Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#192401) ooloo válasza BÁ Nutrition (#192400) üzenetére


ooloo
őstag

Költői kérdés volt ... amúgy igazad van . :K

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192402) Dr.Én válasza peterson79 (#192397) üzenetére


Dr.Én
veterán

Excalibur unios küldije lenne...Ami pattints HP-d dupláját.
A T55A esetében van egy olyan ahol sebezz 2000-et és legyen pattintás a HP-d 3Xse..ezzel meg se próbálkoztam még :D

(#192395) ooloo
Tessék többet gyakorolni ;] :R

WOT: kissio

(#192403) Massmurderer


Massmurderer
őstag

T28HTC küldinél vagyok én még csak.Light ami nem jön össze,többi mind megvan :W

(#192404) Eugene Roe válasza BÁ Nutrition (#192400) üzenetére


Eugene Roe
őstag

:C ;]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#192405) xAttilax válasza BÁ Nutrition (#192400) üzenetére


xAttilax
senior tag

Ne is mond! A faszom tele: artyzok, küldiket csinálok, stock tankokkal nyomom és ez a kurva játék nem enged 2000 wn8 alá...
Ezt komolyan nem hiszem el, mit kell csinálni mondjuk 1500 wn8 ért? Lépjek ki a csatákból az elején???

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#192406) ollie válasza xAttilax (#192405) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A csata elején menj víz közelébe, és ahogy elhullik az első csapattárs, irány bele.

***

(#192407) jano_77 válasza xAttilax (#192405) üzenetére


jano_77
nagyúr

valami nálam is elromlott az utóbbi időben :B

Kár, hogy nem hagytam abba tegnap a 2-ik csata után, amikor még 8K volt a WN8 :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192408) BÁ Nutrition válasza xAttilax (#192405) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha artyzol akkor nem lenne rossz otlet :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192409) e-newsee válasza ollie (#192406) üzenetére


e-newsee
addikt

Csak előtte ki kell írni a chatbe, hogy "Noob team again... "

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192410) kdr730 válasza xAttilax (#192405) üzenetére


kdr730
tag

több mint 45000 csata után azért ez az elvárt szint, nem? ;)

(#192411) xAttilax válasza kdr730 (#192410) üzenetére


xAttilax
senior tag

45k csatával jobb az arty vagy a stock tank vagy könnyebb küldit adnak? :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#192412) kdr730 válasza xAttilax (#192411) üzenetére


kdr730
tag

Kérdésre kérdés, ez jó lesz.
Azaz azt kérdezed, számít-e a tapasztalat? Várj hadd gondolkodjak...

(#192413) xAttilax válasza kdr730 (#192412) üzenetére


xAttilax
senior tag

Valamit számít igazad van, de ha az állításod igazd lenne akkor minden 45k csatás játékos 2000wn8 felett járkálna. Kezd el nézegetni csaták után és biztosra mondom hogy nem így lesz és ez azért van mert ez a játék csal!!!! Van akit enged nyerni és van akit nem

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#192414) ooloo válasza Dr.Én (#192394) üzenetére


ooloo
őstag

Egy kis segédlet az arty-hoz , hogy jól tudd magad pozicionálni . [Doctor_Nix az Arty Király]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192415) kdr730 válasza xAttilax (#192413) üzenetére


kdr730
tag

Igen, szoktam olvasgatni itt a fórumon ezen összecsapásokat, egy pár éve már megy a fight a 2 tábor között. Én valahol középre tenném magam és a véleményem. Egyrészt le van írva, hogy ha túl jól megy a játék, akkor nagyobb kihívások elé állít a játék. Ezt én (a havi átlag 100-150 játékkal) úgy élem meg, hogy szivatnak, mivel nincs meg a kellő tudásom és tapasztalatom, hogy ilyenkor is kompenzáljak. Egy jobb játékost ezt kevésbe érint.

Hogy visszatérjek az eredeti gondolathoz, egy 45k játékostól elvárt, hogy jobb legyen az átlagnál (a 2000 wn8 fölötti játékosok száma nem tudom hány % a játékban), de bőven vannak kivételek, ezt magam is tapasztalom.

