Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#153151) Ebit válasza zodo (#153136) üzenetére


Ebit
addikt

#153144) zodo
Figyelembevévle ezt a kérdésedet, nem igazán értem mire szeretnél utalni.

(#153152) jr1994 válasza Viktoár (#153150) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem amit a tanks.gg-n látsz páncél értékeket azok 99%-ban úgy vannak, inkább csak az üreges páncélokkal szoktak előfordulni furcsaságok. Jobb oldalról nem tudok, mindenki ezt használja.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#153153) Czmorek válasza ooloo (#153149) üzenetére


Czmorek
aktív tag

A 6. napon nem az EU szerver Adventi naptárába tévedtél.
USA, Asia -ban pl a 6. napon volt E25

(#153154) galervin93 válasza Viktoár (#153146) üzenetére


galervin93
őstag

"Nem gondolom hogy manipulált hanem tudom mert hivatalosan is elismert tény."
- manipuláció akkor volna, a ez sehol sem lenne leírva. De mivel le van, sőt, te ezt elfogadtad, innentől kezdve mi a sírás oka?
S mi az oka annak, hogy sokan simán 55% körüli, vagy feletti WR-t produkálnak? Fentebb írta artysta barátunk, hogy neki a recentje 55%, rossz a balansz - az még véletlenül sem fordul meg a fejetekben, hogy a teljesítménynek köszönhető ez?

"Annak adtam hangot hogy a tanks.gg szerint nem sebezhető abból a szögből de a játékban igen. Ez az átverés és ezért (is) neveztem manipulációnak."
Miután, ahogy említették, nem hivatalos oldalról van szó, nem nevezheted annak, aminek nevezted. Magyarul fogalmazva alaptalanul vádaskodsz, ha így könnyebb.

---

Ez a baj. Itt mindenki k...ra ért a játékhoz, böfög-röfög ökörségeket, csak éppen önmagát nem veszi észre. Nem lenne szégyen tanulni, olvasni, kérdezni, de nem, megy a csípőből tüzelés, meg a félinformációs okoskodások. Persze ez nem újkeletű probléma, pláne nem ez a játék hozta elő...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153155) Papooo válasza popey37 (#153142) üzenetére


Papooo
senior tag

Nálam ezzel ért véget a német arty vonal.
A nyolcast megvettem, majd pár csata után eladtam, és ezt visszavettem.
Az amcsi vagy az angol nyolcas lényegesen használhatóbb mint a német.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#153156) popey37 válasza Papooo (#153155) üzenetére


popey37
addikt

én most a 7-es német artyval a 4. kampányküldit csináltam meg kiválóra a T55A részben, már a 7.-nél járok.

jó kis arty a 7-es német. igaz nem egy óriási sebző, de tölt gyorsan és szerintem egy artynál pláne most, hogy ez a kábítás dolog is bejött, lényeges dolog, ráadásul elég pontos is.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153157) Papooo válasza popey37 (#153156) üzenetére


Papooo
senior tag

Érdemes megtartani, mert talán a leghasználhatóbb hetes arty. A nyolcasnak alig van lövegkitérítése, így állandóan szétesik a célzóköre.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#153158) Dobi 562 válasza Viktoár (#153146) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha arra a dologra hivatkozol tényként ami az MM licenc-ben van leírva, akkor valamit félreértettél. Olvasd át újra az idevonatkozó részt.

Érdekes, hogy a matematikát említetted. Két csapat, 30 játékos véletlenszerűen összerakva, 25% rng, stb. Mégis minek ebbe jobban belenyúlni?

Hidd el nincs rózsaszín köd, én látom a játék valódi hibáit.

(#153159) popey37 válasza Dobi 562 (#153158) üzenetére


popey37
addikt

hát pont az a 25% a probléma. a meccs elején eldől, hogy melyik csapat kapja a +25%-ot, na az fog nyerni

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153160) ooloo válasza Czmorek (#153153) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Ez érdekes . Ha ott veszem meg , akkor buktam a tankot , vagy ugyan úgy megjelenik a garázsomban , mintha az EU szerveren venném ?

