Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#191301) kchryss válasza wwenigma (#191300) üzenetére


kchryss
addikt

Ha szerinted nem depis akkor hallgasd végig ezt is: This matchmaker is broken...

Régóta ismerem, rengeteg adását láttam. Látszik rajta mikor élvezi a játékot és mikor nem. Már évek óta kérdezgetik, hogy nem akar-e kipróbálni másik játékot is, mit csinál ha abbahagyja a wot-ot stb. Kb 2 éve azt szokta válaszolni, hogy van sok minden ami bosszantja a játékban, de 90%-ban élvezi, 1,5 éve már csak 85%-ot szokott mondani, 1 éve már csak 80%-ot most meg már csak 75-öt. Rajta sosem éreztem azt, hogy muszájból játszana, kiégésnek nyoma sem volt rajta eddig. Most viszont pont ezt érzem rajta, hogy kiégett és muszájból nyomja.
A fenti videóban konkrétan végig sír az mm miatt. Azt mondja, hogy rosszul van ha az eu szerveren kell játszania mert előre tudja milyen fos csaták lesznek, ezért játszik sokkal többet a ruszki szerveren. Azt mondja, hogy ez a játék nem az a játék amibe anno szerelmes lett, ha mostanában kezdte volna el a játékot biztos, hogy nem játszana vele.

2019-re két nagyon fontos dolgot ígértek. Az egyik az mm rendbe rakása a másik az összes tank újraegyensúlyozása. Az újraegyensúlyozásból idén szerintem már nem lesz semmi és ahogy a sandboxot néztem egyelőre rosszabb az egyensúly mint jelenleg. Az mm meg csak annyival lett jobb, hogy az előző változata az konkrétan a játszhatatlant közelítette, annál ez egy fokkal jobb, de messze van a jótól. Viszont havonta 3 prém tankot azt fontos kiadni. Érdekes régebben akkor is volt bevételük amikor évente adtak ki kb 6 új prém tankot.

[ Szerkesztve ]

(#191302) BÁ Nutrition válasza kchryss (#191296) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem idegesito az a tumor a tetejen?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#191303) Gyuri27 válasza kchryss (#191301) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az mm szar. Bàrmivel mész 10 csatàból max 1-2x vagy top. Ha az esetek többségében mid örülhetsz. De több a bot. Mentem pàr tiz csatàt olasz 5-el, p43. Csak azzal. Egydzet nem voltam top tank. Ha az avg tier kijött 6-ra örültem mint majom a banànnak. Mert 6.3-6.5 szokott a vége lenni.
Minap irtam, hogy az is érdekes 300 alatti wn8-al lehet az ember 45%wr-en. Én meg vért hugyozva mostansàg 40 alatt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#191304) BÁ Nutrition válasza Gyuri27 (#191303) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Szerencsere van par tank ami mm fuggetlen egyenlore

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#191305) inferno88


inferno88
őstag

Panther II-t húzom az elmúlt pár napban, szidtam is a WG-t rendesen, de megvan a top ágyú és az elmúlt 10 csatában csináltam 3 tank ászt. Ezzel a doronggal elég jó köröket lehet menni. A legényeket becsokiztam, mert amúgy szörnyű híre van ennek a németnek is, de így van 500m látótáv és 0.26 pontosság. Kb 600m-ről lőttem tracket a Centi AX-nek hatból hatszor.

Semper fi!

(#191306) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#191303) üzenetére


Dobi 562
addikt

xsmokex neven futsz a jatekban? Szerintem semmi gond a statoddal.
Wotlabs szerint a legutolso 500 csatadban 48,86%-os gyozelmi aranyod volt 1132 wn8 mellett.
Az atlagod 50.16% es 1206 wn8.

Gondolom vannak napok amikor sokszor jon ki szarul a lepes es azokon a napokon csinalsz 40% korul de ezt mindenki ateli. Nem erdemes napi szinten foglalkozni a statisztikaval, tul kicsi minta.

