Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#152901) zodo válasza kchryss (#152895) üzenetére


zodo
nagyúr

Grat! :C

Én meg kezdem érezni hogy kell helyezkedni avagy ki kempülni a ~36 mp töltés időt az Emil II-el. :)

Elmúlt két napom kék mióta meglett a top löveg és kicsit figyelek.
Sajna max. 2. osztály a legjobbam és top sebzés is csak 3677 de igyekszek.
Persze kapom a gyengébbeket is, nehogy nagyon jól érezzem magam. :)

[ Szerkesztve ]

(#152902) zozyk


zozyk
addikt

Ez nekem új pozíció volt :Y
Nem tudtam,hogy oda is be lehet már menni.

[ Szerkesztve ]

(#152903) CirrMee válasza zozyk (#152902) üzenetére


CirrMee
addikt

Lol, aki ráér meccs közben csöcsörészni... :DDD

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#152904) zodo válasza zozyk (#152902) üzenetére


zodo
nagyúr

Tavaly pedig volt valami (talán wotinfo-s) küldetés hogy dönts ki két megadott fát és psc-el igazold valamilyen ajándékért cserébe. :)

(#152905) Lanash


Lanash
aktív tag

Ma sincsen toppon a csapat. Én annyit sebeztem egyedül mint a 2,3,4 összesen.

(#152906) Puculo válasza xAttilax (#152893) üzenetére


Puculo
aktív tag

Valójában nekem egy kezdőbarát prém tier 8-as vas kéne, farmolni, legénységre, meg persze túlélni. Ki szeretném próbálni azt a szintet is, de azért csak óvatosan. Nem tudom melyik fekszik legjobban stílusra, talán a td. Viszont ha leragadok ott, az életben nem fejezem be a küldiket. ( Az arty ágat még ki sem próbáltam, valahogy ellenérzésem van velük szemben. Na meg a kiszolgáltatottságuk ha egyedül maradnak.. Keveset láttam méltósággal elesni..:)

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#152907) popey37


popey37
addikt

fiuk kis segítség kellene: arty nézetből nem tudok visszalépni. vajon miért? végigprobáltam az összes gombot, egyik sem müködik, a beállításokban minden opcióhoz van rendelve billentyű.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#152908) SoulReaver


SoulReaver
veterán

vissza veszem a jagdtigert...... E-100 torony frontjáról folyamatosan pattogtam...

(#152909) jim bcs válasza zozyk (#152902) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Az furi :DDD

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#152910) xAttilax válasza Puculo (#152906) üzenetére


xAttilax
senior tag

nekem van egy zsák 8-as premem (21db) de mostanában ha véletlenül egyedül megyek akkor super pershing az én tankom :) komolyan, már megvan egy ideje, de csak most jöttem rá, hogy milyen nagy kincs van a garázsomban.
Tier limit: nem kell szopni dögök ellen. Troll páncél: többször véd meg mint nem, sokkal megbízhatóbb mint egy is6, OP gun: 192 alap pen és 258 gold ha baj lenne. Lassú: hajlamos vagyok rákönyökölni a W-re és yolozni mint egy bot, na ez pont megment tőle :D
Ha van teszt szerver menj fel és próbáld ki.

így állok vele most:

és ez csak jobb lesz, mert most kezdem kiismerni a játékot vele.

De tényleg próbáld ki teszten mert sok embernek nem fekszik.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#152911) popey37 válasza xAttilax (#152910) üzenetére


popey37
addikt

tényleg jó tank, egyetlen hibája van: a sebessége. 40km/h elvileg. én még nem mentem vele 32-nél többet lejtön sem. amugy tényleg op

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#152912) xAttilax válasza popey37 (#152911) üzenetére


xAttilax
senior tag

neked hiba, nekem előny ;) nem lövetem magam fossá a második percben :D és mostanában elég ritka, hogy olyan op csapatot kapjak, hogy ne érjek oda a dmg-re

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#152913) popey37 válasza xAttilax (#152912) üzenetére


popey37
addikt

a sebesség nem csak a támadáshoz kell, hanem a meneküléshez is, és ha esetleg körbekapnak akkor a szuperpörinek annyi.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#152914) kchryss válasza xAttilax (#152912) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor hasonló stílusban játszol, mint én. Amikor még 35 volt az fv4202 végsebessége simán hoztam vele a 2k sebzéses recentet, mióta gyors lett elég sokszor halok vele a csata elején a túl agresszív játék miatt és az átlag sebzésem is visszaesett. :)

