Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#153701) kchryss válasza BÁ Nutrition (#153700) üzenetére


kchryss
addikt

Megnéztem az említett videót: The Fastest Tank, CRAZY T-100 LT! - World of Tanks T-100 LT Gameplay
Igen úgy van ahogy írtam, a végsebességre nincs hatással egyik sem. Így azokon a tankokon amelyeknél alacsony végsebesség van meghatározva semmi sem segít.
Viszont a videóban szereplő 100lt 74-es forgással odab@sz. :C

(#153702) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Üdv urak. Francia nehéz tankokkal vannak már tapasztalatok?

Van egy rakás free xp-m, beáldozom a t8 imx 65t-re szerintem... :) tetszenek nagon.

(#153703) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Eddig az advent calendar elég nyugisra sikeredett..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#153704) Dobi 562 válasza SoulReaver (#153702) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tegnap Skill4Ltu jatszotta a 8-ast, szerinte egy rakas szar, a leggyengebb 8-as heavy.

(#153705) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#153703) üzenetére


lacibacsi
addikt

Viszont így legalább jut még a bejglire is! Lett volna (lenne) egy-két szuper ajánlat és a gyerekek csak a küszöböt rághatnák Karácsonykor... ;]

A mai is egy fantasztikus ajánlat. WZ-111... :W

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#153706) jano_77 válasza Dobi 562 (#153704) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én is láttam játékban egy orosz streamernél, de baromi ronda! Még a 9-es és 10-es csak-csak, de a 8-as nagyon gáz azzal az ormótlan toronnyal. Pedig én is szándékozom elindulni rajtuk, emiatt vettem csak vissza az AMX M4 45. :U

(#153705) lacibacsi: itt szerintem ha lesz is még vmi nagyobb durranás, akkor az tuti, hogy az utolsó napok egyikén, talán épp az utolsón, hogy az Angyalka hozza meg. :D Azért én sajnálom, hogy idén nincs a Karácsonyfa díszítős játék mint tavaly, pedig szerintem a WG-nek az volt eddig a játéka. Pedig lehetett olvasni olyat, hogy lesz idén is, csak kicsit megvariálva!? De akkor hol van, vagy mikortól lesz? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#153707) jano_77


jano_77
nagyúr

Hoppá....tegnap nem tettem még fel ASLAIN első 00-s csomagját, mert gondoltam megvárom még kiforrja magát és minden benne lesz frankón, így modok nélkül játszottam 9 csatát. Még napi stat sem volt csak egy XVM. Azt tudtam, hogy nem sikerült rosszul, de hogy ennyire, azt nem gondoltam. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#153708) galervin93 válasza jano_77 (#153707) üzenetére


galervin93
őstag

Látod, megy ez karácsonyfa nélkül is.
;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153709) jano_77 válasza galervin93 (#153708) üzenetére


jano_77
nagyúr

lehet, de nem is volt olyan komfortos ;) :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#153710) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Saját tier, fullos löveg (218 pen), fullos torony.

Képen látszik, hogy elég kezdő legénységgel van a kicsike. A löveg töltés ideje így, 11,64.... elég vicces...

[ Szerkesztve ]

(#153711) galervin93 válasza jano_77 (#153709) üzenetére


galervin93
őstag

Akkor gyorsan telepíts valamit, minek az az öccáz plusz véjennyóc.
;)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153712) Skyhunter válasza jano_77 (#153706) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Ha megnézed a wotinfo-t, már raktak ki képeket, elvileg holnaptól indul a karácsonyfa díszítés... :)

(#153713) po1son válasza kchryss (#153701) üzenetére


po1son
addikt

Jó kis videó, ebből is látszik hogy meg kéne tanulom használni az autoaimot 11:23. :B

BÁ Nutrition - Eddig tényleg nem volt olyan, amire azt mondanám, hogy naaa ez best buy nekem is kell, de kitudja milyen akció fog ránk zúdulni karácsonykor. :DDD

Srácok Rheinmetall Panzerwagen mi a véleményetek (német tier 10es scout)?
Vbaddict statisztikák szerint a leggyengébb tier10es light sebzés szerint és ráadásul nem is kevés a különbség.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#153714) jano_77 válasza Skyhunter (#153712) üzenetére


jano_77
nagyúr

És tényleg, holnap indul! Köszi az infót. Néztem már reggel, de akkor még nem volt kint. Azóta a munkaterületet róttam. :B :R

