Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#161401) Jag válasza AlexHerceg (#161392) üzenetére


Jag
senior tag

Az ugy akcios, mint a boltokban az 50%. Sosem volt a t54 mod 1 12.000ft. A cherry on top is mindig 8600 volt.

(#161402) adamgreen válasza Jadro (#161400) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ahogy nézem a VGA karikat fullba kihajtja és ki is használja.akinek van pénze jobb kártyára hajrá ne habozzon ;]

(#161403) slett27


slett27
addikt

Itt egy kis csámcsogni való. Nem is kell hozzá igazán oroszul tudni ! :DDD

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#161404) inferno88 válasza e-newsee (#161399) üzenetére


inferno88
őstag

Most egy 3 magosított Phenom II proci robog 3.5 Ghz-en, egy 1GB-os HD7850-nel. Előbbit tervezem lecserélni egy használt 2. vagy 3. generációs i5-re, hogy pár tízesből meglegyen, de még szétnézek a piacon.
Bár megtehetném, hogy új hardvert vegyek, de alapvetően használt cuccokban gondolkodom, mert a játék alacsony prioritású, inkább IRL élményekre költök. :D

Semper fi!

(#161405) fradi81 válasza Jadro (#161400) üzenetére


fradi81
veterán

youtube szerint pentium g4620 elég hozzá, de az már alaplap+ram csere. Vagy 1150-be egy i5 és lehet használni tovább.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#161406) Ebit válasza inferno88 (#161404) üzenetére


Ebit
addikt

Nagy valószínűséggel a WOT miatt, ha így marad nem érdemes gépet fejleszteni.

A grafika szép lett, a pályákon, néhány kavicsot arrébb tettek ennyi, játékélmény egyelőre nulla.

(#161407) lacibacsi válasza inferno88 (#161398) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nálam pont nem a processzor a szűk keresztmetszet. Tegnap tesztelgettem a gépem a tesztszerveren és az lett a végső megállapításom, hogy a memóriának vagyok szűkében. Maximum beállításoknál a processzor terhelésem a legvadabb helyzetben sem volt 80-85%-nál magasabb, viszont a 4 GB memória végig 100% közelében volt terhelve. Már a csata betöltése is lassú volt (előfordult, hogy már másfél perce tartott az ütközet, mire beléptem), de menet közben is meg-megálltam néhány pillanatra, amíg a bitek utolérték magukat. Kipróbáltam az ultra beállítást is. Amikor a memória engedte, akkor 50-60 fps-sel ment a játék, de sajnos nem ez volt az általánosan jellemző. A hétvégén megduplázom a RAM-ot, remélem, hogy 8 GB elegendő lesz legalább a maximum beállítás normális futtatásához....

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#161408) ollie válasza Ebit (#161387) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miét értesz játszhatóság alatt?

***

(#161409) zozyk


zozyk
addikt

Aki csak napistatot használ,: YasenKrasen_Mini_1,0,0_HUN

(#161410) zozyk


zozyk
addikt

BattleHits magyarítva.

(#161411) malystryx


malystryx
senior tag

Sziasztok Urak!

Nagyjából 2 év kihagyás után meglesném a játékot, említettétek hogy már mennek a szerverek, gondolom tölthető a játék. Mindenképpen tiszta telepítést szeretnék, de az oldalon is még a 0.9xx akárhányas verzió van. Mindenképpen ezt fogja fel upgradelni, vagy van más forrásotok ahonnan le lehetne tölteni? A game center nevű launcherben sem találom az 1-0-át. Előre is köszönöm a segítséget. :)

(#161412) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Szép lett az 1.0, nagyon tetszik. A térkép felismerése még gondot okoz néha :)

(#161413) zozyk válasza gilfoyle (#161412) üzenetére


zozyk
addikt

Totál meg vannak hülyülve az emberek.
Egymást lövik, lemmingelnek, afk egy csomó...vicces.

