Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#191401) Massmurderer válasza #38742016 (#191398) üzenetére


Massmurderer
őstag

De ha egy nehéztankot papirnak tartasz,med mivel vastagabb páncélzatú??Az egy dolog hogy fürgébb.Csak te a páncélzattal kezted az elején.

[ Szerkesztve ]

(#191402) kchryss válasza Dobi 562 (#191400) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyon puha a 121B, a gyakorlatban sokkal puhább mint a 121. M60 azerintem egyértelműen jobb tank mint a 121B, de a sima pattin tényleg jobb nála kicsivel.

(#191401) Massmurderer
Attól még hogy med simán lehet valami páncélozottabb mint egy heavy. Az FV215B például olyan puha, hogy az összes orosz med (kivéve K91) páncélozottabb nála.

[ Szerkesztve ]

(#191403) #38742016 válasza Massmurderer (#191401) üzenetére


#38742016
törölt tag

Félreérthetően írtam, bocsi. Az FV páncélja heavy-hez képest nem valami jó, arra értettem. 121B / M60 dolognál nem tudom, hogy van-e annyival jobb a 121B páncélja az M60-nál, hogy megérje azért feláldozni a jobb sebességet, gun statokat. Ha úgyis minden átüti, akkor maradok az M60-nál, mert ott az ágyú és a sebesség használhatóbb, ami egy meden fontos számomra.

(#191404) peterson79 válasza kchryss (#191378) üzenetére


peterson79
őstag

Az oldalán a két fekete henger az a hűtőfolyadék tárolója és az forrt fel meg folyt ki belőle?

Azt hittem ott az üzemanyagtartály van..

(#191405) zodo


zodo
nagyúr

Rankeden az 1 milláért a 20 csatán kell túl lenni vagy van némi követelmény is?

(#191406) Dr.Én válasza zodo (#191405) üzenetére


Dr.Én
veterán

nincs más elvárás :)
utána jön az igazi szívás :D

WOT: kissio

(#191407) kchryss válasza peterson79 (#191404) üzenetére


kchryss
addikt

Én is úgy tudtam, hogy az külső üzemanyag tartály. Itt a képeknél üzemanyag tartálynak írja: [link]
A videóban viszont gyanúsan nyugisan nézegetik amikor folyik belőle a cucc. :D

(#191408) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Az M48 Patton meddig lesz akciós? (-30% kredit)
:R

(#191409) phoenix1989


phoenix1989
őstag

hogy lehetséges az hogy felderítek egy tankot amit szarrá lőnek és cserébe 0 spotolt sebzést kapok?

(#191410) peterson79 válasza phoenix1989 (#191409) üzenetére


peterson79
őstag

Erre szerintem nincs normális válasz. Mármint azt fogják itt mondani, hogy biztos nem Te szpotoltad, más is látta meg mittomén, de nekem is vannak ilyen anomáliák amikor látszólag senki más nem látja a tankot, mégsem kapok érte semmit...ez olyan WG-s dolog.

(#191411) zodo válasza Dr.Én (#191406) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi, nekem elég a kredit. :D

(#191412) Dobi 562 válasza peterson79 (#191410) üzenetére


Dobi 562
addikt

Esetleg ha replay-t mellekelnetek akkor tobben ra tudnank nezni, hogy mi is tortent.

(#191413) Dr.Én válasza zodo (#191411) üzenetére


Dr.Én
veterán

Megértem amit írsz :)
Olyan arany esőt lehet kapni egyfolytában hogy vicc :U
igaz leginkább csak artyval megyek .

WOT: kissio

(#191414) phoenix1989 válasza peterson79 (#191410) üzenetére


phoenix1989
őstag

ja. ez olyan hogy ugyan az a tank elöbb lát engem mint én őt. ő megy 60 nal a mezőn én bokorban állok de ő felderít. én lefestett tankkal vagyok ő nem. nálam fullra tolva a látótáv és az álca, nem lehet tovább fokozni mégsem látom de ő igen. már alapból hogy nincs lefestve kisebb az álca, aztán engem takar a bokor őt nem. xD a kedvenc mikor felvillan az ellen light tankja és úgy áll a bokorban hogy kilóg a tank eleje a bokorból mégsem villlan fel te meg hátra állsz a bokor mögé mégis látnak. xD nem egyszer láttam ilyet

(#191415) Stigma.HC válasza Dobi 562 (#191412) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Óóóóó azt én is szeretném látni :))

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#191416) Barret001 válasza kchryss (#191407) üzenetére


Barret001
addikt

Igen,az az üzemanyagtartály! De ez a tank diesel.Miből gondolod hogy aggódniuk kellene,nem robbanásveszélyes.Gyufával meg sem lehet gyujtani a gázolajat. Beledobod a gyufát,és elalszik.Aki nem hiszi,kipróbálhatja kicsiben.

