Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#104101) zodo válasza jagada (#104083) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi a segítő véleményezést.
Egyelőre az L/70-es löveggel használom amíg nem lesz meg a nagyobb motor aztán talán rátenném a Waffe löveget. Minimálisan nagyobb sebzés és kicsit jobb töltés idő végett vagy el kell gondolkodnom a gold használatán a nagyobb sebzéshez.

Köszi. :)
Ha láttad a visszajátszást akkor ismét csak a "szerencse faktort" tudnám emlegetni mert az M41 kivégzése biztosan kellett az ászhoz és egyáltalán nem tudom mit keresett azon a helyen, közvetlen előttem.

(#104091) rlazol

Nekem a KV-1 az első tankom amivel úgy ahogy összeszoktunk és úgy gondoltam, örök darab és megérdemel egy álcafestést. Nincs meg a teljes paletta csak nyári van rajta.
Tudom hogy heavy ahol nem sokat tud a történeten de így szebb ha ég. :))
Sokadjára derül ki hogy spórolósak egyesek (lásd. periszkóp pakolgatás) de ezzel nincs is baj, nem vagyunk egyformák és ha még jó darabig játszom akkor lehet nekem is megváltozik a költekezési szokásom.

(#104096) kchryss

Elnézést ha lámaság de ez a KV-1 változás nem épp inkább gyengítés?
Azt néztem hogy a két patch színskáláinak értékei eltérőek.
Én így értelmezem a látottakat:

Elől nézet ...
Hasán megmaradt a narancssárga 75 mm igaz kicsit döntve.
Piros sáv 115 mm-re lecsökkent egy vékony sávba 100 mm-re plusz 65 mm-re.
Orr tején a sárga 65 mm uv zöld 50 mm-re csökkent.
Levették ugyan a két gyenge pontot a függőleges narancssárga részről.
Torony előtti vízszintes felület nem változott.
Torony pirosa gyengült 5 mm-rel, lilája 20 mm-rel míg a világos lila 0 mm értéket kapott, igaz kerekebb forma.

Oldal nézet ...
Nagy változást nincs de a fenti torony részletezésben írt piros és lila a gyengült pont.

Hátsó nézet ...
Alsó narancs szekció változatlan.
Sárga 60 mm uv zöld 50 mm-re csökkent.
Hátán a zöld felület megmaradt 40 mm.
Toronyról lekerült a 40 mm pont.

Ennyit számítana a kerekebb, döntöttebb forma hogy a papíron vékonyabb páncélzat mégis nagyobb védelmet jelent?

Tudom hogy azonos paramétereknél sokat jelent a kerekebb/döntöttebb forma mielőtt bármire is gondolnátok. :)

Minden esetre én csak örülők hogy a kedvencem kap egy minimális pluszt. :K

(#104102) Pete55555 válasza Jolet (#104093) üzenetére


Pete55555
addikt

Na, nekem bezzeg 4k feletti sebzésre nem adta meg múltkor :(

Egyébként én is így vagyok vele. Amúgy is szeretem a mozgékony, light tankokat, de a T-54 light óta kezdek teljesen elszokni a lassabb tankoktól, szabályosan rosszul esik velük menni.

...Szeretem leracsniztatni...

(#104103) kchryss válasza zodo (#104101) üzenetére


kchryss
addikt

"Ha láttad a visszajátszást akkor ismét csak a "szerencse faktort" tudnám emlegetni mert az M41 kivégzése biztosan kellett az ászhoz és egyáltalán nem tudom mit keresett azon a helyen, közvetlen előttem."
Itt most egyáltalán nem a szerencsén múlt. Ezt szépen csináltad, jól helyezkedtél, okosan használtad a fedezéket és jól lőttél. Akinek itt marha nagy mákja volt az az AT8 akinek végig a kupakját próbáltad lőni ahol kell csak az rng az összes lövésed a szélére dobta.
Két megjegyzés:
1. A vk-nak elég jó az oldal páncélja is így én inkább fordítva forgattam volna be:
Te így csináltad:

Így talán még jobb lett volna, ezt hívják sidescrapingnek:

De végülis a lényeg az, hogy nem így jöttél ki, ezt ne csináld:

2. A végén a puha tankokra PzIVH és az arty egyszerűbb lett volna az auto aimet használni, mint sniperben keresgélni őket mikor ott voltak előtted. Sok auto aimes lövést akarsz látni, akkor nézd meg (#104093) Jolet hozzászólásánál a replay-t. Mondjuk ő túlzásba is vitte, ha többször vált sniper nézetbe fele ennyiszer lőtt volna mellé :DDD

"Elnézést ha lámaság de ez a KV-1 változás nem épp inkább gyengítés?
Azt néztem hogy a két patch színskáláinak értékei eltérőek."

