Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#32101) csapee válasza Angel1981 (#32099) üzenetére


csapee
senior tag

Meg ki spotolja fel mikor ha bokorban kempel min 100m-en belulre kell menni ha nem lo. Vicc mist minden stathuszar azt az agat tolja mig nem nerfelik. Mire lenne kepes az a tank egy lila platoon alatt?

Csapee

(#32102) sith7 válasza Angel1981 (#32099) üzenetére


sith7
nagyúr

meglátjuk ... :))

(#32103) Angel1981 válasza csapee (#32101) üzenetére


Angel1981
veterán

Azt nem tudom, ebben nincs tapasztalatom, de ELVILEG a játék legrosszabb camo értéke az övé - mondjuk érthető, mert hatalmas. Viszont 420 méter a látótávja, ami meg a lehetséges legjobb alap látótáv, ezt mégspékelni még binocularral is, huhh.....

sith7: hát ja, meglátjuk, nem mi döntünk! :)

[ Szerkesztve ]

(#32104) dfsz34 válasza Angel1981 (#32099) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem mostanában fogják nerfelni, előbb megvárják, hogy a népek tolják az aranyat a szabad xp vásárlásba, aztán.

Húzom a T57-t meg a F155 is, meg a WTe100-t de csak apránként. Ideges leszek, ha nerfelik mielőtt elérem.

(#32105) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ha valaki szeretni Komarin-t, válaszoljon erre a hsz-re és azt is írja le, hogy miért. Nem kinézeti szempontból, hanem arra vagyok, kíváncsi, mi az a fantasztikus taktika/hely, ami miatt szeretheti valaki ezt a pályát.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#32106) csapee válasza Patrick76496 (#32105) üzenetére


csapee
senior tag

En szinte csak kozepre szoktam menni heavyvel, ha arty van akkor nagyon tapadni kell a dombra/hazra de nem olyan rossz az:)

Csapee

(#32107) Patrick76496 válasza csapee (#32106) üzenetére


Patrick76496
őstag

És ez hanyas szinten van?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#32108) Simulacrum válasza Patrick76496 (#32105) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ahogy előttem írták középre kell menni, de nem fel a szigetre, hanem valamelyik oldalára. Pontosabban mivel én sokat játszom meddel, lighttal ezért azzal oda kell. Már a balra-jobbra vonulókat spotolod és kapod érte a spotsebzést. De TD-vel is odamegyek, mert azokon binot használva szintén látod az elvonulókat. Középre általában nem megyek be, csak kidugom az orrom és spotolom a szigeten levő ellent.

El Hallufnál minden pálya jobb és minden pályára van is taktikám. Már egyáltalán nem költök aranyat a játékra, de El Halluf kikapcsolásáért tuti áldoznék pénzt. Szerencsére egyre több pálya van, így egyre kevesebbszer látom.

[ Szerkesztve ]

(#32109) csapee válasza Patrick76496 (#32107) üzenetére


csapee
senior tag

Is3-STI
Persze ha mar elindul 4 kozepre nem megyek kozepre, random oldalt valasztok utana.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#32110) #43783936


#43783936
törölt tag

Az általam legjobban utált tank.
Elindultam kilövetni magam, hogy mielőbb letudjam a duplázást.
Nem sikerült, a csata háromnegyedét 2 azaz kettő hpval nyomtam végig. :D

(#32111) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ügyes.
Az ellenfélnél volt, de szerencsére most mi nyertünk.

20 éve a Prohardveren

(#32112) dfsz34


dfsz34
őstag

T7 car, mennyi kell a tank ászhoz? Valaki csinált ászt mostanában.

El akarom adni, de előtte megcsinálnám az ászt rajta.

