Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#192201) KisApám


KisApám
addikt

Randomot régen játszottam, és most hogy van Frontline, gondoltam játszok.
T-44-est tolom az Obj 430 felé, illetve ha kilőnek, nyergelek át az Lt-432-re.
És megint megerősített a játék, hogy hagyom még a Randomot.

Játék közben a
T-44-esnél kb. minden beszedett 2.-3. lövésnél elment egy modul, vagy a legénység egy tagja pusztult meg...
LT-432-vel lövöm az FV4202 oldalát, 4 lövésből 1 kritikus, a többit nem üti át a páncélt, Skorpion G-t hátba lövöm, nem üti át a páncélt.

Köszönöm RNG. Ezt "éles" random játékban nem szeretném megtapasztalni.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#192202) ooloo válasza KisApám (#192201) üzenetére


ooloo
őstag

Üdvözöllek a pokolban ! ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192203) kchryss válasza Pug (#192196) üzenetére


kchryss
addikt

Jó sok faszságot összehordott QB. Kíváncsivá tettél, hogy mit mondott, kár volt rá az időmet pazarolni: GOODBYE XVM HELLO ANONYMIZER
Circon nem véletlenül örül az újításnak mint majom a farkának, én vele értek egyet: It's finally here! The Anonymizer! XVM-Stats BE GONE!

Egy rakás online multiplayer játékot kipróbáltam már. Szinte csak a wot-ban volt eddig látható értékelés az ellenfelekről és a csapattársakról meccs alatt. Épp ideje volt, hogy kivegyék.

(#192204) BÁ Nutrition válasza zodo (#192191) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ha a csapat fele letiltja akkor nem biztos

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192205) ooloo válasza kchryss (#192203) üzenetére


ooloo
őstag

Sokat tudsz a játékokról .... van más játékokban is RNG (Random Number Generator ) , ez az un. "véletlen faktor" ? Ami nem is véletlenszerűen ad vagy éppen elvesz . Minő véletlen ... zsinórban 20 jó csata , és utána zsinórban 20 rossz csata . Még véletlenül sem rendszertelenül követik egymást a vesztes és a győztes csaták . Képességek terén a tank és tank közötti szakadék egyre csak mélyül . Ezzel csak azt akartam mondani , hogy 100 sebből vérzik a játék . Lennének fontosabb tennivalók is mint az , hogy kivegyék az xvm-et . A WG is mindennel foglalkozik , csak azzal nem amivel kéne . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192206) ollie válasza kchryss (#192203) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A hsz-ed hatására én is megnéztem QB videóját, és hát valóban nem kellett volna.

***

(#192207) kchryss válasza ooloo (#192205) üzenetére


kchryss
addikt

Rengeteg játékban van RNG, bőven vannak olyanok ahol nagyobb a szerepük, mint a wot-ban, mint például a gyűjtögetős kártyajátékokban, ott rgn az is hogy mit nyitsz a pakliból, rng, hogy mit húzol és a sokszor magának a lapnak is valami rng alapú működése van.
A mostanában nagy népszerűségnek örvendő "csak egy maradhat" (battle royal) játékoknál a loot-olás rng alapú, vagyis a véletlenen múlik, hogy melyik ládában milyen fegyvert vagy más hasznos dolgot találsz. Sokszor az nyer aki valamelyik op fegyvert véletlenül megtalálja az elején és ezzel nagy előnybe kerül.
Még a cs:go-ban is sírnak az rng miatt pedig abban a wot-hoz képest kevés van.

Ha olyan játék kell ahol nincs rng, akkor szimulációs játékokat kell keresni, vagy ott a sakk. :D
Autóversenyzős játékokban például általában nincs rng, úgy megy a kocsi ahogy vezeted.

[ Szerkesztve ]

(#192208) ooloo válasza kchryss (#192207) üzenetére


ooloo
őstag

Hmmm.... úgy látom ez az RNG nagyon elterjedt .
Köszönöm a választ ! :R

Még egy kérdés ...