(#152915) galervin93 válasza xAttilax (#152910) üzenetére


galervin93
őstag

"hajlamos vagyok rákönyökölni a W-re és yolozni..."
Tiszta mintha magamat olvasnám. :-D Én ugyanezért vettem T34-et, ott legalább van egy megbízható torony meg komoly átütés is, szeretem is, mert még a Revoval is képes vagyok gyorsan dögleni, ezzel meg kifejezetten nehéz. :DD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#152916) xAttilax válasza popey37 (#152913) üzenetére


xAttilax
senior tag

nem is akarok vele menekülni :) itt jön képbe a troll páncél, ha rám esnek egy kis szerencsével pattognak is párat míg én tudok lőni annyit, hogy boldog legyek. Itt amikor 0-as kört megyek az inkább azért van, mert fos pozíciót vagy valami 9-es heavy ellen erőltetem. Szerintem 1700-1800 környékét majd tudom tartani, ami kreditben és statban is hozza amit szeretnék.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#152917) popey37


popey37
addikt

7 replayt küldtem a supportnak , szerintem tiltani fognak. de a tököm tele van azzal, hogy 300 méteren a földreesik a löszerem az összes tankkal, és nem csak egy: a T-10-el 19 lövésből 3 találat és abból 2 átütés. de a többi is hasonló.
ugy látszik ma megint nem kell játszani.
reggel feljövök megcsinálom pár meccs alatt a küldit és utána mehet a wot a p***ába.

pedig tervben volt még egy prém tank, de annak az árából egyik wotos sem gazdagodik, az tuti, nem lesz vásárlás.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#152918) po1son válasza SoulReaver (#152899) üzenetére


po1son
addikt

Nyugi nem vagy egyedül, vannak sorstársaid nekem köszönhetően, akik hasonlóan jártak mai nap a ru-val link (934 dmg). ;]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#152919) jr1994 válasza galervin93 (#152915) üzenetére


jr1994
addikt

Nem a gyors tank hibája hogy szétlövetitek magatokat ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#152920) kchryss válasza jr1994 (#152919) üzenetére


kchryss
addikt

Nem is ezt mondtuk. De a lassú tank előnye, hogy azzal nem tudjuk. :D

(#152921) xAttilax válasza jr1994 (#152919) üzenetére


xAttilax
senior tag

ebbe igazad van, picit több páncél kéne a gyorsabb tankoknak. Nem azért érek elsőnek pozícióba, hogy majd onnan ne nézzek ki :DDD

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#152922) jr1994 válasza xAttilax (#152921) üzenetére


jr1994
addikt

300 mm páncélt követelek a Leo 1-re! :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#152923) popey37 válasza xAttilax (#152921) üzenetére


popey37
addikt

több páncél a lightnak= med.
páncélozottabb, de lassabb. ez a fizika

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#152924) Puculo válasza xAttilax (#152910) üzenetére


Puculo
aktív tag

Pár hete megkaptam tesztelni kölcsönbérleti szerződésbe. 1 csatát mentem vele, de bevallom annyira nem fogott meg. Viszont a tier limitről nem tudtam.. Ha tudom, próbálgattam volna még. De 50%-os legénységgel minden extra felszerelés nélkül nem voltam ráhangolódva a csihi-puhira tier 10-ben. Lassúnak tűnt egy kicsit az tény, de utólag bánom nem szántam rá több időt. Azért köszönöm a tanácsot.:)

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#152925) xAttilax válasza popey37 (#152923) üzenetére


xAttilax
senior tag

vágom, csak vicc volt... :U

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#152926) zodo


zodo
nagyúr

Nyert helyzetben (hittem magam) meg is hallhattam volna. :U

Mekkora piszokság hogy ha újratöltés gombot nyomom mikor nincs elegendő tár/db lőszer akkor cseszhetem és nem kezdi el a folyamatot míg "rá segítés" nélkül akár 1 lőszert is betölt ha csak annyi áll rendelkezésre az adott típusból persze ugyanannyi töltésidővel mintha teljes tárat töltene. :(((

Láttam hogy sunnyog az ellen AMX 50 120, gondoltam meglepem :)
1 db nyavalyás lőszerre vártam hogy végre betöltsön amit persze akkor még nem tudtam hogy csak 1 de még időben kapcsoltam.
Replay kb. 12 perc környéke.

(#152927) Lanash


Lanash
aktív tag

Srácok a TD-15 paranccsal lett meg. Csak akkor kapom vissza a 4 parancsomat, ha kitüntetéssel lesz meg a TD-15? Csak az elsődleges feladat elvégzésével nem kapom vissza?

