Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#152951) e-newsee válasza zozyk (#152945) üzenetére


e-newsee
addikt

Amúgy mi ez a "Speciális csata"?
Ugye, ha megcsinálod a napi kis küldit (jelen esetben a 3x top 7 XP-t), akkor megnyílik vagy 10 új küldetés, ahova az van írva a csata módhoz, hogy "Speciális csata". A csatamódok között viszont ez az ikon inaktív. Akkor most ez milyen csata mód, vagy mi kell hozzá? Elvileg bármelyik tankot kiválaszthatom hozzá, csak nem tudok ilyen csatát menni. :F

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#152952) hitman77 válasza Dobi 562 (#152946) üzenetére


hitman77
senior tag

:C
Teljesen igazad van. Ha én béna vagyok vagy csak nincs szerencsém nem azzal nyugtatom meg magam, hogy a csapat társaim miatt kaptunk ki. Állandóan csak ezt lehet itt olvasni, hogy kinek mennyire béna csapatot sikerült kifognia. Az is baj ha valaki nem talál el egy ellenfelet, vagy rossz helyen lövi vagy nem megfelelően használja a páncélját. Gyengébb játékosok vannak, lesznek. Ne azon változtassunk amin nem tudunk. Biztos van mindenkinek olyan csatája amire nem büszke. Talán több mint amit bevall magának. Ezekben egy hasonló játékos lehet, hogy épp minket postol, hogy nem azt csináltuk, amit ő szeretett volna. :)

(#152953) Yofej75 válasza kchryss (#152934) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Hahaha...brit tudósok megállapították, hogy egy unikum sosem megy rossz csatát mert az árt a saját magáról kialakult imidzsének :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#152954) Yofej75 válasza kchryss (#152937) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C jaja

vagy behányt a net és ping a Holdban...

De ugyebár az unikumokkal még ez sem fordulhat elő... ;]

Ui.: bocsi, szerkeszthettem volna az előzőt is

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#152955) inferno88


inferno88
őstag

Reggeli csatámat vissza kell néznem. M46 Pattonnal egy VK Béla oldalába akartam lőni, kb. 8m-ről. Nem értettem, hogy miért maradt ugyanannyi a hp, közben látom, hogy előttem földdarabok röpködnek. 8m bakker! Mintha egy muskétába túl kicsi golyót tettem volna és lefelé tartva kigurult volna a csőből. Ennél nagyobb bugot talán nem is láttam még lövéssel kapcsolatban. Az meg a szokásos, hogy talán 11-7-ről kapott ki a csapat, miután kiszedett az arty. Kb. olyan leosztás volt, hogy jó eséllyel egyedül lehoztam volna, de Isten keze (GW E100) közbeszólt.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#152956) jozefgucci1 válasza Dobi 562 (#152946) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Te is már csak trollkodni jársz ide és minden fórumon az xvm-et szidod . Unalmas .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#152957) popey37


popey37
addikt

nekem nem jött fel az adventi kalendárium belépéskor, nincs adventi küldim sem.
no ilyenkor mi van: kizártak?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#152958) zozyk válasza popey37 (#152957) üzenetére


zozyk
addikt

Raktár menüben megtalálod.

(#152959) lacibacsi válasza popey37 (#152957) üzenetére


lacibacsi
addikt

Túl sok kredited van! "Rócsild"-oknak nem jár kredit küldetés... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#152960) sequator válasza dokee78 (#152931) üzenetére


sequator
senior tag

Megvan az FV is, szeretem mindkettőt. Az FV volt meg hamarabb, talán ezért jobban szeretem egy kicsit. A Primo lomhább és nem annyira jó a torony, mint papíron. Simán belövik, míg az FV döntött toronyfedelével jobban lehet ügyeskedni és a mozgékonysága miatt is kicsit jobban kihasználható.

A Primo minimális különbségektől (egyetlen hasznos extra a nagyobb lövedéksebesség) eltekintve igazából egy átfestett Centurion I.
A legnagyobb baj, hogy mostanában a T8as prémek nagyon sokat vannak T10ben, és ott már mindkettővel nehéz érvényesülni.

sautia

sequator

(#152961) Jag válasza jano_77 (#152948) üzenetére


Jag
senior tag

Gond nélkül összehozható.
Mint mikor pl. 112-vel elindulsz a hevy oldalra, persze arra senki nem jön, elindulsz a másik oldalra, aztán mire látótávba kerül az ellen, a fele elhullot, a maradékot meg nem találod el, olyan messze vannak.

