Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#145551) Jadro válasza #77646080 (#145550) üzenetére


Jadro
veterán

Ez oké, csak keveredtek a teszt meg a szuperteszt infók gondolom náluk is. Elég sok információ volt mostanság. Na mindegy, megyek előre addig a Centi ággal, aztán jöhet a buff valamikor. :) Lesz a holnapiban elég újdonság enélkül is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#145552) Emu


Emu
őstag

Nincs valakinek infója róla, hogy T10-ben játszva mennyi nyersanyagot kap a klán? Tegnap este elvileg csak én voltam T10-ben a klánból és elég durva lenne, ha első hely+top xp+top sebzésért 40 nyersanyag járna.

(#145553) sith7 válasza Emu (#145552) üzenetére


sith7
nagyúr

(#145554) 4580693


4580693
senior tag

Nya, az egy havi wotlanságot wows-val töltöttem el. Az igazi öreguras, nyugis játék a wothoz képest. Tegnap este megtört a jég, leginkább jano_77-nek köszönhetően. Irigylem tőle a szteroid löwét. Mivel nekem is megvan a béla, gondoltam gurulok vele egy párat, kell az xp felkiáltással.
Első meccs Himmlesdorf. Pont nekem való, gondoltam. Ráadásul a hajók után úgy megy a béla, mint a rakéta, vissza is kell fognom, mert menten elrepül. Azt persze már nem néztem, hogy tier10-es a csata. Begyek a heavy dühöngőbe. Addig-addig fészkelődök, amíg nem kapok egy sallert egy E100-tól. Lőszerrekesz ugrik. Elkezdem javítani, persze a front vonalon, a következő pofon a halálcsillagtól jön: garázs menet. Ó, kicsit elszoktam ettől a játéktól.

Második csata Kharkov. Ez már csak tier 9-es. Juppi, nekem való leosztás. Megyek be a főutcára. Elrejtem a tank alját majd adok egy pofontot az ellen T28 protojának. De az is beüti a tornyom. Ekkor eszmélek fel, hogy a bélának a tornyát kellene rejteni, nem a hasa szalonnáját. Ó, tiszta hülye vagyok. Kiosztok még vagy 2000 sebzést, de a túlerővel nem bírok, mert a térkép megint csak dísznek van, így nem kezdek időben visszavonulni. Az ellenfél gyors tankjai lerohannak, kétszer kapok lőszerrekeszt, a második robbantja a tornyot. Még megvárom a csata végét, aztán kikapcsolom a gamét. Többet kellene játszanom vele, vagy kevesebbet. :D Amúgy, az egy hónap kihagyás utáni játék ráébresztett, hogy nem rossz játék ez. :)

(#145555) #77646080 válasza Emu (#145552) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ha jól emlékszem, 40 nyersanyag a fentiekre igaz, HA szakaszban voltál közben. :)

(#145556) jano_77 válasza #77646080 (#145555) üzenetére


jano_77
nagyúr

30 jár az első három helyezettnek ha győztes a csata és 20 ha vesztes. Szakasz esetén +50%.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#145557) Emu válasza sith7 (#145553) üzenetére


Emu
őstag

:R

German_TD és Jano: Ezek szerint más is volt T10-ben, csak nem vallotta be kláncseten, mert csata előtt 63 nyersanyag volt, csata után 103. Lényeg mi lényeg pár T10 csatával durván meg lehet tolni a nyersanyaggal a klánt.

(#145558) Jadro válasza Emu (#145557) üzenetére


Jadro
veterán

Én szoktam menni T10-ben. Akkor az is beleszámíthat, ha éppen elég jó kört sikerül összehozni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#145559) #77646080 válasza jano_77 (#145556) üzenetére


#77646080
törölt tag

Köszönöm a pontosítást. Pár napja olvastam róla, nem jól emlékeztem.

(#145560) zodo válasza Emu (#145552) üzenetére


zodo
nagyúr

Jól mondta jano-77 és itt a teljes cikk a pontos táblázattal és akciós erődítmény vásárlásról.

