Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#161151) Plasticbomb válasza zodo (#161147) üzenetére


Plasticbomb
addikt

mármint kocsonyás a felvétel? vagy az fps ugrál nagyon?
Azon a gépen azért én nem erőltetném a felvételt, annyira nem izmos se a proci, se a gpu, és az igp-t meg nem tudod erre befogni.

Az nem XVM hanem a játék saját paneljeinek kapcsolgatása. A players panel fölött van pár kis gomb, ha ráviszed az egeret, akkor ott tudod átkapcsolni őket.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#161152) zodo válasza fradi81 (#161149) üzenetére


zodo
nagyúr

Egyelőre nem is találók ati driverben hardveres gyorsítást.
Jelenleg grafikai profil: kiegyensúlyozott , kipróbálom a képminőség és teljesítmény profilt.
Tudom hogy már nem mai a korábbi csúcs fm2 konfigom de nem szívesen váltanék csak e probléma végett.

(#161153) emre válasza zodo (#161147) üzenetére


emre
veterán

Csata betöltéskor: battleloading.xc
Alt megnyomásakor: statisticForm.xc.

Csata közben a playerspanel, ahol be lehet állítani hogy csata alatt melyik panel legyen, de ctrl+tab-al csata közben is tudsz váltani a nézetek között.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#161154) Plasticbomb válasza zodo (#161152) üzenetére


Plasticbomb
addikt

ATI(AMD) driverben nem is fogsz, külön csomag hozzá, relive néven fut. Ha felteszed a full adrenalint, akkor kérdezi is menet közben, hogy fel akarod-e telepiteni.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#161155) robogo81 válasza zodo (#161152) üzenetére


robogo81
aktív tag

Az msi afterburnert nem próbáltad? Az talán tud felvenni az ati kártyával,az nvidiát tudja használni,talán menne.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#161156) Plasticbomb válasza robogo81 (#161155) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Radeonhoz ott a Relive.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#161157) zodo válasza Plasticbomb (#161151) üzenetére


zodo
nagyúr

Játékban 50-100 közt az fps és 30-40 az rns érték.
Akadozik/szaggat de van hogy fátyolos miközben néha tiszta/folyamatos a kép de többségében nem élvezhető.

Radeon Software Version 18.2.1 azaz a Relive-al vettem fel a videót.
Néztem a beépített hardver montírozóval és cpu 50% míg vga 70% kihasználtságon megy 99%-ban.
Grafikus profil: teljesítmény optimalizált

Itt pár yt videóm, mindegyiken látni a jelenséget.

(#161153) emre

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#161158) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!

A T44 másnál is szereti az ammorack és kigyulladás perceit?
jó igaz , nincs rajt tűzoltó, inkább kaja van rajt..de 10-ből 7 csatában biztos kapok, dupla lőszer rekeszt...
Nagyon hamar át kell magam verekednem ezzel az OBJ. 430-ra...

WOT: kissio

(#161159) zodo válasza Dr.Én (#161158) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem ilyen sűrűn de igen.

(#161160) fradi81 válasza zodo (#161157) üzenetére


fradi81
veterán

[link]

[link]

relive tutorial videók, mindkettőben remeg a kép nem kicsit, szerintem próbálj ki valami mást :) afterburner, fraps, vagy majd valaki ajánl jobbat.

moto g72, Ninebot d28e

(#161161) Dr.Én válasza zodo (#161159) üzenetére


Dr.Én
veterán

még mindig nem érzek rá erre a tankra sajnos..nem leszek vele puszi pajtás...az biztos...
122-es ágyú felejtős ?

WOT: kissio

(#161162) zodo válasza fradi81 (#161160) üzenetére


zodo
nagyúr

Próbáltam már fraps, obs de mindig ez van hogy nem elégít ki a visszakapott felvétel de köszi.

Dr.Én

Én azt nem erőltetem, sosem szerettem a nagy ágyúkat.
Előnyben részesítem a kisebb sebzést de gyorsabb és pontosabb lövegeket.
Akár hogy is de jelenleg inkább sunnyogós tank lett mint támadó, szerintem pláne a sok +2t végett.

