Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#153901) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#153896) üzenetére


lacibacsi
addikt

Válts szervert! Az szokott az ilyenen segíteni.

(#153900) SoulReaver: Nekem sosem volt ilyen tankom. Viszont azt gondolom, hogy ezzel az osztogatással elismerték, hogy a régi OP tanknak már csak a hamvai vannak meg...

(#153903) Czmorek: Az csak dobozból potyog...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#153902) BÁ Nutrition válasza Jadro (#153897) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

de ott a doboz nem jott meg, nekem megjott, kiirta az ikon alatt h type 59, aztán semmi. lett 2 tier 4es lofax azok ott vannak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#153903) Czmorek


Czmorek
aktív tag

A 8-as prém tank doboz vásárlása nélkül is befuthat?

(#153904) Skyhunter válasza SoulReaver (#153900) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Tier limites. Nem rossz, de már meg sem közelíti a régi dicsőségét. Igaz, azóta rengeteget változott a meta, meg sokkal jobb prém tankok jöttek ki. Az elmúlt hónapkoban csak az tudta feldobni az "élményt" vele kapcsolatosan, hogy aslain-ben van ilyen sárkányos-aranyos skin hozzá.... :C :C

(#153905) Razermazer


Razermazer
őstag

Srácok ezek a jutalmakat hozzávetőlegesen, a játékban kapható dobozkákból is lehet abszolválni ugye?
Én nem költök rájuk már :D

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#153906) jano_77 válasza SoulReaver (#153892) üzenetére


jano_77
nagyúr

milyen dobozt vettél, kínaisat? brrr :B

(#153893) inferno88: azért én nagyon bízom benne, hogy nem úgy vannak az ajándékok szortírozva, hogy ki milyen gyorsan tudja kibontani a dobozt, hanem a vásárlás sorrendje szerint - random persze. Vagyis nem az lesz, hogy tényleg megszívjuk, hogy már megvettük, de csak este tudjuk kibontani és addigra csak szaloncukor marad már!? :F :((

(#153907) SoulReaver: de a shop-ban is úgy vannak a doboz csomagok, hogy Kaníi, Szovjet, Modern vagy Hagyományos és abból van x11, x3, x25 és x75-ös! Azért kérdezem csak, hogy esetleg van-e olyan logika benne, hogy a Kínai dobozokban vannak a Type59-ek, Tradícionális dobozokban a Scorpion G és Lorr 40t illetve a Modern dobozokban pedig Patriot!? De akkor a Szovjet dobozokban meg nem lenne semmi!? Vagy azokban vannak a kicsi tankok!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#153907) SoulReaver válasza jano_77 (#153906) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem tudom, a shop-ban volt 11db-os, azt vettem. sztem ott mind1. De úgy megörültem :D

(#153904) Skyhunter

Igen, sajna túl későn osztogatják. Egyébként elég lomha. Viszont a női tagokat beleképeztem, ami a dobozokban volt. Még kell a tier 10 karácsonyi hangulat, aztán meg is lesz a 4. bele.

[ Szerkesztve ]

(#153908) e-newsee válasza jano_77 (#153906) üzenetére


e-newsee
addikt

Óccó kici kínai ajándékdobosz! E dobosz háomcász forint, öt dobosz ezer forint! Áfászámlát? :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#153909) morgolodo válasza wwenigma (#153889) üzenetére


morgolodo
csendes tag

A tavalyi még rosszabb volt számomra, itt megtettem tétre, de csak a pénzemnél maradtam.

(#153910) Lanash


Lanash
aktív tag

Én is vettem 11-es dobozt. Volt benne 3 kis prémium tank, pár nap prémium fiók, arany, kredit. Semmi extra. Egyedül a B2-nek örülök, ha rossz napom van full goldal megyek pár kört.

(#153911) inferno88 válasza jano_77 (#153906) üzenetére


inferno88
őstag

Annak is a papírja, szépen visszahajtogatva. :D

Semper fi!

(#153912) jano_77 válasza inferno88 (#153911) üzenetére


jano_77
nagyúr

jaja......jó nagy pofára esés lenne basszus! :DDD
Remélem nem úgy lesz, mint alább írtam Soulreaver-nek.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#153913) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

rajottem mi van, az egyik disz neve arany type 59 es olyasmi a logoja mint amikor nyeremenytankot kapsz. ergo nem nyertem semmitsenem.. :W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#153914) adamgreen


adamgreen
senior tag

Most hogy megkaptuk az ajándékokat illetve megvettük öket :C gurultam egy pár kört.Hát gyerekek rémálom ami van.15-0 15-1 15-2 es meccsek .sok sikert mindenkinek :C :C

(#153915) SoulReaver válasza jano_77 (#153906) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ha megnézed, mindegyikben ugyan az van. Sztem logikát ne keress, ez a wg.. :D

(#153914) adamgreen

Ja-ja, én is cumirolleren vagyok a kis type 59-el... :D hasonló csaták.....

(#153913) BÁ Nutrition

Lentebb raktam be képet. Ha nem úgy jelent meg a type 59, akkor az nem prém tank.