(#145561) tebeeee válasza po1son (#145538) üzenetére


tebeeee
csendes tag

köszöntem :R

(#145562) Antonius1978 válasza Emu (#145557) üzenetére


Antonius1978
addikt

Jadro es Emu, megeteszlek titeket is parancsnokhelyettesnek - ha gondoljatok - hogy tudjatok foglalkozni az Eroditmeny epulteivel, mikor latjatok hogy gyult nyersanyag, es lehet valami epuletet felhuzni, vagy fejleszteni.
Ezt Nightmare csinalta ha jol dereng, de ot mostanaban keveset latom, es en sem nagyon torodtem a dolgokkal, most mindjart ranezek, mert ha jol emlekszem, akkor minden nap lehet beaktivalni azokbol a bonuszokbol, nem ? Ha minden nap lehet, es magatol visszatoltodik masnap, akkor eddig tokfilko voltam, hogy nem aktivaltam, de ezutan megtesszuk, amikor lathato hogy tobb ember van bent, legalabb nekik menjenek azok a + bonuszok.
En nem sok 10-es csatat csinalok, mert egyreszt szar bennuk a legenyseg, masreszt meg nagyon sok agat huzok parhuzamosan, es azok kicsinalnak, nagyjabol hogy mindent szorzozzak, fejlesztes meg legenyseghuzas, legkevesebb 4 ora naponta.Ha megengedhetem magamnak, persze.
Legalabb 3 honap kell, hogy meglegyen a 10es kozepes Patton, az E5 nehez, az Obj140 es T62, tobb ido az Obj430, TD vonalon meg legalabb fel ev az E4es, esetleg a 3 honapba belefer, hogy csinaljam meg 100 ezer TP-t a JpzE100-hoz.Szeptemberben meglesz az uj 10es kinai nehez,a fel evbe belefer a 10es kinai light, esetleg meg raallok a francia kozepes tankra, es az amcsi nehez tankra, az ontoltokre.Mas 10es tank nem izgat, ez igy is rengeteg ido.
Azt akarom meg kerdezni, hogy 8as SH-hoz melyik tankot ajanljatok ? Leginkabb IS-3, es azonkivul ? Azt majd vissza tudom venni, es az IS-6-al legenyseget is tudok vele huzni (vagy atteszem bele az IS negy soros legenyseget), de mondjatok mast is, hogy majd felkeszuljek anyagilag es legenysegileg is.

(#145563) Emu válasza Antonius1978 (#145562) üzenetére


Emu
őstag

Defender ;]

(#145564) e-newsee válasza Jadro (#145546) üzenetére


e-newsee
addikt

Most nézem, hogy az MM még csak a 2.0-nál jár? :Y Majd ha itt is elérik a 9.20-at, akkor talán lesz normális csapatelosztás. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#145565) lacibacsi válasza Antonius1978 (#145562) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ezek a nyersanyagok mit jelentenek egy klán életében? Mármint azt tudom, hogy ebből lehet építkezni, igazából arra lennék kíváncsi, hogy milyen értéke van mondjuk napi 100 darab plusz nyersanyagnak. Korábban már írtam, hogy én nem szeretnék (nem akarok) sem klán csatázni, sem szakaszozgatni, de ha be tudnék segíteni napi pár tucat nyersanyaggal (és van még hely a klánban), akkor küldj egy meghívót és termelek nektek némi építőanyagot... Túl sokat én sem megyek T10-ben, de bizonyos küldik miatt járatom a nagy vasakat is...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#145566) wwenigma válasza e-newsee (#145564) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

MM előrébb van, a jatek 0.9.20-nál jár... :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#145567) fradi81 válasza Antonius1978 (#145562) üzenetére


fradi81
veterán

nehezek: új op prémek, löwe, is3, t32, esetleg tiger2. 1-2 med is mehet, csak oda azért már erősebb társaság is kell. Ja és egy OP taktikus, anélkül instant bukó még botok ellen is :)

moto g72, Ninebot d28e

(#145568) #77646080 válasza lacibacsi (#145565) üzenetére


#77646080
törölt tag

Fontosak, nagyon is. Ezekből lesz XP, free XP, kredit szorzó, amik hasznosak a közösség számára. Illetve tüzérségi vagy légi csapás segítséget is nyújt, magas értékkel (SH módban).

