Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#192451) galervin93 válasza Zolee11 (#192448) üzenetére


galervin93
őstag

Hú, hát én igazából nem is láttam ezeket az összefüggéseket. Köszönöm hogy leírtad, ezentúl ennek fényében fogok játszani!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192452) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#192451) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Engem nem szivatott egy ideje. Fosnak h nem veszek tobbet premet :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192453) ooloo válasza Zolee11 (#192448) üzenetére


ooloo
őstag

Van szóráskép ... ok. Nem állandó értéken van , hogy mekkora páncélvastagságot üt át a lövedék .. ok. Nincs egyensúlyban a két szemben álló ellenfél ... ok. Csak az nem ok , hogy ez a Random Number Generator mint olyan nem létezik . Tudatos tervezés - nem véletlenszerű - eredménye a lepattanó , a sebzés , a csapat-összeállítás . Hidd el ... vannak jó páran akik így látják , de ezt a témát feszegetni nem trendi . Lehetne erről kulturáltan is vitázni , de a nagyközönség erre alkalmatlan . Hamar előkerülnek a "bicskák" , aminek az a vége , hogy jön a modi aztán megmoderálja azokat , akik erre rá vannak szorulva .

Ja ... és ez a téma vonzza a hegyi trollokat . Azonnal aktiválják magukat . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192454) ollie


ollie
MODERÁTOR

Black Friday deals:
[link] https://worldoftanks.eu/en/news/special-offers/black-friday-offers-november-2019/

Plusz az új Twitch Prime pack is megjött, a szokásos 1 új commander, + 1 nap prémium, 2 tank rental (T-54 mod1 és IS-2), és a szokásos apró.

[ Szerkesztve ]

***

(#192455) lacibacsi válasza bbchris (#192443) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ideális helyzetben vagy! Ne lépj be, csak ritkán és hamarosan 80-90% fölé is mehet a WR-ed. Easy... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#192456) notika77 válasza ollie (#192454) üzenetére


notika77
senior tag

Nincs arany jóváírás, ha a csomagban olyan tank is van, ami már a garázsodban áll (62 ezer Ft-os csomag). Csak így tovább WG! :W

ui.: Mondjuk itt eleve nem értem, hogy jött ki a matek.
360 nap prém (24k arany)
+ 12500 arany
+ 12500000 kredit (400 kredit = 1 arany -> 31250 arany)
összesen 67750 arany -> 69392Ft - ezt a csomagot árazták fel 103600Ft-ra (ezt a részt nem értem :) ) és engedtek el belőle 30%-ot az ajándék tankoknak nincs áruk, ezért ajándékok)

[ Szerkesztve ]

(#192457) zodo válasza notika77 (#192456) üzenetére


zodo
nagyúr

Kp-ra veszel csomagot ami most -30% elérhető.
Ritka az olyan ajánlat ahol van kompenzáció ha már meg van az adott tank.
Miért kellene ajándékként tekinteni a tankokra, miért lennének ingyen vagy pl. miért nem a 360 napos fiók az ajándék?

T34 B = 12.000 gold
Schwarzpanzer 58 = 8.700 gold
IS-6 B = 11.800

(#192458) notika77 válasza zodo (#192457) üzenetére


notika77
senior tag

Azért nem adnak kompenzációt értük, mert ajándékok. Azért ajándék, mert ez van odaírva! Ha viszont nem ajándék, akkor eddig járt a kompenzáció, most nem.

[ Szerkesztve ]

(#192459) zodo válasza notika77 (#192458) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem látok sehol olyan említést hogy ajándék! :N
Bonus nem egyenlő ajándékkal, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#192460) Zolee11 válasza ooloo (#192453) üzenetére


Zolee11
senior tag

Nyilván ezekkel mind tisztában vagyok, ezért is fogadom el, annak ellenére, hogy ez egy játék, de mégsem rajtam múlik a saját teljesítményem. Véletlen a programozásban nem létezik, ennek ellenére bármilyen programban generálsz számokat mégis teljesen véletlenszerű a szórás. A játékban ez egyértelműen nem így van.
Én speciel sokkal jobban szeretném, ha még a lövedék esésével is kellene számolni, távolság, stb., hogy egy picit több érzék szükségeltessen hozzá... és akkor ki lehetne venni talán a szórás kérdéskörét is.