De itt az elején rólad volt szó, hogy 2000 wn8-al és 45k csatával, stock tankkal és arty-val is jól tudsz menni. Nálam ezek messze vannak, úgyhogy én már annak is örülök, ha 50% fölötti az adott napi WR-em! :)

(#192416) xAttilax válasza kdr730 (#192415) üzenetére


xAttilax
senior tag

pont ez a lényeg, hogy nem én megyek jókat vele hanem pozitívan DE csal a játék! míg másokat éppen szívat nekem olyan szériát ad, hogy nem tudok rosszakat menni.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#192417) Moleman válasza xAttilax (#192416) üzenetére


Moleman
addikt

Nem tudom, hogy stock tankkal hogy tudsz jókat menni, én képtelen vagyok. Most mentem 108 csatát a Panther 2-vel, mastery badge, 52% MoE, magamhoz képest tök jó volt, de úgy kezdtem, hogy lánc-torony free xp, és 88 L/71 a Tigrisről.
Ezek után tegnap kipróbáltam a barátnőmét, épp hogy meglett neki, de nem volt Tigrise, ezért 75 L/100-zal próbál farmolni. A legtöbb szituációban semmire nem jó, nem lehet vele tradelni, te lősz 120-at, beléd lőnek 500-at...
Az E50 is hulladék volt, amíg az alap toronnyal használtam, pedig a láncot arra is lefreeztem, hogy elbírja a 88 L/100-at.

(#192418) peterson79 válasza Moleman (#192417) üzenetére


peterson79
őstag

Személy szerint a hétvégéig bírtam a terhelést, ott feladtam, nem nekem való az az ág. E50-nél járok Én is, a második torony nincs még meg, de nem is érdekel már...
Sokan dicsérik, de engem nem fogott meg ez a sniperkedés dolog, nem éreztem rá, úgyhogy bye-bye:)

(#192419) Chris0321 válasza peterson79 (#192418) üzenetére


Chris0321
addikt

Pedig pont az E-50 az első tank azon az ágon amivel lehet közleharcba is menni, sőt ajánlott is mert nagyon lehet vele rammolni a tömege és a sebessége miatt. Nem egy rossz érzés amikor megindulsz vele egy ellenfél felé és ő kétségbeesetten próbál láncon lőni, hogy túlélje a találkozást. :DD

(#192420) Moleman válasza peterson79 (#192418) üzenetére


Moleman
addikt

Nekem nagyon bejött, inkább ezekben érzem otthon magam, mert jó snipernek is, de ha top tier vagy, mehetsz a nehéz tankokkal a városba is.

Én a T-43 féle mediummal nem tudok mihez kezdeni, 144 pen ma már egy 6-os tanknak is kevés, nemhogy 7-esnek. Hasonló okokból a Comettel se mentem még egy métert se, hiába áll évek óta a garázsban.

(#192421) Melorin válasza Moleman (#192420) üzenetére


Melorin
addikt

Nekem is nagyon bejön az E50 és az M. A Panther I-II viszont förtelem volt, majdnem feladtam az ágat.
A T34-43-44 tankokkal én sem tudtam mit kezdeni, volt 1-2 jobb csatám velük, de közel sem ment velük a játék annyira jól, mint pl. Pershinggel vagy az olasz medekkel.

(#192422) ooloo válasza Chris0321 (#192419) üzenetére


ooloo
őstag

Rémlik , hogy olvastam egy cikket hogy buff-ot kap az E50M ág . Ha igaz , akkor még a buff előtt vagyunk , vagy utána ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192423) ollie válasza Moleman (#192420) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig a comet egy szuperjó med, elég ritkán van szükség a prémium lövedékre. Talán 1 hónapja húztam ki rá a 3 markot.

***

(#192424) Moleman válasza Melorin (#192421) üzenetére


Moleman
addikt

Én szerettem azokat is, már a VK3002M is nagy kedvencem volt. A T-34-et is bírtam, a kínaival 1925 wn8 átlagom volt 100 csatával, régen valahogy nem volt ekkora hátrány, hogy kicsi az alfája, vagy 5-ös szinten még nem számított.

(#192422) ooloo
Az E50-ről olvastam egy régi cikket, amiből azt szűrtem le, hogy régen csak azon volt a 88 L/100, a Panther 2-n nem, ebből azt gondolom, hogy már megtörtént a buff.

(#192423) ollie
Köszi, akkor megpróbálkozok majd vele, hátha egyszer top of the tree is lesz, mert a t8 fölötti angolok nagyon vonzanak.

Tényleg, a jövő havi tott-ről van már valami hír?