De persze gondolom veled még az életbe nem fordult elő ilyesmi.

Számomra az nem világos, hogy ha ennyire idegesi't a játék, akkor minek játszotok vele?
Költői kérdés volt, tudom rá a választ. Szi'vesen segi'tek, ha valakinek szüksége lenne rá és szeretne továbblépni ebből a rinya állapotból.
Persze ez az út nem könnyű, sok felismeréssel, változással jár, ami megsemmisi'tő, de megéri onnan újra felépülni.
De az is lehet megoldás, hogy a topikot átnevezzük fusztrál WOT-osok pityogó topikjára és akkor szólhat arról a fórum, hogy kielemezzük, ki mennyire volt béna és kire mit lehet rákenni. Előrébb nem fogunk jutni, de legalább nem lesz vita abból, hogy ki-kit szid és ki miért hisztizik.

(#152962) Jadro válasza jano_77 (#152948) üzenetére


Jadro
veterán

"...még bosszantóbb, ha egy ilyen kaliberű játékos oda adja az acc-ját ..."

A végeredmény szempontjából ugyanúgy bent lesz a csapatban csak másik névvel. Így vissza is tértünk a gyökerekhez, az XVM-hez. Ne használd és főleg ne ítélj a színek alapján akkor ez kiküszöbölhető. :)

Nálam simán van hogy hívnak miután elindult a játék. Na olyankor lövöldözök mindenfelé, fejemmel a telefont tartva. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#152963) dokee78 válasza sequator (#152960) üzenetére


dokee78
félisten

STA-2 is 90%-ban T10-ben van.

(#152964) popey37


popey37
addikt

hát az rhm játszhatatlan már napok óta, amilyen jó volt az a td most olyan szar lett. nincs sebzés, mellé megy minden lövésem szinte. borzalom, gondolkodom rajta hogy eladom, mert csak a kefét rágom ha játszom vele.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#152965) jr1994 válasza Jag (#152961) üzenetére


jr1994
addikt

Szívemből szóltál. Én általában már nem is szoktam koptatni a számat billentyűzetemet emiatt, főleg hogy még én vagyok a köcsög mert mindig "beszólok" :U

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#152967) jano_77 válasza Jadro (#152962) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem vagyunk egyformák!
Én úgy gondolom - de biztosan egyedül vagyok ezzel - hogy mivel ez egy ONLINE játék, ahol nem gép ellen játszom - bár sokszor sokkal jobb lenne - hanem 29 másik "élő" személlyel, azokkal szemben unfair lenne az a hozzá állás, hogy felveszem a csörgő telefont és nekiállok beszélgetni! Én megvárom a csata végét vagy amíg kilőnek és utána visszahívom az illetőt!
Persze teljesen más lenne, ha mondjuk egy solo játékkal tolnám, mert akkor nyomok egy SAVE-t vagy egy PAUSE-t és felvehetem a telefont, de itt más a helyzet! Szerintem ez nem engedhető meg ONLINE játék esetén - legalábbis nem etikus. De tudom ezen itt nem érdemes vitatkozni, mert sokaknak nagyon eltérő erről a szóról a fogalma!

(#152956) jozefgucci1: régen nagyon sok építő jellegű hozzászólása és tanácsa volt, de jó ideje már csak szinte kizárólag OFF-ként látni a fórumon nagy ritkán és akkor biztos, hogy beszól vkinek. Nem értem mitől változik meg ennyire egy ember?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152968) Jadro válasza jano_77 (#152967) üzenetére


Jadro
veterán

Így van, nem vagyunk egyformák. Amíg tele van tényleges botokkal a játék, addig fair meccsekről nehéz beszélni. Emiatt haragszom legjobban a WG-re.

A barátaim meg fontosabbak és végső soron ez is csak egy játék. Semmi nem történik ha lefelé megy a véennyóc vagy veszít a csapat. Jön a következő kör és nem kell pénzt bedobni. :) Okozzon szórakozást, kikapcsolódást. Ebben segít ha már úgy indulsz el, hogy van 29 ellenfeled és nem értük játszol hanem magadért. Az már csak hab a tortán, ha sikerül egy csapattársadban értelmet és hajlandóságot felfedezni egy kooperációra.