Ma délelőtt adta:

(#161163) Dr.Én válasza zodo (#161162) üzenetére


Dr.Én
veterán

tegnap nekem is szépen ment vele...ma csak szenvedek mint állat...
én is 100-as ágyúval tolom..de most semmit se tudok belőni :D
majd később újra előveszem...

WOT: kissio

(#161164) Plasticbomb válasza zodo (#161162) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Na, szóval elkezdtem kipróbálni, épp akad 150GB hely a wincsin, általában nem szokott...

Nekem az jött elő, hogy egyrészt random megakad a kép játékban, felvétel közben, majd pillanat múlva megy tovább, ahogy akkor kell mennie, szal van egy kimerevitett képem x ideig, illetve volt valami hülye hang is, mintha visszahallottam volna pl a motorzajt. nincs mikrofonom, szal érdekes volt, most viszont már átnyomtam separate microfon trackra, igy ez megszűnt. Most megy fel youtube-ra, 4k felvétel, szal meglátjuk, hogy meddig tart. 7 perc-4GB.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#161165) Plasticbomb válasza Plasticbomb (#161164) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az akadást is megszüntettem...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#161166) robogo81 válasza zodo (#161162) üzenetére


robogo81
aktív tag

Tudom kissé furán hangozhat,de próbáld ki akkor ha engedi a felvevő az MJPG kompresszort,olyan 60-70% minőséggel,olyan 1 magot használhat ,de kissé nagy a méret, mint a fraps-nál,de ennél a minőséggel a méret is variálható.utólag konvertálható kisebb méretre.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#161167) zodo válasza robogo81 (#161166) üzenetére


zodo
nagyúr

AVC kódolás érhető el a ReLive-ban ill. nem is szeretnék további konvertálással bajlódni mert épp elég idő, felvenni aztán a yt-re is várni.
Elvileg lehetséges lenne HEVC kódolást választani de nálam nincs a listában.

Minden esetre köszönöm a segítő szándékot! :R

(#161168) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

amikor minden bejön, amikor minden sarkon jó döntést hozol, hogy merre menj, amikor mindenki csőre áll, amikor minden talál

- no es importante -

(#161169) zodo válasza Plasticbomb (#161165) üzenetére


zodo
nagyúr

Kíváncsian várom az összes ablak beállítására vonatkozó értékeket. :)

Nekem most ez lett belőle ezzel a felvételi beállítással.

Yt videó plusz replay link a leírásban.

(#161170) Plasticbomb válasza zodo (#161169) üzenetére


Plasticbomb
addikt

külön mikrofon hangsávot tedd bekapcsolva-ra, most neked is rátette a nemlétező mikihangot...

Nekem most olyan bajom van, hogy olyan a felvétel, mintha 30 fps-el ment volna végig a játék...

Nálam elérhető a hevc, de nekem vega64 van a gépben (meg egy rx480), szal it meg kell legyen. nálad a 270-en nem lesz hevc, szerintem.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#161171) jr1994 válasza Sixkiller6 (#161168) üzenetére


jr1994
addikt

No meg amikor négyes tankkal játszol ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#161172) wwenigma válasza zodo (#161147) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Privatban tudok segíteni meló után, van fizetős és ingyenes mód is jó felvételre, meg akkor tudom megnézni a mintáidat. Az én youtube videoim szerintem elég jó minőségűek. [link]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#161173) fradi81 válasza zodo (#161169) üzenetére


fradi81
veterán

Az alap felvett videód jó? Nálam igen és csak akkor rángat ha feltöltöm youtube-ra, és ott is csak ha HD-ban van nézve. Twitchre feltöltve is rángat. Lehet a html5 kavar, twitch élőben mintha nem csinálta volna.

