Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#152151) Jokerdapro válasza Rico33 (#152138) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

(#152152) takessz


takessz
senior tag

Ahogy Olvasgatom a 2 legjobb tank T5 be a T25 és Matilda IV ebböl a 2 böl melyik inkább??

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152153) h1mpi válasza galervin93 (#152147) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem értünk egyet, de nem is kell :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#152156) Jag válasza galervin93 (#152147) üzenetére


Jag
senior tag

"Csak feltettem a kérdést, hogy ha egy másik helyzetben a szabályon túl az erkölcs (*morál, "fair" érzés stb.) döntő, akkor itt miért nem? :-)"

Nagyon egyszerű, mert itt nincs következménye.

(#152157) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az első lövésem 20m ment a földbe. Tundra mod kéne. :)

Replay.

(#152158) Yofej75 válasza takessz (#152152) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Én passzolok...

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#152159) takessz válasza Yofej75 (#152158) üzenetére


takessz
senior tag

Megvettem e T25 öt 14krediet hozott elsö meccsbe 1 embert öltem!!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152160) xAttilax válasza takessz (#152152) üzenetére


xAttilax
őstag

már régen nem nyomom tier V-ben, de én a t25-öt imádtam, gyors, gundep, vagy egy kis pen is, szóval fasza kis gép.
Simán lehet vele farmolni is.(a matilda IV nem alkalmas rá a nagyon a kis pen miatt).

hogy legyen alapja a dicséretemnek is, 3 gunmark is meglett vele......... DE ez mind a régi mm-nél volt :) szóval a mostani fos-szar mm-el nem tudom, hogy mit lehet vele alkotni.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#152161) Yofej75 válasza takessz (#152159) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#152162) adamgreen


adamgreen
senior tag

Tessék itt van kukibébi top 10 tier 8 as prémium tank listája :C

[link]

:DDD

(#152163) szbalogh válasza ddt500hu (#152157) üzenetére


szbalogh
őstag

" Tundra mod kéne."

Vigyázz mit beszélsz! :(((

Nick: HE_Storm

(#152164) e-newsee válasza lacibacsi (#152142) üzenetére


e-newsee
addikt

A napi stat mod pl nem ad előnyt, csak a garázsban látsz egy összesítő képernyőt, hogy eddig hogy teljesült a napod. Ettől nem lősz jobban. Sőt, igazából hátrányhoz juttat, mert ha látod, hogy 15/3 win, 400 wn8, akkor csak felb.szod magad, és még annyira sem megy a játék, mint addig. :D
XVM dettó. Lassan én is kikapcsolom a színeket meccs közben, mert cihikailag be vagyok folyásolva. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#152165) galervin93 válasza h1mpi (#152153) üzenetére


galervin93
őstag

Így van, de ezzel nincs semmi gond. Beszélgetünk, 'oszt kész. :-) Remélem nincs harag. :)

Más, nem nagyon szoktam visszajátszásokat feltölteni, pláne csak szimpla ászt, de ebben a T34 körben van két tanulságos jelenet, illetve eseménysor. Egyrészt, ha bottom tier vagyunk egy T10 csatában, még nem muszáj hátul ücsörögve várni a mannát és a leszóródó morzsákat, csak észre kell venni a lehetőségeket (ld. csata eleje-közepe a Caernarvon roncsával), másrészt pedig jó, ha ismerjük a foglalókörben lévő bokrokat. ;]

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#152166) Greentea


Greentea
senior tag

Első ászom a visszatérés után! :D Kreditet nem nézni... Véletlenül valamikor a csata hevében a W-gomb helyett 2-est nyomtam és átváltott goldra.. Kereshettem volna 50.000-ret... :W

(#152167) ddt500hu válasza szbalogh (#152163) üzenetére


ddt500hu
veterán

Csak provokáció volt. ;]

(#152168) takessz válasza xAttilax (#152160) üzenetére


takessz
senior tag

Lehet vele itt is csak még megkell tanulni milyen tank és hogy kell vele játszani!! nagyon papír tanknak tünik szóval minden földi jóval el kell láttni :) meg még nincs belevaló legényégem szal igy még 0 :) de igy is termel :) Arra nem emlékszel legénységnek miket raktál fel amúgy?? Jól jönne nekem :)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152169) Jag válasza galervin93 (#152165) üzenetére


Jag
senior tag

Az vicces volt, mikor az IS-3 is felbukkant egy ronccsal maga előtt. :-)
Szeretem az ilyet.

A múltkor én is toltam fel magam előtt egy roncsot T32-vel a dombon gyökketővel.
Be voltunk szorulva, más lehetőség nem volt.
Szerencsére jó fej volt a Tigrises, beállt mögém, vonatba feltoltuk.
Engem a roncs, őt én fedeztem.

(#152170) takessz


takessz
senior tag

biztos kéz már nincs is?? vagy én vagyok vak??

