Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#164901) Jokerdapro válasza Plasticbomb (#164899) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hát én nem vártam meg az első halált se... utánna jobb lenne? :B

(#164902) Plasticbomb válasza Jokerdapro (#164901) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Védekezés esetén igen. Ebben a körben is rendben volt az első újraéledést követően.

Ki próbálta az M46 Patton KR-t? Most próbáltam, de rosszul sikerült a lépés, nem volt fényes vele... Szerencsére a Primo Victoria megmentette a kört. :)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164903) kchryss válasza Plasticbomb (#164902) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem minden jó csőlehajlással rendelkező "tornyozós" mobilis tank jó ehhez a módhoz mivel rengeteg olyan hely van a pályákon ahova be lehet állni és a sok játékos miatt úgyis jönni fog akit lőhetsz.
Jól működnek a light-ok és az arty-k is a nagy pálya miatt és mert ezek több harci tartalékot használhatnak, mint a med-ek és a heavy-k.
Amik nehezebben működhetnek azok a lassú heavy-k, mert sokszor kerülhetnek az oldaladba, kaphatsz kereszttüzet sok helyről és általában rád dobják el a légicsapás/artycsapás tartalékokat.

Ha jól értelmeztem a kiírást akkor ahogy lépsz előre rangokat lesz xp szorzó is. Lehet majd itt fogom húzni az oho-t.
Ma dupla xp van minden top10-es győztes csatára. Ez ebben a módban is érvényes? Ha igen akkor vajon az összetett xp-ben nézi a top10-et?

[ Szerkesztve ]

(#164904) jano_77


jano_77
nagyúr

Üdv újra itt. Végre van egy kis időm játszani és kipróbáltam az új modot.
Első blikkre nagyon bejön, élvezetes - csak ne lennének a csata előre haladtával szaggatások, akadások :O - de jókat lehet csatázni és jól is hoz a konyhára prém tankokkal. Vannak még dolgok, amire nem jöttem rá - pl a piros szaggatott vonal mögé nem lehet menni!? Én begurultam rajta és kidobott vmi kart a képernyő közepére - váltókarhoz hasonlított :F - ez mit is jelentene? Meg a szürke BOT játékosok úgy lőnek be célzás nélkül mint pinty! Csak lestem.
Összességében élvezetes, jó móka! Tetszik eddig. :K

apropó arty: ebben a modban is lehet teljesíteni az Obj.260 és társai küldiket!? pl a találj el és sebezz 3 tankot egyetlen lövéssel 2x!?

rangok: milyen szintet lehet elérni reálisan egy csata alatt? Mert nekem eddig a Százados volt a legjobb - az gáz? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#164905) #77646080 válasza jano_77 (#164904) üzenetére


#77646080
törölt tag

Kepessegeidtol fuggoen az elerheto maximum a Tabornok.

(#164906) Darkness1 válasza kchryss (#164903) üzenetére


Darkness1
aktív tag

A randomban élő napi küldik ebben a módban nem élnek, pl. hiába nyersz, az első győzelemért járó dupla/tripla szorzót nem kapod meg. Az elért rang alapján jár XP bónusz, erre érdemes hajtani. Én pl. egy alkalommal tábornok lettem és összesen 9K XP-t kaptam (nincs most premiumom), ami a használt tankok között megoszlik.

jano_77: a személyes küldiket nem lehet teljesíteni.

[ Szerkesztve ]

No stress, no work Today!

(#164907) kchryss válasza Darkness1 (#164906) üzenetére


kchryss
addikt

Kösz a választ. Akkor a mai dupla xp-s küldi miatt jobb lesz randomban tolnom. Viszont tankhúzásra jó lehet majd ez a mód. Holnap tesztelem oho-val.

(#164908) Darkness1 válasza kchryss (#164907) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Én a T44-et húzom itt, ma két meccsen 4.5K XP-t szedtem össze rá. Szimpatikusabb itt húzni, mint randomban, szinte folyamatos T10 mellett.

