Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#191801) Barret001 válasza Dr.Én (#191799) üzenetére


Barret001
addikt

Én be sem lépek,amíg ez az 5x akció megy...Amilyen a tegnapi napom volt,inkább nyugtatom magam :D 15 vs 1 kell a fenének.

(#191802) wwenigma válasza Barret001 (#191801) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Delutan 3 óta ±4 stráfon imbolygok rank 11-13 között. Egyszeruen hihetetlen amikor kiizadok 1-1 duplat utana 3 ótvar csapatot ver a nyakamba hogy rothadjonmeg. :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#191803) wwenigma válasza wwenigma (#191802) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

No comment.



7 percig vilagitott a teljes ellenséges csapat amint megmozdult és az arty-t kiszedtem az elejen...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#191804) Dr.Én válasza Barret001 (#191801) üzenetére


Dr.Én
veterán

sejtettem hogy nem lesz leányálom a hétvége....de rohadtul szívatott most a játék....Ez van sajnos... :D

WOT: kissio

(#191805) BÁ Nutrition válasza Dr.Én (#191804) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ugy kell neven nevezni h csal a wg.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#191806) Dr.Én válasza BÁ Nutrition (#191805) üzenetére


Dr.Én
veterán

Csak a többi játékosnak kedvezett :D

WOT: kissio

(#191807) Barret001 válasza Dr.Én (#191806) üzenetére


Barret001
addikt

Én csak azt nem értem,hogy kik kerülnek a győztes csapatba? Mind a 15 bot?

(#191808) Moleman válasza Barret001 (#191807) üzenetére


Moleman
addikt

Nem, a botok nálunk vannak. :D Tegnap olyat láttam, hogy a pálya sarkában 3 top tier tank szagolgatta egymás seggét a löveggel, aztán próbáltak szinkronbalettozni. Ebben az se zavarta meg őket, hogy mindenki más meghalt és már őket lőtték.

(#191809) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Láttátok a ranked ranglistán, hogy az első helyezett átlagban 2 sráf felett hozott csatánként? :Y

(#191810) Barret001 válasza Moleman (#191808) üzenetére


Barret001
addikt

No de hogy lehet bekerülni a győztes csapatba? :D Ez itt a nagy kérdés! Vagy a szomszéd fűje mindig zöldebb?

(#191811) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kranvagn Asz.
Ezt a tankot meg az a jatekos huzta ki aki ellopta es hasznalta accountom egy fel evig. Ott volt a garazsomban es nem volt kedvem elovenni, de multkor lattam Skill4ltu egyik videojaban, hogy jatszott a tankkal es nem is olyan rossz a buff utan. Es tenyleg! Hetvegen elovettem par korre es nagyon bejon! A loveg pontossaga lehetne egy hajszalnyit jobb, dehat ne panaszkodjunk. Szerintem ez egy jol balanszolt tank.

Gyanitom az xp-t a killek szama dobta meg mert annyira nem volt kiugroan jo kor, hogy Aszt erdemelne. De ha mar az jart erte, akkor megosztom.

Replay.

(#191812) ollie válasza Dobi 562 (#191811) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem rossz! Valószínűleg azért is ász, mert mivel nem OP tank, csak balanszolt, a statpadderek nem szívesen játszanak vele.

[ Szerkesztve ]

***

(#191813) Dobi 562 válasza wwenigma (#191803) üzenetére


Dobi 562
addikt

De lottek legalabb? Vagy nem is lottek? En akkor akadok ki amikor latom, hogy lonek a csapattarsak es keptelenek eltalalni barmit is...

Nem ertem a logikat ebben a kempeljunk hatul metaban. Hatul kempelve nem tudnak sebzest okozni, viszont elorebb menni sem mernek, hogy kozelebbrol tudjanak loni. :F

(#191814) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

BERLINWALL küldetést ad.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#191815) tomic


tomic
addikt

Hogyan lehetséges,hogy szerezzek vásárlással 2500000 kreditet, Mennyi arany szükséges hozzá?
Pénzem ,tartalékaim elfogytak.

(#191816) e-newsee válasza tomic (#191815) üzenetére


e-newsee
addikt

Valódi pénzért a prémium shopban lehet venni kredites csomagokat is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#191817) Dobi 562


Dobi 562
addikt

World of campers 2k19, Udes 14-5 Asz. Ebbol a tankbol sem lehet sokat latni, pedig szerintem nagyon jol hasznalhato ha valaki szereti a jo csolehajlasu jarmuveket. Kicsit kezdtem kiakadni csata vege fele, nagy volt a nyomas. :DDD Egesz egyszeruen, ezek a hasznalhatatatlan, kempelo, gyava, szar jatekostarsak felidegesitenek. :(((

Replay.