(#161414) adamgreen válasza zozyk (#161409) üzenetére


adamgreen
senior tag

Köszi a stat modot csak ezt használom nagy király vagy :R

(#161415) e-newsee


e-newsee
addikt

A Game Centerről jut eszembe. A Total War: Arenat letöltöttem, és azt vettem észre, hogy nem tudom futtatni a dedikált VGA-val a cuccot. (Laptop, i7-4710HQ + GTX850M). Mondom biztos még beta a TWA, és valami kínja van. Így megpróbáltam ráerőltetni a TWA launcherre, és a game exe-re is a dedikált vga-t, de nem segített.
Mondom, ha már fent van a Game Center, integráljuk bele a WoT-ot is. Hát azután az is csak a IGP-vel volt hajlandó futni, pedig ahhoz is direkt hozzá van rendelve a geforce. Ez már gyanús volt, úgyhogy hozzárendeltem a vga-t a Game Centerhez, a Wot, TWA, WoWs launcherhez, és mindegyik játéknak a saját exe-jéhez is, de mégis csak a IGP-t használta.
Szóval valami a Game Centerben van elcseszve. Olyannyira, hogy leszedtem csak a GC-t, erre meg egyik játék sem indult el, mert hiányolta. A saját launchere sem ment. Szóval mindent újra le kellett töltenem.

Kérdés. Más is tapasztalt ilyet, aki kipróbálta laposon a GC-t, hogy nem hajlandó meghajtani a dedikált grafikus kártyát? Ugye laptopon az IGP-t le sem lehet tiltani még BIOS-ból sem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#161416) e-newsee válasza zozyk (#161409) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez jó lesz, köszi! :R Majd délután kipróbálom.

De egy kérdés:
Kicserélted a wn8 elvárt értékes linket az xvm félére? Vagy a gyári YK már alapból ezt hozza? Én a Kopi félét használtam eddig, ott a régi van, még tavaly márciusról. Mindig magamnak szoktam cserélgetni, mert ha már napi stat, akkor legyen up-to-date.

Ui.:
Bocs, tudom, nem járt le a szerkesztési idő, de beleszaladtam véletlenül. :B

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#161417) gilfoyle válasza zozyk (#161413) üzenetére


gilfoyle
őstag

Még új a játék :)
Azt a "Grafikai beállítások" ablakot csata közben hogy lehet eltüntetni???

(#161418) Jag válasza e-newsee (#161415) üzenetére


Jag
senior tag

Biosban allitsd defaultra.

(#161419) e-newsee válasza Jag (#161418) üzenetére


e-newsee
addikt

Elolvastad az utolsó mondatomat?
BIOS-ban vagy mindkettő grafikus chip aktív, vagy csak az IGP. Amúgy ott minden defaulton van. Az lenne a jó, ha le lehetne tiltani az integráltat, és akkor nem lenne más választása, csak a dedikált, de olyat nem lehet.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#161420) zozyk válasza e-newsee (#161416) üzenetére


zozyk
addikt

Ha nem írod át, frissíti magát minden nap.

"updateInfoExpectedTankValues": true,
"urlForExpectedTankValues": "https://static.modxvm.com/wn8-data-exp/json/wn8exp.json",

Működő MoE: Marks Of Excellence

[161417]

monguz
Nyomj rá a kisablakban a beállítások gombra, beadja a színösszeállítás ablakot, és utána mintha nem dobálta volna fel nekem. :B

[ Szerkesztve ]

(#161421) Jokerdapro válasza e-newsee (#161415) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Én anno azzal küzdöttem hogy a radeon r4 helyett az r5-öt használja a rendszer... aztán feladtam ő nyert... :(

(#161422) e-newsee válasza zozyk (#161420) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor zsír. A Kopi félében még nem az xvm-es link van (volt legutóbb). Azt szoktam kicserélni erre. :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#161423) gilfoyle válasza zozyk (#161420) üzenetére


gilfoyle
őstag

Valóban. Köszi!

