Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#192601) zozyk válasza jano_77 (#192598) üzenetére


zozyk
addikt

Logika nincs benne, de egy mondás szerint "ingyen még a pofon is jólesik"... :DDD

(#192602) jano_77 válasza zozyk (#192600) üzenetére


jano_77
nagyúr

2 nap prém és 850K kredit! Lószaros szamóca és nem hűség jutalom ez kérlek! :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192603) jano_77 válasza zozyk (#192601) üzenetére


jano_77
nagyúr

Neked lehet :DDD

Durva, hogy bementem kipróbálni a S.Hellcatet és mindkét oldalon volt belőle 8-10. :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192604) kchryss válasza zodo (#192596) üzenetére


kchryss
addikt

Elindítom az egy szem telepített kliensemet a game centerből (tök mindegy hogy eu vagy ru fiókkal belépve a centebe). Aztán nálam úgy van beállítva, hogy nem léptet be automatikusan hanem a szerver választó jön be.


Nekem itt a region changer moddal a szerverek között már ott van minden ru szerver és asszem már jelszót sem kell megadnom újra, simán beléptet a ru acc-kal ha valamelyik ru szervert választom. Ha még nem mentette el a ru szerveres adatokat akkor a jelzett "Felhasználói fiók váltása"-nál szintén ki lehet választani a ruszki szervereket és ott már lehet megadni email címet és jelszót is mint régen.

Ahhoz, hogy a szerverválasztó jöjjön be játék indításánál és ne léptessen be automatikusan, a beállításokban ki kell pipálni ezt:

Van egyébként legalább 10 accountom ami több mint 7 éves, szóval azokba belépek mind, hiába nem használom őket évek óta, hátha majd jó lesz egy kezdőnek a jövőben.

[ Szerkesztve ]

(#192605) zodo válasza kchryss (#192604) üzenetére


zodo
nagyúr

:R
19.10 még mindig aktuális vagy van frissebb szerver választó mod?

(#192606) Gyuri27 válasza jano_77 (#192598) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem is 2 lett és nem is lett 5m kredit se. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#192607) kchryss válasza zodo (#192605) üzenetére


kchryss
addikt

19.13 a legújabb. Innen tölthető az eredeti szerző ruszki facebook oldaláról: [link]
Első kiemelt poszban vannak a linkek alulról a harmadik a region changer közülük, de oda is van írva.

A game centerben nem kell átjelentkezni, sőt akár be is zárható a center. Ha bepipálod amit írtam, akkor teljesen ugyanúgy működik mint régen. Egyszer elindítod a klienst aztán végigjárhatod az összes accontodat régiótól függetlenül. Csak a "kilépés a szerverről"-re kell kattintani és már lehet is menni a következő acc-ba. :)

Baszki 1 éves ruszki acc-on 35 ezer szabad xp-t, 2 nap prémet és 2 millió kreditet kaptam.
Fő eu acc-omon ennek az ötödét kaptam kb. :D

[ Szerkesztve ]

(#192608) zodo válasza kchryss (#192607) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi szépen!

(#192609) kchryss válasza kchryss (#192607) üzenetére


kchryss
addikt

Mekkora geci ez a wg. Ru szerveren is van egy acc-om amit nem használok, mert először nem azzal a bónusz kóddal sikerült regisztrálnom amivel szerettem volna. Na beléptem erre az 1 éves fiókomra is és itt 8 nap prémet és 55 ezer free xp-t kaptam. 0 csatás szűz acc-ra az 55k free xp elég durva. :DDD

(#192610) galervin93 válasza jano_77 (#192598) üzenetére


galervin93
őstag

Karcsú? Emlékszel még arra, amikor egy leárazásra is hónapokig kellett várni...? :))Tessék örülni, hogy belépünk a játékba, és kapunk egy rakat jóságot. Be positive! :K

kredit vs. prémuim
Előbbinek én is jobban örültem volna, így muszáj leszek farmolni. Most nézem, holnaptól fogyó akció, végre! Kifogytam már a kólákból, csokikból, nagy javítókból, épp ideje feltölteni a készleteket. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192611) kchryss


kchryss
addikt

Black Friday Special

Közben megjött a hír a hétvégi akcióról is.
Jó hír, hogy úgy néz ki végre 50%-os fogyó akció lesz. A fekete piacos móka óta amivel leszippantották a kreditet még csak 25%-os leárazás volt fogyókra. Valószínűleg prém kajára fogom elverni a 30 millió kreditem.

