Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#104851) szbalogh válasza wwenigma (#104849) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem, a WN8 azt mutatja, hagy addig mit csináltál úgy általában ;)
Például az enyémből lerí, hogy minden 10. meccsből kilépek a visszaszámláláskor, minden 5. meccsen csapattársat lövök és a rendes tankok helyett hülye arty-t húztam, amit nem is fogok soha használni :D

emre: folytathatod a morzsolgatást :D

General_XTX: Nálam is kb ez a dilemma. T-34-3 vagy Panther 88 és JP Tigris? :F

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#104852) adamgreen válasza dvids (#104823) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ez az akcio is azt mutatja hogy valami kaka lehet szásáéknál. ;]

5X szorzo prém tankok akcioban goldosztás. Valami nagy baj van ott.Ráadásul sima hétköznap. ;]

(#104853) szbalogh válasza adamgreen (#104852) üzenetére


szbalogh
őstag

Annyira azért nem. Nemrég volt mikor nagy ujjongás volt a 100000 online játékos miatt. Mostanában 100-130 ezer játékos van fent egy sima hétköznap este. Ráadásul reggel 6-kor vannak fent vagy 10-15 ezren és nem kell semmivel se többet várni a játékra, mint este.

Nick: HE_Storm

(#104854) DaveHutt válasza GeneraL_XTX (#104848) üzenetére


DaveHutt
őstag

Milyen legénységet szeretnél kihúzni? Ha nem számít, akkor sztem T34. Mmint ha az amerikai heavyről beszélsz. :)

De egyébként már megint eszem faszom megáll, hogy 200 ft-nyi goldért grindoljak 125k xp-t. Meg a macinak a brummogóját.

[ Szerkesztve ]

(#104855) GeneraL_XTX válasza DaveHutt (#104854) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

E50-nél járok, oda jó lenne egy kis húzás, mert még csak a 2.skill-jük lesz meg a legényeknek.

De inkább a kredit hozam a lényeg, keres-e annyival többet a T34, hogy megérje a 4ezer felárat? :F

(#104856) DaveHutt válasza GeneraL_XTX (#104855) üzenetére


DaveHutt
őstag

Általában 2-3. a Netto Income listán vbaddicten, az FCM50t szokta megelőzni. Most pont nem megy a vbaddict, de érdemes rásasolni.

Más: imádom a T34 játékstílusát. Keresel egy dombot, rést, néha kinézel, beledobsz vkibe 400at, aztán ha egy percig élsz, már hozott pénzt. Termel rendesen. A Panther játékstílusa sztem ebben a metában halott, és ha mégis sniper kell, akkor inkább FCM50t/AMX CDC. ;)

[ Szerkesztve ]

(#104857) Bingisz válasza adamgreen (#104852) üzenetére


Bingisz
addikt

Tavaly nagyjából ugyan ez volt az akció: [link]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#104858) szbalogh válasza DaveHutt (#104854) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát, ha behúzom a 250 goldot, akkor én is vehetek T34-et :K

Nick: HE_Storm

(#104859) DaveHutt válasza szbalogh (#104858) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ha van időd rá. :N

[ Szerkesztve ]

(#104860) szbalogh válasza DaveHutt (#104859) üzenetére


szbalogh
őstag

Egy valag tier 8+ tank 5-ös xp szorzóval :K

Nick: HE_Storm

(#104861) nyunyu válasza Bingisz (#104857) üzenetére


nyunyu
félisten

Vegulis, a 111k XP-ert 3 nap prem (=650 gold) az tenyleg majdnem ugyanaz, mint a 125k XP-ert 250 gold+1 garazs. (=550) :DDD

Most viszont egy nappal kevesebbed van ra, mivel szerdatol tart hetfoig, nem keddtol.

Sok ingyen kredites kuldi hianyarol nem is beszelve...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#104862) DaveHutt válasza nyunyu (#104861) üzenetére


DaveHutt
őstag

TD15 és LT15 küldiket megcsináltátok már? Nekem még a Stug IV-ért se sikerült összehozni, annyira utálom ezt a 2 classt. Milyen tankkal lenne érdemes nekik menni?

