Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#152301) takessz válasza SoulReaver (#152300) üzenetére


takessz
senior tag

Nem keveset hanem sok kimaradt :) és sokat felejet az ember ha nem játszik valamivel olyan mint ha pl wow-al se játszol x évig majd kedvet kapsz belépsz azt se fogod tudni hirtelen hogyan jus el mondjuk a-b

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152302) e-newsee válasza SoulReaver (#152300) üzenetére


e-newsee
addikt

Igen, én is úgy tudom, hogy csak a külön aktiválódó felszereléseket mutatja. A többinél igazából nincs értelme.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#152303) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Hihetetlen ez a nap, elfelejtettem jatszani megint....


[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#152304) zozyk válasza wwenigma (#152303) üzenetére


zozyk
addikt

Tegnap 34% volt a Wr,ma 35% (20/7) eddig...még 1-2 nap és uninstall.

[ Szerkesztve ]

(#152305) SoulReaver válasza takessz (#152301) üzenetére


SoulReaver
veterán

De te szerintem kevered az évekkel a lejátszott csatát... 2700 csatával még nagyon kezdő vagy, magával a játékkal nincs még tisztában az ember, ennyi csatával.

(#152306) takessz válasza SoulReaver (#152305) üzenetére


takessz
senior tag

Pontosan azért van ilyen kevés mert kimaradtak évek mert beleuntam a játékba anó :) Különben is nem csata függvénye az említett kérdésem a srác felé de lehet vitázni megint!!

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152307) SoulReaver válasza takessz (#152306) üzenetére


SoulReaver
veterán

Akkor is keveset tudsz a játékról, hiába van régi regisztrált accod.

(#152308) jano_77 válasza SoulReaver (#152300) üzenetére


jano_77
nagyúr

a lényeg, hogy T25-el ment egy "remek" kört! 2. osztály ;]
(#152305) SoulReaver: szerintem ne állj le vele vitatkozni, nem fogja megérteni mit is akarsz mondani. OFF topikban már belefutottam, inkább ráhagytam. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152309) takessz válasza SoulReaver (#152307) üzenetére


takessz
senior tag

Igen mert ezt a kérdést nem tudtam hirtelen te kit nézel hülyének most már komolyan!! Egy kérdésből te megmondod ki menyit tud a játékról hatalmas vicc vagy már ne haragudj!!

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152310) SoulReaver válasza jano_77 (#152308) üzenetére


SoulReaver
veterán

Lassan itt is botokkal lesz tele a topik, mint a játékban... ;]

(#152311) jano_77 válasza SoulReaver (#152310) üzenetére


jano_77
nagyúr

Katasztrófa az elme! Hogy is hívták azt a csókát, aki streamelt youtubon és nem használt MINIMAPOT, mert kitakar a képernyőből és mert profi nincs rá szüksége, ahogyan a fogyócikkekre sem pontosan ilyen megfontolásból?!? Nagyon rá emlékeztet. ;] HOPKA mester talán :F (ez mekkora, láttátok már? Nem értem X-Faktorban miért nem indult még el?!? :D )

takessz: szerintem ezt nézd meg!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152312) jr1994 válasza SoulReaver (#152310) üzenetére


jr1994
addikt

Miért, még nincs tele?

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#152313) soo277 válasza jano_77 (#152311) üzenetére


soo277
őstag

Akkor nézd meg HOPKA honfoglaló stream ot,hát beszarsz az tuti :DDD :DDD :DDD

BT: wersoo#21211

(#152314) lacibacsi válasza jano_77 (#152311) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hopka trollkodott. Ezt ő maga ismerte el. Törölte is a hülyegyerek videóit...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#152315) dokee78


dokee78
félisten

Ezeknek itt sok keresni valója volt ugye?
Persze megint az lesz,ne én mondjam meg kinek hol a helye.
De nem dühítő?

(#152316) SoulReaver válasza takessz (#152309) üzenetére


SoulReaver
veterán

Figyelj már ide.... Megmondanád a korodat? Kíváncsi vagyok rá, mert kb haverom 15 éves gyereke ilyen értetlen és még ő van felháborodva, ha hülyeséget beszél... :)

Van egy 2011 -ben regisztrált accod. Van rajta 2725 csatád. Te most azt akarod itt beadni mindenkinek, hogy mindent tudsz a játékról és régen jó játékos voltál, csak kihagytál 6 évet és most szoksz vissza....

