Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#161601) jimmy74 válasza Dareiosss (#161600) üzenetére


jimmy74
őstag

Reggel rakott be type 5-tel persze lennt :)
Nem voltam a patch óta ezen de mivel könnyű tierbe rakott heavy meg alig volt felmentem középre a medes lightos részre. :)
Az ellen heavyk kivéve a szuper conqueror fenn volt persze addig míg rendbe raktam utána azt vettem észre sokan még keresik önmagukat :D mert az Superqonc meg egy t10 és az e4 az artyk mögött volt a bokorban :D
Lényegében átmentem keresztben a pályán a legrövidebb úton :)
Egy árva lélek se volt a városban ..vagy hol....na ott :) arra nem jartam mèg patch óta ..

WoT:jimmbo

(#161602) szalai56 válasza jano_77 (#161599) üzenetére


szalai56
senior tag

Nálam bejön.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#161603) Dareiosss válasza jimmy74 (#161601) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Már kiismerték, akit lentre rak az kicsit felmegy középre az egyik bokorba és az egész fönti részt tudja lőni. Míg a föntiek nem látnak rá a lenti részre. Ez így úgy szar ahogy van.

(#161604) kchryss


kchryss
addikt

Új francia prém tanknak op lett a camo-ja. :))
Skill4ltu - Ghost Somua SM

[ Szerkesztve ]

(#161605) jimmy74 válasza kchryss (#161604) üzenetére


jimmy74
őstag

Amúgy mit lehet elmondani róla?
Megéri?

WoT:jimmbo

(#161606) notika77 válasza jimmy74 (#161605) üzenetére


notika77
senior tag

Ilyen kamóval én tuti nem venném meg. Ha az ellennél is van, az 15 perces unalmas döntetleneket jelent. :)

(#161607) mcwolf79 válasza Chris0321 (#161587) üzenetére


mcwolf79
veterán

tönkremegy hamar a sok írás miatt mivel a frissítésekkor és az Aslain miatt ez az igénybevétellel is számolni kell

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#161608) Ry0K3N válasza vJokka (#161549) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Azok a hőmérsékleti értékek nem normálisak. Sztem sürgősen pasztázd újra a lapost.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#161609) Jokerdapro válasza lacibacsi (#161576) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

&Pug : korábban is írtam hogy nekem a krumpli gépen jobban megy. Nem tudom nállatok mi lehet a gond, nem hiszem hogy nekem az ssd miatt lenne. :U

(#161610) inferno88


inferno88
őstag

Na jó. Levettem SD-re a kliens-t, így már stabilabb az FPS, de ez elég szomorú egy HD7850 esetén. :W

Semper fi!

(#161611) wwenigma válasza mcwolf79 (#161607) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

2év, 8TB írás és 5600 óra üzemidő után köszöni jol van a rendszernek hasznalt SSD-m, 93,9%-on áll az endurance. ;)

inferno88: nem akarlak elkeseriteni de az a kartya eleg gyenge...egyebkent QB-nek is be-beakad 1080TI-vel, szoval az engine és a driver a hibas mint azt korabban is írtam, idővel majd még javitják.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#161612) jano_77 válasza kchryss (#161604) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mondja már meg nekem vki, hogy hol is volt akkor az a Somua SM? Épületen keresztül lőtt vagy mi a pék? :F :Y

WG modos oldalán nem kapkodják el a csomagok frissítéseit ahogy nézem. ASLAIN-ből már 06-os létezik, de ott még csak a 04-es érhető el. 10-es verziónál majd biztos elérhető lesz már a 06-os is. ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#161613) e-newsee válasza Jokerdapro (#161550) üzenetére


e-newsee
addikt

Esélykiegyenlítő küldetés lesz?

Feltétel:
-Legyél a legjobb 3 játékos között a csata végén a következő paraméter alapján: alap xp

Korlátozások:
-Bármilyen tankkal teljesíthető
-Bármilyen csatában teljesíthető
-Akárhányszor teljesíthető

Nyeremény:
-1db sajtos pogácsa
-1db 40ml-es "csesznye" pálinka

:D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#161614) jimmy74 válasza inferno88 (#161610) üzenetére


jimmy74
őstag

Sztem is kevés
Úgy hallottam segített a VGA driver ujrarakása másoknak akiket kidobált meg lassan töltött be.

