Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#164951) adamgreen


adamgreen
senior tag

kezd kiborulni szép lassan a bili az Obj 268 v4 nél ezért Foch is megcsinálta a videot róla.

[link]

szvsz a top of the tree után kapni fog valami nerfet mert ez már nem normális :DDD

(#164952) #77646080 válasza adamgreen (#164951) üzenetére


#77646080
törölt tag

Menetrend szerint várható a nerf. Csak azt kell kivárni ,hogy legyen belőle adott számú a játékban, valameddig élvezhessék a playerek, azután jöhet a fekete leves. :D

(#164953) JKovac


JKovac
csendes újonc

Tényleg, csináljunk már egy olyan tesztet, hogy roncsokra lődözünk távolról, és a találati arányokat összehasonlítjuk a célpontra még "életében" leadott lövésekével.
A még aktív célpont legyen persze másodpercek óta mozdulatlan, és a lövést csak full beszűkülve plusz 2 másodperc után adjuk le.
Én csináltam egy ilyet SU-100-al: az első elszállt lövés után a roncsra leadott 22 lövés 500 méterről simán betalált, minimális szóródással.
Szóval, ha ráviszed a célkeresztet az aktív célpontra, akkor játékélmény növelő szóródás büntetést kapsz.
Gondolom a kempelő TD-ket egyensúlyozzák így ki. :)

Your misery is my delight.

(#164954) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Nagyon tetszik a Fronline mod ... :D


még akkor is ha vesztettünk :))

WOT: kissio

(#164955) Plasticbomb válasza Antonius1978 (#164938) üzenetére


Plasticbomb
addikt

(Ez ugyan nem rám tartozik, de én is baromi sokat dolgoztam/dolgozom raktárakban (csak én a kiszállítási oldalon, de nem specifikusan arról beszélek), és az én tapasztalatom az, hogy csak jól kell megválasztani, hogy milyen ágazatban működő raktárak felé mégy. Egyértelmű, hogy pl kajára mindig szükség lesz, szóval az a legutolsó, ahol kifogynak munkából. Most is így választottam munkahelyet, 4 opció volt, kettő két csomagküldönél (Csalódtam bennük, mint munkahely, valahogy sokkal szuperebb érdekesebb helyeknek képzeltem őket, ehhez képest az ágazat végén kullognak érzésem van/volt tőlük), egy egy ruha franchise-nál, és egy meg egy nagy "tesco házhozszállitós" féle cégnél. Brutálisan terjeszkednek, ha érdekel, keress rá: PicNic NL.)

Ne akarj huszonhat irányba haladni, állj rá egy vagy két tankra, és játssz azokkal, esetleg háromra, de ne szórd szét az időd mindenfelé.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164956) Antonius1978 válasza #77646080 (#164949) üzenetére


Antonius1978
addikt

Valoszinuleg nagyon kozeli idopontban csinalhattunk fiokot, az enyemet asszem 2012 julius 1-en csinaltam.
A South Coastot imadtam foleg a parton vegigmenni orosz neheztankkal, vagy eppenseggel vedekezni veluk, amikor az ellen jott a parton, csak annyira emlekszem, hogy volt egy nagyon frappans korom a KV-3-al ott :C

Dr.Én neked honnan a fenebol van szinte fel millio szabad tapasztalati pontod ? :Y (mondjuk nekem is lenne 5-600 ezer ha el nem koltottem volna :DDD )

Plasticbomb hat ha ez a ceg holland akkor nem kerulok a kozelebe, en Angliaban vagyok, habar lehet hogy itt is van leanyvallalatuk, nem tudom.En a DPD-nel dolgozom (mint megtudtam, francia ceg) es delutan-ejjeli muszakban dolgozom, mert jol megfizetik, 10.85 font orankent.Masfele nem akarok menni, 1. mert itt mar megszoktam, tudom mit hogyan kell csinalni 2.ha masfele megyek ott keves orabert adnak, es en inkabb dolgozom 3 napot kemenyen ugyanannyi penzert, mint amennyit keresek konnyu meloval, de 5 nap alatt...
Itt ha melozom 4 napot, megvan a havi 1000-1100 font kozotti fizu, az eleg...

