Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#181238) kchryss


kchryss
addikt

Ahh tök jó élmény ért az előző csatámban. Egyedül maradtunk én(T55A) és egy 1390 az ellenfél obj430 és emil ii-je ellen. 2v2 szituáció, empires border pálya. Én kb 500 hp-n voltam a 1390-en elig maradt hp, talán 50 volt neki, az ellenfélnél meg mindketten 1300 körül. Egyértelmű volt, hogy nem támadhatjuk le őket, mert a hp fölény miatt simán ledaráltak volna minket. És most jön a csoda, leírtam a 1390-nek, hogy mit csináljon, mi a taktika és szóról szóra követte. Beálltunk a pálya két pontjára úgy hogy spotoljuk ha kijön az a két majom a kempelésből mindkét irányban. A 1390 le is buktatta őket, hogy arrafelé mennek, ekkor írtam neki, hogy meneküljön el és egyszerre be fogunk állni a cap-re és nem fognak visszaérni. Be is húztuk a cap-et simán.
Csata után pedig gratulált nekem és megköszönte az iránymutatást. :DDD

Csapatjáték wot-ban 2019-ben! :C

A T55A-t egyébként ajánlom mindenkinek. A buff óta mocsok jó lett. Bár az új mm nem biztos, hogy jól jött neki mivel mintha sokkal többet mennének a 9-es tankok 10-esek ellen mint korábban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.