Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#161751) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

kivettek az autoaimet ebbol a f*sbol?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#161752) Plasticbomb válasza BÁ Nutrition (#161751) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Eddig sem tudtam vészhelyzetben rendesen rátenni a távolabbi ellenfelekre, szal szerintem csak működik, ahogy eddig.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#161753) zodo


zodo
nagyúr

Grafikai teljesítmény kb ugyanazt az átlag 50-60 fps értéket hozza mint korábban.
Jelenlegi beállításaim: képernyő + részletek

Betöltés siralmas. Játék ssd-n de 50 mp míg elérünk a jelszó beíró felületig, onnan a szokásos 15-20 mp a garázs teljes betöltése.
Egy-egy hangtorzítás előfordul ha játékosok közt válogatok miután meghaltam.
Új grafika nálam 50-50 de szerintem nem szebb csak más.

MTLS-1G14 token vadászat nekem 83 csatába fájt.
Kicsit undorító hogy mostanra már nem ad ászt az első vagy legalább győztes csatára. :(((
Időközben főként a T-44-et húztam és meg is lett a Obj. 430

Ha már itt vagyok mit kell rá pakolni?
Stabi, töltésgyorsító, távcső van fent.
3 csatát mentem vele, igaz nincs nagy motor és lánc de nem győzött meg hogy a legjobb med lenne.

Fórum társsal szakaszoztunk tegnap T-44-el.
Többségébe vesztettünk de nem rajtunk ment el sőt voltak szép csatáink, mint pl Karelia (yt videó)
Frissítettem az amd drivert de más nem változott de most talán szebb a videó ugyanazokkal a relive beállításokkal.

Ládás küldi is meglett ma reggel.

[ Szerkesztve ]

(#161754) xAttilax


xAttilax
senior tag

Bekapcsoltam egy 100% boost-ot a 3X-os XP-re és egész jó kis csaták estek be :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#161755) Chris0321 válasza BÁ Nutrition (#161751) üzenetére


Chris0321
addikt

Én már rég az Aslainban lévőt használom, sokkal egyszerűbb.

Más: Az utóbbi pár napban játszottam pár csatát, összességében tetszik az új grafika de nekem a bokrok mozgása nem igazán jön be amikor átmegyek rajtuk vagy elmegyek mellettük.

[ Szerkesztve ]

(#161756) Plasticbomb válasza xAttilax (#161754) üzenetére


Plasticbomb
addikt

welcome. Amiket te élvezhettél, én megkaptam negativba. 3 egymást követő csatámban jöttem ki nulla saját damagel. Egyrészt hülye voltam, és olyan pozicióba mentem, ahova nem jött szinte senki, majd a med is lelépett, engem meg kifókuszáltak egyből a picsába, vagy mondom sehol ellenfél, kicsit előrébb megyek, hadd lőjek már valamit, hát egyből beleszaladtam 3 kurvanagypofonba. Vagy medekkel rohangálnak meg lightokkal összevissza, a mieink suták, én meg az fv183al képtelen vagyok eltalálni egy kibaszott táras medet. Szal most jön a tier 5, vagy a séta kint utrecht belvárosában. Kár, hogy itt nincs red light district, elsétálnék megbámulni a sok túristát. :))

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#161757) Plasticbomb válasza Plasticbomb (#161756) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Egyébként meg, most nekem vannak élvezetes csatáim. Kezdek belejönni az ELC 90ennel... Szabályos kis fenevad.:D 51es camo van rajta, és még nem 100 a camo skill, megállok, és senki nem látja meg, csak akkor, amikor már régen késő nekik.:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#161758) ddt500hu válasza zodo (#161753) üzenetére


ddt500hu
veterán

Valójában nem ad első/mindenre ászt. Az Ász után mentem még egy kört ami rossz lett és nem kaptam rá semmit. Szóval 5-700 sebzés 3-4 kill kell/kellet az Ászhoz. :U

(#161759) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!!