(#145569) jimmy74


jimmy74
őstag

O-ho mennyire pattogós amúgy?
Keveset látom random meg ha igen akkor oldalt!
Mert az O-ni nem annyira sajna

WoT:jimmbo

(#145570) GeneraL_XTX válasza Emu (#145557) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Egész jól, én is szereztem pár meccsel 100 nyersanyagot így hirtelen :)

(#145571) Antonius1978 válasza Emu (#145563) üzenetére


Antonius1978
addikt

Na, akkor megkerek minden klantagot - 1 pill, csak epp leellenorzom a folyoszamlaszamom - hogy kezdjek meg az adakozast kedvenc parancsnokuk reszere, hogy osszdobjatok a Defenderre valot ;] :P

lacibacsi ezekbol epited fel a klanepuleteket, nevezhetjuk habteglanak is :DDD
Napi 100 habtegla egesz jo, havi 3000 habteglabol mar lehet epiteni 1 ujabb emeletet az epuletre, legalabbis 1so szint 1000, 2ik szint 2000 talan, ilyen novekvo sorrendben, a 10ik emelethez mar mondjuk 10000 kell, es tobb epulettipus van.Az egyik ilyen a bank mondjuk - mas a neve persze - ami 1 szinten 5%, 5 szinten 25%, 10es szinten +50% penz minden klantagnak 2 orara, hasonlo a szemelyes tartalekhoz, SH csataban ez a duplaja ahogy lattam, azaz gondold el, 6-os szinten egy premtankkal, prem fiokkal, klantartalekkal, szemelyi tartalekkal, mennyi zsozso es TP, meg legenysegi TP gyujtheto...Persze aktivalni kell, ugy mint a szem,tart-kot, es 1-2 orara ervenyes, de amikor sokan bent vannak a klanbol, el lehet inditani, es ahogy irtam fennebb, +x% zsozso,legenysegi TP, Szabad TP 2 oracskara, esetleg kozos megegyezes alapon meg lehet hatarozni egy idopontot ami mindenkinek jo, es akkor inditani.Eddig nem kerult ra sor, mert en nem torodtem vele, de most, hogy egyre tobben beleptek innen a forumbol, akik aktivak is, mar megeri fejleszteni a dolgot, lenyegeben ez volt Nightmare terve is gondolom, amikor ravett, hogy valahogy vegyem at az inaktiv klant, hogy csinaljuk egy PHs klant.
Ez a lenyege a klanosdinak, en oszinten megmondom, hogy jo otletnek tartom a WG reszerol.De mi csak kb 5ik szintig epithetjuk az epuleteket, asszem afelett tamadhat meg mas klan hogy - ugymond lerombolva a mi epuleteinket - habteglat raboljon tolunk.Szoval ha csak 5ik szintig epitjuk oket, akkor nem kell klanhaboruval vacakolni, viszont csurran-cseppen 1 kis +, abbol a tenybol adodoan, hogy klan tagja vagy.
Persze, kuldok meghivot, csak nem tudom, Lacibacsi a WOT neved ?

fradi81 Akkor inkabb IS-3, a T32-nek szar az atutese, igaz a torony OP, de az alvaz szar, nem tartottam meg, de ha majd muszaj, akkor akar azt is visszavehetem.Lowe-re mar nem fogok kolteni, habar a legjobb penznyomda a jatekban, es tenyleg jol ujraegyensulyoztak, a torony sok minden tud pattintani, az alja szerencsere meg igy is loheto.Kozepesekbol melyik med ajanlott kb ?
Hat, ha majd egyszer ugy lesz, akkor visszatersz a klanba, hogy legyen taktikusunk :K , de most hogy gonoszkodjak, eddig meg nem villogtattad nagyon a OP taktikai erzekedet, legalabbis nekem nagyon ugy tunt ;] :P :C

(#145572) sequator válasza Antonius1978 (#145562) üzenetére


sequator
senior tag

Persze csak akkor aktiválható a klánnak a bónusz, ha van elég nyersanyag.
Minden bónusznak van egy "gyártási" költsége: pl. lvl5ös SHnál 2500, lvl6osnál már 3400.
1 óra "legyártani" a bónuszt, utána lehet aktiválni.

