Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#31101) Chris0321


Chris0321
addikt

Kitartó játékos:

(#31102) PR0JECTNR56 válasza nyunyu (#31094) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Taktika kérdése, én is elhúzom a szennyest ha face to face találkozom a T29-el. Aztán visszatérek egy kis idő elteltével, pl. a tegnapi során az ilyen esetekből lesznek a legjobb heavy égetések. ;]

(#31103) zsolthee


zsolthee
senior tag

Azt hol és hogy lehet beállítani az XVM-ben, (gondolom ott :U ) hogy jelezze egy kis csillaggal a felspotolandó ellenfeleket?

(#31104) Joe.36


Joe.36
addikt

Sziasztok

sms ben vettem aranyat de elírtam a egy számot, azt kaptam vissza hogy a kérésem nem tudták teljesíteni de a pénzt levonták.

Lehet tenni valamit ?

Joe

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#31105) Jo33by


Jo33by
tag

Értem.

[ Szerkesztve ]

(#31106) diegho válasza Jo33by (#31105) üzenetére


diegho
nagyúr

replay nélkül senki nem fog választ adni.

(#31107) Angel1981 válasza PR0JECTNR56 (#31091) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszi a leírást! :R
Már a specifikációkból is lejött, hogy ez egy igazi kommandós tank, olyan Hellcat, torony nélkül. :)
Először a Hellcatet akarom alaposan kipróbálni, és ha bejön a stílus, akkor majd egy leárazáskor ez is jöhet a garázsba!

(#31108) #95904256 válasza Joe.36 (#31104) üzenetére


#95904256
törölt tag

Igen. A www.worldoftanks.eu oldalon jobb oldalon van egy SUPPORT feliratú gomb. Ott kell belépni és panaszkodni. Egyszer már nekem is volt valami gondom, ja igen, mikor az akciós tankot teljes áron adták el. Jeleztem nekik, hogy ez így nem fasza... pár nap múlva visszaküldték a különbözetet.

(#31109) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

másnál is kilépeget a progi csatából kilépve? 5-ből 1szer killép a progiból
bármi tipp?

- no es importante -

(#31110) Joe.36 válasza #95904256 (#31108) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszönöm

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#31111) D1Rect válasza Joe.36 (#31104) üzenetére


D1Rect
félisten

Féloff: Miért veszel sms-ben goldot? :F
Úgy drága.

(#31112) nyunyu válasza zsolthee (#31103) üzenetére


nyunyu
félisten

Azt hol és hogy lehet beállítani az XVM-ben, (gondolom ott :U) hogy jelezze egy kis csillaggal a felspotolandó ellenfeleket?

playersPanel/enemySpottedMarker

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31113) Bingisz


Bingisz
addikt

Wat?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#31114) KisApám


KisApám
addikt

Amire ma büszke vagyok :R

15-13 - GYŐZELEM :C

Volt egy pár "laza" csávó az ellenfélnél :K
Nekem az első ilyen, hogy ilyen ellenfeleket raknak be ellenem.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#31115) Bingisz


Bingisz
addikt

Mi a franc? Patch óta minden ment rendesen, erre most bebugolt az egész. Esetleg valami tipp?

Szerk: Toltam még egy csatát, most megy rendesen minden. Valami anomália volt... :F

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#31116) 04ahgy válasza Bingisz (#31097) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Szép spot, meg kell hagyni!

A garázsod színe olyan hideg, hogy a GET GOLD-ot is GET COLD-nak olvastam. :DDD

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#31117) dfsz34


dfsz34
őstag

Az első köröm az Exelsior-al. Nagyon ott van a kicsike, de tényleg jó érzékkel kell váltogatni a lőszerek között. A hatodikat, egy hetzer-t he-vel lőttem ki, előtte kettőt arannyal, mert be voltak forgatva.

Meglepő, de nem kell sok aranyat használni. Az alaplőszer is elég ha flank vank, illetve sok olyan kis hp-s alacsonyabb tier (3-4) ellenfél van, akiket he-vel érdemes kivégezni. Matildának, kv1-nek meg aranyat kell adni :)

Jó a mobilitása, jó a löveg kitéríthetősége és viszonylag jó a páncélja (bár egy t-28 belőtt háromszor is, hiába forgattam) és jól tud side scapelni. Ez egy jó tank.

