Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#192051) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ez a havonta valtozo techtree kedvezmeny pl most az e50m-re hogy van szabalyozva pontosan?
azt vagom h olcsobban lehet venni a tankokat, de mintha vmi legenysegi bonusz is lenne, esetleg naponta 2x lehet leszorzozni vagy ilyesmi?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192052) ollie válasza BÁ Nutrition (#192051) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2x bónusz jár a legénységi XP-re az egész E50M vonalra, és olcsóbbak a tankok.

[ Szerkesztve ]

***

(#192053) kchryss válasza BÁ Nutrition (#192051) üzenetére


kchryss
addikt

Top of the Tree: E 50 Ausf. M
Folyamatos x2 legénységi xp van egész hónapban az ág összes tankjára ha top7-ben végzel a saját csapatodban alap xp alapján. Nincs naponta limitálva, minden top7-es csatára adja folyamatosan.
Ezen kívül 20 ezer sebzésenként kapsz 5000 harci xp-t a tankra amin épp összejön a 20k és van még pár apróbb küldetés.

(#192054) zodo válasza BÁ Nutrition (#192051) üzenetére


zodo
nagyúr

Nagy vonalakban de küldetés alatt megtalálod esetleg itt a teljes cikk.

(#192055) e-newsee


e-newsee
addikt

Srácok, mióta van, hogy giftet nem lehet mással venni, csak azzal a nyamvadt paysafe card-dal? :F :W :(((

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192056) wwenigma válasza e-newsee (#192055) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Maximum neked, nekem még Alipay-t is feldob. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#192057) e-newsee válasza wwenigma (#192056) üzenetére


e-newsee
addikt

Közben kiderült, hogy csak a kis accon nem engedi. Lehet olyan, hogy x csataszám fölött lehet csak giftet venni?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192058) kchryss válasza e-newsee (#192057) üzenetére


kchryss
addikt

Bizonyos fizetési módok limitálva vannak. Nem csataszámhoz kötik. Azt nézik mennyire megbízható a vevő, hogy megakadályozzák a visszaéléseket. Ha saját magadnak szoktál vásárolni azon az acc-on és egy ideje rendes vásárló vagy akkor feloldják a gift-es megkötést. Illetve ha jól rémlik saját magadnak sem vásárolhatsz az összes fizetési móddal az elején. Sőt azt is nézi milyen országból vagy. Minél többször vásárolsz náluk annál jobban bővítik a lehetőségeket.

Más téma:
Ma rankeden rohamoztam STB-vel mountain pass-on a kempelő ellenfelet, 1 super conq védte a bázist. Mondom 1 vagy 2 lövést bekapok tőle aztán megflenkeljük. Erre 4 lövést kaptam be tőle amiből 3 ammo rack volt. :D
Csata után ráírtam, hogy adja már oda nekem a replay-t mert kíváncsi vagyok hogy a makkba lőtt nekem 4 lövésből 3 ammo rack-et. Nagy meglepetésemre tök jól lereagálta, szépen elbeszélgettünk csomó mindenről, átküldte a replay-t, még segítséget is kért tőlem, hogy hova és hogyan tudja feltölteni. Nem volt csaló csak mákja volt.
Végül 2 órán át írogattunk egymásnak a játékról, rankedről és ilyesmiről. A végén sok szerencsét kívántunk egymásnak és elköszöntünk. :)

(#192059) e-newsee válasza kchryss (#192058) üzenetére


e-newsee
addikt

Affene. Vettem volna a fő accra magamnak egy csomagot a tankrewardsos kedvezménnyel.:(
Így muszáj volt a másikkal megvennem teljes áron. Volt 88k beváltani való free XP-m, és jól akartam kijönni a 1:40-es váltásból.:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192060) peterson79 válasza kchryss (#192058) üzenetére


peterson79
őstag

Ilyenkor az lehet, hogy megvan neki az a perk amitöl több kritikust tudsz lőni és pont beadta 4-ből 3-szor?

(#192061) oke


oke
senior tag

Internet explorert használok és az utóbbi időben a fórum használhatatlan rajta. Minden hozzászolás után egy csomó üres sor van, fél-1 oldalnyi. Más is tapasztalta?

[ Szerkesztve ]

(#192062) KISDUCK válasza lacibacsi (#191922) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nekem tegnap volt a 6. évfordulóm a játékban és semmit nem vágott hozzám a wg, se kupon, se e-amil, semmi.

(#192063) zodo válasza KISDUCK (#192062) üzenetére


zodo
nagyúr

Az már a B oldal, veletek már nem foglalkoznak. :))

Nyugi, megkapod csak általában csúsznak mint mindig.
Lásd a példám: 2019-08-27 12:35:54
"Na meg érkezett nekem is a 30% mindenre jó kupon csak hát a szokásos WG reakció.
20. -án volt az évforduló, végül is benne vannak a 8 napban."