wwenigma
a te videót is rángat nálam most, kérdés mitől.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#161174) jano_77


jano_77
nagyúr

Megoldhatná már a WG ezt a ki**szott EU1 lag problémát, mert egyre idegesítőbb kezd lenni! :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#161175) jr1994 válasza jano_77 (#161174) üzenetére


jr1994
addikt

Nálam hibátlan az EU1 :U

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#161176) Stigma.HC válasza jr1994 (#161175) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mert biztos h..e vagy :DDD Hát nem lehet jóóóóó :))

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#161177) Plasticbomb válasza zodo (#161169) üzenetére


Plasticbomb
addikt

NO, felment, de még messze van a végleges feldolgozástól.

playlist

időrendben vannak elnevezve, a legutolsó a jó, de azon még nem ment át a yt.

A csata nem az enyém, csak nem akartam a saját csatám végignézni megint, azokban én mentem, de már ez is unalmas 10edjére végig nézve.

az első már 4kban van, a második még csak hd, a harmadik meg még csak 360p

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#161178) Jokerdapro válasza jr1994 (#161171) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ehh ugyanazok a „hülyék” vannak tier 4-be is mint feljebb... :U

(#161179) zodo válasza wwenigma (#161172) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi az ingyenes érdekelne.

(#161173) fradi81

Sajnos már azok is darabosak és tudom hogy tovább ront rajta a yt.

(#161177) Plasticbomb

1. Konkrét képkocka kiesések vannak nálam.
2. Ez pedig remeg
3. Egyenlőre homályos 360p de majd ránézek később.

[ Szerkesztve ]

(#161180) jr1994 válasza Jokerdapro (#161178) üzenetére


jr1994
addikt

Nem egészen.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#161181) Czmorek válasza jano_77 (#161174) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Lassan érik a köv. kitiltás :DDD

(#161182) zodo válasza Plasticbomb (#161177) üzenetére


zodo
nagyúr

Utolsó full hd-ban ugyan a legjobb de sokkal szebb videókat/stream-et szoktam látni.

(#161183) Jokerdapro válasza jr1994 (#161180) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

No offense de, írd körbe, indokold meg hogy miért neked van igazad. Mi alapján nem ugyanazok a hülyék vannak magasabb tierbe is? Tier 10be nincs bot, részeg, vett acc etc? Vagy mégis hogy? :) (és ne gondold túl nem beléd állni akarok ;) )

(#161184) h1mpi válasza Dr.Én (#161161) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pedig isteni az a tank csak okosan kell vele menni. Szépen rejteni a testet és kihasználni a tornyot és a mozgékonyságot egy relative pontos ágyúval

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#161185) Plasticbomb válasza zodo (#161182) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Majd, ha a YT végez a 4kval, abban nézd meg. a fullhd már YT konvertálás, én 4kban töltöttem fel.

Linkelj olyat, ami szerinted jó, hogy lássam, mire gondolsz.

Illetve az egyesre irtam, hogy ott maga a játék grafikai motorja akadt meg, pillanatokra, tulajdonképp meghülyült a különböző sync technikák a driverben, és összeakadt a videó kódolással, kódolás nélkül sosem jött elő. Majd játszogattam a kodekekkel (HEVC/AVC), illetve próbálkoztam a legjobb beállitást megtalálni, ahol nem akad semmi, és nem pörög fölösben a vega sem. Valamelyik felvételt 100 ingame fps (4Kban) mellett csináltam, ami meg fölösleges, 60 fixet próbálom beállitani, de még nem az igazi. Nem akarok Vsyncet használni sem, kissebb késleltetés fontosabb.

Próbálkoztam most OBS-el, de még az nem az igazi, 4K 60 FPS brutálisan szaggasra sikerült neki, majd még esetleg játszom azzal is.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#161186) Dr.Én válasza h1mpi (#161184) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nekem ma nagyon nem ment vele, egyik tankkal se megy ma...csupa fos csaták. hamar a garázs a vége...RNG nagyon geci ma... :U
ilyen nap is kell hogy legyen...