Győzelem!
Map: Steppes
Date: 2013.11.16. 6:46:21
Jármű Excelsior
Szerzett tapasztalat 3 458 (x2 minden nap az első csatáért) Szerzett kredit: 60 895
Csatában elért Achievement: Top Gun, Kiváló Lövész, Pusztító, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"

(#31118) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Hali!

Egy újabb Célkereszt mód!

Erősen optimalizált Mojlnir (honositva) a kód majdnem teljesen újraírva, sokkal kisebb méret no lag!

Melty féle beforgatás jelző.

Damageindicátor szöveges kijelzéssel.

Zoom 2-30x újrairva! Noscroll alapból kikapcsolva :)

Innen!

(#31119) Angel1981


Angel1981
veterán

LOL a TOG-ra nem is 30, hanem 50%-os a leárazás, elírták a honlapon!
Jól indul a napom, gyorsan meg is vettem, mielőtt visszarakják 30-ra! ;]

(#31120) Bad Pritt válasza Bingisz (#31115) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ilyet nekem is csinált. És ha kiléptem, újra beléptem, akkor sem működött, meg kellett várni a csata végét és a garázst tudta csak betölteni. Elég wtf :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31121) Vitiris válasza Bingisz (#31115) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Töltsd le a legújabb XVM firssítést!

Nincs már csata utáni kidobás. Rengeteg bug javítva!

A csomagból a 0.8.9 mappát nyugodtan felülihatod! Az XVM -ből csak a mods mappát írd felül! Igy megmarad minden beállításod!

(#31122) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ez a veterán garázs mikor cserélődik le?

Cila

(#31123) mefistofeles válasza Vitiris (#31121) üzenetére

Érdekes, hogy nekem pont fordított problémám van.....
Bármely (a legfrissebb is) XVM esetén nem tudom bezárni a wot-ot! Látszólag bezárul de a háttérben tovább fut a gépemen és csak eszközkezelőben tudom bezárni. Ez elég macerás és idegesítő dolog. Sokszor XVM nélkül is csinálja, ha nem csak az alap modok vannak fent. Most (lekopogom) működik a cucc. XVM nélkül, egy BlueDream célzó egy damage panel, egy max látótáv, és a Kodos minimap van fent.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#31124) mefistofeles válasza KaLeun (#31122) üzenetére

Erre én is kiváncsi lennék... Már meg se próbálom cserélni. A haloween garázst egyszerűen nem lehetett eltüntetni.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#31125) Vitiris válasza mefistofeles (#31123) üzenetére


Vitiris
aktív tag

hmmm tovább fut a wot a háttérben? Az érdekes. Windows 7? Simán kikéne lőnie a taskot.

(#31126) AVarice


AVarice
tag

Csak nálam van meghülyülve az oldal? Ide-oda írányítgat...

(#31127) mefistofeles válasza Vitiris (#31125) üzenetére

Igen.
Nekem is érdekes a dolog, és az is, hogy talán egy vagy két hasonlóval találkoztam a fórumokon. Full frissített win 7 van a gépen de kizártnak tartom, hogy azzal lenne a gond. Karbantartott nem gányolt rendszer és minden más hibátlanul megy. Próbáltam már az egész wot kliens törlését és újra letöltését-telepítését de hiába......
8.7 és 8.8 alatt az égvilágon semmi gondom nem volt. Akár egymásra dobálhattam 10 modot is akkor sem volt gáz......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#31128) Vitiris válasza mefistofeles (#31127) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Próbáld meg esetleg valamilyen kompatibilis módban indítani.
Tűzfalnál, és víruskeresőnél a kivétel listához adni a wot könyvtárát.
Töröld a WOT cache könyvtárát. user\xxxxx \AppData\Roaming\wargaming.net\WorldOfTanks\ alatti könyvtárak
A preferences.xml-t tartsd meg abban vannak a felbontás stb beállítások. Igy nem kell újra állítgatni
Nézd meg a pyton.log file-t! Ha nagyon nagy töröld nyugodtan.

