Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#192901) Melorin válasza kchryss (#192899) üzenetére


Melorin
addikt

És ha pénzért veszek ilyen tankot, mivel kompenzálják?

(#192902) BÁ Nutrition válasza kchryss (#192899) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Kar h mar csak 5000 aranyam maradt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192903) kchryss válasza Melorin (#192901) üzenetére


kchryss
addikt

Gondolom akkor is az a tank árát kapod aranyban + 1 garázshely + a 25 küldi. Vagyis aranyat lehet vele venni, de nem hiszem hogy jó áron.

(#192904) wwenigma válasza nanus (#192897) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha rá tudod huzni alapból is a 300 méterre levő tankra akkor ugyanannyiszor.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#192905) kchryss


kchryss
addikt

Honfitársunk hívott dinamikus szakaszba. Csata után ránéztem, már bánom, hogy nem fogadtam el a meghívóját. Kérdeztem volna tőle pár dolgot. ;]

(#192906) ooloo válasza wwenigma (#192904) üzenetére


ooloo
őstag

Ez a játékos nagy valószínűséggel nem használ tiltott mod-okat ... nem is kell . Ott a legális wot-os verzió .

A renegade úgy belőtt egy hintázás után , mint a xart . Ennek nem kellett szűkülnie . Sőt.. a szórásképet is otthon hagyta . Az én lövegem ilyet nem tud ... sőt a szóráskép is mindig velem van . ;]

[A csata] , ami egyébként egy elkúrt vesztes csata volt . :DDD

Automata célzást nem használhatott , mert akkor a sziklába lő , mivel a jármű java bővel a szikla takarásában volt .. (!)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192907) BÁ Nutrition válasza kchryss (#192905) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ment 4 kolobanovot ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192908) jano_77 válasza kchryss (#192905) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hasonló "szuperuniqmot" láttam ma én is egyik csatámban. 68 WN8 a 30K csata alatt. Ezt fizikailag nem tudom elképzelni, hogyan lehet elérni? Ilyet azt gondolom, hogy kész akarva SEM lehet csinálni, de akkor mégis hogyan hozzák össze!? Ha a macskáját oda rakja a billentyűzet elé és az nyomogatja és lökdösi az egeret, szerintem már többet hozna össze! De akkor hogyan?!? :F :Y :W

Őt pedig, ha esetleg ismeri vki, akkor adja át szívélyes üdvözletem, melyet a jó anyjának küldök!

Egy nyomorék kis szarházi gyáva pöcs, aki a leghátsó sarokban játszadozott a másik debil light-al szinte egész csata során. Akkor jöttek el a sarokból, amikor a heavyk már az enemy bázisánál jártak.

A másik kis pöcsköszörű

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192909) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#192908) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ha minden masodik csataban megfullad az elejen akkor kb ennyi
Tier1 artyval :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192910) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Azert eleg vicces a fő accom. Fél2kor mondom kell még két csata 9es rewarddal a tokenhez de van 3 x5 szorzóm amit nem akarok elcseszni, Pershinget megtolom aztan a két csata és fekvés.

Rohadt mindegy milyen csapattársakat kapok , az eredmeny ugyanaz....



:W de ugyanez ha full vörös akkor is...koszi WG...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#192911) e-newsee válasza e-newsee (#192761) üzenetére


e-newsee
addikt

Hiányzó referral pont bug, aki esetleg felvenné a fonalat, de nem akarja az indító kommentet elolvasni:
Tegnapelőtt beléptem, és visszakaptam 14 pontot a 28-ból. Csak a győztes csatákra vonatkozó pontokat adta meg.
Írtam ismét a supportnak, hogy oké, kaptam vissza pár pontot, de nem mindet. És ismét beraktam a screenshotokat, ezúttal kiemelve, hogy a DMG+ASSIST>HP feltétel teljesítéséért járó maradék 14 pontot is kérem.
Erre jött a válasz, hogy az issue feltárása még nem ért véget, a problémán még mindig dolgozik a "developement team", és ugyan továbbították a problémámat, nem állnak a team-mel közvetlen kapcsolatban, ezért a "bug reports" topicban is jelezzem, ott közvetlen a fejlesztők olvassák. Írtam oda is, arra még nem érkezett válasz.
Tudom, nem sok az a 14 pont, de azt is kérem. Minél előbb le akarom tudni a programot, hogy újra a fő accal játszhassak. :(((

