Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#164801) Gyuri27 válasza Simulacrum (#164786) üzenetére


Gyuri27
félisten

Érdemes lenne valakinek elgondolkodni azon, hogy miért 4-5 perc egy csata átlagban.
Nyomorult e50m-el szenvedek (a világ legrosszabb tankja és annál is szarabb med). De kb ennyi a meccsek zöme. Az eredmény meg 15-13:3-5 és baszta. Vagy ide vagy oda.

Azon is el kellene gondolkozni, hogy 2500-3000 sebzésre t10-ben ezzel a nyomorult meddel miért 15-20k-s körök jönnek ki vesztes csata esetén. Top 1-3 sebző és xp aztán ennyi a bukó.

Mondjuk már nem idegelem rajta magam. Kempelgetek hátul aztán ennyi. Mert vicc amit a játékosok csinálnak. De vicc az is amit a wg müvel.
Persze ne játsszak t10-ben (nem is akarok csak a retkes medes küldi miatt). Viszont t8 game meg nincs.
Mert a nap végére mindegy, hogy 10-30-50 meccset megyek az avg tier úgyis 9,5 felett lesz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#164802) ollie válasza Gyuri27 (#164801) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez az egyetlen t10 médium tankod?

De amúgy a személyi küldikhez nem feltétlen kell t10-es tank, tier 8 vagy 9-es orosz meddel tolnám a helyedben (már ha van).

***

(#164803) h1mpi válasza Gyuri27 (#164801) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem ez tank függő is. Pl. a Progettot ahogy látom elég sokat teszi 10-be, de pl. szombaton az OBJ257-el végig toptier voltam, és úgy eléggé használható az a dög :)) A küldiket egy jobb 6-os meddel simán megcsinálod a T55A-ig, kivéve esetleg a sokat sebzős küldiket.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#164804) munnergep válasza h1mpi (#164800) üzenetére


munnergep
senior tag

Nálam a Pz IV H a befutó erre a célra. Kimaxoltam 3rd mark-ra, pedig nem is ez volt a cél, csak a fun factor.
Ráadásul marha pontos az ágyúja, ha nem mozgás közben akarsz tüzelni.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#164805) Mr.White


Mr.White
senior tag

Haló!
Valaki elmagyarázná miért kaptam 2 premium tankot a garázsomba?T44 fl, T32 fl.Gondolom csak pár csata erejéig adta, de valami infót dobhatott volna a game.

(#164806) ollie válasza Mr.White (#164805) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Micsoda?

T44 vagy T-44? T32 vagy T-32?

***

(#164807) Mr.White válasza ollie (#164806) üzenetére


Mr.White
senior tag

T-44 FL, T-32 FL, de ahogy reddit-et olvasgatom most, látom hogy a frontline módhoz adhatták és 1 hónapra.

(#164808) Dr.Én válasza Mr.White (#164807) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én is kaptam...

WOT: kissio

(#164809) h1mpi válasza munnergep (#164804) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ahogy nézem ugyanaz a troll ágyú rajtuk és még a HEAT ára is megegyezik. Nem sokat gondolkoztak, hogy más legyen a karakterisztikája :) Amikor meglátok egy Hellcatet és próbálja célozni a tornyomon a weak spotot, már tudom, hogy 1 frag és full hp :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#164810) Dr.Én


Dr.Én
veterán

WG Gyűlöllek :W :W :W

WOT: kissio

(#164811) Gyuri27 válasza ollie (#164802) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát ezaz. Nincs. Van még egy párduc II de arról ne beszéljünk. Meg a t25.
De én voltam a hülye mikor ezen az ágon indultam.
Iszonyatos. Obj 140 pl ma 1v1-ben megevett (persze +500 dpm és csak 150hp-val kevesebb).
Ezzel nem elehet egyedül maradni. Nem lehet lopakodni. :W

h1mpi: ne idegelj, hogy full hp-ról vegyen ki a halálcsillag. :DDD :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#164812) Simulacrum válasza Gyuri27 (#164811) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Rammolni kell keményen! Én se tudok vele jól játszani, ezért nagyon ritkán veszem elő, de az első volt a rammolós skill az egyik legénynek, brutálisakat lehet vele sebezni.

