Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#192751) 3 válasza kchryss (#192746) üzenetére


3
senior tag

Ha az alap matematika nem megy, ez is járható út. Bámészkodóknak van egy harmadik lehetőség is: vásárlás előtt, a tank előnézetben fel lehet szerelni az összes modult.

Azt hiszem, a nyelvezetre kihatással volt, hogy ma nagyjából nem több, mint -25%-os RNG-vel kellett harcolnom. Óh, nem, volt egy csata, amikor az általam előirányzott területre csapódtak be a gondosan becélzott lövéseim.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#192752) zodo


zodo
nagyúr

Ismét elérhető a Wotinfo oldala, rajta az Adventi naptár első ajánlatával.

(#192753) HellGreg


HellGreg
őstag

Ezt az adventi kalendáriumot most komlyan gondolják? Oké legalább nem költünk.

(#192754) Dr.Én válasza HellGreg (#192753) üzenetére


Dr.Én
veterán

Miért, mi a baj vele? :)
Máskor is volt

WOT: kissio

(#192755) ollie válasza HellGreg (#192753) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Írták, hogy holnaptól indul az egész, ma csak küldetést adnak.

***

(#192756) HellGreg válasza ollie (#192755) üzenetére


HellGreg
őstag

Ja látom csak a reggeli első csipás szemmel való belenézéskor fogott el az ideg hogy már ez se lesz :)

(#192757) galervin93 válasza zodo (#192752) üzenetére


galervin93
őstag

Jó ez, ritkán figyelem a küldetéseket, de amikor kredit boostert lehet nyerni, az mindig teccik. Sokkal többet ér mint bármi más. Mondjuk a 4x szorzó + 100% xp is simán 10k+ feletti köröket adott, pedig tegnap nagyon gyengén játszottam.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192758) zodo válasza galervin93 (#192757) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen, szerintem is hasznosak csak néha kritikán aluli ha küldetéssel szerezhetőek csak +50% 1 órást ad, na meg kell hozzá a szerencse is jó körök jönnek össze.

kchryss

RU szerveren nem akarta elfogadni a nap küldetését, gondolom a modok (xvm, yk napi base, ikon) miatt de mivel telepítettem külön a RU játékot és nincs mod, simán elfogadta így behúztam a nyereményt.
+2 tier Párizs mezején egy jó kör reggelre amúgy Obj.430 kifejlesztve és kredit is készen áll.

(#192759) ooloo


ooloo
őstag

Standard B .. :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192760) xAttilax


xAttilax
őstag

chrysler k statisztikám valami beteg eddig :D
25 csata 92% WR...

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#192761) e-newsee


e-newsee
addikt

Írtam a supportnak az elmaradt referral pontokról, és csatoltam a screenshotokat 28 pontról. Visszaírták a sztenderd választ, hogy tudnak a gondról, a "development team" (:U ) rajta van. De hogy mi lesz a pontjaimmal, arról semmi. Remélem kapunk valami kompenzálást, mert nekem csak 28,de ha valaki tényleg szakaszban tolta, akár 100 is lehet. Az meg nem mindegy. :W

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192762) zodo válasza ooloo (#192759) üzenetére


zodo
nagyúr

Rosszat dobtál .... egyszer kimaradsz és vissza a kezdő pontra. :D

Nálam meg nem 4* hétvége van hanem 2* gyújtanak, 2* lőszer rekesz vagy 2* legény hullik.
Nice rng f@k wg! :P

(#192763) ooloo válasza zodo (#192762) üzenetére


ooloo
őstag

Máskor kb húsz rossz dobás után - ami zsinórban történik - jön a húsz jó dobás zsinórban . Ezen a hétvégén már jóval a 40. rossz dobásnál járok .... :DDD Mondjuk , a mostani maraton nem hozott lázba .. viszont az 5x szorzó jól jönne .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192764) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A maraton meg ez a 4* szorzo kihozza az emberbol az allatot. Tulekedes, egymas lovesenek blokkolasa, keresztbe fordigatjak egymast indulaskor.

Pluszban meg az xvm huszarok ketszer csaloztak le, mert szamukra elkepzelhetetlen tisztan csinalni 59% gyozelmi aranyt... Persze nem hiszik el azt sem, hogy nem hasznalok semmilyen modot. Varom mar, hogy vegre el tudjam rejteni a statomat, addig is chat off. :D

(#192765) wwenigma válasza Dobi 562 (#192764) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

És direktben írták vagy csak megkaptad hogy csaló vagy?

Mert ha nem használsz XVM-et akkor honnan tudod hogy a másik használta.... :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#192766) Dobi 562 válasza wwenigma (#192765) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mivel azzal kezdte a csata elso perceben, hogy lehet ekkora win rate-em, ez tisztan nem lehetseges.