[ Szerkesztve ]

(#192425) peterson79 válasza Chris0321 (#192419) üzenetére


peterson79
őstag

Közelharc? Nekem minden belőtte a testét, akárhogy forgattam, még az alaptorony pattintott néhányat, az tetszett is, de alapvetően elfáradtam a sok grindelésben és tudom, hogy még most kellene erölködni, ebben a hónapban, de egyelőre nincs újra erőt venni magamon.
Panther 1 és 2 is csak azért maradt a garázsban, mert most akciós és nem kapnék értük annyit.

(#192426) Moleman válasza peterson79 (#192425) üzenetére


Moleman
addikt

Engem nagyon meglepett, a nagy toronnyal irgalmatlan mennyiséget pattint az E50, tegnap még egy Pz.VII is pattant rólam kétszer. A jobb meccseken 1500-3000 dmg megbízhatóan pattan 10-esek ellen is, pedig nem vagyok ügyes.

Komoly grindot már én se tervezek, eddig is csak a napi 5x-ért mentem (fullos Pantherrel kezdtem a hónapot), de jó lenne, ha sikerülne még a nagy löveg. 5 nap alatt 60k xp nem túl nagy kihívás.

(#192427) e-newsee
Az Obj. 430-ra én is nagyon vágyom, legfőképpen azért, mert semmi grind nincs vele, helyből rajta van minden. Ezért is kéne megerőszakolnom magam és tolni a T-43-at. :D Papíron a T-44 nekem szimpatikus volt, de most már akkor attól is félek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#192427) e-newsee válasza Melorin (#192421) üzenetére


e-newsee
addikt

A T-43-at én szerettem. A T-44 viszont nem lett a kedvencem. És akkor még finoman fogalmaztam. De minden szenvedésért kárpótol az Obj. 430. Beteg egy jószág, és teljesen más stílust igényel, mint az előző kettő. Ha a T-10-ről azt mondják, hogy egy heavybe oltott med, akkor a 430 kb egy medbe oltott heavy.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192428) ooloo válasza Moleman (#192424) üzenetére


ooloo
őstag

Ha jól rémlik ez nem olyan régi cikk volt . Talán pár hónapos . Bárhogyan is ... erre az ágra is és sok másikra is ráférne a buff.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192429) inferno88 válasza Moleman (#192426) üzenetére


inferno88
őstag

Nem kell félni. T44 az egyik legjobb 8as med.

Semper fi!

(#192430) ooloo válasza e-newsee (#192396) üzenetére


ooloo
őstag

Jársz ingyen !!! Kell a szétosztható HP mint a falat kenyér . Amiből egyre kevesebb van ahhoz , hogy mindenkit szinten tudjon tartani a wg. ;] A végén 30 páncélosból min 20 a gép által vezérelt android lesz . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192431) galervin93 válasza Melorin (#192421) üzenetére


galervin93
őstag

Én mazochista vagyok, mindkét ágat szerettem végig. A Párduccal konkrétan ugyanannyi lett az átlagsebzésem, mint később a kettes tesóval (csak előbbi hupilila, utóbbi csak kék statot eredményezett :DDD ), beteg az a szívószál, hiába a minimális alfa.
A ruszkikat mondjuk már rég hajtottam, de pl. a T-44 már a buff előtt is egy jó gép volt, végére egészen megszerettem azt is.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192432) Chris0321 válasza peterson79 (#192425) üzenetére


Chris0321
addikt

Alapszabály, hogy nem szabad olyan tankról véleményt nyílvánítani ami nem fullos. Ez egy elég nagy med, így könnyen be lehet lőni de acélfalat ne meddel akarjon szerezni az ember. Vagy orosz meddel, arra nem vonatkoznak a szabályok. Én a csaták elején kicsit hátul maradtam és védtem a hp-m majd mikor kezdtünk előre törni akkor kihasználtam a tank gyorsaságát és a pontos ágyút plusz amikor csak lehetett a rammolást is kihasználtam.

oolioo: Mintha én is emlékeznék valami buffra de csak halványan rémlik. Én elég régen használtam a tankot, miután kifejlesztettem a 10est már nem igazán maradt időm azzal is játszani.

[ Szerkesztve ]

(#192433) Massmurderer válasza inferno88 (#192429) üzenetére


Massmurderer
őstag

Akkor T-44-re melyik a legjobb löveg ami használható???

