Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#153751) wwenigma válasza zozyk (#153749) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem a régi Kopi is mukodik. :B

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#153752) Yofej75 válasza dokee78 (#153748) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Online konverter nem lesz jó?
LINK

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#153753) Flash Gordon válasza SoulReaver (#153742) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Majd erre visszatérhetünk ha nincs ellenedre egy élménybeszámoló erejéig ha kihúztad, kíváncsi leszek...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#153754) zozyk válasza wwenigma (#153751) üzenetére


zozyk
addikt

Mind1

[ Szerkesztve ]

(#153755) e-newsee válasza zozyk (#153754) üzenetére


e-newsee
addikt

Láttam már van új Kopi féle, de a régi is műxik, csak a tank külső testreszabásánál nem voltak szövegek.
De az újjal gondolom, műxik az is már. Majd kipróbálom.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#153756) Jadro válasza zozyk (#153749) üzenetére


Jadro
veterán

Jól néz ki, fel is tezsem este. Van már működő XVM esetleg?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#153757) SoulReaver válasza Flash Gordon (#153753) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mindenképpen írok majd.

(#153758) lacibacsi válasza jimmy74 (#153731) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#153759) popey37


popey37
addikt

lehet találtam egy bugot a játékban.
SLI rendszerem van fix120 fps-el, mitől van az, hogy néha bizonyos csatákban leesik 15-17-re is?
amikor kilőnek abban a pillanatban ujra 120 fixen, de a játék kezdetétől a kilővésemig csak 15-17 a max. szinte semmit sem tudok csinálni.
ez valami bug vagy valamelyik áldott jó ellenfél valami csaló modot használ?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153760) dokee78 válasza Yofej75 (#153750) üzenetére


dokee78
félisten

:U
Rosszul fogalmaztam,egy videó részletből csinálnám.
3 GB kb a videó,tehát abból kell kivágnom.

(#153761) xAttilax válasza popey37 (#153759) üzenetére


xAttilax
őstag

Szerintem ez csaló mod. Vannak bizonyos modok amik tudják módosítani ez ellenfél gépén futtatott játékot, sőt van ami bele is tud nyúlni a videokártya driver csomagjába. Sajnos szerintem te az utóbbival találkoztál mert kilövésed után vissza is áll maxium fps-re a játék. :K

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153762) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Lassan ossze kene szedni az utobbi idoben elokerult konteokat, egybe szerkeszteni majd beleirni a topik osszefoglalojaba. :))

(#153763) lacibacsi válasza popey37 (#153759) üzenetére


lacibacsi
addikt

Minden úgy van, ahogy (#153761) xAttilax leírta. Annyival egészíteném ki, hogy ilyen esetben te is nyugodtan használhatsz tiltott modokat,mert az ellenség csaló modjai elfedik a tiéd! :K Próbáld ki bátran!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#153764) h1mpi válasza popey37 (#153759) üzenetére


h1mpi
nagyúr

a WoT nem szereti az SLI-t. Nekem is volt 980Ti SLI-m és folyamatosan bugos volt. Ki is kapcsoltam mindig az egyik VGA-t WoT alatt. Amúgy a mai világban annyira rossz a SLI támogatás, hogy egy VGA-s rendszerre érdemes berendezkedni. Továbbá fogyasztásban, mind hőtermelésben is jobb az 1 db VGA. Illetve az 1 db 1080 fix 125 FPS-en viszi full graffal a játékot.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#153765) kchryss válasza notika77 (#153745) üzenetére


kchryss
addikt

Ne bántsátok! Most kezdte el a topikot olvasni. Kis idő kell mire a végére ér. ;]

(#153766) adamgreen


adamgreen
senior tag

Holnaptól indul az ereszd el a hajamat ;]

KARÁCSONYI AKCIÓK

[link]

Kiemelnék egy fontos momentumot :

Ajándék dobozok
Ellenőrizd a Holiday Ops 2018 weboldalunkat (csak az esemény ideje alatt érhető el) ha szeretnél magadnak némi egyéb jóságot. Itt találhatsz különféle dekorációkkal és értékes játékelemekkel teli ajándékdobozokat is. Mi teletöltjük ezeket mindenféle jóval, a prémium fogyóeszközöktől egészen akár olyan prémium tankokig, mint a Type 59, a Lorraine 40t és a Т26Е5.

