Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#164751) BigStraw válasza Greentea (#164750) üzenetére


BigStraw
senior tag

Németeknél a páncélvadász vonalat viszem, meg akarom a Maus-t majd.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#164752) Greentea


Greentea
senior tag

Na akkor abbahagytuk jó pár napig a játékot! :C :))

2x2 néha 5

(#164753) jano_77 válasza h1mpi (#164749) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm szépen :B :R

#164752 Greentea: hatalmas gratuláció :C

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#164754) Simulacrum válasza Greentea (#164752) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Gratula! :R

A kérdés az, hogy az LT-13 vajon bugos-e vagy én nem értek valamit jól, bár angolul is ez van írva: 3000 spot és 2500 sebzés akár szakaszban is. Nos nekünk ez meg volt, mégsem adta meg. Tudja valaki, hogy mi lehet a gond, illetve ha nincs gond, akkor a supportnak van értelme írni?

Arra tudok egyedül gondolni, hogy a láncolás talán nem számít, csak a tiszta spot?

[ Szerkesztve ]

(#164755) Simulacrum válasza Simulacrum (#164754) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Közben megtaláltam angol fórumon, jól gondoltam sajnos a láncolás nem számít. Így azért nem lesz annyira könnyű, megint várhatom Prohót vagy Malit. :D

(#164756) Greentea válasza jano_77 (#164753) üzenetére


Greentea
senior tag

és (#164754) Simulacrum
köszi szépen! :)

2x2 néha 5

(#164757) Stigma.HC válasza jano_77 (#164748) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

De el ám :DDD Legalább pattintani még tudott ha valaki belemászott a képedbe vagy mentél vele előre disznó módjára, na de ezek után majd :D
Vagy úgy is tekinthetünk rá, hogy inkább átdolgozzák sniper tanknak, ha már az utódja is hasonló szerepet fog betölteni a paraméterek alapján.

Greentea

Gratulálok! :R

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#164758) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Annyira megszerettem az OBJ257-et, hogy az IS7-re inkább az IS4 legénységét áldozom be :B

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#164759) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Többször előfordult már és féltem, hogy most is ez lesz és be is következett. Nevezetesen, hogy annyira utálok egy tankot, hogy ezt a WG "megérzi" és direkt kicsesz velem és olyan csatákat megyek vele, hogy elkezdek gondolkodni a megtartásán. Tegnap egy 6000 sebzés feletti ász kör jött össze, most meg ez, pedig még csak tegnap kapcsoltam be ezt a küldetést és úgy voltam vele, hogy ez úgy is hónapokig bent lesz mire a gyújtás és a sok sebzés egyszerre összejön, erre szinte azonnal meglett ezzel a "nem szeretem" tankkal. :DDD
Akkor is tartom, hogy annyira mackós, hogy nem közepes, inkább nehéztank szinten mozog és az ágyújával olyan homályokat lehet lőni, még mindig jobban kézre áll a WZ-120. De a lapossága, a jobb kamója és a kemény feje azért tényleg az erőssége.

[ Szerkesztve ]

(#164760) Gyuri27


Gyuri27
félisten


2457 az átlag 2730 helyett. Persze miért is "járna" nekem az utolsó küldi a t55a-hoz.
Szóval aki hisz itt még a randomban az menjen orvoshoz sürgősen.

Amd - Radeon - Ryzen

(#164761) adamgreen válasza jano_77 (#164748) üzenetére


adamgreen
senior tag

El ám de nagyon

[link]

(#164762) Remus389


Remus389
veterán

Amikor a kis csóró lúzer olasz tank megtáltosodik [link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#164763) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!

Nagyon nincs időm játszani a játékkal, csak így hétvégente inkább pár órára csak, de valami borzoalom amult hétvége azelőtti és mostani is...
9 vereség zsinórban...és fél perces csaták....
vicc, komolyan mondom...

WOT: kissio

(#164764) Viktoár válasza Dr.Én (#164763) üzenetére


Viktoár
addikt

Mostmár játszhatnál tier 3 felett is. ;] :DDD

Üdv:Viktor

(#164765) Dr.Én válasza Viktoár (#164764) üzenetére


Dr.Én
veterán

megpróbálom , de ott félek :D :P
helyzet jobb nem lett...csak vereség, vereség hátán :U

WOT: kissio

(#164766) Viktoár válasza Dr.Én (#164765) üzenetére


Viktoár
addikt

Amúgy igazad van, full kretén játékosokkal tud összerakni.
Maximum 2-3 ilyen játékost még talán lehetne kompenzálni de ennyi ökröt egy rakáson.....

Pár napja t5-t7-ben játszom mert a kis elc-el csinálom a t28 concept küldiket. Ezen a szinten nem ritka a 15-2 és társai. Agyrém! :Y

A jó hír viszont hogy elc-el volt 4200 spot dmg-em malinovkán ami már a 15-ös küldihez is elég lett volna.. :C

Üdv:Viktor

(#164767) Dr.Én válasza Viktoár (#164766) üzenetére


Dr.Én
veterán

Kreditet akartam össze harácsolni....de így nem megy....