(#191417) Barret001 válasza phoenix1989 (#191414) üzenetére


Barret001
addikt

Én is beállok úgy a bokorba,hogy kilóg a tank eleje.De meg fogom kapni az álcát. Csak bizonyos pontokat kell takarni,nem az egész tankot.

(#191418) Massmurderer


Massmurderer
őstag

[link] Újabb ruszki csoda a láthatáron . Táras,3 skulos :Y

[ Szerkesztve ]

(#191419) #21346560 válasza phoenix1989 (#191414) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mint én azt már említettem, hogy:
Arty, bokorban, full álca + háló, nem mozdul, nem lő, tölt...
Jön med, ő meglát én nem látom meg
Med lő, én még mindig nem látom meg
Med megint lő, meghalok, akkor látom meg....

Azt válaszolták, hogy hát ő is bokor mögött volt, és nagyobb a látótávja! :U :F

(#191420) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ranked Div2, jajjdejo!

Eltekintve attol hogy az elso 10 csata eddig full vereség, talan 2ben volt eselyunk egy minimalis. :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#191421) e-newsee válasza phoenix1989 (#191409) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha az első, aki meglőtte a spotodat, lőtt neki egy 0 sebzéses láncot, onnantól övé az assist.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#191422) ollie válasza #21346560 (#191419) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, nagyobb a látótávja. Mit nem lehet ezen érteni?

***

(#191423) Barret001 válasza ollie (#191422) üzenetére


Barret001
addikt

Sokan nem magolják be a láthatósági rendszert,ilyenkor jönnek a csodálkozó kommentek.

(#191424) phoenix1989 válasza Barret001 (#191417) üzenetére


phoenix1989
őstag

az egész eleje kint van. ott milyen pontot takarsz el xD

(#191425) phoenix1989 válasza e-newsee (#191421) üzenetére


phoenix1989
őstag

kerekesnek aligha lősz láncot xD és nem nem lötték el

(#191426) wwenigma válasza phoenix1989 (#191424) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Ezt nézd meg ha erdekel a spotrendszer. Foleg a viewrange point es a spotting point részekre valo figyelemmel.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#191427) bbchris válasza szallasi007 (#191382) üzenetére


bbchris
senior tag

Külföldi oldalakon javasolták hogy rakjam fel a DirectX 9-et is .

Asus ROG Strix B450-F Gaming ; Ryzen 2600X és egy Ati radeon RX590 nitro szóval nem régi cucc és nem is vacak minőségű . A Memóriák is A-Data-k amiket hivatalosan támogat az alaplap . Driverek , bios frissek . Másik játékok , grafikus tesztek futnak gond nélkül tehát nem rossz a 3D mód .
:((

[ Szerkesztve ]

(#191428) wwenigma válasza bbchris (#191381) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

cef.log és python.log fileokat torold le, inditsd el a jatekot es valahova toltsd fel. A launcherben a "biztonsagi inditas" vagymit probaltad?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#191429) BÁ Nutrition válasza Dobi 562 (#191397) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem az e100. 2 eve megvan de meg nem mentem vele 1 csatat sem;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#191430) emre válasza ollie (#191385) üzenetére


emre
veterán

azt meg a vizbű vonnya ki ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#191431) CirrMee válasza BÁ Nutrition (#191429) üzenetére


CirrMee
addikt

Ki kell tömni golddal, aztán lehet vele bontani. :))

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#191432) Massmurderer válasza bbchris (#191427) üzenetére


Massmurderer
őstag

Ati kártya akkor se kéne, ha fizetnének még érte nekem.DirectX 9 nem kell,nem is tudom ki tudot ilyen baromságot mondani neked.DirectX 11-12 tartalmazza azt amit a DirectX 9.DirectX 12 van már amúgy is.Pucold le a gépröl a wotot.A mappát is amibe ment,már ha olyan mappa volt.Ha van több vinyo,SDD akkor egy olyanra amelyiken van hely rendesen.Modok szoktak bekuytulni amúgy.

(#191433) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egyszeruen nem ertem ezt a metat.

Miert kempel mindenki?

Miert nem tudnak eltalalni senkit kempeles kozben? Ha nem tudnak eltalalni senkit kempeles kozben akkor miert kempelnek?

(#191434) lacibacsi válasza Massmurderer (#191396) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem, nem ugyanúgy. A rozsdásodáshoz szabad O2 szükséges. A vízben alapesetben nincs szabad O2, az kizárólag úgy kerülhet oda, ha valami szennyezés (a vas felületén) beviszi, illetve a vasban zárványokban megkötött formában. Mivel igen kevés ilyen szabad oxigénről beszélhetünk, gyakorlatban kijelenthetjük, hogy a vízben nem (vagy csak igen lassan) rozsdásodik a vas. Kémia, 8. osztály

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#191435) Dr.Én válasza Dobi 562 (#191433) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én meg TD-vel megyek spotolni, mert idióták a csapattársak és ahogy mondod kempelnek sajnos :U :W

WOT: kissio

(#191436) ollie válasza Dobi 562 (#191433) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És a legjobb, hogy elvárják a light tanktól, hogy öngyilkos módon scoutojon.