(#32113) [HUN]Dani válasza #43783936 (#32110) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Mégis, hogy utálhatod ezt a bestiát? Szerintem hihetetlen jó tank, számomra a legjobb t7 ht volt.

magyarsrac

(#32114) #43783936 válasza [HUN]Dani (#32113) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egyszerűen nyominak érzem vele magam. :D
Vagy nem érek oda ahol a harc megy, vagy pedig közelről sem találom el a célt, ha mégis, akkor meg lepattan.
Ez a kör kivételes volt. Általában 4-5 csatánkét szokott összejönni egy kilövés vele.
A Tigris 1-est csak azért utálom kevésbé, mert a Párduccal ki tudom fejleszteni a kettest.

(#32115) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Másnak is csinált ilyen bugot? Ha odanéztem, eltűntek a tankok (nem csak a halottak, volt ott egy Tigris 2 és az is) ha elnéztem onnan, megjelentek...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32116) dfsz34


dfsz34
őstag

A 7es német WT TD nagy ágyúja elég szigorú fegyver. Most raktam rá és megyek vele pár ismerkedő kört. Egész pontos, nagy az átütése és akkorákat odab....

Tiszta su152 érzés, csak el is találom a távoli célokat vele, de nagyon kevés a 15 lövedék, pillanatok alatt elfogy. Ezt most lőttem vele.

Illetve a SU, ha betalál a kicsiknek, azokat kiszedi, ez nem, de nagyon kevés hp-t hagy meg. Pl hellcat, nem tudom egy lövéssel kiszedni sajnos, de nagy távolságról is eltalálom és elég gyorsan betölt, csak akkor két lövés a 15-ből elment rá.

Győzelem!
Map: Karelia
Date: 2013.11.22. 18:18:40
Jármű Pz.Sfl. V
Szerzett tapasztalat 1 729 Szerzett kredit: 44 391
Csatában elért Achievement: Top Gun, Mesterlövész, Kiváló Lövész

(#32117) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Már kezdem érteni miért szeretik a népek ezt a kis sunyi dögöt: T49 5 kill, második legtöbb sebzés a csapatból!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#32118) Vitiris válasza Veatta (#32083) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Olyan nincs sajnos :S Ha jól emlékszem KODOS-nak volt egy hitlog only damage panelja!

(#32119) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Tárgytalan :) Megvan :)

[ Szerkesztve ]

(#32120) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Erre azért vagyok kicsit büszke, mert senkire nem lőttem prémet :)

ARL-re meg meglett az ász, 2800 dmg, leginkább 7-esekbe, 1191 xp.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32121) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Gratulálunk ezúton is a H-TP klánnak, aki más magyar klánokat szembeköpve tud csak térképre kerülni, de 3hét alatt a legnagyobb eredményük az volt, hogy 2x2napot tudtak ülni egy db 120goldos területen, mielőtt mi vagy más kipenderített őket a map-ról.
Gratulálunk H-TP :C :R

(#32122) nyunyu


nyunyu
félisten

El sem hiszem:

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32123) sith7 válasza nyunyu (#32122) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y .... 629 m ISU - val ? :C

(#32124) t.imi válasza Angel1981 (#32065) üzenetére


t.imi
addikt

Szakadjon meg. Így még izgisebb a játék :) Úgy is olyan menő vagyok, elég ha elsuhanok az ellen mellett 13-23-al. Harakirit követ el.

(#32125) PAtr0n válasza D1Rect (#32087) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ez tök jó cucc, pont most próbáltam ki, marad is! Először hánytam a barnás színtől, de már meg is szoktam, és tényleg szemkímélő!
Köszi :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#32126) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

sziasztok,

Az XVM legújabb test3 verziója is kilépked a csata után, vagy javították?

Köszi

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#32127) Iratus bug


Iratus bug
tag

Hajnalban lőtem egy tigrist, nagyon élveztem amikor felrobbant.

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#32128) Chris0321 válasza Zolee_70 (#32126) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem még egyszer sem lépett ki mióta használom.

Iratus bug: Úgy látom fogalmad sincs róla milyen TD-vel játszani.