(#191818) Moleman válasza Barret001 (#191810) üzenetére


Moleman
addikt

Szerintem a prémium fiók határozottan segíti a winrate-et, most reggel pont azon bosszankodtam, hogy folyton win van, mikor nem csinálok semmit. Egyet lövök meghalok, győzelem, cserébe mikor én vagyok a legjobb, vereség... Persze ez is csak összeesküvéselmélet, mint az is, hogy utolsó lövésnél direkt lowrollt kapsz, hogy maradjon még pár hp az ellenben. :D

(#191819) Barret001 válasza Dobi 562 (#191817) üzenetére


Barret001
addikt

Én a helyedben örülnék,hogy a csapattársaid megadják a lehetőséget,hogy sokat sebezzél! Úgy is lehozod a meccset,de így legalább lesz sebzésed is :)

(#191820) xAttilax válasza Moleman (#191818) üzenetére


xAttilax
senior tag

Kb 5 éve van folyamatosan de az utóbbi 1-2 évben meg sem mozdult a wr-em ahogy a wn8 am se. Ami kb azt jelenti, hogy elértem a valós statomat és nincs alul vagy felül reprezentálás.
Szóval szerintem nem igaz a kijelentésed :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#191821) jano_77 válasza Moleman (#191818) üzenetére


jano_77
nagyúr

Arról már ne is beszéljünk, mikor egy táras tankkal tárazol ez enemy-re és az utolsó lövésedet nem adja be, amivel persze pont kinyírtad volna, mert a földe csapódik/lepattan/kritikál! Jön Ödönke és lelövi a maradék 100HP-t arról a tankról, amiről Te korábban lebontottál 1000 HP-t
(a számokat senki ne vegye egzaktnak csak a nagyság és viszonyítás miatt írtam, biztosan nem pontos értékek)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#191822) Moleman válasza xAttilax (#191820) üzenetére


Moleman
addikt

Az én statom egyelőre még nem reprezentatív, több évet kihagytam és most aktívan rombolom, amit régen elértem. :D De tegnap kaptam 1 nap prémiumot és 40 meccs alatt sokkal nagyobb wr-em volt mint szokott, pedig nagyon rossz meccseim voltak (988-as átlaggal zártam a napot).

(#191823) xAttilax válasza Moleman (#191822) üzenetére


xAttilax
senior tag

Ha nem sebzed le a saját HP-d a csatákban (főleg első felében) akkor igazából csak a szerencsén múlik, mert sehogy vagy negatív irányban mozdítod el az arányokat. Pl ha valaki 2x annyit sebez mint a hp ja akkor olyan mintha 15 vs 16 lenne. Nyilván van még sok tényező de amit te tudsz befolyásolni az kb ennyi (na meg a szakasz)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#191824) peterson79 válasza jano_77 (#191821) üzenetére


peterson79
őstag

Ne is mond..

K*** sok xp-t vesztek azon Rankedben, hogy fölé-mellé megy a lövésem, lánc nyeli be vagy egyéb értékelhetetlen dolgot művel a játék velem...
Tegnap már nagyon agyvérzés kerülgetett az ilyenek miatt. Olyan simán szerezhetném a sráfokat, hogy beszarás, de nem, nem adja be...
Főleg francia tárasok akik szeretnek szívatni.

(#191825) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

meddig tart ez a kiserteties kuldetes? a nyomorult jatek azt irja h november 8tol november...
a fele informacio lemarad kliensen belul. igaz mar tobb mint egy eve full hulladek a kuldetesek kiirasa, de mit varnank mikor csak a premiumtankok kiadasan jar ennek a gyoker cegnek az esze

mod
nov 18 by wotinfo

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#191826) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

sorry, epp márkoltam a tigrist es meg idegallapotban voltam ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#191827) HellGreg


HellGreg
őstag

De jó is ilyennel indítani a napot :DD bár meglepő hogy ennyi sebzésre ászt ad...

[ Szerkesztve ]

(#191828) BÁ Nutrition válasza HellGreg (#191827) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem a sebzesre adta

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#191829) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Szokott meg lenni 30%-os learazas X-es tankokra vagy ne is almodjak rola es vegyem meg most amit akarok?

(#191830) kchryss válasza BÁ Nutrition (#191825) üzenetére


kchryss
addikt

Ugyanezen akadtam ki én is. Mi az hogy full hd képernyőn látom, hogy ott a rengeteg hely és nem írják ki végig a dátumot. És annál a küldetésnél sehogy sem lehet előhozni a dátumot, konkrétan játékon belül nem lehet kideríteni meddig tart, ennyire fos az egész küldetés menü.