(#153713) po1son: én mondjuk hozzád képest gyengébb játékos vagyok, de ha számít a véleményem vmit is a számodra, akkor ez így igaz. Nem csalnak a számok ismét. Teszt szerón annak idején kipróbáltam mindegyiket és nekem is az volt a tapasztalatom, hogy a leggyengébb 10-es light és meg sem fogom venni, hanem megtartom a Ru251! Olyannyira, hogy a Ru-n lévő kb 270K XP - már majdnem meg volt a 10-es - szépen átforgattam free-be és kezdem elölről a Ru-n gyűjteni az XP-t a 10-eshez. Kifejlesztem, de nem fogom megvenni. Szerintem az AMX 13 105 volt az egyik legjobb, majd a WZ talán. Illetve nekem nagyon kell a T-100 LT, mert marha lapos, nehéz eltalálni, remélem a lövegén majd pontosítanak és akkor az is jó lesz.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#153715) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Gyereknek jól beadta az rng.... Én sosem kapok ilyen lófasz ellenfelet.... Sorra álltak elé a bot gyíkok.

(#153716) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Kicsit későn érő típus vagyok, így csak most értem el oda, hogy kifejlesszem a Leo 10 cm-es ágyúját. Viszont ahogy elnézem a statjait, felmerül bennem a kérdés: van egyáltalán értelme feltenni? 7 mm páncélátütésért érdemes feláldozni 0,9 méternyi szórást? Oké, hogy 300 az alfa, de ha el sem találom az ellent, akkor mi értelme? Tapasztalat? Ki mivel használja (használta)? Köszönöm!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#153717) jano_77 válasza Skyhunter (#153712) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tök jó, mert jövő héten már csak hétfőn kell dolgoznom, utána a jól megérdemelt szabit töltöm, és lehet majd Karifát díszíteni, meg persze tankokat húzni. Szeretnék a WZ-132 végére érni és az AMX M4 45-el is kihúzni az AMX 65t-t. Illetve nem lenne rossz - de erre már kicsi az esély - ha a Black Princ-el is ki tudnám húzni a Caernervont és a Karácsonyi leárazásokban ezeket mind meg is venni. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#153718) po1son válasza jano_77 (#153714) üzenetére


po1son
addikt

Köszi, az első mondatot nem vettem komolyan, nem nagyon érdekel engem a wn8, ha nem lenne ~3500 csatám artyival lehetne itt lila stat is.... ;] :DDD

Az a igazság a RU engem nagyon csábít már régóta és most jelenleg a spicnél tartok (65k xp), de kicsit elvagyok bizonytalanodva, hiányzik nekem karácsonykor a szopá.? :DDD
Ahogy nézem a spic után a hwktól is agyvérzést fogok kapni, ezért kéne egy kis megerősítés részetekről, hogy megéri majd a szenvedés?!

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#153719) jano_77 válasza po1son (#153718) üzenetére


jano_77
nagyúr

A Ru szerintem mindenképp megéri, mert nagyon jó! Mozgékony, jó löveg. Ru-ig mindenképp menj el, nem fogod megbánni. :N

Svéd Leo: én szerintem a kisebbik, de nagyobb - lényegesen nagyobb - DPM-ű löveggel használtam, de már elég régen volt, halványak az emlékeim. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#153720) Ebit válasza SoulReaver (#153702) üzenetére


Ebit
addikt

Szerintem a nyolcast érdemes kihagyni, lassú -szinte mindenki belövi, és 5 fős a legénysége.

(#153721) SoulReaver válasza Ebit (#153720) üzenetére


SoulReaver
veterán

Végig 5 fős a legénység....

(#153722) h1mpi válasza po1son (#153713) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én szeretem, sokkal jobb, mint a Sheridan.

32 csatám van vele 2119 az avg dmg és 2183-as a WN8. Ha Nekem ennyi, akkor Neked lila lesz.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#153723) jano_77


jano_77
nagyúr

Vki várta a VK 168.01 Mauerbrecher-t! Lehet, hogy most meg tudja venni majd. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#153724) Skyhunter válasza jano_77 (#153714) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Nagyon off, de Janó írásában ezt véltem felfedezni...
"Azóta a munkaterületet róttam"...
Csak nem építőiparban dolgozol te is? :C