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192912) stork13 válasza e-newsee (#192911) üzenetére


stork13
aktív tag

100-ból jött vissza 30 körül. Azonban 150 kell a végéhez, ez legkésőbb holnap kész lesz, így nagyon nem izgatom magam. :D

Ami a jó bene, hogy nulláról (T1-ből) 270 meccs kellett a jutalom tankig. Cirka 2 hét prém ára, ha még nincs olyan tankod amit szeretnél és a referral programban elérhető.
Csak legyen akivel szakaszban tolod. Ráadásul 2x csinálhatod meg.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#192913) e-newsee válasza stork13 (#192912) üzenetére


e-newsee
addikt

Az a baj, hogy magammal kellene szakaszban tolnom, ami meg ugye fizikailag kissé nehézkes. Legalábbis úgy, hogy eredményes legyen a szakasz. Mert ha rosszul csináljátok, majdnem kevesebb pontot is be lehet gyűjteni, mint egyedül. :)
Én sajna csak magam nyomom a kis accounttal, egy esti etapban játszok 10-15 csatát, ahol ugye nem mindig jön össze a győzelem sem, és néha a sebzéses kombó sem. Néha sikerül egy-egy epic medál, ami azért +10 pont, az mindig jól jön. Átlagban olyan 16-20 pont körül tudok begyűjteni naponta. Mondanám, hogy tartok egy kockulós hétvégét, de nap közbeni játékra a gyerek miatt esély sincs. Szóval lassan haladok. Biztosan meglesz, csak nem sietem el.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192914) Dobi 562 válasza wwenigma (#192910) üzenetére


Dobi 562
addikt

Hat mar az xvm-ben sem lehet megbizni?! :Y

hule kocog wege :(((

;]

(#192915) stork13 válasza e-newsee (#192913) üzenetére


stork13
aktív tag

Ha egyedül csinálnám (és nem a fő accon) akkor maradnék tier 5-ben vagy max T6.
Saját hp-t nem nehéz összelőni, 50% wr meg csak kijön átlagban. Valami nekem fekvő tankkal csinálnám.
Pénz jönne a plussz % miatt. Xp meg nem érdekes, mert nem kell T10-et elérni, mint az előzőben.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#192916) e-newsee válasza stork13 (#192915) üzenetére


e-newsee
addikt

Pont úgy csinálom. A43, Churchill VII, 25TP kombóval, meg néha Valentine II, de csak funolni. Az A43 egyik kedvencem lett, a 25TP-ben is pozitívan csalódtam. Használhatóbb, mint amilyennek tűnik. A Churchill nem egy megveszekedett őrült, és azzal a legnehezebb összegyűjteni a saját HP-t, mert ugye 950, és viszonylag kicsi az alfa, viszont nagyon jól pattint. Volt, hogy 3x pattant rólam az IS. Harmadszorra golddal. Szerintem falhoz vágta az egeret. ;]
Szóval ja, én is úgy vagyok vele, hogy nem megyek feljebb. Ezekkel jól megy, már mindegyik másfél skilles legénységgel bír, semmi értelme feljebb menni, és stockkal szenvedni T9-ben.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192917) #38742016 válasza e-newsee (#192913) üzenetére


#38742016
törölt tag

4 referral accot végigvittem ebben az évben teljesen egyedül. Low tierben a legegyszerűbb, meghívókóddal T2 Light + 1 hét prémium, mellé kihúztam az M2 Light-ot, és a Pz. I C-t. Legénységre felderítő skill, tankra optika, egy suicide spotolásos csatával, ahol felderítesz 9 tankot, és nyer a csapat, már van 12 pontod. ;) T2 / M2-t sokszor rakja tier 1-be, ott a Top Gun és a Spotter medál szintén simán megoldható, 24 pont / csata. Persze ez csak akkor működik, ha nem érdekel a stat a referral accon, az öngyilkos spotolós módszer eléggé rontja, de pont farmoláshoz hatásos. :DDD

Napi ~50 csatával egy hét alatt simán teljesíthető egy ref acc, de volt, amit 4 nap alatt kivégeztem. :D

Szerk.: Ha suicide spot közben sikerül kinyírnod 2 arty-t, az még +10 pont.

