Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#145601) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na lássuk mit tud ez a masina. :)

(#145602) galervin93


galervin93
őstag

Marhajó, valami összeakadt ebben a fosban, és egyszerűen nem érzékelte a 2-6-os gombokat, se lőszert se fogyót nem tudtam aktiválni. Modok nélkül...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#145603) Jokerdapro válasza galervin93 (#145602) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Aucs... az azért elég kellemetlen... :(

(#145604) Emu válasza galervin93 (#145602) üzenetére


Emu
őstag

Múltkor célkereszt, most ez...szerintem deaktiváld a tundrát meg minden egyéb illegális cuccot...

:DDD ;]

(#145605) dokee78


dokee78
félisten

Valakinek felesleges 20% kuponja nincs?

(#145606) kchryss válasza galervin93 (#145602) üzenetére


kchryss
addikt

Váltottál csata alatt alt+tabbal?
Nekem olyankor szokta csinálni és nem reagál a fogyókra és a lőszerváltásra sem, minden más viszont működik. Ha megint lerakom alt-tabbal és vissza akkor helyrejön.

(#145607) galervin93 válasza Emu (#145604) üzenetére


galervin93
őstag

A játékot kellene deaktiválni. Láthatatlan svédek, rng, térképek... Sajnos nagyon gyorsan zuhan a játék színvonala minden tekintetben.

kchryss
Ez alatt a csata alatt konkrétan nem, előtte igen, de akkor lehet hogy nálam is ehhez volt köthető a probléma.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#145608) ddt500hu


ddt500hu
veterán

8. csata :) :

Replay.

(#145609) po1son válasza cikasz (#145596) üzenetére


po1son
addikt

Én artyval elvéreztem az első 3 percben a nagy tudású csapatom miatt. Persze még nekem írogattak chaten, hogy mennyire hülye vagyok, mert nem váltottam pozíciót, de szerintem 5-6 percig tartott a csata.... :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#145610) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Kijött már a frissítés? Wotinfón szerda hajnalt írtak

(#145611) Zolee_70 válasza GeneraL_XTX (#145610) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Kint van.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#145612) Djuree válasza ddt500hu (#145601) üzenetére


Djuree
félisten

jó gép sztem. bár csúnya nullás köröket is lehet vele dobni.
a gyorsaságát jól lehet használni, ha oldalba vagy hátul kapsz vkit teli tárral....akkor az örülni fog neked. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#145613) sith7 válasza ddt500hu (#145608) üzenetére


sith7
nagyúr

szép ... de ideje prém tankokkal is menni, mert elfogy a mani ;]

(#145614) Emu válasza galervin93 (#145607) üzenetére


Emu
őstag

Ne is mond, engem is hihetetlenül bosszant, mikor tudom, hogy ott van előttem 200m-re a bokorban, és max. látótávval nem tudom spotolni...2 tasli leosztása után meg gyorsabban tud menekülni hátrafelé mint én haladok előre pfff.
Legtöbbször S1-el, meg a T9-T10 strv-vel futok össze, amik közelharcban is köszönik, jól vannak vidáman pattognak városi pályákon is.

(#145615) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

megnéztem a wg videót az új update-ről hát azért volt pár dolog amiről nem is halottam eddig. Pl a japán ág változásai, hogy kapnak a 9-10-s tankjaik két szép nagy gyenge pontot a frontjukra. Plusz az O-Ho nem repesz ágyúja kapott végre egy normál átütésű prémium lőszert, a mellett a dpm mellett amit az az ágyú tud lehet majd vele aratni, csak győzd megfizetni :D

isu 152 is csak nemrég lett meg erre elveszik az ágyúját.....fasza remlem az új a legalább pontosabb lesz a kevesebb átütésért cserébe.

(#145616) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Most ennek az új T10-es francia TD-nek az ágyúját komolyan gondolták?????
38 másodperces töltéssel kipumpál magából 2400 damage-t?????
Oké, majd jön a sok okos,hogy (relatív) kicsi a pen. De 99 %,hogy a sok gyökér full arannyal fogja tolni.
Gyanítom 2-3 patch,és jön majd a nerf.
A WTE100-at kivették,mert nem volt történelemhű (végül is a tankok sztem fele nem az), lenerfelték a tárban lévő töltények számát ,mert "OP volt". AKKOR EZ MOST MI A FAXOM?????? :W :W :W

Más:
az miért van, hogy a JPII-höz 77500 XP kell, a Ferdinándhoz pedig 150000 ?Mi ebben a logika (tudom, WG játékban logikát ne keressek :U )

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#145617) lacibacsi válasza mcwolf79 (#145616) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az új fost Foch-t milyen legénységgel adták?