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#161615) inferno88 válasza jimmy74 (#161614) üzenetére


inferno88
őstag

Hát igen, nem mai darab, de az 1.0 előtt gyönyörűen tolta a 60 fps-t meden, HD módban. Egyébként SD-vel sem látok problémát, meg a játékélmény a lényeg, nem a grafika.
Drivert frissítettem amúgy, de nekem nem volt semmilyen kidobós/lassan betöltős problémám, utóbbin az SSD is garantálta.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#161616) jano_77 válasza wwenigma (#161611) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem értem miért kell vitatkozni, mikor a WOTINFO-n is ezt írják - akik Ritától vették az infókat:

"Az 1.0 nagy változásokat és grafikai fejlesztéseket hozott el nekünk, egyes játékosok azonban tapasztalhatnak némi teljesítménybeli problémákat. Ezek javításán dolgoznak a fejlesztők, addig is íme egy lista a lehetséges megoldásokról:

Játék futási problémák bizonyos konfigurációkon:
Győződj meg róla, hogy a legfrissebb VGA driver van telepítve: Nvidia, AMD/ATI.
Töröld a MOD-okat és a játék cache (gyorsítótár) mappáit.

A fejlesztett grafika bekapcsolása után nem indul a játék:
Töröld a játék cache (gyorsítótár) mappáit. (ITT minden Cach mappát törölni kell :F )
Használd az alap beállítást.

Hosszú csatabetöltési idő:
Átmeneti megoldás: használj SSD-t ha van rá módod.

Számos esetben, az előző verzióhoz képest alacsonyabb FPS:
Győződj meg róla, hogy a legfrissebb VGA driver van telepítve: Nvidia, AMD/ATI."

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#161617) wwenigma válasza jano_77 (#161616) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem tudom mi a vitatkozas, irtam korabban hogy mindent ultrára téve jobban fut mintha belenyulok es ezt-azt leveszek. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#161618) jano_77 válasza wwenigma (#161617) üzenetére


jano_77
nagyúr

Félre értettél: jelen esetben Neked adok igazat ;)
Egyébként nekem is a gép által felajánlott ULTRA (minden) beállításokkal tökéletesen fut a játék, gyönyörű és az FPS is 80-120 között mozog általában. Csak ezek a random kidobálások ne lennének!
De tegnap leszedtem ASLAIN-t és feltoltam a SOLO modpackot. Igaz más mint amit megszoktam, de legalább nem dobott ki egyszer sem. Frissítettem a nVidia drivert is. Azért várom, hogy legyen végre kiforrott, jól működő ASLAIN. :B

Megy IDE vki innen esetleg a hétvégén?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#161619) notika77 válasza jano_77 (#161612) üzenetére


notika77
senior tag

Ott volt a sarokban, csak hibás volt a "csata". Ez a hiba már nem először jön elő. Volt, hogy az egész csapat láthatatlan volt, talán olyan is, hogy mind a két csapat. pl. [link]

(#161620) Viktoár válasza jano_77 (#161616) üzenetére


Viktoár
addikt

"Hosszú csatabetöltési idő:
Átmeneti megoldás: használj SSD-t ha van rá módod."

:C :C :C Hát ez marha jó! :DDD Legközelebb meg vegyél procit és/vagy vga-t, mert ők nem azért ülnek ott és teszik zsebre a pénzt hogy megfelelően leprogramozzák amit kiadnak, hanem hogy ilyen hasznos tanácsokkal lássanak el amiért nem úgy sikerült mint ahogy tervezték.

Miért kellett kiadni ha még nincs rendesen optimalizálva? Fogytak a játékosok? Így most jobb lesz? :F

Nekem is van ssd-m de egy hónapja még a játék ikonjára sem bírok ránézni. Valamikor megnézem milyen lett, sok negatívumot lehet róla olvasni. Ez így olyan mintha béta verzióról visszament volna alfa verzióra. :U

Üdv:Viktor

(#161621) inferno88


inferno88
őstag

Grafika optimalizálásához ajánlatos megtekinteni ezt a videót!
Ez alapján este kicsit állítgatom a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#161622) wwenigma válasza Viktoár (#161620) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én kérek elnézést a fejlesztők nevében, hogy az igényesebb grafika és a fizika megvalósítása erősebb hardvert kíván. Remélem ugy optimalizálják majd, hogy a régi Atarimon is el fog futni 4K-ba.