Sokat számít a döntöttség. [Itt] van egy egész jó összefoglaló erről angolul.
A hitbox képen a színskála a páncél vastagságát jelzi, nem az effektív értéket. Ha mindenki sima lőszerrel lőne azt mondanám ez egyértelmű buff, de így hogy szórja mindenki az aranyat nem lesz nagy változás. Arannyal eddig sem volt nehét átlőni a kv-1-et eztán sem lesz az.

[ Szerkesztve ]

(#104104) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Tudna abban segíteni nekem vki hozzá értő, hogy vajon mi változhatott ismét az XVM-ben? Vmiért nem a megszokott spott ikonok szerepelnek a players panelben az enemy oldalnál. :F
Így néz ki jelenleg:

és ilyennek kellene lennie:

Semmit nem változtattam, ASLAIN modpackből a 4.6.35-ös van fent az XVM_6.1.5 verzióval.
Aslain Icon mapjában ott vannak a szokásos ikonok, de a villanykörte nincs, mégis azt jelzi ki.....miért?! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#104105) emre válasza jano_77 (#104104) üzenetére


emre
veterán

Nem tudom, mert még mindig ezt használom, és nem is fogom frissíteni amíg megfelelően működik. Vagy ha mégis, az előző működő modpack--ról csinálok egy mentést előtte.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#104106) jano_77 válasza jano_77 (#104104) üzenetére


jano_77
nagyúr

igyekeztem mindent egy képernyőre kitenni, hogy miként is néz ki a texts.xc file tartalma és hogy az elérési útvonalon milyen ikonok találhatóak az adott néven. Vmiért mégis az onmap.png aktiválódásakor nem a kis zöld "szemet" teszi ki, hanem a nem létező fehér villanykörtét!? Tudja vki, hogy mi lehet az oka ennek?
Nagyon megköszönném, ha tudna vki segíteni! :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#104107) kchryss válasza jano_77 (#104104) üzenetére


kchryss
addikt

Ha eddig jó volt akkor minek frissítetted? :U
xvm-ben a text.xc-ben vannak a spotted rész után a jelzett ikonok elérési útvonalai ha képekkel van megoldva, vagy a karakter kódja ha fontkészlettel van megoldva

A text.xc jónak tűnik. Gondolom a hozzá tartozó script lett hibás az új xvm-ben. Megvárod míg kijavítják egy újabb verzióban vagy visszateszed a régit.

[ Szerkesztve ]

(#104108) zozyk válasza jano_77 (#104106) üzenetére


zozyk
addikt

Bár néha megnézné valaki az XVM changelog-ot... :U
Kiemeltem a lényeget.

XVM-6.1.5:
* Minimap label settings was completely reworked. See minimapLabels.xc file.
* "mapSize" config section moved to the root of the "minimap" and "minimapAlt" sections
* "revealed" renamed to "spotted" everywhere
* Added option "minimap"/"iconAlpha" - vehicle type icons transparency on minimap
* Added macros: {{vtype-key}} - vehicle type table key value {{sys-color-key}} - key value for system color table These macros can be useful in conjunction with {{.}} macro
* Increased config version to 6.1.0
* Personal missions: added "Incomplete" filter (Started + Improve)

Source: http://www.modxvm.com/en/download-xvm/

Azért tölti az alap villanykörtét,mert nem tudja értelmezni a "revealed" változót...

[ Szerkesztve ]

(#104109) kchryss válasza jano_77 (#104106) üzenetére


kchryss
addikt

Changes in latest version 6.1.5:

— Minimap label settings was completely reworked. See minimapLabels.xc file.
— “mapSize” config section moved to the root of the “minimap” and “minimapAlt” sections
— * “revealed” renamed to “spotted” everywhere * Added option “minimap”/”iconAlpha” – vehicle type icons

Read more http://worldof-tanks.com/xvm-full-mod/

Ehh a kolléga gyorsabb volt nálam :)

[ Szerkesztve ]

(#104110) nyunyu válasza jano_77 (#104104) üzenetére


nyunyu
félisten

Egy hete nagyon faragtak az XVM minimapot, de a vegleges 6.1.5-ben visszatettek a korabbi bealllitasokat.
Par nappal korabbi nightly a tankok nevei helyett mindenfele roviditeseket pakolt a minimapra.