Egy kis hadtörténelem: Tigrisek...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#145618) Djuree válasza GeneraL_XTX (#145615) üzenetére


Djuree
félisten

a japán t9 t10 heavyn elfért már a gyenge pont, mert nem igazán volt nekik....

mcwolf79: a foch 155 is tudta ezt....3x800dmg kb. ua. reload time-al...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#145619) Jadro


Jadro
veterán

Na mentem egy tier 10-es kört és kaptam a végén 8 kötvényt is az XP meg az ezüst mellé.. :) Ez tetszik.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#145620) wwenigma válasza Djuree (#145618) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Eddig is egy nagy weakspot volt, most mégnagyobb lett...

lacibacsi: Jajj, történelem meg valósághű WOT....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#145621) jagada válasza mcwolf79 (#145616) üzenetére


jagada
őstag

Én azt nem értem, hogy az új T10-es kínai heavy berakásakor, miért nem ugyanúgy oldották meg a cserét mint a Foch-nál? Miért kellett visszavenni a 9-est, hogy újra kigrind-olja az ember, ha már egyszer megszerezte a 10-est?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#145622) #77646080 válasza GeneraL_XTX (#145615) üzenetére


#77646080
törölt tag

Pedig a Facebookon, WoTinfo-n, WoTHungary-n és hasonló oldalakon ezek mind megtalálható információk, már jó ideje. Még a WG honlapjára is felkerültek. :)

[ Szerkesztve ]

(#145623) #77646080 válasza mcwolf79 (#145616) üzenetére


#77646080
törölt tag

Úgy néz ki, hogy amit elvettek a németektől, azt odaadták a franciáknak. Ne keresd az értelmét, nem fogod megtalálni. :(

(#145624) CirrMee


CirrMee
addikt

Eléggé hazavágták szerencsétlen OI explodert' a 9.20 -as verzióval, kb egy rakás sz*r lett. Hála ezeknek a b*ziknak, most adhatom el a két kiválóságjeles gépeim közül az egyiket... (hogy csak egy maradhasson) Egy fun tankkal kevesebb van mostantól.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#145625) Viktoár


Viktoár
addikt

Ez nekem nem tiszta,valaki tudna informálni. :)
Miért van a Type5 oldalán több ilyen pont is?

Üdv:Viktor

(#145626) wwenigma válasza CirrMee (#145624) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

El ne add, vissza fog esni az elvárt sebzés, 1 hónap mulva az első csatára meglesz a 3 fejsze! ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#145627) CirrMee válasza wwenigma (#145626) üzenetére


CirrMee
addikt

Megb*szhatom, ha mostantól csak egy használhatatlan roncs, játékon belül élvezeti értéke már nem maradt. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#145628) jano_77


jano_77
nagyúr

Ezzel a pöcs-el jött az új brutál szép HD grafika?
Vagy azon dolgozunk és majd a közeljövőben vmikor kategória?! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#145629) mcwolf79 válasza jano_77 (#145628) üzenetére


mcwolf79
veterán

[Nem, nem most lesz]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#145630) GeneraL_XTX válasza #77646080 (#145622) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nekem valahogy teljesen kimaradtak ezek az infók, pedig azért követem, próbálom követni az eseményeket :DDD :DDD

Djuree: minek? ott az egész oldala, van több más olyan heavy aminek még ekkora gyenge pontja sincs. És az alját azért goldal be lehetett ütni lazán. Pl maus, tegnap az oldalát nem vitte át a grille15.

Pont az O-Ho-t húzom, és rohadtul nem szeretem hogy mire odaérek valamihez lenerfelik a francba :DDD :DDD érzékenyen érint na :W

[ Szerkesztve ]

(#145631) jano_77 válasza mcwolf79 (#145629) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm :R

Az O-Ho Nerf engem is felqr mert épp most értem el, most venném majd meg. :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#145632) Stanislav84 válasza Viktoár (#145625) üzenetére


Stanislav84
tag

Azért, mert a HE lövedékét veszi alapul a Type5-nek... mivel az üreges páncél és a lánc elnyeli a HE sebzést ha ott találod el. Ha megnézed compare-ben más tanktípussal szemben, akkor láthatod, hogy át lehet azt AP-val ütni, kivétel ahol a lánc elnyeli a lövedéket.

