Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#153201) xAttilax válasza popey37 (#153197) üzenetére


xAttilax
senior tag

hehe ez jó vicc, szeretek könnyű tankozni, de manapság már nem sokat érnek. ahogy említették ht meta megy. 4 új X-es tankom van 2 light (német, orosz) 2 HT(angol, svéd).
WR light: 47%, 51%
WR HT: 61% 60%
és ez tökéletes jellemzi a metát.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153202) Czmorek válasza ooloo (#153160) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Egyik régió accountja nem tud bejelentkezni másikba.
Alap esetben nem tudnál bejelentkezni a vásárláshoz. Mintha rossz jelszót adnál meg pl.
Ha regisztrálva vagy arra a régióra akkor az ottani accountra megy a vásárlás, EU-s accountodon nem fog megjelenni az ott vett cuccos.

[ Szerkesztve ]

(#153203) popey37 válasza Barret001 (#153200) üzenetére


popey37
addikt

de, kettővel

mi a bajod vele?

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153204) CirrMee válasza popey37 (#153197) üzenetére


CirrMee
addikt

Nem hiába nevezem az ilyet NFS 'ándergründ tankolásnak. Pimpelés lassan meglesz, aztán csak a nitró kell még az érzéshez... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#153205) zozyk


zozyk
addikt

Megéri az E 25? GoodBad stream hamarosan. :)

(#153206) Barret001 válasza popey37 (#153203) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem nemrég Hd 7770-nel ment,már avval is rendesen le kellett butítani a grafikát...(60 fps)
Most egy R7 360 kártyám van,evvel megy a stabil 125 fps.De nem HD,csak SD beállításokon.
Sokat számít,hogy milyen gyors a géped,mert a reakcióidődet is befolyásolja. a procim 7 éves,de még pont elég a Wothoz... Előtte Quad 6600 volt 3200-ra húzva,és kevésnek találtatott már. Full hd beállításon játszom,1920x1080. Nem vehetem lejjebb,mert csúnya lesz a kép. Pedig úgy még éppen bírná a HD grafikát.

(#153207) popey37 válasza CirrMee (#153204) üzenetére


popey37
addikt

figyelj egészen jól müxik, XEON5450 proci 8 giga ram meg a 2 gtx460 egy 160 gigás SSD-vel.
kicsit meg van mókolva minden. érik már a csere, de az vagy 300k lesz és karácsony előtt a pénz inkább a családé.
meg van egy komolyabb hobbim, az sem olcsó mulatság. szóval szépen lassan ahogy a csillagok az égen. :)
ja és nincs huzva a rendszer, a gtx-ek alap 715mhz, de tudnak 875mhz-et is, a proci is tud 3,9 ghz stabilan, de minek?

barret

120 fps, de csak azért mert ennyi a limit, SD kliens és low beállításokkal, médiumon is tud 120fps-t, csak akkor már igen melegszik a drága, a két kártya egymás felett olyan mint egy kályha, a saját 2x2 venti meg van támogatva még kettő 12cm-es 3500rpm-es ventivel. 1440x900, ennyit bír a monitorom

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153208) Barret001 válasza popey37 (#153203) üzenetére


Barret001
addikt

Nem tudom mit tud SLI-ben,de ha single,az már édeskevés a Wot-hoz is... Ezt nem írtad hogy kettő.

(#153209) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Üdv!
Kb. egy éve hagytam abba játékot. Az érdekelne, hogy történt-e érdemi változás a WG politikáján belül? Tehát még mindig gyártják az op prémeket vagy a mostaniak már moderáltabbak? Illetve a játékban történt érdemi teljesítménybeli javulás?

(#153210) sfefe válasza Barret001 (#153206) üzenetére


sfefe
őstag

En eddig gtx260-al toltam es nem volt nagy baj vele igaz nem lehetett semmit magasra rakni.
De szegeny megadta magat igy 1060-al mar mas a helyzet bar igy meg a proci keves.:)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#153211) popey37 válasza Barret001 (#153208) üzenetére


popey37
addikt

amugy egy is elviszi, a processzort használja inkább: a xeon 5450-es 3 gigás quad és 80% felett megy mind a 4 mag amikor játszom, meg a gyors vinyó ami számít.
a lenovo laptopomon is szokam játszani. igaz az kicsit jobb mint az asztalim: i7 proc, valami M330 vga meg 16 giga memo 160 SSD, full HD kijelző. birja

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153212) dokee78 válasza IMIIKE1998 (#153209) üzenetére


dokee78
félisten

Battlefield?
Végeztél vele?