(#104863) Stigma.HC válasza nyunyu (#104861) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ezért volt ott a nagyjából szócska :P

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#104864) nyunyu válasza DaveHutt (#104862) üzenetére


nyunyu
félisten

LT15-ot egyszer sikerult T71-gyel megcsinalnom, de meccs vege elott 10 masodperccel kilottek, igy a kituntetes nem lett meg. :W
Azota nem nagyon mentem hetes lighttal, mivel a Chaffee legenysegemet huztam, hogy meglegyen a 6th sense, azzal meg eleg eselytelen a 4k sebzes+spot.
Kozben Crusadert is toltam, de az meg eleve egy BTvel lejjebb mehet csak, mint a Chaffee. (6-8 helyett 5-7)

TD15-re mar nem emlekszem, de a 3k damage+1 frag az nem egy tul bonyolult, ha van legalabb egy jo hetes TDd.
Mittudomen JPvel sima ugy.
T25/2-vel, SU152-vel, AC46-tal, Emillel szopas. :DD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#104865) nyunyu válasza Stigma.HC (#104863) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezért volt ott a nagyjából szócska :P

Szarkazmus detektorom nem mindig mukodik, ha nem hasznaltok szmajlit. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#104866) #84221696 válasza DaveHutt (#104862) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én jgt 8.8-al csináltam meg végig a TD küldiket kitüntetéssel.

(#104867) DaveHutt válasza #84221696 (#104866) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem tudok már venni, de erősen gondolkozom egy su-122-44 vásáron a hétvégén. :)

A lightokkal meg még egyelőre amx12t-ig jutottam, esélytelen a 4k spot vele. :P

(#104868) Pete55555 válasza Bingisz (#104850) üzenetére


Pete55555
addikt

Spotdmget még tudtommal mindig nem mutat, tehát ez nem 100%-ban igaz.

...Szeretem leracsniztatni...

(#104869) #84221696 válasza DaveHutt (#104867) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én nem tudom, hogy fogom megcsinálni a maradék két class-t, a LT és az artyktól fázom. Nem is tudok velük játszani meg nem is vonzanak.

(#104870) DaveHutt válasza #84221696 (#104869) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nekem a light még nem is rossz, a TD-k és artyk féle campelés viszont az agyamra megy. A TD küldiket TD14-ig Jacksonnal lehoztam, azzal valamennyire még lehetett mozogni. Sajnos az ágyúja túl gyenge a 15-öshöz, szóval megrekedtem, mert az a vonal se érdekel tier 7-től. :P

(#104871) #84221696 válasza DaveHutt (#104870) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hát, van olyan, amikor megunom a kempet a td-vel, de annak mindig garázs a vége. :D

(#104872) DaveHutt válasza #84221696 (#104871) üzenetére


DaveHutt
őstag

Én olyankor rage-ből mindig eladtam, azért nincs egy se. :C

Más: Van vkinek Su-122-44-e? Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#104873) kchryss válasza DaveHutt (#104867) üzenetére


kchryss
addikt

Nem esélytelen a 12t-vel, nekem ELC-vel is volt már több olyan köröm amivel meglett volna. Nekem egyébként 1375-tel lett meg anno. Legalkalmasabb talán a 1390 egyébként erre a küldetésre. Azzal 10-20 csatánként megyek olyan kört ami teljesítené a stug lt15-öt.

[ Szerkesztve ]

(#104874) sith7 válasza DaveHutt (#104872) üzenetére


sith7
nagyúr

Van most tesztszerver, próbáld ki :K

nehogy rosszul dönts :N

(#104875) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok!
Valamiért lefagy!
Nektek is?

(#104876) Fel válasza DaveHutt (#104872) üzenetére


Fel
addikt

Van, és én szeretem.

Pozitívumai:
- T-44 az alapja, úgyhogy fürge, mozgékony. Jó a végsebessége, gyorsan forog (nem lehet könnyen körbetáncolni..).
- Jó alfa sebzés, gyorsan tölt => jó dpm.

A 175 mm-es átlag pen, olyan so-so... Nekem nincs vele bajom, szerintem tier VII-ben rendben van. Távolról sznájperkedni nem az igazi vele, már csak a löveg "pontossága" miatt sem..

Negatívumok:
- Gyenge a löveg kitéríthetősége, szinte minden irányba. (Lefelé és oldalirányba is kevéske)
- A célzásidő elég hosszú, és hozzávéve a gyenge kitéríthetőséget => sokat kell forogni => sok idő megy el célzásra..

Nincs kedvezményezett MM besorolás, kaphat tier IX ellenfelt is (ha jól emlékszem.. utóbbi időben nem sokat használtam).
Ha amúgy is akarsz foglalkozni a szovjet TD ággal, akkor bele lehet vágni, de tényleg érdemes kipróbálni.

---------------------------------------------------

A StuG IV TD-s feladatok nagy részét az Archerrel, és a Marder 38t-vel csinátam meg.. :) Amelyekhez meg brutál sebzés kellett, azokat az Obj. 704 megoldotta.