Mit szoljak en? Okt 14-28 2 hetes minta, 2600 wn8 50% win rate, folyamatosan agresszivan, a fronton jatszva. Miutan atgondoltam mi a baj VELEM, arra jutottam, hogy nem tudom megszokni az uj metat, nem tudok beilleszkedni ebbe az uj mindenki kempel es varjuk a csodat jatekstilusba. Masfel evet hagytam ki, juniusban tertem vissza es mar akkor ment ez a dolog amit Scheff "taktikai statikussag"-nak hiv, hogy mindenki biztonsagi jatekot jatszik, nem kockaztat HP-t, nem megy a frontra segiteni. Na ez az amit nem fogok sohasem megszokni, nekem az kell, hogy osszam a sebzest, harcoljak elol. En mar elfogadtam, hogy a win rate-em nem lesz jobb, mert ahhoz valtoztatnom kene a jatekstilusomon, amit nem akarok mert akkor nem elveznem a jatekot.

En tier 8 alatt nem nagyon jatszok, de a tier 8 MM nagyon rendben van abbol a szempontbol, hogy legtobb csata az full tier 8. Javaslom te is probalkozz inkabb tier 6-7-8-ban, hatha ott jobb tapasztalataid lesznek mint tier 5-ben.

(#191307) Dr.Én válasza Dobi 562 (#191306) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ha lehet és tudom is, akkor az alsó tiert free XP-ből át ugrom..egy rémálom ott játszani, ha nulláról kezdi az ember legénységgel :DDD
5-ös 6-os szintig ki húzom ha lehet... az felett játszok én is leginkább és sokat tolom TD és Artyval...szóval kempelek ;) de ha látom hogy menni kell vagy tudok meglepit okozni egy TD-vel akkor előre török ha lehetséges és frontot tolom . Persze ahhoz kell a gyenge ellenfél is...
Én már nem panaszkodok játékra, elfogadtam...sok a bot, nem hozzá értő, de rengeteg jó játékos van akikkel jó játszani :) amikor nem megy, mert fáradt vagyok vagy az RNG és az MM nem nekem kedvez akkor abba hagyom...illetve azóta elindult a winráta mutatom is szép apránként :)
[link]

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#191308) h1mpi válasza kchryss (#191298) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Annyira nem izgulok rá és a kötvényem is csak 13K. Megvárom a következő lehetőséget, addigra hátha meglesz a 15K kötvényem is :K

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#191309) wwenigma válasza Dobi 562 (#191306) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én már nagyon varom hogy nagyon megszivasson a jatek.... :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#191310) Dobi 562 válasza wwenigma (#191309) üzenetére


Dobi 562
addikt

En ma 8/0 win E50 es E50M felvatlva. :DDD

(#191311) #21346560 válasza wwenigma (#191309) üzenetére


#21346560
törölt tag

(#191312) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#191310) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az sem segit, hogy 50%-os pontossaggal lovok ma azzal a ket nagyon pontos tankkal... Bekapcsolom most a szerver oldali celkeresztet, hatha segit.

(#191313) palfitom válasza wwenigma (#191309) üzenetére


palfitom
félisten

Én már tegnap megkaptam. Most gondolkodom, hogy belépjek-e...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#191314) Warton


Warton
őstag

Végülis roppant nagy szükségem volt a Hydrostatra. :Y :DDD

(#191315) zodo válasza Warton (#191314) üzenetére


zodo
nagyúr

:C

Nekem közel 400 kötvény kellene valamelyik 8k-s gépre de ha meglenne a keret sem tudnám melyiket válasszam.

(#191316) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Siralom a mai.7csata,1 gyözelem.Megyek a 8as francia artyval,bedob 10esek közé.108k csatás progetto 65 kezdö báziskörröl kimegy 1mre,onnan lödöz addig mig ki nem lövik.Na..ilyenekel van esély nyerni.Csata elsö percébe,eddig ma nem volt olyan hogy legalább 3an ne döglötek volna tölünk.