[ Szerkesztve ]

(#192918) e-newsee válasza #38742016 (#192917) üzenetére


e-newsee
addikt

Napi 50 csata esélytelen kb. Este 8-9 után tudok leülni a gépe elé 1-másfél órára. Annyira nem vagyok jó (pláne lightokkal), hogy nagy kalibereket össze tudjak hozni. Viszont melyik spotolós medálra gondolsz? Van az, amelyikhez 6 spot kell, amit sebeznek is. Az a nehezebb. Van olyan is, amihez semmi más követelmény nincs, csak a darabszám? Mert akkor lehet, hogy kipróbálom a módszert. Free xp-ből fel tudok szerelni egy Pz IC-t, aztán meglátjuk.
A kis acc statisztikája annyira nem létkérdés, csak mivel az egy tiszta acc (6 csatával vettem át), így gondoltam, kipróbálom, mennyit tudnék kihozni, ha a mostani tapasztalatommal kezdeném újra a játékot.
Mindenesetre köszi a tippet, lehet, hogy kipróbálom. :R Jó lenne, ha a Holiday ops már a fő accounton mehetne. Hiányzik az OP 430, az IS-7, és úgy trollkodnék már egy kicsit az amcsi artykkal is ( ;] ), meg kellene már XP-t farmolni a kétlövetűekre is. :) A veterános jutalom ládákat ki sem nyitottam, hogy ne használódjanak az esetleg bennük lévő prémium napok. A kicsire kaptam 7-et a 20 ládából, remélem a nagyra is ilyen szerencsés leszek.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192919) Argh!


Argh!
aktív tag

Volt róla szó hogy csökkentik a prem ammo sebzését, azzal most mi van, valaki tudja?
Nem követem a teszt szerver eseményeit azért kérdezem.

(#192920) wwenigma válasza Dobi 562 (#192914) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Valahogy a kicsi accomon mukodnek az agyuk nekem es a csapattársaimnak is.... :U

Argh!: nem csökkentik, a normál ammo sebzése nő és a tankok HP-je. Átvágták a gordiuszi csomót ezzel. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#192921) #38742016 válasza e-newsee (#192918) üzenetére


#38742016
törölt tag

Napi 50 csata módszertől függően lehet olyan is, hogy belépsz, nyomod a W-t és próbálsz túlélni amíg nincs meg a 9 spot, saját HP-d lesebzése (low tier tárassal + golddal sima ügy, ezzel a nyerési esélyeket, így a spotter medál megszerzésének esélyét is növeled) esetleg az arty kill, aztán mehetsz a másikba. :) A 2-3-as tiert kitevő játékosok nagy része úgyse tud eltalálni egy 70-el száguldó tankot, inkább foglalkoznak mással, max a sealclubberek fognak rád vadászni.

Erre a medálra gondoltam, ennél csak a 9 spot és a győzelem a lényeges:

Nem kell hozzá jó játékosnak lenni, pont ezért lényeges a low tier, ott még sok a kezdő, akikből lehet gyűjteni a killeket / spotot. M2 Light talán a legjobb erre a célra, saját szintjén jól használva van páncélja, és sok tankot egy tárból eltüntet golddal. Spotolásra pedig a Pz. I C a best, a sebesség és a látótáv a barátod lesz. Felszerelésnél optika, ventilátor amit érdemes felrakni mindegyikre, hogy növelje a látótávot, repeszpáncél is jól jön néha a HE okádó M2 Medium-ok ellen. Referral accnál számomra semmi se számít, csak a medálok és az ezekkel járó pontok, eszerint kell hozzáállni a csatákhoz.

[ Szerkesztve ]

(#192922) e-newsee válasza #38742016 (#192921) üzenetére


e-newsee
addikt

Na most fellelkesültem, ezt ma kipróbálom!
Feltéve, ha a gyereket időben le tudjuk tenni. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192923) CirrMee


CirrMee
addikt

Skill egy állat... :DDD
https://www.twitch.tv/videos/517362965?t=3h12m4s

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#192924) Dobi 562 válasza wwenigma (#192920) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én a hétvégétől félek leginkàbb, ugyanolyan teljesítménnyel amivel hét közben 60% a győzelmi arànyom, hétvégén össze szokott jönni 35-40%... :DDD

(#192925) phoenix1989


phoenix1989
őstag

[ Szerkesztve ]

(#192926) jano_77 válasza Dobi 562 (#192924) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mert elfelejtesz játszani addigra! ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192927) kchryss válasza CirrMee (#192923) üzenetére


kchryss
addikt

Érdekes csata volt. :)

Amikor ránéztem a csatornákra, Skill-t többen nézték, mint QB-t. Most már ilyen is előfordul, régebben ez elképzelhetetlen volt. Azért ha valami érdekes adás van akkor QB tud 10 ezres nézettséget is produkálni, annak azért Skill még nincs a közelében, de szépen gyarapodott a nézőbázisa az évek során.

