg td hetvegenkent, fasza kis napok lesznek:)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#31973) nyunyu válasza Petyus87 (#31944) üzenetére


nyunyu
félisten

Valahogy sikerült elintéznem valami billentyűkombinációval, hogy a mini térképem megnagyobbodott, de úgy, hogy szinte az egész képernyőt elfoglalja. Hogy lehet kikapcsolni?

Angol billzetkiosztason +/-, illetve magyaron az ezek helyen levo ó/ü
Vagy ha nagyon nem talalod, akkor a numerikus +/- is jo.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31974) nyunyu válasza Chris0321 (#31950) üzenetére


nyunyu
félisten

Vannak kimondottan olyan ágyúk amik HE azaz repeszromboló lövedékhez vannak kitalálva. Ilyen a SU-152 és az ISU-152 alap ágyúja is. Ezekkel az ágyúkkal elég szépen lehet sebezni repesz romboló lövedékkel, pl. egy KV-1S vagy JP full életről egy lövéssel ki lehet lőni. Persze figyelni kell, hogy lehetőleg kevés páncélnál sebezd az ellenséget mert a HE lövedék annál nagyobbat sebez minél kisebb páncélt kell átütnie mivel a páncél átütése elég kevés. A gold ammo ezekhez az ágyúkhoz ugyan annyit sebez mint a HE viszont nagyobb az átütése és stabilan sebez nem kell gyenge pontokat nézni.

Felteve hogy eltalalja a tankot, ami a SU-152 trollgunjaval akkor sem trivialis feladat, ha mar 5 masodperce egy helyben all az ellen. :DDD

Plusz mas a HEAT normalizacioja, mint az APnek, maskepp szamolodik ellene az effektiv pancelvastagsag.
Ha ferden lovod meg az ellent, nagyobb valoszinuseggel pattan, mint a rendes loszer.
Az meg minusz 6k creditet jelent...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31975) nyunyu válasza Chris0321 (#31954) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem az első vonalba való TD egyik sem a papír páncélzat miatt. Plusz a hosszú újratöltési idő. Ha a WG is úgy akarja 4-500m-re lévő célt is el lehet vele találni, persze meg kell várni, hogy teljesen összeszűküljön a célkereszt.

Otbol egyszer, jo esetben ketszer talal a BL-10 400 meterrol teljesen beszukult celkereszttel.
SU-152 trollgunja meg meg annyiszor se.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31976) bullseye válasza Iratus bug (#31965) üzenetére


bullseye
addikt

És immár egymilliárdodik alkalommal, hadd hívjam fel a figyelmet, hogy a statisztikai átlag nem azt jelenti, hogy minden konstans. 50% győzelmi arány nem azt jelenti, hogy minden páros csata győztes, és minden páratlan vesztes lesz. Abba belefér egy durva vereségsorozat, mégis, ha a pár napig utána csak 1-2 csatával többet nyer valaki, visszaáll az 50% az arány. Sőt, ha van olyan tank, amivel 40% valaki aránya, mással meg 60% az nem jelenti azt, hogy olyan jó, hogy 60% kéne, hogy legyen a teljes aránya, sem azt, hogy béna, és 40% a valós. Ha ugyanannyit ment a tankokkal, akkor a statisztikai átlag továbbra is 50%.

Egyszerűbb példával, a "Minden 5. nyer" csokiból akár 50-et is kilehet bontani egymás után jutalom nélkül. A szöveg csak azt jelenti, hogy mondjuk 5000000 csokiból 1000000 nyertes van, vagyis valahol meg több jutalom jut a vásárlóknak, mint 20%. Ez nem manipuláció, csak az átlagszámítás működése.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#31977) HellGreg válasza bullseye (#31976) üzenetére


HellGreg
őstag

Azért valami megvezetésnek kell lennie, nem létezik olyan pechsorozat véletlenül, amilyenbe belefutok időnként. Pl. 2 napja a 250 ezerhez egy darab túlélt csata hiányzott. Na az az egy csata éjféltől hajnal 2-ig nem jött össze. Egyszer se nyertünk, mindig legépeltek minket, reménytelenül. És van még egy dolog, amit észrevettem, bár lehet, hogy túlzás. Amikor egy csata vesztesen alakul, és pl. artyval vagyok, nem találom el a célpontokat (méterekkel mellé lő, amikor egymás mellett áll két tank és direkt közéjük lövök, akkor nem mellé, hanem méterekkel mögéjük vagy eléjük). Teljesen beszűkített célzással, semmi domb előttük, sokszor egészen közelről. Legénység 100%. Voltak már helyzetek amikor megfordíthattam volna a csatát, olyan jó helyen álltak nekem az ellenséges tankok, de egyszerűen homályokat lőttem, közelbe sem volt.
Nem hiszek az ilyen durva véletlenekben.

