Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#192801) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Mert mi változik akkor ha előre bejelentik? Őszintén? :U

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#192802) e-newsee válasza popey37 (#192798) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem kell emlékezni. Pont az előbb linkeltem, hogy tavaly pl december 6-án jött a karácsonyi eventről az első hír. Direkt kikerestem.
2017-ben pedig december 4-én jött egy teaser, 8-án a részletes hír.
2016-ban, az első fadíszítős eventnél pedig december 23-án volt az első infó, rögtön a kezdés előtti napon. Ugyanis egy update-tel indult az event, akkor jöttek a svéd tankok.
[link]
Szóval no para, a héten okosabbak leszünk.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192803) 3 válasza Dobi 562 (#192786) üzenetére


3
senior tag

Nem túl bőbeszédű, mégis sokatmondó a hivatalos wiki.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#192804) jano_77


jano_77
nagyúr

AMX AC48 Tank ÁSZ
Csak sikerült és összejött vele egy jobb csata. Mondjuk a 45TP biztos még most is anyumat szidja, mert egy lövéseztem szegénykét. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192805) kchryss válasza 3 (#192803) üzenetére


kchryss
addikt

Ez jó! :C

(#192806) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
Megtudnátok mondani, miért van az hogy
játék közben amikor komolyabb párbaj jönne
hiába kikelek a bal egérre nem tűzel a tank!
Ez idáig nem volt ilyen problémám.
Mi lehet a baj?

(#192807) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

Első kalendáriumi ajánlat!

WOT: kissio

(#192808) Melorin válasza cooi11 (#192806) üzenetére


Melorin
addikt

Vagy kilőtték az ágyúdat és javítás alatt van, vagy nem töltötted fel a tankodat lőszerrel vagy saját csapattársra célzol és egy mod nem engedi :D

(#192809) e-newsee válasza Melorin (#192808) üzenetére


e-newsee
addikt

Vagy egy streamerre céloz, és a WG nem engedi. ;] :P

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192810) notika77 válasza cooi11 (#192806) üzenetére


notika77
senior tag

Nézd meg a replay-t. Tegnap nekem is volt két ilyen csatám is, hogy nem tudtam lőni. Nem volt hangja a lövésnek és nem látszódott az újratöltés sem. Most megnéztem a replay-eket és ott látszottak és hallatszódtak a lövések. Nálam talán valami mod lehet a hibás, legalábbis mindig arra gyanakszom elsőre. A legújabb Aslain van fent.

[ Szerkesztve ]

(#192811) Eugene Roe válasza ooloo (#192729) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Pantera az első tank, amit a teljesítménye okán nem adtam el, miután szintet léptem :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#192812) Thrawn


Thrawn
félisten

Amikor beadja a bokor Malinovkán:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#192813) BÁ Nutrition válasza e-newsee (#192802) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor memoriazavarban szenvedek, tokre ugy emlekeztem h az adventi cucc dec 1-tol 24ig szokott lenni, es a fadiszitos is valami ilyesmi, bar logikus h az csak karacsony elott lesz es kb 1 honapig tart majd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#192814) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Nagyon beteg ez a tank...
illetve a játék egyszer csak össze omlott félúton..de szerencsére nem lőttek ki amíg újra indult....

WOT: kissio

(#192815) jano_77 válasza cooi11 (#192806) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én tegnap vettem észre olyat, hogy ugyan elvileg tüzeltem, de sehová nem csapódott be a lövedékem! Még akkor sem, amikor előttem volt a közelemben a tank. Se lepattanó, se kritikus, SEMMI. :F :U

(#192814) Dr.Én: Tegnap nekem is volt egy jónak ígérkező csatám vele MINES-on, de sajnos agyatlan csapatot kaptam - 1000 tudtak sebezni legtöbben, még 10-esek is - hiába sebeztem majdnem 4K-t, elbuktuk. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192816) e-newsee válasza BÁ Nutrition (#192813) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem több értelme lenne, ha december elejétől kezdődne, és tartana január első pár napjáig. A karácsonyi hangulat ilyenkor van, nem utólag. Mindig írják, hogy X-es ünnepi hangulat a játékban. Hát, nekem január első hetében már inkább -X az ünnepi hangulatom, és akkor még a feldíszített fát kell nézegetni január közepéig a garázsban... semmi értelme. Teljesen lecsengett már az ünnep, senki nem is beszél róla. Sokkal többet hozzáadna a karácsonyi hangolódáshoz, ha az egész december már arról szólna.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192817) e-newsee válasza Dr.Én (#192814) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem szégyellitek magatokat? Micsoda "tróger" egy szakasz! Aztán MM legyen a talpán, amelyik kompenzál titeket! Ilyenkor a helyében tuti betoltam volna egy Himmelsdorfot, vagy Ensket nektek. Csak hogy érezzétek a törődést. :P ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192818) Dr.Én válasza e-newsee (#192817) üzenetére