AMX 50 B-vel összehasonlítva.

(#145633) Djuree válasza GeneraL_XTX (#145630) üzenetére


Djuree
félisten

sosem használok goldot. egyik tankomban sincs már. eleinte raktam de mindig elfelejtettem lőszert váltani a nagy izgalomban. :DD meg nem érzem szükségét, ha nem boldogulok keresek más célpontot. de azért a tankok 90%-ának tudom a gyenge pontjait, annyira nem kell gold, néha jól jönne de az elenyésző. múltkor a t10 japán nehezet e100-al nem tudtam sehol átütni szemből, pedig vagy 4-et lőttem rá. a tipikus gyenge pontok ott nem voltak azok. :W

meg drága is a gold, nekem meg ott a sok t10 ami megvételre vár és lassan jön a kredit, nem herdálhatom el...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#145634) jr1994 válasza mcwolf79 (#145616) üzenetére


jr1994
addikt

Tiger P-ből 150000 xp kell a Ferdihez, Jagdpantherből kifejlesztve ugyanúgy 77500 kell mindkettőhöz.

(#145621) jagada: mert a Fost senki nem venné vissza :DD

(#145630) GeneraL_XTX: olyan tankot húzz aminél kicsi az esély hogy nerfelik, pl orosz med :D

Mondjuk amit most a T-54 kapott, hát nem tudom milyen lesz. A kisebb átütésű ágyú (D-10T2S) hiába tölt még gyorsabban, de pontatlanabb lett, a hulladék D-54 meg még lassabban tölt mint korábban, de pontosabb lett mint a régi 201mm átütésű volt (kivéve toronyforgás közben) :F szerintem ebből az lesz, hogy továbbra is a jobb DPM-es ágyút fogja mindenki használni, csak a rosszabb pontosság miatt még több golddal... na mindegy, majd kipróbálom.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#145635) IMIIKE1998 válasza GeneraL_XTX (#145630) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Akkor üsd be kérlek az IS-7 goldjával "lazán". Ja nem.

(#145636) wwenigma válasza IMIIKE1998 (#145635) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Mit ad isten, pont töltöttem fel pár replayt. :)

ui: ha valakinek van olyan ami jó és szeretné közkinccsé tenni, nyugodtan dobjon egy privátot a replay linkkel.

ui2: lol mi jutott eszembe. Jön a fejlesztett grafika, a novenyzet reagalni fog a lővés lökéshullámára. Nincs többé bokorban rejtőző tank, csak nezni kell melyik bokor mozog amikor kapod az áldást. :D :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#145637) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hööö :U
Ácsi, én azt hittem hogy ez a 30vs30 faxság külön választható lesz, nem hogy bedobja random-ban is :W
Ez így elég trágya :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#145638) Djuree válasza mcwolf79 (#145637) üzenetére


Djuree
félisten

ki lehet kapcsolni hogy ne dobja be...egyébként sztem király dolog. bár egy sztálingrádi csatától még messze van....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#145639) wwenigma válasza mcwolf79 (#145637) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kikapcsolható ha nem tetszik...

Bár nem tudom miért tenné bárki, végre egy jó új mód....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#145640) GeneraL_XTX válasza jano_77 (#145631) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Az O-Ho-t nem nerfelik, inkább erősítik. A nem derp ágyú szintjéhez képest kiemelkedő dpm-el bírt, csak épp eddig nem volt hozzá prémium lőszer így csak az alap 215-ös átütésű lőszerével tier8-9-10ben igen csak xar volt.

(#145641) #77646080 válasza wwenigma (#145639) üzenetére


#77646080
törölt tag

Bár nem tudom miért tenné bárki, végre egy jó új mód....

Mert különbözőek vagyunk. :) Nagyon várom én is, hogy kipróbáljam, mert jó ötletnek tartom - ugyanakkor a legtöbb ismerősöm húzódozik tőle, nem szeretnék még kipróbálni sem. Ez van...

(#145642) IMIIKE1998 válasza wwenigma (#145636) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Amúgy az új patch óta már nem olyan lomha az IS-7, de a penje még mindig nevetségesen kevés.

(#145643) jagada válasza wwenigma (#145639) üzenetére


jagada
őstag

Mondjuk egy BC-vel igen nagy szopás ha bedob az MM, mert soxor még a 15v15-ben sem elegendő a lőszer, amit magával vihet.

(#145642) IMIIKE1998: Már nem azért, de mikor volt valaha is lomha az IS-7, 10-es heavy létére??