(#153213) popey37 válasza IMIIKE1998 (#153209) üzenetére


popey37
addikt

szerintem felejtsd el végleg. az egy évvel ezelőttihez képest 70% romlás.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153214) popey37


popey37
addikt

nem tudom milyen gépekkel toljátok, de március környékén akarok új gépet venni: kérdésem intel vagy amd legyen?
árban kb ugyanaz mindkettő, a lap és a procin kivül minden egyforma.
nem vagyok képben az amd és intel versenyben.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153215) Barret001 válasza popey37 (#153214) üzenetére


Barret001
addikt

Amelyikhez ragaszkosz...A megmondóemberek sokkal jobban tudják :) 50% szerint jól döntöttél,a másik fele meg az ellenkezőjét mondja.

(#153216) popey37 válasza Barret001 (#153215) üzenetére


popey37
addikt

kössz a semmit :D

inteles vagyok, utoljára amd vonalon az amd barton 2,3 ghz proci volt a tulajdonomban, az meg nem most volt.

olvastam tesztet, nem sok a különbség teljesítményben és árban sem. annyi, hogy az amd 6 vagy 8 magos az intel meg max 4. de a gamék nem nagyon tudják kezelni a sok magot.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153217) kchryss válasza ddt500hu (#153193) üzenetére


kchryss
addikt

M6 úgy kb másfél évvel ezelőtt az egyik ha nem a legjobb 6-os heavy volt. Azóta viszont sokat változott a meta, jelenleg futottak még kategória.

(#153218) Dobi 562 válasza popey37 (#153159) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez a 25% dolog hogy mukodik? Egyik csapat +25% atutest es sebzest kap? Tudsz adni par replay-t ahol ez megtortent? En 44K csata alatt lattam mar eleg sok dolgot, lattam totalisan buko helyzetbol csatat nyerni, volt hogy az elso 5 -6 lovesem nem talalt vagy 0 dmg critical, utana kiosztottam 6-7k damazst es nyertunk, stb...

(#153165) Jag: nem hulyeztem le senkit. Ha hiszed, ha nem segiteni probalok. Valaha en is ugy gondolkodtam ahogy ti, engem 2k wn8-nal es 55% win rate-nel "nem engedett a WG tovabblepni". Utana szerencsere talaltam egy normalis forumot normalis emberekkel akiktol lehetett tanulni, elengedtem a konteokat es most 58-59% a win rate meg 2450 az e-penisz.

A kerdes: hogy mukodik ez a "WG belenyul a penzert"? Mire gondolsz pontosan?

(#153171) popey37: te az 50%-on tartas konteojanak a hivoje vagy, latom. De akkor miert vannak emberek 40%-os gyozelmi arannyal es miert vannak masok 60% folott? Rajuk nem vonatkozik az 50%? Szar napjai mindenkinek vannak, zsinorban jonnek a rossz csatak, gyenge csapattarsak, olyan palyak amiken az adott jarmuveddel nehezebben ervenyesulsz, hosszu tavon megis a jo jatekosok eltavolodnak az 50%-os gyozelmi aranytol. Az, hogy neked nem megy, ahhoz a wg-nek semmi koze. A wn8-at sem erdemes nagyon nezegetned mert azt nem veszi figyelembe, hogy hol es kibe lotted bele azt a kek vagy lila wn8--nak megfelelo sebzest. Mert ez a statodban jol fog mutatni, de ha rosszul helyezkedsz es nem a megfelelo ellenfelekbe pumpalod a skulot akkor nyilvan a csata vegeredmenyere is kisebb hatassal leszel.