Hat mostmar nem haladok 27 iranyba (77 tankom van, par vasarolt premium kb 5-6, aztan 5-6 kicsi karacsonyi premtank, a tobbit en fejlesztettem, akarhogy tesszuk-vesszuk az kb legkevesebb 60 tank, de vannak meg tankok amiket szeretnem ha meglennenek, nem feltetlenul 10esekre gondolok, barmilyen tier lehet 5-10-ig/kozott, csak epp tetszedjen nekem)

(#164957) Chris0321 válasza Dr.Én (#164954) üzenetére


Chris0321
addikt

Kaptál 34.000-et netto egy 18 perces csatára. Prémiummal. Én 3 kört mentem, ma próbáltam ki először. 4-4-6.000-es sebzés, prémium nélkül és az első két csata bukó, a 3-ik éppen pluszos. Arról nem is beszélek mennyi idő elment rá. Legfeljebb a kapott tankok legénységének fejlesztésére fogok menni pár csatát ha lesz rá időm.

(#164958) Dr.Én válasza Antonius1978 (#164956) üzenetére


Dr.Én
veterán

gyűjtögettem....sok volt mostanság a akciós free XP váltás :DDD

(#164957) Chris0321

az igaz, de mindegyik prém tankomra plusz kaja van téve, az már nagyon sokat lefogott sajnos...
lehetne ezzel manit hozni, csak ahhoz sóher üzemmód kell :)
én élvezem attól még... :)

WOT: kissio

(#164959) wwenigma válasza adamgreen (#164951) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mondjuk azert ne toptierkent idealis 3-5-7 leosztasnal mutassa meg mit tud, vörös ellenfeleknel hanem egy full tier10-ben normalisak ellen.

Dr.Én: minek pótkaja, igy semmi ertelme a jatekmodnak...tier8 bakker...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#164960) JKovac


JKovac
csendes újonc

Nofene, 2-8-as állásnál, 0 sebzéssel előrerohanok a vereségbe a sínek mentén, hátha leesik valami:

A semminél mondjuk több lett.

Your misery is my delight.

(#164961) kchryss válasza h1mpi (#164950) üzenetére


kchryss
addikt

Még egy kis használati utasítás a gyakorlatban:
Az artycsapás harci tartalék kis területre koncentrálódik, de oda nagyon. Így ezt álló full hp-s célpontra érdemes eldobni és arra pontosan rá. Egy 8-as med-et nem ritka, hogy elvisz full hp-ról ha sikerül pont rá dobnod. Kiválóan alkalmas hull down-ban lévő ellenfél kifüstölésére.
A légicsapás nagyobb területen sebez, de ott ritkábban. Ezért ezt nem érdemes egyedül álló célpontra eldobni, mert azt körbelövi. Ezt tömegbe kell dobni. Kiválóan alkalmas a bázison lévő sok alacsony hp-n álló célpont egyidejű megölésére és így resetelésre. Dobás előtt be lehet állítani a bombázás irányát is. Úgy érdemes beállítani, hogy általában reflexből tolatni szoktak az áldozatok így a fenekük felé haladjon a bombázás.
Még egy különbség a két tartalék között, hogy az artycsapás ívesen száll, pont mint a sima arty-val ha lősz így az sokszor nem alkalmazható ha tereptárgy mögött áll valaki. A légicsapás viszont függőlegesen bombáz lefelé így ház vagy hegy mögött álló célpontra is rá lehet dobni.

Mindegyik tartalék szintjét lehet növelni így a hatását fokozni. Egy maximális szintre kifejlesztett harci tartalék nagyban tudja befolyásolni a csata kimenetelét. Főleg úgy hogy szerintem a játékosok 80%-a azt sem tudja, hogy ilyet lehet használni és ezért nem is visz magával. :)

A billentyűkiosztásnál pedig érdemes beállítani a fogyóeszköz 7-8-at olyanra amit könnyen elérsz. Nálam például az egér oldalán lévő két gomb, így csak az egeret használva egy pillanat alatt rá tudom dobni bárkire a tartalékot.

[ Szerkesztve ]

(#164962) Chris0321 válasza Dr.Én (#164958) üzenetére


Chris0321
addikt

Én mondjuk pénz szerzés miatt próbáltam ki de nekem nem hozta. FPS-el jól álltam végig, hála az új gépemnek. :)

Más: Az XVM-el történt valami? Ma játszottam csak kisebb pihenő után és nem működött pedig aktiváltam.

(#164963) Atti777 válasza wwenigma (#164959) üzenetére


Atti777
senior tag

Skill a múltkor spall linerrel szórakozott vele, többet sebzett az E-100-ba rammolással, mint az belé... tökre rendben van az a tank :U

Путин, иди нахуй!

(#164964) Dr.Én válasza Chris0321 (#164962) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nálam közbe be laggol, főleg az utolsó részen... :U
ennyi bele fér...nem tudunk mit tenni vele..

