Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#153235) zodo válasza po1son (#153147) üzenetére


zodo
nagyúr

Tudtam hol kell keresni de attól még nem lettem okosabb. :R
Vettem pár 10-20 kattintásnyi fáradságot és megtudtam a választ.

(#153151) Ebit

Nyilván magas labdának érezted de ne keverjük már a játék mechanizmust és leírt szabályok meg nem értését egy elsőre átláthatatlannak megalkotott menüpontnak.

Régi vs új kampány nézet.
Második mennyire beszédes :U

Mostanra legalább azt sikerült megfejtenem hogy amelyik sárga színű (10) az az aktív küldetés.
Ahol csak pipa van (1,6,9) ott elsődleges feltételek teljesültek.
Kör és pipa az kitüntetéssel teljesített.

Aztán lehet kattingatni hogy mik a feltételek.

Vissza térve a kezdő témára pedig azt sem értem miért kell egy oldalban vakon hinni (tanksgg) mikor ott több model hibás ill. nincs rng kapcsoló sem ami talán elég ok arra hogy értetlenkedjük egy-egy nem sebző vagy bekapott találaton.

Ettől függetlenül láttunk/tapasztaltunk már csodákat a játékban de ez koránt sem állandó, ~1k csata/eset és nem hetente visszatérő hogy folyamatosan lehessen szidni a wg-t, csapatot és stb kitalált elméleteket gyártani. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.