Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#145751) Viktoár


Viktoár
addikt

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon bejön ez a T95. :)) Szokni kell a sebességét meg a fordulását dehát hova rohanjak? :DDD Emlékeztet az angol AT ágra, azt is nagyon szerettem.

Ezzel is élvezem a meccseket még akkor is ha bukó.Persze időnként felmegy a vérnyomásom amikor 4 ellen forgolódok és nem jönnek segíteni dehát ez nem a tank hibája :U

Ami még "érdekes" hogy 89 csata után ezzel a legjobb a teljesítményem. :C (jelenleg 1761 a WN8 )
Ma csak annyira léptem be hogy leszorzózzam de csak hetedikre sikerült azonban a mai WN8 2828 lett. :C

Ezzel is úgy leszek mint a T30-al,észre sem veszem és összejön a t10-es tankra az xp. Márcsak skilleket kellene belőni mert jelenleg szinte mind haszontalan. :)

A következő tank hasznáható vagy ugyanúgy felejtős mint a T30-nál?

Üdv:Viktor

(#145752) Czmorek válasza Viktoár (#145751) üzenetére


Czmorek
aktív tag

T110E4 nem jön be?
Nekem megváltás volt a T30 után.

(#145753) Viktoár válasza Czmorek (#145752) üzenetére


Viktoár
addikt

Meg sem vettem mert egy nagy gyenge pont az egész front a tornnyal együtt.A T30-nak legalább a tornya használható és nagyon kedvelem azt is.

Üdv:Viktor

(#145754) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Csak én találkozom egyre több olyan s*arházival(csapattárs), aki látja, hogy célzok erre direkt belémjön, kitol az ellenség elé ok nélkül. Le is törlöm ezt a *zart a pcsba.

(#145755) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Második csata (gold nélkül). Az elsőnél kivágtak mint a taknyot 1100dmg-el.

(#145756) Stunts666 válasza Zuri (#145732) üzenetére


Stunts666
őstag

+1

(#145757) #77646080 válasza IMIIKE1998 (#145754) üzenetére


#77646080
törölt tag

Velem is előfordul, de ignorálom az ilyet. Elmegyek máshová, ha túlélem, ha nem, jön a következő csata. Ez nyilván vérmérséklettől is függ, ki hogyan reagál.

Ha ennyi negatív élményed van vele és nem tudod kezelni, akkor tényleg jobb abbahagyni a játékot. Semmi jó sem történik veled, néha sem? Vagy azt figyelmen kívül hagyod? Ha igen, töröld le nyugodtan, jobb lesz neked.

(#145758) sequator válasza Czmorek (#145749) üzenetére


sequator
senior tag

Nem, valahol le is írja, hogy az üres ammorack nem robban fel.

sautia

sequator

(#145759) Emu válasza Djuree (#145688) üzenetére


Emu
őstag

jogos :R
Utána néztem, az eladó az elszámoláskor kapja meg a pénzt, pedig valahol azt olvastam, hogy megelőlegezik neki, de akkor azt lehet nem bankkártyás tranzakció kapcsán olvastam.

(#145760) Emu válasza Viktoár (#145751) üzenetére


Emu
őstag

Az E3 az egyik legjobban páncélozott HT jelenleg a játékban, már amennyiben nem tudnak megkerülni. Abban az esetben halott vagy, a fenekét a HE is simán viszi.

(#145761) szbalogh


szbalogh
őstag

Éééééés (dobpergés) .... az utolsó SPG-15 :D

Nick: HE_Storm

(#145762) Djuree válasza ako001 (#145750) üzenetére


Djuree
félisten

írok a supportnak, hátha. pedig érdekes, ebbe nem szabadott volna hibának csúszni. :F de azt a 31 csatát akkor se értem a legényeknél, pedig tuti nem cseréltem legénységet a 155-ben (sem)...az a baj nincs képem se a garázsról...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#145763) lacibacsi válasza szbalogh (#145761) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az igen! :C
Az utóbbi hetekben tucatszor voltam dobogós ebben a küldiben... Már nagyon várom, hogy végre ne legyen más kiemelkedő játékos a csatában olyankor, amikor sikerül jól szerepelnem. (Két napja 4500 stun + 2000 sebzésnél is csak második lettem, mert volt egy AMX 13 105, aki 3,5k sebzésre, meg valami jelentéktelen spotra több XP-t kapott, mint én... :W )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#145764) szbalogh válasza lacibacsi (#145763) üzenetére


szbalogh
őstag

Ahogy írod, ez tényleg csak szerencse volt. Ráadásul az elején pont nem azokat lőtték, akik le voltak bénítva... vagy épp töltögettem, amikor sebeztek. :U

Az MT-15 elég könnyűnek tűnik a 30v30 pályán, főleg így, hogy van megint prémium TD. ;] Ma megpróbálkozom ezzel.