(#192434) Moleman válasza Massmurderer (#192433) üzenetére


Moleman
addikt

Gondolom az LB-1, az alfa kivételével mindenben magasan a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#192435) peterson79 válasza Chris0321 (#192432) üzenetére


peterson79
őstag

Ez mondjuk igaz, meg kell hagyni :) Nem fullos még és a legények sem a legjobbak. pl javítás csak kettőn ha van. Nem voltak megfelelőek, frontline-ban húztam egy kicsit őket, hogy valamit tudjanak, de még mindig nem az igazi.
Nem akarok acélfalat, tudom, hogy a med-ek nem erre valóak - kivéve az oroszok :DDD
Nem vagyok jó játékos közepes tankokkal, bár a T-44 az nagy kedvencem mai napig (Frontline-ban azt is leporoltam és hát még mindig adja :) ) ,még a T-55A is tud jókat menni a kezem alatt.

(#192436) Chris0321 válasza peterson79 (#192435) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a Panther/M10-ben húztam az E-50-hez és az M-hez is a legénységet így azzal nem voltam hátrányban. Az elején én sem szerettem és elég sok freexp-t ráköltöttem a toronyra és a 105 mm-es ágyúra és gyakoroltam vele kicsit és néztem videókat is és utána már jobban élveztem a játékot, hogy fullos lett.

(#192437) Massmurderer válasza Moleman (#192434) üzenetére


Massmurderer
őstag

Akkor jó van nálam fent :)

(#192438) BÁ Nutrition válasza xAttilax (#192413) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lol.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192439) Massmurderer válasza xAttilax (#192413) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nyerés nem attól függ.Játszhatsz jól,ha a maradék 14 luzer balf*sz melleted.Nagyon ritka az ha 1 ember hozza le a csatát,max ha a végén 1v1 marad.90% nem érti,és nem tudja mi az a csapatjáték.Vagy sunnyog hátul,matyizik egyhelybe,vagy vizbedöglik,vagy kilöveti magát.Kár hogy kivették a saját csapattag sebzését.

(#192440) Moleman


Moleman
addikt

Mi történik ma? Eddig 0/6 win, 3 hónapja kezdtem újra, de már ott tartok, hogy 255 meccset kéne nyernem egyhuzamban, hogy visszakapjam a régi winratem...

(#192441) bbchris


bbchris
senior tag

Na többheti probléma után csak megoldódott a Wot elindulási hiba . Nem a konfiggal volt a gond hanem a Kaspersky Total Security 2019 csinálta a problémát . Valamit annyira átvizsgált hogy állandóan kifagyott a game tőle . Többször egymás után a kasperskyt kikapcsolva próbáltam indítani és így elindul . :W :W :W

(#192442) Zolee11


Zolee11
senior tag

Véleményem a játékról így bő 2 év után. Remélem az ilyen programok lesznek a következők, amiket az EU kiszúr magának és agyon bünteti a fejlesztő céget. Hogy miért?
Mert egy orbitális csalás a MM. Fejlesztik évek óta, ígérgetnek fűt-fát, de valahogy 2019-ben olyan egy hulladék, hogy az leírhatatlan.
Ennyire rossz MM-et képtelenség csinálni, hacsak nem szándékos... Hát az, figyeli a rendszer az épp elérni kívánt célokat, és csak épp azt nem engedi, hogy az teljesülhessen. Pl. éld túl a csatát, órákon keresztül, ismétlem, órákon keresztül olyan csapatba tesz, ahol maximum 2 nyert csata születik, az enemy úgy megy át rajtunk mint kés a vajon, a balance, az kritikán aluli, nincsenek rá szavak.

Gondolom mindenki tanult programozni, alapok megvannak... véletlen generétor is megvan, hány generálás szükséges, hogy minta alakuljon ki? Kb. irdatlan sok?
Na ez a játék úgy szívatja a felhasználót ahogy azt illik, mindennel arra késztetnek, hogy minél több pénzt költs rá, és minél több órát kelljen elvesztegetned, hogy előrébb juthass...

Kedves EU, ez bőven kimeríti a tisztességtelen magatartás fogalmát, lehet ezeket a pénzéhes, piaci helyzetükkel visszaélő kapzsi keleti bandákat is agyonbüntetni, hadd jöjjön a bevétel ebből is, mert megérdemlik!

no brain, no problem

(#192443) bbchris válasza Zolee11 (#192442) üzenetére


bbchris
senior tag

Igen ezért hanyagoltam én is a játékot vagyis csak néha lépek fel mert látszik hogy pénzre megy meg már nem vagyok 20 éves hogy megszállott legyek ;) . Amit tapasztaltam hogy amikor frissítik a játékot akkor minden ok kb 2 hétig utána jönnek újra elő az ilyen totál vereséges csaták .
Persze van akinek szerencsésebb a helyzete de legtöbbször vereségbe tett 14:1 stb . Mostanában hogy ritkábban lépek be inkább nyerő csaták vannak . Fura .