:Y

(#153767) xAttilax válasza h1mpi (#153764) üzenetére


xAttilax
őstag

nem rossz magyarázat. De eddig lacibacsi véleményével 2:1 re vezet az enyém ;]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153768) Ebit válasza SoulReaver (#153721) üzenetére


Ebit
addikt

Az újakon.....

(#153769) kchryss válasza adamgreen (#153766) üzenetére


kchryss
addikt

Mondjuk ilyenkor nyilvánosságra hozhatnák az egyes jutalmak esélyét is. Ezrével fogják venni a dobozokat a type 59 miatt, de csak 1000000-ből 1-ben lesz az szerintem. :D

(#153770) adamgreen válasza kchryss (#153769) üzenetére


adamgreen
senior tag

Mint a félkarú rabló a kocsmában :C

(#153771) Dobi 562 válasza h1mpi (#153764) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem jo lenne ha befejezned a trollkodast meg a tobbiek hulyenek nezeset! :(

:C

(#153772) Viktoár válasza popey37 (#153759) üzenetére


Viktoár
addikt

Sajnos a Wot nem támogatja az SLI és a Crossfire rendszereket, marad az egy gpu-s felállás. :U Nincs olyan mod ami másik gépen futtatva téged hátráltatna. :N

Lassan tilos kérdezni (akár egyértelmű dolgot) mert jönnek a megmondó emberek és trollkodnak. :C Sokkal menőbb másod meg első osztályos képernyőképpel telerakni topikot.Vagy arról hogy mekkora cumi volt a nap és a csapat aztán sírni az e-penis (WN8) miatt. :U Ne kíméljetek, jöhet a hidegzuhany, de előtte pörgessetek végig pár oldalt.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#153773) wwenigma válasza mcwolf79 (#3374) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, frissítés után jött elő, amint vége a csatának, garázs helyett desktop.

Úgy látom régi probléma, elő-előjön...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#153774) kchryss válasza wwenigma (#153773) üzenetére


kchryss
addikt

Nosztalgia nap van? :DDD

(#153775) xAttilax válasza Dobi 562 (#153771) üzenetére


xAttilax
őstag

sírok :R :R

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153776) wwenigma válasza kchryss (#153774) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Miért ne, kapcsolódik. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#153777) vJokka


vJokka
aktív tag

Kicsit "offolnék" :DDD
Végre sikerült egy jót szpútolni

Replay

(#153741) h1mpi: Nekem a másik három van meg. Camo+mozgékonyság jó (mondjuk az Amx úgy fordul mint egy vemhes bálna), csak ez nem ellensúlyozza az alacsony hp/dpm/pen triót. Valami kis karácsony buff igazán rájuk férne.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#153778) popey37


popey37
addikt

kezd egy kicsit tele lenni az a bizonyos testrészem: churchill VII saját tier, 3700 lepattanó úgy, hogy egyetlen egyszer sem spottolodott fel az aki meglőtt. pedig összesen vagy 7-en lőtek folyamatosan, el sem tudtam menekülni mert folyamatosan lánc és löveg sebzést kaptam.

su-100, M4, M7, KV-1, Matilda, M3 lee, KV-2 a lista, ezekből csak a KV-2 spotolodott fel.