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152171) lacibacsi válasza takessz (#152170) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nézz jobbra! Ott kell lógni egynek a nyakad alatt picivel... :D

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#152172) takessz válasza lacibacsi (#152171) üzenetére


takessz
senior tag

De most viccen kivül nem láttom?? a Játékban ezt az opciót!!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152173) Emu


Emu
őstag

Érdekesek volt elolvasni a mai nap kommentjeit. Nekem továbbra is az a véleményem, hogy ezzel a moddal nem lehet jelentős előnyre szert tenni, ezért tök felesleges vitázni róla.

Jag: 200m-re lévő hulldown tank elé minek mennék ki, moddal vagy mod nélkül? Úgyse fogod belőni ;]

Mivel mindenki példázik én is hozok egyet. Ha már autózásról esett szó: van a a közúti közlekedés szabályairól szóló törvény rövid nevén: Kresz. Ez kimondja, hogy más korlátozás hiányában lakott területen belül 50-el mehetsz. Tudod, hogy a sebességtúllépésről szóló kormányrendelet szerint +15km/h sebességtúllépésig nem fognak/tudnak megbüntetni a rend éber őrei.
Ennek ismeretében mennyivel fogsz elmenni egy tömött játszótér mellett, illetve mennyivel mész végig egy üres felüljárón? A lehetőség adott...

(#152174) lacibacsi válasza takessz (#152172) üzenetére


lacibacsi
addikt

Azt hittem te is viccelsz. :B Most már akkor áruld el: mi az a "biztos kéz"?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#152175) takessz válasza lacibacsi (#152174) üzenetére


takessz
senior tag

Egy képesség a lengénységnek E75 néztem az ajánlja a wotinfo!!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152176) jano_77 válasza galervin93 (#152129) üzenetére


jano_77
nagyúr

Annyi baleset legyen az utakon, amennyit én okoztam a hátam mögött hagyott 23 év alatt! Közlekedésiek tönkre mennének.
Sajnos az általános elmélkedés miszerint a gyorshajtó miatt vannak a balesetek az esetek többségében tévesek, mert sokkal nagyobb gondot jelentenek az olyan balfasz sofőrök, akik
1. nem tudják maguk sem, hogy merre is akarnak tovább haladni és tökölődnek
2. mindenhol a megengedett sebesség alatt megy minimum 10-el
3. esőben veszi elő az autóját nehogy elázzon, meg esetleg a hétvégi bevásárláshoz!

Eldöntheti mindenki, hogy melyikbe tartozik! Én egyikbe sem!

(#152149) Jag: én kivétel vagyok, mert bár a VGA kártyám megengedné, de mégsem MAX beállításokon használom a WOT-ot, mert nekem nem hiányzik az eltűnő lánctalp és hasonló látványos elem. Sokkal inkább csak zavaróak szerintem. Feleslegesen vennének el az FPS-ből is.

(#152155) adamgreen: "Amugy itt egy két ember akinek nincs olyan rossz statja az egyáltalán minek használ modokat ?" - megszokásból és mert a puritán WOT egy nagy szar! (röviden)

(#152157) ddt500hu: nekem a hétvégén rengeteg szellem és érthetetlen földbe csapódó lövésem volt, ami korábban nem volt jellemző! Ez vajon minek köszönhető, hogy ennyire megszaporodtak? Másnál is van, mert többen panaszkodtak hasonlóra.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152177) Jag válasza takessz (#152175) üzenetére


Jag
senior tag

(#152178) galervin93 válasza jano_77 (#152176) üzenetére


galervin93
őstag

[link]
"A közúti balesetek legfőbb okai, s azok aránya tekintetében említésre méltó változások nem történtek. A személyi sérüléssel járó balesetek 30%-ának a hátterében a gyorshajtás áll (2158 baleset), az elsőbbségi jog megsértése miatt 1 808 baleset (részaránya 26%), a kanyarodási szabályok megszegése miatt pedig 1 166 baleset (részaránya 17 %) történt."

Nem lezárása ez a témának, de nem akarom tovább offolni a topikot, ezernyi oldalakon keresztül lehetne erről beszélni, az meg itt nem fér bele, csak a kijelentésedre reflektáltam.

Időközben már 93%on vagyok az Indiennel, de nem bírok túllépni ezen, fene vinné el... Kellene vagy 3-4 csata 3000 kombinálttal legalább, de nem akar összejönni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#152179) takessz válasza Jag (#152177) üzenetére


takessz
senior tag

Hát ha [link]ez az lenne akkor igen

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152180) Yofej75 válasza takessz (#152179) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szerintem nem az, inkább a Snap Shot lehet...

AFK

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#152181) jano_77 válasza galervin93 (#152178) üzenetére


jano_77
nagyúr

OK, megadom magam, Te nyertél! Viszont arra kíváncsi volnék, hogy azt vajon mennyire vizsgálják, hogy a tutyi-mutyi vezetők miatt okozott balesetek száma mennyi? Biztos vannak tőlem jobb vezetők, de szerintem rendelkezem annyi rutinnal és vezetési tapasztalattal, hogy azt meg tudom ítélni, hogy hány %-ban kerültem meleg helyzetbe gyors hajtó miatt és hány esetben a balfékek miatt.
Természetesen én sem akarok ezen vitatkozni és a fórumot OFF-olni. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152182) takessz


takessz
senior tag

WN8 at mivel lehet növelni??