(#153131) wwenigma: az mm ugy lett megirva, hogy 50% korul probal tartani, am ezt nem manipulalassal teszi ahogy ti gondoljatok.

Csak kivancsisagbol kerdezem, hogy szemely szerint te mit gondolsz magadrol es a teljesitmenyedrol? A te jatekbeli tudasoddal szerinted mi lenne a realis gyozelmi aranyod, amit tutira elernel ha a "WG nem nyulna bele"?

(#153219) popey37 válasza Dobi 562 (#153218) üzenetére


popey37
addikt

az mm ugy lett megirva, hogy 50% korul probal tartani, am ezt nem manipulalassal teszi ahogy ti gondoljatok.

hát akkor hogyan? kifejtenéd bővebben?

nekem ezen a szintem már manipulálás az is, ha direkt epic játékosok közé tesz be folyamatosan +2tierrel feljebb olyan csapatokkal akiket 50% körül akar tartani.
ez mi ha nem manipulálás?
bele van nyulva a programba annak érdekében, hogy ne tudj továbblépni.

a lila játékosoknak meg valahogyan mégis sikerül, de lássuk be, hogy elenyészően kevesen vannak az összes wot játékosok arányához képest.
itt akármi közbe szólhat: nagyobb játéktapasztalat, de még a csaló modok is közbeszólhatnak.
de szerintem itt fejezzük is be, megváltoztatni ugysem tudjuk.

különben meg nem érted a lényeget:
itt nem az a kérdés, hogy milyen erdménnyel lennék személy szerint elégedett, hanem az, hogy vannak olyan napok amikor egyszerüen nincs gyözelem, a vereségek meg 15: nulla közeli értékek, nincs sebzés, minden mellé megy, leesik a földre a cél előtt, vagy ellövöd a holdat fullra beszükülve.
ezután jön pár olyan meccs amikor esik pár gyözelem, de ekkor már a stat 49% körüli. feltornázod 50%-ra, utána megint jön a szopó ág. és ez egy körforgó.

ha 49%-ról enged 50%-ig fejlődni, utána meg visszavet 49-re akkor 50% elérése után elveszik a játéktudásod, utána meg visszatér hipp-hopp?

tudod ez kb. olyan mint az iskola: tanulóból a sok gyakorlat után mester lesz, nem áll meg a feljődése a 8. osztályban elért tudásnál hanem fejlődik tovább.
a wot ugyanezen az alapon müxik: minél többet játszol egy adott tankkal annál jobb leszel vele, minél nagyobb gyakorlatod lesz anál jobban megismered az ellen tankjait és azokat a pontokat ahol sebezni lehet.
na ezeket a dolgokat nem felejted el egyik napról a másikra, itt szól bele a wot amire Te azt mondod, hogy nem manipuláció.
hát akkor mi?

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153220) Dobi 562 válasza popey37 (#153219) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ugy kepzeld ezt el, mint egy nagyon sok valtozos egyenletet. Az egyenletben szereplo ertekek: a tankok, jatekosok, a palya. Na most ebbe bele lehet menni melyebben: az adott jatekosok lelki/fizikiai/mentalis allapota, a tankok felszereltsege, legenyseg skillezese, adott palyan melyik tankok vannak elonyben, adott jatekos az adott tankot arra a helyre viszi-e ahol maximalisan ki tudja hasznalni a tankjanak elonyeit, lehet hogy x jatekosnal epp szar a netkapcsolat, y jatekost meg felhivjak melohelyrol es valaszol a hivasra, z jatekost kidobja a WoT mert gyenge a gepe es elfogyott a memoria, stb, stb, stb...

Ezek eredmenyekeppen kb 50% lesz az atlag gyozelmi arany (illetve 48% mert van kb 2% dontetlen is).

Ebbol latszik, hogy mennyi minden befolyasolja a csata vegkimenetelet, amibe a gonosz, csunya WG nem tud belepiszkalni. Es akkor meg nem beszeltunk a +/- 25% rng-rol ami bizony mindenkire vonatkozik, ez epp annyiszor segit mint ahanyszor ellened van de maga az emberi termeszet az olyan hogy a negativ dolgok jobban megmaradnak benne (szivat a WG) mig a pozitiv dolgok (azok nekem jarnak) meg nem.