Cliff pályán a világítótoronnyal átellens oldalon a nagy beugrónál álltam.

ha jól tudom, a lövés pillanatában minimum fel kellett volna villannia az elkövetőnek, pláne úgy, hogy 300 méteren belülröl kaptam az összes lövést.

ja és a társak persze jó messzire elkerülték a helyszínt.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153779) galervin93 válasza popey37 (#153778) üzenetére


galervin93
őstag

Bokor mögött 15 méternél távolabb álltak.
Következő kérdés?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153780) xAttilax válasza popey37 (#153778) üzenetére


xAttilax
őstag

miért kellett volna?? Amúgy legalább az utolsó csata replay-t állítsd be, hogy ilyen helyzetekben tudjanak neked itt segíteni, az semmi helyet nem foglal.
és ezt meg az oldalt tanulmányozd + youtube-on is van pár videó ilyen témában.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153781) popey37 válasza galervin93 (#153779) üzenetére


popey37
addikt

annyi bokor ott nincs, na jó ez csak vicc volt.
viszont a linkelt oldal igen hasznos. bozot +50% camo. tudtam ,hogy ad valamennyit de hogy 50%-ot. ezentúl jobban használom majd őket.

különben nem az zavart,hogy lőttek, ez erről szól, hanem az, hogy a társak rám sem bagóztak, pedig feltartottam egyedül az ellenfél fele csapatát.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153782) zodo válasza lacibacsi (#153716) üzenetére


zodo
nagyúr

Jelenleg ezt az ágat húzom és nem rég ugyanezt a kérdést tettem fel akkor valaki javasolta a nagy löveget.
Nyilván kifejlesztettem de nem szereltem fel, végig a 75mm -es mentem és élveztem vele a játékot.
Mondjuk én noob vagyok hozzátok képest de ilyen eredménnyel, 74 csata után tovább léptem.

Más:

Tegnap nem játszottam csak frissítettem.
Ma nézem az beállítások / általános fül / újdonságát ....

Tehát ki-be kapcsolható az ellenfél "Rózsaszín Maus" látványa míg a sajátod kinézete olyan amilyen.
Ez jó ötlet volt tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#153783) Jadro válasza zozyk (#153749) üzenetére


Jadro
veterán

No miért 404? Nem volt jó?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#153784) galervin93 válasza popey37 (#153781) üzenetére


galervin93
őstag

"...az zavart,hogy (...) a társak rám sem bagóztak"
Ehhez képest egyikre tíz sort, másikra fél mondatot áldoztál.
De sebaj, segítőkész a banda.

Ez a Holiday Ops engem tavaly is simán lekötött, idén még inkább kitettek magukért, legalábbis az előzetesek alapján. Oké, lesz benne lenyúlás is, persze, de már csak a szimpla kattintgatásért is kapunk majd jóságokat. Mondjon bárki bármit, nekem tetszik így elsőre. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153785) zodo válasza galervin93 (#153784) üzenetére


zodo
nagyúr

Az áll a cikkben hogy a tavalyi felháborodások miatt idén minden csomag tartalma minimum a befizetett gold árával lesz egyenlő.

Díszek konvertálására is készült egy gép hogy ne sikerülhessen 5 db 5-ös díszt 1 db 5-ös díszre váltania az agyasnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#153786) Jokerdapro válasza zodo (#153785) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

És akkor hol marad a szerencsejáték életérzés? :DDD

(#153787) Jadro válasza galervin93 (#153784) üzenetére


Jadro
veterán

Szerintem sem lesz ez rossz. Most hogy a festés ára harmadannyi :DDD Nem vesznek kárba a dobozért kapott aranyak.

Így is lefestettem mondjuk a fél tankparkomat az előbb, igaz mindegyiknek csak a testét. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#153788) Yofej75 válasza dokee78 (#153760) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Kivágni?
Movavi.
Megy PÜ

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#153789) xAttilax


xAttilax
őstag

IS4 utolsó bevetése

és a saját koporsójába verte be az utolsó szöget, mert így meglett a 260 és vele nagy eséllyel többet nem is fogok menni :D (kivéve ha valami brutál buffot kap)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153790) zodo válasza Jokerdapro (#153786) üzenetére


zodo
nagyúr

Én fiókomra utalhatsz ha szerencsejáték függő vagy és rögtön kiderül mit kapsz cserébe. :D

(#153791) SoulReaver válasza xAttilax (#153789) üzenetére


SoulReaver
veterán

Jó nagy mákod van. Manapság minden szar tank szétlövi az is-4et.