***

(#191437) Dobi 562 válasza Dr.Én (#191435) üzenetére


Dobi 562
addikt

TD-vel elol tolom en is, persze csak olyanokkal jatszok amikkel ezt megtehetem (8-as prem WZ, Skorpion G, Challenger, T30). :)

Varosi palyakon sem jonnek be a heavyk/medek segiteni, csak a varos legszelen kempelgetnek, atengedve a teljes map control-t az ellenfelnek.

Elobb Fisherman`s Bay-en bementem kozepere a dombhoz egyedul (ez mar zsinorban sokadik ilyen eset). Az ellenfelnek volt ott 4 tankja, azokkal spottolgattuk egymast majd 4 perc tili-toli utan az ellefel attolta egyszerre mindket oldalt. A heavyk nem mentek be a varosba, a tobbi med meg a lightok, TD-k, a malom melletti par bokorban lokdostek egymast.

Siegfried line-on betolom kozepen a templomhoz egyedul (termeszetesen). Spottolom az ellenfelet akik be akarnanak jonni, nem kapok supportot, a mieink a varos legszelen bujnak, nehogy loni kelljen. Egyszer csak az ellefel gondol egyet es bejon kozepre 3 oldalrol es megrepaz, kozben alig kapnak 1-2 lovest mert az en csapattarsaim azok nem azert jatszanak hogy harcoljanak tankokkal, hanem mert...

Es az lenne a kerdesem, hogy mit gondoljak a ... helyere. Miert jatszanak azok a jatekosok a jatekkal? Jo a grafika? Izgalmas kempelni es varni a repazast? Nem ertem, probalom de nem megy.

(#191436) ollie : tegnap Overlordon LT432-vel toltam kozepen es spottoltam az ellenfel osszes tankjat akik ott bohockodtak a tul oldalon a bokroknal, en bekaptam 2 lovest mert ramrohant egy kerekes szar, az ellenfel meg nem kapott lovest. Akkor mondtam nekik, hogy akkor innentol en kempelek (volt 300 hp-m), bealltam a kemper medek moge es vegul majdnem top sebzessel zartam, persze buktuk mint a szart, nem volt map control. ;]

[ Szerkesztve ]

(#191438) Dr.Én válasza Dobi 562 (#191437) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, ismerős helyzet sajnos. Skorpion G-vel sok csatát tolok én is. Részemről próbálok olyan helyeket keresni ahonnan jól rá lehet látni az ellenre és küldeni nekik az áldást, sajnos sokáig egyedül nem megy, mert az ellen kiszúr rövid időn belül és vége az egésznek...
Ami még kellemes hogy egy oldalra megy a csapat 12-13 fős része és maradok egyedül vagy ketten talán a másik oldalon. :(((

Nem értek sok mindent én se ezen emberekkel kapcsolatban...de nem látjuk ki és mi ül a gép másik felén igazából...

WOT: kissio

(#191439) KISDUCK válasza Massmurderer (#191432) üzenetére


KISDUCK
addikt

"DirectX 11-12 tartalmazza azt amit a DirectX 9.DirectX 12" Hát sajnos ez a tapasztalatok alapján nem teljesen állja meg a helyét. Nem egyszer futottam bele, hogy hiányolta egy régebbi játék a DX9-t.

(#191440) Moleman válasza Dobi 562 (#191437) üzenetére


Moleman
addikt

Én valahol megértem őket, nincs megfelelően honorálva a hősiesség, ahogy mondtad, senkit nem találnak el a kemperek (sokszor nem is jó irányba néznek), vagy miután spotoltál, előrébb mernek jönni és spotolnak maguknak, te meg semmit nem kapsz. Legtöbbször csak a saját sebzésedre számíthatsz xp-osztáskor (wn8 osztáskor meg nyilvánvalóan csak arra).

Én eleinte azért kempeltem, mert sok év kihagyás után nem ismertem ki magam a teljesen átdolgozott térképeken, most meg már tudom honnan érdemes nézelődni.
A Pantherral megbízhatóan tudok hozni átlag 1500 wn8-at, ami nekem már elég az örömre az utóbbi hónapok folyamatos mélyrepülése után. :) De az is tény, hogy a 4-5000 wn8-as körök agresszívabb játékkal sikerülnek, bár elég lelombozó, hogy legtöbbször ez sem elég a sikerhez, tegnap 16 csatából lett meg a 2x és 5x win...

Persze heavyvel mindig menni kell, azzal nincs értelme kempelni, mert sose érsz oda a lakomára.