[ Szerkesztve ]

(#153916) Jadro


Jadro
veterán

Ez a T29... ELindult a csata, lőttem egyet a gonosz ikertesóra, ammorack -250 HP és instant halál. Aztán jött egy telefon és nem figyeltem a csatára többet. (Meló volt, muszáj volt. :) ) Többet nem is tettem hozzá a csatához, de még így is tankász. :DDDD

Bónusz: Még egy küldetést is teljesítettem vele, igaz csak az elsődleges direktívát.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#153917) jano_77


jano_77
nagyúr

Most olvastam wotinfo-n, hogy valaki bontott egy nagyobb számú dobozt és kettő T26E5 volt benne, viszont a garázsban pedig egy Type59 került! Létezhet ez?!? :F

(#153916) Jadro: mond, hogy csak az agyunkat akarod húzni és viccelsz!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#153918) Jadro válasza jano_77 (#153917) üzenetére


Jadro
veterán

Nem viccelek. Konkrétan 250 sebzésre megadta. Az már csak hab a tortán, hogy most is mentem vele egy 500 fölötti kört, ami szintén tankász. :) Mondjuk tier3-ról beszélünk. Ezzel a tankkal kb 4 de max 5 lövés és meg is van az 500 sebzés. Lehet hogy rakok rá célzás meg töltésgyorsítót és megtartom :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#153919) lacibacsi válasza Jadro (#153916) üzenetére


lacibacsi
addikt

Már megbocsáss, de egy Tier III-as tankkal milyen küldetést teljesítettél elsődlegessel? Mert ugye már Stug küldikhez is TIV a minimum...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#153920) galervin93 válasza lacibacsi (#153919) üzenetére


galervin93
őstag

Skandallum!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153921) Jadro válasza lacibacsi (#153919) üzenetére


Jadro
veterán

Nem haragszom és igazad van. Az még a T-28 körre adta, csak pont együtt ugrott fel a két ablak. Benéztem nagy örömömben. Nagyon fun ez a kis tank, végre nem egy újabb szemét. Túlárad az örömöm :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#153922) adamgreen


adamgreen
senior tag

hu csak ugy pukkanak a type 59 ek. ki se viszem a garázsból annyi van most.az egész egy nagy ammorack .mi csináltak ezzel a tank-al? :DD

(#153923) Razermazer válasza adamgreen (#153922) üzenetére


Razermazer
őstag

Hozzáigazították a mennyiséghez :D

Más: Amúgy nekem eddig jó, arty 15-ik küldi kitüntetéssel elsőre (csak a stug kampány) lassan haladok, ahhoz képest hogy utálom az artykat , csak küldetés miatt megyek velük. Franciákhoz jutottam el mellék ágon, így már a lorraine 155 mle 50, vel csapatom, pontos, gyorsan szűkül keveset sebez, repeszt mint egy light tank.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#153924) Greentea


Greentea
senior tag

A tankokra a kredit kedvezményeket hol tudom érvényesíteni? :U

2x2 néha 5

(#153925) po1son válasza Greentea (#153924) üzenetére


po1son
addikt

Karácsonyfára click főmenüben - jutalomtank listája.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#153926) Greentea válasza po1son (#153925) üzenetére


Greentea
senior tag

zsír, köszi! :)

2x2 néha 5

(#153927) SoulReaver válasza adamgreen (#153922) üzenetére


SoulReaver
veterán

Rakás szar... Minden lövésre gyullad meg ammorack..

(#153928) jr1994


jr1994
addikt

Látom páran megint bemákolták a prémtankokat :D ha otthon leszek fogok venni én is dobozkákat, de szerintem szokás szerint semmi extra nem lesz :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#153929) adamgreen válasza SoulReaver (#153927) üzenetére


adamgreen
senior tag

Várjál defenderek is hullanak . tier 7 esek belövik. Ejnye ejnye WG hát miket csinálsz te titokban ;]

(#153930) SoulReaver válasza jr1994 (#153928) üzenetére


SoulReaver
veterán

Főleg ilyen csaták mellett...

(#153931) lacibacsi válasza adamgreen (#153929) üzenetére


lacibacsi
addikt

Idézet a legújabb hírrepeszekből:

"Kérdés: Miért manipuláljátok az RNG-t és a MM-et egyes játékosoknál? Minél közelebb jártam a 3. kiválóságjelhez, annál rosszabb RNG-t kaptam.
Válasz: Egyáltalán nem vagyunk képesek titokban manipulálni a játék működését. De az ezen utálkozók mindig is jelen lesznek."

Ha ezt mondják, akkor biztosan úgy is van. Vagy nem?!?!? ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#153932) Skyhunter válasza Jadro (#153916) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Kicsit több sebzésre, 5 killre, első kör Tank Ász. Mondjuk tier 3-ban ami van.... :D

Kövi kör, M40-el, Overlord. Szerb (majdnem Serb -et írtam) szakasz, 2 VK100.01P és egy IS3 top tierként mellettem kempel a bokorban....15:2-re kikaptunk 4 perc alatt... :C

(#153933) Viktoár


Viktoár
addikt

Van jelentősége hogy melyiket választja az ember? [link]

Üdv:Viktor

(#153934) galervin93 válasza lacibacsi (#153931) üzenetére


galervin93
őstag

Természetesen igen. :) Ez a tegnapi eredményem. Tessék kitalálni, melyik két gépre sikerült a három jel. Füttyfürütty...