(#191317) #21346560 válasza Massmurderer (#191316) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ne is mondd... 5-en vagyunk medek, elindulok ahova szokás, amikor megjelenik 3 ellenfél a mieinkből 2 elszalad, az egyik ki sem meri dugni a fejét, az utolsó meg kempel a bázison!
10 sec és meghaltam, és én vagyok az idióta! :DDD

Apropó!
Azt nem értem, ezek a legénységi könyvek ugyebár arra vannak, hogy az adott tankra képezze a legénységet?!
Akkor a f@szér nem lehet felhasználni, ha a legénységi tag még nem 100%-os?!
Hát nem az lenne a lényeg, hogy azt tanulja?!
Mert így igazából nem a tank használatát tanulja, hanem az extra képességeket! :((

[ Szerkesztve ]

(#191318) xFreex válasza #21346560 (#191317) üzenetére


xFreex
aktív tag

Mert akkor ki vesz 100%-os legénységet aranyért? Aranyat meg KP-ért? WG logic. Need more money... :DDD

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#191319) #21346560 válasza xFreex (#191318) üzenetére


#21346560
törölt tag

Erre nem is gondoltam, én balga! :U

(#191320) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Rankedbe mentem elöbb,obj140el.1kill volt,meg a bázisfoglást egyedül csináltam,amivel nyertünk,és éphogy bentvoltam a top10be.Ha nem foglalok bukó lett volna.Vicc az,ha sebzek 3-4k dmg-t,van hogy be se jutok a top 10be nyertes csatába.

(#191321) Warton


Warton
őstag

A perfekt Turán kör. Legalábbis nekem.

[link]

(#191322) ollie válasza Warton (#191321) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem rossz, ennyi sebzés ritka vele, mert kevés lőszere van.

***

(#191323) kchryss válasza BÁ Nutrition (#191302) üzenetére


kchryss
addikt

A tumor a tetején lényegtelen, mert az egész tank papírból van, gyakorlatilag mindegy melyik részét lövik be fog ütni. :D
Ez egy patton light. Kispórolták belőle az anyagot. Cserébe kicsit gyorsabb.

(#191324) peterson79


peterson79
őstag

Kinek hogy megy a Ranked? Nekem elég szenvedős, bár ebben szerepet játszik az is, hogy nem vagyok hajlandó goldot pumpálni, mert akkor milliókat vesztenék. Jelenleg első divízió és 9-es rang éppen most lett meg. 50%-os a teljesítményem, szal valószínű ennél sokkal jobb már nem leszek és szerintem nem fogom végiginyomni a divíziókat..de majd meglátjuk.

(#191325) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Csütörtökön álltam neki egy utazás miatt a rankednek, és azóta eddig nagyon jól lehetett haladni. 62 csata alatt sikerült feljutni a második divízióba. Valószínűleg a játékosok krémje már felsőbb divíziókban játszik ezért is megy az előző sorozatból megmaradt emlékeimhez képest könnyebben. Skill [tippjei] nekem hasznosnak bizonyultak, főleg az hogy érdemes későbbre tartogatni a duplázókat. A divízió tetején besűrűsödnek a jobb játékosok és a teljesítmény is esik emiatt. Ezért ott jól jön pár betartalékolt duplázó, vagy nagy szerencsével egy-egy négy sráfos csata. Át tud lendíteni komoly holtpontokon. Esetleg a pajzsos szintekhez lehet még érdemes betolni egy-egy duplázót.

Tankok közül egyértelműen a múltkor kikristályosodott 277-260 páros működik nálam. 430U szintén működhetne, IS7 szintén, de az első kettő jobb.

(#191326) kchryss válasza Bobyjack (#191325) üzenetére


kchryss
addikt

Én még nem kezdtem neki. Direkt kivárok mint ahogy te is csináltad. Arra számítok, hogy kevesebb lesz már a jó játékos az alján a pár nap kihagyás miatt így gyorsabban haladhatok majd.

