Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#191851) jano_77 válasza kchryss (#191834) üzenetére


jano_77
nagyúr

milyen küldi az, ahol 3D stílust lehet kapni, nyerni? Hol kell azt elindítani, mert én nem láttam ilyet a küldik között!? :( :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#191852) jano_77 válasza kchryss (#191835) üzenetére


jano_77
nagyúr

ranked-en csak gold lőszerrel lehet szerintetek érvényesülni, haladni!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#191853) Barcelona95 válasza jano_77 (#191852) üzenetére


Barcelona95
tag

Lehet gold nélkül is. WZ 5A/430U-val többségében normált lövök, de pl IS-7-el és a Super Conqueror-ral, ahol APCR a gold, ott full golddal tolom.
Viszont első divben már az első két tankkal is közel full goldot fogok tölteni.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#191854) kchryss


kchryss
addikt

Értem, szóval az IS-7-nek egyik szerepkörnek azt szánták, hogy blokkoljon sebzést. 2k blokkra pedig kereken 0 szerep xp-t adnak.
(Nem azért raktam be mert keveslem az össz xp-t, kb semmit sem csináltam csak meghaltam az elején tehát tök jogos az utolsó hely, de a szerep xp kb ugyanolyan szarul működik mint a sima, hasraütésszerűen adja ha adja.)

(#191851) jano_77
Olvass vissza: (#191737) zodo

[ Szerkesztve ]

(#191855) ollie válasza jano_77 (#191851) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt kellett tankot választani a 3D stílushoz: [link]

***

(#191856) kchryss válasza wwenigma (#191849) üzenetére


kchryss
addikt

Nem tudom miért, de eddig nagyon elkényeztetett a ranked wr szempontból. Nem volt eddig 50% alatti napom pedig sokszor csak yolo-ban nyomom 0 sebzéssel, mert úgysem forog az agyam a nátha miatt.

4 stráfra kerültem a divízió kettő végétől, na mondom van még két bónusz csatám hátha pont elkapok egy jó szorzós 4 stráfos kört. És elkaptam. :DDD

Végre egy csata ami izgalmas volt és élveztem. Malinovka, először nagyon jól álltunk aztán kikempültek minket és már szinte biztos volt a bukás amikor a jó időben jó helyre mozgásomnak köszönhetően visszahoztuk a sírból és megnyertük. Az ellenfél obj907-e biztos vette a tankját, mert borzasztóan játszott.

(#191857) ollie


ollie
MODERÁTOR

(#191858) e-newsee válasza ollie (#191857) üzenetére


e-newsee
addikt

:D :D :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#191859) h1mpi válasza kchryss (#191856) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gratula, Nekem is jól megy TVP-vel :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#191860) e-newsee válasza kchryss (#191854) üzenetére


e-newsee
addikt

Ezt a két screenshotot amúgy simán bedobnám nekik egy bug reportba, mert ez így gáz, hogy egy ilyen egyszerű, számokban mérhető dolgot is képesek elcseszni. Arról nem beszélve, hogy ilyenek miatt akár le is csúszhat valaki egy sráfról.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#191861) peterson79 válasza kchryss (#191854) üzenetére


peterson79
őstag

Kár volt megmutatni...ez már no comment kategória. Hihetetlen, hogy még ezt sem képesek jól megcsinálni...
Tényleg a kill és a sebzés a lényeg, a többit meg csak elhintették, hogy menjél be a buliba és dögölj meg minél hamarabb...nevetséges.

Egyébként csak IS-7 és T100-lt-vel tolom, előbbi csak akkor, ha a T-100 kimúlt és éppen nem mehetek vele. Semmi más nem adja, de ez a kettő egész jól egyébként, függetlenül most ettől amit beraktál. Tényleg tud blokkolni az IS, szeretem :)