Az OHO talán necces lesz, mert lassú, de próbáld meg, kíváncsi leszek mire jutsz vele. Nekem a Liberte jött be a legjobban itt, meg a T44/T44-100/T54 mod. 1 és a spagetti tank.

[ Szerkesztve ]

No stress, no work Today!

(#164909) jano_77 válasza #77646080 (#164905) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi.

Hogy a pékbe lehet sebezni 15K-t egy csata alatt?!? Mostaniban sikerült 9K+ elérnem, de a Lorr40t-el szinte folyamatosan lőttem és sebeztem is, de csak ennyire tellett!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#164910) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Szevasztok, szeptember ota eloszor itt (17k hozzaszolas azota), mostanaban lett ujra gepem amin jatszani tudok, mi ez a 2 premium 8as tank a garazsomban ? valami orosz med, es amcsi T-32, ezekkel mit kell, mit lehet csinalni ?
Mentem par kort az uj olasz tankokkal, el is jutottam a 2-es szintre :DD

(#164911) kchryss válasza jano_77 (#164909) üzenetére


kchryss
addikt

Légicsapást ha jó helyre dobod az 1 alkalommal pár ezer sebzés is lehet.

(#164912) #77646080 válasza Antonius1978 (#164910) üzenetére


#77646080
törölt tag

A Frontline modhoz kaptad oket. Nezd meg a jatek feluleten belul, reszletes utmutato van hozza. :)

(#164913) Antonius1978 válasza #77646080 (#164912) üzenetére


Antonius1978
addikt

Okes, koszi, amugy meg visszagorgettem az egesz oldalt, es visszaolvastam, igy mar nagyjabol sejtem hogy mi ez, majd holnap ki is probalom, amugy azt is eszrevettem hogy meg lehetett szerezni valami 8as olasz premtankot...kar hogy engem az ilyesmi mar nem vonz, nincs idegem annyi idot elcseszni a jatekkal (foleg mert nem is vagyok jo jatekos, es hosszabb idobe telne), raadasul utolag azt is megbantam, hogy elkoltottem egy adag penzt a jatekra (nem sok, 150 font) de a GOG oldalon tudtam volna venni ebbol az osszegbol 10-20 jatekot :D, de szerencsere meg idoben eszheztertem, es immar van Witcher 3, Fallout 3 es meg par aprobb jatek, nagyon-nagyon jutanyos aron :D

UI : lattam valami riportot egyszer, hogy jonnek a lengyel tankok, es talan utanna esetleg lesz valami finomvegyes ag is, amiben magyar tankok is lesznek ? tud errol valaki valamit ?

(#164914) Emu


Emu
őstag

Sikerült végre nyerni egy Frontline-t! Hip-hip hurrá!
Egy ismerőssel egy szakaszban toltuk, és mikor kiürült egy oldala a pályának betoltuk az egyik ágyút, majd hátulról az egész pályát megkerülve még egyet. Az utolsó kicsit necces volt, mert hiába lehetett lőni, a sok piroska szemből próbálkozott :O

Alkalmas tankok: nekem bejött a T32FL, Mutz, Spagetti, IS3, meg a T44FL is egész jól adja. Ellenben a VK100, IS-M katasztrófa. Túl lassúak...

(#164915) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ezek a csapatok....szokasos.


Hogy a t*kömbe lehet 600-at sebezni ennyi ido alatt. :W

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#164916) Imilenni válasza wwenigma (#164915) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát, ma csak 1-re volt időm, de érezni sajna minden nem éppen jó játékos ezzel a móddal játszik, és féltik a HT-k HP-ját :(
Hiába van újra éledés, sokszor úgy van vége a meccsnek hogy az alsó 5-6 ember 1-2 sebző találattal végez. Úgy hogy egy másik tankot sem hozott be.

Press "F" to pay respects.