(#191327) Bobyjack válasza kchryss (#191326) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Szerintem nekikezdhetsz. A kvalifikációs részen már csütörtökön is stresszmentesen lehetett játszani.

Úgy látom a prók kevesebb, mint 100 csata alatt is fel tudtak érni a ligákba. Nem semmi...

[ Szerkesztve ]

(#191328) zodo válasza Massmurderer (#191320) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem szoktam rankedezni és streamerek videóiba/adásaiban is ritkán nézek bele de ma hallottam MrScheff-től hogy ott nem igazán számít a kiosztott sebzés.
Kilőtt ellenségek száma dobja meg az xp-t.

(#191329) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Annyi plusz jutott még eszembe, hogy ha lenne Chieftain-em, akkor azzal is mennék sokat. A 279e-ről nem vagyok ennyire meggyőződve, mert nagyon sokan golddal lőnek és tudják is hogy hol kell lőni. Ezért Chieftain-eből sokkal többet látni. De nincs akkora túltengés, mint azt ahogy Skill mondja. Legalábbis ott ahol én tartok.

(#191330) zodo


zodo
nagyúr

SUBWARSWATCHMAILAND

Állítólag Legénységi XP-t ad.

Szerk:

SUBWARSWATCHMARTY

Szintén Legénységi XP-t ad.

[ Szerkesztve ]

(#191331) Massmurderer válasza zodo (#191328) üzenetére


Massmurderer
őstag

Kilött ellenség is duma.Tegnap 4kill volt,elötem volt egy aki szintén 4et löt ki,buktuk,xp meg 12ik helyre volt elég.Erröl ennyit.

(#191332) popey37 válasza zodo (#191328) üzenetére


popey37
addikt

jó nagy tévedés. a sebzés, a tankod feladatkörének megfelelő játék és az asziszt tolja az xp-t.
de még az sem mindegy, hogy melyik tankkal hova mész és mit csinálsz. le van irva a rankednél, hogy melyik mire való.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#191333) popey37 válasza Bobyjack (#191325) üzenetére


popey37
addikt

mond már el légyszives, hogyan tartalékolod a duplázókat, mert napi 1 nyertes csatára adja tankonként. tehát ha mész egy csatát és nyersz, benne vagy a stráf osztásban, azt fogja megduplázni, de nem lehet tartalékolni, a szerver automatikusan elhasználja a bonusz stráf duplázókat.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#191334) Atti777 válasza zodo (#191330) üzenetére


Atti777
senior tag

Köszi!

Путин, иди нахуй!

(#191335) szalai56 válasza zodo (#191330) üzenetére


szalai56
senior tag

:R

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#191336) kchryss válasza popey37 (#191333) üzenetére


kchryss
addikt

Pont leírtad hogy kell tartalékolni.
Van mondjuk 10 bónusz csatád 1 nap alatt 1 tankkal kipörgeted az egyik divíziót akkor 9 bónusz csatát tartalékoltál a következőre mivel csak azt az 1 tankot dupláztad le amivel játszottál.

A killben pedig igaza van zodo-nak. Nem csak az számít, de messze a legjobban az dobja meg az xp-t.

(#191337) peterson79 válasza popey37 (#191333) üzenetére


peterson79
őstag

Pedig egyszerű. Nem mész minden 10-es tankoddal, csak 1-2-vel, aztán amikor odaérsz a végére akkor tolod a többivel, hogy adja a duplázókat.

Persze ehhez az is kell, hogy legalább 5-6 tízes legyen vagy még több.

