Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#152801) CirrMee válasza SoulReaver (#152792) üzenetére


CirrMee
addikt

Tegnap előrenyomuláson csak 1800+ sebzést szórt belém (E100) egy lövésre egy ilyen kis köcsög. Pár percig eltartott, mire a qrva*nyád összes verzióját elsoroltam. Mondjuk cserébe megkopasztottam, & ki is végezték nem sokkal később a kollégák. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#152802) e-newsee válasza Jokerdapro (#152789) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem is van T6-os kínai TD-m, én betoltam a töltőnek a Biztonságos elhelyezést, mert, ahogy én tapasztaltam, szeretnek szétgurulni a sörösüvegek. :)
Amúgy jó kis cucc, én nagyon szeretem. Párban húzom a legénységet vele, meg a T8-as prémjével. Annak még a frontpáncélja is faca. Elég, ha egy kicsit hulldownban vagy (nagyon nem tudsz, mert nem sok a süllyedése), és már olyanokat pattint, hogy hú, meg ha. :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#152803) Yofej75 válasza galervin93 (#152800) üzenetére


Yofej75
aktív tag

nájsz :W

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#152804) SoulReaver válasza h1mpi (#152797) üzenetére


SoulReaver
veterán

E5-be kúrt 1800-at, hát komolyan, nem értem, ha az arty-któl elvették a nagy sebzést, akkor ennek meg a konténer tornyú tesójának miért adtak ilyen sebzést... Mi értelme?.....

(#152805) h1mpi válasza SoulReaver (#152804) üzenetére


h1mpi
nagyúr

FV4005 ugyanez csak az legalább egy nagy weakspot...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#152806) jim bcs válasza SoulReaver (#152804) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Azért, hogy 1 ezred másodperc alatt tönkre vágják a szürke állományunkat. Kell a kavics nekik, emiatt meg venni fogják, trollkonténer és ennyi. Mondtam én, hogy kellett ez mint egy falat kenyér. T10-re tehetnének még vagy 1200-at, oszt akkor nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#152807) zodo


zodo
nagyúr

Wotinfo-s hírek szerint T-29 Tier III Russian Medium Tank lesz a kari ajándék. :)

Kérdés milyen formában, hiszen Április 13. -ai bemutatásakor "túl op" -nak titulálták ezért nem került még be a sorba.

[ Szerkesztve ]

(#152808) galervin93 válasza zodo (#152807) üzenetére


galervin93
őstag

Egy kis kredit mindig jól jön. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#152809) Jokerdapro válasza galervin93 (#152795) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Jaja én meg 200as pen felett random vak löszert adnék hogy legyen esély a páncélozatlan tankoknak is... komolyan miért kell mindig szarni valamit? Arty, HE beast-ek ... azért mindnek van némi árny oldala is nem? (Ez csak egy magánvélemény semmi flame keltő szándék nincs mögötte :R )

(#152810) Jokerdapro válasza e-newsee (#152802) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hmm nemtudom az enyémek rekeszbe tartják a sört. :DDD Nekem nem szokott se sárgulni se pirulni. ;]

(#152811) wwenigma válasza galervin93 (#152795) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Állandó sírás és személyeskedés helyett meg kellene tanulni játszani. Ha annyira noskill gondolom mindannyiotoknak az összesen 3 MoE van...Skill4ltu is csak elkezdett hümmögni amikor az egyik kirohanásánál bekerdeztem...

Sőt tovább megyek, ezentúl felnyomom a CC streamereket is supportnal toxic hate speech miatt ha meglátom hogy valamelyik elkezdi szidni meg indokolatlanul reportolni csak mert játszik és eltalálja. Teszi a dolgát, lövi az ellenfelet. Ennyi.