Nick: HE_Storm

(#145765) Rideghváry


Rideghváry
kezdő

Gondolom a személyes küldetések miatt is tették be a Grand Battle-t, mivel rengeteg átlagos játékos akadhatott el a T 55A küldetésekkel, a jobbak pedig az Object 260 küldetéseivel kínlódtak.
Például a 6000 sebzés tankvadásszal sem tűnik elérhetetlennek kétszer annyi ellenfél esetén, csak el ne fogyjon a lőszer a klikkfesztivál közben. :)

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#145766) zsolthee válasza Rideghváry (#145765) üzenetére


zsolthee
senior tag

Jaja, nekem is ez jutott eszembe. A GrandBattle módban könnyebb lesz teljesíteni a személyes küldetéseket. :))

(#145767) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok. Az lenne a kerdesem hogy kb mennyi ido alatt szokott az ugyfelszolgalat reagalni ha nyitunk ticketet? Tegnap del korul nyitottam mert nem kaptam meg a tankot amit vettem de a penzt lezarolta a bankom. Azota semmi valasz.

(#145768) #77646080 válasza HellGreg (#145767) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nekem eddig 1-3 órán belül válaszoltak, ám ez függ az esettől is. Ha jól emlékszem, te banki e-mail-t akkor még nem tudtál csatolni nekik. Anélkül pedig nem fognak tudni dönteni (hiszen az támasztja alá szavaidat).

(#145769) Emu válasza szbalogh (#145764) üzenetére


Emu
őstag

Ez így van, tegnap egyszer dobott be skodával ebbe a csata módba és első körben 3k sebzés ment TD-be. Sajnos többször nem tudtam megpróbálni :(

(#145770) wwenigma válasza Rideghváry (#145765) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az átlagosok már elakadtak a HTC-nél, T55A szerintem még teljesithető, a problémák a 260-nal lehetnek max a vége felé. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#145771) Zolee_70 válasza HellGreg (#145767) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Nekem egyszer fordult elő ilyen (pénzt levonta-->prém nem jött meg), néhány órán belül orvosolták.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#145772) Viktoár válasza Emu (#145760) üzenetére


Viktoár
addikt

Az E3-ra szándékosan írtad hogy HT a játékstílusra utalva? :) Csak mert TD.

Üdv:Viktor

(#145773) dokee78


dokee78
félisten

Hogy van a bann lista?
1 óra.
Következő szint 1 nap.
Utána?

Bár most már ideje bevezetnem a módszert amit a World of Warshipsnél alkalmaztam.
Mégpedig,hogy 3 bukta után abba hagyom.

2 nagy probléma van,amit nem tudok leküzdeni:

-elkezdődik a csata és már rohanok előre (kivéve TD)
Így én kapok fókuszt.

-annyira akarom a nagy sebzést és XP-t az adott tankra,hogy kapkodok.

E 2 dolog miatt vagyok agresszív a chaten amit később bánok persze.

(#145774) #77646080 válasza dokee78 (#145773) üzenetére


#77646080
törölt tag

Óra/nap/hét/hónap/végleges, ha jól tudom.

(#145775) Djuree válasza Rideghváry (#145765) üzenetére


Djuree
félisten

én sztem jobb vagyok az átlagnál (1600wn8 majdnem), de már a második ajándék tanknál elakadtam, annál a td-nél. :DDD
bár spg-m egyáltalán nincs, nem játszok azokkal, light-al megint nem, szóval ha vennék light tankot biztos meglenne előbb utóbb, de annyi nem ér, utálom a light tankokat, nem nekem valók, max. nőknek tudom elképzelni, nekem a férfias tankok jönnek be amikkel oda lehet baxni h köll. :DD
de majd lehet nekiindulok, a t55 jó volna.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#145776) lacibacsi válasza dokee78 (#145773) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha ennyire agresszív vagy a chat-en, illetve ilyen gyakran alkalmazod a csapatsebzéses önbíráskodási formát, akkor hamarosan hosszú időre búcsúzunk tőled a WOT csatamezőiről. :K

1 órásnál sosem volt hosszabb büntim, de ha jól tudom, akkor 1 nap, egy hét, majd X idő..., ami lehet 1 hónap, vagy éppen végleges is. Szerintem ne teszteld a rendszert! Idegeskedni meg lehet, de csak módjával érdemes. Gondolj mindig arra, hogy ez csak egy játék.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#145777) Razermazer