WOT: kissio

(#161187) Plasticbomb válasza zodo (#161182) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Na, közben elkészült a 4k60 az utolsó videón.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#161188) jr1994 válasza Jokerdapro (#161183) üzenetére


jr1994
addikt

Nem mondtam hogy nincs de kevesebb. Tapasztalat. Régen a tier 6 volt az értelem alsó határa, most igaz hogy a tier 9 az, de azért van különbség alatta és fölötte.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#161189) Jokerdapro válasza jr1994 (#161188) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ilyesmi okfejtésre gondoltam én is, de azért akad bőven dilis magasabb tierbe is...:R Bár én szeretem a kaotikus kis tiert :DDD pacsi és béke! ;)

(#161190) zodo válasza Plasticbomb (#161187) üzenetére


zodo
nagyúr

1080p már egész jó, 4k-t nem erőltetem rá a monitoromra.

Rudii, GB, Scheff yt adásai vagy ismertebb külföldi streamerek vagy úgy random pl. link.
Ok ez csak 720p de kb ugyanezt a képminőséget látom fullhd / source pl. link beállítások alatt is.

(#161191) robogo81 válasza Plasticbomb (#161185) üzenetére


robogo81
aktív tag

Ha használsz afterburnert akkor az felrakja a rivatunert is,azzal meg lehet fps lock-ot is beállítani programokként,nem vsync,csak korlátozza az fps-t.
Ha máshogy korlátozol,akkor tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#161192) kchryss


kchryss
addikt

(#161193) zodo


zodo
nagyúr

Holnaptól St. Patrick's hétvége!
Most adjátok el ha nem használjátok a felhalmozott nagy fogyó eszközöket hogy cserébe tudjatok ezt-azt venni.
Én pl.: vissza veszem a VII-es Amx-et hogy legyen ilyen tier is a garázsba.

(#161194) h1mpi válasza kchryss (#161192) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem ezért van minden tankban HE :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#161195) Jadro válasza Dr.Én (#161158) üzenetére


Jadro
veterán

Ma robbantam egyet full HP-ről. Fájt. :DDD Egyébként túl sokszor nem kapok ammoracket. Na de majd most jobban figyelem.

Nekem bejön ez a tank, mióta buffolták pláne. Már csak pár kör az obj, de megtartom ezt is az tuti.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#161196) Plasticbomb válasza zodo (#161190) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Dakillzor streamjét nézem. Nem szebb, csak mások a szinek, gondolom color filtert használ. Ugye én 4k nativon vagyok, szal nálam máshogy jön ki (pixeles, nem kicsit).... Egyébként próbáld ki nyugodtan a 4k60at, nem lesz semmi baja a monitorodnak, esetleg a CGA-d nem tudja gyorsitani, szal kiakad a proci a terhelésen, akkor vedd le 1440pre, akkor is sokkal jobb minőséget kapsz, mint sima 1080pvel.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#161197) jr1994 válasza zodo (#161193) üzenetére


jr1994
addikt

Ó igen, veszek vagy 1000 adag pótkaját :D

H1mpi: itt nem a HE volt a baj, hanem hogy ellőtte az összes lőszert. Inkább még AP kellett volna a repesz helyett.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#161198) zodo válasza Plasticbomb (#161196) üzenetére


zodo
nagyúr

1080p még bírja de továbbra úgy látom hogy kicsit remeg, 1440 már töltöget míg 4k már szinte folyamatosan.
Köszi a tesztet! :R

Ha más nem akkor gépcsere lesz.

(#161199) h1mpi válasza jr1994 (#161197) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a Jagdtigerre mondom, ha van HE lőszere, akkor kilövi a S. Conquerort simán, amúgy a S.Conqueror hibázott, mert lett volna lehetősége mögé menni és repesszel a sokkal puhább motort lőni, csak gondolom ez akkor nem esett le Neki

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#161200) kchryss válasza jr1994 (#161197) üzenetére


kchryss
addikt

A jagdtigrisre gondolt és igaza is van. Túl jó játékos volt a 700 wn8-ával, ha egy 100 wn8-as vezeti full repesszel akkor lehozza a konku ellen. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.