2011 óta rengeteget változott a játék. Nem fogom most neked felsorolni, de ha érdekel, akkor ITT mindent megtalálsz és magyar is.

Feltettél egy olyan kérdést, amit kb mindenki tud, ha játszott legalább 2k (2000 = 2k) csatát és nem csak annyi volt abban a 2k csatában, hogy elindult a csata és beállt egy fal mögé és azt lőtte szarrá egész csata alatt..

Ezek után gondolkozz el, hogy mit beszélünk itt neked és ne idegből válaszolj, mint eddig.... Gondolkozni nem bűn.... :U

[ Szerkesztve ]

(#152317) Yofej75 válasza dokee78 (#152315) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Védték az artyt... :W

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#152318) takessz válasza SoulReaver (#152316) üzenetére


takessz
senior tag

Tudom mit hol találok meg a korom meg nem tartozik rád szerintem gondolj amit akarsz :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152319) wwenigma válasza dokee78 (#152315) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Áhh, hol mar....full bot a nap...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#152320) Greentea válasza zozyk (#152304) üzenetére


Greentea
senior tag

Én is ma 35%-on vagyok.. Reggel óta szoporoller.

2x2 néha 5

(#152321) SoulReaver válasza takessz (#152318) üzenetére


SoulReaver
veterán

Rendben van :) Csak ne csodálkozz, ha nem kapsz mindenkitől türelmet és megértést, ilyen hozzáállással :) :U

(#152322) jr1994 válasza dokee78 (#152315) üzenetére


jr1994
addikt

Miért lenne dühítő? Mit lehet elvárni egy random csapattárstól tier 8-ban és alatta? (Jó manapság afölött is ritkaságszámba megy ha vannak jó játékosok, de ott még néha előfordul.) Ráadásul ezek 6-os tankokkal voltak. Te mennyit tettél hozzá a csatához, azon kívül hogy 5 perc sem telt el és már kilőttek?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#152323) adamgreen


adamgreen
senior tag

Na ez a kemény :Y

Skill4ltu's 3 Mark Marathon

[link]

:C

(#152324) h1mpi válasza adamgreen (#152323) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megcsinálja 1 hét alatt :)) Beteg egy állat :C

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#152325) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Eszrevettem amikor a supportos babrált az accommal, kibacott a jatekbol....de a valasza minden pénzt megér:

"Nem vagy te hülye, meg tudod csinalni megint, kitüntetéssel!" :C :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#152326) SoulReaver


SoulReaver
veterán

:DDD :DDD :DDD

(#152327) jano_77 válasza lacibacsi (#152314) üzenetére


jano_77
nagyúr

Keress rá youtube-on és majd rájössz hogy mennyire nem igaz, mert tele van nagyobbnál nagyobb barom videókkal!
Pl Hogyan kell csajozni? Hoppá mester megmondja a tutit: NE legyél csúnya! :DDD

SoulRiver: oroszok (vörös hadsereg) játszott kivel? ;] Nice

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152328) Lanash válasza SoulReaver (#152326) üzenetére


Lanash
aktív tag

Biztos nyertetek :)

(#152329) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez lett a vége... :D T25/2 akkora egy bamba lóf.sz volt, nézte, hogy kerget a cromwel, hagyta, hogy leszedje a hp-m, amúgy tuti nyertünk volna, ha van még hp-m, de 22-vel kellett rambóznom :D

(#152330) lacibacsi válasza jano_77 (#152327) üzenetére


lacibacsi
addikt

Akkor bocsánat! Még én is belenéztem anno egy-két videójába, de az utolsó infóm az volt, hogy letörölt mindent... Lehet, hogy tényleg idióta, de biztosan lehet tőle WOT-ot tanulni, hiszen Ciffet is lenyomta 1v1-ben... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#152331) kchryss válasza adamgreen (#152323) üzenetére


kchryss
addikt

(#152332) xAttilax válasza SoulReaver (#152329) üzenetére


xAttilax
senior tag

nekem is volt nem rég egy igazi "OP" csatám.

