Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#145701) kchryss válasza Zuri (#145698) üzenetére


kchryss
addikt

Igen megmarad. Prém jármű annyiban igaz rá, hogy a legénység szorzó +50%, mint a prém tankoknál, de a kredit szorzója marad a régi, vagyis farmolni nem fogsz vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#145702) jr1994 válasza dokee78 (#145700) üzenetére


jr1994
addikt

Én olyan béna vagyok, beavatnál, hogy a játék egyik legkisebb pályályán mégis mit kéne spottolni? Úgy döntött hogy a kezdésnél nem szalad fel a hegyre, így most nem nagyon tud mit csinálni. Ha nem teljesen agyhalott, egy peren belül elindult volna, miután kitalálja hogy hogyan ne haljon meg, viszont sebezni tudjon.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#145703) jano_77 válasza Zuri (#145698) üzenetére


jano_77
nagyúr

Te nem olvasod a híreket!?
Elmúlt hetekben mindenki azért húzta a franszia TD ágat, hogy elérje és meg tudja venni a Foch 155, mert akinek a garázsban állt az updatre, az megtarthatta és kapta mellé a Foch B-t!

Azt mondja meg nekem vki, hogy teljesen modok nélkül miért nincs a tankomon 6. érzék?!? Illetve rossz a kérdés, mert tudom, hogy van rajta, de nem jelez?!? Miért is nem?!? Ennyire jól sikerült a pöcs már megint, hogy egy ilyen alap dolog sem működik?!? Nyomja fel magának akkor a retek WG a frissítéseit én azt mondom! :W Ennyi erővel akkor lehet, hogy az álca skill és a többi sem működik csupán parasztvakítás, mi meg erőlködünk, hogy minél több legyen a legénységen?!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#145704) Zuri válasza kchryss (#145701) üzenetére


Zuri
tag

Akkor nem pérm csak reward :(

(#145705) Zuri válasza jano_77 (#145703) üzenetére


Zuri
tag

Képzeld van életem és néha ülök le a játék elé mostanában és azért, hogy játszak nem azért, hogy a híreket olvassam :P

Köszi kchryss a választ legalább nem volt volt lenéző :))

[ Szerkesztve ]

(#145706) jano_77 válasza Zuri (#145705) üzenetére


jano_77
nagyúr

Képzeld nekem is van életem, csupán vasárnap és hétfő este ami fix játékkal telik, amúgy néha-néha jut időm pár csatára, de mivel érdekel a játék, azért 5-10 percem jut egy nap arra, hogy utána olvassak a híreknek. Szerintem ennyi Neked is lenne. De az is elegendő, ha ide felnézel mondjuk minden este, mert ide minden fontosabb hírt bemásolja, beteszi vki biztosan. Amúgy én cseppet sem lenézőleg írtam, amit írtam!

Úgy látom egyre több lesz az elmeroggyant barom a játékban! Előző csatámban Type64-el vagyok top tier. Felmegyek a dombra a spot bokorba. Már felfelé menet is gyanús volt, hogy egy arty lövedék csapódott mellém. Mondom biztos enemy artyja vakon próbálkozik. Majd kis idő múlva telibe ver a saját AMX 13F3 artynk és mehettem a garázsba! :Y Mondom neki, mi a faszt csinálsz ember?!? Erre Ő: fun!
A jó qva édesanyukáját az ilyen emberszabásúnak nem nevezhető genetikai hulladéknak! :W :o (mindezt 20K csatával)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#145707) lacibacsi válasza dokee78 (#145700) üzenetére


lacibacsi
addikt

Van olyan pálya, ahol a light tank semmire sem jó. Ez van. Ezért még nem kell feltétlenül bántani őket.
Viszont például, amikor a múltkor Prokhorovkán beállt egy AMX 13 90 kempelni K2-be, azért csak rápingeltem és írtam, hogy menjen spotolni. Mi volt a válasza? "Sorry, I'm a sniper". Erre megküldtem felé egy figyelmeztető seggbelövést, majd beírtam a chat-be, hogy "pls guys!". Öt másodpercig élt még. És nem bannolódott senki sem... :DDD

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#145708) jano_77


jano_77
nagyúr

WG ismét kiadott egy ronggyá tesztelt pöcst!? VICC ez a társaság komolyan:

bónuszt ne nagyon indítsatok el :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#145709) adamgreen válasza jano_77 (#145708) üzenetére


adamgreen
senior tag

Megelöztél én is most léptem ki . Restart jön .Sztm mára hanyagolom ezt a nagyszerü játékot :C

(#145710) po1son válasza Zuri (#145705) üzenetére


po1son
addikt

Ezt nehezen lehet elhinni, ha több mint 20 darab 10es tank van a garázsodba. Vagy esetleg nem saját felhasználó és nem véletlenül van kitakarva a nick? ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#145711) bogarfx


bogarfx
aktív tag

Sziasztok!

