Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#32251) nihill


nihill
őstag

Ez a nap is jól kezdődik... :W
6-6 környékén elértünk a bázisra, csak be kellett volna állni foglalni, de nem, szóródjunk szét és keressük az ellent...

(#32252) KisApám válasza #43783936 (#32247) üzenetére


KisApám
addikt

Ezeknek a nevét érdemes volna megjegyezni...
Kiraknám a Youtubra - "Unicum player??? - Can be Noobs like this..."

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32253) #43783936 válasza KisApám (#32252) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ebben igazán az a dühítő, hogy az én ágyúm 140 körüli sebzést csinált lövésenként, és meg kellett küzdenem azért a sok sebzésért. :W

(#32254) diegho


diegho
nagyúr

Ma én is noob voltam. Az új pályán 113-al nem rusholtam előre, hanem beálltam hátulról lövöldözni (8 tankunk ment egy irányba, másikba 5), egy JT volt velem, végig folyamatosan lőttük a spotolt tankokat. Mikor a T54-ünk elsőként ammorack blow up-ra elhalt elkezdett minket cseszegetni (13:40 volt az órán), csatlakozott hozzá a T57, aki 3.-ként halt meg, előrement egyedül, mert ő király. Csata összesítésben én sebeztem 4300-at, JT 3000-et, T57 1200-at, T54 0-t. Tehát mi ketten hatszor többet sebeztünk és nem a csata végén, hanem konkrétan az egyik oldalt úgy bevédtük, hogy semmi nem jött át (E100, 110, WZ111, Löwe jött), de persze mi vagyunk a noob-ok. Ha valaki nem ismeri a pályákat, akkor inkább ne szóljon. Elhiszem, hogy új pálya, de pl Stieger megmondhatja, hogy 3 csata után olyan helyet mutattam neki, ahonnan nagyon lehet osztani a népet. Természetesen buktuk a csatát, de én legalább tettem valamit a győzelemért, ha előre rohanok egyedül és meghalok, azzal esélyt sem adok magamnak a nyerésre.

(#32255) KisApám válasza #43783936 (#32253) üzenetére


KisApám
addikt

A végén a pénz, az XP, a WN odaadásánál nem "egyensúlyoz" a WoT, hogy
pl. azt a 6 killt mennyi sebzésből érted el?
Mert amit egyes "unicum" "játékosok" csinálnak ezek szerint, az röhejes.
CAMPER, és megvárja, amíg a többiek 1 lövésnyire lesebezik az ellent, hogy majd Ő...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32256) Švejk válasza Chris0321 (#32244) üzenetére


Švejk
őstag

Köszi a választ!
először is a zip fájlt kibontottam a játék mappájába. Aztán letöltöttem az xvm.xc-t amit a res.mods ba raktam. Aztán az xvm.ttf-t és az xvmsymbol.ttf-t telepítettem.

(#32257) #43783936 válasza KisApám (#32255) üzenetére


#43783936
törölt tag

A végén kaptam pénzt bőséggel, xp is nekem volt a legtöbb, de akkor is idegesítő a dolog, mert ő csak egy hajszálnyival kapott kevesebb xp-t. :W
Lehet hogy a WN-ben sokat dob az a lövésenkénti kill, és azért csinálja, én arra tippelek.

(#32258) KisApám válasza #43783936 (#32257) üzenetére


KisApám
addikt

Akkor kíváncsi volnék arra az "unicum" játékosra, mire lenne képes szemtől-szemben ellened, vagy diegho ellen. Akár városban is.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32259) Cseri0058 válasza #43783936 (#32249) üzenetére


Cseri0058
őstag

ma reggel eddig így állok vele! :D 1 protos kör volt benne....

nagyon jó kis tank. Gyors viszonylag pattogós, nagy tűzerővel. Szinte mindenhova odaér! Nekem való tank :D

(#32260) Chris0321 válasza Švejk (#32256) üzenetére


Chris0321
addikt

Mivel nem vagyok biztos benne, hogy pontosan mi hova került nálad inkább leírom, hogy kell telepíteni.
Ami a 0.8.9 mappában van kell bemásolni a játék ugyanezen mappájába. Az alatta lévő XVM mappát pedig a res_mods mappába kell bemásolni, a 8.9 mellé. Utána az XVM mappában lévő xvm.xc.sample fájlt át kell nevezni XVM-re és ha jól emlékszem ennyi.