Razermazer
őstag

Új, régi modderek a piacon, tanks skin modok, nem játékbeli cheatek, vagy akármik:

[Falkonetts]

[Desyatniks]

[Classic's Workshop]

[Avalon's]

[Természetesen Milky's]

Használjátok ami tetszik.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#145778) Djuree válasza dokee78 (#145773) üzenetére


Djuree
félisten

neked még be van kapcsolva a cset? te szegény. minek az neked? kapcsold ki, hidd el mindenki jobban jár, de főleg te. :K
nekem is írkáltak néha (jellemzően a low statos piroskák), h miért arra megyek meg stb. hát mert random bakki és oda megyek ahova jól esik. :DDD miért kéne oda mennem ahova más akarja? lel...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#145779) Emu válasza Viktoár (#145772) üzenetére


Emu
őstag

:K

(#145780) Stanislav84 válasza dokee78 (#145773) üzenetére


Stanislav84
tag

Ez sok mindentől függ... milyen tankban ülsz, milyen az ellenfél csapatának az összeállítása, top tier vagy-e? Ezek mind fontos tényezők arra nézve, hogy mennyire játszik agresszívan valaki.

Amúgy sebzés és xp szempontjából természetesen ez a kifizetődő, ezt szokták úgy mondani, hogy "nagyobb rizikó nagyobb jutalomért". De ehhez ismerned kell a pályákat, és kihasználni az adottságaikat, ahogy a tankodét is.

Lemmingrush is ahogy mondja, hogy lehet biztonságosan játszani, de akkor gyakran előfordul, hogy lemarad a sebzésről, de mindig figyelni kell, hogy mikor van az, hogy "szégyen a futás, de hasznos". Egyes tankokban, amik lassabbak előre kell gondolkodnod, mert azokkal nem biztos, hogy vissza tudsz vonulni időben.

Ez mind olyan dolog, ami javarészt gyakorlással, esetleg jobb streamerek/youtuberek nézésével tudod elsajátítani.

Javasolom Lemmingrush videóit, bár az ő videói inkább azoknak szólnak, akik alapjáraton jó játékosok már, de még nem megy az unikum szint.
Az a jó, ha látod magad is, hogy mit rontottál el, és hol rontottad el. Érdemes ezért néha utólag megnézni 1-2 saját replayedet.

(#145781) BÁ Nutrition válasza dokee78 (#145773) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha tudod h mi a hibad akkor miert nem tudod lekuzdeni? :F :U
ha latod h mindig rabaxol ha elore rohansz akkor annyi h masodiknak mesz, megvarod míg ellovik magukat az elotted levore es utan mesz.
ne kapkodj, lesd a minimapot stb, kerüld h izolalni tudjanak, radesik egy taras tank es helo a csatanak, ilyenkor nem a csapattars a hulye.
ha van lehetoseg akkor probalj ugy helyezkedni h legyen aki fedezni tud

mondjuk ez a cseten duhongestol nem ment meg ha rászoktál. ha kapsz 150 wn8as tarsakat 8-10 csatan keresztul akkor ugyis felhuzod magad
nekem meg mentsvaram a szakasz, de az sajnos eleg ritka, olyankor meg nem fordult elo h felhuztam volna magam

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#145782) Czmorek válasza dokee78 (#145773) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Ha kiveszik a csapatsebzést akkor már jobb lesz neked is. :)

(#145783) Skyhunter válasza Razermazer (#145777) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Kiegészíteném én is 1-2 modderrel :

Sgt_Krollnikow51

PeNeTrAtOrX

deh0mbre

[ Szerkesztve ]

(#145784) Viktoár válasza Emu (#145779) üzenetére


Viktoár
addikt

Oks,vettem az adást. :R Egyébként az adatok alapján nekem való td lesz,kiváncsian várom. :K

Üdv:Viktor

(#145785) jimmy74 válasza szbalogh (#145764) üzenetére


jimmy74
őstag

A 30 VS 30-ba is elérhető ezek a küldik?!