Emberi szempontból meg nem értem egyesek hozzáállását, úgy csinálnak mintha ezzel semmi probléma nem lenne, bármit le lehet tolni a torkukon, jó az, sőt csodás, ha valaki meg kimondja, hogy kaka van a palacsintában, akkor lehurrogják, és eszik mosolyogva tovább a *os palacsintát.

no brain, no problem

(#192461) notika77 válasza zodo (#192459) üzenetére


notika77
senior tag

Van egy csomag és vannak a bónuszok. Megveszed a csomagot és kapsz még hozzá bónuszokat/ajándékokat. Ezt jelenti, ami le van írva.
Különben nem bónusz, hanem egy nagy csomag és még több apró, amiket ugyanúgy ki kell fizetni. Talán tiltott árukapcsolás is, ha te csak a nagy csomagot szeretnéd megvenni, de fizetned kell a többiért is.

ui.: részemről itt a vége, mert nem érdekel az ajánlat egy kis része sem és már sokkal többet foglalkoztam vele, mint amennyit kellett volna

[ Szerkesztve ]

(#192462) inferno88


inferno88
őstag

Elég ratyi ez a black friday akció.

Twitch Prime kilo csomag claimelhető.
T54 mod 1 és IS-2 Berlin a mostani bérlet + a szokásos prémium, 3 skilles parancsnok, stb.

Semper fi!

(#192463) notika77


notika77
senior tag

Alienware kód igényelhető legalább level 2-es fiókkal: [link]

tartalma:
x1 Valentine II
x1 Garage Slot
x3 Days of Premium Account
Personal Reserve: x5 +50% Experience for 1 hour
Personal Reserve: x5 +200% Crew experience for 1 hour

[ Szerkesztve ]

(#192464) Dobi 562 válasza Zolee11 (#192460) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kifogaskeres... Aki jobban jatszik az tobbet nyer. Ezzel nem lehet vitatkozni, lehet csurni-csavarni, konteozni, mutogatni a WG-re, jatekosokra, ertelmetlen.

Te csak siman kiegtel a jatektol mert nem adja neked, szerintem tarts par het szunetet utana folytasd kititsztult fejjel vagy ha sikerult lejonnod a szerrol akkor keress mas elfoglaltsagot amit (szerinted) nem manipulalnak.

(#192465) Chris0321 válasza notika77 (#192463) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm, megkaptam a kódot.

(#192466) vbbb


vbbb
őstag

Invite code!

EXCY-YB9EE-BS3NK

7 Days of Premium time - to help you progress faster
250,000 Credits - in-game currency allowing you to buy tanks, consumables, ammunitions, etc.
5,000 Free XP5 Crew Skins:General Patton (USA)De Gaulle (FRANCE)1 UK + 1 Polish + 1 German HeroesPremium
Vehicle: Excelsior with optimized crew (100%) + 1 Garage Slot

Egy ninjanak. :)

[ Szerkesztve ]

(#192467) ollie válasza Zolee11 (#192460) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A lövedék esését is modellezi a WoT, amikor célzol valamire, attól függően emeli vagy süllyeszti a löveget, hogy az milyen messzire van.

***

(#192468) Lovi24 válasza notika77 (#192463) üzenetére


Lovi24
senior tag

Köszi! :R :R :R

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#192469) dokee78 válasza notika77 (#192463) üzenetére


dokee78
félisten

Azon az oldalon,hogyan lehet szintet lépni?