Meg mindig hulyenek nezel az xvm-el kapcsolatban...

[ Szerkesztve ]

(#192767) Lacek89


Lacek89
tag

Ma úgy döntöttem letörlöm a játékot, 4 éves acc. ebből az aktív időszak kb. 3,5 év. [link]
Arra nem számítottam hogy a WG rákérdez de miért?

A továbbiakban sok sikert és kedvező RNG-t mindenkinek!

(#192768) wwenigma válasza Dobi 562 (#192766) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Múltkor gyerek betolta hogy noob team, we Will lose meg hasonlókat, egyből elkezdte oltani egy "pro" hogy XVM idiot, aztán mondták neki hogy babám, az nem is használ...és nem használt...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#192769) Dobi 562 válasza wwenigma (#192768) üzenetére


Dobi 562
addikt

Te tenyleg hulyenek nezel, ugye? :DD

Szoval szerinted random kivalasztott a mukso aki nem hasznal modokat es lecsalozott ugy hogy nem is latta a statomat...

(#192770) Gyuri27 válasza wwenigma (#192768) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha egy hülyének megmondod hogy használ az árt?
Nekem a szokásosan indul minden napom. Ez első 10 game álltalában 6-7 lose.
Az első 20-ban ha segit a wg 50 körül megvan. De nem ritka a 15-20% wr sem.
És igen. Ilyen napokon én is szidom a wg-t is meg a lemingező, base campelő barmokat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#192771) Warton


Warton
őstag

Retardált Maraton: szerezd a legtöbb XP-t a csapatodban.

LOL :))

(#192772) jano_77


jano_77
nagyúr

Elmúlt két napban nem volt időm olvasni a fórumot, ezért ha volt már sorry és nem kell megkövezni: a chat már megint miért romlott el? Vagy csak modok miatt nem lehet írni? Pontosabban írni igen, de nem reagál az ENTER és a KÜLDÉS-re sem!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192773) galervin93


galervin93
őstag

Hétvége, hűvös idő (holnap Nógrád, Észak-Pest, Heves, BAZ behavazódik, juhú!), otthon van minden retardált, ilyenkor délután-este valami normális programmal kell agyonütni az időt, aztán este olyan 10 körül már érdemes bekapcsolni a gépet, éjjel egész jókat lehet nyomni. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192774) ollie válasza jano_77 (#192772) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ritkán van ilyen bug, indíts újra a klienst.

***

(#192775) e-newsee válasza ollie (#192774) üzenetére


e-newsee
addikt

De amikor van, akkor hónapokig kitart, mint a nyáron a clan chat/friend list bug. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192776) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Jól látom, hogy elmarad az idén a fadíszítés, meg a lootboxos mulatság? Az előrejelzésben nyoma sincs a dolognak.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#192777) CirrMee válasza egyedülülő (#192776) üzenetére


CirrMee
addikt

Szóval azt akarod mondani, hogy kihagynák az éves legnagyobb pénzesőt, mert csak...?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#192778) Massmurderer válasza egyedülülő (#192776) üzenetére


Massmurderer
őstag

December 2-töl lesz az adventi nyitogatos,ha elolvastad.Ma valami küldetést adott,elöúgró ablaknál ki is van irva hogy december 2-töl,és van egy visszaszámlálás.

(#192779) egyedülülő válasza CirrMee (#192777) üzenetére


egyedülülő
őstag

Azt akarom mondani, hogy csodálkozom nincs semmilyen említés a dolog kapcsán, holott ez a közösség által legjobban várt esemény az évben. Fura, hogy jött megint egy tank jutalmak küldetés az M56 Scorpion ért. 12.02-12.26-ig van dátumozva. Illetve mint mondtam nem szerepel ez az event konkrétan sehol.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#192780) egyedülülő válasza Massmurderer (#192778) üzenetére


egyedülülő
őstag

Amit én olvastam, hogy december kettőtől van a "minden nap más tankot vehetsz" adventi kalendárium sorozat.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#192781) egyedülülő


egyedülülő
őstag

ITT sincs említés a dologról.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#192782) Massmurderer válasza egyedülülő (#192781) üzenetére


Massmurderer
őstag

Amit linkeltél,az mióta hivatalos wg oldal???Ennyivel linkelhetél volna fb 11tagos wot közöség hireit is.

(#192784) egyedülülő válasza Massmurderer (#192782) üzenetére


egyedülülő
őstag

Tessék! EZ remélem autentikusabb akkor.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#192785) CirrMee válasza egyedülülő (#192779) üzenetére


CirrMee
addikt

Gyanítom egyszerre hullik majd az 1.7 -el.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#192786) Dobi 562


Dobi 562
addikt

LT-432 Asz, agresszivan jatszva. Osszes ellenseges light levadaszva. :)

Replay.