(#164959) wwenigma :R igazad ebben ;)

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#164965) Jadro


Jadro
veterán

Na a tábornok rang már vereségre is jól fizet. Prémium nélkül 132 ezer kredit. Kellett hozzá 14800 damage és nagy részét Skorpion G-vel hoztam össze, a maradékot pedig Libertével.

Azért a 4 körből 3 támadás volt, a balanszon lenne mit csiszolni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#164966) Plasticbomb válasza Antonius1978 (#164956) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Eddig, mióta itt vagyok Hollandiában, sikerült rábasznom.. Elkezdtem egy olyan cégnél dolgozni, ahol csak egy számított, minél többet, minél többet! Csak az érdekelte őket, és én meg az a típus vagyok, aki amúgy is hajlamos a munkába belehajszolni magát, ha már dolgozik, és sokszor dolgoztam 12-14-16 órákat, szünetek nélkül. Őket nem érdekelte, fel sem fogták, sőt, hozzám vágták, hogy (eset 1), azért mert lassú vagyok, (eset 2) szarul csinálom.... (Az fel sem merült bennük, hogy 2 ember munkáját végzem, hiba nélkül, sőt, még én adtam ütőlapot a kezükbe, hogy a másik cég kutyul valamit... Fejből megmondtam, hogy két nappal azelőtt mi és hol volt pontosan a tréleren. S ez egy párszor előfordult..) Aztán ezek a dolgok addig értek bennem, hogy hiába kerestem ott 1800-2000€-t, felmondtam, és eljöttem. Most itt átlagban dolgozom 4 napot, én mondom meg, melyik napokon dolgozom, 9-10 órát vagyok bent, szünetekkel, és ugyan igaz, hogy kevesebbet keresek, de a fene essen bele, ez hatalmas különbség, hogy nem úgy jövök haza, hogy elterülök az ágyon, és mikor felkelek, már mehetek dolgozni... És a plusz idővel meg most találom ki, hogy mégis mit kezdek (ha akarnék, dolgozhatnék heti hét napot is, de ezután a tapasztalat után a hátam közepére sem kívánom az öt munkanapot...).

Hja tényleg.. Te Angliában vagy.. Anno megfordult a fejemben, megkérdezlek, van-e valami kapcsolatod raktár irányba, elején szállással... Jó hely Hollandia (Kiérkező emberek 85% teljesen tűrheti helyekre érkeznek, csak dolgozni kell normálisan, és onnantól a munkaadó meg is van velük elégedve, hab a tortán, ha tud velük beszélni...Rengeteg ember dolgozik errefelé, aki a saját nyelvén kívül más nyelven nem beszél, néha még azt is úgy beszéli, hogy nem sokan értik... S megvannak.), csak ne hollandul beszélnének... Nem nagyon birom a nyelvet, kiütésem van tőle... Ellenben Angolul meg szeretek beszélni...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164967) Plasticbomb válasza kchryss (#164961) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nekem a redeploy nem tetszik.. Amivel vagyok, azzal vagy átvezetek a másik oldalra, agy beáldozom, és megyek másikkal...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164968) h1mpi válasza kchryss (#164961) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kössz a kimerítő választ :R

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#164969) lacibacsi válasza Jadro (#164965) üzenetére


lacibacsi
addikt

Csak az okozott sebzést számolja bele, vagy a spotot is?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#164970) Jadro válasza lacibacsi (#164969) üzenetére


Jadro
veterán

Ezt most így passzolom, de mivel ráálltam a kempelős bújócskázós játékra a sok kredit reményében, ebben a körben nem volt túl sok spot. Maximum amikor kiküldtem a repülőt. Mondjuk így visszagondolva az ment párszor felderíteni és lőtték is amit meglátott.

Mentéseim nincsenek sajna, kikapcsoltam mert túl sok keletkezett mindig. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#164971) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azért ebben a Frontline módban kijön melyikek a hulladék 8-as tankok... Ez a Scorpion G miket missel röhejesen fos egy tank lett

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#164972) h1mpi válasza h1mpi (#164971) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Rájöttem hogy az összes 8-as prém tankom hulladék :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#164973) Plasticbomb válasza h1mpi (#164972) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én meg nekiálltam csak artyzni...:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164974) h1mpi válasza Plasticbomb (#164973) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na jó nem, most mentem egy 12K-s kört javarészt a Scorpion G-vel, de azt tartom hogy az az ágyú egy random hulladék :DD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#164975) jano_77


jano_77
nagyúr

Mondja el nekem pls vki, hogy a 7-es gombra a Légi felderítést hogyan tudom légicsapásra cserélni?!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#164976) Plasticbomb válasza h1mpi (#164974) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hm. Nekem valamiért laggol a játék most. Először azt hittem, hogy a szokott, wifi-s gond, de nem...