[ Szerkesztve ]

(#192064) KISDUCK válasza zodo (#192063) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát köszi a nyugtató szavakat! :) Sajnos tavaly sem kaptam semmit, átnéztem az e-mail értesítőket is visszamenőleg is, de nem találtam semmit.

(#192065) zodo válasza KISDUCK (#192064) üzenetére


zodo
nagyúr

Lépj be minden nap a játékban és majd ott felugró ablakban megtalálod a harci felderítések közt vagy mi a neve.
Mail-t kb. két kezemen meg tudom számolni amit kaptam 4 év alatt, szóval ezt ne várd el tőlük.

(#192066) Moleman válasza peterson79 (#192060) üzenetére


Moleman
addikt

Ez jó tipp, nekem is van ilyen perk a Pantheren, rengeteg lövés lesz kritikus miatta.

(#192067) kchryss válasza peterson79 (#192060) üzenetére


kchryss
addikt

Nem volt ebben semmi szerepe annak a perknek. Eleve nem is célzott lövések voltak, lőtt ahol éppen tudott. Már az csoda volt, hogy 3x pont az ammo rack-et találta el véletlenül. Aztán ott van az a szabály, hogy ha eltalálja az ammo rack-et akkor csinál egy mentődobást a rendszer és 27% eséllyel nem sérül a rekesz hiába találod el. 3 ammo rack egy csatán belül nagyon ritka, tipikusan az ezerből egy esete volt, ilyen ez az rng.

(#192068) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok! Másnál is csinál ilyet?

kilépés a csatából folyamatban...
de csak pörög, nem lép ki ,ki kell lőnöm a progit..

(#192069) Moleman válasza Jarod1 (#192068) üzenetére


Moleman
addikt

Ilyet pont nem, de sok mást csinált, amíg újra nem telepítettem (hibaüzenet nélkül bezárt csata közben, elment a kép a monitoron, stb).

A lag probléma is ritkább azóta, de néha így is megesik, hogy 5 másodperccel később tökmáshol ébred fel a tankom, -1000 hp-val...

(#192070) Jarod1 válasza Moleman (#192069) üzenetére


Jarod1
addikt

opp ez nekem is előfordul, tehát csontra legyalultad..?
amúgy nincs semmi mod feltéve gondolom neked se.-

(#192071) Jadro


Jadro
veterán

Ez az EBR egy vicc. A Wg bekaphatja ezekkel a szarokkal de tövig. Mi a francot keresnek ezek a játékban, de komolyan?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#192072) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Nem mondom, hogy álom teljesítménnyel, de meglett. Óriási mákkal még be tudom rángatni magam ezüst ligába, ha jól adja a sok duplázó, de már ennek a bronznak is nagyon örülök.

[ Szerkesztve ]

(#192073) KISDUCK válasza zodo (#192065) üzenetére


KISDUCK
addikt

Szoktam nézni a combat intelligencet, de ott sem volt semmi eddig. Azért figyelem a következő hetekben továbbra is a postaládám és ingame a combat intelligencet, hátha lesz valami.

(#192074) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy holnapig bannoltak a fiokot.
Irtam a wg-nek, hogy miert?
Jott valasz igaz irja, hogy ez egy automatikus valasz.

"Sajnos ezt a fiókot a tisztességtelenség és / vagy csalás kategóriájába tartozó modok használata miatt megjelölték."

Na most ez mi? Nem is hasznalok semmilyen modot.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#192075) Dobi 562 válasza sfefe (#192074) üzenetére


Dobi 562
addikt

Artyztal?

(#192076) e-newsee válasza sfefe (#192074) üzenetére


e-newsee
addikt

A tisztességtelenség még lehet. Valami rosszat tettél a csatában, reportoltak, és jogosnak találták.
Meg aztán, minden gyanúsítgatás nélkül, de volt már itt pár sztori, mikor ugyanezzel jött valaki, aztán csak kiderült, hogy volt ott egy kis szürkezónás mod, vagy egyéb vaj a fül mögött.:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192077) galervin93 válasza Dobi 562 (#192075) üzenetére


galervin93
őstag

:DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192078) sfefe válasza e-newsee (#192076) üzenetére


sfefe
őstag

Ertem en de semmilyen mod nincs fent.
Egyik palyan volt, hogy egy majom kezdett lokdosni mert conway-el nem mentem szpotolni haaat en is toltam Ot...

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#192079) sfefe válasza Dobi 562 (#192075) üzenetére


sfefe
őstag

Mindennel jatszottam tegnap...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#192080) zozyk


zozyk
addikt

Csak a szokásos. :) :B
[Napi O-Ni ász]

(#192081) kchryss válasza Bobyjack (#192072) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! :C

Nekem már nem lesz meg. Rosszul játszottam és kicsúsztam az időből. Majd a következő szezonban arany ligázok. ;]

(#192082) Dobi 562 válasza sfefe (#192079) üzenetére


Dobi 562
addikt

En is jelentgetem fel a piros vonalon fellelheto kedves csapattarsakat, ha te is ugy jatszol akkor lehet hogy tul sok csapattarsadnal kivagtad a biztositekot.