(#153725) Lanash válasza jano_77 (#153723) üzenetére


Lanash
aktív tag

Én inkább egy tokent vennék amit ha aktiválok 110-el nem kerülök tier10-be mondjuk 50 csatáig.... Uhhh nem is rossz ötlet, írok a WG-nek, hogy vezessék be. Ebből biztos pénz lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#153726) e-newsee válasza jano_77 (#153689) üzenetére


e-newsee
addikt

Kinézném belőlük, hogy úgy módosítják, hogy ezután a tornyos tankokra egy modulra 1%, így kell mindhárom a 3%-hoz, a torony nélküliekre meg 1,5%/modul lesz a camo értéke a festésnek.
Bár talán nem. Az álcahálót is pakolgatja szinte mindenki, pedig akár az is lehetne goldért levehető. Mondjuk az alapból is csak kredtibe kerül.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#153727) Papooo


Papooo
senior tag

Napi epic moment:
310 HP-s AMX 65T-m re ráugrik az 500 HP-s tizes skoda, bevállalva egy lövést tőlem, és kitáraz:
-31
-70
-55
-52
Alig bírtam kilőni, úgy röhögtem. :D

Jól jellemzi a mai délelőttöt.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#153728) SoulReaver válasza Papooo (#153727) üzenetére


SoulReaver
veterán

Egy rakás szar.... Most meg kellene mérni a az rng-t... tuti, hogy -50% Remélem megdöglik aki csinálja ezt a szar játékot..

(#153729) po1son válasza h1mpi (#153722) üzenetére


po1son
addikt

Hmmm akkor ráfekszek a grind témára, legyen egy kis k.anyáz. karácsonykor is. :W :DDD
Mai nap gondoltam szenvedek spicel egy órát, aztán 7 csatából 6 win és +1700 avg dmg, de lényegében OP csapatban voltam végig. :))

Ezen a héten lesz tier 8 leárazás vagy jövő hétvégén?

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#153730) xAttilax válasza po1son (#153718) üzenetére


xAttilax
senior tag

Nekem megvan eddig az és az orosz. 100+ csatát nyomtam vele és arra jutottam, hogy soha a büdös életbe nem megyek vele többet. Már csak akkor megy ki a garázsból mikor valaki nem hiszi el, hogy szar és mondom neki, hogy próbálja ki... akkor mennek vele 1-2 szar kört és rájönnek.
Amúgy az a baj vele, hogy NAGY, egy 12WN8-as tuchpad-os barom is eltalálja 750m-ről, nem hogy az aki még mondjuk egérrel is játszik... , nem tudok eldugni, kilóg mindenhonnan. Az ágyúnak semmi köze a papírformához, olyanokat miss-el, hogy öröm nézni, semmi különbséget nem érzek a pontatlanabb oroszhoz képest. + mivel tényleg kurva gyors, folyamatosan figyelni kell, mert borulsz mint dög.
De mivel a RU nagyon jó kis tank és én élveztem vele a játékot így nem tekintem felesleges kihúzásnak, de biztos, hogy 0-ról nem kezdeném el.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153731) jimmy74 válasza lacibacsi (#153716) üzenetére


jimmy74
őstag

Sztem nagyon jó az a löveg!
Èn csak azzal használtam.
Goldot is alig használtam max 9-esnèl de tényleg keveset.
Nekem nagyon bejött az az ágyú.
Pontatlanabbat vártam vele de nem.
A magas reload miatt meg èsszel nyomni.
2600 wn8 ès 1300 átlag dmg-el zártam míg megvettem ès eladtam a fos Emil miatt.

WoT:jimmbo

(#153732) h1mpi válasza xAttilax (#153730) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az biztos, hogy nem front harcos, de ennyire nem rossz, mint amennyire leírod. Ez látszik a saját eredményeimen is, pedig nem vagyok jó játékos. Nagyon mozgékony, pillanatok alatt át lehet pozicionálni magad. Az ágyú karaktere ilyen szóráskép és RNG mellett meg minden tank esetében szerencse kérdése is.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#153733) jano_77 válasza Skyhunter (#153724) üzenetére


jano_77
nagyúr

De bizony. Szintén "zenész"?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#153734) Skyhunter válasza jano_77 (#153733) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Továbbiakban privát. :B

(#153735) po1son


po1son
addikt

Na mai játék végére sikerült egy egészen kellemes ász evvel a ipari hulladékkal. :DDD

replay

xAttilax - Köszi, hát legrosszabb esetben egy újabb felesleges tier10 lesz a garázsban, ha egyszer valamire ráizgulok játékon belül, akkor nincsen vissza út, de remélhetőleg a RU nagy fun faktor lesz majd. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#153736) h1mpi válasza po1son (#153735) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A RU251 beteg egy dög :K Azzal másik 6 tankot ki tudnék farmolni :))