(#164917) jano_77 válasza Emu (#164914) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hogyan lehet lőni a "fő gonosz" löveget!? Csapattárs T25 pilot1 simán lőtte, nekem nem engedte elsütni a "ravaszt" Miért lehetett ez? :F Sikerült egy Őrnagy rangot összekaparni végre 12K+ sebzéssel.

Mi a pöcs!? Tűzszünet van érvényben! Na aki most akarja kipróbálni, az rábatyott. :U
Én úgy is épp aludni indultam volna. Holnap újra lakás felújítás, csinosítás lesz - még mindig. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#164918) #77646080 válasza jano_77 (#164917) üzenetére


#77646080
törölt tag

17 oratol 0 oraig tart a Frontline, hetvegere igertek hosszabb jatekidot. :)

(#164919) kchryss válasza Emu (#164914) üzenetére


kchryss
addikt

Az a baj, hogy a wg nem fogja fel, hogy ezek a játékmódok túl bonyolultak az átlag játékosnak. Az átlag játékos még a sima támadás/védekezés csatamódot sem érti és sokszor a támadó oldalon bekempel és csodálkozik, hogy vereséget szenved amikor lejár az idő.
Az ilyen "bonyolult" játékmódok sosem fognak sikeresek lenni. Főleg akkor ha csapatmunkára épülnek. 15v15-ben sem tudnak csapatban gondolkodni a random játékosok akkor hogy tudnának 30v30-ban ahol a sajátodon kívül még 4-5 zónát szemmel kéne tartanod és taktikailag megfontolni hogy melyikben milyen szerepben lenne a legnagyobb hasznod. Szerintem a játékosok 90%-a azt se tudja mik a szabályok és mit kéne itt csinálnia csak megy előre és lövi a pirosakat(ellenfelet).

Ez a játékmód akkor lenne jó ha mondjuk speciálisan csak klánok számára csinálták volna és mondjuk CW helyett menne a global map-on. Ott lenne lehetőség taktikázásra, mikor melyik zónát hol nyomják meg, hogyan védekezzenek és ilyesmik.

Ez szerintem ugyanolyan bukás lesz mint a rampage mód volt régebben és mint amilyen a sima 30v30-as nagy pályás csatamód amit majdnem mindenki kikapcsol.

Ha majd jön az a tervezett battle royal féle mód. Na az majd be fog jönni átlag pistikének is. Ott egyszerűek a szabályok, mindenkit lőni kell akit látsz. És mivel mindenki mindenki ellen van így nincs csapatjáték sem. Az majd tarolni fog szerintem.

(#164920) jimmy74 válasza kchryss (#164919) üzenetére


jimmy74
őstag

Az nem jó!A BR mód
Ott hogy fogunk bekèkülni akkor?? :DDD

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#164921) Gyuri27 válasza kchryss (#164919) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nézd aki annyira bot, hogy olyan helyre álljon ahonnan a spotot tudja lőni. Meg megy a többivel egy oldalra mint a birkák. Annak kb mindegy.
Látod csata közben, hogy a lemingek bár kétszeres a túlerő nem mennek előre. Aztán spotból meg az arty szétszedi őket.
Vagy amikor szembe 3 tank. Ti vagytok hatan. De nem jönnek be veled. Féltik a hp-t. Aztán mikor meghaltál egyesével mennek megbosszulni. Majd sebzés nélkül meghalnak.
Ehhez mennyi ész kell?
Az is tisztán látszik, hogy a játékosok többségénél a minimap csak disz. Funkció nélküli ficsör.

Mivel ezt a retek e50m-t nyuzom tisztán látszik ez.
Olyankor mikor van 2-3 normális ember aki supportol simán lehet csinálni 3-5k sebzést meg majd ennyi spotot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#164922) sequator válasza kchryss (#164919) üzenetére


sequator
senior tag

Minden szavaddal egyetértek. :( Még az egy zászlós Encounter módot sem tudják megérteni sokan. Mondjuk ennek is lehet köze ahhoz, hogy nem nézik a térképet és észre sem veszik a zászlót.
Viszont Vér Istvánéknak jól néz ki a csata összesítőn, hogy egy csatában milyen sok kreditet meg XPt kapott. Öröm bódottá van.
Azt már nem fogja fel, hogy egy ilyen csata ideje alatt T5ben többet is összeszedne.