Ja, XVM konfigban le kell cserelni az osszes revealed stringet spotted-re.
Valoszinuleg emiatt nem megy rendesen a spot jelzes.

Egyebkent kb. a 6.1.3 ota egyszer sem fagyott ki a WoT, szoval XVM is okozhatta a rejtelyes desktopra dobasokat.

Egyebkent meg itt a full log, hogy mi valtozott ket nighly kozott.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#104111) jano_77 válasza nyunyu (#104110) üzenetére


jano_77
nagyúr

hol kell pontosan átírni a revealed elnevezést spottedre, melyik file-ban?!? :F Meg van.
Elhalálozott tagokhoz hogyan tudom a dead halálfejet rendelni? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#104112) nyunyu válasza jano_77 (#104111) üzenetére


nyunyu
félisten

Osszes fajlban, ami tartalmazza.

Mivel nekem oldschool konfigom van, igy eleg volt az xvm.xc-n tolni egy Ctrl+H revealed Enter spotted Enter-t.

Konkretan ezeken babraltak.

Elhalálozott tagokhoz hogyan tudom a dead halálfejet rendelni? :F

Pont ebben a nightlyban babraltak a texts.xc-t is, ott a pelda a halalfejre.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#104113) rlazol válasza lacibacsi (#104095) üzenetére


rlazol
addikt

zodo: a csak nyárinak meg mi értelme? :F igen és spórolós és kényelmes vagyok. :P

lacibacsi: itt a replay. Semmi extra, azt leszámítva, h T6 csatában lett 4200 spot. Malinovkán délről beálltam a HP határán lévő bokor mögötti domboldalra úgy, h csak a tank eleje lógott ki. A többiek meg lőtték a spottom. A végét elrontottam, amikor elkezdtem volna rambózni. Festés+bino+álcaháló. Meg talán venti :F

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#104114) jr1994


jr1994
addikt

Nagy halat fogtunk, ez a klán 3. helyen áll a kampányban :) Még egy kép.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#104115) Enzolord válasza jr1994 (#104114) üzenetére


Enzolord
addikt

Minek visznek IS3mat, ha nem tudják használni?? :) Grat amúgy.. :R :R

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#104116) Bingisz válasza jr1994 (#104114) üzenetére


Bingisz
addikt

Grat! :C

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#104117) jr1994


jr1994
addikt

Köszi! :R Nagyon jó csata volt, mindenki tette a dolgát. Mikor rámesett két 50 100 majdnem befostam, de szerencsére sikerült behúzódni fedezékbe. Az érzés mikor kb 6:3-ra vezetünk és látszik hogy már egészen biztosan meglesz, az nagyon király :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#104118) zodo válasza kchryss (#104103) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm.
Ismerem és szoktam is használni a helyes "sidescraping" beállást de láttam mikor lesunnyogott a gödörbe az
AT8 és tőle jobban tartottam így hozzá viszonyítva egész jó testtartásban álltam.
Szerettem volna ha ő nem tud belőni míg a hegy mögötti Pz-el kardozok.
Sajna közel mentem a hegy lábához és ott persze emelkedőre kell hajtani és a kis lövegsülyedéssel szinte képtelen voltam eltalálni de kifelé sem akartam volna menni mert akkor tuti kiszednek ha más nem a második sorból.

Akkor megnyugodtam azt hittem hogy valami óriási buff-ról van szó mert nem tűnt annak.
Gold az így is úgy is végez vele max egy két pattanóval többet bír majd a kerekítések véget de ha leláncoltak már úgy is mindegy lőhet sima lőszerrel is.