WoT:jimmbo

(#145786) Razermazer válasza Skyhunter (#145783) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát ők alap, őket már régebben linkeltem, de természetesen elférnek :R

Én már unom nagyon a gyári kinézeteket, ezért szoktam havonta kéthavonta vátogatni. Nekem eddig Milky jött be meg deh0mbre, és penetratorx, mostanság szoktam használni krollnikow skineket mivel ő standard 2 vh-s skineket csinál nagyon szépeket.
Ezek az új emberkeék se rosszak az átnézett skinek alapján.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#145787) po1son


po1son
addikt

Ennek a t44nek (+t44-100) nagyon jót tett a buff, kb olyan érzésem van vele játék közben, mintha egy tier8as obj140el játszanék, tegnap sikerült jó pár tankászt mennem vele és a 2. csillag is meglett. :))



STEAMID/WOT nick: po1son_

(#145788) h1mpi válasza po1son (#145787) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Remélem a Proto is jobb lett, szombaton tudok játszani... Meg az M48... az a torony páncél buff remélem jót tett Neki.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#145789) Jadro válasza po1son (#145787) üzenetére


Jadro
veterán

Még jó hogy nem adtam el. Nekem alapból sem volt különösebb bajon a T44-el, valamilyen perverz módon szerettem vele játszani. Most majd felelevenítem vele az élményeket :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#145790) jr1994


jr1994
addikt

M48A1 Patton Changed the cost of vehicle research from 160,000 to 205,000.

Hát, úgy 50k-nál tartok :DD de jó, hogy elvették a kisebb ágyúit, így nem kell free xp-t szórni rá, és a tornya is jobb lett, úgyhogy király lesz.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#145791) Emu válasza jr1994 (#145790) üzenetére


Emu
őstag

Épp tegnap lett fullos a kisebbik Patton, a tornya nagyon szépen pattogtatja a 8-as medeket, eddig ez nagyon hiányzott belőle, de egy csata alapján nem akarok véleményt formálni, mert lehet csak a +os RNG miatt volt mindez.

(#145792) Djuree válasza jr1994 (#145790) üzenetére


Djuree
félisten

azt a pattont senki nem használja, valszeg a legrosszabb med...nagyon ritkán látni játékban.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#145793) jr1994 válasza Djuree (#145792) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem eddig is életképes volt, így hogy már nem papír a tornya, kimondottan erős lesz szerintem. Kis accomon megvan, csak azon nem szeretek játszani mert alig van valami.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#145794) Zolee_70 válasza Djuree (#145792) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Nekem pl. a kedvenc medem. Jó az ágyú, gyorsan tölt, és céloz, kicsit lomha. Nem támadó tank, szidnak is állandóan miért nem megyek előre. Aztán sokszor topsebző vagyok vele.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#145795) Viktoár


Viktoár
addikt

No, mit gondoltok jobb lesz a játék most hogy elkezdődik az iskola? :) Én eddig napközben nem is nagyon mertem játszani mert ahányszor megpróbáltam csak csúnya beszéd lett a vége. :DDD

Üdv:Viktor

(#145796) lacibacsi válasza Viktoár (#145795) üzenetére


lacibacsi
addikt

:C Ja, a pelyhesfarkú kisgyerekek közül kerül ki a legtöbb sz@rt-okádó chat-huszár. Én sem bírom őket.
A minap végig pingelt egy ilyen magyar kispöcs, hogy szerinte nem jó helyen vagyok a csatában. Nem foglalkoztam vele, de csata után nem bírtam ki és ráírtam egy rövid gratulációt, hogy milyen szépen játszott és így sikerült éppen tized annyit sebeznie, mint nekem. Tényleg nagyon barátságos hangnemben írtam... A válasza valami ilyesmi volt: "Előb tanúljá meg jáccani, asztán írogassá te gecó". Melegen ajánlottam figyelmébe a Helyesírási szótár-t... :W

Amúgy a kérdésedre a válasz: Nem, nem lesz jobb a játék. Legfeljebb egy kicsit más, de jobb biztosan nem...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#145797) zodo


zodo
nagyúr

Én is bírom a nagy Pattont igaz csak 15 csatám volt eddig vele de szépen lehet osztani a népet.

XVM guruk!

Frissítettem és eltűnt a hangár óra/dátum kijelzőm.
Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#145798) galervin93 válasza Viktoár (#145795) üzenetére


galervin93
őstag

Én meg azt mondom, sokkal nagyobb a baj azokban a felnőtt fejekben, akik 30-40-50-??? évesen leülnek a játék elé, miközben a számítógép használat is komoly nehézségekbe ütközik számukra, nem még egy ilyen komplex játék... Aztán ezek lesznek a 600-800-1000 wn8-as, 20-30 ezer csatás botok...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#145799) #77646080 válasza Viktoár (#145795) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, jobb lesz. Ez az elmúlt évek tapasztalata. :)

(#145800) zodo válasza galervin93 (#145798) üzenetére


zodo
nagyúr

Én kérek elnézést! :) 42

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.