Kellemes napot !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#153161) sfefe válasza zozyk (#153119) üzenetére


sfefe
őstag

Ennyit nem er...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#153162) xAttilax válasza popey37 (#153159) üzenetére


xAttilax
őstag

az nem konstans érték hanem inkább egy szorzó, minden olyan érték ahol van az rng(sebzés, penetráció, szórás..stb) azt a számolás közben szorozza meg a +-25% intervallumával. Szóval ha megnézed a sebzésed az se mindig maximum és minimum, hanem a kettő közti érték. az a +-25%.

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153163) Barret001 válasza galervin93 (#153154) üzenetére


Barret001
addikt

Szeretném ha értékelnéd a munkatársam teljesítményét,és észrevételét!
Ez a sokadik reroll accountja,egy darabig minden remekül megy,bőven 4000+ WN8-cal!
Aztán elkezdi büntetni a játék! Ugye látszik a "fejlődés" ? Ezt az accountot is abbahagyta...
Ez már a sokadik neki,és mindig ez az eredmény. Már többször abbahagyta a játékot,de mindig reménykedik,
hogy hátha történik valami változás. [link]

[ Szerkesztve ]

(#153164) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Én nem tudom mi van de az utolsó patch engem teljesen kinyírt. 2279wn8-ról elkezdtem szépen visszazuhanni.
A legtöbb csatában csak nézek mint hal a szatyorban, hogy mi van? [link]
Mai nap eddig:

Tank ászt én is elvétve szerzek már. :( Pedig két hónapja az utolsó 1000 csatám 2500wn8 volt.

(#153165) Jag válasza Dobi 562 (#153158) üzenetére


Jag
senior tag

Nyilvan csak te latod, a tobbi meg hulye...

Minek belenyulni?

Hat penzert. Sok sok sok penzert...
Nagyon naiv hozzaallas, ha ezt a tenyt ignoralod.

(#153166) xAttilax válasza Barret001 (#153163) üzenetére


xAttilax
őstag

Ez egy sima fail reroll acc. Nem tudja azt a szintet amit szeretne és az egy idő után ki is jön. Ha megnézed magasabb vagy nem WN8 farmolos tankokkal nem tudja tartani még a 3000-et se (kép). El kell fogadni, hogy ő nem egy 4000wn8-as játékos.
Azért ehhez nem kell nagy statikusnak lenni, hogy lásd.. amíg nem tud Tier IX- X-es (normál, med vagy ht) tankkal 3500wn8-at csinálni addig csak egy gagyi low tier padder és semmi több.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153167) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

just weekend things...

De 14ikre leszorzóóóóztam... ;]

(#153168) xAttilax válasza xAttilax (#153166) üzenetére


xAttilax
őstag

akarom mondani, hogy statisztikus :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153169) Barret001 válasza xAttilax (#153166) üzenetére


Barret001
addikt

Nem akarom védeni,tudom hogy stat padder,és írtam azt is,hogy sokadik reroll acc. Ennek is készült az account. A lényeget is írtam,egy darabig 4000 felett tudja tartani,aztán meg nem hogy fejlődik,hanem zuhan le a teljesítménye,és folyamatosan! Ezt már sok accounttal eljátszotta.

(#153170) galervin93 válasza Barret001 (#153163) üzenetére


galervin93
őstag

Mit látok? Low-tier stat-pad, jellemzően könnyű és közepes tankokkal. Magasabb szinten elfogy a tudomány, pontosabban ahogy fentebb írják - többet hisz magáról, mint ami.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153171) popey37 válasza galervin93 (#153154) üzenetére


popey37
addikt

ja és a rendszeres 8:0 meg a többi hasonloan alakuló csata is azért van mert béna vagyok?