Jól gondolom , hogy az alábbi képen lévő legénység semmilyen képességgel nem rendelkezik ? Noha ki van fejlesztve pár képesség , de a képzés szintje nem éri el a 100%-ot .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192209) kchryss válasza ooloo (#192208) üzenetére


kchryss
addikt

Rosszul gondolod. A képességek olyan szinten működnek ahogy állnak függetlenül az alap tankhoz való képesítéstől.
Magyarul ha a képen látható legénységgel csatába mennél működne rajta a biától kezdve a hatodik érzékig minden. Viszont az alap képesség hiánya miatt elég nagy a bünti, ezért átképzés nélkül nem érdemes így használni hosszabb távon a legénységet.

(#192210) wwenigma válasza kchryss (#192203) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkor jöhet a skillbased matchmaking is.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#192211) Dobi 562 válasza wwenigma (#192210) üzenetére


Dobi 562
addikt

Miert kellene jonnie? Ez most azert mert elrejheto lesz a stat?

Hogy oldanad meg? Mi alapjan? A WN8-at a WG nem ismeri el, valamint manipulalhato low tier statpaddal. Valamint ha el is ismerne akkor ezt venned alapul? Overall-t neznel vagy recentet? Ha recentet akkor mekkora idointervallumot vizsgalnal? 7 napot? 30 napot? 60 napot? Mi van ha nekem 2000 az overall wn8-am de stock szar tankot huzok es a recentem 1000, akkor az 1000 wn8-asok ellen mehetek?

Personal Ratinget vennel alapul? Hogy oldanad meg a kategoriakat?
Milyen hatasa lenne a jatekra? A csatak nehezednenek, belassulnanak. Atlag Belanak elmaradna a jo kis daralos erzes mikor jobb csapatba kerul es lehentelik az ellent mint a szart. Ennek hosszu tavon milyen kovetkemzenyei lennenek a jatekra? None a jatekosallomany?

Csak ennyi kerdes merult fel bennem hirtelen. :DDD

Nem, nem kell ide skill alapu MM randomra. Nem is lesz sohasem. Aki skill alapu csapatokat akar az menjen rankedezni meg klanozni, ki van ez talalva.

(#192212) Moleman válasza Raidon (#192199) üzenetére


Moleman
addikt

Nekem is ilyen volt, 5-6 másodpercre elvesztem az irányítást, és addig követi az utolsó inputot. Vagy körbe körbe megy, vagy előre ki a bokorból és szétlőnek, mire újra élő adásra kapcsolnak. :D

(#192213) Eugene Roe válasza Dobi 562 (#192211) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ennyire azért nem vészes. Ha tier 8 tankkal mész, akkor megnézi az összes t8 tankod összesített statját pl az elmúlt 3 hónapban, és ennyi. Ez azért is jó lenne, mert a prémium tankok noobok helyett jó játékosokkal kerülnének szembe. (Persze ezért is nem fogja a wg implementálni)

Bőven elég ha a csata végi xp-t átlagolja, nem kell száz fajta rating.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#192214) inferno88


inferno88
őstag

Érdemes megnézni, hogy az oroszoknál milyen a black friday.

Semper fi!

(#192215) Dobi 562 válasza Eugene Roe (#192213) üzenetére


Dobi 562
addikt

Percek ota probalom megerteni amit irtal, de nem megy.

Mas rendszer szerint szamolja az XP-t minden tank-osztalynak.

"premium tankok noobok helyett jo jatekosokkal kerulnenek szembe" :F

(#192216) Eugene Roe válasza Dobi 562 (#192215) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Miért baj, ha más szerint számolja? Ha heavyvel játszol, heavy szerint számítja. A skillre simán lehet következtetni belőle.

Egy dologra nincs felkészülve, a sniperkedő conquerorra, meg facehugger grillére.

Ha sok xp-t szerzel, akkor jól játszottal az adott tankkal. Ismétlem, JÓL (444).

Ha a prémiumot nem érted, akkor csak sajnálni tudlak, de segítek. Wotban a prémium sok esetben erősebb, mint a nem prémium. Ergo ugyanannyi skill mellett több xp-t kap.