Ha nem túl nagy kérés engem is felvesztek a PH-s klánba :)
Már régóta olvasom a fórumot és 6 éve wotozok.
bogarfx a felhasználónevem, 2000 körüli wn8-cal. Van pár 10-es tankom, de inkább kisebb tierbe szoktam játszani.

Üdv,
Balázs

(#145712) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Ce Foch B est brutal!

2 karika eddig, 3200 és 4500 sebzés....OMG

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#145713) dokee78 válasza jr1994 (#145702) üzenetére


dokee78
félisten

Nem akart elindulni,egészen a sarokban állt,nem volt hajlandó a hegyen harcoló WZ,Type 62 és VK-nak sem.
2-szer pörköltem neki oda,utána mentem cap resetre és nekem ütközött 2-szer,így mivel sérült ez miatt ekkor kaptam a bannt.
Még mindig átlag alatti játékos vagyok,keveset játszok lighttal,de mindig spottolni megyek.
Bár ma támogatás nélkül 5 csatából sem tudtam a WZ-131-et leszorzózni.

(#145714) Zuri válasza po1son (#145710) üzenetére


Zuri
tag

Több mint 6 éve játszom, azóta lett egy gyerek, így kb este van kis időm játszogatni. Ez a saját accom 50k+ csata meg minden, csak tényleg amikor van rá idő akkor játszom és nem híreket olvasgatok. Évek óta jönnek mennek hírek meg minden komolyan azt sem tudtam ma van a patch napja. van állás, család, kerti munka miegymás. Fáradtan besörözve leülök és játszom. Azért lett kitakarva a nick mert nem akarom, hogy akárki rám keressen. :P
Ja több is lenne mint 30 mivel már szinte minden ki van fejlesztve, csak kredit kellene, hogy meg tudjam venni :P Lehet nem kellene kisebb tierekre elkölteni a pénzt, de olyan jó nosztalgiázni és tankokat gyüjteni :)

És elnézést Janó, hogy a fórumon meg mertem kérdezni ezt, elnézést, hogy nem azzal fejezem be a napjaim, hogy minden játékot amivel játszom a híreit átolvasom, hogy képbe legyen a dolgokkal. De gondoltam ezért van a fórum és ezért vagy te, hogy megválaszold esetleg az ilyen felmerülő kérdéseket. Köszönöm, hogy nem voltál lenéző, köszönöm a kioktatást, hogy kellene egy napomat csinálni, hogy az aktuális fejlesztésekkel képbe legyek. Remélem máskor is számíthatok a baráti válaszodra :R

(#145715) fradi81 válasza dokee78 (#145713) üzenetére


fradi81
veterán

"Még mindig átlag alatti játékos vagyok,keveset játszok lighttal,de mindig spottolni megyek."

Akkor hagyhatnád játszani a nembot játékosokat.

moto g72, Ninebot d28e

(#145716) jano_77 válasza adamgreen (#145709) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért remélem, hogy ezért a szerver leállásért is adnak egy plusz prém napot!

(#145714) zpryde: én kérek elnézést, mert nem gondoltam, hogy leány lelkületű ember is leül tankokkal játszani. Mert már bocsáss meg úgy zokon vetted és besértődtél, mint egy kislány. Felejtsd el, hogy írtam. Sry

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#145717) jr1994 válasza dokee78 (#145713) üzenetére


jr1994
addikt

Ha átlag feletti játékos leszel rájössz, hogy nincs olyan hogy valamivel ezt vagy azt kell csinálnod, hanem mindig azt amit az adott helyzetben érdemes. A jelen helyzetben például jó nagy marhaság volt szétlőnöd a csapattársat. Megnyertétek legalább?

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#145718) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#145706) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondjuk a csatat nagyban nem befolyasolta ahogy latom. valszeg kínjában csinalta, gondolhatod h szenvedett kozben, szal meg hazudott is, mert ez minden volt neki csak fun nem.
valszeg jobban ki volt készülve mint te. de mikor benne vagy a csataban a duhtol ezt nem latod, csak utana miután lenyugodtal

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#145719) Zolee_70 válasza Zuri (#145714) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Minek magyarázkodsz, szard le!