A másik, amit a WG elért ezzel, hogy a T8as tankok ismét többet kerülnek T10be, mert sokan most az új módban tolják, így randomban kevesebb T8as maradt :(

sautia

sequator

(#164923) Simulacrum válasza kchryss (#164919) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Így, így. Nem tudom a WG ötlete-e a 15-15-ös random meccsek 15 perc alatt, de zseniális. Szerintem a legtöbb embernek ez fekszik. Ha csak egy meccsre van időm, akkor csak egyet megyek, tudok rossz csapatba is érvényesülni valamennyire, ha mégse, na bumm 4 perc egy csata és mehetek a következőbe.

Mint korábban írtam, jó ez a Frontline, de ahogy írod, a többség nem fogja érteni és nem akar 20 percig vacakolni, majd vereség után kevés max. 8-as tankra xp-t kapni, mert valamilyen ágakat húznak és ha nem pont a 8-asnál tartanak nem éri meg ebben a módban játszani.

(#164924) BÁ Nutrition válasza Antonius1978 (#164910) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Jol tetted a kihagyast, szerintem folytasd. Ugyanugy manipulalt a jatek mint korabban. Tegnap jatszottam kicsit a gta5el es je, nem kaptam agyergorcsot. Fura is volt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#164925) #77646080 válasza Simulacrum (#164923) üzenetére


#77646080
törölt tag

Egy regebbi fejlesztoi hirrepeszben elmondtak, hogy hosszu kiserletezes eredmenye a 15 perc ideju, 15-15 elleni kiosztas. Szoval nem annyira otlet, inkabb kitarto probalkozasok vegeredmenye. :) Ok is ugyanarra jutottak, mint te: a felhasznaloknak es a jatekmenetnek ez az optimalis. Probalgattak tobb idot, vagy kevesebbet, tobb tankot stb szoval vegigneztek lehetosegeket.

Volt olyan fejlesztesi korszak es benne team, aki ezzel foglalkozott. Eredmenyesen. :)

Sajnos, azota sok viz lefolyt a Dunan es szerintem rossz iranyba ment el par dolog. Pl. kapitalis hiba volt a korabbi palyafejleszto team szelnek eresztese - azota javareszt egysiku, varosi palyak erkeztek, ha pedig problemas mappal talalkoznak, inkabb kiveszik, mert nem kepesek normalizalni. :( Pedig csak ugyanugy kitartoan kellene probalgatni, tesztelni oket mint anno tettek a csatak idejevel es jatekosok szamaval, ami sikeres megoldast hozott. Anno, regen... *sohajt*

(#164926) Enter65 válasza #77646080 (#164925) üzenetére


Enter65
senior tag

Milyen szép is volt akkor.. :K
De már annyira elszállt a fejük(nem az agyuk!!), hogy inkább kirugják és felveszik a kevesebbet kérő szakmailagvel nem ismert idiotákat! :W :O

Nah de mindegy.. megy a szakaszozás a Frontline-ban?

(#164927) KisApám válasza wwenigma (#164915) üzenetére


KisApám
addikt

De legalább ad egy kis pénzt, meg XP-t :DDD
XVM-be beszámítanak ezek a csaták?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#164928) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezzel az ammorackel meg is lett az IS-7 :DDD Szerintem átköltözök az IS-4-ből...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#164929) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tegnapelőtt Circon streamjében szó volt arról, hogy a T-44 FL és a T32 FL valójában prémium tankok, bármilyen legénység mehet beléjük (persze a szokásos szabályokkal), és prémium creditet is termelnek. Nem próbáltam ki, de csak nem hazudtak.