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152183) zozyk válasza takessz (#152182) üzenetére


zozyk
addikt

Sebzéssel elsősorban.

(#152184) takessz válasza zozyk (#152183) üzenetére


takessz
senior tag

Az oksa bár ahoz egy jó kis prém tank gold amoval gondolom :) Most T5 T25 el tolom ) Mint prém tank eddig nem rossz

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152185) SoulReaver


SoulReaver
veterán

A sok erkölcs huszárnak mondanám még...

Maga a kis térkép is jogosulatlan előnyhöz juttat, már annyiban, hogy látod, ki merre jön-megy.

A különféle zoom -in; out, modok, amikor fenti nézetből látod, hogy ki merre néz, az is ugyan ez.

Van 1-2-3 arty a csapatban és jelzi, hogy merre borult egy fa, vagy kerítés, oszlop, stb... az is jogosulatlan, nem gondoljátok? :)

Akkor még olyan is van, hogy páncél vastagság mérő.... alapból a játékban...

De minek is magyarázok... Irigyek vagytok, pedig mindenki számára ott van a lehetőség, csak hát könnyebb itt személyeskedni, meg nyálat verni, mert akkor ti lesztek az erkölcs bajnokok... :D AZ milyen menő ;] :DDD

A + - 25 % RNG az rendben van nem igaz? :D Pfff :D

(#152186) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

Tudom hogy ez a topik valahogy mindig bevonza az önképző körös igazságosztókat, ezeknek mondanám hogy a wg tendenciózusan bővíti a különböző népszerű modok listáját. Az hogy a lövegirány jelző mod a megjelenésétől kezdve nem tiltott az a jövőre nézbe éppen hogy azt feltételezi hogy majd bekerül hivatalos, választható opcióként, mint pl. a sebzés kijelző. A sok most óbégató erkölcshuszár komment meg mehet a levesbe...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#152187) zozyk válasza SoulReaver (#152185) üzenetére


zozyk
addikt

Én csak annyit szeretnék kérni, hogy az igazság bajnokai az ellenfélnél legyenek mindig. :)

Hozzám jöhetnek a csalók,modderek. Leszarom, nyerünk, több xp, több kredit, kevesebb idő ugyanazért az eredményért. :D

(#152188) SoulReaver válasza zozyk (#152187) üzenetére


SoulReaver
veterán

Akinek nem tetszik, az mehet war thunderezni, ott van szimulátor mód, azt játszhat tiszta lapokkal :D

(#152189) takessz válasza zozyk (#152183) üzenetére


takessz
senior tag

Nincs valami ami megmutatja melyik szinhez mi kell úgy mond?? már mint mekkora sebzést kell elérni hogy oda kerülj??

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152191) Flash Gordon válasza Flash Gordon (#152186) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ahogy a bekapott találat irányjelző is modként kezdte és persze " jogosulstlan előnyt" jelentett mert lehetett tudni honnan jött a lövés, a wg tökéletesítve berakta, gondolom a sok erkölcscsősz kikapcsolja mert tisztességtelen modból lett implementálva...

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#152193) takessz


takessz
senior tag

Az Egész fórumba azzok vannak szerintem :D

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152195) takessz


takessz
senior tag

Csóri JG PZ mit érezhetett ??? 2x1050 dm letapintottam neki :DPedig a fullos torony hiányzik még A szinem ne nézétek nagyon sokat nem játszotam :D

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#152196) zozyk válasza Jag (#152190) üzenetére


zozyk
addikt

Játék =/= Való élet.

Van baj, de nem nálam...

(#152198) hmb válasza takessz (#152195) üzenetére


hmb
aktív tag

Latni biztos nem latott utana semmit, mert tuti lefejelte a monitort,aztan beleallitotta az eger melle a monitorba a billyentyuzetet is.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#152199) SoulReaver válasza hmb (#152197) üzenetére


SoulReaver
veterán

Te mikor veszed észre magad?

Kicsit unalmas, hogy kb 2x 3x ellőtted ezt a pénzért rinyálós beszólásodat... Elhiszi mindenki, hogy megszólt a pro barátod, hogy ne csítelj, mert nem leszel pro, de attól, hogy te meghunyászkodtál és nem csítelsz, mi azért használunk NEM TILTOTT modokat oké? :) Ha nem tetszik, nem kell ide írni, amúgy sem vagy itt valaki, hogy adjunk a szavadra. Még egy nicket nem láttunk tőled, vagy egy csata eredmény képet, ergo, lehet távozni.. :)

(#152195) takessz Kollégának is ott figyel a tankon a modul skin. Az nem ad előnyt szerinted? :D

[ Szerkesztve ]

(#152200) takessz válasza hmb (#152198) üzenetére


takessz
senior tag

Az biztos nem gondoltam volna hogy E75 ilyenre is képes :)

Ez Pedig T25 pérmiumal lehet ezzel is szórakozni :) szépen

(#152199) SoulReaver Igy bizony én pl szeretem :)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.