Ennyi a célja számomra. (Bár így is többet idegeskedek közben tök feleslegesen, mint amennyit kellene. :DDD )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#152969) wwenigma válasza Dobi 562 (#152946) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, látom ha jó a statod akkor belefér mert csak egy rossz csata. Csak az a baj hogy ha nincs jo statod akkor meg leoltják az embert egy ilyen miatt hogy bot... :U

-----------------------------------------------------------

March of the Nations helyezésem:

Tier7 UK 3337 -> 3321 (16 ban)
Tier8 CZ 2813 -> 2803 (10 ban)
Tier10 FR 3598 -> 3582 (16 ban)

Amikor lezárult a verseny, megneztem az aktualis helyezesem. Minden tierben bannoltak elolem jopar jatekost... :(

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#152970) popey37 válasza wwenigma (#152969) üzenetére


popey37
addikt

én azzal sosem foglalkozom, ha a többiek lebootoznak, lelkük rajta, ez még akkor a legszebb ha ne adj isten top sebző vagyok, vagy ott vagyok az első 3-ban, na akkor szoktam röhögni magamban jó nagyokat.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#152971) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

Látom ma a szokásosnál is jobban csal a WOT. T10 el 2 game alatt 12 lövés 0 hit, persze nekem 0 felfogott, a tornyomat szemből 200 méterről szarrá lövik.....vicc ez a játék

(#152972) popey37


popey37
addikt

találkozott már valaki ilyennel?

Hiba Küldetések kiválasztása sikertelen: TD-6: Itt nem jönnek át!, SPG-2: Az idő pénz, HT-1: Bemutatkozás, MT-2: Szép találat, LT-1: A győzelemért. Küldetés zárolva.

mi az hogy a küldetés zárolva? ezt nem értem

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#152973) Sanya válasza Dareiosss (#152971) üzenetére


Sanya
nagyúr

Artyval ez bosszant engem is.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#152974) popey37 válasza Sanya (#152973) üzenetére


popey37
addikt

engem artyval a 10-ből 10x város bosszant ahol van 4-5 light tank ráadásul.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#152975) zozyk


zozyk
addikt

Szenzációsan van megírva a játékban az RNG terelgetés.
Amikor már az uninstallon gondolkozik az ember, több napos szopórollerezés után,akkor 1-2 napig nagyon adja! (mármint a saját szintemhez nézve)

A Panther II-őt még nem a legjobb löveggel használom,de olyan kapáslövéseket adott be,hogy csak pislogtam... :B

Bábok vagyunk egy kurva nagy színházi paródiában,ami néha tragédia. :DDD

(#152976) vJokka válasza Jag (#152961) üzenetére


vJokka
aktív tag

Vicc, hogy a figyelmeztetés ellenére napi szinten megy a sírás meg a flame keltés :(((

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#152977) popey37 válasza vJokka (#152976) üzenetére


popey37
addikt

az a vicc bazmeg, hogy magyar létedre nem magyarul közlöd amit akarsz hanem angol szlengben. na inkább ez a szégyen.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#152978) vJokka válasza popey37 (#152977) üzenetére


vJokka
aktív tag

Bocsánat, hogy megsértettelek hatalmas magyarságodban, de az összefoglalóban is így szerepel.

"Topikszabályok:
Ha valamit nem értesz, nem tudsz, kérdezz bátran, szívesen segítünk.
Bármilyen, csatával kapcsolatos kérdéshez kérünk, csatold a replay-t, ha lehet!
A topikban FLAME-nek minősül ezért kerüld:
az artyk nyakló nélküli szidása
összeesküvés elméletek
ide tartozik a rejtett buff/nerf, a WG általi MM/RNG manipuláció összes fajtája

A topicban OFF-nak minősül, ezért az OFF topicba posztold:
jónapom/rossznapom volt
káromkodás"

Egyébként használhatnál a mondatok elején nagy kezdőbetűt...