(#191862) jano_77 válasza ollie (#191855) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm szépen. Gondolom, hogy ezek csak az adott tankon működnének!? Emiatt nem fogok vissza venni régen elfeledett tankokat már. :N :R Viszont az E50M-re lehet megveszem ezt a stílust még utoljára. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#191863) jano_77 válasza kchryss (#191856) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos ilyen Obj.907-el én is találkoztam tegnap. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#191864) jano_77 válasza ollie (#191857) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez mekkora! Ismét egy ékes bizonyíték, hogy volna mit csinálni a sok COPY prémium tankok helyett!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#191865) jano_77 válasza peterson79 (#191861) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap én is mentem pár csatát a Rangsorolt csatákban a 3-as divíziót elkezdve. 4-es rangig jutottam el, tehát nem villantottam sajnos nagyot, de nekem a Progetto65 vált be legjobban. Mentem egy csatát a legelején az E50M-el, ez nem lett túl rossz, de kiemelkedő sem. Aztán mentem egy light kört is a Rhm.Pzw - a német tankos küldi miatt, de hiába mert nagyon szarul adta tegnap - nem tudtam lesebezni a saját HP-m sok csatában :O - aztán végül a Progettoval sikerült kicsit haladnom is. Ha jól láttam 6 nap van még vissza, jó lenne legalább ezt a divíziót befejezni a festés miatt. Majd meglátjuk.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#191866) peterson79 válasza jano_77 (#191865) üzenetére


peterson79
őstag

Előbb kérdezted a full gold-ot, illetve azt, hogy anélkül lehet-e menni.

Nos, Én anélkül csinálom, csak akkor lövök goldot, ha már elfogyott a normál skuló, ez T-100-lt-nél viszonylag gyakran adódik, de ha muszáj, akkor muszáj.

Ehhez képest most Div 2, rank 6-nál járok, de nekem nagyon gyenge a teljesítményem, 50% az összképet nézve. Te szerintem sokkal gyorsabban tudsz haladni és tényleg a késő esti órák a jók, hétvégén vagy 4 utáni időszak felejtős, legalábbis nekem.

Saját tankjaim listája:
Maus: felejtős, sajnos mindenki tudja hol kell lőni és persze az ellenfél nem spórol a gold-al, szóval állandóan belövik. Néha jó, de csak ha messziről lövik, közelharcban gyenge (vagy Én nem értek hozzá és szerencsém se volt sok vele)
E100: ezt csak gold-al használom, mert a sima alaplőszere nem elég sehova, de mivel nem akarok nagy mínuszba esni ezért ritkán megyek vele.
Obj.705.: szintén nem tanultam még meg vele a játékot, de másnál se látom, hogy jól muzsikálna, általában hamar elvéreznek a csatákban, de egyébként hatalmas alfája van.
Obj.430U: Div 1-ben használtam, eleinte jó volt, de ahogy léptem fölfelé úgy vesztette el nálam az értékét.
T110E3: Még nem ismerem eléggé, nemrégóta van csak meg, de azért jól adta, csak azért nem használom, mert van más amivel jobban megy.
T-62A: Egyszer ha mentem vele, nem tudom mennyire lenne jó.
M48A5: szintén vagy két kört mentem, de nekem nem tetszett, szintén új tank.

IS-7 és T-100-lt-t már mondtam, nekem ezek működnek. Tegnap is a kicsi scout tankkal olyat leműveltem, hogy csak na :) Az is eszembe jutott, hogy lehet rárakni még plusz álcát vagy távcsövet, van egy csomó amit nyertem, tegnap csak párszor alkalmaztam, de egyértelműen előny :)

(#191867) peterson79 válasza kchryss (#191856) üzenetére


peterson79
őstag

Bónusszal kapcsolatban vettél észre változást? Eddig is úgy volt, hogy napi szinten adta és csak nekem nem tűnt fel? Az elején gyorsan előttem mindet és csak most tartalékolnám, ahogy skill is ajánlotta, de most azzal szembesültem, hogy megint rajta volt a kis villám az összes tankon...így már el fog fogyni ma, már csak kettő maradt....