jano_77: jah, oks. :D Reggel jottem melobol es mar aludnom kellene...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#161623) Jokerdapro válasza e-newsee (#161613) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Elmaradt a game, csak simán italkáztunk. :DD A küldetés nyereményekhez meg annyit, hogy úgy a pontos "cseresznye ízű" pálinka. ;]

[ Szerkesztve ]

(#161624) zozyk válasza Jokerdapro (#161623) üzenetére


zozyk
addikt

Belevittél a bűnbe... :)
A rohadt jager nem kellett volna... :B

[ Szerkesztve ]

(#161625) Jokerdapro válasza zozyk (#161624) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Az agancsossal vigyázni kell ám! :DD Látod látod én taktikai vízzel hígítottam az erjesztett szőlő lét, nem is lett semmi bajom. ;]
Szerk.: jah de, felkeltem dolgozni... :(
Szerk2.: Jano_77 pfeeej nem adnak hozzá alaplapot... nem is ugrok így neki. :(

[ Szerkesztve ]

(#161626) jano_77 válasza Viktoár (#161620) üzenetére


jano_77
nagyúr

Biztos ezért lesz most ez a Grand Extravaganza küldetés sorozat, amivel i7-es procit lehet nyerni.

(#161625) Jokerdapro: alap, hogy a pia mellett mindig legyen egy 0,5-ös ásványvíz is! Nézd meg a csajokat, Ők okosban tolják és mindig megy a víz a pia után. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#161627) e-newsee


e-newsee
addikt

Nem értem ezt a hisztit. Most komolyan, ki számított arra, hogy elsőre tökéletesen fog futni? Több ezer különböző hardver kombináción? Egyrészt a WG-ről beszélünk, másrészt, aki játszik más játékkal, vagy kicsit képben van a mai gaming trendekkel, az tudja, hogy ez még bőven jó. Sőt! Elég csak egy GTA-ra gondolni, aminek minden epizódja ettől sokkal súlyosabb hibákkal és bugokkal szokott megjelenni, sokkal optimizálatlanabbul. Vagy pár éve a Batman Arkham Origins (vagy melyik a legutolsó), amelyiket nem lehetett rendesen futtatni hónapokon keresztül, mert elcsesztek valami memóriakezelést az engine-ben. Vagy a Fallout4, ami alig fejlődött a 3 óta grafikában, mégsem tudtam rendesen beállítani a gépemen. Nem beszélve arról, milyen hajmeresztő bugok vannak más online multikban. De szerintem sorolhatnék még pár dolgot.

Bizonyára javítani fogják, nem kell aggódni. Addig meg sajnos ez van. Valakinek jobb lett a gyenge gépén, valakinek rosszabb az erős gépen. Tegnap írtam éppen, hogy asszony ezeréves gépén jobban fut, mint előtte. Igen, tegnapelőtt így volt. Aztán tegnap beesett 20 fps alá, pedig nem is melegedett a cucc, és ugyanúgy nem futott semmi a háttérben, nem jött ki patch, modok sincsenek neki, minden ugyanaz, mint egy nappal korábban. Lehet, hogy ma megint jól fog futni. Szerintem hamar helyre rázzák. Merthogy érdekük, hiszen most minden eddiginél nagyobb fókusz van a játékon.

Addig viszont:

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#161628) #77646080 válasza e-newsee (#161627) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem értem ezt a hisztit. Most komolyan, ki számított arra, hogy elsőre tökéletesen fog futni? Több ezer különböző hardver kombináción? Egyrészt a WG-ről beszélünk, másrészt, aki játszik más játékkal, vagy kicsit képben van a mai gaming trendekkel, az tudja, hogy ez még bőven jó. Sőt!

Ennyi. :) Bővebben inkább nem megyek bele, fárasztó ez a téma. A tájékozatlanság pedig elszomorító... :(

(#161629) Pug válasza #77646080 (#161628) üzenetére


Pug
veterán

Azért vicces, hogy lassan a user lesz a hülye, ha szóvá meri tenni, hogy biza a fejlesztők keze közül kikerült termék messze nem tökéletes.