[ Szerkesztve ]

(#192928) Eugene Roe válasza kchryss (#192927) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Skill a legjobb, értelmesen magyarázó, nem nagyképű player + az angolja is vicces :))

A különdíjas pedig sirfoch.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#192929) 5-ös kezelő válasza #38742016 (#192921) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Valahogy sejtettem, hogy gold lőszerrel darálnak le azok a tankok, amelyekkel nekem nem sikerül sima lőszerrel ugyanez. Költséges móka, de hatásos.

(#192930) CirrMee válasza kchryss (#192927) üzenetére


CirrMee
addikt

Skill azért közvetlenebbnek tűnik a nézőkkel, és a hülyeségei miatt legtöbbször szórakoztatóbb is, mint QB. Megvan ott az a plusz, amiért szerettük itthon Rosszpénz videóit, illetve ha már streamerekről volt szó, akkor Rudii adásait.

Apropó Rudii: róla tud valaki valamit? Az 1.0 körül eltűnt nagyon.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#192931) wwenigma válasza kchryss (#192927) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hamarabb kezdte a streamet. ;) Ne vonj le belole semmi következtetést.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#192932) Thrawn válasza CirrMee (#192923) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#192933) galervin93 válasza kchryss (#192927) üzenetére


galervin93
őstag

Nem rossz amit QB csinál, a videói is egész jók, de én azt mondom, inkább tisztességes iparos munka, mind igazán szórakoztató tartalom. Nagyrészt az ő videóiból tanultam meg játszani, és szerintem erre első osztályú - elsajátítani a játékot, mert jó szájbarágósan magyaráz.De az igazi csibészségeket, a játék sava-borsát másutt kell keresni. Én tisztelem, és nem is helyezem alá-fölé más streamereknek, inkább melléjük, mert tudja mi a dörgés, de a szórakoztatás megint más műfaj.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192934) kchryss válasza wwenigma (#192931) üzenetére


kchryss
addikt

Ja valószínűleg akkor kezdhette az adást QB amikor épp megnéztem mennyien nézik őket, most épp kb 2x annyian nézik QB-t, mint Skill-t. Azért következtetéseket igenis le lehet vonni. Régóta követem Skill "pályafutását", jelenleg kb 2x annyian nézik mint 1 évvel ezelőtt, vagyis sokat nőtt a népszerűsége. QB nézettségi adatait nem követtem ennyire figyelemmel, de szerintem nála meg csökken a nézettség, úgy rémlik régebben többen nézték. Még így is simán a legnézettebb nem ruszki wot-os streamer, de a tendencia nem néz ki olyan jól neki.

Amin most meglepődtem, hogy GB-et többen nézik, mint Scheff-et:

(#192933) galervin93
Én is így vagyok vele, nekem sincs bajom QB munkásságával és jó játékosnak tartom, még ha vannak nála jobbak is.
Illetve számomra sokkal szimpatikusabb Skill hozzáállása ehhez az egész streamer témához. Skill konkrétan a kezdő játékosoknak azt szokta ajánlani, hogy nézzék QB-t, mert kezdőként tőle jobban tudnak tanulni. Illetve rendszeresen promótál egy csomó hozzá hasonló konkurens streamert mint például Yzne, Dez, SirFoch, Emilia, Shishx, Orzanel, de még arra is láttam példát, hogy CW-vel kapcsolatban kérdeztek tőle valamit és azt ajánlotta, hogy menjenek Daki-hoz és őt kérdezzék, mert ő az egyik legjobb ebben a témában, pedig mint tudjuk Dakival eléggé rosszabn voltak/vannak. Ezzel szemben QB tudatosan nem beszél a konkurens streamerekről sőt ha valaki szóba hozza őket a csetjén azt bannolja azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#192935) lex-lutor


lex-lutor
újonc

Chat másnak sem megy napok óta?