[ Szerkesztve ]

(#192788) e-newsee válasza egyedülülő (#192784) üzenetére


e-newsee
addikt

Nyugi, lesz idén is. Mondtam, külön hírben lesz róla szó.
Itt van az általad linkeltnek megfelelő, tavaly decemberi előrejelzés. Ugyanígy sehol egy említés a Holiday Ops-ról.
Sneak peak December 2018
És itt van egy héttel később a karácsonyi event egy külön hírben. Nem kell becarni, lesz idén is. Szerintem a héten jön róla az infó.
Get ready for Holiday Ops

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192790) peterson79 válasza egyedülülő (#192784) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem sem egyértelmű, hogy most lesz vagy sem... a listában nincs vagy csak vak vagyok...

(#192791) egyedülülő válasza e-newsee (#192788) üzenetére


egyedülülő
őstag

Tisztában vagyok vele, hogy hatodika körül volt tavaly is a bejelentés és remélem, hogy igazad lesz, csak kicsit furcsa nekem pár dolog, ahogy a wg viszi a dolgokat mostanság.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#192792) e-newsee válasza egyedülülő (#192791) üzenetére


e-newsee
addikt

Ahogy CirrMee is írta, nem fogják kihagyni a legnagyobb bevételű eseményüket. Ha bugos is lesz, akkor is elindítják.
De mondom, minden évben külön hírben érkezett. Nem értem, miért keresi mindenki a decemberi beharangozóban. Egyrészt elég nagy esemény ahhoz, hogy kitegyen egy egész hírt, másrészt átnyúlik január közepéig. Akkor miért lenne a decemberi listában?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192793) egyedülülő válasza e-newsee (#192792) üzenetére


egyedülülő
őstag

Pont a hordereje és a legutóbbi bukta miatt kellene bejelenteni időben. Elhiheted nem én vagyok az egyetlen aki így gondolja. Részemről várós. :DDD

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#192794) e-newsee válasza egyedülülő (#192793) üzenetére


e-newsee
addikt

Elhiszem. Részemről is várós, de mivel 15-e körül szokott kezdődni, nincsenek elkésve semmivel.
Ha ezt is kihagyják, akkor tényleg balfékek. A Helloween az oké (igazából az sem), mert ott egy teljesen új dolgot akartak csinálni, a nulláról kellett kiépíteni. Nem sikerült jól megcsinálni, inkább törölték.
De a Holiday Ops mechanikája az utóbbi 3 évben gyakorlatilag nem változott. Még jóformán a helyszín is ugyanaz volt, szinte csak az event tartalmát kellett módosítani. Ha erre sem képesek úgy, hogy a Helloween elmaradása miatt felszabadult egy jó adag erőforrásuk az előkészületekre, akkor tényleg lőjék fejbe maguukat. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192795) e-newsee


e-newsee
addikt

Nálatok is megadta magát a szerver?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192796) nanus


nanus
senior tag

EU2 halott , thx wg persze bent a csata kezdeténél ..............ez megint egy vereség lesz? Vagy én érek vissza elsőnek és mindenkit kilövök :DD

[ Szerkesztve ]

(#192797) ooloo válasza e-newsee (#192795) üzenetére


ooloo
őstag

Az EU2 igen ... csak ide engedne be . Az EU1- nél ki is írja , hogy már be vagyok jelentkezve . :C

Lehet , hogy jobb is ... egyre jobban nem tetszenek a 2 perces csaták . És az sem , hogy a véletlen generátor zsinórban kidob 20 jellemzően jó csatát . Aztán véletlenül kidob zsinórban 20 jellemzően igen gyenge csatát . A fergeteges csapatelosztás már lerágott csont . RNG... random mi ? Ja . :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192798) popey37 válasza e-newsee (#192792) üzenetére


popey37
addikt

hát ha visszaemlékszel, eddig minden évbe már novemberben volt előzetese a karácsonyi lootboxnak. idén meg eddig semmi

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#192799) Atti777 válasza e-newsee (#192795) üzenetére


Atti777
senior tag

Aha, csata közben egyszer csak megfagyott, gondoltam csak megszakadt a kapcsolat, Alt + F4, aztán most nem engedett vissza, de már úgy látom megy újra.

Ez a Super Hellcat meg mesés tank, adtak is meg nem is...

Путин, иди нахуй!

(#192800) ollie válasza egyedülülő (#192791) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tisztában vagyok vele, hogy hatodika körül volt tavaly is a bejelentés

Akkor nem értem, hogy miért szítod a feszültséget a topikban.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.