Amúgy a nagy pennel rendelkező, tornyos prémiumokkal nagyon jól lehet keresni az FL módban (Patriot és FV4202 is jó, de főleg a Patriot). Kiemelkedően jó még az olasz prémium, és az S1 (főleg, ha a védő csapatnál vagy).

[ Szerkesztve ]

***

(#164930) #77646080 válasza ollie (#164929) üzenetére


#77646080
törölt tag

Valóban így van: nekem a T32 fl-ben az M103 és a T-29 (US) magasan képzett srácai vannak. A T-44 fl-ben pedig az Obj 430U legénysége telepedett meg. Számolja a prém. kreditet is.

(#164931) ollie válasza kchryss (#164919) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig ez a játékmód nagyon el lett találva, sokkal jobb, mint a random. Az egyik előnye, hogy "bármennyi" tankkal mehetsz, így ha hibázol, nincs vége a játéknak, szépen keresel vele, mert ugye a végéig a játékban maradsz, és végig sebezhetsz, csak tier 8-as tankok vannak, és meglepő módon nem divat a gold spam sem. Plusz ott vannak az extra nyeremények, bondokat is kaphatsz, meg némelyik szinten credit boostert is. Amióta ez megy, nem is tolom a randomot, mert minek?

***

(#164932) h1mpi


h1mpi
nagyúr

M41 GF-nek mindig is 830 votl a lőszer sebessége? Mostanában egyre jobban zavar, hogy ennyire lassú...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#164933) Simulacrum válasza #77646080 (#164925) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Egyetértek, nagyon hiányzik, hogy több és jó pálya legyen. Még azt is meg merem kockáztatni, hogy inkább legyen egy pálya rosszul kiegyensúlyozott, de legyen. Azaz jelenleg kevés pálya rotálódik. (Mondjuk most az LT-15 miatt jól jött, hogy jóval nagyobb esély volt így Malinkovkára és Prohorovkára). Én egyedül Dragon Ridgét nem szerettem, minden más pálya legalább semleges kategória volt.

(#164934) inferno88 válasza ollie (#164931) üzenetére


inferno88
őstag

Azon én is csodálkoztam, hogy az elképesztő mennyiségű rám kilőtt skulóból nagyon kevés volt a prém. Még akkor is, mikor össze-vissza pattogtak a mod 1-emről.

@Simulacrum: Nagyon szar, hogy ennyi pályát kivettek a játékból, hiába unbalanced egy pálya, ha egyszerűen változatosságot hoz és mégis élvezet vele játszani, főleg ha nem piroska az ember és átlátja a helyzeteket.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#164935) jr1994 válasza h1mpi (#164932) üzenetére


jr1994
addikt

Igen.

Simulacrum: ne is mondd, tegnap asszem 11 random csatából háromszor voltam erlenbergen, meg legalább kétszer karélián.

Kipróbáltam én is a frontlinet, nekem a revo is adta. De csak egy csata volt szóval főleg csak pislogtam hogy mi merre hány (kilo)méter :D nyolcassal ez elég jó most. De azért elsőre egy elég volt belőle, kicsit fárasztó egy 22 perces csata :D
Arra rájöttem hogy a felderítő képességnek sok értelme nincs. Elnyomtam vagy háromszor, egyszer jött belőle úgy 800 spot. Akkor már inkább küldöm én is a tüzérséget.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#164936) ImpersonatoR

Szerintem a védők előnyben vannak a támadókkal szemben ebben a módban.
Főleg az utolsó fázisban szokott elmenni a dolog amikor mar az agyukat kéne sebezni hátulról.
Egy jó TD vel iszonyat kacsavadaszatot lehet rendezni védőként hátulról, mert itt vannak távolságok, van hova bújni.

(#164937) ollie válasza ImpersonatoR (#164936) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Általában mindig könnyebb védeni, mint támadni. Viszont tegnap már azt vettem észre, hogy a támadók egyre gyakrabban jönnek rá, hogy koncentrálniuk kell az erejüket (az egyik frontról sokan átmennek a másik kettőre), így ott túlerőben gyorsabban tudnak haladni.