(#191868) jano_77 válasza peterson79 (#191867) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem tegnap talán 1 fogyott el a Kvalifikációs szakaszban kapott 8-ból. Nem is értettem, hogy miért nem duplázza a győztes csatákat. :F
De talán itt olvastam egy kommentben, hogy azzal a tankkal, amivel már megvolt az első csata, már nem használja vagy vmi hasonló. Tehát ha vki egy vagy max 2 tankkal tolja folyamatosan, akkor nem fog fogyni. Remélem jól írtam. :U

Amúgy nekem a Xes tankok terén van merítési lehetőségem, mert egészen sok van a garázsban, de mivel ezidáig leginkább tankok húzásával voltam elfoglalva, a X-es tankokkal keveset játszottam, így nem ismerem annyira őket, hogy meghatározó tudnék lenni. Lehet, hogy egy-két 9-es kedvenccel jobban tudnék szerepelni a rangsorolt csatákban mint a X-esekkel.
Német: Grille15, JgdPz E100, Pz. VII, Maus, E100, E50M, Leo1, Rhm.Pzw
Svéd: STRV 103-B, Udes 15/16, Kranvagen
USA: T92 HMC, Sheridan, T57 HT, T110E4, T110E3, M48 Patton, T110E5
Brit: Cent AX, S.Conq, FV4005
Lengyel: 60TP
Japán: STB-1, Type 5
Olasz: Progetto65
Francia: AMX M4 54, AMX 50B, EBR 105, BC 25t, AMX 13 105, AMX 30B, BC 155.58
Cseh: TVP T50/51
Kína: WZ-132-1, 121, WZ-111-5A, 113
Orosz: Obj.268, Obj.268 v4, T-100 LT, T-62A, Obj.140, Obj.430U, K-91, Obj.705A, IS-7, Obj.277, IS-4, Obj.260

Ezek közül ki mit javasol?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#191869) peterson79 válasza jano_77 (#191868) üzenetére


peterson79
őstag

Én már elmondtam nekem mi jó, de azok alapján amit a metában látni szerintem a TVP T50/51, a Progetto 65 (ezt írtad is, hogy jól megy vele), az Udes15/16, a WZ-111-5A, az orosz TD-k és az Obj. 260 közül bármelyik jó és sikeres választás lehet.
Igazából felesleges minddel menni, 1-2 elég ahhoz, hogy jól haladj.

A bónuszt jól mondod, azt napi egyszer adja, csak Én azt hittem, hogy szó szerint egyszer, mármint a divizión belül. De néha nem fog az agyam már, korral jár :)

[ Szerkesztve ]

(#191870) dokee78 válasza kchryss (#191856) üzenetére


dokee78
félisten

Gratulálok.
Én csak pár Ranked kört mentem,de érdekes az,hogy itt mire ad több XP-t.

Mert lett egy jó köröm a B-C 25 t-vel és 2707 dmg 5 killre adott 1276 base XP-t.

(#191871) e-newsee


e-newsee
addikt

Srácok, ha valakit érdekel, a Warplanes shopban van 5, 10 és 20 napos rugalmas prémium előfizu. Ez ugye csak általános prémium fiók, tehát nincs extra map kizárás, meg napi 5db extra xp, meg heti kassza, meg egyéb WoT specifikus nyalánkság, de rugalmas a beosztása. Ami furcsa, hogy azt írja "Available for you: 1". Ezek szerint egyszer az életben élhetek vele? Vagy minden ilyen promóciós időszak alatt egyszer vehetek ilyet? Nehogy valaki bevásároljon belőle 2-300 napnyit? :)
És emiatt drágább is. Nem kicsit. Ez mondjuk durva lehúzás, viszont lehet, hogy egyszer kipróbálom a 10 naposat a nagy fő accountra, azzal mostanában úgyis ritkán megyek a referral program miatt. Aztán beszámolok a tapasztalatokról, hogy hogyan működik pontosan.
5 nap -> 1643Ft
10 nap -> 3100Ft
20 nap -> 5900Ft
[link]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#191872) e-newsee válasza e-newsee (#191871) üzenetére


e-newsee
addikt

Oké, utánaolvastam.
Nem csak úgy kapod. Ha jól értelmezem, naponta kapsz egy küldetést (lépj be egy csatába), és a csomagodnak megfelelően kapsz egy nap flexibilis prémium napot. Szóval így rohadtul nem éri meg, mert december 15-ig tudod felhasználni a kapott napokat.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#191873) ollie válasza jano_77 (#191862) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak 1 tankot választhatsz, arra kapod meg a stílust. De a küldetést bármilyen tankkal lehet teljesíteni (talán tier 6- tól).