Ez a "jól van, úgy ahogy van és fogd be a pofád" mentalitás a fogyasztók számára a legkárosabb. (igazából az az igen elszomorító, hogy ezt még egyesek propagálják is:( )

De aki szereti birkába nyomni, az csak csinálja.... ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#161630) jozefgucci1 válasza e-newsee (#161627) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Erre elég gyors választ tudok adni . Kiadtak hét év után egy 1.0-t ami tele van bugokkal és ez sokaknál teljesítmény csökkenéssel + fagyásokkal jár. Most tapsikolva hajbókolni kellene előttük ? :F

Tegnap felraktam én is egy tök szűz Samsung SSD-re és nem akart elindúlni .Az alap játék modok nélkül . Kifagyott kétszer is . Aztán csökkentett módban végre összejött . GG Wg :C

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#161631) Drenadar


Drenadar
veterán

Nálam nagyon szép... Viszont kB minden meccsen 1-2x befagyott vagy 4-5 másodpercre... Persze ugyanúgy 70 fpst ír...

(#161632) e-newsee válasza jozefgucci1 (#161630) üzenetére


e-newsee
addikt

Ennyire nem kell lesarkítani. Nem mondtam, hogy tapsikolni kell. Lehet idegeskedni, teljesen jogosan. De nem kell a vérét követelni rögtön minden fejlesztőnek.
Az pedig, hogy 6 év után kiadtak egy bugos 1.0-t, azért nem jó példa, mert itt az 1.0 nem egy szokványos patch, hanem egy teljesen új motor. Ha ugyanilyen súlyos gondok lettek volna mondjuk a 0.9.21, és a 0.9.22 között, akkor oké, az gáz lenne. Mint ahogy a chat meghülyülése egyik patchről a másikra gáz is volt. De itt azért ennél sokkal komolyabb update-ről van szó. Hollywoodi nyelven szólva ez egy remake. Ugyanaz a tartalom új köntösben.
És mielőtt le lennék "végé bérencezve", nem védem őket, mert elég gátlástalan, pénzéhes banda, de még mindig azt mondom, örüljünk, hogy nem egy EA, vagy egy Ubisoft atyáskodik fölötte. Akkor nem lenne encore engine sem, meg a chat hibáért is várhattuk volna a kárpótlást. Kaptunk volna egy "Ki lesz javítva, de addig is örüljetek, hogy ingyen játszhattok" dumát. De ezek azért, ha egy-egy patch után volt is új hiba, elég gyorsan orvosolták. Ha nem sikerült hamar megoldani, és akadályozta a játékot, akkor még kárpótlást is kaptunk.
Szóval kis türelem nem ártana. Két napja változtatták meg alapjaiban a játékot. Szerintem a fejlesztők most sem nagyon alszanak, hogy mielőbb javítva legyen minden.

Pug:
Azt sem lehet mondani, hogy birka hozzáállás, mert rengetegen, köztük én is, a teszt szerver ideje alatt is jeleztem bugokat. A hivatalos fórumok is tele vannak a hibajelentésekkel. És a teszt alatt is lehetett látni, ahogy verzióról verzióra javul a dolog. A WG-re meg pont nem jellemző a "jól van, úgy ahogy van és fogd be a pofád" hozzáállás. Legalábbis a hibák tekintetében. A játékmenet az más. Azt sajnos elég jól feláldozzák a pénz oltárán.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#161633) zozyk


zozyk
addikt

Elindult a 100 tokenes maraton. Hajrá hajrá. :)

(#161634) fradi81


fradi81
veterán

Jó lett erlenberg, t54ltwt ász :)

youtube

replay

moto g72, Ninebot d28e

(#161635) #77646080 válasza Pug (#161629) üzenetére


#77646080
törölt tag

lassan a user lesz a hülye, ha szóvá meri tenni, hogy biza a fejlesztők keze közül kikerült termék messze nem tökéletes. - Ilyet nem írtam.

"jól van, úgy ahogy van és fogd be a pofád" mentalitás - Nem, ilyesmiről sem volt szó.

aki szereti birkába nyomni - a személyeskedés nem része nálam a beszélgetésnek, kérlek, te se tedd.

Totális tévút, ahogy (félre)értelmezted a posztot. Hátrább az agarakkal...