(#153792) galervin93 válasza Jokerdapro (#153786) üzenetére


galervin93
őstag

A nyáron - talán a briteknél - már valami jogi kezdeményezés is történt az efféle mikrotranzakciók (lootboxok) ellen/miatt, mert gyakorlatilag szerencsejáték elv mentén működnek, és valódi pénzt zsebelnek be ugye érte a játékkészítők. Jogi szabályozása egyelőre nincs a dolognak, de gondolom ezzel a kis lépéssel próbálják védeni magukat (még így is jól járnak, mert sokan fognak venni csak a "hátha" miatt - nekik semmibe nem fáj kiosztani pár prémium gépet meg nagyobb csomag goldot).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153793) Jokerdapro válasza zodo (#153790) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Vendéglátó helyünk van (koooooocsmaaaaa), tudom mire volt képes a játékgép... :)
galervin93 váo nem is olvastam róla, de azért kemény :DDD

[ Szerkesztve ]

(#153794) inferno88


inferno88
őstag

Ez a karácsonyi akció szuper lesz. 9es tankra 40% kedvezmény nyerhetető pl. Úgyis a hétvégén a maradék 100k xp-t meg akarom szerezni a T54E1-hez. Ha nagy mákom van, még egy Patriot is benézhet közben, meg a 4 hölgyike.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#153795) galervin93 válasza inferno88 (#153794) üzenetére


galervin93
őstag

No meg 60-80-100%-os akciók kisebb gépekre, ezeket ingyé-olcsóért meg kell venni, aztán féláron eladni. Lehet számolgatni, hol éri még meg (mint tavaly a svédeknél), illetve kigyűjten ia legdrágább gépeket/vonalakat :))

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153796) zozyk válasza Jadro (#153783) üzenetére


zozyk
addikt

Elfelejtettem, hogy modokat ide nem teszünk, a saját érdekemben.
Van másik, szebb, színesebb, szagosabb.

Én meg csinálom magamnak. :)

(#153797) xAttilax válasza SoulReaver (#153791) üzenetére


xAttilax
őstag

Kényszerűségből nyomtam vele, nem volt más csak E100 meg ez, de E100 rosszabb, mert ott kevesebb a troll rész.
3 küldetés kellett az obj-hez, 2 gagyi arty meg a HT-15. A folyamatos artyzás és tier X-be keresni azokat akik nem lőnek be komoly eredmény is produkált:

Biztos kaptam vagy 1500 feljelentést :D, kolbászoltam össze-vissza és ha valaki már 2 lepattanót lőtt azt már nem is lőttem többet.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153798) kchryss válasza xAttilax (#153789) üzenetére


kchryss
addikt

15e blokk, hogy csináltál maus-t az is4-ből? :C :Y

(#153792) @galervin93:
Kínaiaknál hoztak olyan törvényt, hogy kötelező lesz feltüntetni, mekkora eséllyel esik egy random drop a játékokban: [link]

Elvileg ha ázsiai szerveren is lesz ilyen event wot-ban akkor ott a törvény alapján például fel kell tüntetniük, hogy mekkora eséllyel kapsz type 59-et a dobozból.
Mondjuk a blizzard ezt jól kicselezte hearthstone-nál Kínában. Ugye eddig úgy volt, hogy pakkokat lehetett venni és a kínai törvény miatt nyilvánosságra kellett volna hozniuk, hogy melyik lapot mennyi eséllyel nyithatod ki. Erre átalakították a kínai shopot úgy hogy fix dustot lehet vásárolni amihez ajándékként jár a pakk. :DDD

(#153799) Dobi 562 válasza xAttilax (#153797) üzenetére


Dobi 562
addikt

Miert nem huztad ki a Maus-t? Tizenvalahany csata kellett az Obj 260 HT-15-hoz. :)

Az IS-4 tenyleg ennyire rossz? Regen szerettem vele jatszani, mar nem is emlekszem anno miert adtam el. Mondjuk heavy-vel ritkan megyek mostansag.

(#153800) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.