Dr.Én: Ez az egyik dolog, amit kivennék a játékból, ne lehessen senkit egy lövésezni, semmilyen formában, azaz -2 tieres tankot se. Azért valami esélye legyen, még ha hibázik is valaki.

(#164813) Imilenni


Imilenni
addikt

Kinek hogy megy a Frontline?
Nekem az elején tökjó 70 körüli FPS érték van, aztán a végére 20 :(((
Érdekesség, hogy alig eszik valamit a játék Frontline alatt, GPU pl 50%-on áll....:S

Press "F" to pay respects.

(#164814) Dr.Én válasza Simulacrum (#164812) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, ezzel egyet tudok érteni...de az előtte lévő csatában is kétszer kaptam egy csatában Ammorack találatot :U Szóval olyan napja van a WG-nek...

(#164813) Imilenni
Nálam is ugyan ez a szitu....
valami nagyon nem gut ezzel a móddal... :(

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#164815) TOTAL LOKI


TOTAL LOKI
tag

Sziasztok!

Kicsit meglepődve léptem be az előbb a WoT-ba.
Kaptam 2 nyolcas tankot, egy T32 FL-t, és egy T-44 FL-t.
Ezek gondolom csak átmenetileg érhetőek el.
Kérdésem, konkrétan mire is kapja ezeket az ember? :D

TL

(#164816) Dr.Én válasza TOTAL LOKI (#164815) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az új csata módhoz kaptuk...

WOT: kissio

(#164817) lacibacsi válasza TOTAL LOKI (#164815) üzenetére


lacibacsi
addikt

Frontline módban lehet bevetni őket. De hogy miért kaptuk, az titok...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#164818) Jadro válasza Dr.Én (#164816) üzenetére


Jadro
veterán

Az lenen a jó ha a legénységet megtarthatnánk a végén. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#164819) Imilenni válasza Dr.Én (#164814) üzenetére


Imilenni
addikt

20 FPS a végére ide vagy oda, nekem nagyon bejön ez az új játékmód! :C

Press "F" to pay respects.

(#164820) Gyuri27 válasza Simulacrum (#164812) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rammolni? Már amikor felgyorsul és nem kell irányt váltani.

Csak ilyen botok jönnek. Egyedül mindig egyedül.

Azt hiszem elértem a tilt határát.
Szerintem hamarosan bannolnak.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#164821) Dr.Én válasza Imilenni (#164819) üzenetére


Dr.Én
veterán

Igen én is élvezem, anno már Sandboxon is próbáltam...és utána teszt szeron is....
Amcsi artyval tolom és kínai TD-vel :D

:Y :Y :R :R :R :R

(#164818) Jadro :K :K álmodj király lány :DDD ...de tényleg nagyon jó lenne :R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#164822) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Az miert van, hogy odaerek a toronyhoz lovom es nem sebzek rajta semmit?
(bug vagy vmit csinalni kell meg? )

koszi
sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#164823) notika77 válasza sfefe (#164822) üzenetére


notika77
senior tag

Szemből azt hiszem 2000mm-es a páncélja :)
Legalábbis ez rémlik.

(#164824) Jadro


Jadro
veterán

Ebben az új módban lehet valahol állítani a preferált tanksorrendet? Kilőttek és betett a Skorpion G-vel a következő körre. Vagy azt lehet változtatni amikor várok az újraéledésre? Na majd rákukkantok ha kicsinálnak legközelebb. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#164825) Imilenni válasza sfefe (#164822) üzenetére


Imilenni
addikt

hátulról tudod sebezni

Press "F" to pay respects.