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#153737) xAttilax válasza h1mpi (#153732) üzenetére


xAttilax
senior tag

Megnéztem az eredményed és tényleg impozáns de feltűnt, hogy 2119dmg-re 2177wn8-at kaptál, míg én 1874dmg-re 2261wm8-at, ez akkor szokott előfordulni ha valaki inkább mednek használja a lightot. Kíváncsiságból meg is néztem az átlagos felderítésed ami 1.88, nálam 3.08. Az 1.88 inkább egy med vagy szutyok light érték. Ebből igazából az látszik, hogy mindkettőknek igaza van, csak míg te inkább medezel vele és ott úgy ahogy megfelel én meg light-ozgatni próbálok és ott igazából már nem annyira.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153738) jano_77 válasza xAttilax (#153737) üzenetére


jano_77
nagyúr

Erre csak ez jutott eszembe ;] :

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#153739) popey37


popey37
addikt

hát a tegnapi napomról inkább ne beszéljünk, borzalmasat alkottam. :W

de majd ma, de először megcsinálom az ebédet.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153740) Flash Gordon válasza SoulReaver (#153710) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Látom elkezdted az ágat, kár... az ok az hogy sajnos itt nem követték el azt a hibát mint a sup concnál, ott behoztak egy imba tankot, ezeket a farnciákat sosem fogják cw-re vinni, az a gond a top tierrel is mint a prém megfelelőjével, az oldala papír, a döntött oldalsó ufp lemezeket beverik+kupola, és szar dpm, csatában jellemzően mindig lesz valami ami rálát az oldalára (kivéve 1vs1 valami városi mapon) és ott be is ütik...felesleges szopni velük.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#153741) h1mpi válasza xAttilax (#153737) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem az általam eddig játszott (Sheridan+Rhm Pzw) 10-es lightokat nem lehet "lightnak" használni. Olyan álcaértéke van, hogy előbb kispotol a 8-as HT, mint én Őt. Én próbálom mednek használni, oldalról, hátulról kicsipegetni a dmg-et. Ami a nem túl jó reload time-nak köszönhetően nem könnyű. Az biztos, hogy az egyik legnehezebben játszható tank fajta az most a 10-es light. Elég egy kis hiba és 700-800-as dmg-et kapsz az arcodba vagy rosszabb esetben egyből garázs (goldos HE mágusok miatt).
A Sheridant azért adtam el, mert annyira páncélozottak a tankok 10-ben, hogy a seggbe HE is sok esetben 300-at sebzett és annyit sebez a sima APCR is, ezért nem volt értelme HE-vel lövöldözni. Ezáltal közel kellett menni a nagy vadakhoz ott meg egy obj 140 azzal a dpm-el szétszedett egy perc alatt ha összefutottunk véletlen.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#153742) SoulReaver válasza Flash Gordon (#153740) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem cw-zek én, csak ki akarom húzni a 10-est, mert tetszik.

(#153743) marlawidal válasza Steelheart2 (#3) üzenetére


marlawidal
újonc

:DD :C

The real advantage of having a website is that you have complete freedom to do what you want. You are not limited to one icon, a few screenshots, and some short text like in the App Store.

(#153744) h1mpi válasza marlawidal (#153743) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gyönyörű első hsz egy 4 éves hsz-hez :U üdvözlünk a PH!-n

Próbáld meg így beállítani:

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#153745) notika77 válasza marlawidal (#153743) üzenetére


notika77
senior tag

Most komolyan egy 153740 hozzászólással korábbi postra válaszoltál ilyen durván szószátyár módon vagy csak a hozzászólásokat gyűjtöd?

[ Szerkesztve ]

(#153746) xAttilax válasza h1mpi (#153741) üzenetére


xAttilax
senior tag

Egyről beszélünk ;) Lightnak szar, szóval medezni kell vele... de minek medezek egy lightal ha vannak medjeim?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153747) jimmy74 válasza notika77 (#153745) üzenetére


jimmy74
őstag

Na ezt a nevet is megjegyzem mert tuti nem vennèk tőle semmit ;]

WoT:jimmbo

(#153748) dokee78


dokee78
félisten

Tudtok valami free progit,amelyikkel Gif-et tudok csinálni videóból?

(#153749) zozyk


zozyk
addikt

Esetleg aki tesztelne,csináltam egy napistatot. [YasenKrasen_Mini_0.9.21.0_HUN]
(Ebből csináltam és csak a mini verziót) :B



[ Szerkesztve ]

(#153750) Yofej75 válasza zozyk (#153749) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Köszi, jó kezdeményezés :K :C
Átemeltem a saját fiókomba, otthon estefelé tesztelem.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.