Ha csak a tank miatt lesz jobb, akkor közepes skillel beb*ssza majd a jobbak közzé. Ez van, majd megoldja valahogyan. De ha fáj, hogy nem tudsz defenderrel vagizni t6-t7 ellen, akkor szerintem megoldható, hogy a prémium tankos meneteket súlyozottan nézze.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#192217) Dobi 562 válasza Eugene Roe (#192216) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tehat akkor te buntetned azokat akik bevasaroltak az OP premium tankokbol? Es a tobbi premium tank? Azokat ugyanugy kezelne a rendszer mint a normal tankokat?

Mit szolna az aki tenyleg azert vett Defendert mert jol esik tier 6-7-et alaznia vele? Vissza kapna a penzet?

Ha stock tankkal jatszok, keves xp-t szerzek akkor utana mehetek gyenge jatekosokat alazni fullos tankkal, nem?

Szerintem ez az otlet tobb sebbol verzik.

(#192218) KisApám válasza inferno88 (#192214) üzenetére


KisApám
addikt

Naggggyyyooonnnn Durva...
itt erre még belegondolni is őrültségnek tűnik, hogy lesz-e hasonló.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#192219) ooloo válasza kchryss (#192209) üzenetére


ooloo
őstag

Akkor nem értem miért nem jelez a majrélámpa ... azt hittem , ha az sem működik , akkor a többi sem . Ez a legénység a Maus-ba lett átképezve , de mint kiderült az egyik fórumtárs jóvoltából , a 7 és 3 képességgel rendelkező legénység közötti különbség nem igazán számottevő . Veszek 2db képzési füzetet kreditért , és máris kihúzva az első képesség ... a 2. meg olyan 50%-on . Ezzel már lehet mit kezdeni . Annak ellenére mondom ezt , hogy nem igazán tartom fontosnak a képességek kifejlesztését . Kivéve a majrélámpa , mert az elengedhetetlen . Élő példa rá a Mäuschen .... értékelhetetlen legénységgel igencsak értékelhető köröket lehet gurulni .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192220) lacibacsi válasza KisApám (#192218) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jövő hétem kiderül...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#192221) e-newsee válasza ooloo (#192219) üzenetére


e-newsee
addikt

Kell, hogy jelezzen. Nekem is van olyan tankom, amin az alap képzettség még alacsony, mert most ültek át, de lámpás van. Simán jelez. Olyankor nem jelez, ha 3mp-en belül lőttek meg. Vagy, ha le sem esett rólad a spot, vagy ha blind shotot kaptál találomra az egyik bokorban ülve.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192222) peterson79 válasza ooloo (#192208) üzenetére


peterson79
őstag

Amikor egy tankot nézel, jobbra van pár lenyíló menü, abban láthatod az adott tank értékeit, köztük sebzés/perc, látótávolság, rádiótáv, stb. Ha ott valami pirossal van írva, akkor az nem 100%-os legénység miatt van és ha rámész, akkor ki is írja, hogy mitől kevés és mennyivel kevesebb, mint a teljesen kiképzett legénységnél.

(#192223) ooloo válasza peterson79 (#192222) üzenetére


ooloo
őstag

Ok. rendben ... a könyvek a kiképzési szinten is emelnek ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192224) wwenigma válasza Dobi 562 (#192211) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Majd megoldják. Így legalább nem lesz az hogy túl könnyű, daralos csata a statpaddereknek, végre megmutathatják hogy oda tartoznak ahová felment az értékelésük.

Egyébként az anonimizerre visszatérve, sokszor láttam hogy sír valaki az arty fókusz miatt miközben nem tudja hogy az arty valóban használ e XVM-et, és olyan is volt streamer aki elkezdett háborogni, nyomott egy tab-ot és nem volt ott az XVM jele az arty mellett. Egyszerűen sokan tulkepzelik ezt és ezzel az anonimizálással csak annyi történik hogy elrejti a WG a kiegyensúlyozatlan csapatokbol adódó 15-0-kat.