A könnyű tankosok nagy részéhez pedig az ELC AMX is elég. Igaz nekem a lightos szetből van még pár, de szerintem maradok az ELC-nél.

[ Szerkesztve ]

(#104877) rlazol válasza nyunyu (#104825) üzenetére


rlazol
addikt

Bingisz - a WN8 nem egy túl jó mérőszám, mert a spot nem megfelelő súllyal esik bele + a light tankok tűzerőfölényét az saját (ill. +1) tierbeli tankokkal szemben se ellensúlyozza. Ezzel együtt az elérhető mutatók között sajnos nincs jobb.
A másik meg, h sajnos a mdokban az összesített WN8 látszik, nem az utolsó 1000 csata - nálam ez 1,35x-örös difi.

nyunyu: 125000/5= 25000 Xp/nap - ez sok? :F A győztes csata XPje nem 500, hanem 750-800 a győzelmi prémium miatt akkor is, ha nem csináltál sokat. 750*5=3750. Vagyis naponta elég 25000/3750=6-7 tankot lecsillagozni úgy, h a top 10-ben vagy. Ha csak 6 sikerül, pl 14 csata alatt (42.85%WR), a maradék 8 csatában meg is kaptad a hiányzó 3000 XP-t. 14 csata váltott tankokkal nem több, mint 1 és negyed óra, még magas tierben is. Vagyis szerintem 7 tankkal már erőlködés teljesíthető.

bodry123 - LT15-leopard, BT6-ban, full szerencse függvénye, h lövik-e a spotodat, TD-15 - asszem jagdtiger volt, mindkettő a könnyítés előtt.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#104878) DaveHutt válasza Fel (#104876) üzenetére


DaveHutt
őstag

175 pennel nincs bajom. Van IS-6, az ugyanazokat az ellenfeleket lövi, mint a su-122-44. Tesztszerver lesz ebből azért, nehogy újabb AMX CDC-be essek. :P

(#104879) emre válasza rlazol (#104877) üzenetére


emre
veterán

Az eff-től a wn6, majd a wn7-en át folyamatosan egyik mérőszám sem volt elég jó. Nem lep meg hogy sokak szerint ez sem tökéletes.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#104880) #43783936 válasza emre (#104879) üzenetére


#43783936
törölt tag

A WN8-al legalább elérték, hogy még több legyen a hátulról sniperkedő "damage dealer" light. :U
Mincs is szebb annál, amikor a tizes TD-k vakoskodnak, mert mellettük ott dekkol a light, és arra vár hogy lőhessen valamit, amit a csapattársak felspottolnak neki.
Aztán meg megy a fákingemem, mert nem sebzi szemből az eltalált nagyvasat. :C

[ Szerkesztve ]

(#104881) jozefgucci1 válasza #43783936 (#104880) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Sajnos ez nagyon igaz .Sokat megold az is ha egy lt-be aranyat tolsz és azzal lövöd az ellent :DDD Brutál sebzéseket ki lehet vele osztani ha nem figyelnek az emberre . most az lttb-t húzom és a csőlehajlástól eltekintve nem is olyan rossz tank . Sokszor nem is figyelnek rám csak mikor osztom a 200-as 2. puszit 4 sec után akkor .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#104882) rlazol válasza emre (#104879) üzenetére


rlazol
addikt

"Nem lep meg hogy sokak szerint ez sem tökéletes." - van, aki szerint az? :Y

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#104883) #43783936 válasza jozefgucci1 (#104881) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én is épp azt húzom, de ma végre meglesz az 54lwt.
Beteg egy jószág az LLTB, ha valaki jól tudja használni. Pár napja láttam vele egy muksót 1200 csata fölött volt vele, laza 1600-as átlagsebzéssel.
Nekem viszont örömünnep lesz eladni, mert nem bírtam megbarátkozni a nem létező csőlehajlással.

(#104884) jozefgucci1 válasza #43783936 (#104883) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem pont jól jön ez az 5x szorzó , mert még 20K xp és megvan a T54ltwt ,de annyira nem akarok tőle szabadulni . A T54 ltwt annyival jobb lenne ? A klán miatt húzom csak ki , mert 8-as SH-ra -cw-re nagyon kell jobban mint a többi lt.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#104885) emre válasza rlazol (#104882) üzenetére


emre
veterán

Egyszer nézd meg hogy egy csatában a 30 játékos közül átlagban jó ha 15-nek aktiv az xvm. Tehát a játékosok jelentős részét egyáltalán nem érdekli ez a hatékonysági mutató. Egy másik jelentős rész (én is ide tartozok) meg nem farokhosszabításra használja, hanem csak egy viszonyszámként kezeli. Nekem teljesen mindegy minek nevezik, 20-al több vagy 30-al kevesebb akkor is ugyan olyan arányokat fog mutatni a játékosok között. És teljesen mindegy hogy a következő mi lesz, mert biztos azt is majd ki lehet hasznàlni stat javítàsra bizonyos tankokkal.