Az szép....Nekem is neki kellene álnom végre megtanulni a light tankok használatot...egyenlőre szenvedek vele...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#164768) Viktoár válasza Dr.Én (#164767) üzenetére


Viktoár
addikt

Én sem tudok könnyű tankkal jól játszani csak ez az elc amivel úgy ahogy megy. Ez nem igazi könnyű tank inkább sunnyogós td. :)

Üdv:Viktor

(#164769) h1mpi válasza Dr.Én (#164763) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem reggel meg 5/5 win, 2300-as wn8-al :) szóval van másik oldal is ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#164770) galervin93


galervin93
őstag

Négy napja nem léptem be a játékba, most megtettem, és azt vettem észre, hogy nullán áll a kreditem, miközben legutóbb még volt vagy 10 millió. Tapasztalt valaki ilyet az új patch-csel (1.0.1.0)?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#164771) galervin93 válasza galervin93 (#164770) üzenetére


galervin93
őstag

Egy ki-belépés megoldotta, elnézést, hogy előbb kérdeztem, mint próbálkoztam... Már a ticketet írtamp edig...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#164772) Dr.Én válasza h1mpi (#164769) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen...várom már én is... :)
talán majd most...tolok bele most pár órát majd...hátha :B

(#164768) Viktoár
T55A küldik miatt már nagyon jó lenne megtanulnom... :)

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#164773) Greentea


Greentea
senior tag

Méghogy Province pályán nem lehet spotolni! overall 8k dmg is meglett.

2x2 néha 5

(#164774) ollie válasza Simulacrum (#164759) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A top motor megvan már hozzá? Mert ha nem, akkor azért érzed annyira lomhának.

***

(#164775) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Remélem lesz az Olaszoknál táras arty ezzel a töltésmechanizmussal :DDD az fun lenne ;]

Más: most nézem a streamen 1515 base xp a 8-as olasszal csak 1. osztály :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#164776) #77646080 válasza h1mpi (#164775) üzenetére


#77646080
törölt tag

+1 táras arty, úgy köllene ide, mint egy falat kenyírke… :DDD Ne aggyá má' nekik ötleteket... ;]

(#164777) h1mpi válasza #77646080 (#164776) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na mind1 addig segítek lehozni a csatákat a csapatnak :DDD folyton kapom hogy aimbotozok ;] mondom artyval hogy???? :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#164778) Simulacrum válasza ollie (#164774) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Meg, persze, sokat nem adott hozzá.

Province-ra eddig háromszor kerültem, mindet nyertük, simán átmentem, lőttem, spotoltam mindenkit a bokorból. Túl egyértelmű az a pálya, még sokan nem ismerik és kitámadnak a saját oldalukon, ami butaság. Saját oldalon csak védekezni kell.

A WG belegondolt abba, hogy ezek a saját küldetések, amik szakasszal is teljesíthetők mennyivel egyszerűbbek azzal, hogy meccs közben is lehet szakaszt létrehozni? Simán rábökök a 6 killes csókára és megvan a 8 kill, elég csak kettőt hozzátennem. :)

[ Szerkesztve ]

(#164779) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Na alakul a masina :DDD Szegény 113 full hp-ról robbant ;]

(#164780) Norbika88


Norbika88
senior tag

Ugye csak placebo, hogy amint boostert rakok be, minden mecs az első 1 perben már 0-8 az ellenfélnek. :(

(#164781) #77646080 válasza Norbika88 (#164780) üzenetére


#77646080
törölt tag

Néha nekem is így jön ki a lépés, máskor pedig tök jól adja a szorzóval. Ez ilyen hullámzó.

(#164782) h1mpi válasza Norbika88 (#164780) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az mert én mindig nyomom és ma 100% a WR de volt havi 60% is

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#164783) Norbika88 válasza h1mpi (#164782) üzenetére


Norbika88
senior tag

Akkor nekünk egy szakaszba kell dolgoznunk :D

(#164784) Gyuri27 válasza Norbika88 (#164780) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván.
Ma mentem elég sok meccset. A döntő többségében még mindig a 4-5 perces alázások mennek.
Vagy épp a végtelen camp.

Amd - Radeon - Ryzen

(#164785) Norbika88 válasza Gyuri27 (#164784) üzenetére


Norbika88
senior tag

Akkor mára ezt dobta gép.
Nem erőltetjük tovább ma.

(#164786) Simulacrum válasza Gyuri27 (#164784) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Számomra az az érdekes, hogy T10-ben is. Nem szoktam ott játszani mostanában, csak a MT küldetések miatt megyek ennyire fel, de hihetetlen, hogy még itt is simán szabadon hagynak oldalakat csapatok.