M40 nem fun frontlinera. lehet vele apritani, de a Lorr 155-51 jobb.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164977) Stigma.HC válasza jano_77 (#164975) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ha kifejlesztetted akkor még a garázsban ahol a felszereléseket lehet pakolni, jobb oldalt tudod felrakni rá.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#164978) Gyuri27


Gyuri27
félisten

E 50 M 0/2 avd dmg 2 436 wn8 1 539
Jó lesz ez a mai nap is. Érzem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#164979) Jokerdapro válasza h1mpi (#164974) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Jah és a legjobb mikor mondják jogy a skorp.G. mekkora op.... :DDD

(#164980) lacibacsi válasza Plasticbomb (#164976) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én is kipróbáltam az artyt a frontvonalon. M40/M43 8k sebzés + 4k stun és nettó 100k kreditet hozott (mondjuk a többi köröm nem volt ennyire jó). De nem emiatt van értelme az artynak, hanem azért, mert ezzel meg tudom tenni azt amit a "csapat" nem: resetelni tudom a bázist, vagy támadásnál távol tudom tartani vele a védőket. Tele van a hócipőm a sok kempelő szarral, akik miatt már sokszor az A-B-C soron elveszítjük a csatát. Egyedül meg hiába yolózik az ember, annak tudjuk, hogy mi a vége... Tényleg nem értem, hogy a legkeményebb fejű páncélzatú tankok mi a francért állnak be hátulra és várják a semmit...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#164981) Emu válasza lacibacsi (#164980) üzenetére


Emu
őstag

Ezért: (#164919) kchryss

Tegnap egy kicsit másabb felfogással játszottam, és teljesen máshogy alakultak a csatáim. Minden körben megvolt a kombinált 12-15k sebzés, átlagosan netto 250k kredittel a végén. Így, hogy igazából magasról tettem rá, hogy mi lesz a csata kimenetele, már nem is érdekelt a sok piroska.

(#164982) Zolee_70 válasza lacibacsi (#164980) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Tegnap 2x dezertáltam e miatt. Ott várnak öten, és szépen megvárják a befoglalást. Sajnos azt kell mondanom, hogy a játékmód kiváló, de a játékosállomány maradt ugyan az. Nagy baj, hogy Tier1-2 szintű játékosok bejönnek, fogalmuk sincs az egészről. Igazából miért nem lehet ezt tierenként megcsinálni, mondjuk T6-tól felfelé? És ne adjanak ajándék tankot hozzá...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#164983) lacibacsi válasza Emu (#164981) üzenetére


lacibacsi
addikt

Na igen, jól összefoglalja a helyzetet... :W Mivel nem számít semmilyen statisztikába, lehet nekem sem kellene a győzelemmel foglalkoznom... (Bár győzelemmel meg több az XP, ami meg jól jön az éppen húzott tankoknak...)

(#164982) Zolee_70: "És ne adjanak ajándék tankot hozzá..."

Ez lenne az (egyik) megoldás.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#164984) Chris0321 válasza Zolee_70 (#164982) üzenetére


Chris0321
addikt

Párszor még dezertálsz és nem lesz gondod egyik játékmóddal sem.

(#164985) lacibacsi válasza Chris0321 (#164984) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tudsz mondani olyan példát, amikor dezertálásért XP és kredit elvonáson kívül bárkit is bármi komolyabbal büntettek volna?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#164986) sequator válasza lacibacsi (#164985) üzenetére


sequator
senior tag

Valaki hajtotta pár éve az egyik fórumtárs a minden tankból legyen kilőve achievementet és ha nem volt a csatában olyan, akkor dezertált. Több tucatszor, talán 100nál is többször megcsinálta és kapott bant érte.

sautia

sequator

(#164987) sequator válasza lacibacsi (#164985) üzenetére


sequator
senior tag

Na meg is találtam neked: Taragas, hunt for the Obj 263

sautia

sequator

(#164988) galervin93 válasza sequator (#164986) üzenetére


galervin93
őstag

Nekem meg szinte nin s olyan napom, hogy ne dezertálnék, van hogy akár 5-6-szor is, ha látom, hogy az adott csata bármilyen okból egy fos lesz (vagy már az). Max xp/kredit nullázást kaptam, pedig tényleg nem fogom vissza magam. :D Ezt is ésszel kell csinálni, mint a TK-t, akkor nincs gond.