(#192470) galervin93 válasza ooloo (#192453) üzenetére


galervin93
őstag

Tök lapos lenne ez a topik is, ha nem jönnénk le néha a hegyekből.
;]

Szerk.: bár akadtak hajmeresztő jelenetek, a tegnap este egész jól sikerült. Azt kell mondjam jót tett a pár hónapnyi pihi, néha megint tudom élvezni a gémet. :))Lehet pár dobozra befizetek majd. Tavalyról is maradt még goldom, de na, az a fránya szerencsejáték... :D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192471) notika77 válasza dokee78 (#192469) üzenetére


notika77
senior tag

Ami nálam működött:
1. Új hozzászólás írása a [Welcome board] fórumba, itt a reakciók/upolások adnak pontokat (a következő lépéssel összefügg)
2. 25 fórumtémánál Up-oltam a témaindító hozzászólást (elvileg 5 up ad 1 pontot, de napi 5 pont a max)
3. Avatart/képet töltöttem fel a profilomba (ennek jóváhagyása órákig tart) 10 pontot ad
Az első lépés nem biztos, hogy kell, mert elvileg a 2-3 lépés megadja a szintlépéshez szükséges 15 pontot

ui.:még ~2500 kód van. Ezt is használhatja a leggyorsabb: BZAA6-4CXR3-CHXDF-F47NY :)

[ Szerkesztve ]

(#192472) Chris0321 válasza dokee78 (#192469) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha minden nap belépsz akkor is kapsz pontot, plusz most jár valamiért. A mai napra 10 pontot kaptam. Plusz néha a bónusz pont szerzési lehetőségek között van olyan, hogy meg kell nézni bizonyos számú hírt és akkor is ad. Ezekkel jutottam el én a jelenlegi 26-os szintemre. Nem kellene már gyűjtenem a pontokat de érdekel meddig jutok el.

(#192473) ooloo válasza Zolee11 (#192460) üzenetére


ooloo
őstag

A ballisztika kérdéskört én nem bolygatnám .... a legtöbb játékosnak így is megterhelő agyilag felfogni az adott harctéri szituációt és arra megfelelő lépéseket tenni . Nemhogy még a lövedék röppályájának a kiszámításával is foglalkozzon . Enyhe túlzással így jó a játék , ahogyan van . Apróbb finomításokra azért szükség lenne ... szerintem .

Az , hogy vannak olyanok , akik elhisznek majdnem mindent , amit a wg az orruk elé tol , az teljesen természetes . Mint ahogy az is , hogy vannak akik kételkednek a wg szavában . Ilyen az emberi természet ... és pont.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192474) 5-ös kezelő válasza Zolee11 (#192460) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Rémeket látsz. Teljesen rendben van, h O-I nem üti át a KV 1-2 tankokat 175-ös átütéssel, engem viszont sajttá lyuggatnak VI-os gumikerekesek, KV-k és a troll Sherman is kiszed repesszel szemből. Ezek után legyen kedvem előremenni a nehéz tankokkal. Visszamentem I-II. tierbe, kisebb a csalódás, többet tudok tenni a győzelemért valamivel.

(#192475) Zolee11 válasza Dobi 562 (#192464) üzenetére


Zolee11
senior tag

Nem 15 éves vagyok és nem is 25, játszottam már pár játékkal, tehát van összehasonlítási alapom. Játszottam elég sok FPS-el, stratégiával, stb. Ilyen rossz MM-el életemben nem találkoztam. Bármilyen játékban fényévekkel jobb a MM, nincs ilyen unbalance. Ezt mindenhol meg tudták oldani 10 évvel ezelőtt is.
Az, hogy ebben a játékban olyan mértékben büntetve van a vesztes fél, hogy folyamatosan vesztes oldalon nem lehet haladni, sőt veszteséges köröket is lehet futni, ez TÉNY.
Játszhatsz akárhogy, ha full noob csapatba kerülsz, már az elején el van vesztve a csata.