általában minden csatában megsebzem a saját hp-m 1,5-2x-ét, persze van amikor nullázok, de ez mindenkivel előfordul.
nehogy azt mond, hoghy az teljesen természetes, hogy a csata kezdete után 2 percel már 7-8:0 az eredmény az ellen javára.
régen ilyen nem volt.
33k csatám van, kb, két honap alatt 50-60 pontot javitottam a WN8-on. ez szerintem nem rossz, figyelembe véve a sok csatát.
de a gyözelmi arányom 49,5 és 50,5 között mozog fel le.
itt nem az a baj, hogy szopat a wg, hanem az, hogy aki 50% körüli gyözelmi rátával rendelkezik az ott is marad, mert a wg nem engedi elmozdulni semerre, attól függetlenül, hogy a wn8 meg javul folyamatosan.

saját tapasztalatom az, ha elérem az 50,05% körüli winratét akkor jön 20-30 olyan meccs ahol beleszólásom sincs semmibe: vagy kiszednek első percben, vagy15:0-4 az eredmény.
van jópár tank a garázsomban amivel szeretek és elég jól tudok is játszani és azokkal sem megy olyankor.
mondok példát is: az M6-al közel 3700 csatám van, imádok vele játszani, a csövön ott figyel a 3 kiválóság jele és folyamatosan 90% körül mozog a kiválóság jel %-a. jelenleg 93,5%.
namost ha szopóágon vagyok akkor nem vagyok képes 500 sewbzésnél többet összehozni egy-egy meccsen. ha elmulik a szopóág, akkor nemritka a 2-3k sebzés sem meccsenként.

ezt magyarázd meg valamivel.

vagy arra a pár napra amig szivatnak elfelejtek játszani?

szóval kicsit érdekes ez az egész, de lassan olyan lesz mint a lottó: sorsolják a gyözteseket, ezért van ennyi boot gamer is, betolja a tankot azt vagy nyer vagy nem.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153172) xAttilax válasza Barret001 (#153169) üzenetére


xAttilax
őstag

Azért amiért írtam, nem tudja azt a szintet. Pár kis tierü szarral megy neki, de már mással nem, és mivel nem ”igazi" teljesítmény van mögötte még ott is simán lehet ingatag. De nyomja csak azokkal amikkel 4000 felett van (semmi mással) és akkor nem fog neki esni.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153173) galervin93 válasza popey37 (#153171) üzenetére


galervin93
őstag

Elszálltak a rof/dpm-értékek, amit a hp nem követett. Egy jó ideig közepes tankoknak kedvezett a környezet --> gyors csaták, nagyarányú győzelmek (és persze vereségek).
Egyik sorban leírod, hogy balanszol az mm és te ezt tudod, a másikban meg sírsz, hogy jönnek a 30%-os napok. Hát nem ez a balansz másik oldala? Vagy persze mindig csak nyerni akarsz igaz? Van olyan is, azt hívják szuperunikumnak, és még neki is """csak""" 60-65% lez a wr-je.

"általában minden csatában megsebzem a saját hp-m 1,5-2x-ét, persze van amikor nullázok, de ez mindenkivel előfordul."
Ha tényleg "általában minden" (wut, most akkor melyik?) csatában ennyit sebeznél, nem 50% lenne a wr-ed. Nincs ezzel baj, én sem vagyok sokkal jobb, csak ne ferdítsünk.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153174) Viktoár


Viktoár
addikt

galervin93

"Ez a baj. Itt mindenki k...ra ért a játékhoz, böfög-röfög ökörségeket, csak éppen önmagát nem veszi észre. Nem lenne szégyen tanulni, olvasni, kérdezni, de nem, megy a csípőből tüzelés, meg a félinformációs okoskodások. Persze ez nem újkeletű probléma, pláne nem ez a játék hozta elő..."