37k csata alatt magasabb tierben nem sok ilyet láttam :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#152333) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Fiery salient, nincs arta, td is alig... Hősunk a big maus hátul a bokrokban kempölget... pittyogok neki, hogy-hát ugyan induljon már meg, mert én itt középen a kis nulla páncélommal 0 támogatással elfogok kopni... erre nagy nehezen elindult, de a következő csata eredménnyel zárt... :D

(#152332) xAttilax

Nem is tudom melyikünké a legszarabb csapat :D :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#152334) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Érdekes ez a játék... m48 pattont akárhol eddig meglőtték, sosem gyulladt ki... Most, hogy Bf-kor vettem pár coca colát bele, folyamatosan gyullad.. :)

(#152335) Viktoár válasza dokee78 (#152315) üzenetére


Viktoár
addikt

Én egyszer felmásztam oda a csillagrombolóval. :DDD Elég jó látótávom volt és szarrá lőttem a G0-ás dombot illetve középen akik a sínek mellett kukucskált fel. :DDD

Üdv:Viktor

(#152336) jano_77


jano_77
nagyúr

A March of Nations versenyben a legjobb 5-ös sorozatot veszik figyelembe vagy az utolsó 5 csatát?
Ha pl most viszonylag jó helyen vagyok, akkor lehet nem kellene elrontani egy esetlegesen rosszul sikerülő 5 csatával, azért érdeklődöm. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152337) kchryss válasza jano_77 (#152336) üzenetére


kchryss
addikt

Egyenként a legjobb 5 csatát, nem egymás utánit és nem is utolsó 5-öt. Szóval az időtartam alatt az 5 legjobb csatádat.
Rontani nem tudsz.

[ Szerkesztve ]

(#152338) jano_77 válasza kchryss (#152337) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, erre az utolsó mondatodra vártam :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152339) zodo


zodo
nagyúr

Ez a patch is jól sikerült a tier 8 prémium tankok számára.
2 x 2 óra, két egymást követő napon. Avg tier 10+
Ezen felül a bot szűrős de legfőképp a kompenzációs rendszerüknek hála innentől kezdve free to play.
Nem beszélve a számtalan javítanivalóról amire nagy ívben ....nak. gg :R

(#152340) Greentea válasza zodo (#152339) üzenetére


Greentea
senior tag

Akartam én is írni. Ma csak Fv-vel mentem 15 karikát.
Abból (felírtam) 2 db volt tier 8, 3 db tier 9, 10 db tier 10. Ja és persze még szar mapokat is kaptam. :) Csapatelosztásról pedig inkább nem írok semmit.. :D

2x2 néha 5

(#152341) Gyuri27 válasza zodo (#152339) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tisztában vagyunk azzal is, hogy a jelenleg térkép kiválasztási rendszer sem tökéletes és dolgozunk azon hogy minél inkább javítsunk rajta. Tetszik az ötlet hogy a játékosok kizárhassanak néhány térképet az MM-ből, de ügyelnünk kell ennek az alapvető játékmenetre gyakorolt esetleges hatásait is. Emiatt jelenleg nem foglalkozunk a térképek vétó rendszerével.
A jelenleg adatok azt mutatják, hogy az MM elvárásainknak megfelelően működik, de még mindig vannak vele problémák.
A rendszer rendkívül összetett, ezért nagyon óvatosnak kell lennünk, amikor változtatunk a működésén.

Amd - Radeon - Ryzen

(#152342) kchryss válasza zodo (#152339) üzenetére


kchryss
addikt

EU2-n játsszatok. EU1-en 10-es kampány megy és sokan kötvényt is farmolnak a reward tankhoz azaz 2 kampány csata között rengetegen mennek 10-es tankkal randomozni.

(#152343) laskr99


laskr99
addikt

Gondoltam újrakezdem a játékot 2+ év kihagyás után.. Hát rossz irányba fejlődött a játék. Célozni nem tudok, az mi,hogy rácélzok és minimum 5 méterrel fölé lő?... Régen ilyen nem volt.. T21 tier 7-ből 6-ba ment át... Ez az alternatív arty nézet is új.. fura az egész... lehet maradok WT árkád vagy sim-ben mert ott legalább a célzás normális.. Régen nem 2 lövésből haltam meg light tankkal és társai.. fura..