(#191824) peterson79
Ne is mondd! Tegnap rankeden IS7-tel 2x lőttem egy bugyuta BC-re apcr-rel és mindkétszer lepattantam róla. Először oldalazva köjött mindenki elő, a többiek el sem találták én pattantam róla. Aztán a dombon jött fel elém, itt már a tornyát céloztam, de lejjebb vitte az rng a lövést:

(#191829) Dobi 562
Tavaly fekte pénteken volt a szokásos 15%-os-nál nagyobb leárazás, igaz csak kínai, japán, cseh, svéd tankokra. Én is arra várok. Még 2-3 hét. Valamilyen leárazás biztos lesz, de lehet a prém tankokra mennek rá idén.
Havi előrejelzésben ezt írják: Black Friday - 29 November - 2 December: Aside from amazing offers that weekend, we've got plenty of in-game discounts and bonuses, as well as missions with "a big bang" to celebrate!

[ Szerkesztve ]

(#191831) Dobi 562 válasza kchryss (#191830) üzenetére


Dobi 562
addikt

Koszi az infot! :R

(#191832) wwenigma válasza kchryss (#191830) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tegnap 1,5M creditet lőttem el aranyban artyval (hogy ugyanúgy div2 rank11 legyek utána), frontline-t nagyon meg kell tolni most...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#191833) BÁ Nutrition válasza kchryss (#191830) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem csak a datum amugy. Elsore ugy tunt mintha azt irna hogy ha a 3ik szakaszt megcsinalom mikor 65k sebtest kell bevinni akkor megkspom a stilust a t54re. Erre most azt irja h 17/25nel jarok. Mondom hö?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#191834) kchryss válasza BÁ Nutrition (#191833) üzenetére


kchryss
addikt

Ez két külön küldetés két álca stílusért. A 65k sebzésért meg fogod kapni a 3D stílust a T54-re. A 25 tokenes küldetés az egy 2D minden tankon használható halloweenes stílusért megy. Ehhez naponta 3 tokent lehet gyűjteni 3 küldetéssel.

(#191835) kchryss válasza Bobyjack (#191809) üzenetére


kchryss
addikt

74 csata kellett neki hozzá, 71% wr-tel. Szép teljesítmény, de ilyen kis csataszámnál nagyon beleszól a dologba az mm. Biztos volt olyan akinek hasonló átlagsebzésre 2x ennyi csata kellett hozzá.

(#191832) wwenigma
Én screenshot-okkal dokumentálom a haladásom. 27,4 millió kredittel kezdtem a rankedet és most van 27,3 millióm. Alap fiókkal kezdtem, de kaptam pár prém napot ingyen a rankedből.
Vagyis nálam a szintekért járó jutalmak fedezik a prém lőszer költségét egyelőre. Ugyanott tartok ahol te is, div2 rank11.

Magáról az idei rankedről a rövid véleményem:
Sokkal szarabb mint az előző években volt. Nem tetszik a meta és az egész divízió rendszer jobb volt az előző években.
Elkaptam valami vírust ezért nagyrészt betegen játszottam. Ennek köszönhetően a teljesítményem a béka segge alatt van, de egyelőre szerencsés az mm-em, 60% wr így gyenge játékkal is haladok visszaesések nélkül.
Kezdetben super conq-kal játszottam, az nem jött be, mert túl hülye voltam hozzá, váltottam IS-7-re na az nagyon baba. Ennél trollabb tank nincs is a játékban. Tegnap volt, hogy 4 oldalról dugtak és mindenhonnan pattogtak rólam, 5k blokk jött össze, elképesztő miket tud benyelni ez a tank. Reward tankokkal nem játszottam 1 kört se és nem is tervezem. Eddig messze az IS-7 vált be a legjobban.

(#191836) e-newsee válasza kchryss (#191834) üzenetére


e-newsee
addikt

Annyi kiegészítés, hogy 5 tokent lehet gyűjteni naponta. Egyik küldetésre 3-at ad.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#191837) kchryss válasza e-newsee (#191836) üzenetére


kchryss
addikt

Na hát ez az! Igazodjon ki az ember az ingame küldetés kiírásban. :D
Szerencsére ezt is számolja rankeden, szóval én rá se nézek a küldetésekre csak ranglétrázom és jönnek maguktól. Ha csak random csatákban adná akkor esélytelen lenne a festéseket megszereznem, mert ranked mellett napi 1-2 csata jut csak randomra.

Egyébként azt gondolná az ember, hogy azért alkotják meg a küldetéseket ilyen tokenes módszerrel, hogy jobban ki lehessen igazodni rajtuk. A kis bélyegekkel vizuálisan jobban lehet reprezentálni miből mennyit kell csinálni. A gyakorlatban viszont mióta ez a tokenes rendszer van sosem tudom mit kell csinálni.

(#191838) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Jo ez az 5* szorzo. 35 csataval kigrindeltem 180k xp-t a T57 HT-hez (volt par tervrajzom, ezert volt "csak" ennyi). Egyaltalan nem szerettem meg a T54E1-et. Nagy, lomha, papir, iszonyat pontatlan es lassan tolti be a tarat. A nevetseges atutesrol meg ne is beszeljunk. Remelem az utodja jobb lesz.