Maradjunk ennyiben és téma lezárva. ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#153175) Barret001 válasza xAttilax (#153172) üzenetére


Barret001
addikt

Még egy képet rakok be,ez is munkatársam,neki csak 2300 WN8-a van.
Ez korrektebb tudást tükröz? Neki meg folyamatosan emelkedik a WN8 de ez nem reroll acc.

(#153176) Barret001 válasza popey37 (#153171) üzenetére


Barret001
addikt

Ha a winrate-t akarod húzni,akkor nézz körül a tankjaid körül,melyikkel a legmagasabb,avval menj.

A játékosállományt vegyük egyforma tudásúnak nagy átlagban!(vegyesen egyben az összes) Ebben az esetben egyforma tudással játszanak ugye? Azaz 50% lesz a fele-fele arány. Ez egy átlagos teljesítmény .Itt jönnek képbe a különféle tankok. Amit javítani akarsz,annak megfelelő tankkal kell többet menned.
Ha folyamatosan váltogatod őket,benne maradsz az 50%-ban.Ez van...

(#153177) popey37 válasza galervin93 (#153173) üzenetére


popey37
addikt

nem akarok állandóan nyerni, de ne a wg döntse el egy csata erdméynét, hanem a csatában résztvevő játékosok tudása.
jól néztünk volna ki ha a háborukban előre meg lett volna írva, hogy ki nyer és ki veszít. tudom ez durva példa.

a wg abban segítse a játékosokat, hogy azonos feltételeket biztosítson minden játékos számára: pl. ha én tier6-ban akarok játszani akkor ne tegyen be a tier8-ok közé, balanszolja a tankok besorolását: azonos számú light,meg,heavy és td, meg arty.

nyilván az adott tankal akar mindenki játszani, és nem szenvedni 1-2 tier-el feljebb, ahol szinte esélye sincs.

ja és ezt a szpotter dolgot vagy teljesen javitsák ki vagy ne legyen spotter. a háborúkban amugy sem volt felderítő tank, ezt itt találták ki.
ott a felderítő egy gyalogos rádiósból és egy másik katonából állt általában.

az azonos tierben lévő tankok átütésének , sebzésének a páncélzathoz balanszolása: lásd T37 vs OI. vagy tier 10-ben maus vs szinte bármelyik heavy, nem igazán lehet beütni.

most lehet azzal jönni, hogy a gyenge pontot kell lőni, ez igaz, de a csatában nem egyedül az a tank van amit lőnél, bizony ott vannak a többiek is akik nem nézők a játékban, nem várják meg mig pontosan becélzod az adott tank gyenge pontját, és akkor nem beszéltem a szórásról.
minden tierben vannak olyan tankok amiket a saját tier nem igazán üt be

zárja le a pályák azon részeit, ahov eszetlen modon most felmásznak a játékosok, bár nem tudom minek,

mert semmi hasznuk.
legyenek szimetrikusak a pályák, jelenleg sok olyan pálya van amelyik kedvez az egyik oldalról.

szóval lenne itt mit javítani minden téren, rengeteg pénz befolyik napi szinten amit szépen eltesznek zsebre.
kérdezem én:

mi szükség van a HD térképekre, tankokra?
akkora erőgép kell hozzá ami csak nagyon kevés játékosnak adatik meg anyagi téren.
mi szükség van a játékindulás előtti össze-vissza lövöldözésnek?
a repkedő madarakra, a repülögépekre?
értem én hogy élethűbbé akarják tenni, de elöször a hibákat kellene kijavítani és a fentebb leírt dolgokat fejleszteni.
Ja és a legfontosabb: én nem tudom mikor indult ez a játék, csak 2013 december óta játszom vele, de még mindig csak a BÉTA verzióval játszunk, hetente legalább 1 micropach, 1- 2 havonta verzió váltás, kédezem én minek?

nem sirok, én elfogadom így ahogy van, költök is rá, nem tagadom. de ezek a fennálló problémák megoldásra várnak.