(#161424) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

sztem katasztrófa lett a játék.

Eddig 8 csatából mind bukta és mind 1:15, 3:15, 2:15.
Mi ez az új dolog hogy a lövéseket nem lehet látni merre megy?
Tiszta random, hogy talál vagy nem.

(#161425) Dr.Én válasza Dareiosss (#161424) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ezen eredmények már korábban is müködtek....lesz majd jobb is...az MM szuperál..

WOT: kissio

(#161426) e-newsee válasza Dareiosss (#161424) üzenetére


e-newsee
addikt

Miért, eddig, ha láttad, merre ment, az mit segített? ;] :P

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#161427) inferno88 válasza Dareiosss (#161424) üzenetére


inferno88
őstag

Nekem az volt a furcsa reggel, hogy többször úgy láttam, hogy telibe trafáltam a célpontot, de mégsem sebződött. Kicsit megváltozott a repülő lövedék reprezentálása, lehetséges, hogy az okoz "optikai csalódást".

Semper fi!

(#161428) Dareiosss válasza inferno88 (#161427) üzenetére


Dareiosss
senior tag

igen. Nálam olyan mintha szellem lövéseim lennének.

De ezek a 2 perces csaták és mind bukta. Ez vicc.
Sztem játszhatatlan lett a játék.

(#161429) Jokerdapro válasza Dareiosss (#161428) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Pár nap és lecseng a pálya nézelődés, csodálkozás,hub@zmeg faktor, aztán jó lesz minden. Törvényszerű volt hogy az elején ez lesz.

(#161430) inferno88 válasza Dareiosss (#161428) üzenetére


inferno88
őstag

Nekem annyiban kimerült a "csodálkozás"-i szakasz, hogy az új Glacier mapen a csapattárs BC átgurult azon a fagyott, jeges szakaszon középen és mellélőttem, mert kíváncsi voltam, hogy beszakad-e alatta a jég...nem :DDD

De egyébként nagyon szép lett az egész, Prokhorovka-nál a dombra nézve eldobtam az agyam.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#161431) e-newsee válasza Dareiosss (#161428) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem pár csata után ítélkezni még nem lehet. Egyelőre mindenki próbálgatja a beállításokat, a pályákkal ismerkedik, olyanok is játszanak, akik hónapok óta elő sem vették, csak az 1.0 miatt kíváncsiak lettek. Bukó széria meg mindenkinek volt. Nekem pl tegnapelőtt 7 csata kellett az első győzelemhez, majd még 3 a másodikhoz. Pedig az a régi verzió volt. Majd ez is beáll. Párszáz csata után, mikor kicsit megszoktuk, és minden beállt, mikor már mindenki a játékkal foglalkozik, nem az újdonságokkal, akkor majd lesz értelme véleményt alkotni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#161432) jano_77 válasza Dareiosss (#161424) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt érdekes olvasni, mert a teszt szerveren pont hogy minden lövést lehetett látni. Tisztára olyan volt mint a Csillagok háborúja - lézerharchoz hasonlított. Ezt elvették élesre, hmmm fura!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#161433) Dareiosss válasza jano_77 (#161432) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Én a lövések nagy részénél csak abból tudom hogy eltaláltam,hogy kiírja a sebzést...

(#161434) inferno88 válasza jano_77 (#161432) üzenetére


inferno88
őstag

Látszanak a lövések, nagyon durván jól néz ki a nyomjelző, főleg ha egy irányba lőnek egyszerre többen.

Semper fi!

(#161435) Bozso68


Bozso68
senior tag

Miért van az 1.0-ban, hogy csata kezdete után pár mp-cel 5-10mp-re teljesen elvesztem az irányítást, a kép is megfagy addig?
Ilyenkor tarolom a többieket, mászok falra, stb. Szerencsére korai szakaszban történik, tehát nem a tűzvonalban kötök ki.
Találkozott már valaki hasonlóval?