***

(#164938) Antonius1978 válasza BÁ Nutrition (#164924) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem teljesen szandekosan tortent hogy felhagytam a Wot-al, hanem az tortent, hogy szeptember vegen a GOG-on nagy akcio volt, 14 fontert megvettem a Witcher3 Gold Editiont, es persze azonnal nekiugrottam jatszani, reggeltol estig amint az idom engedte, mert nagyon lebilincselo, aztan ugyancsak vagy 10 fontert vagy kevesebbert megvettem a Fallout3 Goty valtozatot, es a Witcher mellett meg azzal is toltam.
Aztan, ha esetleg tisztaban vagy vele, de ha nem, mondom en, hogy januar februarban a raktarakban nem igen van melo, igy 2 honap alatt csak par napot dolgoztunk es ezert el kellett adjuk a szamitogepet (es minden egyebet) amin jatszodtam, most nyilott lehetoseg hogy ujra legyen gep amin jatszani tudok.
Az a baj, hogy meg rengeteg celkituzesem van a jatekban, de az en tudasommal, es immar premium nelkul lassan lehet haladni, es mar nem igazan van mindig turelmem...(akarok olasz, csehszlovak, sved, japan vonalat fejleszteni, aztan akarok 5 es10 szint kozott kulonbozo nemzetekbol light agat fejleszteni, orosz med ag, amcsi med es nehez ag, mondjuk itt csak 1 lepesre vagyok a 10esektol, es tarsai, ami most nem jut eszembe, de egyszoval sok ido kellene mindezekhez).

(#164939) Emu válasza jano_77 (#164917) üzenetére


Emu
őstag

Fogalmam sincs :N
Eddig bármikor eljutottunk a végjátékig (2 alkalom :DDD ) nekem engedte sebezni oldalról és hátulról is.

@kchryss sajnos igazad van, tegnap az utolsó csatában arra jöttem rá, hogy hagynom kell az egész győzni akarást a fenébe. Frankón lehet bujkálni, oldalról csipegetni, arra jobban adja az xp-t és a szinteket is. Sajnos nekem a spagettin nincs még 6. érzék, így nem mindig találom el, hogy mikor kerültem spotra - apropó spot: nem értékeli a rendszer kellően sem xp-ben, sem kreditben, sem rangban kifejezve - de nagyon lehet vele darálni. Ilyenkor jól jönne egy Lor40t, vagy egy S1, esetleg FV4202.

@jr1994 ha újra kezdhetném, én először a tank boostot raknám ki szerintem, ha egyedül játszol az van legjobban a hasznodra.

[ Szerkesztve ]

(#164940) jr1994 válasza Emu (#164939) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi a tippet! :R Én is gondoltam, hogy jó lehet.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#164941) ollie válasza Emu (#164939) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Redditen azt írják, hogy a gyorsabb capture a legjobb választás.

***

(#164942) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ebben a módban még az Fcm50-el is végre lehet normálisabb köröket menni, évek óta nem használtam szegényt. Most viszont a rengeteg lehetőség miatt szinte bárhonnan lehet vele osztani az áldást.

Mennyi jó térképet kivettek egyébként régebbről. Legalábbis én nagyon sokat szerettem a régiek közül.
Northwest, South Coast és Port (ezeket különösen szerettem) Severogorsk, Pearl River, Dragon ridge, Komarin még ez is bizony :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#164943) ooloo válasza jano_77 (#164904) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

A Te neved a wot -ban a farkasjano ? ha igen akkor szerepelsz ( a neved említésével ) az egyik streamer videójában ( Daniboy 1998 ) .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#164944) #77646080 válasza Stigma.HC (#164942) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ezek kozul Pearl River a szivem csucske volt, hianyolom is. Komarinhoz szinten sok, nosztalgikus kellemes emlek fuzodik, meg abbol az idobol, amikor kezdtem a jatekot. :) Severogorskot teljesen elfelejtettem, de sikerult felidezni es jo volt nekem. Port detto, ezerszer inkabb, mint Stalingrad...