[ Szerkesztve ]

(#32129) 04ahgy válasza Cingáriusz (#32121) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Így igaz! Majd megnézhetik magukat, amikor nyugtával dicsérik a napot.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#32130) Iratus bug válasza Chris0321 (#32128) üzenetére


Iratus bug
tag

Pontosan van fogalmam milyen TD-vel játszani. Igaz én a támadó jellegű TD-t szeretem és nem a 95% többségben lévő egy ujjas változatokat. A legegyszerübb játékforma megbújni a csapatmozgások mögött jól hátúl és onnan lövöldözni. Ettől még egy arti is több ujjat igényel, mert a tankestet állandóan forgatni kell, mert ha a végkitérésmél áll a cső akkor nem lő pontosan. Általában az egy ujjas TD parancsnokok vannak a legjobban megsértődve ha csata közben azt merészeled irni neki, hogy guruljon már előrébb 50-100 métert, hogy legalább lássa és rá tudjon lőni az ellenségre...

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#32131) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Hali. Tegnapi szopó ág 37-ből 6 győzelem. Voltak rossz napjaim, de ilyen szar még soha. :(((

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#32132) KisApám válasza zozimoto (#32131) üzenetére


KisApám
addikt

Váltottál közben szervert, tankot?
Elértél-e olyan pontot pl., hogy 50%-ról 51%-ra léptél, és utána következett be?
A tankodat fullra fejlesztetted és akkor jött?
Vagy csak egyszerű "véletlenek" sorozata a hosszú vereség?
(Ahogy látom a számokból, volt mimimum 7 egymás utáni vereséged,
azaz ebből így gondolom: 37 = 6x6+1.
Vagy akár durvább is, 10 egymás után???)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32133) Skyhunter válasza nyunyu (#32122) üzenetére


Skyhunter
senior tag

lol, úgy látom más is használ lőszer- ás fogyócikk icon pack-ot. ugyanezek vannak nekem is. :)

(#32134) zozimoto válasza KisApám (#32132) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Nem volt semmi extra, csak éppen csinálhattunk egyénileg és szakaszba is akármit vesztettünk. Cimboráknál ua. volt a helyzet.

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#32135) KisApám válasza zozimoto (#32134) üzenetére


KisApám
addikt

Lessz még jobb is.
Figyeld meg a maidat majd :R

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32136) zozimoto válasza KisApám (#32135) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Eddig jó. Köszi a bíztatást. :C :R

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#32137) #95904256 válasza Bad Pritt (#32115) üzenetére


#95904256
törölt tag

Épp tegnap jártam úgy, hogy Karelián egy IS-6 kb. 150m-re a JPantherem előtt eltűnt. Pedig tempósan mozgott és épp az oldalát mutogatta nekem mindenféle fedezék nélkül! Odasóztam, eltaláhattam, mert kb. 1 perc múlva mikor újra felbukkant pár méterrel odébb ( bekúszott egy szikla mögé ), akkor már kevesebb volt a HP-ja.

Egyébként becsapós lehet az is, hogy milyen lapos szögben áll a kamera. Sokszor csak akkor jelennek meg a főképernyőn a tankokat jelző piros jelek, ha rálát a kamera ( nem a parancsnok ) az ellenséges tankra. Kicsit zavaró, hogy látsz egy piros jelet, átváltasz sniper nézetre ( hogy megnézd, becélozható-e ), de akkor meg eltűnik és hirtelen nem tudod, hogy merre is nézelődsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#32138) KisApám válasza #95904256 (#32137) üzenetére


KisApám
addikt

Na pl. ez az egyik a nagy csudijódeérdekes dolog a WoT-ban, amit javítani kellene.
Tisztán rálátsz, csak 150 méterre van, a NAGYOBBIK felületét mutatja neked (az oldalát), MOZOG, és csak úgy hirtelen eltűnik... Ha már annyit "küzdenek" a tankok "valósághűsítésével".