(#32261) #43783936 válasza KisApám (#32258) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én még csak sárga vagyok, de gyanítom hogy el tudnék szórakozni vele néhány kedvenc 5-6-os szintű vasammal. :)

Cseri0058: Szép teljesítmény! :C

Én már a győzelmi aránnyal nem szoktam foglalkozni, mert abban a csapatnak is nagy a szerepe.
Ha azt leveszem, akkor még szebb.

[ Szerkesztve ]

(#32262) zozimoto


zozimoto
aktív tag

T110E5 kifejlesztve ezzel a manőverrel: :D

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#32263) nyunyu válasza joergie (#32219) üzenetére


nyunyu
félisten

Tudja valaki hogy mi az az "incourageous resistance"?

Ha a vesztes oldalon osszelosz egy tetszoleges battle herot (sniper, top gun, steel wall, confederate, defender...), akkor megkapod a gyozteseknek jaro +50% XPt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32264) Švejk válasza Chris0321 (#32260) üzenetére


Švejk
őstag

Oké, most már működik, megjavult :))

(#32265) 04ahgy válasza garcia66 (#32227) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nekem a Skype miatt csinálja, mikor a kis szövegablak felugrik!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#32266) Vitiris válasza D1Rect (#32239) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Csak az első betöltésnél? Ha újraindítod megy?

Küld el a pyton.log -file-t és akkor megpróbáljuk kitalálni. A World Of Tanks könyvtárában találod meg.

(#32267) D1Rect válasza Vitiris (#32266) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, csak az első betöltésnél.
Most letúrtam minden modot és megint rakom fel egyesével. :)

E-mailben elküldöm a logot.

(#32268) dfsz34


dfsz34
őstag

Gyönyörű mm, az ellenség kapott egy sárga t95-t, mi meg egy piroska is8-t, mint egy szem tier 9 top tank

Az eredmény borítékolható volt.

(#32269) mynames


mynames
senior tag

Megvettem a Su14-2-t és hát csalódás... :(( A löveg kitéríthetősége (a stock csőé) lepkefingnyi...
Hol tudnám megnézni, hogy a nagyobbcsőnél ez milyen érték, ill. ez az ág végig ilyen lesz? Mert akkor lehet nem folytatom...folyton szétugró célkörrel nem lehet nyerni...

(#32270) KaLeun


KaLeun
senior tag

(14:31:17) te kis nyomorek sz*rhazi
(14:31:21) kis b**i

Szegény E5 kétszer is tévedett, először azt hitte, hogy én is a bázisról lövök és másodszor pedig, hogy majd megvárom amíg ő kilő. Kicsit csodálkozott amikor a háta mögött felbukkantam, igaz az E-100 is odaért és ő lőtt előbb, így én csak kivégeztem. Valahogy nekünk mindig meg kell mondani a frankót.

Én tudom, hogy nem vagyok normális (nem is tagadom). De, hogy mennyi idióta van. Elvileg ez egy tankos játék, megyek és lövök. Aztán pl. ellen Hellcat áll a bázisuk közepén, meglövöm és elindul. Szóval odáig csak arra várt, hogy valami történjen? Hát az ilyen játsszon inkább a .....