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#145644) ddt500hu válasza sith7 (#145613) üzenetére


ddt500hu
veterán

Eladtam a Dicker Maxot, hogy meg tudjam venni a Foch-t. :D Amúgy se mentem vele meg utáltam is.
Jeeee. Azt nem tudtam, hogy megkapom ingyen az új Foch-t! :DDD Azt hittem ki kell majd csengetnem érte a 6 misit. Eladom rögtön lesz pénzem! ;]
Meg a legénység is átképződött. :O

(#145618) Djuree Sokkal gyorsabban tölt az új Fos. :U

[ Szerkesztve ]

(#145645) dokee78


dokee78
félisten

Noob vagyok ezért nézzétek el.

Miért fáj,hogy egy OP tankot nerfelnek? (Type 5 Heavy és Maus.)
Nem értem.
Nehogy már csak menjetek lassan és kiszedni mindenkit anélkül,hogy esélye lenne a kisebb tankoknak sebezni vagy akár kilőni?
Ennyi erővel a WG betehetne egy acél kockát 600 mm vastag páncéllal és minden oldal egy 380 átütésű b*szó ágyúval!

Félre ne értsétek elismerem a játékosok tudását,de igenis nerfeljék le a túl OP tankokat.

Hogy én is kisírjam magam,hol az FV4202 buff?
Ne páncél buffot kapjon,nekem bőven elég lenne,ha mozgékonyabb lenne.

(#145646) sith7 válasza ddt500hu (#145644) üzenetére


sith7
nagyúr

Azt nem tudtam, hogy megkapom ingyen az új Foch-t!

Ejnye .,.. holnapra küld be anyukádat az ellenőrződdel :D :DDD

akkor megoldva a kredit probléma :K

szerk.

dokee78

Teljesen mindegy mit csinálnak a szerinted OP tankokkal, mert amióta létezik a "2" - es gomb, azóta nincs ilyen tank ...

[ Szerkesztve ]

(#145647) Jadro válasza dokee78 (#145645) üzenetére


Jadro
veterán

Az a baj, hogy vándorol. Egy tank OP lesz, elkezded húzni és mire odaérsz nerfelik. Helyette más lesz az OP. Gyorsan változnak a dolgok és nehéz lekövetni. De ha majd minden tank meglesz már, nem lesz ilyen probléma. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#145648) ddt500hu válasza sith7 (#145646) üzenetére


ddt500hu
veterán

Inkább fokozódott!! :DDD Egy tarral kevesebb goldot tudtam csak venni a B-be. ;]

[ Szerkesztve ]

(#145649) jagada válasza dokee78 (#145645) üzenetére


jagada
őstag

Akkor már miért nem egy acél gömböt, az jobban pattintana. Szerinted ezeknek a tankoknak, meg az egész játéknak mennyi köze van a valósághoz? Azért az elég szopás, mikor egy ágat végigszenvedsz, mert a 10-es tank lebeg a szemed előtt és mire oda érsz xarrá nerfelik. Én épp a T9-est húzom a német és a japán heavy ágon is, de elment a kedvem tőlük. Tudod mekkora szopás a Type 4-en kihúzni a derp gunt? Közel 130k XP kell hozzá, stockosan, meg had ne mondjam milyen.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#145650) GeneraL_XTX válasza dokee78 (#145645) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

nem volt op egyik type sem, legalábbisa páncélozottság tekintetében egyáltalán nem (a derp ágyú most más kérdés). A japán nehéz ág jellegzetessége, hogy frontban brutálisan páncélozottak, saját szintjükön nehezen beüthetőek, ellenben dög lassúak az oldaluk viszont egy hatalmas, puha céltábla. Ennek tudatában kell velük (és ellenük) harcolni. Nem könyű, mert állandóan nézni kell, hogy ne mutasd az oldalad, és úgy helyzkedni hogy ne tudjanak mögéd oldaladba menni vagy körültáncolni a medium/könnyű tankok.

Cserébe ha szemtől szemben kell harcolni valamivel előnyben vagy. Na most ott egy Maus, egy Mauschen vagy akár az új VK amiket sok esetben oldalról se tudsz rendesen beütni, sírtak, hogy nem tudják beütni a type tankokat elölről, mert azknak persze nincs meg a mobilitásuk hozzá, hogy oldalba kerüljék, erre most raktak két szép nagy gyenge pontot a frontra, hogy már azok a szarok is kényelmesen átüthesség.

Én pl ezért nehezményezem ezt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.