(#164826) Jadro


Jadro
veterán

Na megvan a tankválasztás. De hogy ez mekkora egy fos játékmód. Becélzott valami God arty és lőtt folyamatosan míg ki nem pusztultam. Esélytelen elbújni előle. Az a minimum hogy láncol, aztán lőszerrekesz majd kivégez. Tényleg mekkora móka. Ennyire futotta WG-től...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#164827) Imilenni válasza Jadro (#164826) üzenetére


Imilenni
addikt

Szerintem eléggé jó, hogy kérhetünk támogatást ha már FRONTLINE a játékmód neve.. :U

Press "F" to pay respects.

(#164828) sfefe


sfefe
őstag

oks, koszi.:)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#164829) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok !
kaptam valami t-32 Fl es tankot, de nem engedi a játékba.
lőszer, legénység van. miért nem engedi a játékba?

(#164830) Plasticbomb válasza Jadro (#164826) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az az arty az, amit a végén ki kell lőni. Régen 5 volt belőlük az utolsó térkép részekben. Ma egész nap arra várok, hogy eljussak végre oda, hogy kipróbáljam... Csak folyton megy egy feladat (4), és nem akarom megszakitani...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164831) Jadro válasza Imilenni (#164827) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem ez egy káosz mint a nagy pálya. Nem véletlenül van kikapcsolva az sem. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#164832) Simulacrum válasza Imilenni (#164819) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Izgalmas, érdekes, új színt visz a játékba, plusz jutalmakat ad.
Egy baja van, hogy rettentő sokáig tart, vagy nem tudom, de kb. 20 perc volt egy csata. Ha valaki nem húz semmit vagy éppen 8-as tankot, akkor jó, de így 20 perc alatt több nyertes csatám lehet váltogatott tierbeli tankokkal, mint mondjuk itt ha vesztek, minden tankom vesztes xp-t kap.

(#164833) Plasticbomb válasza Simulacrum (#164832) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Kevés a credit szorzó. Mentem egy tűrhető csatát, amire normál esetben kellett volna kapnom (a 3 tankban összesen) kb 150k profitot, kb 300k körül kellett volna legyen a bruttó, ehhez képest kaptam 224k bruttót és 80k a profitot.
De még meglesem megint, lehet elfeledkeztem visszaváltani a goldammóról az IS-3ban. Kellett

Csak olyan tankok közül lehet választani a csatában, újraspawnoláskor, amiben amúgy van legénységed, nekem van egy pár 8as prémem, és jópárból az eredetiben volt a legénység az első csatám alatt... Pedig szivesen játszottam volna velük.

A végén az 5 objective arty ágyút csak hátulról lehet sebezni, mindazoknak, akik nem próbálták ezt a módot.

Az FPS, az eleje tuti jól indult, a végét elfeledtem lesni, majd következőre figyelem.

Egyébként szinte semmit nem változott a múltkori sandbox óta.

Az ELC 90en menjetek rajta, élvezettel ninjáskodtam szét egy két "popsit".:D

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164834) Jadro


Jadro
veterán

Liberté vajon miért nem választható ebben az új csatamódban?

Szerk: Semmi. Nem volt benne legénység. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#164835) Plasticbomb válasza Jadro (#164834) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Legényeket tedd bele.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164836) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

#mindenki
A következő infók GB stream chat szekciója szülte:
-a két kapott tank a Frontline játékmód miatt vágták hozzánk (legfőképp azért hogy aki nem rendelkezik nyolcassal az is tudjon játszani)
-a felszerelt felszerelések a játékmód végeztével visszakerülnek a depóba(tölt gyors, szellőzés stb.+gondolom a fent lévő fogyócikkek is)
-az új játékmód elméletileg ~28 napig lesz elérhető (ha jól értettem minden nap 17.00-00.00, de ez nem száz :P )
-a két masinához kapott véglényeket "elméletileg" megkapjuk/megtarthatjuk.
-a boosterek elméletileg élnek ebben a játékmódban is
(én ahogy figyeltem eléggé csöpög az xp + a zsé se volt olyan rossz)
+1 extra: gondolom aki már játszott a móddal észrevette a rangok után kapott cuccokat, megtekinthető a 30as szintig kapható cuccok.(++1: 30as szint után újra lehet kezdeni a rang gyűjtést, bónusz festésért meg kötvényért)