(#191338) nanus válasza kchryss (#191336) üzenetére


nanus
senior tag

Csak hogy az xp kiosztáson lehessen csámcsogni,vesztes csata top xp gg

(#191339) kchryss válasza Bobyjack (#191327) üzenetére


kchryss
addikt

Ja most gyorsabban meg lehetett csinálni. Danacska például olyan gyorsan végzett, hogy már másoknak is csinálja a rankedet élő adásban.
Tegnapelőtti adásban például egyik "tesójának" a rankedet húzta a másik "tesójának" meg az obj279e küldetéseket csinálta.
1ó42p10mp-nél még mondja is, hogy milyen jó, hogy ránézel a netbankodra, egyik pillanatban még 0 Ft van rajta, aztán hopp 65 ezret utal valaki. Milyen rendesek ezek a tesók, hogy így törődnek egymás anyagi biztonságával. ;]

Jó nagy divat lett ez az élőben más acc-jával való játék. Carrybarry, aniallator és decha is jó sokat játszott mások acc-ján az adásaikban az előző hónapokban. Nagyon rendesek ezek a streamerek, hogy így segítenek a barátaiknak és családtagjaiknak. Teljesen jól van ez így. Igazi példaképek. :U

Azért a ruszki streamereket nézve abban igaza van Skill-nek, hogy ilyen csaták ott sokkal ritkábban vannak:

Ott sokkal többen játszanak normál tankokkal. Míg eu első divízióban rengeteg a tryhard meta tankos.

[ Szerkesztve ]

(#191340) wwenigma válasza kchryss (#191339) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Teljesen jol van, nehogy nyissanak ra egy ticketet hogy elismerje önzetlenségüket a WG is... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#191341) BÁ Nutrition válasza zodo (#191330) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Tobbszor is elfogadja. Azt nem tudom h tobbszor is ad-e vmit

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#191342) kchryss válasza BÁ Nutrition (#191341) üzenetére


kchryss
addikt

Ad, ahányszor aktiválod annyival csökkenti az rng-d. ;]

(#191343) Barret001 válasza kchryss (#191342) üzenetére


Barret001
addikt

Hát az enyémet ma növelte,úgy hogy 4 nyertes meccsel be is fejeztem! Ez kellett hogy meglegyen az 50% winrate...

(#191344) BÁ Nutrition válasza kchryss (#191342) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az jo. Tul nagy a szoras amigy is. Akkor aktivalom 25x :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#191345) Warton


Warton
őstag

Mikor kapjuk meg a nationos verseny után a jutalmakat? Paraszthajszállal becsúsztam a 3. csoportba!! :))

(#191346) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Ma rankedbe eddig csak nyertem :DDD Bentvagyok az elsö top 3ba mindig :DD

(#191347) e-newsee válasza Warton (#191345) üzenetére


e-newsee
addikt

Én 650 környékén végeztem. Ha nem hagyok ki pár napot, vagy szenvedek a stock Churchill VII-tel, talán meglett volna a II. csoport, és a 3 nap prémium.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#191348) wwenigma válasza Massmurderer (#191346) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Drakula, tegnap 3 óra játék arra volt jó hogy 2 stráfot bukjak mert én toltam a többiek meg vesztésre játszottak. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#191349) Massmurderer válasza wwenigma (#191348) üzenetére


Massmurderer
őstag

3divizó,5ös rangig jutotam ma.Tegnap nekem is bukás volt egyfolytába.Igaz tegnap ki is léptem a klánból,mert 6os kláncsatánál,elöjöttek olyannal hogy ök nem tudnak támadni,csak védekezni.Mki light,meg tdvel akarta a 6ost tolni.Ráadásul mondtam nekik hogy tüzérség meg egyébb 6osba felesleges mert több kocka megy el rá,mint amit nyerünk.Toltam velük összesen kb 20-25 6os csatát,1x nyertünk csak.Szóval inkább hagytam öket.

(#191350) Dr.Én válasza Massmurderer (#191349) üzenetére


Dr.Én
veterán

Délelőtt nagyon szépen lehetet haladni előre. Aztán 10-es szint után, játszani nem lehet, bukó meccsek es ezzel jön az aranyeső.
Majd talan este vagy holnap jobb lesz

WOT: kissio

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.