Az en olvasatomban az van az MM licenc-ben hogy az a jatekos aki sokat nyert zsinorban az nehezitest kap egy ido utan, az mm probalja majd a lista aljara pakolni. Ezt meg konnyu kikerulni csak tier 10-ben jatszva. ;]

Na most a te sajat donteseiddel TUDOD MANIPULALNI a csapatod gyozelmi eselyet. Az, hogy pozitiv vagy negativ iranyba, rajtad mulik.

-Egyreszt ugye tisztaban kell lenned vele, hogy az adott tankodnak az adott tank setup-ban az adott palyan az adott ellenfelek ellen mi is lesz a szerepe.
-Nem art ha a legenysegedet megfeleloen skillezed. Ugyanez vonatkozik a tank felszerelesere is.
-Tisztaban kell lenni melyik tanknak mi az erossege es gyengeje. Ha szembekerulsz vele akkor tudd at tudod-e loni es ha igen akkor hol.
-Palyan folyamatosan alkalmazkodni kell a kialakult helyzethez.

Negativ iranyba is lehet persze befolyasolni a fenti pontok ellenkezojevel illetve a csapat moraljanak demoralizalasaval.

-csata eleji siras a tomato csapattars miatt
-csata eleji siras az xvm miatt kisebb gyozelmi eselyen
-csapattars lovoldozese, blokkolasa, trollkodas

Szeretnek toled latni screenshotot datummal ellatva 20 egymast kovet csatadbol, xvm szinezessel, hogy bebizonyitsd az allitasod, miszerint te folyamatosan "epic jatekosok" ellen harcolsz. ;)

Szerk.: nincs olyan, hogy a WG nem enged fejlodni. Olyan van, hogy elerted a jelenlegi tudasszinted hatarait. Ez a jelenlegi tudasod erre eleg, 50% win rate-re, ami egyebkent nem rossz teszem hozza, atlagos. Nem kell mindenkinek unikumnak lennie.

Az en jelenlegi tudasszintem kb 58% win, 2400-500 wn8 high tierben. Ez van, en mar nem leszek szuperlila, ez az a szint amit konnyeden, erolkodes nelkul, melo utani kikapcsolodaskent kitolok magambol. En ha rabuzulnek ujra a statomra akkor egyreszt farasztova es frusztralova valna a jatek, masreszt a gold ammo-t is spammelnem kene, azt meg nem szeretem. :P

[ Szerkesztve ]

(#153221) popey37


popey37
addikt

na erről beszélek amugy.

szerintem felesleges vita: téged fizet a wot hogy félremagyarázd amit mindenki lát.
és rendesen félremagyarázod amit leirtam. én egy szóval sem mondtam, hogy folyamatosan epic játékosok ellen játszom, amikor szopóágon vagyok akkor az a lényeg, hogy sokkal jobb az ellen mint a saját csapat, és ez lehet úgy is hogy 10 piros a többi sárga zöld nálunk, a nyerő csapatban meg 10 zöld és a többi sárga piros.

egy szóval sem mondtam, hogy kizárólag epicek ellen vesztek. lehet a wot ugy oszt szoroz, hogy aki eddig szopott az most nyer, és forditva.

a lenti táblázatból látszik, hogy a játékosok összes számához képest a lila és kék játékosok száma elenyésző.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153222) Dobi 562 válasza popey37 (#153221) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mit kene latni? Kevesebb a jo jatekos mint a rossz? Ez mindenhol igy van, szerintem. :)

(#153223) xAttilax válasza popey37 (#153221) üzenetére


xAttilax
senior tag

és itt mit kell látni?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153224) ddt500hu válasza popey37 (#153221) üzenetére


ddt500hu
veterán

És ha a felső grafikonra ráraknánk a WR-t akkor látszana, hogy az átlagos játékos 50%-ban nyer. Te átlagos vagy. Nem a wg nem enged feljebb hanem a saját képességeid.
Nálam tökéletesen szinkronban van a wn8 meg a WR.
Amíg 2400-at tudtam 56% WR, 2000-nél csak 54% 1600-nál már csak 51% stb.