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#145720) #77646080 válasza jano_77 (#145716) üzenetére


#77646080
törölt tag

Azért remélem, hogy ezért a szerver leállásért is adnak egy plusz prém napot!

Ez irreális várakozás. ~40 mp kiesést okozott, amíg egyik szerverről (ami épp újraindult) átléptem a másikra és játszottam tovább. Ez sem a boost időmet, sem pedig a prémiumot nem érinti kedvezőtlenül...

[ Szerkesztve ]

(#145721) Orlin válasza #77646080 (#145720) üzenetére


Orlin
addikt

Sziasztok!

Ki mennyi lőszert tesz a tankokba?Ha mondjuk van benne 40 skuló és abból csak 15 lövök el ,de viszont megsemmisül a tankom akkor is csak azt a 15-öt tölti csak vissza?Vagy az összes 40-et mivel tropára ment a tank?

Köszi! :R

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#145722) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Végre batchat is HD modellel van :) kicsit mint, ha keskenyebb lenne.

(#145723) Stanislav84 válasza Orlin (#145721) üzenetére


Stanislav84
tag

Mindig csak annyit költesz, amit elhasználtál... ez igaz az elsősegély, tűzoltó és javítókészletre is. Szóval érdemes a maxot belerakni a lőszerből egy tankba, mert sosem tudhatod, hogy mikor fogysz ki. (mondjuk van pár tank, amivel gyakorlatilag lehetetlen)

(#145724) jagada válasza Orlin (#145721) üzenetére


jagada
őstag

Csak az elhasznált dolgokat veszed vissza, de lehet manuálisan is, ha kiveszed a pipát az autómatikus újratöltés elöl.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#145725) lacibacsi válasza Zuri (#145714) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Azért lett kitakarva a nick mert nem akarom, hogy akárki rám keressen. :P"

Egyrészről ebbe a fórumba nem "akárkik" járnak, másrészt azt nem árt tudni, hogy a nyíltság a hitelesség egyik alapja. Ezt már én is, más is többször kifejtettük. Van aki megérti és van aki nem, vagy nem akarja megérteni. Különben is mit akarsz titkolni?
Mondhatsz te bármit, lehet neked 100k csatád, meg 5k Wn8-ad, hiszi a piszi...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#145726) Orlin


Orlin
addikt

Köszönöm!

Még egy kérdés a HD tankokról merre van egy lista.Én keresgéltem de nem találtam az összesről.
Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#145727) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Most csak én vagyok helikopter vagy mást se enged be a játék? :))

Szerk. : nagy nehezen bejutottam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#145728) Jadro válasza Jokerdapro (#145727) üzenetére


Jadro
veterán

Frissítés van. EU1 már megy. Valamit elcsesztek és javítanak. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#145729) notika77 válasza lacibacsi (#145725) üzenetére


notika77
senior tag

Valóban nem csak akárkik járnak ide, hanem olyanok is akik a náluk jobb és segítőkész játékosokat elűzik, privátban vagy a játékon belül zaklatják a másikat, éjjel telefonon hívnak fel teljesen kívülállókat, mert azt hiszik, hogy egy topik lakóé a telefon, moderátoroknál árulkodnak, ha ezek után a célszemély reagál rá stb.

(#145730) Jokerdapro válasza Jadro (#145728) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Azzal nincs baj csak sehova nem engedett be... :(

(#145731) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#145725) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ő lenne az Zuriel

Mindenkit meg lehet találni.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#145732) Zuri válasza lacibacsi (#145725) üzenetére


Zuri
tag

lacibacsi: Hát megbocsájts, de olvasom már ideje a fórumot csak nem igen írtam eddig ide, elnézést, hogy most is előrébb sorolom, mint a gyakorikérdések.hu-t. De azért az ilyen hozzászólások miatt nem akarok erre sem sem a többire reagálni. Igazából nem érdekel itt az ilyen hozzáálások, vélemények, megnyilvánulások az ilyesmi kérdésekre. Tudod ideje megszoktam már tényleg tenni az ilyenekre, sőt már sajnálom, bánom, hogy nem googlen kerestem rá, hanem bezavartam az itt lévők életébe a szerény kis kérdésemmel. Az hogy meg ki vagyok nem tartozik senkire sem se rád se senki másra. Nem várom el elhidd amit írtam, nem is ezen célból kérdeztem.