Ma mindenki bal lábbal kelt...?
nagyon sok csata után kapom az égi áldást az ellentől...hogy gold noob...cheater.... meg szebb szidások...
tolom ezerrel a Obj 430-at , Boostal persze és nagyon hozza az elvártat.. :D
96 csata és már meg van a kért XP fele..kb még ennyi csata és meg van a nagy tesója... :)

WOT: kissio

(#161760) Akee92 válasza Jokerdapro (#161750) üzenetére


Akee92
tag

Végre valaki!!! :P Mármint már-már kezdtem azt érezni hogy egyedül vagyok ezzel a problémával (najó ez így nem igaz mert olvastam már róla a hivatalos angol fórumon, csak ott sem talált még rá működő megoldást akinek ilyen gondja volt). Nálam is teljesen véletlenszerűen van hogy elkezd szaggatni a hang. Van hogy pár meccsen keresztül egyáltalán nem jön elő a gond van hogy csak egyszer egyszer, van hogy több meccsen keresztül folyamatosan. Érdekes, hogy ha közben nyomok egy escape-t és kimegyek a menübe/beállításokba akkor teljesen abbamarad, a garázsban is minden oké, ha bemegyek a hangbeállításokba és tesztelgetem a hangot akkor is frankó. Annyi különbség nálam, hogy amikor elkezd szaggatni a hang, esetemben egyáltalán nem jár fps veszteséggel. Ugyanúgy megy tovább a játék 50-70 fps-sel ahogy szokott... Remélem a következő patch hoz majd valami javulást. Vagy esetleg valahol valaki ír rá valami megoldást, mert elég idegesítő a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#161761) Gyuri27 válasza Jokerdapro (#161750) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem a hang ok, de vannak más gondjaim.
Azért a low sd kliens mehetne gond nélkül. De hát nem.
Várjuk a javításokat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#161762) Jokerdapro válasza Akee92 (#161760) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hát igen eléggé idegesítő, főleg úgy hogy tegnap még semmi ilyesmi nem volt... :U Na de mindegy is addig hajókázok. ;]
Szerk.: Gyuri27 hát igen mehetne, de tényleg nem fér a fejembe hogy mi változhatott nem egész 24 óra alatt. :(

[ Szerkesztve ]

(#161763) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Pingek /Lagok nincsenek senkinek? Nekem elkezdett játszhatatlanul lagzani... :U

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#161764) scyllarus válasza h1mpi (#161763) üzenetére


scyllarus
veterán

EU1-en voltak érdekes lagok, a kijelzőn 90FPS/38 ping mellett...
Átváltottam EU2-re, ott nem volt ilyen, meg is lett a kis prémtank és az 500.000 kredit.
Amúgy ezen kívül csak néha van csatába lépéskor/csatából kilépéskor pár másodperc fagyás, amúgy elég üzembiztos (SD kliens, normál grafika, HDD)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#161765) Imilenni válasza Jokerdapro (#161750) üzenetére


Imilenni
addikt

Korán adták ki, optimizálatlanul.
Isten hozott az AAA játékok vil...várj csak.
Ez nem is AAA játék :U
Egyébként érdekes, teszten is lassan töltött, a régi grafikával azonnal bedobott.
Itt az új grafikai opcióval mééééég lassabban tölt (tökmindegy max vagy minimal). A régi graffal is, ugyanaddig tölt.
Értem hogy SSD kéne alá, de miért rosszabb mint tesztnél volt?

Press "F" to pay respects.

(#161766) Jokerdapro válasza Imilenni (#161765) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nállam tuti nem ssd nyűg mert azon van :DD Egyébiránt fel se húzom magam ilyesmin, felesleges perpill úgy sem tudom teljes pompájában élvezni az új grafikát. :)

(#161767) #77646080 válasza scyllarus (#161764) üzenetére


#77646080
törölt tag

csak néha van csatába lépéskor/csatából kilépéskor pár másodperc fagyás, amúgy elég üzembiztos (SD kliens, normál grafika, HDD)

Ugyanez nálam is, csak fejlesztett kliensen, maximum beállításokkal. Még pár csata a kis ajándéktank, a félmillió pedig még reggel megérkezett. :)

Nekem nagyon tetszik az új grafika, sokkal jobban érzem magam a játékban. Jó ránézni, látványosak az effektek. Elégedett vagyok a fehérorosz fiúk-lányok munkájával. Ami van nyűg, idővel majd helyre pofozzák.