[ Szerkesztve ]

(#31978) diegho


diegho
nagyúr

Ezt pár hete lőttem, csak elfelejtettem feltenni:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#31979) Iratus bug válasza bullseye (#31976) üzenetére


Iratus bug
tag

Nagyon sok dolgot kihagytál. A játék dönti el azt, hogy éppen sebezni fogsz e vagy nem, te hiába lőnél jó helyre ha Iván a programozó ezt éppen nem akarja. Pont ezért fordul elő, hogy jó helyen jó szögben lövöd az ellenfelet (ahol mindig is szoktad és sebződik) és csak 0 sebzések jönnek ha Iván úgy akarja. A másik verzió is előfordul sokszor és ez sem korrekt, hogy random lövöldözöl célzás nélkül és a maximum sebzéseket adja be neked Iván a programozó.
Azt is kihagytad, hogy a játék érdekesen válogatja a játékosokat, egyik oldalra a pár ezer csatásak a másikra meg a 20k... ez random esetén nem lehetséges csak manipulálva. Az is érdekes, hogy a top ötből ilyenkor általában 3 sebzés nélkül végez... Tudod ha napi szinten 50% fölött zársz egy tankal és hirtelen ezzel a tankal pár csatára az 50%-tól zsinórban 20-at veszitesz akkor az nem véletlen. Már nagyon régóta megtapasztaltam ezt!
Őszintén látszik, hogy nincs mínőségbiztosítás a WG-nél!

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#31980) SoulReaver válasza Angel1981 (#31967) üzenetére


SoulReaver
veterán

Még szerencse, h nem vettem meg a t25/2 -t :D 30% -al olcsóbban inkább megveszem, és így egy kis lépéssel előrébb vagyok az E4 -emhez :P

Az is jó, hogy ölj meg 2 vagy 3 TD-t egy csatában.. Most hol lesznek a TD-k? XD

(#31981) [HUN]Dani válasza diegho (#31978) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ilyesmivel én is próbálkoztam már többször is, de még sosem adta be. :D Grat hozzá.

magyarsrac

(#31982) Chris0321


Chris0321
addikt

Rég játszottam vele utoljára, gondoltam leduplázom úgyis ráérek.

(#31983) #95904256


#95904256
törölt tag

Rengetegszer vesztettem már azon, hogy egy-egy tereptárgy mögül felbukkanó tank hamarabb tudott meglőni, pedig én álló helyzetben eleve oda céloztam. Ezt két dolognak tudom betudni, egyik abból adódik, hogy a játék csak bizonyos időközönként frissíti, hogy kit látok és kit nem. Sokszor az ellenséges tankot már csak akkor látom megjelenni, mikor már méterekkel kibújt és már álló helyzetben rám céloz. Ezen a frissítésen lehet javítani? A másik, hogy automatikus célzást használ. Ez utóbbit, viszont milyen technikával használják? Hogyan lehet egy mások által spotolt tankot becélozni úgy, hogy én magam nem is látom? Gondoltam már itt arra, hogy jó messze elzoomolok és akkor talán fentről rálátni és akkor lehet jobb-klikkelni, de ez nagyon időigényes.

Illetve van még egy dolog. Mostanában azt is egyre többször tapasztalom, hogy egyes játékosok "vaktában" lövöldöznek távoli bokrokra, hátha eltalálnak ott valakit. Néha szívesen viszonoznám a tüzet, de nekem a képen meg sem jelenik az a távoli bokor ahonnan jött a lövés, így képtelen vagyok oda célozni. Hogy lehet bekapcsolni, hogy mindent kirajzoljon a gép? A beállításokban megjelenítés távolsága: Maxium-ra van beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#31984) nyunyu válasza SoulReaver (#31980) üzenetére


nyunyu
félisten

Az is jó, hogy ölj meg 2 vagy 3 TD-t egy csatában.. Most hol lesznek a TD-k? XD

Mar T4-5 korul is egyre gyakoribb a 6-8 TD/oldal.