[ Szerkesztve ]

(#153225) xAttilax válasza ddt500hu (#153224) üzenetére


xAttilax
senior tag

ezt próbáltam én is elmagyarázni neki, de nagyon nyomja a saját konspirációját :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#153226) wwenigma válasza galervin93 (#153154) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Milyen artysta? Milyen barát? ;] Amúgy azzal megnézheted a WR-t, nagyon silány sajna pedig ugye nem kell hozzá skill... :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#153227) zozyk válasza zozyk (#153205) üzenetére


zozyk
addikt

Végignéztem a streamet, nem győzött meg az E 25, ennek is megmarad az ára.
Azért egy akciós Type 64-et behúztam. :B

(#153228) sfefe válasza popey37 (#153221) üzenetére


sfefe
őstag

Ne nezd a statisztikat es nem lesz ami idegesitsen.:)
Engem nem erdekel semmilyen wn8 meg wr akarmi jatszani lepek be aztan kesz.
( en pl megyek elore nem szeretek kempelgetni nincs hozza turelmem hatul pocsolgetni ha kilonek megyek massal masik palyara ennyi, ezert is nem nezem a statot. :)
De ez csak sajat velemeny.....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#153229) popey37 válasza zozyk (#153227) üzenetére


popey37
addikt

én a defit vagy a 252U-t várom. az is-3 helyére

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#153230) Jag válasza Dobi 562 (#153218) üzenetére


Jag
senior tag

Borzaszto egyszeru.
Nulla eroforass a playekrol statisztikat kesziteni. Adott palyan milyen jatekot jatszik. Merre megy altalaban, vedekezo, vagy tamado a stilusa, hova all be, stb. Stb. Ezek alapjan nem gond olyan ellenfeleket, csapattarsakat osszerakni, akikkel jo esellyel buksz, avagy nyersz. Ennyi. Hogy lefagy e a geped, meg faj e az ujjad mellekes, nem szamottevo.

(#153232) Dobi 562 válasza Jag (#153230) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ezt most te sem gondolod komolyan... Ne haragudj, nem tudom mennyire ertesz a jatekhoz de igy meghatarozni hogy "ki merre megy altalaban" meg milyen a "stilusa" es ezt monitorozni az nekem kicsit sci-fi.

Nekem nincs ket ugyanolyan csatam, ahol ugyanazt csinalnam, folyamatosan alkalmazkodok a tank setup es a csata esemenyeinek a fuggvenyeben. Szerintem a jatekosok nagy resze is igy csinal kepessegeikhez merten.

Valoban vannak olyan csapatok amikkel nagyobb esellyel nyersz meg amivel nagyobb esellyel veszitesz mert ide vagy oda tobb jo jatekos kerul de MINDENKI ugyanabbol a korbol kapja a jatekostarsait, ugyanazokat a jatekosokat.

Azt kene megerteni, hogy te tudod befolyasolni a jatekoddal a csata vegkimenetelet.

Ha igaz lenne amit irnal, akkor ilyen forgatokonyvszeru csatak ismetelnek egymast.

De! Tegyuk fel elhiszem amit irtal. Miert leteznek akkor 60% feletti es 40% koruli gyozelmi aranyu jatekosok? Veluk miert kivetelezik a WG?

Mielott ramondanad, hogy azert mert premium tank meg premium fiok, leteznek 40%-os playerek akik teli vannak prem tankokkal es prem fiokkal toljak...

(#153221) popey37: fizethetne, nem bannam. Nehez megerteni, hogy segiteni akarok. Az meg, hogy szerinted felremagyarazom amit mindenki lat... En ismerek sok olyat aki nem konteozik, akit nem szivat a jatek, akit enged fejlodni. Igaz, ok mar elengedtek a konteokat es inkabb beleraknak egy kis plusz energiat, hogy sikeresebbek legyenek a kedvenc hobbijukban.