(#161768) Greentea


Greentea
senior tag

Én is átváltottam SD-re.. Sokkal jobb :) :C

2x2 néha 5

(#161769) h1mpi válasza Greentea (#161768) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ismét jót fejlesztett a WG :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#161770) zozyk válasza h1mpi (#161769) üzenetére


zozyk
addikt

(#161771) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Én alapjában véve elégedett vagyok most a játékkal. Egy visszatérő dolog zavar. MINDEN EGYES NAP 4-5 VERESÉGGEL KEZDEK!!! :Y :W Fogalmam sincs miért. Teljesen mindegy milyen tankkal játszom és hogyan muszáj vereségsorozattal kezdenem.
2 napja 3200wn8 4 vereség, tegnap 500 wn8 4 vereség, ma 1400wn8 4 verség (bár ez még tart).
Tegnap 2500wn8-al zártam meg 73% WR-el szóval a nap végére vissza tudok jönni de ez akkor is szétvágja az idegrendszeremet. :((

(#161772) h1mpi válasza zozyk (#161770) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem nem volt bajom a graffal :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#161773) zozyk válasza h1mpi (#161772) üzenetére


zozyk
addikt

Én meg a másik oldal vagyok, engem a Sandbox-nál megvettek, azóta vártam az 1.0-át. :K
Mindent feltoltam max.-ra, és nem érdekel ha lemaradok 1-2 lövésről, de én élvezni akarom a látványt. :B

A játékosállomány nem változott, sőt.... (néha én is felhúzom magam [ma is sikerült]), de mégis naponta leülök játszani (igaz, jelenleg kényszerűségből, bár már járógipszem van :B )!

(#161774) h1mpi válasza zozyk (#161773) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem vagyunk egyformák :)

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#161775) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ma engem kapott el a lag vonat... játszhatatlan DIGI-vel... abba is hagyom mára..

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#161776) h1mpi válasza h1mpi (#161775) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Érdekes de egy router, modem restart megjavította...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#161777) kchryss válasza ddt500hu (#161771) üzenetére


kchryss
addikt

Hagyd ki az első 4-5 csatát és a 6-kal kezdj! ;] :D

15v15 olyan formátum, hogy 10 csatából kb 4-nek tudod az eredményét befolyásolni. A wr attól függ, hogy ebben a 4 csatában mennyire vagy jó. A maradék 6 csatában tök mindegy mit csinálsz az eredményt nem tudod befolyásolni. Hosszú távon ebből a 6 csatából 3 bukó 3 győztes, de ha épp olyan nap van, hogy ilyen nem befolyásolható csatákkal kezdesz és azokból is a bukó fajtából akkor nem tudsz mit csinálni. :(

(#161778) ollie


ollie
MODERÁTOR

Bazz, ez a Suoma k**va jó lett. 1567 base XP-vel is csak 1st class. :DDD

És megfizethetetlen az érzés, amikor a frontjáról még a tier 9 heavyk is pattognak.

[ Szerkesztve ]

***

(#161779) fradi81 válasza ollie (#161778) üzenetére


fradi81
veterán

Beetetés elindult ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#161780) Dr.Én válasza ollie (#161778) üzenetére


Dr.Én
veterán

az igen....hoppá.... :Y :C
ezért se vettem meg.... :D

Nekem elég ez is :D

WOT: kissio

(#161781) Greentea válasza h1mpi (#161775) üzenetére


Greentea
senior tag

(#161782) Greentea


Greentea
senior tag

AZTA QRV......... Megvan obj260 td15!!! :DD
54 hp-val!!! :))

holnap dobok fel replayt ha érdekel valakit :)

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#161783) jano_77 válasza #77646080 (#161767) üzenetére


jano_77
nagyúr

Beszarás, hogy ez a WG még akkor is tud geci lenni, mikor ad! Itt van ez a kis 3-as amcsi light, amit tulajdonképpen különösebb erőfeszítés nélkül lehet megszerezni. Sikerült is. Hurrá!
Mikor garázsban nézem, hogy akkor kiket tegyek bele, akkor ér a meglepi, hogy ugyan egyetlen amcsi light-ban nem volt korábban RÁDIÓS, ide a drága "jó" WG mégis bedobott egyet, csak hogy ne legyen felhőtlen az öröm! Hát rohadjanak meg azt mondom! :W :o
És nem mintha nem lenne legénységi tagom, akit át tudok képezni, de akkor is ez genyó dolog szerintem.