Cila

(#32271) diegho


diegho
nagyúr

Már kezdem unni, hogy állandóan azért cseszegetnek, hogy 2200 feletti WN-em van, de rájöttem, hogy ha csak sebzek, minél kevesebbet ölök a csatákban és a végén megöletem magam, akkor az átlagsebzésem nő, xp-t ugyanúgy kapok, de a WN rohamosan csökken, lehet lehozom 2k alá, mert minden csatában azzal van tele a chat, hogy én mekkora noob vagyok. Vagy esetleg ki lehet kapcsolni a chatet?

(#32272) Scheff válasza diegho (#32271) üzenetére


Scheff
tag

Volt egy kedves T-54 platoon a csapatomban. Ez a három mikor meglátta, hogy 70%+ WR és 2K+ WN7, akkor elkezdtek szidni (eddig semmi extra, megszokott dolog, minden csatám így kezdődik), majd itt jön a fordulat! Direkt elmentek és megfulladtak Mountain Pass pályán. Lorraine 40t-val voltam a negyedik top tier tankunk. Vicces volt.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#32273) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na... Ilyen agyhalottak mellett, mit lehet kezdeni? végig az arty seggébe bújva.... Ehhez hasonló és rosszabb red army mellett, t7 su-152-vel+troll, ez jött ma össze... nagyon szar nap van ma... csak pirosakat ad be, még t10 ben is... :O :O

(#32274) diegho válasza Scheff (#32272) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez van sajnos. Nem lehet eldugni a statot és ez elég nagy probléma. Én miért nem szidom a kör elején a 100 WN-es 40%-os 28k csatásokat? A vicc az, hogy legtöbbször a zöld és annál jobb játékosok szidnak. Mi ez, ha nem irigység? Most jobb lenne nekik, ha a régi accal mennék? Minden érték ugyanez, csak nem 4k hanem 30k csata van rajta. Miben lenne az jobb? Mert azon nem szidtak.

A másik dolog, amit sokan elmagyarázhatnának már végre, mert én nem tudom felfogni. Mi értelme van annak, ha 2-3 48% alatti win rátás együtt játszik platoonban? Azt megállapíthatjuk, hogy 48-52% között van kb az átlag, de ha beteszel mondjuk 3 46%-os játékost top tankba egy csapatba, az már brutálisan rontja a nyerési esélyüket. Miért jó ez nekik? Miért nem játszanak egyedül reménykedve abban, hogy legalább 1 zöld jön a 2 másik haszontalan társuk helyére? Ezt én nem tudom megérteni. Oké, hogy csak játszanak, de mi értelme van úgy játszani, hogy direkt szop@tod saját magad? Ennyire sok ferde hajlamú nem lehet...

[ Szerkesztve ]

(#32275) SoulReaver válasza diegho (#32274) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azért szidnak, mert jó a statod? én a rossz statosokat szoktam szidni :D A hülyék, meg gondolom azért szidnak, mert tőled várják a megváltást... ők meg azt hiszik, lazíthatnak, mert van köztük egy jó pléyer...

(#32276) Angel1981 válasza Remus389 (#32205) üzenetére


Angel1981
veterán

Ügyes! :R

(#32277) Tomi0703 válasza diegho (#32271) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ugy tudom ki lehet kapcsolni a chatet. Vagy a jatekban, vagy van hozza valamilyen mod, most nem tudom pontosan.

(#32278) L-e-f-i-e válasza diegho (#32274) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Aki nem unicum vagy zöld nem is mehet platoonba? (költői nyilván mehet ). Nyilván nem azért mennek, hogy magukat szopassák, hanem azért hogy együtt játszanak. Sokaknak meg abból van elegük, amikor 3 lila játékos szopatja a népet, biztos sokan irigyek, de nagyon sokan pont leszarják, hogy lila vagy zöld valaki, szerintem sokkal irritálóbb egy beképzelt unicum, mint egy idióta red platoon. Nagyon sokszor láttam, hogy a jó játékosok (+ statbuzik) elkezdték szidni játék közben azokat akik szerintük nem úgy csináltak valamit ahogy kellene. És nem aza baj, hogy azt szeretnék ha mindenki jól játszana, hanem a gusztustalan stílusuk, amit nyilván észre se vesznek magukon, mert ha észre vennék nem csinálnák.Tisztelet a kivételnek, mert ez nem általánosítás, vannak jó játékosok akik nem erre élveznek, és nekik is csak egy játék, és ugyanúgy élvezik a játékot mint a rossz játékosok :)