A normál tank leárazás amit vártam nem úgy sült el mint szerettem volna. 40%-os akció lesz ami nagyon jó, de csak 4 tankágra és pont 4 nagyon fos ágra: kínai td, kínai med, új francia heavy és német light ág.
A 10-es német light-ot ki tudnám húzni könnyen a prém nap és a kapott x5 szorzókkal. És most meg is tudnám venni 40%-kal leárazva aminél olcsóbb valószínűleg sosem lesz. Viszont állítólag ez a legrosszabb 10-es light szóval nem tudom kell-e ez nekem. :F
Kínai med ággal már végeztem, kínai td-k egyáltalán nem érdekelnek azokat kihagyom. A 9-es francia heavy-t viszont lehet érdemes lenne kihúzni. Elvileg nagyon jó tank és van egy csomó koalíció küldetés amihez jó lenne.

(#192610) galervin93
Az hogy kinek mi ér többet a kredit, prém nap, free xp, garázshely és legénységi könyv közül nagyon relatív.
Én például nem veszek magamnak prém napot szinte soha, kreditem a frontline miatt van épp elég. Szóval nekem a prém nap 100x többet ér mint a kredit. Ha viszont nem érnék rá most játszani vagy amúgy is lenne egy év prém fiókom akkor meg a prém nap nem érne semmit.
Eu szerveren van egy csomó garázshelyem amiket küldetésekkel szereztem, minden nemzethez van több sok skilles legénységem is, így itt a garázshellyel és legénységi könyvvel nem megyek sokra. Free xp-m is több százezer van míg kifejlesztendő tankom már nem sok így az sem kell. Ugyanakkor ruszki szerveren ahol még újonc vagyok baromi jól jönne a garázshely, free xp és a könyvek is.

[ Szerkesztve ]

(#192612) Moleman válasza Gyuri27 (#192606) üzenetére


Moleman
addikt

Nekem 1 nap prém, 900k ezüst, 10k free xp. Cserébe kaptam egy csomó jó töredéket.

Barátnőmnek aktív prémiumja van, ezért kapott 3 napot pluszba, 20k free xp-t és 250k ezüstöt. :D

[ Szerkesztve ]

(#192613) kchryss


kchryss
addikt

Ja a hírek szerint a következő patch-től a direktívák amiket most kötvényért lehet vásárolni, kreditért is vehetőek lesznek. Ha venni lehet őket akkor gondolom eladni is. Szóval ha valaki sok direktívát kapott a ládákból az lehet, hogy majd jól jár ha el lehet adni őket kreditért.

(#192614) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én 5 éves vagyok és 5 nap prémet kaptam. Nem rossz nem jó :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#192615) Dr.Én válasza kchryss (#192613) üzenetére


Dr.Én
veterán

Teszt szeron most próbálgattam..venni lehet a direktívákat, de eladni sajnos nem tudom... Lehet ilyen lehetőség ne lesz sajnos..... :(

WOT: kissio

(#192616) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Ilyennel sem nagyon találkoztam az elmúlt öt év alatt:


A "legszebb", hogy 60 másodperc után kidob a várósorból...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#192617) e-newsee válasza BÁ Nutrition (#192593) üzenetére


e-newsee
addikt

Én pl azt tervezem, hogy a fő accra csak akkor lépek be, amikor végeztem a referral programmal. Egy nap csak egy accon tudok érdemben játszani, így meg nem akarom elpazarolni az esetlegesen beeső prémium napokat. Per pillanat nekem az ér többet, mert amúgy nem szoktam venni. Csak az a baj, hogy az alienware-es kóddal is kaptunk 3-at, azt viszont onnantól számolja, hogy beírtam a kódot.:(

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192618) Atti777 válasza lacibacsi (#192616) üzenetére


Atti777
senior tag

Most kell előszedni a t6-7-8 derp tankokat, aztán lehet pukkangatni a Super Hellcateket ;]

Путин, иди нахуй!

(#192619) e-newsee válasza Atti777 (#192618) üzenetére


e-newsee
addikt

Lájk! Gyorsan elő a KV-2-t, meg a Jumbot, oszt hadd szóljon! :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192620) BÁ Nutrition válasza e-newsee (#192617) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En pont elcsesztem mert beirtam es le is fogy a premnap vasarnapig mikor tudnek jatszani:) mindegy. Koszi azert wg. Tankot nem kaptam iden se, bar csak 3,5 eves az acc. De orulok a tobbinek

A multkori lecsalozashoz azert hozza kell tenni h szerintem a karacsonyi hangulatot eleg jol toljak. Szeretek diszitgetni

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192621) jano_77 válasza lacibacsi (#192616) üzenetére


jano_77
nagyúr

mondjuk nem értem, hogy 17 sec-nél miért rakott ki a sorból!? Voltam már 1 percet is sorban :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192622) Imilenni válasza Moleman (#192612) üzenetére


Imilenni
addikt

Nekem 60k lett a vége, mégsem adódott hozzá?!? :(((

Press "F" to pay respects.

(#192623) stork13


stork13
aktív tag

Belefutott ma valaki olyanba, hogy a referral programban nem számolja el a pontokat?
Se győzelemre, sem a saját sebzés+spot után, sem High caliber-re nem adott semmit.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#192624) BÁ Nutrition válasza stork13 (#192623) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Olyan mar volt h picit csuszott, par percet

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192625) KisApám


KisApám
addikt

Ezúton is gratulálok az [M-BB] Magyar Békés Brigád LEOPARD79 nevű tagjának, aki megmutatta közel 4000 embernek QB Live streamjében, hogyan kell az egész csapatot BOT-nak nevezni úgy, hogy egyetlen egy lövést sem adott le az Strv 103-0 svéd TIER IX-es TD-jével Fjord térképén, majd a csata végén megfullasztotta magát... Gratula!

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#192626) wwenigma válasza KisApám (#192625) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Dehát BÉKÉS brigad és minden bot csak puffogtatott harciasan. :(

:DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#192627) stork13 válasza BÁ Nutrition (#192624) üzenetére


stork13
aktív tag

Több, mint 2 órája volt.
Most adott egy minski csatáért 2 pontot, de mióta beléptem (cirka 2,5 óra) nem mentem Minsken. :D Csak valamikor délelőtt.
Most utoljára sem adott semmit Oskinra.

Talán elszámolja holnap, bent van kb 100 pont.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#192628) BÁ Nutrition válasza stork13 (#192627) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Elhiszem, en csak leirtam az en tapasztalatom.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192629) e-newsee válasza stork13 (#192627) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem sem számolta ma egyiket sem. Remélem, csak késik. Csináltam is a screenshotokat.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192630) galervin93


galervin93
őstag

Asszem ideje visszamenni T2-3-ba tanulgatni... :DDD :N

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192631) vJokka válasza kchryss (#192611) üzenetére


vJokka
aktív tag

Ami fontos lehet, hogy legénységi szerepkör váltásra is lesz kedvezmény.

Német light: lehet nem a legjobb, de Én szeretem azt is, más mint a többi. Jó gundep, He, látótáv, viszont gyengébb álca, kicsit nagy darab, és könnyen borul :DDD .
9-es francia heavy meg az egyik legjobb a szintjén szerintem.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#192632) peterson79 válasza jano_77 (#192581) üzenetére


peterson79
őstag

Jó reggelt.