(#161436) e-newsee válasza Bozso68 (#161435) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem tudom, milyen a géped, de ha nem túl erős, akkor valószínűleg a hardver miatt van. Ha így van, segíthet az SSD-re telepítés, és a több RAM. Talán... De ha mégis Paks II-d van, akkor nem szóltam. Akkor valószínű, kell még egy kis optimalizálás a betöltésnek.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#161437) Bozso68 válasza e-newsee (#161436) üzenetére


Bozso68
senior tag

Lenovo y500 I7 3. generáció, 8GB RAM GTX650 SLI.
HDD-n van a játék. Az az érdekes, hogy már mindenki elindul, és utána történik random idővel, random hosszan.
Azt még nem figyeltem meg, hogy esetleg az első ellenség megjelenésének köze van-e hozzá.

(#161438) jr1994 válasza Bozso68 (#161435) üzenetére


jr1994
addikt

Amelyik gépen most játszottam azon a visszaszámlálás végén előfordult párszor 4-5 másodperces fagyás amikor az egeret se tudtam mozgatni, de mindig megjavult a csata kezdetére.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#161439) Pug válasza Dareiosss (#161428) üzenetére


Pug
veterán

Sztem meg megy a szokásos és hóóót unalmas rinyálás...

29 másik random emberrel játszol, mégis mit vársz? :F

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#161440) Dareiosss válasza inferno88 (#161434) üzenetére


Dareiosss
senior tag

User error volt nálam. Állítottam a grafikán és újraindítottam a gépet is. Most már ok.

(#161441) Dareiosss válasza Pug (#161439) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Mert ennyi szar még egy frissítés után sem volt. :D
Meg kombináltan baszott fel, a többi hibával. Sorry

(#161442) Dareiosss válasza Bozso68 (#161437) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Rakd át SD kliensre, lehet a sallang betöltése (hd hangok stb) okozza.

(#161443) Bozso68 válasza Dareiosss (#161442) üzenetére


Bozso68
senior tag

Koszi mindenkinek a választ!
Lehet, hogy SSD lesz a vége. Egyébként nincs köze az ellenség megjelenéséhez.

(#161444) zozyk


zozyk
addikt

Erlenberg nagyon komoly lett! :Y :R

(#161445) e-newsee válasza zozyk (#161444) üzenetére


e-newsee
addikt

Na arra én is kíváncsi vagyok. A videók alapján tetszik a változás, nem tudom, élőben milyen lett. Anno a kétféle lehetőséget bemutató videónál is ez tetszett jobban. A régi (vicces ezt így leírni ma) verzió nekem nem jött be. Nagyon a völgyön múlott minden. Na most ennek a fele eltűnt, hát... meglássuk. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#161446) adamgreen válasza zozyk (#161444) üzenetére


adamgreen
senior tag

Bizony végre nem áll fel a két agyhalott csapat 15 percig campelni. :C

(#161447) ollie válasza Bozso68 (#161435) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem simán lehet lag.

***

(#161448) Bozso68 válasza ollie (#161447) üzenetére


Bozso68
senior tag

(#161442) Dareiosss fórumtárs javaslatára a WOT klienset SD módban indítottam (mindig tanul az ember), és lekopogom, eddig megszűntnek tűnnek a fagyások! :R

(#161449) wwenigma válasza Bozso68 (#161443) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egy SSD mindenképpen kell a játék alá, az 512-es Adata SU800-am 5 perc alatt végzett.

És akkor most lássuk milyen lett. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#161450) zozyk


zozyk
addikt

Akinek a betöltéssel van gondja, érdemes lehet optimalizálni a játék könyvtárat is valami programmal.
(nekem HDD-n van a game, és így is betölt a visszaszámlálás előtt)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.