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#152979) kchryss válasza jano_77 (#152967) üzenetére


kchryss
addikt

Most elképzelem, hogy mondjuk ég a házad vagy földrengés van, de te rendületlenül nyomod tovább, mert nem etikus otthagyni a csatát. :D

Azzal meg, hogy átadod az acc-od egy rosszabb játékosnak, miért csesznél ki a csapattársakkal? Ha lenne skill alapú mm akkor azt mondanám, hogy igazad van. De nincs skill alapú mm, tök mindegy hogy egy piroska a saját vagy a te acc-oddal megy csatába, ígyis-úgyis csatába kerül és az mm nem figyeli melyik oldalra rakja.
Lenne kezdő ismerősöm aki ki akar próbálni egy tankot ami nekem megvan, simán átengedném neki addig az acc-om.

(#152980) Dobi 562 válasza wwenigma (#152969) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ki kene probalnotok, hogy 1 hetig xvm nelkul jatszotok. ;)

Akkor nem azt lesnetek hogy kinek mekkora a wn8-a, hanem arra tudnatok jobban koncentralni hogy magatokbol minel tobbet kihozzatok es noveljetek a csapat eselyet a nyeresre.

Nalam bevalt.

(#152981) jano_77 válasza kchryss (#152979) üzenetére


jano_77
nagyúr

Látom sikerült megragadni ismét a mondandóm lényegét, gratulálok! :C
Bizonyára egy kategória, hogy telefonon hív mondjuk egy alvállalkozó munkaidő után este mondjuk 18:30-kor és az, ha szól a tűzjelző a házban!
Csak reménykedni tudok, hogy ezt NEM komolyan kérdezted, mert ha mégis, akkor nagy a baj!

MÁS:
March of Nations verseny eredmények: Néztétek már, hogy megkaptatok-e minden nyeremény prémium napot rendesen vagy csak kaptatok vmennyit belőle? :F
Én ugyanis elvileg 2x3 napot kellett volna kapnom, de csak egyet kaptam és a személyes tartalékokat, szintén csak 1x! :U :F
Nyeremény osztályok:

tier9 helyezésem:

tier8 helyezésem a megkapott jutalmakkal:

Nyissak egy ticketet a Supportnak? :F - Mire megírtam az üzenetet és megcsináltam a képeket, meg is kaptam a következő Személyes tartalékokat, DE a második 3 napos prémium nem jött meg :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152982) Papooo válasza Dobi 562 (#152980) üzenetére


Papooo
senior tag

A xvm sokat csal.
Ma találkoztam egy ellennel: 79k csata 270Wn8
SP-vel voltunk mindketten, gold nélkül szétkapott, mint foxi a lábtörlőt. :DDD
Utána néztem, hogy SP-vel volt 3500 csatája, és 1800-as átlagsebzése. :Y
Ha mással nem is, ezzel a tankkal nagyon jól tud játszani.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#152983) Greentea


Greentea
senior tag

Na én Grille 15-el befejeztem a játékot, megy tartalékban mert 10est "nem adunk el"... Ilyen szar tankkal nagyon rég játszottam..
Obj 260-ról is mondok le lassan, vagy visszaveszem a Jagdtigert mert azzal több esélyem van.. Jgpz-e100at meg sem merem venni ezek után..

(#152984) h1mpi válasza Greentea (#152983) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt meg se próbáld, nem tudom milyen a Grille de a JgPZE100 az botrány szar :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#152985) popey37 válasza Greentea (#152983) üzenetére


popey37
addikt

én ugyanigy vagyok az IS-7-el. ott figyel a garázsban, de nem nagyon játszom vele, helyette a sokkal használhatóbb T-10 a favorit. gyorsabb, jobb az átütése, bár néha csinál fura lepattanókat, de melyik nem?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#152986) jano_77 válasza jano_77 (#152981) üzenetére


jano_77
nagyúr

rossz esetleg ez a nyeremény jelző?!? mert ha nem, akkor még járna 3 nap prémium :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152987) Greentea válasza h1mpi (#152984) üzenetére


Greentea
senior tag

Itt jön ki a hátrány, hogy csak német ágakat húztam :D E50M, Leo 1, Grille 15, E100 és Jgpz e100 (utobbihoz egy kevés xp kell, illetve az E100-at nem vettem meg de karácsonykor az lenne a következő.. :D
De lehet inkább megveszem a Cent 1-et és a Pershinget..

(#152988) h1mpi válasza Greentea (#152987) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is... TD ágon bánom... talán a Jagdpanzer az egyetlen jó

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#152989) wwenigma válasza Dobi 562 (#152980) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A meccs elején nézem meg kitől mire számíthatok, majd a végén az összesítőt. Meccs közben a saját dolgommal foglalkozom.