3-szor próbáltam belépni tegnap, mindannyiszor kifagyott a játék, úgyhogy végül csökkentett módban léptem be és kaptam meg az ajándékokat, jó sok mindent, de arra már nem tudtam figyelni, hogy Super Hell Cat-et kaptam-e. Beta tester vagyok, így elvileg kaptam...nem?

(#192633) ollie válasza peterson79 (#192632) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Persze, akkor kaptál.

Amúgy szinte egy az egyben a másolata a tier 6-osnak, több hp-val, ami már nagyon gyenge tier 7-ben (1800 dpm, és 167 pen).

Az új maraton meg röhejes. RagingRaptor csinált róla egy videót, és teljesen kifakadt, hogy WG-nél elmentek otthonról. Kiszámolta, hogy még egy super unicum-nak is 4-5 óra játék naponta kihúzni ingyen az új tankot, egy átlagos játékosnak meg minimum 10 óra naponta (7 perces átlag csatákkal számolt, ami szerintem kevés, szóval még alá is becsülte a véleményem szerint).

***

(#192634) stork13 válasza e-newsee (#192629) üzenetére


stork13
aktív tag

Beléptem, kaptam 8 pontot. Valami zavar van az erőben még. :)
Meglátjuk mi lesz estig.
De legalább a problémám nem egyedi.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#192635) e-newsee válasza ollie (#192633) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért nem teljesen másolat. Sokkal mozgékonyabb, és jobb a mozgás közbeni pontossága (0,35 vs 0,22). Szerintem aki szereti a normál verziót, az ezt is fogja. A stílus ugyanaz, csak kicsit jobb. Tény, hogy Tier9-ben semmit nem ér kb. Én mondjuk lehet, hogy kicsit kevesebb buffal tettem volna be, és T8 limittel. De ugye a limitet nem támogatja a WG újabban.
Amúgy compare Hellcats

A 7 perces átlag pedig teljesen jó átlag. Eszembe jutott, hogy van a külső vinyómon egy rakat replayem idénről (1471db). Ezeknek az átlaga pont 7 perc 4 másodperc. Szóval a 7 perc tök oké. De ezek csak azok a replayek, ahol megvártam a csata végét. Ahol kiléptem halálom után, azokat a replay analyzer nem tudja feldolgozni.
Szóval, ha valaki a kilövése után azonnal kilép, és nyomja a következőt, akkor ez nyilván csökkent valamennyit az átlagon. A garázsban eltöltött idő viszont értelemszerűen növeli. Tehát összességében jó lehet a 7 perces átlag, vagy inkább még kevesebb is, ha pörgeted a csatákat, és nem szüttyögsz a garázsban.

(#192634) stork13
Én majd délután megnézem. Addig is kimentettem a tegnapi pontot érő csatáimról a screenshotokat, ha netán reklamálni kell. 28 pont nem kevés, nem hagynám veszni.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192636) jimmy74 válasza ollie (#192633) üzenetére


jimmy74
őstag

Persze ők arra gondoltak a wg-nèl hogy mi a paypallal húzzuk ki minél több szakaszt :)

WoT:jimmbo

(#192637) dokee78 válasza Massmurderer (#192571) üzenetére


dokee78
félisten

Azért azzal a 2 tankkal tuti nem piros lesz a WN8-ad 3-4k sebzéssel.

(#192638) Massmurderer válasza dokee78 (#192637) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nem is úgy arra a 2re értettem,csak azt irtam példának.