***

(#191874) jano_77 válasza ollie (#191873) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezzel nem is volt gondom! Arra céloztam, hogy a festést gondolom csak arra az adott tankra lehet majd feltenni!? Vagy rosszul gondolom? :F

MÁS:
Jó-jó tank, de én érzem csak úgy, hogy EZ cseppet drága ajánlat!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#191875) Bobyjack válasza jano_77 (#191874) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Jól érzed. Normál esetben annyiért adták mint a mostani ajánlat egy -30%-as kuponnal leárazva. Ilyen drágán nem sok prémiumot árultak még.

(#191876) ollie válasza jano_77 (#191874) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A T-44-100 mindig is drága volt, mert maratonon meg lehetett szerezni, és a maraton tankok mindig drágábbak a többinél.

***

(#191877) kchryss válasza peterson79 (#191867) üzenetére


kchryss
addikt

Bónusz úgy működik mint eddig. Divízió végén kapod teljesítmény alapján és hasonlóan működik mint randomban a napi szorzó. Vagyis 1 tankkal 1 nap csak 1 bónuszt csinálhatsz. Amelyik tank felett ott a villám jel azt még nem bónuszoztad le aznap. Annyi különbség van a napi szorzóhoz képest, hogy ez csak akkor aktiválódik ha stráfot kapsz. Vagyis ha győztök, de nem vagy a top10-ben és így nem kapsz stráfot akkor nem használódik el. Akkor aktiválódik ha vesztes csatában első vagy, vagy győztes csatában top 10, illetve a legjobb eset pedig az ha győztes csatában top3, mert akkor 2 helyett 4 stráfot kapsz. Bónusz csatákat csak a szakaszok végén kapsz, naponta nem kapsz belőlük újat.
Tehát például ha végzel a 3. divízióval és lesz mondjuk 9 bónusz csatád akkor az igen gyorsan el tud fogyni. Ha naponta 3 tankkal mész akkor 3 nap alatt elfogy anélkül, hogy tartalékolhatnál.

Ami a tankválasztást illeti, azzal játssz amivel szeretsz, tudsz és aránylag lehet is haladni. Hiába mondom én, hogy ez vagy az a tank jó, ha te nem szeretsz vele játszani vagy nem áll kézre akkor úgysem fog menni vele, ugyanígy egy gyengébb tankkal is szépen haladhatsz ha az pont fekszik a stílusodnak.
A tankjaid közül egyébként a maus és az e3 problémás lehet a lassúságuk miatt az e100-ból pedig nehéz kihozni a jó teljesítményt, mert sok sebből vérzik. A többi tank mind jó lehet.

A map rotáció nálad nem tudom milyen, de én mindig ugyanazon a 4-5 pályán játszom folyamatosan. Kerestem a kiírásban, hogy milyen pályák vannak rankeden, de nem találtam. Az előző kiírásban benne vannak a pályák, de az biztos, hogy nem érvényes a mostanira. Több mint száz csatát mentem már és van egy csomó pálya ahol még nem voltam, ezek szerintem nincsenek is bent most rankedben, mint pl: ensk, ruinberg, cliff, fjords, prokhorovka, paris. Azért fontos a map rotáció, mert például amiket felsoroltam pályákat azok prokhorovka kivételével nagyon feküdnének a lassabb, de páncélozott tankoknak, e3-nak például ensk és ruinberg a legjobb pályák között van. Ha viszont ezek a pályák nincsenek rankeden akkor az az jelenti, hogy azok a tankok amelyeknek ezek a pályák feküdnének, gyengébben teljesítenek.