BARETT:

tier 6-9-ben játszom, kizárólag olyan tankjaim vannak amikkel szeretek játszani. és félreértesz: engem nem érdekel túlságosan a statisztika, de a játékélmény annál inkább, mivel kikapcsolodni jövök fel nem idegeskedni. persze szeretek nyerni: ki nem szeret, de egy jó kis meccs végén nem igazán érdekel hogy nyertem vagy vesztettem. de amikor az első 3 percben már 8:0 na olyankor szokott elszakadni a cérna. :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153178) xAttilax válasza popey37 (#153171) üzenetére


xAttilax
őstag

igazából nem :) nem sebzed meg átlagban a saját hp-dat se (nézd meg wot-life-on) ezáltal az arányokat sem tudod befolyásolni és a az eredményre sem vagy olyan nagy hatással. Ha valaki megsebzi a hp-ja másfél vagy dupláját és az adott tank meghatározó a csata kimenetlére, szóval nem valami bottom HT vagy arty..stb akkor olyan mintha 17VS15 18VS15 ..stb lenne, magyarul az arányok sokkal kedvezőbbek és nő a nyerési esély, persze ezen kívül még 1001 dolog beleszól.
A te statisztikád tökéletesen tükrözi a wr-ed. kb ennyi wn8-hoz ennyi wr jár. nézz meg pár klánt ahol hasonló játékosok vannak mint te és nagyjából nekik is ennyi lesz. régi klánom, itt is tökéletesen tükrözi, míg egy FAME ahol jobban felborítják a random arányát (sok tierX, szakasz..stb) többet is nyernek.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153179) popey37 válasza xAttilax (#153178) üzenetére


popey37
addikt

nem tudom, a wotlife az összes csatát nézi, vagy ott is különszedi a csatatipusokat?

mert aki sokat erödözik, csapatozik, és többet nyer mint veszít, annak jóval jobb a statja mint aki csak randomozik.

a wotlife meg szerintem kicsit csalóka: ugyanis amikor huzol egy tankágat vannak szopós tankok, amivel kínszenvedés játszani, meg az artyk amik igen jól lerontják a statot.

nekem a 209 kifejlesztett tankból összesen 22 van garázsban aminek a fele prémium tank.
amik nem tetszenek azok mennek a levesbe: pl .nincs tier 10 a garázsban.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153180) Barret001 válasza popey37 (#153177) üzenetére


Barret001
addikt

Én meg 6-os szintig játszom... heti 20-30 csata :D Kv1-T-28 ezekkel a legmagasabb a winrate. Ezek több száz csatás tankok,tehát korrekt érték. Ha a winrate-et akarnám húzni,csak ezekkel mennék... De a folyamatos fejlődés is megoldás,csak az sokkal lassabb eredményt ad. Ha előveszek egy nagyon régen használt tankot,egyből kijön hogy mennyit fejlődtem! Az átlagsebzés tükrözi :)

Legtöbbet tanulni csapatban lehet,sok olyan dolgot rendszeresen használnak,amire randomban az életben nem jössz rá magadtól...

[ Szerkesztve ]

(#153181) xAttilax válasza popey37 (#153179) üzenetére


xAttilax
őstag

A statisztikába csak a random számít.
Nem csak te húzol szar tankokat és nem csak te artyzol, szóval ezért nem csalóka és ezért hívják átlagnak.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153182) popey37 válasza xAttilax (#153181) üzenetére


popey37
addikt

amúgy erről beszéltem: előkaptam a kedvencet és az első köröm ma vele, tier 8-ban.
amikor a hatossal topsebző vagy a nyolcasok között, ne az az igazi . :DD

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153183) ddt500hu válasza popey37 (#153179) üzenetére


ddt500hu
veterán

Lehet, hogy egy kicsit csalóka de annyit elmondhatok aki átlagban meglövi a saját hp-ja 1,5X-ét (nem kell a 2x se) az nem siránkozik a csalások miatt hanem stabil 3500-4000wn8-as tier10-es játékos. :U
Amúgy ahogy nézem van kb. összesen 4 tank amivel jó a statod.