(#192444) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudom, hogy egy nagyon jó tank, de vmiért nagyon nehezen tudok vele jó kört menni, nem tudtam még igazán ráérezni. Most viszont sikerült gurulni egy eredményes kört, amire meg is kaptam az ÁSZT. (nem tudom volt-e már ezzel a tankkal korábban). Igazából nem gondoltam, hogy ennyire jól sikerült a csata, azt meg pláne nem, hogy a csapatból ennyire keveset fognak sebezni a többiek. (mondjuk ez nem KV-3 kör volt azért :B )
Skoda T50 Tank ÁSZ

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192445) ughhh válasza bbchris (#192443) üzenetére


ughhh
senior tag

Ezt imádja a wotban a körülbelül 100 magyar játékos aki játszik vele. 15 itt pörög a PH-n a maradék a wotinfon.
Dühöngenek aztán bejön egy jobb időszak és költenek a drágaságukra - "megveszem mert ha eladom az accot akkor jobb árat kapok érte", persze ha oda kerülne a sor, hogy eladják akkor jön az érvágás mert egy zacskó gumicukrot kapnának egy F2P ingyenes játékért.
Szakzsargon használnak: "META tank", értelmezhetetlen egy casual játékostól.
Másként hangzik egy pro youtubertől aki abból él, hogy az említettek őt nézik.
ui: akinek nem inge ne vegye magára ;]

(#192446) xAttilax válasza ughhh (#192445) üzenetére


xAttilax
senior tag

"100 magyar játékos" ááá szerintem nincs annyi inkább 30-50 között lehet! vagy talán még annyi se

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#192447) galervin93 válasza ughhh (#192445) üzenetére


galervin93
őstag

Úgy látom itt valakinek nem adja.
;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192448) Zolee11 válasza galervin93 (#192447) üzenetére


Zolee11
senior tag

Nem arról van szó, hogy adja, vagy nem adja, hanem arról, hogy az MM egy csalás. Ezáltal nagyot rontva a játszhatóságon, és az élvezhetőségen.
Egyik sem jó, vagy rajtunk mennek keresztül, vagy mi rajtuk úgy, hogy 3 perc alatt vége mindennek. Ha nem lenne (kötelező) artys küldi eszembe nem jutott volna azzal játszani. Azt egyedül rettentő szívás, hát játssz szakaszban, jah, hogy ha szakaszban játszol, akkor sokkal gyakrabban +2 tier? Mivan? Nem az lenne a támogatandó, hogy alakítsunk klánokat, csapatokat, játszunk csapatban? Nem, büntessük, szívassuk.
Nem adja? Mi lenne ha ez a game normálisan lenne programozva??? Ha játszható lenne?
Lőhetek akármennyit, tehetek bármit, ha agyhalott a csapat, ad 25 XP-t me kikaptál *meg. Ez milyen hozzáállás?
Még azt csak-csak le tudom nyelni, hogy szórás, de az is random, hát persze, és vannak olyan körök, ahol 10 lövésből egy találja el egyáltalán a tankot, nemhogy ott találjam el, ahol szeretném... Ergo szerencsejáték. Ne sebeztél semmit, me béna vagy, nem jár semmi.
Akkor ott van a legénység, haladj előre, képességek, egyik tankba 2 lövész, a következőbe már elég 1 is de kell 1 rádiós is (miért az előzőbe nem kellett volna, akkor minek bele rádió?), bukod a bajtársakat, stb.
Nem adja? Ez a játék egy totál szívatás, és premium nélkül meg semmi értelme ma már.
Más ezeket nem veszi észre? Nem érzékeli? Jó reggelt kívánok!

no brain, no problem

(#192449) jano_77


jano_77
nagyúr

Találtam a garázsban egy Pz.IV Schmaltrum-ot 10 csatára. Ezt miért kaphattam? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192450) Barcelona95 válasza jano_77 (#192449) üzenetére


Barcelona95
tag

Szerintem azért, mert az E 50M a ToT és mentél valamelyik tankkal erről az ágról.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.