Egy biztos, ha kulcspozicioban látok név nélküli embert, automatikusan rá fogok fókuszálni artyval a lehetosegeim szerint akár később is ha döntenem kell két célpont között. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#192225) Dobi 562 válasza wwenigma (#192224) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jól van, veled nem fog kicseszni a WG, nagyon helyes! :C

(#192226) ooloo válasza Dobi 562 (#192225) üzenetére


ooloo
őstag

Te sem fogsz szárnyra kapni statisztikailag ... ebben ne reménykedj . :U
Azt hiszitek , hogy azért nem juttok 1-ről a 2-re , mert xvm fókuszt kaptok ? Ezt magad sem gondolod komolyan . Szerintem .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192227) wwenigma válasza Dobi 562 (#192225) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Remélem csak szemelyeskedesnek tűnik, egyébként nyilvánvalóan sok szegyellnivalom van a felső 10-15%-ban...

BTW eddig is a kulcspozicioban lévő tankra mentem de sebaj. Nyugodtan rakják a homlokukra a célkeresztet.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#192228) Dobi 562 válasza wwenigma (#192227) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem akartam szemelyeskedni, a statodat nem ismerem meg nincs is kozom hozza. Csupan viccesnek talaltam, hogy a WG behoz egy ujitast a szerintetek nem letezo xvm fokusz ellen de te kijelentetted, hogy csakazertis fokuszalni fogsz arra aki elrejti a statjat (es kulcspozicioban van). :DDD

(#192226) ooloo:
fogalmam sincs honnan szedted amit irtal, en sehol sem beszeltem arrol, hogy majd noni fog a stat-om... En mar evek ota nem a statert jatszok, hanem a jatekelmeny miatt (ami egyre rosszabb egyebkent). Statom az mar beallt egy allando szintre, elertem a kepessegeim hatarat, innen mar nem fog feljebb menni csak ha tudatosan huznam, de nem erdekel annyira.

Unicum wn8 megvan elso es egyetlen accounton (a nem letezo xvm fokusz ellenere), hova akarnek jobbat? :)

(#192229) ooloo válasza Dobi 562 (#192228) üzenetére


ooloo
őstag

A játékélményben igazad van , de arról nem az xvm tehet . Mint ahogyan arról sem , hogy emelkedik , avagy csökken a véennyóc értéked . Akkor mi végre ez a közutálat ? Személy szerint Téged miben gátol az xvm ? Az xvm nélkül és azzal együtt is jó játékos vagy ... egyszerűen nem értem , hogyan lehet gyűlölni egy olyan kiegészítőt , aminek semmi köze a személyes eredményekhez és értékelésekhez . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192230) Dobi 562 válasza ooloo (#192229) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mert sokszor elofordul, hogy a jatekosok feladjak mar a csata legelso masodperceben mert tul gyengenek itelik a sajat csapatot a wn8 ertekek alapjan. Es sok ilyen csatat nyerhettunk volna, mert igy is szoros jatekban buktuk, hogy gyakorlatilag -x jatekossal alltunk ki a masik csapat ellen.

Undoritonak talalom meg a masik inzultalasat is a chat-en, ez is rendszeres, hogy benyogik hogy ennek meg annak milyen kicsi a wn8-a majd a csata vegi jelentesbol latszik, hogy magat pro-nak gondolo xmv huszar fele annyit tett le az asztalra mint az akit ocsarolt.

Nekem van sok olyan csatam, amikor en kapom fokuszt meg bottom tier tankban is, az ellenfel arty-ja elvesziti a csatat a csapatanak mert a top tankjaink helyett akik a frontot toljak, engem probal kiszedni.

Szamomra ezek mind a jatekelmenyt rontjak, a WG most probal valamit tenni ellene. En biztos be fogom kapcsolni az anonimitast, aztan majd meglatjuk jobb lesz-e. Ertelme csak akkor lesz az egesznek ha jo sokan elkezdik majd hasznalni, ha csak nehany jatekos fogja bekapcsolni akkor nem lesz semmi ertelme.

[ Szerkesztve ]

(#192231) ooloo válasza Dobi 562 (#192230) üzenetére


ooloo
őstag

Az , hogy a játékosok feladják , ha sokkal gyengébb a csapatuk WN8 tekintetében , az esetek többségében nem igaz . Egyszerűen divat lett hátul maradni és sunyiban nyomni ...