Szerk: Ha jól emlékszem már eléggé visszavették a támadási lehetőségeket és lehet 5ös fölé is építeni a rombolás veszélye nélkül. Nem vagyok teljesen biztos, a mi klánunk már jó ideje inaktív. Aktív korunkban többször eléggé le voltunk rombolva, de van 10es command centerünk. :D

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#145573) Antonius1978 válasza sequator (#145572) üzenetére


Antonius1978
addikt

Na ezt nem tudtam, hogy gyartasi koltseg is van, mint irtam nem nagyon foglalkoztam a dologgal, igy mar tobb aktiv klantag kell, hogy naponta meglegyen akkor a 2500 tegla...Esetleg, mivel mindenki nem fog naponta sok szaz 10es tankkal menni, es naponta nem kigyujtheto a koltseg, de akkor hetente lehet(ne) 5000-et gyujteni, es szombat, vasarnap, amikor elvileg mindenki jatszik, akkor aktivalni.
Na megyek is, hogy megnezzem ezt az egesz dolgot, kesobb visszanezek.

a 10es command center mit biztosit ? mert mas epulet adja a zsozsot, es mas a TP-t, ez esetleg tuzersegi tamogatast ad ? tul hulye vagyok meg ehhez, megyek megnezem.

[ Szerkesztve ]

(#145574) CirrMee válasza 4580693 (#145554) üzenetére


CirrMee
addikt

Ellenfél gyors tankjai: pedig nemrég (részben) azért k*rták el javították a meccsmékinget, mert sok volt a panasz a túl rövid meccsekre. Most, hogy teleb*szták light gépekkel, heavy meg alig van, az átlag meccsidő meg 5-6 perc helyett lett kb 3-5, most minden rendben van. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#145575) fradi81 válasza Antonius1978 (#145571) üzenetére


fradi81
veterán

Arra születni kell :) Azért a T32 alsó része sem annyira papír, de aki sh-ba viszi nyilván nem azt mutogatja. Medek közül revót viszek néha ha már farmolós sh van. A medjeid közül pershing, vagy indien panzer szerintem, ott gyakorolhatsz az az 500avg kicsit necces az indiennel ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#145576) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Hali!
Nem tudom illik-e ilyet kérni, de van aki segíteni tudna pár személyes küldetésben? :D

(#145577) lacibacsi válasza Antonius1978 (#145571) üzenetére


lacibacsi
addikt

Lacibacsi60

Nem ígérek semmit előre, de igyekszem... 😊

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#145578) notika77 válasza sequator (#145572) üzenetére


notika77
senior tag

Annyira visszavették, hogy meg is szüntették a másik klán erődjének támadását. Ma már csak az előrenyomulás játékmód van este 20-21-22 órai kezdetekkel. Óránként egy sorozat ugyanazon klán ellen, de a régi erőd támadással szemben most, a zsákmányolt kockák a semmiből jönnek és nem az ellenféltől veszitek el, így nekik sem lesz kevesebb és az erődjük sem sérül.

Mivel az erődnek így már nincs sok szerepe a kis erőddel rendelkezők is mehetnek előrenyomulásra. Viszont a WG az értékelésük alapján fog nekik (is) ellenfelet sorsolni, nem maguk választhatják meg kit akarnak a földbe taposni és csak T10-es tankokkal lehet nyomulni.

[ Szerkesztve ]

(#145579) sequator válasza Antonius1978 (#145573) üzenetére


sequator
senior tag

A CC szintje határozza meg, hogy milyen szintű lehet a többi épület és az épület szintjétől függ a bónuszok nagysága.

Egyébként megtaláltam a hírt a változásokról: https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/update-9-17-1-strongholds/

Szerk: @Notika: erre gondoltam, csak a poszt elküldése előtt bejött a főnököm. :D

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#145580) 4580693 válasza CirrMee (#145574) üzenetére


4580693
senior tag

Az általam lejátszott két meccs nem volt összesen 15 perc. Tisztára cod utánérzésem volt a játékkal kapcsolatban. :)

(#145581) po1son válasza Czmorek (#145576) üzenetére


po1son
addikt

Miben kell segíteni? Jelenlegi árfolyam nálam 3000 gold / küldetés.

(irónia ;] )

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#145582) Czmorek válasza po1son (#145581) üzenetére


Czmorek
aktív tag

T28 HTC
A Med oldallal nem vagyok kibékülve, bár nincsenek is hozzá potenciálisan jó járműveim.
MT-6
MT-12
MT-15

(#145583) Stanislav84 válasza Czmorek (#145582) üzenetére


Stanislav84
tag

A T28HTC med küldetések nagy részét tier6 cromwellel meg tudtam csinálni. A 3000 damages-hez tény már tier8 tank kell.