Lehet ezen hozzászólásomra is érkezik reakció válasz, de én itt fejeztem be az egészet. Köszönöm azoknak akik ciivilizáltan, fórumhoz hozzá illőek válaszoltak.

lacibacsi: mosolyogtató olvasni ezekez a hsz-eket :) :) :)

(#145733) Djuree


Djuree
félisten

nem mondjátok h a foch 155-ről a 4 skilles legénységem odalett? :Y :W
meg a felszerelés is...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#145734) ako001 válasza Djuree (#145733) üzenetére


ako001
aktív tag

Nem,nem lett oda,söt àtképezték a B-re,a barakkban figyelnek.A felszerelés is meg volt nekem darabra a raktàrban.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#145735) wwenigma válasza notika77 (#145729) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Még mindig irsz privatokat embereknek ilyenekrol? Vagy lemaradtam es mar nem rolam terjesztesz hazugságokat Kakumix? :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#145736) jagada válasza wwenigma (#145735) üzenetére


jagada
őstag

És amikor képernyőképeket csináltál a ph-s posztjaimról, amikben szidtam az artykat és elküldted a WG-nek, hogy bannoljanak ki, az meg van még?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#145737) Djuree válasza ako001 (#145734) üzenetére


Djuree
félisten

a B-s legények megvannak, de nincs skilljük. :( mégcsak nem is 100%-osak...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#145738) wwenigma válasza jagada (#145736) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

:DDD És bannoltak? [kép]

Ez kb. olyan mint az hogy "éjjel telefonon hívnak fel teljesen kívülállókat, mert azt hiszik, hogy egy topik lakóé a telefon".

Felmerül bennem a kérdés, ha neadjisten lenne is ilyen barom, akkor ő honnan tudna erről hiszen teljesen kívülállóé a szám...legalább jól kéne hazudni. Ne legyetek már medve5555..

RanZar megint nagyot alakitott, mindenki pokolra kerül. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#145739) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Na nyomtam egy jó Grand Battle-t, elsőre azt se tudtam mi merre, másodjára már jobban ment :D

[ Szerkesztve ]

(#145740) wwenigma válasza GeneraL_XTX (#145739) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bakker, aktivak a személyes küldetések? :Y Nem ugy volt hogy kikapcsoljak ebben a módban?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#145741) Djuree válasza ako001 (#145734) üzenetére


Djuree
félisten

sőt, 31 csata van írva a B-s legényekre, de a foch 155-el 220-at mentem és akkor az előző tierekről nem is beszélve, min. 600-700 csata van bennük...nem értem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#145742) GeneraL_XTX válasza wwenigma (#145740) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

én úgy tudom mindig is úgy volt, hogy aktívak lesznek.

(#145743) #77646080 válasza GeneraL_XTX (#145742) üzenetére


#77646080
törölt tag

Én is így tudtam, aktívak. Nekem is bejött ez a csata mód, szívesen játszom. :)

(#145744) notika77 válasza GeneraL_XTX (#145739) üzenetére


notika77
senior tag

Érdekes MM-ed van, hogy sikerült az E-50M-mel kigyújtani egy nagyobb tierű ellent :)

(#145745) GeneraL_XTX válasza notika77 (#145744) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

is7 volt, arra adta meg.

(#145746) galervin93


galervin93
őstag

Ha már felmerült a lőszeres kérdés, én is feltennék egyet - ha csak egyetlenegy lőszert vuszek magammal és azzal nyírom ki az utolsó ellenfelet, megkapom érte a medált? :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#145747) notika77 válasza GeneraL_XTX (#145745) üzenetére


notika77
senior tag

Örülj neki és terjeszd az igét, hogy megint elbaszták :)

(#145748) BÁ Nutrition válasza notika77 (#145747) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem multkor olyan rng-t adott h 5 tankot gyujtottam ki egy csatan belul skorpioval :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#145749) Czmorek válasza galervin93 (#145746) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Én azon gondolkozok el néha ha lőszer nélkül megyek be akkor is kaphatok ammo rack-et?

Kötvényt csak full 10-es csatában ad? ha top 3-ba rak 10-essel úgy tűnik nem ad...

(#145750) ako001 válasza Djuree (#145741) üzenetére


ako001
aktív tag

Hát akkor nem tudom,nekem megvannak a legények,át voltak képezve a B-re,és a perlek is rendben vannak.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.