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32139) KaLeun


KaLeun
senior tag

Megvettem az AT-8-at, az egyik első csatám kapásból t8 és Westfield. A fő zóna oldalában vagyok, épp megjelenik egy a stock tankomnak való célpont (KV-1S), erre megtalál a top tankunk egy 110.

Fedezéknek használ, blokkol, ráadásul spottolnak is és az arty 1 lövéssel elintéz. Ezután fogja magát és berongyol az ellen közé idiótán meghalni. Hétvége. :R

[ Szerkesztve ]

Cila

(#32140) TESCO-Zsömle válasza Iratus bug (#32130) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az én kedvencem az, amikor a 0 DMG-s halott E100 ugat, hogy IS3-mal ne kempeljek már az erdőben a TD-kkel, hanem menjek harcolni a tízesek ellen...

...amik ellen ő is elvérzett 2 tier-rel magasabb tankban...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32141) nihill válasza KaLeun (#32139) üzenetére


nihill
őstag

A 3. ágyúig többre nem is nagyon használható, hacsak nem goldot lősz vele.

(#32142) #43783936 válasza nihill (#32141) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én sose lőttem goldot vele.
Imádom azt a járgányt. :D

(#32143) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok!
Ezt láttátok már?[Quickfingers] :DD
Szerintem hatalmas...

[ Szerkesztve ]

(#32144) Angel1981 válasza rolio1 (#32143) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem meg köcsögség így megalázni az ellent, ment is a dislike! :(((
Egyébként csípem QB videóit!

(#32145) rolio1 válasza Angel1981 (#32144) üzenetére


rolio1
tag

Szerintem vicces, én az artykat tartom megalázónak, én is van hogy kínzom őket ha hozzájuk érek...
Régen sokat artyztam, de most valahogy kivenném őket a játékból.

(#32146) Angel1981 válasza rolio1 (#32145) üzenetére


Angel1981
veterán

Én sem csípem az artikat, de attól ezt még nem érdemli meg egy játékos, megfelelő "elégtétel", hogy a végén a scoutok levadásszák gond nélkül.
Mindegy, ezen nem veszünk össze! :)

[ Szerkesztve ]

(#32147) DaveNo1 válasza zozimoto (#32131) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tegnap nekem is úgy indult, hogy az első 17 meccsből csak 5 volt győzelem, végül magasabb tierben sikerült feltornászni 50%-ra a napi win ratet. Szerintem most nem érdemes 8-as szint alatt játszani (maximum olyan fun tankokkal, mint a hellcat), mert a TD kedvezmények és a KV vonal kedvezményei miatt iszonyat sok piros játékos lepte el ezeket a viszonylag meccset meghatározó tankokat (mint például a kv1 vagy a kv1s top tier tankként), aztán meg nulla sebzéssel gyorsan kiesnek, és kb. vége is a meccsnek.

You are not prepared.

(#32148) Bad Pritt válasza #95904256 (#32137) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez nem olyan volt, bőven benn voltak a látótávomon belül, volt ott egy med ő spottolt.
Mikor láttam a Tigris 2-t, ráemeltem a célkeresztet és minden tank eltűnt onnan a fennsíkról, a mienk is. Mikor elnéztem oldalra, de a képernyőn látszottak még ugye a tankok, halottak és élők is, akkor feltűntek, ha odanéztem, meg eltűntek. Ilyet még nem tapasztaltam ebben a játékban. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32149) dfsz34


dfsz34
őstag

Megkérdezném újra, hátha többen olvassák.

Ha valakinek megvan a tank ász a T7 car-ra, milyen xp-től adta meg?

El akarom adni de előtte az ászt szeretném vele megcsinálni. Ha viszont messze vagyok tőle, akkor hagyom a fenébe, az a tank nem érdemel sok időt egy használhatatlan valami, de a garázshely jól jönne.

(#32150) Cseri0058


Cseri0058
őstag

mi a pöcsömet keres a hold a föld alat??? :O

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.