(#191839) Moleman válasza Dobi 562 (#191838) üzenetére


Moleman
addikt

Én kisebb falatot rágtam, most lett meg a P.43.
Mostanában nem érzem annyira a kis tankokat (Valentinnal még prémium lőszerrel is debil vagyok), de nagyon nagy élmény volt a P26/40, HE lőszerrel 2-3000 wn8-at bármikor össze lehet szedni vele, statpaddernek is jó lenne. Pedig 50% legénység volt benne.

(#191840) Barcelona95 válasza kchryss (#191835) üzenetére


Barcelona95
tag

Én div2 rank 13-nál megragadtam, onnantól nem tudok feljebb lépni.
Én rankedből és cw-ről is kitiltanám a reward tankokat, a 907 annyira ugyan nem, de a Chieftain felborítja teljesen az egyensúlyt mindkét játékmódban.
SC-vel 1v1-ben lazán megkajál.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#191841) Moleman válasza Moleman (#191839) üzenetére


Moleman
addikt

Új kedvenc tankom van, vagy csak hatalmas szerencsém volt a második meccsemen. :D

(#191842) Barret001 válasza Moleman (#191839) üzenetére


Barret001
addikt

"(Valentinnal még prémium lőszerrel is debil vagyok)" Hát nem egy meta tank... Akkor jó,ha tier3-ba rak. Ha sereghajtó vagy,a páncélját is a hajadra kenheted...Hiába limites.

[ Szerkesztve ]

(#191843) Barret001 válasza Moleman (#191841) üzenetére


Barret001
addikt

Nagyon OP tank! A Wn8 listámon az utolsó helyen feszít :)

(#191844) kchryss válasza Barcelona95 (#191840) üzenetére


kchryss
addikt

Nerfelni kéne a chieftain-t, de azért nem annyira a tankon múlik.
Skill4ltu épp most végez eu szerveren a rankeddel. Utolsó liga utolsó szintjénél jár. Ezen a szerveren az egészet tank request-tel csinálta. Vagyis azokkal tankokkal játszott amivel a nézők kérték és azok többnyire a fos tankok, hogy kicsesszenek vele. Mégis simán halad és a jó a statja is.
Azt egyébként bírom, hogy összegyűlnek az adásai alatt a többi streamerek mostanában. Múltkor Emilia, Yzne és Marty_Vole beszélgettek és drukkoltak neki, hogy érje be QB-t nézettségben. Ma meg DrNix-et láttam ott akinek az összes arty 3 markolva van és drukkolt az artyknak a cseten, illetve ma is ott volt Emilia.

Nekem egyébként van chieftain, de nem fogom használni, mert nem szeretem és rosszul játszom vele. Egyébként iyouxin azt mondta, hogy neki jobban megy a super conq-kal mint a chieftain-nel pedig ő az egyik legjobb játékos eu szerveren. 5k átlagsebzést hoz szinte minden 10-es tankjával. Mostanában őt szoktam nézni, nagyon jól játszik és a személyisége is érdekes, sokszor próbál elmagyarázni dolgokat és tanítani, sokszor viszont túlzásba viszi a színészkedést.

[ Szerkesztve ]

(#191845) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Azert mennek Skill-hez mert jo arc es kommunikal veluk. Sok kisebb nezettsegu streamer is fel szokott tunni nala. QB meg csak siman bannolja a tobbi streamert aki felmereszkedik a chat-jere. Egyebkent QB a legnagyobb szinesz az osszes kozott.

(#191846) kchryss válasza kchryss (#191844) üzenetére


kchryss
addikt

Nem is tudtam, hogy itt is át lehet lőni a házak között: [klip]
:C

(#191847) kchryss válasza kchryss (#191844) üzenetére


kchryss
addikt

Na végzett is a rankeddel. Ráadásul sima arany liga full tank request streammel.
Ahogy néztem alig vannak már chieftainek, gondolom a jobbak már végeztek a rangsorolttal, ezért gyengébb a mezőny.

(#191848) BÁ Nutrition válasza kchryss (#191834) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Azzal nem jon ki a 17 token mert csak szombat vasarnap ill hetfon jatszotram egy kicsit. A t54re akkor megnezem h megjott-e a stilus mert jatek kozben nem tunt fel a kuldiknel meg mar nem lattam reggel

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#191849) wwenigma válasza kchryss (#191847) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Megcsinalhatna nekem is. :D Egyszerűen megálltam ott, teljesen mindegy mivel megyek, nincs feljebb.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#191850) CirrMee válasza kchryss (#191846) üzenetére


CirrMee
addikt

Na azt onlány' láttam én is. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.