Nálam, hetek, hónapok telnek el eme csoda nélkül, olykor előveszem, de tegnap is kivágta a biztosítékot, hogy hogy lehet ilyet ótvar egy MM-et írni. Egyszerűen adott napokon folyamatosan (órákon keresztül) olyan csapatba pakol, ahol esélytelen lehozni egy mecset is. Ez véletlen?
Mond csak jól fizetnek neked ezért, hogy ekkora szemellenzőt viselj, és ennek ellenkezőjét állítsd?
Természetesen nekem is van olyan, hogy folyamatosan azért kell küzdeni, hogy lőjek is valamit, mert szaladni kell a damage után, úgy megyünk előre, de ez sem jó. Az élvezetes, küzdelmes, taktikás csaták száma elenyésző, a kritikán aluli MM miatt. Ezt érdekes más játékokban full jól tudják kezelni, itt nem, biztos puszta véletlen minden, az égvilágon semmi nincs manipulálva és én képzelgek... ezek puszta véletlenek. OK. :)

no brain, no problem

(#192476) Ebit


Ebit
addikt

"Renegát kihívás"
Mini maraton XI.29 09.00 tol, amerikai M54-VIII.premium

[ Szerkesztve ]

(#192477) Dr.Én válasza Ebit (#192476) üzenetére


Dr.Én
veterán

Várjuk szeretettel ;] :D
jajj de idegtépő lesz :DDD

WOT: kissio

(#192478) e-newsee


e-newsee
addikt

Ha valakinek van egy fölös alienware kódja, nem segítene ki? Egyik accra már előttem az enyémet, de nagy duzzogva bevállalom a másikra is. :)
:R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192479) kchryss válasza notika77 (#192463) üzenetére


kchryss
addikt

Ruszki szerveres acc-omhoz tök jó lenne ez is és a twitch prime-os is. Sajnos ez csak eu és na szerverhez jó, a prime-hoz meg már ellőttem az ingyenes próbát korábban.

Pár hete skill4ltu-nál a stream végén lehetett valahogy twitch prime-ot kapni a nézőknek. Ez nem tudjátok hogyan működik? Milyen gyakran van ilyen prime osztás? A streamer osztja vagy a twitch automatikusan?

(#192480) kchryss válasza ollie (#192454) üzenetére


kchryss
addikt

Remélem a hétvégi akcióban normál tankokra is lesz leárazás, mert arra várok régóta. 30m kredit összegyűlt frontline-nal és be kéne vásárolnom.

(#192481) ollie válasza kchryss (#192479) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A streamer osztja, de a nézők prime jutalmát. Ehhez persze a nézőknek kell lennie prime-juknak, és egyesével bele kell egyezniük, hogy odaadják a reward-ot.

***

(#192482) Moleman válasza e-newsee (#192478) üzenetére


Moleman
addikt

Nekem nem sikerül a sajátomat se kifarmolni, upvote-oltam az összes wot témát, hozzá is szóltam, de 0 arp, pedig korábban kaptam kettőt. Szerintem szűrnek és büntetnek minket. :(

(#192483) galervin93 válasza Zolee11 (#192475) üzenetére


galervin93
őstag

Akkor fordítsuk meg: mi van azokkal (nincsenek kevesen!), akiknek viszont megy a játék, jó eredményeket érnek el?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192484) kchryss válasza galervin93 (#192483) üzenetére


kchryss
addikt

Nekik azért megy, mert csókosok és a rendszer segíti őket !!44!!négy!!

(#192485) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Én a régi mappokat hiányolom :O Még mielőtt a Párizs,meg egyebek bejött,jó kis mappok voltak.