Ami a goldozást illeti, ennyire nincs kredited? Én nagyon sok prém lőszert használok (mint szinte mindenki rankeden) és mégsem fogy vészesen a kredit, összesen nem kerültem még 1 millió mínuszba a ranked elejétől kezdve pedig már az utolsó divízióban vagyok. Abba érdemes belegondolni, hogy prém lőszerrel többet sebzel a csata végére, több sebzés több bevétel vagyis egy része megtérül már magában a csatában. Másrészt ha nem prém lőszert használsz akkor is mínuszosak a körök, de prém lőszerrel jobb eredménnyel gyorsabban haladsz. Ha például divízió 2 vége a cél, lehet prém lőszer nélkül 200 csata kell hozzá, prém lőszerrel pedig meglenne mondjuk 150 csatából, akkor simán lehet, hogy azzal a plusz 50 csatával buksz annyi kreditet mint amennyibe a prém lőszer került volna.
IS-7 pont a gold igényesebb tankok közé tartozik, mert kisebb az átütése mint a többi heavy-nek.
Lehet egyébként gold nélkül is haladni. MA néztem SirFoch-t ő gyakorlatilag nem használ prém lőszert mégis száguldozik felfelé a létrán. Ma kezdte a 2-es divíziót és 250%-os hatékonyságon van, de ő egy ufo. :DDD

(#191878) zodo


zodo
nagyúr

2D-s sötét lovag skin is behúzva ezzel a csatával. :(((

Nálam a TVP nem muzsikál jól de most adta akár életem csatája is lehetne, viszont nem lett Ace.

(#191879) ollie válasza zodo (#191878) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt a 2D-be vezető út küldetést hogy lehetett felvenni?

***

(#191880) Raidon


Raidon
őstag

Udvozletem! Olyan problemam lenne hogy sajnos koltozes miatt le kellett mondanom a UPC-s netem.... Ahova koltoztem ott sajnos csak regi szovetkezetis net van amit atvett a Greencom... Nos 200/20-as a net savszel ezt merem rendesen, azonban ha le szeretnek ulni wotozni az mar kicsit mas tema... Akadozasok mikrolagg kesobb jelzi hogy betalaltam mintha csuszna. multkor pl elindultam a tank elkezdett magatol korbe korbe menni mikor nem nyomtam egy gombot sem... ugy kb 1 percig es kb ilyenek vannak tiszta elvezhetetlen az egesz igy ebben a formaban.... Esetleg nincsen valami otletetek mit lehetne tenni?

Bocsi az Offert....

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#191881) Gyuri27 válasza Raidon (#191880) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ott más gond van. Itt 15/1-es a net és nem szokott ilyen lenni (persze néha azért van, de gond akkor szokott lenni mikor wg oldalról szopnak a szerók).
Ja és a modemet wifi stickel érem el.
Várom is a karácsonyt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#191882) kchryss válasza ollie (#191879) üzenetére


kchryss
addikt

Ezt szerintem alapból megkapta mindenki csak valamiért nem a küldetések hanem az esemény fül alá rakták. Ez az amiről írtuk a napokban, hogy a kliensben a dátum kiírásban csak pontok szerepelnek és így nem látni meddig tart pedig rengeteg hely van mellette simán kifért volna az egész. 25 token kell hozzá, naponta 5-öt lehet szerezni.

(#191883) Raidon válasza Gyuri27 (#191881) üzenetére


Raidon
őstag

Masik lehetosegem T-home lenne:
**Net S Plusz díjcsomag esetén: 30Mbit/s kínált letöltés, 1Mbit/s garantált letöltés, 5Mbit/s kínált feltöltés, 0,25Mbit/s garantált feltöltés.
Amennyiben az adott előfizetői hozzáférési ponton a díjcsomag kínált sebesség értékeinél magasabb sebesség értékek érhetők el, úgy a ténylegesen nyújtott sebességet nem korlátozzuk le a kínált sebességnek megfelelő értékben, hanem annál akár magasabb sebesség is elérhető. VDSL technológián, VDSL üzemmódban működő központi egység használatával a letöltési sebesség kínált sebessége, elméleti maximuma 100Mbit/s is lehet.

De sajnos itt a 30/5 felett nincsen mas net...