Dr.Én
veterán

az utolsó ellen tank egy szintén kilences német TD volt...pont olyan mint az enyém...HP fölényben voltam. 580 HP-ja volt....és RRO lövedékkel nem tudtam kilőni :D hihetetlen volt...
sok roncs között bujkált és gondolom a lövedék egy részét felfogta a roncs :DDD
nyertünk ez a lényeg ;]

szeretem a törődést, minden nap megyek munkába is :DDD

(#192815) jano_77
nagyon sok az agyatlan csapattárs, rengetegen vannak sajnos :U

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#192819) Ebit


Ebit
addikt

DECEMBER 2 - DECEMBER 26
Tank rewards 2 óra játékkal /új tankkal is/, kényelmesen hozható a napi 100 pontos átlag.
/egy csatában több küldetést is számol/

Kérdezném, hogy akinek megvan az M56 jutalomtank, milyen mértékű jóváírást kap?

(#192820) galervin93 válasza e-newsee (#192816) üzenetére


galervin93
őstag

Ortodox.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#192821) e-newsee válasza galervin93 (#192820) üzenetére


e-newsee
addikt

Értem én, de akkor is. Ha már van külön eu szerver...:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#192822) ollie válasza Ebit (#192819) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Eddig egy tank rewards sem adott kompenzációt.

És mennyi csatával sikerült a 100 pontos átlag?

[ Szerkesztve ]

***

(#192823) jano_77


jano_77
nagyúr

Egészen pofás logó lett szerintem. Hátha kevesen látták és esetleg hátha érdekel vkit innen.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192824) Ebit válasza ollie (#192822) üzenetére


Ebit
addikt

Köszi!
Időtartalmat játszottam , 2 órást, de 10 csata elég az újak, bevonásával.

(#192825) peterson79 válasza jano_77 (#192823) üzenetére


peterson79
őstag

Most olvastam ott, hogy meghosszabbították a Renegade eventet, 9-helyett 12-ig...aztán megnéztem a játékban és még mindig 09/12/2019 van a végén...szal emberünk valószínű nem ismeri a másik fajta dátumozást..bár akkor sem értem, hogy lehet 09-et decembernek nézni :)

(#192826) Dr.Én válasza peterson79 (#192825) üzenetére


Dr.Én
veterán

Már a 40%-os kedvezmény meg van hozzá, de ennél többre nem jutok valszeg, most meló. Hétvégén meg nem biztos hogy gép közelben leszek.
Csatában már találkoztam vele...
Van akinek már mwg van esetleg? :)

WOT: kissio

(#192827) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok, a pc -s account az jó az xboxos géphez?

(#192828) ollie válasza Jarod1 (#192827) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem.

***

(#192829) Ebit válasza Ebit (#192824) üzenetére


Ebit
addikt

Kis accon is megcsináltam, ott konkrétan 15 csata , fért bele a 2 órás időkeretbe, de értelemszerűen 10 csatával, újak nélkül lehet hozni a 90 pontot./gyakorlatilag, csak a csatába kell belépni./

(#192830) notika77 válasza Ebit (#192829) üzenetére


notika77
senior tag

Napi 10 csata kell, ha jól olvasom a kiírást.
2db Tier 10
3db Tier 9 (ha van, akkor AE Phase I, de nem fontos, ha megvan valamelyik Tier 8-as új tank, ha nincs akkor viszont 5 csata kell vele)
5db Tier 8 (ha van, akkor M54 Renegade vagy EMIL 1951)
Ez összesen 140 pont (130, ha nincs az új tankok közül egy sem). A kiírás szerint a tierhez kötés mindig csak minimum tiert határoz meg, szóval ha az ember akarja 10db tier 10-es csatával is össze lehet szedni 130 pontot és csak az újakért járó 10 pontot nem szedi össze. A fent írt csataszámokat a gazdaságosságot szem előtt tartva írtam. Tier 8-ban (új) prém tankot, tier 9-ben fejlesztés alatt álló tankot és tier 10-ben kedvenc tankot javaslok :)

[ Szerkesztve ]

(#192831) ooloo válasza Dr.Én (#192814) üzenetére


ooloo
őstag

Kegyetlen tud lenni ... a X-es (Grille 15) nyomába sem érhet . Olyan szórásképet kapott a Grille , hogy 100 méterre álló célon 2.0 méter a szórás valószínűsége . A sok "csak" kritikus" de nem sebző találatot már meg sem említem . Amolyan Jagdpanzer E 100 . Az tud még ennyire mellé lőni . És hát ugye nála is sok a kritikus találat ....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192832) ollie válasza notika77 (#192830) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, így nem működik, mert csak egyszer teljesíthetőek tierenként a küldetések.