Szóval a wn8-at csak azok utálják akik nem tudnak light tankokkal játszani. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#104886) #43783936 válasza jozefgucci1 (#104884) üzenetére


#43783936
törölt tag

Olyan mint a wz-132.
14mm-el kissebb pen, gyenge camo, ellenben jobb a páncélja, 100-al több hp.

emre
Én az XVM-ben azt a részt nézem, hogy az adott tank HP-jához képest mennyi a játékos átlagsebzése, és mennyi csatája van vele, mert az lényegesen több segítséget ad.

Szórakoztataó, amikor az ellen 1900 WN8-as játékosa mellett azt látom, hogy is-3 200 csata és 0.3-as (kb 500-as) átlagsebzés. :)

[ Szerkesztve ]

(#104887) jozefgucci1 válasza #43783936 (#104886) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi ,de sosem volt wz132-m :N Minden esetre nekem is meglesz és akkor csapathatnánk egy pár kört .

Emre -xvm .: Nálam a WN8 csak azért lényeges , mert ebből látom , hogy mennyit fejlődtem az utóbbi időben. Azt is jól látom és majdnem pontos , hogy reroll esetén sem tudnék 2500 WN8 felett hozni , tehát nálam itt a határ .Van még pár tank amit "kényszerből " húzok és aztán már csak a nagy kedvencekkel fogok menni ha lehet , na akkor megint ránézek a wéjennyócamra .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#104888) #84221696 válasza jozefgucci1 (#104887) üzenetére


#84221696
törölt tag

Igen, arra tökéletes, hogy képet kapjon az ember arról, hogy mit csinál egyáltalán a játékban, meg hogy fejlődik-e. De talán az utolsó 1000 csata wn8-a mutatja meg legjobban.
A wot személyes értékelése erre nem alkalmas szerintem.

(#104889) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Én vagyok az egyetlen, aki a battle screenen törölte a statkijelzést? Túlságosan felhúztak a tomato csapatok és a rossz chanve to win. Azóta sokkal boldogabb vagyok. :DD

Vannak olyan részei az xvmnek, ami viszont elég hasznosy ezért maradt nálam: legénység automatikus betöltése, netto profit kijelzése battle logban, kibővítet tankstatok a garázsban.

[ Szerkesztve ]

(#104890) #84221696 válasza DaveHutt (#104889) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem nincs xwm-em. :D Néhanapján a worinfo.net-en nézem meg, hogy mi a túrót csináltam. Napi stat sincs, mert az meg frusztált. Ami van: youtube vagy valami zenelejátszó, játékon belüli hang néma, aztán amikor valami fricc tankkal megyek, szól a ramstein. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#104891) jozefgucci1 válasza DaveHutt (#104889) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem tudom ,de én szeretek képben lenni .Sokat elárul ki milyen játékos és lehet e rá számítani . Persze az is sokatmondó amikor elindul mindenki és látod ki merre indul el .Van amikor abból eldől a csata sorsa . Klasszikus jelenet ugye amikor Himmelsdorf hegytető és megindulnak a top havy tankok T10-ben pl .Mondhatnám Proharovkát is ahol mostanában megint divat lett TD-vel felmenni a hegyre vagy beállni a sarokba balra lent .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#104892) wwenigma válasza rlazol (#104877) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hehe, nekem is 1,35x körül van ha az utolso 1000-et nézzük.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#104893) jr1994 válasza jozefgucci1 (#104891) üzenetére


jr1994
addikt

Ja amikor tőlünk 6-an mennek a hegyre, az ellenségtől meg 10-en és mire a halál utcán körbeérek fel a hegyre már eldőlt a csata mert bedarálták a mieinket fent. A csapatok összeállításától és a legfontosabb tankokkal játszók ügyességétől is (ezért hasznos az xvm) függ hogy hova kell menni egy adott csatában.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#104894) tsiga18