Én még nem találkoztam ilyen hibával! De érdekes nagyon, persze azonkívül hogy idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#31129) KaLeun


KaLeun
senior tag

Nagyon türelmesnek kell lenni a hétvégén, azon nem is csodálkozom, hogy folyamatosan blokkolnak vagy a csaták kb. 3/4 része 3-4 perc alatt véget ért. De mindig van valami okoska... aki képes egy már megnyert csatában felhergelni valami baromságra a népet és akkor mindenki arra figyel.

Utolsó csatában pl. egy Leo PT első alkalommal találkozott egy T30 T7 lövegével... Végig ezen rugózott, mindenkit lekötve.

Kereken 10 t8-10 tank retteg 3 med ellen de tűztámogatást kérnek, lázító egy 118 sebzést kiosztó 110. Most vagy rammolta valaki vagy sikerült 1 HE lövést leadnia... Sikerült elérnie, hogy a játék helyett mindenki a noob artyval foglalkozik, csata végén persze látja ő is, hogy mit produkált és keményen le is tilt...

Cila

(#31130) diegho


diegho
nagyúr

Ez a gold ammo mod kezd idegesíteni. Megyek jön az E-75 APCR, IS-7 APCR, LeoPTA HEAT... de miért kell csak azt lőni? A Leo az 50 120-at is azzal lőtte. Hihetetlenek komolyan mondom. Mikor meghaltak írom nekik, hogy előbb játszani kéne megtanulni aztán gold ammo-t lőni, mert a gold ammo noob-á tesz, erre jön a nagy anyázás, meg hogy ne sírjak! 15-3ra nyertünk, nem haltam meg...
Nakrekoo (10:48:53) I fuck your mother and your dad in ass

ez jött csata után privátban...

(#31131) KisApám válasza diegho (#31130) üzenetére


KisApám
addikt

Háááát igen, amikor tegnap egy német Hetzer a francia B1-em oldalára GOLDal lövöldözött, az pl. "okos" húzás volt.
Azt viszont megértem, amikor GOLDal a B1 egy KV-1 tankot szemezget.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#31132) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ma valami különös átok ül a T34-en, minden csatában kapásból beáll mögém valami gyökér. Direkt kerestem egy kieső helyet, de akkor is jött egy KV-1S és a széles pusztában pont engem talált meg.

Cila

(#31133) Bad Pritt válasza KisApám (#31131) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A B1 golddal üt át olyan vastag páncélt, mint az M3 alap lőszerrel. Néha a cél szentesíti az eszközt, a B1-re kötelező a gold, én úgy gondolom.

Amúgy én eddig 3 esetben használtam goldot mondhatni rendszeresen: a B1-en, mert másképp nem lehet meglenni néha még 4-es csatában sem, Excelsioron kifog néhány harckocsi, de ott nem kell mindig kétségbeesni és a 2-es gomb után nyúlni, és a T-54-en mikor még csak az LB1 volt rajta (175 pen). Tudom noob vagyok, mert nem hagytam free-t a D54-re :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31134) KisApám válasza KaLeun (#31132) üzenetére


KisApám
addikt

Biztos XVM alapján megnézi milyen játékos vagy, jónak és tapasztaltabbnak talál önmagánál, és inkább Téged követ akár a kilövésig is. :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#31135) Chris0321 válasza Bingisz (#31115) üzenetére


Chris0321
addikt

Nálam is előfordult már, a pach óta vagy háromszor. A második alkalommal nagy nehezen beengedett, utoljára csak az segített, hogy kikaptam gyorsan az összes modot és úgy indítottam újra a játékot. Persze mire beértem csak párat tudtam lőni és már halott is voltam. Elvileg a legújabb xvm van fenn, de letöltöttem amit belinkeltek és felteszem hátha segít.

Fejlesztői hírcsokor #45

[ Szerkesztve ]

(#31136) Drenadar válasza Bad Pritt (#31133) üzenetére


Drenadar
veterán

és akkor gondolj bele hogy sokan még akkor szenvedtek azzal a tankkal, mikor még a gold lőszer aranyba került... goldot is rááldoznál? kétlem :)

(#31137) Bad Pritt válasza Drenadar (#31136) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az nekem a T-44 volt a 85-ös ágyúval. Akkor még nem lehetett aranyért goldot venni, szóval 144 pennel kellett kihúznom a 100as ágyúkig 8-as szinten. Zseniálisan idegtépő folyamat volt, külön élveztem :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31138) Chris0321


Chris0321
addikt

Hátha érdekel valakit:

A WG tanktípus balanszairól...