Mit figyelsz arra , hogy a bolondok Téged ócsárolnak a chat-en .... már sokszor bebizonyosodott , hogy az idióták - akik rend szerint gyenge játékosok is - osztják az észt . Bár nem tudom , hogy miből , hiszen maguknak sincs .

Nekem inkább visszacsatolás , hogy miért van akkora szórása a lövegnek bizonyos játékosoknál. Vagy ha el is találom , akkor is pattanok a papír tankokról is .
Én azt tapasztaltam , hogy a gyenge játékosoknak csak papíron van jó páncél értékük . A gyakorlatban - enyhe túlzással - ott hugyozhatók át , ahol csak akarod .

Inkább a prémium lövedékeket tennék rendbe . Egy általános buff és nerf sem ártana . Sokkal jobb lenne a játék , ha csak árnyalatnyi különbségek lennének két tank között ... most fényévek vannak tank és tank között .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192232) Dobi 562 válasza ooloo (#192231) üzenetére


Dobi 562
addikt

Konkretan beirjak csata elejen, hogy "noob team, i am out" vagy "next retrd team" es afk-k onnantol... Ez 1000% hogy xvm.

(#192233) ooloo válasza Dobi 562 (#192232) üzenetére


ooloo
őstag

Lehet , hogy ez az xvm hatására van , de ne legyenek illúzióid , hogy azok a játékosok , akik beírogatnak , az xvm szanálása után megbokrosodnak és nekiállnak rendesen játszani . Kétlem ,de nem ezen fogunk összeveszni . ;)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192234) e-newsee válasza ooloo (#192233) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem fognak megbokrosodni, de talán, ha nem lesz mi alapján megítélni egyik, vagy másik cspatot, akkor talán a csatával kezdenek foglalkozni. Nálam pl van xvm, de ki van kapcsolva csata közben a stat, mert nem érdekel., és tudat alatt is elvinnének a színek valamelyik irányba.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192235) Moleman válasza e-newsee (#192234) üzenetére


Moleman
addikt

Én nem szeretek xvm nélkül játszani, sose fostorogtam a chatben, de jó tudni, hogy kire számíthatsz a sajátjaid közül.
A barátnőmnek is mindig azt mondtam, hogy ha nem tudja hova menjen, válasszon egy szimpatikus zöld játékost hasonló tankkal, kövesse, aztán tanuljon tőle.

(#192236) ooloo
Sok játékos csak azért jön, hogy a chaten ordibálhasson, a mai gyöngyszem a "megkeresem az ip címed és megöllekbazdmeg" volt, egy kempelő Matilda előadásában a mellette kempelő td irányába.

[ Szerkesztve ]

(#192236) ooloo válasza e-newsee (#192234) üzenetére


ooloo
őstag

Szerintem sem fognak megbokrosodni ... maradnak ugyan azok a megmondóemberek , és ráadásul ugyan azt a gyenge , értékelhetetlen teljesítményt fogják nyújtani , mint az xvm kivétele előtt . Az emberi természetet nem változtatja meg az xvm , vagy az xvm hiánya . Max még jobban eluralkodik a játékosokon a hátul maradok takarásban szindróma . Pedig ennél a játéknál 80%-ban ( de lehet , hogy több ) az egységes dinamikus előre nyomulás a siker záloga .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192237) wwenigma válasza Dobi 562 (#192232) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Aha, es miutan elrejtik a zunikumok a statjaikat es nem latszodnak, szerinted nőni vagy csokkenni fognak az ilyen esetek? :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#192238) Dobi 562 válasza wwenigma (#192237) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem lesz ra hatasa, azt kerdezte a kollega, hogy mi bajom van az xvm-el, arra valaszoltam. ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E50 esete a lemming hordaval. Meg lettek allitva. ;]

Replay.

(#192239) vbbb


vbbb
őstag

Üdv! Másnak is előfordult, hogy nem villant be a majrélámpa amikor felderítik? Nekem ma és tegnap is előferdült.

(#192240) Gyuri27 válasza vbbb (#192239) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez a bug időről időre elő kerül.