A kek es lila jatekosok szam termeszetesen elenyeszo. Nezz meg barmilyen kompetetiv tevekenyseget, a jok es nagyon jok mindig is kevesebben lesznek mint az atlagosok (ok vannak legtobben) es atlag alattiak. Gondolom a serulekeny ego-d nem engedi, hogy belasd, te jelenleg az atlag playerek csoportjat erosited. Csak rajtad mulik tovabb lepsz-e. :)

[ Szerkesztve ]

(#153233) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Ügy látom, hogy a moderátoroknak megint lesz egy kis dolga... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#153234) Dobi 562 válasza lacibacsi (#153233) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha ezt miattam irod:

nem tudom ezen a forumon mik a szokasok, de szerintem nem volt szemelyeskedes hanem normalis hangnemben vitatkozunk a jatekrol.

(#153235) zodo válasza po1son (#153147) üzenetére


zodo
nagyúr

Tudtam hol kell keresni de attól még nem lettem okosabb. :R
Vettem pár 10-20 kattintásnyi fáradságot és megtudtam a választ.

(#153151) Ebit

Nyilván magas labdának érezted de ne keverjük már a játék mechanizmust és leírt szabályok meg nem értését egy elsőre átláthatatlannak megalkotott menüpontnak.

Régi vs új kampány nézet.
Második mennyire beszédes :U

Mostanra legalább azt sikerült megfejtenem hogy amelyik sárga színű (10) az az aktív küldetés.
Ahol csak pipa van (1,6,9) ott elsődleges feltételek teljesültek.
Kör és pipa az kitüntetéssel teljesített.

Aztán lehet kattingatni hogy mik a feltételek.

Vissza térve a kezdő témára pedig azt sem értem miért kell egy oldalban vakon hinni (tanksgg) mikor ott több model hibás ill. nincs rng kapcsoló sem ami talán elég ok arra hogy értetlenkedjük egy-egy nem sebző vagy bekapott találaton.

Ettől függetlenül láttunk/tapasztaltunk már csodákat a játékban de ez koránt sem állandó, ~1k csata/eset és nem hetente visszatérő hogy folyamatosan lehessen szidni a wg-t, csapatot és stb kitalált elméleteket gyártani. :R

(#153236) lacibacsi válasza Dobi 562 (#153234) üzenetére


lacibacsi
addikt

Semmi bajom veled!

Hanem: (#153231) Avitus44
Régi visszatérő "lény", akinek csak a sz@r folyik ki a száján...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#153237) Dobi 562 válasza lacibacsi (#153236) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ja, oke. Nem ismertem az elozmenyeket. :DDD

(#153238) Yofej75 válasza Dobi 562 (#153120) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C jajaja...

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#153239) Viktoár


Viktoár
addikt

Még mindig megy a konteó/nem konteó harc? :U :U Én már régen túlléptem rajta, tegyétek ti is azt. Kifejtettem a véleményem a T95-nél tapaszaltakról és nem több. Ki így, ki úgy éli meg a játékot. ;)

A statot meg le kell tojni, csak stresszel miatta az ember főleg ha éppen lejtmenet van. :K

Üdv:Viktor

(#153240) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Ajjajjj...gyűlnek a gondok...

Itt szinte mindenki olyan szupersztár, hogy csak na! Terence Hill a Szuperzsaruban a nyomotokba sem érhet., pedig ő aztán kiválóan megérezte a piros (vörös) szín jelenlétét...

Közeledve az év végéhez azt kívánom, hogy minden nagyképű fajankó legyen a jövő évtől kezdve normális és inkább az ellenfélre fenje a fogát a csapattársai helyett!

Ui.: Viktoár hamarosan megy egy meghívó a klánba, ha már nem aktuális akkor jelezd. Köszi.

Üdv

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#153241) Yofej75 válasza Viktoár (#153239) üzenetére


Yofej75
aktív tag

A T95 egy jó vas de nem legyőzhetetlen :( :N

(#153231) Avitus44 WUT? MIVAN? Ez nekem magas...vagy hossszú...