(#161636) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Van 1.0-ban különbség a HD és SD kliens között? Teszt szerveren próbáltam, gyönyörű volt a játék és tök jól futott, tegnap kipróbáltam élesben HD klienssel, 40-45 fps között volt, de néha láthatóan akadt, volt amikor beállt 4-5mp-re. :Y

(#161637) zozyk


zozyk
addikt

Néha-néha jó a kis aszfaltpattanás. :B
replay

(#161638) fradi81 válasza BaLee (#161636) üzenetére


fradi81
veterán

Minimális lehet az eltérés, hasonlóan leterhelik ultrán a videókártyám.

zozyk, az jó kör volt :)

moto g72, Ninebot d28e

(#161639) Plasticbomb válasza jano_77 (#161626) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Igen, egy I7-2600K-t. :D Szuper lesz! :))

Egyébként eddig az én megfigyelésem, hogy a táj sokkal inkább zavaróan vibrálósra sikeredett, valahogy nehezebb koncentrálni a csatára. Először gyanakodtam, hogy FPS droppolok, de stabil 60 megvan, szal nem esek ki a képfrissitésből sem, ötletem sincs, miért zavar.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#161640) fradi81


fradi81
veterán

Egy jó kis t49 + redshire izgalmas végjátékkal + gratuláció hegyek :DDD

replay
yt

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#161641) jano_77 válasza fradi81 (#161640) üzenetére


jano_77
nagyúr

Biztos velem van a baj és ne vedd támadásnak, de ez tényleg ekkora eredmény volt!?
Én inkább sajnálatra méltónak, kicsit már-már szánalmasnak tartom ezt a mutatványt, hogy 8 percig a light-al a mások (TD, HT) által spottolt tankokat lőtted minél hátrébbről. Majd a végén a láthatóan világtalan Tiger II sikerült kivégezned. :F Sry, de én így láttam ezt a csatát. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#161642) fradi81 válasza jano_77 (#161641) üzenetére


fradi81
veterán

A végén persze lehetett volna spotolni a skorpionak, de inkább elmentem a klikkerért, az volt a biztosabb megoldás. Sajnálom :)

moto g72, Ninebot d28e

(#161643) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nekem csak jót hozott az 1.0. Betöltési idő ugyan az (általában a visszaszámlálás KEZDETE előtt 5-10mp bent vagyok), az fps növekedett (50-60 között vagyok stabilan).
Ez a konfig: ASUS M5A97 EVO R2.0, AMD FX-6300 3.50GHz, KINGSTON 8GB HyperX Anniversary DDR3 1866MHz CL9 KIT, SAPPHIRE HD7790 1GB GDDR5 PCIE, SAMSUNG 120GB SATA3 2,5" 840.
Ez a grafika:

Persze csak SD kliens de eddig is azt használtam. A lényeg, hogy sokkal szebb lett, a fps is növekedett, és hamar belép. :U Van egy érdekes hiba nálam is azért. Minden játékindításkor 0-án van a Fő hangerő. :F
ui. Az SSD-t 2013.06. óta használom WOT-ra és semmi baja. :U

[ Szerkesztve ]

(#161644) Gyuri27 válasza ddt500hu (#161643) üzenetére


Gyuri27
félisten

1.0 előtt 20-30 seccel előbb bent voltam. Most ürülök ha 5-8 sec megvan. Ami lightal elég meleg.
Szerverek tele botokkal. 30% wr ma. E50M duplázás 10 meccsből lett meg.
Ping az egekben. Lagg embertelen. Szóval nekem jó lett az 1.0. Majd veszek i7-t meg ssd-t meg valami prem tankot. Hátha jobb lesz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#161645) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

itt most mi történt???
van még HP-m, tank egyben van, de vége a játéknak. kilőtték a teljes krút és akkor vége a dalnak? 30k játék alatt nem volt még ilyenem, ha ez történt. ha nem, akkor nem tudom

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#161646) wwenigma válasza Sixkiller6 (#161645) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen. Legénység nélkül nem működik semmi, autopilot nincs.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#161647) Pug válasza Gyuri27 (#161644) üzenetére


Pug
veterán

Tegnap mindig csata kezdése után kb 30 mp-vel értem be.

Ma az első 5 alkalommal szintén.

Azóta meg kb én vagyok az első... valami nagyon nem kerek :DDD

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#161648) Plasticbomb válasza Sixkiller6 (#161645) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Még én sem futottam bele a 30k csatám alatt, elég ritka, hogy így alakul egy lövés.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#161649) Gyuri27 válasza Pug (#161647) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az finom lehet.
Nem valami nem jó. Reméljük faragnak rajta. Mert a 0.9 a végére elég használható lett.

Amd - Radeon - Ryzen

(#161650) #77646080 válasza Sixkiller6 (#161645) üzenetére


#77646080
törölt tag

22k csatával a hátam mögött csak kétszer történt meg velem. Igen, ritkán fordul elő, de van ilyen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.