---

Jó azért ez a díszítősdi:

:K

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153935) SoulReaver válasza galervin93 (#153934) üzenetére


SoulReaver
veterán

4 csatából lett 3 kiválóság jeled?

(#153936) galervin93 válasza SoulReaver (#153935) üzenetére


galervin93
őstag

Iszol te rendesen?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153937) Rellind válasza Skyhunter (#153932) üzenetére


Rellind
senior tag

Nekem 0 sebzésre és 21 spotdmg-re adott Tankászt :Y :W

(#153938) Jadro válasza Rellind (#153937) üzenetére


Jadro
veterán

Akkor itt valami még el van kefélve de nagyon. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#153939) jano_77 válasza Jadro (#153938) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem baj, majd mire haza érek és ki tudnék gurulni vele a garázsból, már biztosan lesz egy micropöcs update, ami orvosolja ezt a fiaskót és szenvedhetek meg megint az ÁSZ-ért, mert nem tudok időben a gép elé ülni. Ez így szokott lenni, mikor egy új tank kerül be a játékba. :O

(#153940) h1mpi: mert tudja a jó WG, hogy Te úgy is megveszed rendes áron is, miért dobná hozzád akciósan! :P Szerintem én is így fogok járni. :(((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#153940) h1mpi válasza SoulReaver (#153892) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a 11-es csomagban 5K gold és 4 db tier IV-es tank...+ 10 prémnap. Nem voltam szerencsés.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#153941) adamgreen válasza h1mpi (#153940) üzenetére


adamgreen
senior tag

Venni kell többet ;]

(#153942) ImpersonatoR

Kicsit tul lett tolva a droprate nem ? Vagy az elejen direkt ilyen ez a beetetes konkretan kb 3-4x at ki tudod szedni a csomagokbol a vasarlasi ertekhez kepest.
Raadasul ugye premtankot premnapot kapsz meg kreditszorzot a diszekbol minden csatara.
Kicsit ilyen jovore lelojjuk a szerveteket szedjunk ki annyi penzt amennyit lehet feelingje van.

(#153943) h1mpi válasza adamgreen (#153941) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A vicc hogy ezt se tudom minek vettem mert nincs szükségem egy prém tankra se, pérem napra sem és goldra sem :DDD a Type59 se kell, minek amikor egy kalap sz@r... de ezt az 5700 Ft-ot megkapta karira a WG, végül is Nekem nincs semmi bajom velük, jó szórakoztató a játék :)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#153944) jr1994


jr1994
addikt

Milyen durva hogy régen feltűnően gyengébb volt a játékosállomány a nagy események alatt. Na mostanában ilyen nem lesz, mert rosszabb már nem lehet :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#153945) Gyuri27 válasza jr1994 (#153944) üzenetére


Gyuri27
félisten

Elég sok megint a siemka. Mentem pár kört. :U

Tavaly és idém sem lehet diszeket venni sms-ben. :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#153946) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Ahhoz képest, hogy ezt a T-29-est korábban tízből kilencen ingyen garázshelynek tartották, most ahogy elnézem, tízből kilencen hajtják keményen... 😱

jr1994: Emlékeztetnélek Hernádi Judit nagysikerű dalára... Sohase mondd!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#153947) galervin93 válasza jr1994 (#153944) üzenetére


galervin93
őstag

Szerencsére nem látom a színeket, ugyanakkor örömteli, hogy nyolcas prémiummal viszonylag normális MM-et kapok (T34-gyel farmolgatok). Sok tiszta T8, illetve valamivel kevesebb T9 csata, T10 szinte elenyésző. Ezzel a kis bónusszal meg körönként legalább 10-15ezer plusz jön. Szóval most szerintem érdemes 8-as gépekkel farmolni.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153948) Avitus44


Avitus44
csendes újonc

Én is vettem egy 11-es csomagot:
5700 arany
3x tier IV-es tank
1750000 kredit

Remélem itt sikerül leállni, eddig még oké, ezután jönne gondolom a hideg zuhany. :)

(#153949) galervin93


galervin93
őstag

A hazai és nemzetközi fórumokat olvasgatva meg vannak bolondulva a népek, mindenki veszi a boxokat. :DDD Valami irgalmatlan pénzt söpör most be ezzel a WG, ekkora játékosállományt ilyen "jól" megszólítani, nem semmi! Persze nem ők az elsők, nem úttörők, de ilyen nagy aktív játékosállományt azért nem mindenki mutathat fel. Az első napi statisztikák után szerintem pezsgőt fognak bontani...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153950) Flash Gordon válasza jano_77 (#153832) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Nézz pár számodra mérvadó bloggertől tank elemzést youtubon előtte, nekem az jött le ezekből hogy felejtős az ág.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.