(#164787) kchryss


kchryss
addikt

Ha valaki akar egy jót röhögni nézze meg ezt a csatámat: [link]

A csodálatos fizikának köszönhetően felmásztam a falra a su101-gyel. Jött a megmentő a mod1 személyében aki egész csata alatt tologatott egyik sarokról a másikra, de a végén mindig elkefélte és nem tudott talpra állítani. :DDD

(#164788) h1mpi válasza Simulacrum (#164786) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A tier6 és a tier10 ugyanaz a szinvonal. Néha funolok kicsit lejebb, de amikor vissza megyek 9-10-be nem érzem, hogy javulna. De miért is javulna, amikor már ennyi év alatt a sok piroska is tier10-ig ki van fejlődve.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#164789) BigStraw


BigStraw
senior tag

Szeretném kérdezni, hogy orosz nehezeknél T-150 vagy KV-2 éri meg jobban? nem akarnám tovább vinni vele a vonalat, csak farmolgatni vele? Vagy egyikkel sem érdemes?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#164790) h1mpi válasza BigStraw (#164789) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Talán a KV-2 abban benne van a fun faktor és onnan át lehet még menni az orosz arty vonalra is, ha vannak ilyen terveid. A T-150 nem rossz, de ha nem toptier szétszedik, mint foxi a lábtörlőt...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#164791) BigStraw válasza h1mpi (#164790) üzenetére


BigStraw
senior tag

Akkor a 150 felejtős. Bár nem tudom, jók az orosz artyk? Amerikai vonalat viszem abból.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#164792) Plasticbomb válasza BigStraw (#164791) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem árt ha van, nem rossz az S-51, de csak akkor élmény, ha a random épp mellé áll. KV-2vel általában jó játszani, kivétel, amikor a random kifejezetten ellene van, de ha türelmes vagy, még akkor is bead lövéseket, amik mosolyt csalnak a szádra. Csak nem szabad vele rohanni, 20 sec töltésidő van a 152MM DERP ágyún, a többivel meg annyira nem érdemes funolni.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164793) BigStraw válasza Plasticbomb (#164792) üzenetére


BigStraw
senior tag

Azt észrevettem, hogy a türelmes játékosoknak szánták, de viszont, jó nagyot üt, ha üt :D

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#164794) Plasticbomb válasza BigStraw (#164793) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Inább úgy mondanám, hogy 80%éka a játszott csatáknak jellemzően jó vele, csak mindig alkalmazkodni kell a leosztásoz. Csak akkor menni elől, ha top tier vagy, és akkor is ésszel, sosem egyedül, ha meg van bármi ami magasabb tier nálad, akkor support, másod sorból, esetleg harmad sorból, és lehetőleg mindig megválasztani a célpontot, pl egy rhm td és egy t32 között én pl az rhmet választom, ok: puha, ésrengeteg modulsérülést vihetsz be neki, kisebb eséllyel fogja a tieidet püfölni, T32-t meg csak akkor, ha nincs más, viszont mivel HE ammót lősz, igy te mindig tudod sebezni, mégha cak kicsit is.
A 152mm ágyúval sosem lősz AP-t. Lehet nálad mondjuk 5 darab (és akkor már a "goldammo" verzióból tegyél be 5öt, de csak másodlagos lőszernek), de a lőszer készleted maradéka kifejezetten HE! Tedd az egyes pozicióba, igy mindig azzal fogsz ezdeni, nem kell figyelni, hogy átváltsd. Igy lesz majd fun a KV-2.:)
Youtube

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164795) Enter65 válasza Plasticbomb (#164794) üzenetére


Enter65
senior tag

Jó kis replay.. :C nah akkor én is elkezdek arra menni irányvonalban. :K

(#164796) h1mpi válasza Plasticbomb (#164794) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha lenne egy 2-3 skilles személyzetem vissza venném néha funolni, de sokan azt mondják a japó 6-os jobb már.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#164797) adamgreen


adamgreen
senior tag

Júniusi top of the tree szavazás már megy . Heavy tankok leszenk a főszeperlők.Máris a 705A és a Super Conqueror vezet. Nem is értem miért

[link]

;]

(#164798) jano_77 válasza adamgreen (#164797) üzenetére


jano_77
nagyúr

Dobtam gyorsan egy voksot a 705A-ra, hogy javítsam az arányt.
S.Conqueroron úgy is rajta a karácsonyi kedvezmény, így olcsóbb már nem lesz. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#164799) Plasticbomb válasza h1mpi (#164796) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nekem sem volt bele legénység, Most már a 2ik skillt fejezik be, és volt jó pár élvezhető csatám vele. Amikor a Togot 900as maflással megkináltam, meg még fel is gyújtottam, vagy amikor valamelyik high tier szöcskét delete-elem...:D Visszavettem miatt még a Hellcat-et is, és az M4et is, hogy majd azokkal is játszom. Egyikbe sincs jó legénységem, a pokolcicával már jókat játszottam, nem tökéletes, de szintén nem rossz élmény, az M4 még áll a garázsban, várja, hogy elővegyem.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#164800) h1mpi válasza Plasticbomb (#164799) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem erre a Sherman Jumbo van az alap torony+troll ágyúval. Átlag 1000 a sebzésem vele mostanság, de néha beakad egy-két jobb kör is, ha tudok tornyozni :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.