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#191884) Gyuri27 válasza Raidon (#191883) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mondom stabil 15/1 elég. Persze nem profi játékra.
Amúgy a szolgáltatónál nem a csini telós csajokkal beszélj mert fingjuk sincs.
Tapasztalat.
Próbáld meg azt a szerelőt megkeresni aki beköt. Ő tudja mihogy, mennyi.

Dróton jön a delej vagy wifi?

Amd - Radeon - Ryzen

(#191885) Raidon válasza Gyuri27 (#191884) üzenetére


Raidon
őstag

Van egy Cisco modem meg egy Asus router onnan kabel amugy koaxos a net... Mar multkor beszoltam hoztak ki masik modemet de leirtak hogy nem megy a world of thanks....

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#191886) Stigma.HC válasza Raidon (#191885) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Próbáld meg ezt, hátha.

#191471 Moleman hozzászólása

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#191887) Barret001 válasza Raidon (#191885) üzenetére


Barret001
addikt

Nem a sebességgel van gond,hanem akadozik a neted.Wothoz nem kell gyors net,de viszont jó ping,és akadás mentes forgalom kell! Bőven sok még az 1 Mbit/s is.

(#191888) Gyuri27 válasza Raidon (#191885) üzenetére


Gyuri27
félisten

SD klienst tolsz ugye?
[link] hasonló olvasmányok közül még mazsolázhatsz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#191889) zodo válasza kchryss (#191882) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi az illusztrált választ. :)
Furcsálltam hogy csak 1 küldetést látok aztán csak meg lett de ezek ott tényleg kattintás fétissel küzdenek.

(#191890) ollie válasza kchryss (#191882) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, így megtaláltam.

Amúgy az angol kliensben simán látszik minden kiírás, sőt, még rengeteg hely maradt. November 18-ig kell befejezni.

[ Szerkesztve ]

***

(#191891) jano_77


jano_77
nagyúr

Egy jól sikerült E25 csata, ami Tank ÁSZ-t ért. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#191892) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Nagyon jó lett az amx 13 90 "revenant" skinje! :DD

(#191893) jano_77 válasza peterson79 (#191866) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mi a pöcsöt csináltak az IS-7-el?!? Hiába adtam le célzott lövéseket oldalára orrára az Obj.260-al, mindent pattintott. Majdnem kinyírt emiatt az a nyominger! Kibaszott TROLL lett az a vas, beszarás. :Y :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#191894) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Na utél ért a ranked lost engem is 4 ből 4 vesztett meccs. De leszarom :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#191895) zodo válasza zodo (#191878) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem raktam fel replayt de csata után rám írt az 50B akivel hoztuk a csatát.
Kiderült hogy ő is Magyar játékos, Medatt_BOSS_ néven.

Lementem kutyát sétáltatni és most belépve újabb üzenet érkezett tőle.
"Ha gondolod kövess be" ....
Szóval itt a twitch live a csatánkról, igaz az ő szemszögéből. :)

Nem tudom hogy kell időponttal linkelni de 02:24:45 környékén indul a móka.

[ Szerkesztve ]

(#191896) Barret001 válasza jano_77 (#191893) üzenetére


Barret001
addikt

Legközelebb rommá lövöd.Átütésre is megnyerhető a -25% rng.

(#191897) Barret001 válasza zodo (#191895) üzenetére


Barret001
addikt

Ma két meccset hoztam,abba is hagytam 5 meccs után :D Ritka jó köröket mentem.Most jönne a fekete leves!

(#191898) Stigma.HC válasza h1mpi (#191894) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

4???? Óóóó pár napja valami zsinórban 12-nél gondolkodtam el, hogy lehet hagynbom kellene a fenébe de most már tényleg. :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#191899) zodo válasza Barret001 (#191897) üzenetére


zodo
nagyúr

Én ez előtt folyamatos bukókban vagy botoskodásban voltam ezért is volt meglepetés hogy ezzel a "nem szeretem" tankkal mit mentem persze magamhoz képest.

(#191900) Barret001 válasza zodo (#191899) üzenetére


Barret001
addikt

Mit gondolsz milyen volt a tegnapi napom? Ráadásul erőltettem! Bíztam a javításban. Időben kell abbahagyni,akkor javítani sem kell :) És nem leszel ideges sem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.