Amilyen otvar csapatokat kapok simán kapom a fókuszt, mégis tudok érvényesülni és egyedül szakasz nélkül is tartani a statjaimat...morgok ha eltalált de utána próbálok nem adni neki esélyt egy ujabbra. Persze sokkal jobb lenne ha be tudnék állni egy op pozícióba és onnan lesz0patni az ellent.... :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#152812) Dobi 562 válasza wwenigma (#152811) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jol teszed! Fel kell nyomni mindenkit! A lilakat szidni meg szabad? :R

(#152813) Raidon


Raidon
őstag

Sziasztok Sracok! Van e esetleg koztetek olyan jatekos aki meg nincs klanban? Nem egy jo klan a mienk de szuksegunk lenne aktiv tagokra a csapat es osztag , cw szintu programokra.... Szeretnenk komolyan venni ha esetleg lenne koztetek vallalkozo szellemu jatekos? En orulnek neki :)

Udv

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#152814) wwenigma válasza Dobi 562 (#152812) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem érdekel mit csinálsz amíg tisztességesen játszol.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#152815) xAttilax válasza wwenigma (#152811) üzenetére


xAttilax
senior tag

te még mindig komolyan el vagy varázsolva :))
a szakasz már inkább nehezítés, mert akkor még durvább MM-et kapsz.
Az "OP poziciók" meg csak nálad visszatérő fétis mert csak a legdurvább vörösök erőltetik a hull, side..stb pozícióba lévő tankok felesleges lövését.
nem akarlak megbántani, meg személyeskedni de azért azt a statot simán lehet tartani még fél kézzel is :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#152816) wwenigma válasza xAttilax (#152815) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Semmi baj, szívesen fogadok tanácsot, viszont akkor úgy látszik a játékosok 90%-nak fél keze sincs.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#152817) xAttilax válasza wwenigma (#152816) üzenetére


xAttilax
senior tag

az a 90% nem mérhető hozzád vagy hozzám vagy az itt fórumozok többségéhez, mert ők nem néznek stream-eket vagy tanks.gg vagy egyáltalán ilyen jellegű fórumot vagy bármit. Nem raknak bele annyi pluszt mint "mi", ezért ne is hozzájuk hasonlítsd magad, hanem pl az itt lévő tapasztalt játékosokhoz.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#152818) po1son válasza xAttilax (#152815) üzenetére


po1son
addikt

a szakasz már inkább nehezítés, mert akkor még durvább MM-et kapsz.

Ez javítva lett az utóbbi időszakokban több update formájában, lehet mondani hogy újra előnynek számít, ha nem kettő bot játszik együtt.
Innen a topikból múlt héten játszottunk ~15 közös meccset joergie-val tier10 szakaszban és az esetek többségében nem full tier10ben voltunk, a winrate valahol 70% felett volt.
Még játszottam egy másik illetővel is tier7 szakaszban ~10 meccset, ott is teljesen jól voltak balanszolva a csaták. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#152819) jimmy74


jimmy74
őstag

Szerintem a wg annyira pénzéhes hogy befogja rakni a defender shopban,biztos tudja mennyien várják ezt.
Tudják elkèrhetnek bármennyit vagy akár berakják egy jó zsíros bundle csomagba úgyis megfogja venni a jónèp.

WoT:jimmbo

(#152820) Zolee_70 válasza jimmy74 (#152819) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Mint tudjuk, az E-25-el sem volt másként.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#152821) galervin93


galervin93
őstag

Nem baj gyerekek! Verjük a brét, mert mi már sötétződek vagyunk. Zsírkirályabuli, mindenkihülye.
Az uccsó kapcsolja le a pilácsot.
;]

---

Van az úgy, hogy mindegy... 2 T6, 1 T7, 4 T8 meccs...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#152822) po1son


po1son
addikt

Karácsonyi ajándék mindenki számára a WG-től egy tier3as T29 lesz majd.
Story: Elméletileg ezt kaptuk volna nyáron is 19. Wargaming évfordulóra, de túlságosan OP volt a saját szintjén, ezért nem lett belőle semmi.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#152823) takessz válasza po1son (#152822) üzenetére


takessz
senior tag

Hát ha akkor op volt most is az :) :DD

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152824) jano_77


jano_77
nagyúr

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Qva élet, hogy eladom ezt a tetves SZAR Scorpion G a gecibe! :W :W :W
Faszom a retek WG-be, hogy mindent fű alatt totál tönkre basz, csak azért,. hogy másik prémium tankot vegyen a delikvens! Nyomorodjanak meg, dőljön rájuk a Ciprusi palotájuk! :W :o :W

szerk: semmit nem talál el, ha eltalál akkor köszöni de semmi vagy kis jó indulattal esetleg egy láncocska, de ezzel érjem be! Vagy pedig a holdba repül a beszűkült célkereszt mellett is! Hát a FUCK! :O Kérem vissza a jó magyar forintomat érte! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152825) popey37 válasza xAttilax (#152817) üzenetére


popey37
addikt

annyi az újítás, hogyha állandóan streamokat meg a tanks.gg-t nézegetném akkor nem lenne időm játszani.
én csak azért vagyok néha mérges, mert leheteltlen helyen lehetetlen szögből olyan tank lő be ami még a fetéket sem verhetné le a tankomról.