(#31139) Iron Funeral válasza Chris0321 (#31138) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Amúgy szerintem rosszul látják sokan a TD problémát, szerintem 2 gond van velük:
-amikor sok van belőlük
-és amikor ez a sok mind tier X

o263/WT-E-100-on kívül mindegyik TD tud (és lő is) 1000 feletti sebzést, emellett szinte kivitél nélkül jobbak mindenben mint a tier IX elődeik voltak.

Kérdem én: ugyan mégis mi problémája van egy o704-nek, T30-nak, JT-nek, etc. kilőni akármilyen tankot a játékban? Semmi, ennek ellenére a tizesek jobb platformok és jobb lövegeik is vannak.
Én úgy vélem, hogy az lett volna a legjobb ha valahogy a tier IX TD-ket rakták volna fel t X-re, kis pofozással (hp) megtették volna a dolgukat ugyan úgy de nem tudnák leizmozni a heavyket meg nem lőnének 1 felett stb.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#31140) Iratus bug válasza Iron Funeral (#31139) üzenetére


Iratus bug
tag

Artival mindig a TD-k az első célpontjaim, ez segiti a legjobban a csapatot a csata elején. Amúgy hamarosan szerintem lesz egy TD nerf, mert már túl sok van belőlük, és túl nagyokat sebeznek. Az is vicces, hogy az új német t10 TD-nek gyorsabban forog a tornya, mint ahogyan én a t5 könnyű tankommal körbekocsikázom...

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#31141) Iron Funeral válasza Iratus bug (#31140) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem rég kellett volna nerfelni a sebzést a tízeseken, -100dmg sokat változtatna; kevesebb 1-táras akció, kevesebb DPM, és csak 2 TD tudna 1k felett lőni.
Az FV TD-vel mondjuk nem tudom mit kellene kezdeni, vagy retard op a tank vagy a szívsz mint a torkos borz, hogy 600at sebzett és 25 sec a reload, ez a HESH sem kellett volna a játékba.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#31142) Motyi


Motyi
senior tag

Nagyon fincsi az új 8-as német Td :)

IS3 100m-en belül nem spotolt fel, pedig 3x lőttem bele....igaz figyeltem arra hogy 15m+ is legyen köztünk bokor, de akkor is :D

(#31143) emre


emre
veterán

WG EU Fail? Your win!

TOG2 féláron.
Mondjuk ha nekem fizetnének akkor sem kellene.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#31144) diegho


diegho
nagyúr

TD dologról.

Amikor kezdtem a játékot nem volt tier10 med sem td. Ott rohangáltam a T-54-el és a 704-el minden probléma nélkül a 10-es csatákban. Minden jó volt. Most T30-al simán elvagyok olyan csatában is, ahol rajtam kívül nincs 9-es tank, csak 10-es. WZ-120-al imádtam játszani, teljesen mindegy milyen tier-ben voltam. Feleslegesnek tartom a sok tier10 tankot. A TD-k pedig pofátlanul erősek lettek, de az artyk is azok voltak. Az arty nerf teljesen jogos volt, de most a TD-k lettek túl erősek, bár nem mindegyik OP. Viszont a táras TD-k eltakarodhatnának a játékból, mert ezek miatt van óriási campelés. Először csak a foch volt, ami laza 3x850-et tudott rádtolni, egyedül a Maus rendelkezik annyi HP-val, hogy ezt szinte biztosan túlélje, a többi tankot nagy eséllyel a 3 lövésből kiszedi (E-100-hoz kis szerencse kell).

Most bejött a WTF100, ami még ennél is borzasztóbb tűzerőt képvisel. 6x560 sebzés 2 másodperces közökkel, azonnal szűkülő irdatlan pontos ágyúval...(aki a másik löveggel használja az agyhalott) Ennek mi értelme volt? Kellett valami, ami a Maus-t is kilövi egy tárból? Sikerült. Aki jó játékos a WTF100-al olyan dolgokra képes, hogy az agyamat eldobom. Minden a helyezkedésen múlik, de olyan helyzeteket is túl lehet élni vele, amit mással kb lehetetlen.