[ Szerkesztve ]

(#191441) Melorin válasza Melorin (#191389) üzenetére


Melorin
addikt

Megoldódott: csak akkor adja meg az 5X XP-t ha benne vagyok az első 10-ben.

(#191442) Darkness1 válasza Dobi 562 (#191437) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Én sokszor azt látom a mozgásukon, hogy nem tudják mit kellene tenni. Azt gondolnám, hogy hiányzik a tank, térkép ill. játékmechanika ismeret, viszont a játékba kevés hiba fér bele (sajnos), ezért biztosabb hátul álldogálni. A játék érdekelné, ezért játssza, de fejlődni nem tud/akar.

Ha valaki szeretne, egyedül nem hatékony tanulni, viszont egy online játékhoz nem mindig talál az ember olyan partnert, aki érdemben tud/akar neki segíteni. Hiába vannak videók, meg leírások, nem elég.

Nem véletlenül alakult ki az iskola intézménye, nagyon sok dolgot úgy tud az ember megtanulni, ha valaki oktatja.

Elég nagy problémának érzem azt, hogy a jó játékosok nagy része abbahagyta a játékot és nincs utánpótlás.

No stress, no work Today!

(#191443) BloodRay válasza Dr.Én (#191438) üzenetére


BloodRay
veterán

Ebben az "egy oldalra megy a csapat 12-13 fős része" dologban azt szeretem a legjobban, hogy ilyenkor én tartom a másik oldalt túlerővel szemben és egyszer csak látom, hogy a másik oldal mind elhullott és jön a gangbang...
Tehát nem elég, hogy lemmingeset játszanak, de még általában minimum kétszeres túlerő dacára is rekordidő alatt megdöglenek mind...
Ja és persze miután meghaltak, engem oltanak, hogy miattam vesztenek megint. :D

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#191444) Massmurderer válasza BloodRay (#191443) üzenetére


Massmurderer
őstag

Olyankor meg az a legjobb hogy az a 12-13 maki 2 tank ellen van ott,az ellen többi része még ép tefelöled jön,azt secperc szétdarálnak.Legdurvább az,hogy az ilyen lemingek 50-60k csatásak,vagy több van nekik.Aki azért annyi csatát letolt,valamit csak konyithatna hozzá már,de ezek szerint nem.

(#191445) Moleman válasza BloodRay (#191443) üzenetére


Moleman
addikt

Kérdés: mi lenne a helyes döntés ilyenkor?

Ha egyedül őrzöd a teljes flanket, azonnal szétszednek, amint felfedeznek, 0 dmg 0 spot. Minimális esélye van, hogy valaki észreveszi, hogy egyedül vagy és jön segíteni, de ha néznének térképet, helyből nem mennének mind egy irányba.

Ha meg te is mész a lemmingekkel, legalább lehet pár lövésed. Plusz ha mázlid van, akkor kicsi az ellenállás, túlélik és körbeér a lemmingvonat, lehet foglalni.

(#191446) Massmurderer válasza Moleman (#191445) üzenetére


Massmurderer
őstag

Olyan nem lesz hogy látják és mennek segiteni.Rohan mind bázist foglalni,vagy legyen egy potya killje,azt hogy segitsenek,az luxus.10000 csatából ha 1x jönn segiteni valaki,az már csoda.

(#191447) KisApám


KisApám
addikt

Az úgy szokott lenni, ahogy benyomom a +100% XP tankra és +200% XP legénységre, onnan nagyrészt csak veszíteni lehet?
5 csata, 5 vereség, és a legjobb esetben is 8-15 volt a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#191448) Chris0321 válasza Moleman (#191445) üzenetére


Chris0321
addikt

Akkor is lehet sebzésed ha egyedül tartasz egy oldalt, szerintem több esélyed van rá főleg ha nem tudnál az első lemmingekkel lépést tartani mert vagy hamar lenyomják az ellent és azért nem tudsz sebezni, vagy nem férsz oda vagy hamar kinyírják őket és rádesik az ellen.

(#191449) peterson79 válasza Massmurderer (#191444) üzenetére


peterson79
őstag

Néha - na jó minden csata előtt :D - ránézek az xvm-es pontokra, hiszen azzal tölt be a csata és néha - de ez már tényleg néha - Én is látok olyan 30-50k csatás embereket akiknek eléggé pirosba van a statjuk. Tudom, hogy, vannak akik nem értenek dolgokhoz és nehezen is tanulnak, de ennyi ezer csata után sincs semmi fogalma arról mégis mit kéne csinálnia az adott tankkal?? Nekem ez annyira magas, még a tehén is megtanulja hol baszta meg az áram gyerekek...

(#191450) nanus válasza Chris0321 (#191448) üzenetére


nanus
senior tag

Imádom ha jönnek a vágóhídra :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.