[ Szerkesztve ]

(#153184) popey37 válasza ddt500hu (#153183) üzenetére


popey37
addikt

nem játszom tizessel. max 9. abból is csak 1 van

én azt irtam hogy általában meglövöm, de van hogy nullázok. az általában és az átlagban között óriási a különbség.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153185) jr1994 válasza popey37 (#153184) üzenetére


jr1994
addikt

Ahhoz képest az elmúlt 30 napban van 20-20 csatád az IS7 + JPZ párossal :U

(#153180) Barret001: ezt a kérdést nem értettem de azért vicces volt :))

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#153186) popey37 válasza jr1994 (#153185) üzenetére


popey37
addikt

a jpz-t 2 vagy 3 hete adtam el, az is-7-et meg pár napja, most váltottam klánt itt nem kötelező mert nincs cw.

amugy ezt hol látod? mert én nem találom.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153187) xAttilax válasza popey37 (#153182) üzenetére


xAttilax
őstag

ez egy (1) csata ami statisztikailag tökéletes elhanyagolható. Mivel nincs 4000 wn8-ad (amit csatáért kaptál) és az átlag sebzésed sincs ennek a közelébe, szóval nagy valószínűséggel ezt mondjuk 5-7 ből egyszer hozod és közbe lesz egy nagyon rossz köröd és máris kijön az 1000-es átlagod.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153188) Barret001 válasza popey37 (#153182) üzenetére


Barret001
addikt

Előre is elnézést kérek,nem akarlak megbántani! 33500 csatával nem találod kevésnek a WN8 értékedet?
Ennyi csatával folyamatosan kiugróan magasan kellene teljesítened a látványos javuláshoz!

(#153189) ddt500hu válasza popey37 (#153184) üzenetére


ddt500hu
veterán

Jó akkor úgy mondom, hogy általában sem lövöd meg.
Az M6-al 1013 avg dmg az kb. 70-el van a jármű hp-ja felett ami szép teljesítmény de semmi köze (általában sem) az 1500-2000 dmg-hez.
Magas tierben ha meglövöd a saját hp-d 1,1-1,2x-ét akkor már kék vagy.

(#153190) popey37 válasza xAttilax (#153187) üzenetére


popey37
addikt

mostanában azért az M6 2000wn8 fölött zár, de a sok csataszám miatt lassan megy feljebb az adott tank statja,

most a statrombolo az arty, tolom a T55A kampányt és nem igazán jönnek össze a meccsek. de sebaj.

épp azon gondolkodom, hogy érdemes lenne e resetelni az accomat.

M6 hp: 870 :))

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153191) jr1994 válasza popey37 (#153186) üzenetére


jr1994
addikt

[link]

Rámész egy tetszőleges időintervallum alatt a details-re, levisz az oldal aljára és kiírja hogy pl az elmúlt 30 napban melyik tankkal hogy játszottál, elég részletesen. Vagy pl a legutóbbi 7 játékkal töltött napból bármelyik megnézhető, hogy mivel hogy játszottál.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#153192) popey37 válasza Barret001 (#153188) üzenetére


popey37
addikt

ha tudnád, hogy hogyan jött össze ez a csataszám. :)
kb. 20k csatám volt, mire elmagyarázták, mi hogyan müködik, és ez most komoly, lövésem sem volt, csak játszottam. volt olyan tank amire egyszerre 3 fullos skillt fel tudtam tenni.
és innen már nehéz javitani, nagyon lassan megy.
most kb 1300 a wn8 és 6k a személyes értékelésem a wotban. olyan átlagos szerintem, láttam már sokkal több csatával rosszabb statot is.
amikkel játszom tankokkal azokkal általában, nem átlagban, hanem általában jól megy, persze vannak sokszor rossz körök is.
mindig arra törekszem, hogy a saját hp meglegyen legalább sebzésben.