Jó ez az új mod, de csak most szembesültem vele, hogy nem all day megy, csak egy viszonylag rövid időszakban. Hát nyasgem... Nem sok időm van mostanában, erre még ezzel is szivatják az embert...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#164989) Chris0321 válasza galervin93 (#164988) üzenetére


Chris0321
addikt

Taragas-t is minden előzetes figyelmeztetés nélkül bannolták örökre szóval te tudod kilépkedsz-e.

Az új játékmód 17 órától 00 óráig elérhető ami azért nem olyan kevés. Persze ha délelőtt érne rá az ember akkor kellemetlen.

[ Szerkesztve ]

(#164990) sequator válasza galervin93 (#164988) üzenetére


sequator
senior tag

Mondjuk Taragas 3 napon keresztül összesen kb. 100 csatában dezertált, ami azért nem napi 5-6. :DDD
Én nem tudom feladni, az utolsó lövésig harcolok, még artyval is. Az eddigi 26k+ csatám alatt talán összesen volt 5-6 szándékos dezertálásom és ebben már az is benne van, mikor beyolóztam meghalni, hogy gyorsan kiléphessek.

sautia

sequator

(#164991) galervin93 válasza Chris0321 (#164989) üzenetére


galervin93
őstag

Ennek is vannak szintjei, először figyelmeztetés, aztán xp-levonás, utóbbiból max 2-3-at "érdemes" csinálni (legalábbis én eddig mentem el), aztán pár napig hanyagolni a dolgot, utána a következőnél megint csak szimpla figyelmeztetés. Ebből én úgy veszem le, hogy a TK-hoz hasonlóan rövid időn belül nem szabad sokszor csinálni, de összességében nem számolja a rendszer, nem összegzi, hányszor is léptem le.
Ha meg bannolnak, hát istenem, evvan, több is veszett Mohácsnál... :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#164992) Jokerdapro válasza sequator (#164987) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Végig olvastam az egész oldalt, hát én borultam a röhögéstől... :DDD :C

(#164993) h1mpi válasza Jokerdapro (#164992) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megérte a plecsni :DDD :C ;] :o

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#164994) Simulacrum válasza sequator (#164990) üzenetére


Simulacrum
senior tag

7 év és 30 ezer csata alatt egyszer sem dezertáltam, mondjuk nem is tudtam, hogy lehet egyáltalán. :D

(#164995) #77646080 válasza Simulacrum (#164994) üzenetére


#77646080
törölt tag

Lehet: ESC gomb es opciok. :)

En sem adom fel. Utolso lovesig harcolok, az is XP/kredit/dmg es kill. Ha pedig megis halaszthatatlan dolog zavar meg, akkor
1. siman otthagyom in game a tankot, majd lesz valami vele :D
2. beszaladas, gyors halal.

Ilyenek 22k csata alatt alig fordultak elo velem, talan tucatnyi alkalommal. Jobb szeretem bevegezni azt, amit elkezdtem. Never give up. 😎

(#164996) Plasticbomb válasza Jokerdapro (#164992) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Azért annyira biztos nem volt fun, akármilyen mértékben is hülyeséget csinált... Másik dolog, hogy a másik oldalról meg igenis, ennek valami ilyesmi módon kéne történnie, igaz, nem egy végleges bant kellett volna kapjon, hanem egy hónaposat. Nem tudom, utána végül elment-e a wipe irányába, illetve egyáltalán még játszik-e, de remélhetőleg mi tanultunk belőle, és tovább adjuk a most érkezőknek, ne csináljanak ilyen hülyeséget..

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164997) sequator válasza Simulacrum (#164994) üzenetére


sequator
senior tag

Esc->Kilépés a csatából, vagy még gyorsabban Alt+F4 :D

sautia

sequator

(#164998) ollie válasza galervin93 (#164991) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha meg bannolnak, hát istenem, evvan, több is veszett Mohácsnál...

Igazad van, vár a nyugodtabb élet. :DDD

(#164997) sequator: az Alt+F4 nem dezertálás, nem is veszi annak, utána még vissza is tesz a csatába ha visszaloginolsz, feltéve, hogy még tart. Ez azért van ,mert egyrészt lefagyhat a kliens, a számítógép, vagy lehet egy áramszünet, elmehet a net, anyuci kihúzhatja a gépet a konnektorból, stb.

[ Szerkesztve ]

***

(#164999) wwenigma válasza sequator (#164986) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Miert nem kerdezitek meg tőle? 25k csata es tegnap jatszott utoljara. [link] A fórumba is belépett május 1-én.

Mindenesetre ha volt wipe, jot tett neki a reroll. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165000) Antonius1978 válasza wwenigma (#164999) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nahat, Taragas jot fejlodott az emlitett esemeny ota... :C :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.