Vagy a lokdosodes, csapattars kitolasa fedezekbol, ilyesmik. Lehet valalkit kitoltal es az illeto nyitott a supportnal egy ticket-et.

(#192083) sfefe válasza Dobi 562 (#192082) üzenetére


sfefe
őstag

Lokdosodes lehet, hogy kizartak mindkettonket...
Nem szoktam vonalon lenni ( ezert sem jo a wn8am :) ) es a conway-el is pont HT-knal voltam de lokdosott elore, hoyg mennyek ki spotolni. Azert a papirt ne tolja mar ki....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#192084) e-newsee


e-newsee
addikt

Mikor egy noobnak minden összejön, és az ellenfél is partner benne (kis acc). ;]

Replay

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192085) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok
Jól látom, hogy a szerverek lehasaltak vagy csak nálunk van gond a szolgáltatóval (DIGI)? :F
Garázsban vörösben a ping jelző mindkét szerveren. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192086) ollie válasza jano_77 (#192085) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Diginél vagyok, és nem pirosak a szerverek.

***

(#192087) zodo válasza jano_77 (#192085) üzenetére


zodo
nagyúr

Szintén digi, 100-as csomag és semmi gond nincs.

(#192088) jano_77 válasza zodo (#192087) üzenetére


jano_77
nagyúr

köszi mindkettőtöknek. most itt is úgy tűnik, hogy rendben vannak. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192089) jano_77


jano_77
nagyúr

Egy újabb Standard B Tank ÁSZ!
Szerintem nagyon izgalmasra sikeredett - hála a drága csapatomnak - szerintem Mindenki ilyen csatákra vágyik legyen a végkifejlet bármi. Itt hála a jó Istennek segített és nyertem a végén - hála a két vérvörös enemynek is, akik a legvégére maradtak. Egyedül tartottam az egyik oldalt és a csata jó részében low HP-al.

Ez nagyon kellett a lelkemnek a du-i cumi után. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192090) Moleman válasza jano_77 (#192088) üzenetére


Moleman
addikt

Ma este nekem is csak néhányszor laggolt, így összejött a napi 1700 wn8.

(#192070) Jarod1
Sok modom van, de régóta ugyanazokat használom. Barátnőmnél ugyanezekkel hibátlanul működik egy sokkal gyengébb gépen.

(#192091) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link] how a bot 3marked his tiger 1
nincs is mar semmi celom a jatekban :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192092) Dobi 562 válasza BÁ Nutrition (#192091) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulalok! :)

(#192093) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Törölhető. Hülyeséget beszéltem...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#192094) ollie válasza lacibacsi (#192093) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A tízes szint után már nem tudsz mit gyűjteni, nem volt olyanról szó.

***

(#192095) lacibacsi válasza ollie (#192094) üzenetére


lacibacsi
addikt

[link] Erre gondoltam, csak rosszul értelmeztem. Bocs!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#192096) jano_77 válasza lacibacsi (#192095) üzenetére


jano_77
nagyúr

FL-os boost-ot nem lehet egymás között cserélni, eladni - mondjuk kreditért akár? Van megint vagy 10, de igazándiból mivel már végig értem, nincs szükségem rá. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192097) ollie válasza jano_77 (#192096) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet.

***

(#192098) BÁ Nutrition válasza Dobi 562 (#192092) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Köszi :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192099) Bobyjack válasza kchryss (#192081) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Köszi! Sajna az ezüst nem jött össze, 2.8% kellett volna még. De legalább azt célomat teljesítettem, hogy egyszer bekerüljek a ligákba. A következőben már csak 2 pontot kell összeszedni, hogy meglegyen a tank. A maxos csomagra nem volt esélyem.

Egyébként jóval könnyebb volt feljutni, ezt a számok is mutatják. Most 5295 játékosnak sikerült.

Most a három 279e-s küldetésből kéne 1-et összehozni (Alliance-3, Alliance-9, Union-13) és akkor az is le lenne tudva. Nincs kedve valakinek segíteni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#192100) kchryss válasza BÁ Nutrition (#192091) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! Úgy szép a tigris ha csíkos. :)

(#192099) Bobyjack
A tokenek annyira nem érdekelnek, szerintem nekem is össze fog jönni a kisebbik tankos csomagra való. A nagy csomagos eleve esélytelen volt. Amit sajnálok az az 1000 arany amit kaptam volna az 1. divízióért. Illetve nem tudom milyen jutalom szokott lenni az ezüst ligába kerülésért, lehet ott is érdekelt volna valami. Következő etapban megcélzom minimum az ezüst ligát. Magát a rankedet egyébként most egyáltalán nem élveztem. Rosszabb a rendszer és a meta is mint az előző évinél volt. 14-es szintig jutottam amúgy, 1 nap kellett volna még akkor sima liba.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.