Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#182911) jano_77


jano_77
nagyúr

Az milyen már, hogy 2 nap és 2 chat ban!? Kedden és szerdán is kaptam egyet-egyet. Legalábbis email-es értesítést biztosan, de ugye abban nem szerepel, hogy mettől-meddig. :F
Csodálkoznak, hogy elküldök néhány "csodabogarat", mikor light-al a leghátsó sorban egy bokorban ücsörög vagy medben végig nézik, hogy 3-4 tank lemészárol, majd egyesével kimennek, hogy őket is legyilkolják. :W
Hihetetlen hogy mekkora az Isten állatkertje és azok a játékban mind megtalálhatóak. Csak miért rendszeresen az én csapatomban!? :F :O

(#182909) kchryss: a különleges tankról még annyit, hogy most is vannak olyan tankok, amiket csak kiemelkedő tudással lehet megszerezni szerintem, de nem bosszant, hogy nem tudom megszerezni. Nyilván ha kellene az adott tank, akkor meg mindent megtennék, hogy arra a szintre jussak és küzdhessek érte. De akkor keményen tenni kell érte. Ne pottyanhasson már minden az ölükbe a balfékeknek, akik aztán azt sem tudják megállapítani, hogy melyik a tank eleje, merre vannak arccal! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.