(#192639) e-newsee válasza Massmurderer (#192638) üzenetére


e-newsee
addikt

3-4k sebzés kb semmilyen tankkal nem piros.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192640) e-newsee


e-newsee
addikt

Nálatok is szarakodik a PH szerver? Először 3-4 "Gateway time-out", aztán elkezdi betölteni, de iszonyat lassan. Minden oldalt az egész lapcsaládból. :(((

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192641) powernap válasza e-newsee (#192640) üzenetére


powernap
tag

igen sajna

(#192642) Dobi 562 válasza Massmurderer (#192571) üzenetére


Dobi 562
addikt

Atlagban sebezz 3-4k-t 10-es tankkal. Akkor majd felfele fog menni a win rate.

(#192643) powernap


powernap
tag

végre működött egy passzív scout, nem csak a rohangálós :D a vége 2500 spot és 500 dmg lett, kaptam egy 15% os kupont, aranyra is be lehet váltani, fura eddig mindig csak csomagra lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#192644) Macka


Macka
veterán

Loool.

Bent a shopban a Renegade, 19.389 HUF összegért. :DDD

(#192645) KisApám válasza ollie (#192633) üzenetére


KisApám
addikt

QB tegnap (09:17 perctől) számlálgatta egy excel táblában, hogy mennyi csata kell kb. napi szinten.
Kb. 45 csata jött ki napi szintre (45 x 7 perc = 5,25 óra).
Nálam alap szinte felejtős, még sokszor 1 órám sincs rá.

Ha az alap XP-t nézzük szívás, XP boosterekkel még talán elmenne másnak is a maraton, dehát...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#192646) Gyuri27 válasza e-newsee (#192635) üzenetére


Gyuri27
félisten

1800 dpm meg a 167 pen és az álca jelentős romlása teszi ezt sz@rrá.
Ha tier limites még oké. De nem az.
Kár érte mert kb egy 10%-os buffal teljesen rendben lenne. Persze op akkor sem lenen. De nyilván nem is az a cél.
Szóval ez a nesze ajándék csak nem jó semmire kategória.

Amd - Radeon - Ryzen

(#192647) nanus válasza Dobi 562 (#192642) üzenetére


nanus
senior tag

Már amikor, már akinél ,tudom kicsi a minta de elhiheted amikor nem lövök semmit akkor nyerünk.(ez egy nap ,egymás utáni csaták mind vereség)
Én ebben nem látok ennyire egyértelmű összefüggést, persze aki minden meccsen hozza a 3-4 ezres átlagot az biztos másképp gondolja mint ahogy te is. :R

[ Szerkesztve ]

(#192648) galervin93 válasza nanus (#192647) üzenetére


galervin93
őstag

"tudom kicsi a minta"
Megy ez. A három kép ennek fényében kb. semmitmondó ebben a témában. Te tetted a dolgod, a többiek nem, ennyi.

"nem látok ennyire egyértelmű összefüggést"
Keress kérlek olyan játékosokat, illetev tankokat, akik jó átlagsebzéssel 50% alatti WR-t hoznak! Fogsz találni, de nem ez a jellemző. Nem véletlenül.
(Amúgy, csak hogy lássátok, nem vagyok szemellenzős, tudok ilyet mutatni saját magamtól is: pl. a Centi AX-szel 250+ csatával 49% a WR-em, miközben 2600+ sebzés / 2400+ wn8, 2 jel rajta stb. WZ-132 49% alatt, miközben 1400+ sebzés / 3000+ wn8, szintén két jel, 120+ csata után. Szóval akad ilyen, nekem az egész mintában ez a 2, míg az ellentettjéből, a jó sebzés melletti magasabb WR-ből csőstül.)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192649) Ebit válasza nanus (#192647) üzenetére


Ebit
addikt

" persze aki minden meccsen hozza a 3-4 ezres átlagot az biztos másképp gondolja mint ahogy te is. :R
Szerintem használd a játékos keresőt a különböző statisztikai oldalakon, és látni fogod a fekete fehér valóságot.

(#192650) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Látom már valakinek meg is van ez az amcsi 8as nyereménytank.3 is volt az elöbb ellen oldalon.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.