én nem nézegetek semmit, nem vagyok tapasztalt játékos, pedig van 33k csatám, de azt tudom, hogy 2013-ban amikor kezdtem sokkal de sokkal jobb volt a játék: randomban is mindenki, vagy majdnem mindenki tudta a dolgát, nem volt olyan hogy minden tank egyoldalra, mintha kolomp lenne az első nyakában mint a marháknak és a többi meg megy utána.

sokkal jobb volt a játékélmény, pedig sokkal több játékos volt fenn.
jobban lehetett nagy kalibert tank ászt meg ilyeneket lőni. az M6-al volt hogy 4-5 tank ász is összejöttegy nap, most már fehér holló számba megy ha véletlenül jön egy tank ász vagy nagy kaliber.
rengeteg az OP light tank tier 8-tól felfelé és ezekkel nincs mit tenni. majdnem minden vereségem 15-3-4-5-re végződik, úgy, hogy az adott csata WN8-a 1500 fölötti, egyszerüen eltolodott a játék menete a light-med irányba.
én nem vagyok jó csak heavy és td ágon ott sem vagyok op játékos, nincs is light tankom csak 2 a küldik miatt, ezért én és a hozzám hasonló játékosok hátrányban vannak a többiekkel szemben. és a csalásokról nem is beszéltem, az egy külön téma, nem is foglalkoztat. láttam pár videót, aki csal az saját magát veri át.
kicsit hosszúra nyúlt de ez a véleményem.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#152826) jano_77 válasza kchryss (#152799) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap írtad ugye, hogy állandóan top tiernek tett be tier8 prémiummal?!? Nem akarok csúnya szavakat leírni, ezért csak annyit írok, hogy becsüld meg és örülj neki! állandó tier10 :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152827) Viktoár válasza jano_77 (#152824) üzenetére


Viktoár
addikt

Na de kérlek, ilyet nem csinál a WG. Tessék tisztességesen beszélni róluk, kijár nekik a pénzedből tisztességből a kiváló munkájukért. :D

~ Fél éve megkérdeztem tőletek azt mondtátok hogy ilyen nincs. válasz 1 válasz 2

Én ezért nem vettem és nem veszek sohasem prém tankot, maximum megszenvedek a jutalom tankokért. :K

Üdv:Viktor

(#152828) Viktoár


Viktoár
addikt

Az ajándék női legénységi tagot miért nem tudom a VK 100.01 P-re kiképezni? A VK 100.01 B -lenne az?

Üdv:Viktor

(#152829) Avitus44 válasza jimmy74 (#152819) üzenetére


Avitus44
csendes újonc

A király trükk az lenne, hogy a legutolsónak raknák be a Defendert, mondjuk úgy, hogy előtte már volt az IS-3A, amit én például megvennék...

(#152830) jano_77 válasza Viktoár (#152828) üzenetére


jano_77
nagyúr

Esetleg mert nincs még kifejlesztve? :F

(#152829) Avitus44: az lenne a tetű WG számára az igazi kopasztás, hiszen előtte megveszik az egyéb tankokat is, aztán a végén pedig mégis bedobják majd a Defendert és aki áhítozik rá, az úgy is meg fogja venni!
Na tőlem egy petákot nem fognak látni, rohadjanak meg, több tankot idén már nem veszek - max kreditért normált.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152831) Jokerdapro válasza Viktoár (#152828) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Szerintem meg kell lenni az adott tanknak vagy ki kell h legyen fejlesztve , hogy toborozhass sunát bele... ha baromságot mondok akkor javítsatok ki! ;)
Szerk.: megelőztek :U
Jano_77: „idén”:DDD ha ezt januárba mondanád az azért nagyobb fenyegetés lenne. ;]

[ Szerkesztve ]

(#152832) hitman77 válasza Jokerdapro (#152831) üzenetére


hitman77
senior tag

Nekem engedi pl. E25-re, ami most sincs meg és nem is volt. Mintha azokra engedné, ami megvan, vagy ami nincs de prémium, nyeremény, stb..., de nem normál.