(#152344) zodo válasza kchryss (#152342) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi az infót. :R
Ettől függetlenül lehetne kedvezőbb pláne csúcsidőben mert kizártnak tartóm hogy eu1 99% -a tier 10 tankkal nyomulna.
Folyamatos agyhalottakról nem beszélve mert szintén képzeleten felüli ha ugyanezek, kampányon is részt vennének persze simán elfogadom ezt a lehetőséget is.

Nap története mikor a heavy felmegy a med dombra harcolni.
Ok van ilyen meglepetés party de meccs végén 3 lövés 1 sebző pedig top tier.
Nézem: 2011-es reg. 72k csata 58,3% wr 121 ace és 10k feletti wg értékelés.
Szóval Ki játszik ilyenkor? Macskája?

és ez még csak nem is a jéghegy csúcsa :(((

Mindegy is, három napja szívók szóval talán holnapra már helyre áll a játék tudásom.

[ Szerkesztve ]

(#152345) jano_77


jano_77
nagyúr

nem is tudtam, hogy az Obj.260-nak olyan álcája van, hogy egy STRV 103-0-al nem veszem észre, miközben épp iszkol el kb 60-80 m tőlem!? Csak mikor Ő meglőtt, akkor jelent meg! WTF

Illetve van nekem is egy A-TEAM-em:

Illetve egy tökéletes példája annak, hogy nem minden a WN8 és az XVM mutatta statisztika, mert azt nem mutatja az XVM, hogy épp eBay-en vagy honnan vette az illető az acc-ot! Ruinbergen volt egy csatánk, amit simán megnyerhettünk volna, ha ez a nyomorék véglény nem az artyk vonalában campelt volna a csata teljes időtartama alatt!

szerintem 14 reportot kapott a csata végén, de remélem többet is, mert én 2x dobtam rá biztos, ami biztos. Egy BOT és egy UNFAIR play-t

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152346) jano_77 válasza jano_77 (#152345) üzenetére


jano_77
nagyúr

összességében nem volt ez a mai nap rossz - vissza kaptam a tegnapot és a vasárnapot :B

tier8-ban 519. hely és tier9-ben 815. Svédekkel. Remélem reggelig nagy változás nem lesz már. :-)
még tier9-ben franciákban bizakodom, mert sikerült két jobb csatát futni, de még nem frissültek az eredmények, így egyenlőre nem sikerült helyezést elérnem.....hátha. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152347) Stunts666 válasza Gyuri27 (#152341) üzenetére


Stunts666
őstag

(#152348) jr1994


jr1994
addikt

Volt ma egy érdekes csatám. S. Conqueror, Prokhorovka, full 10-es.

13 105 csapattárs 14k spot
Nekem 25/18/9 sebzési mutató (kritikán aluli)
Így viszont 5k spot, a java láncolással.

Mennyi kell rzzel a tankkal az 1. osztályhoz? Az ászt nem is kérdezem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#152349) szbalogh válasza xAttilax (#152332) üzenetére


szbalogh
őstag

Majdnem megdöntötted a rekordom (9-en nem sebeztek semmit) :DDD

Nick: HE_Storm

(#152350) jano_77


jano_77
nagyúr

Remek, ismét egy micropöcs reggelre! De hol volt ez jelezve? :F :W
Elmennek a retkes anyjukba ezek a mocskos pénzcsaló férgek!
Miért kellett kivenni a March of Nations verseny eredményeit?!?
Meg szerettem volna nézni, hogy a tier9 franciákkal sikerült-e a célegyenesben bekerülnöm bármilyen helyezésre, de nem tudom, mert már nem tekinthető meg játékon belül sem! :W
EU oldalon eddig sem lehetett nyomon követni az állást, most akkor hol nézzem meg?
Vmiért azt érzem, hogy ez nem véletlen, így senki nem tudja ellenőrizni, mondhat a WG, amit akar - ergo azt is, hogy a végére kicsúsztál, így nem jár a jutalom! ..csába :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.