(#161782) Greentea: őszintén gratulálok! Nekem is jó lenne, de még sosem voltam a közelében sem sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#161784) #77646080 válasza jano_77 (#161783) üzenetére


#77646080
törölt tag

Lehet, hogy én nem értek valamit (sőt, biztosan nem értem :) , de miért kell bele bárkit is képezned? 100%-os legénységgel kaptad meg... :F

[ Szerkesztve ]

(#161785) Greentea válasza jano_77 (#161783) üzenetére


Greentea
senior tag

Köszi!
November 30.-a (Grille-t ekkor vettem meg) óta nálam is be volt kapcsolva. Egyetlen td-m amivel esélyes ennyit összelőni és a 449-edik csatára beadta :)

hajrá! :)

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#161786) ddt500hu válasza Greentea (#161782) üzenetére


ddt500hu
veterán

:C

(#161787) fradi81 válasza #77646080 (#161784) üzenetére


fradi81
veterán

Egyáltalán miért is kell ilyen ajándék vackokkal egy csatát is lejátszani? ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#161788) jano_77 válasza jano_77 (#161783) üzenetére


jano_77
nagyúr

amúgy mit raktatok a kis újdonsült járgányra felszerelésként?
venti+optika+célzásgyorsító nagyon vad!? :F

(#161784) German_TD: miért is szenvednék egy kommers legénységgel, mikor van 3+ skilles light legénységem!?!? Ne mond, hogy Te előbbivel tolnád!? De ha mégis, én kérek elnézést. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#161789) #77646080 válasza jano_77 (#161788) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szerintem tier III-ban ennek nincs jelentősége, persze nekem is van jól képzett legénységem, akikkel néha megyek egy-egy kört odalent, ám nem érzem olyan súlyúnak a kérdést, hogy e végett mocskolódjak a fórumon. Persze nem vagyunk egyformák. 😃

(#161790) #77646080 válasza fradi81 (#161787) üzenetére


#77646080
törölt tag

Próba képpen megyek vele 2-3 kórt, ha már beesett a többi ajándék mellé. De felszerelést, ellátmányt, fogyócikket nem kap, mert szerintem felesleges. Ez csak egy kis szórakozás, semmi több.

(#161791) kirjak


kirjak
aktív tag

Valaki tud ebben segíteni?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#161792) Warton


Warton
őstag

Na, lett még egy fostos kis tankom... :U

Mintha nem lenne belőlük épp elég.

(#161793) kchryss válasza kirjak (#161791) üzenetére


kchryss
addikt

Azt írtad jacktor modpakkot használsz. Nyilván abban okozza valami. Leszedtem és belekukkantottam.
Tippre ez lesz az: res_mods/configs/BBMods/Auxilium/AutoEquip.json
Ezt nyisd meg jegyzettömbbel és írd át benne a true-t false-ra.

[ Szerkesztve ]

(#161794) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Egy kis segítség azoknak akiknek sokáig tölt.
Itt nekem segített (Sata 3 HDD)

Press "F" to pay respects.

(#161795) ooloo


ooloo
őstag

Gyönyörű ez a tank ... :K

Szegényes legénységgel , 85 csata kellett az első jelhez .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#161796) kchryss


kchryss
addikt

Esedékes volt már újraraknom az op rendszert, így azzal teltek előző napjaim, hogy adatokat mentettem és előkészítettem a telepítést. Ma végeztem és végre kipróbálhattam a wot 1.0-t.
Először is azzal kezdeném, hogy az hogy ssd-re lenne szükség a játékhoz jó nagy baromság. Az op rendszerem ssd-n van, de a játékot vinyóra telepítettem ahogy szoktam. HD kliens és a legrosszabb esetben is 25 mp-nél volt a csata előtti visszaszámláló mikor betöltöttem. Sőt volt nem egy olyan eset, hogy a 30 mp-es visszaszámlálás előtt már bent voltam.
Szóval annak akinek nem tölt be időben vinyóról annak nem a vinyó a probléma hanem a wg programozói keféltek el valamit és valószínűleg majd javítják idővel. Szerintem valamit az audió fájlokkal rontottak el és akit lassan dob be az azért van, mert a pálya elején lévő zene akasztja meg és ezzel függhet össze a többi hanghiba is.