=^-^=

(#32279) diegho válasza L-e-f-i-e (#32278) üzenetére


diegho
nagyúr

A 46% alatti jellemzően piros nagyjából 200 átlagsebzéssel úgy, hogy köreinek 50%-át tier10-ben tolja, ha 3 ilyen van együtt ugyan mit élveznek benne? Sebeznek hárman 1000-et összesen és ennyi volt. Nem csak magukkal csesznek ki, hanem minden társukkal. Az előbb is volt egy ilyen platoon velem 45 és 46%-os T57-ek. Szerencsére az ellenfélnél nem volt 1 kimagasló sem, így nyertünk, de a 2 profi összesen nem sebzett 1000-et, pedig rengeteget lőttek.

Nem az a bajom, hogy együtt játszanak, de legalább ne top tier-el tegyék, mert ott biztos kitolnak a csapatukkal. Tanuljanak meg játszani low tier-ben.

[ Szerkesztve ]

(#32280) L-e-f-i-e válasza diegho (#32279) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Tőlem, ne kérdezd mit élveznek benne, mert én a helyükben már rég abbahagytam volna (valami nagyon nem megy akkor minek erőltetni alapon), de rengeteg 10k+ csatás ilyen emberrel találkozunk, na most ők csak élvezik valahogy, nem lehet mindenki ennyire mazochista...

=^-^=

(#32281) D1Rect válasza L-e-f-i-e (#32280) üzenetére


D1Rect
félisten

Van akit nem érdekelnek a statok, meg az, hogy milyen a "teljesítménye" a játékban.
Leül, jönnek a tankok, lehet lövöldözni. Néha ő is ki tud lőni pár tankot.
Ha nem, akkor megy egy másik tankkal.

Szerintem az a mazochizmus amikor valaki görcsösen játszik, mintha múlna rajta bármi is, hogy nyer vagy veszít.

[ Szerkesztve ]

(#32282) diegho


diegho
nagyúr

Na itt a tipikus kör. Benne van minden. A beszólogatás a túloldalról és a retardált platoon a mi oldalunkon. Ilyen csatában semmit nem lehet csinálni... minden 3. ilyen mióta frissült az xvm és látják a statom.

[link]

D1Rect
Azt hiszed én azért játszok, hogy nyerjek? Engem nem érdekel, hogy nyerek, vagy veszítek. Én csak játszok. Játszani szeretnék, de amikor olyanokkal vagyok együtt, mint a replayben látni, nem tudok játszani, hiszen direkt akadályoznak benne. Én leszarom, ha elmegy a pálya másik végébe és lövi a falat. Engem hagyjon és ez már nekem tökéletesen megfelel, de az ilyenek még erre sem képesek. Annyira buták, hogy játszani nem tudnak, ezért a másikat akadályozzák, mert az jó szórakozás.

[ Szerkesztve ]

(#32283) wanted5 válasza L-e-f-i-e (#32278) üzenetére


wanted5
őstag

És az nem jut eszedbe, hogy 'nyerni akarás' a jó játékosok azért is jók mert a tudás mellett nyerni is akarnak.
Meg a másik, aki már ment 10-20 vagy annál is több csatát, és abból minden egyes csatában normálisan érthetően magyarázza el valakinek, hogy miért is olyan hülye mint egy tuskó... hát nekem is elegem lenne hidd el, meg szerintem neked is.