(#192486) e-newsee válasza Moleman (#192482) üzenetére


e-newsee
addikt

Olyan nincs, anno én is csak egy ilyen kódért regeltem, és simán ment. Nekik szerintem mindegy.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192487) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azért ez a maraton nem fehér embereknek való :Y 50%-nál már 30.000 alap xp kell...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#192488) Stigma.HC válasza h1mpi (#192487) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én is úgy érzem, hogy ez a tank nem kell nekem :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#192489) egyedülülő válasza h1mpi (#192487) üzenetére


egyedülülő
őstag

Mennyi az alapára? Megint csak az alapxp számít?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#192490) galervin93 válasza h1mpi (#192487) üzenetére


galervin93
őstag

Inkább a top sebző a vicces, top3 ugyan miért nem elég? Azért a top1 elég necces, háromban lenni jóval egyszerűbbnek tűnik, pláne pl. vesztes csatában valami tárassal... Pedig már megörültem, mert pont otthon leszek majd' egy hetet, mondom hátha behúzom. Akkor marad a farmolás, mert alig van kreditem, jó lenne az akcejókra gyűjteni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192491) h1mpi válasza egyedülülő (#192489) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ára még nincs, de gondolom olyan 12K körül lesz. Kicsit túltolták. Ennyit kevesen fognak játszani egy tier 8-as tankért... az unicumok behúzzák sebzéses résszel, de másnak ez nem nagyon fog menni...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#192492) kchryss válasza h1mpi (#192487) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem is túltolták. 14 napos maratonoknál szoktak ilyenek lenni. Ez meg 10 napos, ezeknél eddig sokkal kevesebb szokott lenni a követelmény.
Ráadásul úgy érzem nem jól lőtték most be a másodlagos útvonalat. Ezeknél a küldetéseknél erősen azt érzem, hogy ha a "skillesebb" úton mennék majdnem mindenhol előbb jönne össze az xp, mint ezek a top1 feltételek.

[ Szerkesztve ]

(#192493) e-newsee válasza h1mpi (#192491) üzenetére


e-newsee
addikt

Dehogynem! Egy csomóan meg fogják szerezni a mesterkártya küldetéssel. :P

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192494) Gyuri27 válasza e-newsee (#192493) üzenetére


Gyuri27
félisten

201k xp. Átlag 500-al (ami nem lesz meg mert az összes bot játszik majd és 25% lesz a wr). 400 csata kell.
Az napi 40. Az kb 200 perc kemény hajtépés, tilt és habzó száj.
Szal ja. Szólni kell anyunak. És köszönjük wg.

Amd - Radeon - Ryzen

(#192495) kchryss válasza kchryss (#192492) üzenetére


kchryss
addikt

Érdemes összehasonlítani a TS-5 maratonnal. Az is 10 napos volt, de az kb 2x könnyebb volt.
Wanted: The M54, Dead or Alive!
The American Challenge: Hunt Down the TS-5

Ha jól számolom 251 ezer xp kéne 10 nap alatt.

(#192496) h1mpi válasza Gyuri27 (#192494) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt hiszik az EU hülye... hát nem tartsák meg maguknak. Amúgy is dunát lehet rekeszteni a tier 8as szarokból

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#192497) BÁ Nutrition válasza kchryss (#192492) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Idealis maraton. Neki se kell allni :)
Anni a pilotara kiirt maratonnal volt utoljara eselyem megcsinalni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192498) kchryss


kchryss
addikt

Érdekes, hogy még senki sem linkelte. A repesz lőszer átdolgozása miatt az egész arty osztályt újra kell gondolni. ennek a tesztje megy most a Sandbox szerveren: [Sandbox] Rebalancing SPGs and Their Shells

Rövidebben, magyarul: [Sandbox] SPG-k és lőszereik újraegyensúlyozása - wotinfo

A jelenlegi stun-t okozó lőszerek sebzésének arányát csökkenteni akarják, cserébe kapnának másik lőszert is ami nem stun-ol, de nagyobbat sebez.

Mivel az egész újraegyensúlyozás ami a Sandbox szerveren volt az utóbbi időben jó nagy baromság volt és sokkal rosszabbnak nézett ki mint a jelenlegi rendszer így sok reményt ehhez sem fűzök.

[ Szerkesztve ]

(#192499) vJokka válasza Ebit (#192476) üzenetére


vJokka
aktív tag

Skill most kezdi tesztelni [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#192500) h1mpi válasza kchryss (#192498) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én visszahoznám a régi arty lőszereket, max 500 dmg-el...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.