[ Szerkesztve ]

(#145584) galervin93


galervin93
őstag

Anyám... :Y Mire nincs ideje egyeseknek. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#145585) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

elkezdtem az első könnyű tank ágamat, kínai lett a választottam (mert a type64-ből van rá faxa legénységem) tier6-os 59-16-al kezdtem, már imádom, mekkora kis kullancs tank már :DD :DDD :C

(#145586) Czmorek válasza Stanislav84 (#145583) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Eddig nem foglalkoztam nagyon a med tankokkal, cromwell se volt mostanáig, pár napja vettem B-t.
Sok könnyebb küldit hozott is szépen.
Stug IV-nél a Heavy-hez meg elég volt a T34 amerikai prém tank.
TD, LT és SPG ágon vannak jó dolgaim amikkel könnyedén mentem előre.
Mauschen-t akarom ki free-zni egyből a Tiger P-ről, csak várnék átváltós akcióra, így kihagynám a 100.01 P-t.

(#145587) #77646080 válasza GeneraL_XTX (#145585) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ja-ja, nagyon szórakoztató tud lenni. :)

(#145588) e-newsee válasza wwenigma (#145566) üzenetére


e-newsee
addikt

Jogos, de te most kinek is az oldalán állsz? ;] :P

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#145589) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Akkor jól sejtem, hogy még ma lehet megszerezni a Foch 155 aztán annyi neki?

(#145590) #77646080 válasza ddt500hu (#145589) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, holnap új patch és jön a változás.

(#145591) ddt500hu válasza #77646080 (#145590) üzenetére


ddt500hu
veterán

Köszi. Akkor ideje beváltani 200 000 free xp-nyi goldot.

(#145592) #77646080 válasza ddt500hu (#145591) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szívesen. :) Szerintem nem fogod megbánni.

(#145593) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok

Nooboknak milyen FUN tankok léteznek T8-T9-T10-ben?
A KV2 most lett meg, már régóta játszom csak valamiért sosem vettem meg. És igen komoly, 3. körre meglett a tankász, és eddig egyszer sem lettem ideges tőle : )

(#145594) po1son


po1son
addikt

Mai napi best gameplay Maus-al Tundrán... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#145595) Tarill


Tarill
őstag

hy! melyik nagyob fun ág? a svéd td (tier 8tól) vagy a japán heavy(már tier 6 tól) ??

(#145596) cikasz válasza po1son (#145594) üzenetére


cikasz
őstag

Erről van replay? Érdekelne! :K

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#145597) lacibacsi válasza Antonius1978 (#145573) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#145598) BÁ Nutrition válasza Czmorek (#145586) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Menj Chrissel szakaszban. 81%winratem van vele. Bar konnyen le lehet csuszni a csatarol ha ovatosabb vagy. Mind1 legalabb nyerunk:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#145599) GeneraL_XTX válasza Tarill (#145595) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

mindkettőt nyomom, svéd ág már tier7-től élvezhető (jó legénységgel, értsd full álca) már a tier6 se rossz.

japán heavy mondjuk HE ágyúval végig élvezhető, de a tier8 tankjuk elég szenvedős, mert a csőlehajlása a kis hülye tornyai miatt borzalmasan hektikus, össze vissza forgolódni kell vele ha le akarsz lőni a laposabb tankokra. Nagyon megszokást igényel.

mondjuk szerintem a japán fun-abb mert minden lövés sebez ami talál is, viszont borzalmasan hosszú a grind. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#145600) kchryss válasza Antonius1978 (#145573) üzenetére


kchryss
addikt

Egyelőre csak gyűjtsétek a nyersanyagot és majd ha akciós lesz akkor építkezzetek. Addig jegyezd fel hogy mennyi nyersanyag jön össze kb 1 hét alatt és akkor ahhoz tervezheted hogy mekkora épületet érdemes felhúzni.

Akciós Erődítmény épületek szeptemberben (katt)

Szeptember 11-től 17-ig kedvezményes áron lehet majd a Tier I-VI-os épületeket megépíteni és tovább fejleszteni.
A Wargaming úgy döntött, hogy ezt előre bejelenti, hogy a klánoknak legyen idejük elég ipari nyersanyagot összegyűjteni az akció kezdetéig.
Az alacsonyabb építési költségek lehetővé teszik majd az új klánok számára erődítményeik gyorsabb felfejlesztését és hogy ezáltal jelentős bónuszokhoz juthassanak majd a megszerzett tartalékok által.
A kedvezmények mértéke
Tier I-IV: 50%
Tier V-VI: 30%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.