:C remélem hasznos állatfaj voltam ;] :B

(#164837) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Én általában fanyalogni szoktam, de ez az új mód nagyon jó. Hasonló van at AW-ban is, tök jó, hogy átvették. van még egy pár dolog, amit átvehetnének....

Ezt meg kellene tartani, nem csak kampány jelleggel.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#164838) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Circon most kapott kredit boosterrel 500K nettót :Y igaz General lett 16K sebzéssel, de akkor is...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#164839) Plasticbomb válasza Zolee_70 (#164837) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Jaja, meg tarthatnák, csak javitsák ki az FPS-t.

Mert igen, kezdem a csatát 60+ (70-80 között), majd a végére 40 alá esik...

Az első csatámban vacakul kaptam, de val elfeledtem visszaváltani goldammoról valamelyik tankban, most ebben 307k brutto 175k nettóm lett, 4 tankkal mentem. Major rangon fejeztem be.

Az elején gyorsan elfoglalta az ellen a pontokat, viszont a végén eléggé belassultak, sikerült kiverni egy két részről őket elég csúnyán, a WZ-120-1G FTben kifogytam normál lőszerből, és goldammoból meg HEből is lőttem rendesen...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164840) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Jó az új mód, de a régiben meg ilyeneket lehet csinálni. :Y Régen Malinovkáért imádkoztam, ha spotos küldetés kellett, most Provincért fogok a jövőben. Hihetetlen mennyire nem ismerik még és kijönnek nyílt színre, szinte erőlködnöm se kellett. Viszont ennek a T54-lightnak brutálisan magasan van az ász szintje, mondjuk tényleg jó tank, el kell ismernem.

(#164841) Stigma.HC válasza h1mpi (#164838) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ennek a srácnak ha ment valami booster mennyi jöhetett be? 20k sebzés

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#164842) h1mpi válasza Stigma.HC (#164841) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sok, nagyon sok :)) kivéve ha goldot spammelt

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#164843) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Beraktam a csajszit a Skodába, lehet be kellene mára fejezni... :D

(#164844) BÁ Nutrition válasza Jokerdapro (#164836) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

annyira nem extra biznisz h megtarthatjuk a nulla skilles legenyseget, vagy tevedek?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#164845) lacibacsi válasza Plasticbomb (#164839) üzenetére


lacibacsi
addikt

"majd a végére 40 alá esik..."

Érezd magad megtisztelve! A chat-en mindenki szitkozódik a végén a néha 15-20 fps miatt... Nekem is 20-25 körül alakul a végén. (Mondjuk ez is 40 alatt van...)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#164846) Jokerdapro válasza BÁ Nutrition (#164844) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Magyar mentalitással minden jó ami ingyen van! :DDD Viccet félre téve ha jól láttam legalább 100as legények. :K

(#164847) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#164845) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem most a sima csata is 25 fps volt.. meg szerencse h nem inditottam boostert

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#164848) Plasticbomb válasza Simulacrum (#164840) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Sand boxon lehett anno re deploy-olni, de már nem emlékszem, hogy is volt az, vajon itt is működik?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164849) Skyhunter válasza Simulacrum (#164840) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Replay-ed van erről kolléga?

(#164850) kchryss


kchryss
addikt

Klánbónusszal próbálta valaki az új módot? Melyik szorzót adja a random csata féle alacsonyabbat vagy az sh/cw/wg torna/csapat csata/faceit féle magasabbat?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.