***

(#192833) Warton válasza notika77 (#192830) üzenetére


Warton
őstag

Ez nekem csak 80 pontnak tűnik, de nem vagyok biztos benne.
-kapsz 10 pontot a 3 csatáért.
-kapsz 10 pontot az 5 csatáért a menő tankjaiddal
-kapsz 20 pontot a 2 tierX-ért
-kapsz 20 pontot a 3 tierIX-ért
-kapsz 20 pontot az 4 tierVIII-ért.

Javítsatok ki, ha rosszul értem a küldetést! :F

[ Szerkesztve ]

(#192834) notika77 válasza ollie (#192832) üzenetére


notika77
senior tag

Tierenként egyszer, de pl. tier 10-ben játszva a kiírás szerint tier 2-től tier 10-ig kellene számolnia 1 csata után mindegyik tierbe 1 csatát. Persze lehet, hogy rossz a kiírás vagy a küldetések egymás után aktiválódnak, ma még nem játszottam.

(#192835) Warton válasza notika77 (#192834) üzenetére


Warton
őstag

Hol írja ezt? Szerintem egyáltalán nem számolja be a tierX-es csatáidat TierII-be.

szerk.:
Jah látom, hogy a tankrewards.eu-on már "tierII or highert" ír! :R

[ Szerkesztve ]

(#192836) Ebit


Ebit
addikt

Rewards 140 pont maximum
23 csata

(#192837) Stigma.HC válasza Warton (#192835) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#192838) nanus válasza notika77 (#192830) üzenetére


nanus
senior tag

Így van :R 8-9-és 2x 10 tier csata ez 15 ből megvolt ,de lehet hogy kevesebb nem figyeltem

[ Szerkesztve ]

(#192839) jano_77


jano_77
nagyúr

Máshol is türelmetlenek a Karácsonyi ládikók miatt :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192840) Gyuri27 válasza nanus (#192838) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt hol lehet megnézni?

Amd - Radeon - Ryzen

(#192841) peterson79 válasza Gyuri27 (#192840) üzenetére


peterson79
őstag

Itten ni:

[link]

Amúgy tényleg 130 pontot lehet max amennyiben nincsenek meg azok a speckó tankok. De az is bőven elég, 14 nap alatt lehet abszolválni az egészet ha minden nap megvan a 130.

(#192842) ooloo válasza jano_77 (#192839) üzenetére


ooloo
őstag

A kíváncsiság majd kifúrja az oldalamat , hogy vajon az idén milyen tankokat raknak a ládákba . :F Vannak még egyáltalán olyan tank nevek , amik húzóerőnek számítanak a vásárlás szempontjából , de még nem voltak a ládában ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192843) peterson79 válasza ooloo (#192842) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem max az új kétágyús, már ha kiadásra érett egyáltalán, de szerintem már az, azzal bankot robbantanak...

(#192844) jano_77 válasza notika77 (#192830) üzenetére


jano_77
nagyúr

mentem Emil 1951 és Phase-el is, de így is CSAK 130 pontot ad, nem enged tovább!? Volt 2 tier10 csata is. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192845) notika77 válasza jano_77 (#192844) üzenetére


notika77
senior tag

Én még mindig nem játszottam, de a helyedben megnézném a küldetések közt, hogy melyiket nem adta meg. Tippem: megvolt az 5 csata az új tankokkal?

(#192846) ooloo


ooloo
őstag

EU2 megint beszart... nálam . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#192847) Zolee11 válasza ooloo (#192846) üzenetére


Zolee11
senior tag

Be mind a kettő, és jó erős szaga van... :D

no brain, no problem

(#192848) Jadro válasza ooloo (#192846) üzenetére


Jadro
veterán

Dettó. Ügyes srácok ezek...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#192849) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez most már rendszeres lesz, hogy összeroggyan az egyik szerver? Lehet kevesebb event és maraton és akció kellene és akkor lehetne játszani és a játék működésével foglalkozni. :U
Innen üzenném a WG-eknek, hogy nem kell íly módon lassítani a Renegade maraton megcsinálásának esélyét, mert ha sikerülne is eljutni mondjuk 70%-ig, akkor SEM venném meg a tankot.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#192850) galervin93 válasza jano_77 (#192849) üzenetére


galervin93
őstag

Minden bizonnyal olvassák a topikot az illetékesek, és továbbítják véleményed a megfelelő személynek!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.