Hetvegi akcio miatt az oldalankent 8-10 sem lesz ritka latvany.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31985) nyunyu válasza #95904256 (#31983) üzenetére


nyunyu
félisten

Elvileg az aktualis nezopontodhoz kepest balra-jobbra +/-15 fokbol jovo lovesek nyomjelzoit latod, igy nagyjabol tudod, honnan jott a loves.

De erre nem jo hagyatkozni, mert ha nincs a celkereszt elott eppen latott celpont, akkor a loveg alaphelyzetre visszaall, elveszti a becelzast, sokkal pontatlanabbul lo az adott bokorra.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31986) Pete55555 válasza diegho (#31978) üzenetére


Pete55555
addikt

Én is lőttem egyszer egy ilyet, vagy 800 m-re Spershinget oldalba kaptam E-50-el. Csak nem halt meg, viszont csata összesítésben láttam, hogy betalált :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#31987) #43783936 válasza #95904256 (#31983) üzenetére


#43783936
törölt tag

Sok pályán van olyan hely, ahol szinte biztos van valaki mögötte.
Volt amikor ilyen vaklövöldözéssel szedtem ki tankot kb. 600 méterről, mert elkezdtem lőni azt a bizonyos bokrot. :D

(#31988) Linkin


Linkin
senior tag

Finom

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#31989) HellGreg válasza #95904256 (#31983) üzenetére


HellGreg
őstag

Ezt a vaktában lövöldözést artyval szoktam csinálni én is, eddig 2x sikerült kilőni vele ellenfelet. Csupán annyi, hogy azokat a helyeket lövöm, ahol pl. én szoktam rejtőzködni, ha a másik oldalon vagyok. Ebben a kidőlt fák is elég sokat tudnak segíteni :)

Az ember orra előtt 10 méterre álló, de nem látható ellenfél meg egész egyszerűen egy iszonyatosan primitív hibája a játéknak, és nagyon idegesítő. Tudom hogy nem szimulátor, de azért ha egy tank átlátszó (mert látod a mögötte lévő bokrot pl), azt nehéz lenyelni.

[ Szerkesztve ]

(#31990) Angel1981 válasza SoulReaver (#31980) üzenetére


Angel1981
veterán

Okos dolog az AT 15A-t ismét leárazni, tényleg olyan rég volt! :P

BTW.
Tudja valaki, hogy az E-25 a megjelenése óta volt-e már leárazva?
Köszi előre is!

diegho: nagyon durva, ment a lájk! :)

[ Szerkesztve ]

(#31991) HellGreg


HellGreg
őstag

ISU 152 stock ágyújához vettem gold lőszert. Kareliában felmentem a "páncélvadász" dombra, és kilőttem kapásból 4-et (az egyik egy IS3 oldalán landolt), Jagdtiger, stb.. eldurrogtattam belőle 10 db-ot, 3 páncélátütésem volt. Ilyen arányt a sima lőszerrel is elérek, csak okosabban kell célozni, és nem kerül 48 ezer kreditbe. :(((

(#31992) Pete55555 válasza HellGreg (#31991) üzenetére


Pete55555
addikt

Arany lőszert sem úgy kell ám használni, hogy az mindenen átmegy...

...Szeretem leracsniztatni...

(#31993) #43783936 válasza Angel1981 (#31990) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az E-25-re én is beneveznék, ha leértékelnék 15%-al.
Nálam csatában elsődleges célpont, mert tisztelem a képességeit.
Sokszor megviccelt már. :)
Az AT-15A-nak nem látom értelmét.

A Dickert viszont örömmel megvenném, ha már nem lenne meg. :D

(#31994) dfsz34 válasza #43783936 (#31993) üzenetére


dfsz34
őstag

Az Excelsior-ra is várni kellett több hónapot, mire leárazták először. Lesz majd az e25 is akcióban, de később.

Mondjuk a tier8 kínaiakat máris leárazták, de az általános akció volt a tier8-ra,meg ahogyan elnézem kevesen vették amúgy is.