Ami a grafikát illeti, HD klienst használok, de nagyon lebutítva a grafikai beállításokat, mert régi gyenge vga-m van. Hasonló beállításokkal mint a patch előtt, most is éppen megvan a 60 fps-em. Lehet majd kipróbálom az sd klienst is hátha ott feljebb tudok húzni pár dolgot a 60 fps-es kereten belül.

Szóval a játék nálam továbbra is gördülékenyen játszható és hibamentes a gyenge vga és a hdd telepítés ellenére. :)

Ja és színvak mód bekapcsolásánál kékes fehéres a pálya szélét jelző kerítés. Ezért jár a piros pont a wg-nek.

[ Szerkesztve ]

(#161797) wwenigma válasza kchryss (#161796) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nincs szükség rá, de lebaromságozni azt ami nagyságrendekkel gyorsabbá teszi a dolgokat... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#161798) kchryss válasza wwenigma (#161797) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyságrendekkel gyorsabb...
Meséld el mennyivel töltött volna be a fenti képen lévő csatám előbb ha ssd-n van a játék és mennyi előnyöm származott volna belőle.
Nem azt mondom, hogy rossz dolog az ssd, a rendszer nekem is azon van és szeretem. De az nagyon jól látszik az én példámból is, hogy a wot ha hdd-n van akkor is képes betölteni majdnem ugyanolyan gyorsan mint ha ssd-n lenne. Nekem például gyakorlatilag semmi érzékelhető előnyöm nem lenne ha ssd-re raknám. Az hogy sokan vannak akiknél nem tölt be ilyen gyorsan az nem a hdd hibája, mert mint a példa mutatja képes lenne rá, csak optimalizálni kéne a wg-seknek.

[ Szerkesztve ]

(#161799) wwenigma válasza kchryss (#161798) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Felejtsuk mar el ezt az optimalizálást. HA sok apro file-t kell betolteni, akkor nem lesz ugyanolyan jo a HDD es nem lehet optimalizalni csupan annyit hogy a fix dolgokat telepites utan toredezettsegmentesitjuk.

Akiknek nem tolt be gyorsan, nezzek at mennyi xart futtatnak ami pörgeti a hdd-t (viruskergeto pl.) milyen hdd-t hasznalnak (Samsung F3-am keresztbe lenyeli a többi rendszerben levot) mintpeldaul 5400 green vagy 7200rpm-es, ugyanazon van-e a Wot amire a pagefile-t pakolja a rendszer amit bizony hasznalni is fog ha 2-4G ram van a gepben, meg ilyenek. Neked pl. milyen hdd-n van?

Ha Veér István 2G rammal szerelt gamer konfigja egy 5400rpm-es ótvar hdd-vel van szerelve amire megy a pagefile és a viruskeresője is a legjobb - ráadásul kettőt hasznal mert fő a biztonsag - , mindemellett a modok elfedik a látható kép 68,93%-át a játékban mert ugy jo és ultrára teszi, akkor lassu lesz,

Jelenleg a modok fogják meg leginkabb, rogton utána pedig szerintem egy WG grafikai hiba, valami rosszul van lekezelve (minden ultrán jobban megy nekem mintha allitgatnam lejjebb). De ismet mondom, a fentiek is jelentosen beleszolnak ennek ellenere.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#161800) kchryss válasza wwenigma (#161799) üzenetére


kchryss
addikt

Egy mezei 7200 rpm-es van. Toshiba P300.
Egy 5400-as green nyilván alkalmatlan lenne játékokhoz, de egy 7200-as a legtöbb játékhoz elég. Ha lenne felesleges pénzem nagyobb ssd-re nyilván én is arra pakolnám a fontosabb játékaim, de a wot egyáltalán nem annyira ssd igényes játék mint amennyire beállítod. Jelenleg nincs érezhető hátrányom az ssd-hez képest, ez persze változhat a jövőben, egyértelmű hogy az ssd-é a jövő. Szerencsére megy is lefelé az áruk főleg ha kapacitás arányosan nézzük. De jelenleg wot-hoz elég a hdd.
Akinek 7200-as hdd-n nem tölt be nagyon rossz esetben a csatavisszaszámolás vége előtt annak nem a hdd-jével van a baj.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.