(#104113) rlazol

Azért csak nyári mert nálunk sincs kolbászból a kerítés és a garázsban mindig látni azt az egyet is. :)

(#104119) lacibacsi válasza rlazol (#104113) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi. Estére megnézem. Az a baj, hogy nekem ez "semmi extra" nem akar összejönni.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#104120) lionskull


lionskull
tag

Huh, kezdetben nagyon idegenkedtem az új(másnak már nem annyira) német felderítőtől, a Spähpanzer SP I C-től. Hátrány: táras de csak 3 lőszer. Viszont kiváló a domb mögül sunyiban átlődözgetni, közben halálra idegesíteni a forgolódót ellenséges td-ket taktika végrehajtására. Nem tudom miért, de nekem jobban bejön mint az axm ág, ott a VII-es tankot elég gyengusznak éreztem. Szerintetek mire fejlesszek először? Ru251 vagy Indien? Az indien hogy áll mozgékonysággal? Ha kb mint a Panther akkor nagyon jó, azzal remekül összebarátkoztam, habár biztos köze van hozzá a pontos ágyújának is.

(#104121) h1mpi válasza lionskull (#104120) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A RU nagyon jó. Pontos jó pen, jó alfa, gyorsan tölt. Én olyan CDC stílusban használom medként, mert papír, de a jobb camo miatt még spotolni is jó vele.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#104122) Quan-Chi válasza lionskull (#104120) üzenetére


Quan-Chi
őstag

A RU nagyon jó, sajnos sokkal jobb mint én. Ergó a közös teljesítményünk szűk keresztmetszete én vagyok. Egyetlen hibája a nagyon lassan, ívesen szálló lövedék + szerintem a kamója nem hozza azt az értéket mint amit megadtak neki. Indokolatlanul sűrűn észrevesznek.

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#104123) Pete55555 válasza Quan-Chi (#104122) üzenetére


Pete55555
addikt

"Egyetlen hibája a nagyon lassan, ívesen szálló lövedék"

Meg lassan fordul. Meg nincs páncélja - repesz beüti lásd: T49.

Én is nagy reményekkel vettem meg, hogy na milyen OP lesz, de nem jött be. El is adtam, a fentebb írt okok miatt nem fekszik nekem a tank. Ellenben az ltwt-vel imádok játszani, pontosabb a lövege, mint a RU-nak (hiába nem az papíron) mozgás közben is rengeteg leadott lövés talál, és a T-49 nem lő széjjel 2 lövésből.
Ráadásul sokkal mozgékonyabb is, mind fordulékonyságra, mind gyorsulásra.

...Szeretem leracsniztatni...

(#104124) jr1994 válasza Pete55555 (#104123) üzenetére


jr1994
addikt

És élvezet vele francia lightokat rammolni. A 13 90-től se kell félni, az ütközéssel lemegy majdnem a fele hp-ja, és meg is szoktak ilyenkor zavarodni. Ha 900 hp alatt van, esélye nincs, 500-at elvisz az ütközés, a maradék meg 2 lövés.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#104125) Greentea válasza Pete55555 (#104123) üzenetére


Greentea
senior tag

Melyik light tanknak van páncélja? :D
amx 13-90 képes a frontjával levenni dolgokat viszonylag nagy kalibertől is, de annak sincsen páncélja csak RNG függő.
Én amondó vagyok, hogy vissza az Aufkl Panthert. :)

2x2 néha 5

(#104126) ollie válasza Greentea (#104125) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vissza a T-50-2-t :D

***

(#104127) Pete55555 válasza Greentea (#104125) üzenetére


Pete55555
addikt

LTTB, ltwt mindkettőnek van páncélja. Ltwt-vel nem ritka, hogy 200-feletti átütésű ágyúkat pattintok, nyilván ehhez beesési szög is kell, de a RU-val ez nem menne. Plusz ez a két tank repesz álló, míg a többi light... hát kevésbé.

(#104126) ollie
Visza a régi (nem szarránerfelt) T-50-et

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#104128) grizlisandor válasza jr1994 (#104114) üzenetére


grizlisandor
addikt

Grat!

Mi ez a kampányozás és mire jó/mit kapsz érte?

(#104129) Greentea válasza Pete55555 (#104127) üzenetére


Greentea
senior tag

Való igaz, t54ltwt kiváló toronypáncéljáról megfeledkeztem. :B
Ru-nak a mozgékonyságával nekem nem volt gondom, megvettem, viszonylag gyorsan kihúztam a PTA-t és pihentettem.
A PTA kifejlesztése után kb 2 héttel mentem pár csatát a Ru-val de valahogy nagyon nem adta vele így eladtam én is.
Küldikhez most jól jönne, ha lesz valami akció akkor elgondolkodom a visszavételén, de legszívesebben kihúznék egy másik light ágat, leginkább a szovjetet, csak t34-mt25 pároshoz semmi kedvem.. :)

2x2 néha 5

(#104130) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Üdv!
Van köztetek F2P játékos? Szerintetek is nehéz haladni prémium nélkül?