tsiga18
tag

m4 improved (T5 amerikai MT) a prém shopban:
itten

(#104895) szbalogh válasza jozefgucci1 (#104891) üzenetére


szbalogh
őstag

"...lehet e rá számítani..."
Aha, nem egyszer történ meg velem mikor E3-aztam nemrég a küldik miatt, hogy nagy lelkesen a többi kék-lila játékossal egy irányba indultam. Letoltunk egy oldalt, a másik elesett és ránkrontott vagy 4-5 futrinka. Á mondom semmi para, kettel letoljuk őket. Erre mit csináltak? A túlerő elől menekülve inkább az arty-kat vették célba én meg ottmaradtam egyedül a mező közepén a a sok kis féreg haramiával.... De már tudom, hogy ebben a szituációban a nagy wn8-as legközelebb is ott fog hagyni és a biztos sebzésre fog menni. :U
Persze én is ezt csinálom ha a gyorsabb tankban vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#104896) rlazol válasza emre (#104885) üzenetére


rlazol
addikt

"...lehet e rá számítani..." - ezt nem a WN8 dönti el, hanem az ember. Nyilván nem sokra mész vele, ha egy totál hülye akar neked segíteni, de sajnos sokam, jobb statokkal is, csak végignézik, ahogy kilövik a csapattársukat, pedig tudnának neki segíteni, és ezzel jelentősen befolyásolni a csatát.

emre: nana.
"Tehát a játékosok jelentős részét egyáltalán nem érdekli ez a hatékonysági mutató."
az, h nem aktív neki csata közben, nem jelenti azt, h nem érdekli. Pl. Diarmand-nak se aktív, mégis foglalkozik vele. A játékos egy jelentős (többnyira síkhülye) része nem is tud a létezéséről, pedig adott esetben érdekelné.

"Nekem teljesen mindegy minek nevezik, 20-al több vagy 30-al kevesebb akkor is ugyan olyan arányokat fog mutatni a játékosok között. "
épp ezek az arányok lehetnek mókások. Ez ugyanis sebzést mutat. Azt nem, h mennyire tud spotolni, mennyire fragvadász, vagy h éppen a statjait milyen osztályú tankkal szerezte. Lehet, h heavyvel lila, de élete második meccsét játssza épp meddel.
Sokkal értékesebb lenne, ha nem az összesítettet, hanem a tankosztályra lebontott utolsó párszáz csatára vonatkozó értéket láthatnánk.

"Szóval a wn8-at csak azok utálják akik nem tudnak light tankokkal játszani."
meg azok, akik tudják értelmezni a statisztikai mutatókat. :U

én is használom. de egyre kevésbé, mert attól még, hvalaki lila, nem biztos, h számíthatok rá és simán elpőusztul elsőnek. És néha a pirosaknak is kijön a lépés. Vagy átesett egy miegvilágosodáson, ami a statjain még nem látszik ugyan, de már kék szinten játszik, hiába sárga az összesített.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#104897) galervin93 válasza rlazol (#104896) üzenetére


galervin93
őstag

Egyetértés vala.
Írtam egy regényt, de rövidebben összefoglaltad, még szerencse hogy frissítettem. :-)
Bármilyen statisztikai mutató is lesz a jövőben, sosem lesz "pontos". Eleve nem lehet meghatározni, mitől "jó" valaki. Sokat sebez? Sokat szpottol? Beáll elém felfogni az ellen lövését? Ezek mind, vagy egyik sem? Gyurcsok Jóska? Nem lehet egzaktan meghatározni, mit akarunk mérni. Egy adott ténykedés az egyik meccsen "jó", a másikon "rossz". Éppen ezért lőttem ki az xvm-et csata előtt-közben.
Az már csak hab az epénisz tortáján, hogy ki is játszik a lila acc mögött egy adott meccsen. Ezt sem tudjuk, talán a kutyáját ültette oda, de lehet, hogy csak fontos telefont várt, vagy... Estébé.
Egy szó mint száz, csak megfelelő értelmezés mellett hasznlhatóak, akkor is csak iránymutatásra ezek a statisztikai számok.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#104898) emre válasza rlazol (#104896) üzenetére


emre
veterán

Mondom, nézd meg pár csatában hány játékosnak van xvm, és ezek közül mennyi aktiv. Túl nagy jelentőséget tulajdonítotok neki.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#104899) Jolet


Jolet
őstag

eddig 36 csatából összejött 102 ezer + 8 ezer
nem olyan nagy cucc ez az event, de alacsony tierben alig lehetett nyerni

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#104900) Pete55555 válasza #43783936 (#104883) üzenetére


Pete55555
addikt

Beteg az LTTb meg a ltwt is. Ha lenne csőlehajlásuk, akkor viszont kib*szott OP lenne mindkettő. Így csak mérsékelten OP ;]

...Szeretem leracsniztatni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.