Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#212495) BÁ Nutrition válasza 5-ös kezelő (#212484) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az a baj h a jobb jatekosok legtobbszor(60%) megis siman legyaluljak a tobbieket, ill vesztes csataban is jo teljesitmenyt nyujtanak.
neha nekem is adja a jatek, viszont nekem a jobb meccsek olyanok mint a joknak az atlagosak :) en annak a szamlajara irom h sokkal kevesbe latom at a csataban tortenteket igy tanulni is sokkal kevesbe tanulok a hibaimbol, esetleg fel sem ismerem h mik voltak
ez az elet mas teruleten is igy van egyebkent, legalabbis parat biztos tudok mondani, h azert a tehetseg is kell ami itt pl a szituaciok atlatasat es ertekeleset jelenti
itt szerintem 2300 talan 2500 wn8ig is eljuthatsz szorgalommal, de 3000hez valszeg sosem lesz eleg, mert olyanban kene fejlodnod ami nehezebb mint azt megtanulni h ebban vagy abban a bokorban erdemes spotolni.
ehhez meg ugye hozzajon a funny mm es az rng fura szorasa amit csak csalasknak szoktam hivni, es el is viszi a figyelmed h miben fejlodj. osszessegeben amugy ez relative kompetetiv jatek es ezert a tobbseg nem erzi sikeresnek magat mert allandoan a masikhoz meregeted magad
kb ket tipus erzi ebben jol magat a tobbi meg idegeskedik, az egyik a superunicum aki akar meg meg is el belole, a masik meg a nem erdekel semmi, azt se tudom h van wn8, be sincs kapcsolva se map, se cset, talan semmi sem, csak meg elore, lo 1-2t vagy annyit se aztan megy a masikkal, neha csata kozben elmegy kavet fozni stb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.