(#31995) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Hihetetlen ez az MM, mai mérlegem eddig 5 győzelem 10 vereség, közben az effem és a wn6om is bőven 2000 felett van...24 kill már rég megvan de eddig csak 2* éltem túl a csatákat...hihetetlen, de ez a játék szívat megint, hogy állandóan ostobákkal rak össze (tök mind1 xvm mit ad, ha nekünk ad 60-70%-ot még úgy is sikerül kikapni)

u.i: ilyen bugot észlelt már valaki, hogy meccs betöltő képen beragad a játék kép, de a hangok alapján már megy a csata? (megjegyzem semmit se tudok csinálni kiléptem és meg kell várni míg lefut a csata, szóval egy király nullázás megint)

Tegnap ilyen volt, hogy csata közben mentem előre erre kilépett a játék, mire visszaléptem a játékba már halott voltam. Az új patch óta iszonyat hulladék lett minden (1 nap legalább 2-3 kifagyás, és egy ilyen betöltő képernyőn bentragadás)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#31996) pws válasza bullseye (#31976) üzenetére


pws
aktív tag

“I only believe in statistics that I doctored myself” - szivaros angol muki mondta

Ha már a statisztikai alapoknál tartunk:
- adj valakinek egy cinkelt érmét, ami midig fejre esik. dobjon 10x, v 100x .....
- majd adj uennek a valakinek egy másik érmét, ami írásra esik. dobjon 10x, 100x....
Nos meglepő módon az eredmény a várható érték lesz. Attól, hogy valami a várható értéket eredményezi, nem zárja ki a manipulációt.

vagy

vegyél 2 pókerjátékost, játszanak 100x. Mi a várható érték a vesztes, nyertes játszmákat tekintve? 50-50%?
Elvileg igen, ha minden paraméter megegyezik, kvázi 2 klón játszik egymással. Mi a várható érték, ha jelentős különbség van a 2 játékos tudásában, tapasztalatában, képességeiben stb? Valszeg nem 50-50%? Legyen 70-30%. Akkor ez most manipuláció?

Bármely információs sokaságot lehet rendezni, grafikusan ábrázolni. A vicc akkor kezdődik, mikor elkezdik magyarázni. Mindenki a saját hite, érdekei szerint.
Na erre mondta az angol úriember, az elhíresült idézetet.

(#31997) Remus389


Remus389
veterán

újabb 7 killes a bútor tankkal

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31998) dfsz34 válasza Remus389 (#31997) üzenetére


dfsz34
őstag

És csak 780xp. Ezt a tankot rühellem, nem sikerült vele a tank ász sem, pedig teleraktam arannyal, amikor már elit volt. El is adtam pár próbálkozás után a csába.

(#31999) Remus389 válasza dfsz34 (#31998) üzenetére


Remus389
veterán

na ésm a 7 kill az fun volt, tegnap ugyanúgy 7 kill volt

olyan mint Isten keze, olyan erős az ágyúja a kategóriájában :D

nem kell Gold se, a tank ász sem élrdekel, de a 2*7 kill az jó volt :C

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#32000) bullseye válasza pws (#31996) üzenetére


bullseye
addikt

Akkor doktoráld magad: Kezd el vezetni, hogy mikor nyersz és vesztesz, és meglepő módon hosszabb távon mindig az átlagod közelében maradsz majd. Csak a 10 vesztes meccs zsinórban feltűnő (mit 10, már 3 is), 10 nyertes szintén, de kevésbé, ha meg csak 60-65% hetente kétszer az ember, azt észre sem veszi szinte.

Ez nem jelenti azt, hogy a cég RNG rutinja nem szar, és nem nyom le néha teljesen egy egész oldalt, én is láttam ilyet (ráadásul gyakrabban, mint az lehetséges lenne szerintem), ezt pont ki kéne védeniük azzal, hogy nem valódi RNG van, mert lekorlátozzák az igazán durva túlzások elkerülésére. De ez nem azt jelenti, hogy direkt csalnak, hogy lenyomják a WR-t. Láttam én már olyan Blood Bowl meccset, ahol kijött valami olyan lehetetlen, hogy mindenki elkezdte számolgatni hány millió az egyhez esély... ilyen bármikor megtörténhet, még akár kétszer egymás után is.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.