Az meg aki nem akar nyerni minek játszik? Meg aki teljesen olyan pancser, hogy lőni alig tud?
Mert, ha én nem értek valamihez, és nem akarom/ nem tudom megtanulni, akkor nem erőltetem.

szerk: úgy látom, diegho meg is cáfolta. De, a nyerés a sikerélményhez kell, a sikerélmény pedig a játszani akaráshoz. Szerintem. Ha nincs sikerélmény valamiben, akkor minek csinálja valaki?

[ Szerkesztve ]

(#32284) #95904256


#95904256
törölt tag

Eddig egy kicsit tartottam attól, hogy kipróbáljam a szekrényt, de már az első csata eloszlatta minden kételyemet. Alap felszereléssel ( rádió Tire8-as ), újoncokkal, tankász. Pontos ágyú, mozgékony, remek látótáv. :))

(#32285) wanted5 válasza wanted5 (#32283) üzenetére


wanted5
őstag

elirtam, 10-20k akart lenni, vagyis 10-20 ezer, a félreértések elkerülése végett :D

[ Szerkesztve ]

(#32286) nyunyu válasza #95904256 (#32284) üzenetére


nyunyu
félisten

Ennyire jo lenne?

Tegnap megvettem, de egyszeruen nem birom leszorzozni:
- Erlenberg vedes, top heavy kv1-s 10 masodperc utan kilovi a platoontars artyt, majd belefullad a toba
- csapattars nekiall engem loni, nyilvan kinyirtam, hogy tobb kart masban ne okozhasson
- arty oneshot
- heavy mogottem kempel
- Sand River

Meg ezek tetszoleges kombinacioja.

Gun depression totalis hianya miatt ugyanugy nem tudok vele jatszani, mint a SU-101-gyel.
Egyelore ugy erzem, hiba volt erre atkepezni a JP2 meg a Stug legenyseget, most egyikkel sem tudok menni :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32287) mynames


mynames
senior tag

Valaki a #32269-re:

"Megvettem a Su14-2-t és hát csalódás... :(( A löveg kitéríthetősége (a stock csőé) lepkefingnyi...
Hol tudnám megnézni, hogy a nagyobbcsőnél ez milyen érték, ill. ez az ág végig ilyen lesz? Mert akkor lehet nem folytatom...folyton szétugró célkörrel nem lehet nyerni..."

köszönöm!

Nyunyu (#32286):
nekem is megvan a doboz és kis csővel csináltam meg a tank ászt vele. ettől függetlenül az gondolom: " Sors bona, nihil aliud".
Alig várom, hogy túl legyek rajta...

[ Szerkesztve ]

(#32288) dfsz34 válasza diegho (#32282) üzenetére


dfsz34
őstag

Én egyébként nem tudom, hogy mit hisznek egyesek? Egyedül bárki elvérzik a mostani noob tenger mellett.

90% ! nyerési esély mellett elbuktuk a csatát, mert siegfried line védés esetében kirajzott a csapat artyt vadászni a városból, közben délről befoglalt az ellenség, mert délre senki nem szeret menni. Sajnos, egyesével értünk a foglaló körhöz és egyet tudtam lőni, utána az össztűz kiütött. Pittyeghettem, szidhattam őket bárhogy, hogy ez így nem lesz jó, nem érdekelte ezeket, csak ugattak a chatben, hogy reset. Ja egyedül 4 ellen és volt annyi esze az ellennek, hogy előre küldött egy nehéz tankot védeni. Erre mit mondjak? Az ilyen ostoba vereségek rosszabbak a 0:15-nél is.

Látok sok nagyon jó játékost elporladni, ha nem szakaszban jön, zöldek, kékek lilák, mindegy, ha a csapatjuk hülyéi elhullanak, akkor nincs nagyon esély. Szakaszban azért más a helyzet. Egy legalább zöld szakasz már meg tudja fordítani a csatát, mert hárman akár 10 hősies rohamozót is kilőnek, hiszen minden lövésre három válasz érkezik.