amiota a wot a teljesítményt nézi és nem a gyözelmet, vereséget, azóta megy felfelé a statom.
perszue lehetne jobb is, de a volt klánban sok volt a csapatozás ami rengeteg bukott meccsből állt, az sokat elvitt a személyes értékelésből, közel 7k volt, most meg ennyi. :P

jr1994(B): köszi nem is ismertem ezt az oldalt.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153193) ddt500hu válasza popey37 (#153190) üzenetére


ddt500hu
veterán

Rég játszottam vele. Nem tudom te mit szeretsz rajta. :U

(#153194) xAttilax válasza popey37 (#153190) üzenetére


xAttilax
őstag

szerintem teljesen felesleges, pár százassal lenne több, nézd meg a 30 és 6 napos átlagod, kb annyi lenne az új. De akkor megint 0 legénység és fejlesztés elölről, annyit nemér. Vagy a paddolás kicsi tankokkal amivel jól megy a játék (m6..stb) de az meg azért felesleges mert lenne egy gagyi 2000-ed amin "értő" szemek csak nevetnek. Nem rossz a statod csak el kell fogadni, hogy ennyi.
Én is most megragadtam a sajátomnál és tudom, hogy elértem a maximumot amit torzítás nélkül tudok is tartani. Ennyi, soha nem leszek 4000.es unikum mert a képességeim ebbe a játékban ennyit tudnak és pont

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153195) popey37 válasza ddt500hu (#153193) üzenetére


popey37
addikt

én sem tudom, nagy böszme dög, lassú is, de az ágyúja az kiváló: amikor az IS-3 a 243-as goldal kapja a 240 damagét, akkor az azért jó érzés, más meg pattog róla.
amugy tényleg nem tudom, egyszerüen jó vele játszani, a 6-os heavykat jól eltalálták , még az orosz T-150 is op.
persze nem veszi fel egyik sem a versenyt a régi KV-1S szörnyeteggel, de a hatosok között sok jó tank van.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153196) Barret001 válasza popey37 (#153190) üzenetére


Barret001
addikt

Teljesen felesleges resetelned,mert az életed elunod,mire eljutsz erre a szintre.(skillek)
Azt meg remélem tudod,hogy ha az ellenségnél jó a csapat,és nyerni akarnak,akkor
a statod alapján döntik el hogy mennyire vagy veszélyes a csata kimenetelére nézve...
Nem részletezem hogy ez mit jelent :D

(#153197) popey37 válasza xAttilax (#153194) üzenetére


popey37
addikt

szerintem ez így ebben a formában nem igaz, Te is tudnál még fejlődni, csak ahhoz napi szinten 8-10 órát kellene tolnod a wotot, ahogyan az unicum játékosok tolják.
én pl. tuti leragadok itt, mert a könnyű és a med ágat nem szeretem, inkább a nehéz és páncélvadász ami fekszik.
a játék viszont eltolodott a könnyü tankok irányába, sajnos.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153198) Jadro válasza jr1994 (#153191) üzenetére


Jadro
veterán

Végre egy hely, ahol egyben meg tudom nézni a gunmarkjaimat is. :) Azt hittem nincs még 3-as jelzésem, de a Crusaderre valamikor behúztam. Meglepett :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#153199) jr1994 válasza popey37 (#153197) üzenetére


jr1994
addikt

Csak szólok, hogy heavy tank meta van. A lightok semmit sem érnek, még a medek nagyjából használhatók. TD-t, artyt felejtsd el ha győzni is akarsz.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#153200) Barret001 válasza popey37 (#153197) üzenetére


Barret001
addikt

Ugye nem a GTX 460-nal játszod a Wotot?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.