(#152833) jimmy74 válasza takessz (#152823) üzenetére


jimmy74
őstag

Azt ki a fa@om fog játszani tier3-mal? :N
Sold...oszt jóvan :D
Jano: dehogynem megveszed hidd el :DDD
Mèg jó kövér csomagban is ha csak úgy lesz ;]

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#152834) Viktoár


Viktoár
addikt

Abból a legördülő listából csak a tiger p van kifejlesztve, Mégis egy csomó tankra ki tudnám képezni, a bajom hogy nincs a listában VK 100.01 P csak B. Csak elírás lenne?

Üdv:Viktor

(#152835) Jokerdapro válasza Viktoár (#152834) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Az elhangzottak alapján passzolom... biztos ez is valami wg féle ficsőr :(

(#152836) Barcelona95 válasza Viktoár (#152834) üzenetére


Barcelona95
tag

Valószínű, hogy a B-s változat valamilyen prémium tank, a listában a kifejlesztett tankok és prémek szoktak látszódni.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#152837) Viktoár


Viktoár
addikt

Igazatok lehet, majd megnézem. :K

Üdv:Viktor

(#152838) Viktoár


Viktoár
addikt

Ezeket a napi 5k xp-ket még érdemes csinálni a tokenért vagy ha már megvan a 6 akkor felesleges?

Üdv:Viktor

(#152839) notika77 válasza Viktoár (#152838) üzenetére


notika77
senior tag

Ha a 6 megvan, akkor megkaptad az 500k ezüstöt. Ha a mai 3 még nincs meg, akkor 5db nagy javítót (?) kapsz, ha megcsinálod. Hogy érdemes-e? Azt döntsd el magad.

(#152840) kchryss válasza Viktoár (#152838) üzenetére


kchryss
addikt

5 nagy javítót kapsz az 5k xp-ért. Döntsd el hogy megéri-e. :)

Legénységet (és így női legénységet is) csak olyan tankra lehet kiképezni ami már ki van fejlesztve, illetve a prém tankokra mindre ki lehet képezni anélkül, hogy megvennéd őket.

(#152841) zodo


zodo
nagyúr

Ha már adott a lehetőség, tegnap is bekapcsoltam a napi "Felderítésed általi sebzés 3k" küldetést.
Emil II-el 3. csatára kipipáltuk a feladatot. :D

.

(#152842) adamgreen


adamgreen
senior tag

Ádvent calendár francia iszontusé liberté :C

[link]

(#152843) zozyk


zozyk
addikt

x3 van az első csatára és a napi küldi1:

Napi küldi2:

[ Szerkesztve ]

(#152844) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én az első nap kivásároltam magam a kalendáriumból. Még 1-2 dobozt veszek majd, hogy legyen pénz ajándékokra a WG-nek aztán befejezve idénre :)) A Defender pl. nem hatna meg. (tudom egyedül vagyok, de én nem érzem olyan OP tanknak randomban)

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#152845) adamgreen válasza h1mpi (#152844) üzenetére


adamgreen
senior tag

mert már nem az . egy hulladék lett. ;] ágyú borzalom és ahogy nézem már belövi minden jött ment :C

(#152846) Luperator válasza adamgreen (#152845) üzenetére


Luperator
tag

Tegnap egy st-i facehug-ban képtelen volt rá, csak lepattanót kaptam tőle. Igaz a csapattársai megoldották helyette.

(#152847) h1mpi válasza Luperator (#152846) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az STI-nek jobban kellene nézegetnie a tanks.gg-t :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#152848) po1son válasza h1mpi (#152844) üzenetére


po1son
addikt

Tier8 elégé szívatva van mostanság, tegnap a patriotal 10ből 10x voltam lowtier. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#152849) [HUN]Dani válasza h1mpi (#152844) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én sem venném meg. Nem tartom annyira opnak, mint sokan mások. A német bulldogot viszont szívesen megvenném ha betennék. Esetleg E-25.

magyarsrac

(#152850) BÁ Nutrition válasza h1mpi (#152844) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en is gondoltam ra h ha lesz megveszem, de gondolom eleg a löwe es az is3 ha esetleg mennek csapatcsatat.
a random meg egyre gusztustalanabb. par het mulva lejar a prem fiok es pihenek egy nagyot. a wgnek inkabb jobb nem hizlalni a szamlajat..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.