Mondok egy példát. WTF100 védi a bázist, jön egy o268 1000hp-val és egy jpze100 maxon, WTF100 maxon. Rálő mindkét TD, de túléli, hiszen annyi HP-ja van, lő kettőt az objectre, ami meghal, majd lő 4-et a jpze100-ra, ami szintén meghal. Mindez lezajlik 10 másodperc alatt. Tanúja voltam a szituációnak. Ez egyszerűen botrányos. Hogyan lehet olyan járművet betenni, ami egy vele azonos szintű maximum életerejű és egy 50%-os tankot 10 másodperc alatt minden trükközés és skill nélkül simán elintéz? Ennyi idő alatt a legtöbb tank csak egyet tud lőni.

Nem mondom, hogy rosszabb a helyzet, mint az arty korszakban, de nem is jobb. Nincs meg a balansz az osztályok között. A medium tank lényege régen az volt, hogy megkerülgetted vele az ellenséget, spotoltál, zavart keltettél. Most simán kiállsz egy heavy elé és dpm-ből kinyírod, mert neked nagyobb az átütésed, gyorsabban töltesz... Régen a heavy tankokkal lehetett menni elöl és vezetni a támadást (most is lehet, csak már kell hozzá skill) mert pattogtak róla, de most a 8-as scout betolja a goldot és szétlövi a 10-es heavy-t szemből. Elég sokat változott ez a játék idén és ez nem biztos hogy jó irányba történt. Hatalmas rebalance-re lenne szükség.

(#31145) mynames válasza emre (#31143) üzenetére


mynames
senior tag

Egyetértek. Egy kalap sz@r... Ingyen sem kellene, a legrosszabb prémium tank.

(#31146) Iron Funeral válasza diegho (#31144) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mhja, az is fura volt, hogy tX mediumokként nem jobb tankokat(platformot) kaptunk elfogadhatóan jobb lövegekkel, hanem ~tX medeket eszméletlen átütésű ágyúkkal. Végül is, működik, jobbak mint a kilencesek, de azért viccesnek hat amikor 450-50 méterről megagyal egy heavyt, mert lézerpontos az ágyú és atombomba átütése van, amúgy meg ugye venni kellene a fáradságot, hogy megkerüljük az ellent, de sokan célozni sem hajlandóak csak töltik a goldot.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#31147) Bingisz válasza Iron Funeral (#31141) üzenetére


Bingisz
addikt

Az egész tier 10 TD dolgot újrá kéne balanszolni.

Német:
JagdE100-at kivenni, StugE75-öt berakni valami nagypenű 150-es ágyúval 750 alfával.

WaffentrogerE100: Passz. El kéne venni 1 vagy 2 lövést a tárjából. Ja meg toronyforgatás nerfet neki, valamint kicsit hosszabb töltést a lövések között.

Szovjet:
Obj.268: Le kell vinni az alfáját a 704 szintjére. Amúgy szerintem rendben van.

Obj.263: Sunyi kis TD, de nem változtatnék rajta.

Francia:
Foch 155: Tárat ki belőle, alfát 750-re (nem tudom, hogy most mennyi, de 750-nél ne legyen több), amúgy a célzást és a pontosságot rendberaknám. Ja meg a hülye cápa hitboxát fixálni kellene...

Amcsi:
T110E4: Kuka. A régi T30 szerintem jó lenne a helyére.

T110E3: Alfát vissza 750-re. Mást nagyon nem változtatnék rajta.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#31148) Cseri0058 válasza Bingisz (#31147) üzenetére


Cseri0058
őstag

A legjobb az lenne ha lenne egy játék mód ahol csak heavyk és medek mehetnek! Nekem csak ennyi kéne!

(#31149) Bingisz válasza Bingisz (#31147) üzenetére


Bingisz
addikt

Hehe, tudtam hogy ki fogom hagyni az Fv szörnyeteget. Azt is kidobnám és egy buffolt Tortoist (nem tudom a nevét rendesen...) raknék tier 10-be.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#31150) SoulReaver


SoulReaver
veterán

wtf100 10 kill, szinte egyedül végzett a bandával...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.