[ Szerkesztve ]

(#152928) h1mpi válasza Lanash (#152927) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pontosan

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#152929) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ha valaki ismeri ezt a nyomi TarczaySzazados nevut, uzenem hogy gratualok az ebayes accához.... 1 sebzo lovese volt utana megmutatta az oldalát a KV2-nek. :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#152930) sequator


sequator
senior tag

Ma is sokat tanultam: a Primo Victoria OP premtank és 9,5 átlagos tier az nem rossz MM neki. :)

sautia

sequator

(#152931) dokee78 válasza sequator (#152930) üzenetére


dokee78
félisten

Ha megvan az FV4202 neked ahhoz hogy viszonyul?
Melyiket szereted jobban?

(#152932) jano_77 válasza wwenigma (#152929) üzenetére


jano_77
nagyúr

én két egymást követő csatában futottam össze hasonló agyhalott barom "KÉK" játékossal. Egyik egy LÖWE 10 lövésből 340 dmg, a másik egy VK100.01P 8 lövésből egyetlen találata sem volt és szintén "KÉK"!
Löwe annyit írt vissza, hogy rosszul sikerült csata!
Ha rosszul sikerül egy csatám, akkor max 2 lövésig jutok, de ha már lövök 10, akkor nem 340 dmg-el zárok az biztos hétszentség.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152933) xAttilax válasza jano_77 (#152932) üzenetére


xAttilax
senior tag

azt ne mond, hogy neked soha nincs 0 vagy közeli csatád???
én is kék vagy 2300+ wn8-al de simán megyek 0 vagy 1-2 lövéses köröket, pedig a legtöbb játszott tankommal hozom a lila-kék átlagot, persze utána meg van, hogy jön egy 4000 dmg-s kör tier VIII-ban vagy 6-7k X-ben.
Múltkor a liberté-vel mentem úgy 0-sat, hogy lőttem vagy 8-at tiszta és gyenge célpontokra de nem adta... ennyi.
Szóval én simán elhiszem, mert velem is napi mint nap előfordul és utána nekem is jönnek a gyengébb játékosok, hogy vett acc meg minden, csak a többi csatámat nem látják.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#152934) kchryss válasza jano_77 (#152932) üzenetére


kchryss
addikt

Skill4ltu-t is láttam már nullázni. Biztos ő is noob.
Szánalmas hogy wn8 alapján emeltek ki játékosokat egy-egy rossz csata alapján. Egy unikumnak ugyanannyi joga van rossz csatát menni, mint egy botnak.

(#152935) wwenigma válasza kchryss (#152934) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kell a replay hogy mit csinalt a szanalmas kék nyomi? ******* se, nem azt hogy nem talalt el semmit. És az meg hogy az oldalat odaforditja a betöltött KV2-nek, az a kovetkező hullám a szánalomtengerben. Skill4LTU ugy nullazik max ha levesz egy varatlan lovest ammorackkel a csata elejen, nem a 8. percben hullik el majdnem utolsokent zero teljesitmennyel...

Még csak nem is lowtier volt, hogy azt mondanam eselytelen lett volna a csata, de az ilyen nyomorékok miatt elbukni egy meccset...de sebaj, majd huzza a winrate-et szakaszban... :W

Ez nem unikum, max ha van Unikum Zero alkoholmentes valtozatban. Ha legalabb latom hogy valamit akar kezdeni a szanalmas kis eletevel nem erdekelne, de lattam a kepessegeit...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#152936) vJokka válasza jano_77 (#152932) üzenetére


vJokka
aktív tag

Lehet a köcsög WG szétnerfelte a Löwe-t is ;] (#152824) jano_77

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#152937) kchryss válasza wwenigma (#152935) üzenetére


kchryss
addikt

Nem érted a problémát. Nyugodtad szidd, mert hülye volt, de a statját rohadtul felesleges kiemelni. Lehet nem ő játszott hanem, mondjuk a 10 éves fia vagy a 70 éves nagypapa. Lehet részeg volt, lehet 10 fps-e volt és azt se tudta hol van a tankja.

(#152938) BÁ Nutrition válasza kchryss (#152937) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Lehet mar full elege volt az egeszbol es epp idegallapotban volt. Ezt is bele kell kalkulalni. A csetbanokat se azert osztogatjak mert mindenki le van nyugodva es jatszogat a tankjaival. Annyi pozitivum tortent h legalabb az ellenfelet nem lehet zargatni meccs kozben

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#152939) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Szeretem ennek a böszmének a weakspotját. :D Csapat miatt első tár gold volt hogy ne akarjanak nagyon rámesni azok akik kapnak belole de utana felesleges volt tölteni, elhullottak... :DDD Mondjuk ezert csak masodosztaly. :(

Ott van mögötte az ammorack is, pukkant a drága.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#152940) kchryss válasza wwenigma (#152939) üzenetére


kchryss
addikt

Ezért nem értettem, hogy mondhatja valaki erre, hogy op a páncélja. Gyakorlatilag nem tud úgy állni, hogy vagy a hasán vagy ott két oldalt ahol meglőtted vagy a cső mellett vagy a kupolán be ne tudnák lőni.
E100 szinten van a páncélja, noobok ellen sokat tud pattintani, de jó játékosok ellen nem sokat ér.