De egyre inkabb ugy latom hogy a piros Löve aki a meccs végén megköszöni hogy segitettem neki, a sárga IS-3 aki berongyol elém levenni egy lövést amig felrakják a lányok a tracket többet ér mint barmilyen kék vagy lila aki szidja az xvm-et és soha egy hasonlo gesztust nem latok tőle és sz*rban ugy ott fog hagyni mint a szél hiaba oldhatnánk meg ketten a szituációt..

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#152990) po1son válasza popey37 (#152985) üzenetére


po1son
addikt

Nem gyorsabb a t-10 az is7-nél és azt sem jelenteném ki, hogy sokkal használhatóbb tank a saját szintjén. :N

Greentea - strv 103B-vel lehet a legkönnyebben megcsinálni, fullosan majdnem ~4300 dpm és ehhez társul egy pontos ágyú +308mm alapátütés. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#152991) xAttilax válasza wwenigma (#152989) üzenetére


xAttilax
őstag

ebbe most egyetértünk ;)
én is pont így látom, inkább legyen velem egy kedves piros játékos és egy önfeláldozó sárga mint egy lila vagy kék. Az előbbiek nem viszik el a dmg-t és hagynak érvényesülni :D míg az utóbbiak mennek és lőnek mindent, ha nem vagyok elég gyors akkor pikk-pakk dmg nélkül találom magam. Nem használok XVM-et de frusztrál mikor meglátok valami komoly klán platoonokat, mert akkor tudom, hogy rohanás lesz és ezt a játékot pont a "lassúsága" miatt szerettem.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#152992) Dobi 562 válasza wwenigma (#152989) üzenetére


Dobi 562
addikt

En voltam a hulye, hogy megprobaltam segiteni. Sajnos nalad van ez a lila-utalat amibol nem tudsz kinoni. Na mindegy, nyitok is egy ticketet a supportnal es felnyomlak lilazasert. ;]

(#152993) po1son


po1son
addikt

Hmmmm ~12k kombináltat hoztam össze skill4tu társaságában, mai nap már kétszer voltam vele egy csapatban... :))


[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#152994) Greentea válasza po1son (#152993) üzenetére


Greentea
senior tag

Grat! :)

strv 103B szuper lehetne, de sajna nem kezdtem el egyik svéd ágat sem. Bár a -100% -50% és -30% -os bónuszok megvannak az árból, szóval kredit para nem lenne, és még mindig az az ág tűnik a legjobbnak a td-k közül... Csak elölről megint elkezdeni egy ágat csak a küldik miatt... :))

(#152988) h1mpi
Nekem a Jpanther 2 is tetszett anno, és buff után a Jagdtiger sem volt annyira vészes szerintem

[ Szerkesztve ]

(#152995) h1mpi válasza Greentea (#152994) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jagdtigert akartam írni :B a JpII is jó volt igaz... Nekem a 103-B már csak 1xxK Xp :O

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#152996) sequator


sequator
senior tag

WG megint odatette magát.
Eddig 0-5 csata után jelent meg a calendar, most meg már nem is indítja el a napi missiont, hiába kattintok rá.
Alap klienssel, modok nélkül sem megy.

Néha bedob egy Calendar not available hibát, vagy csak örökké homokórázik.
Néha meg nem jelenik meg a napi mission felirat sem.

Valaki találkozott már ilyennel?

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#152997) kchryss válasza po1son (#152993) üzenetére


kchryss
addikt

És megcsinálta a VK-ra a 3. jelet. Nem is akármilyen csatával, 9k dmg: [link]
Grat neki! :C

(#152998) sequator válasza sequator (#152996) üzenetére


sequator
senior tag

7 csata és kb 20 próbálkozás után végre elindíthattam a napi missiont. Kösz WG.

sautia

sequator

(#152999) Barcelona95 válasza kchryss (#152997) üzenetére


Barcelona95
tag

T95E6-ra is megvan már neki?

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#153000) popey37


popey37
addikt

ismét kis nyalánkság: M6 vs OI a 243mm-es goldal minden oldaláról lepattantam, 7 lövés 0 sebzés. persze vesztettünk 15:1-re.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.