Amd - Radeon - Ryzen

(#192241) vbbb


vbbb
őstag

Jaja ismerem, úgy hívják RNG? :DDD

(#192242) Dobi 562 válasza vbbb (#192239) üzenetére


Dobi 562
addikt

Amikor beleszaladok a vegjatekban egy lehetetlen kempelo baszo TD-be, akkor van hogy elparolog a tankom mielott a 3 masodperces kesleltetes utan felvillanna. :DDD

(#192243) vbbb válasza Dobi 562 (#192242) üzenetére


vbbb
őstag

Nekem fel se villant egyáltalán, csak 'pukk' volt. :)
Tegnap még azt hittem ez valami cheat. Ez játékos lőtt ki két lövésből egy bokorból úgy, hogy pont telibe kapott.
Kicsit kételkedtem benne, hogy csak úgy blind shoot-olt...de elképzelhető. Voltak még körülötte kempelők, de csak ő egyedül lőtt belém egymás után. Ha érdekel valakit feltöltöm a replay-t.

(#192244) Gyuri27
Valszeg jah, az amcsi hetes light-al - T71 CMCD - szedtem össze mind a kétszer.

[ Szerkesztve ]

(#192244) Gyuri27 válasza vbbb (#192243) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mondom ez random bug. Majd néz meg hogy nem mindegyik tankodnál csinálja.
Majd jön micro patch és eltünik. Gondolom nem örökre. Majd valamikör előjön megint.

Amd - Radeon - Ryzen

(#192245) BsReiki válasza Dobi 562 (#192230) üzenetére


BsReiki
csendes tag

"Szamomra ezek mind a jatekelmenyt rontjak, a WG most probal valamit tenni ellene."

Hát Én biztos vagyok, hogy nem a játékélmény megjavítása a cél, hanem, hogy ne lásd, hogy szinte semmi esélyed sincs a győzelemre, abban igazad van, hogy nem lehet nagy élvezet úgy játszani, hogy fókuszt kapsz, de Te sokkal jobb játékos vagy annál, hogy ez befolyásolja a teljesítményed.
A játék elején való xvm által tisztán látható vereség chatba bejelentése valóban nem túl jó dolog, de ha neked van xvm legalább látod, hogy a drága wg mit akar veled csinálni.
A te szinteden ez nem akkora probléma, de az enyémen annál nagyobb.

(#192246) ooloo válasza Dobi 562 (#192238) üzenetére


ooloo
őstag

Na végre .... már hiányoltam a Német tartályos meccseket .
Szép kör ! :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192247) galervin93


galervin93
őstag

Hú de sz*r lenne, ha mindenki csak annyit tehetne a csatához, amennyit az overall wn8 mutat. :) (Nem sok ace kör lenne ebben a topikban sem.)
Vagy fogalmazzunk máshogy: az overall statisztika nem jelent semmit abból a szempontból, mi várható az illetőtől az adott csatában.
Az xvm értelmezéséhez is kiadhatnának egy leírást. :) Mondjuk a látható fény hullámhosszának alsó tartományaiban tündöklőkön ez úgysem segítene, hisz mindig a csapat a hülye... :N (kifejezetten a k*cs*g kék-lila!)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192248) Raidon válasza Moleman (#192212) üzenetére


Raidon
őstag

Ez mi miatt lehetséges? Rossz internet kapcsolat vagy valami gebasz van a játékkal?

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#192249) Moleman válasza Raidon (#192248) üzenetére


Moleman
addikt

Egyre inkább fogalmam sincs. Először azt hittem, az EU2 szerver miatt csinálta, de az EU1 is csinálja. Aztán azt hittem, a 64 bites csinálta, de a 32 bites is csinálja. Az internet 500-as digi, de azt is kizárnám, mert a barátnőm gépén nem laggol, pedig az a gyengébb gép.
Újratelepítettem magát a játékot is, a vga drivert is, hálókártya drivert is, a routert is rendszeresen újraindítom, semmi nem segített. Lehet a vindózt kéne újraraknom, vagy nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#192250) ollie válasza Moleman (#192249) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem a WG szerverei csinálják.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.