Valaki már írta, de talán ezért van az a taktikájuk a jobbaknak, hogy hagyják a golyófogó hülyéket rohamozni és ha már nincs minden bokorban egy kempelő ellenség vagy legalább tudják, hogy hol van az ellen nagy része, csak akkor indulnak meg. Ez nagyon sokszor bejön és egy jó játékos lehozza a csatát még így is, hiszen sok az egylövéses ellenfél amíg egy gyengébb játékos meg esélytelen ilyen helyzetben, hiába ugatnak a chat-ben bármit is.

(#32289) odrif válasza diegho (#32271) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ne törődj velük , csak irigyek.

20 éve a Prohardveren

(#32290) Eagle16 válasza mynames (#32287) üzenetére


Eagle16
addikt

SU-14-2: alapágyú és top ágyú is 4 fok
Obj. 212A: Alapágyú és top ágyú is 4 fok
Obj. 261: 5 fok

Innen letöltheted a WoT Tank viewer programot is és megnézheted magadnak: [link]

Páncélzatokat is mutat, pontosan úgy ahogy a játékban van.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#32291) D1Rect válasza diegho (#32282) üzenetére


D1Rect
félisten

Én nálad azt nem értem, hogy minek szívatod még mindig magadat pubgame-mel.

(#32283) wanted5: Pont azért amiért valaki képes rendszeresen bronz ligában SC2-zni.

(#32292) csapee


csapee
senior tag

Ha lát vki. lila Unica-t az ellenben (platoon nélkül) nem kell beszarni, ma egy t57 heavyvel 7 perc alatt mig élt kiosztott kerek 500 sebzést:)

Csapee

(#32293) odrif válasza diegho (#32282) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Megnéztem ezt a replayt. Hát ezek biztosan nem normálisak.

20 éve a Prohardveren

(#32294) KisApám válasza csapee (#32292) üzenetére


KisApám
addikt

Zöldtől, ha platoonban is jön, és szerencsémre (?) nem együtt a társával, az is felejtős tud lenni.

Én sárga (51%) KV-1 a zöldike (55%) Churchill III.
Leszedtem nullára, miközben elkezdett ijedten hátrálni, mert észrevette, hogy annyira az a sárga (én) nem annyira noob sárga... (legalábbis remélem ezt gondolta :D )

Tőlem a HP-m egyharmadát sem kapta le közben. Pedig dombon voltunk, én fent.
Tipikus "platoonzöld" volt. Egyedül ijedős.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32295) diegho válasza odrif (#32293) üzenetére


diegho
nagyúr

Azt nem tudom észrevetted-e, hogy 88-as ágyú volt az E-75ön, tehát nem elég, hogy behoz egy T18-at, még rátesz egy lapáttal.

Pubgame-et azért játszok, mert szeretek egyedül játszani.

(#32296) odrif válasza diegho (#32295) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Mi az a pubgame?

20 éve a Prohardveren

(#32297) Jo33by


Jo33by
tag

mai nap egész tűrhető. Mindenesetre sokkal jobb mint tegnap volt. Tank ász ezzel a krumpli alakú tankkal. + mellesleg kigyűlt a +1 prémium nap. (50K xp)

(#32298) Stigma.HC válasza diegho (#32271) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

nochatmod
Próbáld ki ezt, pár költ mentem így. Elsőre fura volt, de legalább nem volt szét spammolva a bal oldal.

Közben most látom:

Test “World of Tanks 0.8.10″ starts on Starts on Wednesday (27.11.2013) or Thursday (28.11.2013).

Akkor gondolom karácsonyra itt lesz az új verzió.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#32299) D1Rect válasza odrif (#32296) üzenetére


D1Rect
félisten

Public game. Nyílt játékot szokott jelenteni, ahova bárki becsatlakozhat.
Általában a "legalja" minden játéknak.

(#32300) odrif válasza D1Rect (#32299) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszönöm.

20 éve a Prohardveren

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.