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#153242) Viktoár válasza Yofej75 (#153240) üzenetére


Viktoár
addikt

Nocsak alakul a dolog? Jöhet a meghívó ha aktuális de előre nem tudom megjósolni mennyire leszek aktív. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#153243) Jag válasza Dobi 562 (#153232) üzenetére


Jag
senior tag

Azzal, hogy olyan jatekosokat rak melled, vagy ellened, eleg komolyan lehet befolyasolni a vegerdmenyt. Nyilvan azzal, hogy nem oda mesz kezdonek, ahova 80% mennel, nem tudnak mit kezdeni es nem is akarnak, az elegge nyilvanvalo lenne. Epp eleg annyi, hogy a nem unicumok megszokott, bevalt dolgait tudjak kompenzalni.

(#153244) Jag válasza Dobi 562 (#153234) üzenetére


Jag
senior tag

Egyetertek, velemenyeket utkoztetunk. Hozzateszem, en tok jol elvagyok a jatekkal, mindamellett, hogy megvan rola a velemenyem.

(#153245) jr1994 válasza Jag (#153243) üzenetére


jr1994
addikt

Egyáltalán nem kell unikumnak lenni ahhoz, hogy valaki eltérjen a megszokottól. Csak egy példa, valamelyik nap talán 9-es csatában IS3 csapattárs elindult Fjords-on K4-5 (a "heavy hely") felé, aztán mikor meglátta hogy egyedül van, inkább visszafordult. Kellett hozzá 5-10 másodperc, de rájött, hogy nem lenne jó ott neki. Pedig nem volt kimondottan jó játékos, akkor el sem indult volna arra.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#153246) galervin93


galervin93
őstag

Nos megvettem a Firefly-t, a közepes ágyúval (148/150) gyorsan ki is húztam a top ágyút, 10 meccs, 5 győzelem, 1200+ sebzés, ez volt az első meccs. Szorzókkal 10 meccs (szűk óra, plusz egy telefon - bocs jano!) 16ezer xp, akkor a maradék 63ezerhez (+5ezer lánc) - hasonló teljesítmény mellett - kb. 5 óra kell - az nem is sok. :-)
Maga a gép tetszik, ugyan lassú (vmax 37 km/h), de nem lomha. Az ágyúja (már a közepes is), elég jó, teljes beszűkülés nélkül is egészen jó helyre dobál, persze azért nem árt megvárni a szűkülést. Amolyan med-td keverék. Szerintem jó kis gép lesz, majd a fullos állapotról is írok véleményt, meggyőzőnek tűnik a közepes ágyúval is, de kíváncsi vagyok a híresebbik ágyúra. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153247) Viktoár


Viktoár
addikt

Úgy emlékszem még nem képeztem ki az ajándék nőt tagot de már nem kínálja fel a kliens. Akkor buktam a szukát? :)

Üdv:Viktor

(#153248) Barret001 válasza Viktoár (#153247) üzenetére


Barret001
addikt

Egy darabig nem tudtam mit kezdeni vele,addig nyomkodtam,míg beült egy orosz tankba :D
Bonyolult mint a küldetés menü...

(#153249) Viktoár válasza Barret001 (#153248) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem emlékszem mikor de ezekszerint kiképeztem a super conquerorba. Legalább megvan. :C

Üdv:Viktor

(#153250) Luperator


Luperator
tag

Mint páran off topikban láttátok, nem vagyok túl rutinos játékos, de ha rosszul megy a meccs, egyszer nem jut eszembe, hogy a wg hibája lenne. Ahogy írtátok páran, mi miképp működik, statisztika, mm, sok mindenre lehet programot írni, de úgy gondolom a játékosokra nem.

Nem gép (jobb esetben) játszik, hanem ember, akinek ha esetleg rossz a statja, lehet fejlődni akar, lehet másfelé megy adott térképen, más játékmódot próbál adott tankkal, de lehet hogy nem. Ezt az emberre jellemző kiszámíthatatlanságot kötve hiszem, hogy programnyelvbe tudnák ültetni, meg aztán, így is próbálnak javítani amit épp gondolnak. Szóval, szerintem van nekik meló elég, még ha nem is úgy sikerül minden mint gondolják.

Remélem értitek mit akartam közölni és bocs az offért.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.