(#164945) Antonius1978 válasza Stigma.HC (#164942) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem egyedul Northwest es Severogorsk nem tetszett annyira, a South Coastot imadtam, a tobbit szerettem, kar valoban hogy nincsenek bent...
Ideje lenne vagy visszategyek oket, vagy tervezzenek tobb uj palyat, igazan johetne egy Debrecen - Alfoldi pancelos csatahoz kotheto terkep is pl.

German_TD ah, Pearl River, jo volt ott a KV-4-el tolni, jo kis nehezpancelos csatak voltak a jobb szelen...
Komarin nekem is nosztalgikus, sokat kerultem arra a palyara az 5os T-34-el kezdo koromban :D

[ Szerkesztve ]

(#164946) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Van valami tutorial a Frontline módról? Fogalmam sincs hogy kell légitámadást kérni

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#164947) Gyuri27 válasza #77646080 (#164944) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mindig is baj volt a mapokkal.
Kevés volt. Unballanced. Aztán ahogy váltaztak a dolgok nem voltak modernizálva. Rosszul is pörgette őket.
Megannyi gond.
Azt gondolná az ember, hogy 7 év után van min 10-12 jó minőségű map (az esetleges 1-3 tiltóról nem is beszélve). Na nem így van.
Holott szerintem ez jobban (ráadásul pozitivan befojásolná a játékélményt) mint a hd tankok.
Meg hogy vannak repcsik az égen. Meg milyen szép zöld is a fű.

Amd - Radeon - Ryzen

(#164948) kchryss válasza h1mpi (#164946) üzenetére


kchryss
addikt

Angol leírás: [link]

Illetve a játékon belül egész jó leírások vannak.
Harci tartalékok: Mielőtt bemennél a csatába a garázsban kell betölteni ezeket a tartalékokat minden tankhoz előre amivel majd menni fogsz. Miután fent kiválasztod a frontline módot minden alkalmas tanknál a kötvényes direktíva mellett lesz egy új négyzet ott lehet beállítani a harci tartalékokat.
Arty-hoz és light-hoz 3-at lehet berakni, td-hez 2-t heavy-hez és med-hez 1-et.

(#164949) #77646080 válasza Antonius1978 (#164945) üzenetére


#77646080
törölt tag

Komarin nekem is nosztalgikus, sokat kerultem arra a palyara az 5os T-34-el kezdo koromban

Ugyanazokat éltük át, ezek szerint közel ugyanakkor is. :) :) Szintén a tier V-höz és az orosz med, illetve heavy ághoz kötődnek akkor pozitív (és mega-noob :DDD ) élmények. Pearl River dettó, amit írtál, az az ütköző pont baromi jó volt nekem (is). Namost South Coast nem rémlik, de megnézem a neten... És meg is van! Yepp, hogy mennyit toltam ezen is és milyen réééégen volt! :)

(#164947) Gyuri27 - Teljesen igazad van, úgy gondolom. Annyira nem volt elszúrva egyik sem, hogy ki kellene venni; inkább lennének benne a forgásban, az értelmesebb lenne. És dobna a változatosságon. De nem... kidobták a hozzá értő (de több pénzért dolgozó) fejlesztőket, helyükre jöttek a kisebb pénzért vackot (sem) csináló arcok. :((( Azt megérteném, ha mondjuk 1-2 hónapra kivennének mapot, amíg JAVÍTJÁK és jöhet vissza. E helyett mi van? Közlik, hogy nincs egyensúly, inkább kivesszük és meg van oldva. Szerintük... De ez nem igaz, nincs megoldva, csak a szőnyeg alá söprik.

[ Szerkesztve ]

(#164950) h1mpi válasza kchryss (#164948) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.