(#104131) emre válasza IMIIKE1998 (#104130) üzenetére


emre
veterán

Ha a saját hp-dat nem tudod lesebezni átlagban akkor elég nehéz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#104132) DVlad válasza IMIIKE1998 (#104130) üzenetére


DVlad
őstag

Nagyon erōsen függ (a teljesítményedtōl függetlenül) attól is, hogy milyen osztályban játszol, illetve, hogy miket használsz (lövedék, extrák, stb.).

(#104133) jr1994 válasza grizlisandor (#104128) üzenetére


jr1994
addikt

Röviden: tankot lehet kapni. A mostani kampányban a legjobbak FCM 50-et (1000 db), illetve további 9000 T23E3 tankot lehet szerezni. Olyan mint a cw, ahol a térkép területekre van osztva és ezek birtoklásáért megy a harc. De itt csatákra kapott pontok - fame point - gyűjtése a cél. 10 nap van rá, szóval ez "kis" kampány, a fő kampány 30 napos.
Ha hülyeséget írtam, majd kijavít aki járatosabb a témában :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#104134) Tomi0703 válasza IMIIKE1998 (#104130) üzenetére


Tomi0703
őstag

Áprilisig annak mondhattam magam. Majd 3 évig játszottam prém és prémtank nélkül. Prémmel jóval könnyebb, de prém nélkül is lehet boldogulni, persze ehhez nem árt tudni is játszani. :DDD Viszont, amint lett havi prémem (+ normális klán - természetesen a K_H is az, csak ott nincs SH - a kreditbónuszhoz) simán tudtam venni 2-3 10-est abban a hónapban. Az xp is gyorsabban jön, de igazán a krediten veszed észre.

[ Szerkesztve ]

(#104135) szbalogh válasza jr1994 (#104133) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát elég hülye rendszert találtak ki. Az első 70 klánból mindenki kap tankot aki legalább 5 meccsen ott volt. Vagyis elméletileg az is előfordulhat, hogy pl. az első 5000-ben leszel egyénileg de tankot nem kapsz.

Nick: HE_Storm

(#104136) grizlisandor válasza jr1994 (#104133) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi! :)
Klánozni kellene hozzá, de még kellene skill meg tankok is... :O

(#104137) Jadro


Jadro
veterán

Ezzel a csomagvesztéses lag sztorival kezdhetnének valamit, mert így játszhatatlan. AW tökéletesen megy, nem hinném, hogy a netemmel van a baj. Esetleg az új székház csinosításánál lecsíphetnének egy kis összeget és lehetne bővíteni a szervereket.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#104138) Pete55555 válasza Jadro (#104137) üzenetére


Pete55555
addikt

lecsíphetnének egy kis összeget és lehetne bővíteni a szervereket.

Minek, ha így is fizet a sok marha? (köztük persze én is :W )
Egyébként tényleg nevetségesek az ilyen hibák de...

...Szeretem leracsniztatni...

(#104139) jr1994 válasza Pete55555 (#104138) üzenetére


jr1994
addikt

Ma esti cw-n 10-ből 3 tagunk laggolt de nagyon durván. Köszi EU2 :W

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#104148) Bingisz


Bingisz
addikt

Na. Aki akár az AW-t akár a WT-t akarja a WoT-hoz hasonlítani ,vagy fordítva, az kulturált keretek között megteheti ezt a WoT offtopicjában. Itt ez viszont flame keltésnek minősül mostantól.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#104149) Szepi1979 válasza IMIIKE1998 (#104130) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Egyszer volt egy hónap premem az elmúlt 2 évben. Most 30millió ezüst és 3 tierX van a garázsban jó néhány kilences társaságában. Prém nélkül 9-10 szinten a csaták könnyen minuszosak lehetnek, de megoldható.

“ nem kell mindig nyerni “

(#104150) Télapó_ válasza Szepi1979 (#104149) üzenetére


Télapó_
tag

Eltudom képzelni, hogy mik lennének akkor, ha végig prémiummal nyomod.
Lehet, hogy még űrhajó is volna.
Le a kalappal a nagy türelmed előtt. :R

Üdv.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.