Egyébként én ennek ellenére imádom ezt a tankot. Amikor először találkoztam vele randomban már akkor beleszerettem. Második soros heavy-nek jó és az ágyúja nagy pusztítást tud végezni.

Más téma:
Végre kifejlesztettem a csillagrombolót. 118 csata kellett hozzá a tortával. Az ág rövid értékelése:
AT-8 - annyira utáltam, hogy több mint fél év volt mire átléptem a következő tankra, használhatatlan, az az alfa egy td-re nevetséges
AT-7 - egy fokkal jobb, mint az elődje, de ezt is utáltam. Ebben nagy szerepe volt, hogy nem tudok jól játszani ilyen szűk vízszintes kitérítésű td-vel.
AT-15 - ettől nagyon féltem, de nagy pozitív meglepetés volt. Szinte észre sem vettem mire kihúztam vele a 9-est. Jó lövegkitérítés, jó gundep, op ágyú láncon tartáshoz.
Tortoise - elején sokáig 40% körüli wr-em volt vele, de a végére nagyon beindultam és meg is szerettem. Egyik legjobb első soros td lehetne, ha egy picit jobb lenne a páncélja, de jelenleg sajnos hiába hívják teknősnek, belövi minden.

[ Szerkesztve ]

(#152941) BÁ Nutrition válasza kchryss (#152940) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A libertevel pl az a baj mint ezzel. Ha te vagy a top heavy elvarjak h elol kalezolj de addig elsz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#152942) ddt500hu válasza kchryss (#152940) üzenetére


ddt500hu
veterán

Tortoise a kövi patch-el páncél buffot kap ha jól tudom. :B Gondolkozom rajta, hogy visszaveszem de a Badger ugyan az lesz csak brutálabb.

(#152943) kchryss válasza ddt500hu (#152942) üzenetére


kchryss
addikt

Tudom, hogy buffolják a páncélját, ezért írtam, hogy jelenleg. Egyébként így is szerethető és jó tank. Én eléggé agresszív stílusban nyomtam vele és ott azért sokszor jól jött volna még 1-2 pattintás. Picit jobb lett volna a páncélja akkor nem 2200 lenne az átlagsebzésem vele, hanem 2500, mert a potenciál az durván megvan abban az ágyúban.

(#152944) Lanash válasza h1mpi (#152928) üzenetére


Lanash
aktív tag

Köszi! Majd akkor bemutatok egy áldozatot az RNG isteneinek, hátha összejön minden. :DDD

(#152945) zozyk


zozyk
addikt

Panzer 58 Mutz a kalendárban.

Napi küldi

[ Szerkesztve ]

(#152946) Dobi 562 válasza wwenigma (#152935) üzenetére


Dobi 562
addikt

Uuu bazzeg! Ez nagyon durva! Remelem ment a report! :Y

:U

Hasznaljatok csak az xvm-et, lathatoan sokat segit rajtatok. Legalabb tudjatok kire fogni a veresegeket.

[ Szerkesztve ]

(#152947) Yofej75 válasza Dobi 562 (#152946) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C LOL :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#152948) jano_77 válasza kchryss (#152934) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne mondjátok már nekem, hogy lő 10 és egyetlen találata sincs belőle!
Mert mondjuk ha lő 2-3 és ehullik, mert fókuszt kap, akkor OK, de ez az ember lőtt 10 és abból semmi!

(#152937) kchryss: még bosszantóbb, ha egy ilyen kaliberű játékos oda adja az acc-ját vmi gyereknek vagy alkoholistának vagy......és ezzel bünteti a csapata többi tagját!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152949) zozyk


zozyk
addikt

I AFK O-Ni
Replay

(#152950) lacibacsi válasza jano_77 (#152948) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én véletlenül sem szeretném magam jó játékosnak kikiáltani, de simán előfordul az ilyesmi. Az egyik csatámban tegnap Skorpionnal 12 lövésből egy sebző találatom volt, az is akkor, amikor a végén "dühömben" betöltöttem a HE lőszert. Az összes többi lepattant, vagy láncolt, illetve elszállt a Hold túlsó felére...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.