(#192936) kchryss válasza Thrawn (#192932) üzenetére


kchryss
addikt

Aztakurva, ez nem semmi szaltó volt, onnan 0 hp vesztéssel így leugrani, ezerből az egy esete. :D

(#192937) ollie válasza kchryss (#192936) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez most egy bug, hogy ha így függőlegesen érsz földet, nem fogsz sebződni.

***

(#192938) ooloo válasza ooloo (#192906) üzenetére


ooloo
őstag

És ő sem .....

Ideje sem volt rám fordulnia , nemhogy még megvárnia az ágyú szűkülését .. :Y
A csata végeztével látva az eredményeit sejthető , hogy nem én voltam az egyetlen , akit "kapáslövéssel" büntetett. :DDD
Az én Jg.Pz. E100-am miért nem tud ilyet ? Még teljes beszűkülés után , álló járműre sem tudok ilyen pontosan lőni ... nemhogy mozgóra ! :W

[A csata]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192939) kchryss válasza ollie (#192937) üzenetére


kchryss
addikt

Nem baj, alig van bug a játékban, sokkal fontosabb újabb prém tankokat kiadni. ;]

(#192940) zodo válasza kchryss (#192936) üzenetére


zodo
nagyúr

Múltkor egy bot campelt a bázis melletti kőbunker mögött aztán elindult le a sziklán.
Földet ért és így állt hosszú másodpercekig mikor segített rajta a Grille, ekkor tovább ment egyenesen a hajóroncsig és ott is ölték meg.

(#192941) galervin93 válasza zodo (#192940) üzenetére


galervin93
őstag

Ez mondjuk eléggé extrém, de épp ideje lenne visszavenni az "önsebzésből", a tököm kivan, amikor rongyolok egy lighttal vagy gyorsabb meddel, megdob egy kavics, földet érve meg elmegy a hp-m 2/3-a, meg a fele modul vörös, ha éppen nem döglök meg azonnal...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192942) phoenix1989


phoenix1989
őstag

Győzelem/Csata: 12 (37) (32.4%)
köszönöm a wg nek hogy ingyen lehet prémium tankhoz jutni és játszahatatlanná tették a játékot. hálás köszönet :C

(#192943) vbbb válasza zodo (#192940) üzenetére


vbbb
őstag

Pont ezt a térképet említette egy haver, hogy egy top klános figura 2x leugratott a szikláról a kerekes tízes csodával úgy, hogy nem ment le az élete. Létezik ilyen vagy valami csít?

OK, most nézem, hogy ez valami bug. Akkor semmi. :D

[ Szerkesztve ]

(#192944) BÁ Nutrition válasza #38742016 (#192917) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Idohatekony valszeg. 350 csatabol szerintem nekem is meglesz, en halomra szoktam loni az ellent, igy gyakran van nagykaliber

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192945) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#192944) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mod.: persze ez azert tulzas

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192946) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Lol, kicsi accomra kaptam levelet, battlejourney.com/nemtommi linkkel, infografika az elmúlt évekről és egy ajándék. :D (3 éves lett, 5-600 csata és az ajándék tankkert vettem elő)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#192947) kchryss válasza wwenigma (#192946) üzenetére


kchryss
addikt

Ezt a bér progetto-t szinte minden inaktív acc megkapta.

(#192948) e-newsee válasza #38742016 (#192921) üzenetére


e-newsee
addikt

Baaazki, miért nem jársz sűrűbben ide? Hetek óta csinálom ezt a programot, és csak most írsz ilyen tippeket? Ha ezt előbb írod, már régen végeztem volna. :D De így is köszi! Kezdtem már megunni ezt a farmolást, így most hamarabb letudhatom. :R
Tegnap kipróbáltam a módszered. Volt annyi free xp-m, hogy kieliteztem a Pz I C-t, és az M2 Lightot. Mentem velük 12 csatát, és összeszedtem 60 pontot. Nem egészen egy óra alatt. :Y

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192949) Eugene Roe válasza galervin93 (#192933) üzenetére


Eugene Roe
őstag

+1 alapokat ő magyarázza el, de ha csak azt nézném, senki nem jutna sehova. QB-vel jó kezdeni, majd jöhet Skill :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#192950) adamgreen


adamgreen
senior tag

ugy néz ki jövöhéten patch jön az anonymizer-el . 1.7 :C

[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.