Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#104401) Sanya válasza jozefgucci1 (#104400) üzenetére


Sanya
nagyúr

újraregisztrálod azt az email címet, majd utána megadsz egy telefonszámot.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#104402) rlazol válasza Lanash (#104390) üzenetére


rlazol
addikt

Lanash: egyrészt idő kérdése, senki se kezdett fullos garázzsal. másrészt mivel a kilövés után ki tudsz lépni a csatából és másik tankkal menni, simán lehet egyszerre több ágat húzni (bár célszerű hasonló stílust igénylőkkel menni egmás után).

jozefgucci1: Minionflash épp ma rakott be linket róla...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#104403) Sanya válasza MinionFlasH (#104398) üzenetére


Sanya
nagyúr

egy bruttó 360.000-es laptopot 210-ért, és nem is gyanakodtál? :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#104404) Sanya válasza galervin93 (#104395) üzenetére


Sanya
nagyúr

azért a tankért 5000-et fizetnek, ha van még valahol kód nem kezdőknek.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#104405) Lanash válasza jozefgucci1 (#104393) üzenetére


Lanash
aktív tag

Német ágon kezdtem el, és nincs prémium fiókom. Lehet, hogy ez is a baj forrása. Az aacom már elég régi, de úgy igazán kb 2 hónapja kezdtem el játszani.

rlazol: Ki szoktam lépni de több féle tankkal is játszok.

[ Szerkesztve ]

(#104406) MinionFlasH válasza PitLee (#104399) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Akkor is kell, szerintem ez szenvedélybetegség. :) Imádok küldetéseket csinálni, és gyönyörködni a megszerzett prémtankon, logikát ne keress benne. :)

(#104400) jozefgucci1

Akkor szerintem csak support, mert a végén kaptam a régi mail fiókomra egy megerősítő emailt (sms megerősítés is volt).

(#104403) Sanya

NEEEM! :) Nekem ez járt volna. :DDD Egyébként lemondtam a rendelést, utána derült ki, hogy nem is kapja meg senki ennyiért. A fórumában elég vegyes véleményeket olvastam a hűtéséről, ennél alapból 74foknál, bios frissítéssel 78 fokra van állítva, ennél a küszöbnél visszaveszi a GTX960M-et, és akkor ugye nem kell részleteznem, hogy throttlingol. Egy körös hűtőrendszere van először proci, utána megy a vga-ra.

[ Szerkesztve ]

(#104407) jozefgucci1 válasza Sanya (#104401) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Bocs tudom hülye kérdés ,de egy inaktív mail címet , hogyan lehet újra regisztrálni ?

Rlazol .: Pont erre léptem rá és nem sikerül , mint azt lentebb is írtam. azt hittem neked nem jelent gondot az értő olvasás :(((

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#104408) rlazol válasza Lanash (#104405) üzenetére


rlazol
addikt

jozefgucci1: sry! az értő olvasásal nincs gond, de vhogy most nem vettem észre, h korábban is írtál már a témában - talán mert új hsz volt a kérdés? sry! :B

Lanash: lassú víz partot mos. két hónap alatt elég messze el lehet jutni, ha ráfekszel egy ágra, de pl a 213 light csata alapján, játszol egy tnkkal azután, h a kövit kifejleszteted ugye? Ami tök jó, mert tanulod a pályákat, csak ugye a gyors haladást nem támogatja :D Érdemes elszöszölni az elején, mert rájössz, melyik ág fekszik, melyik nem.
Ami a prémiumot illeti: gyorsítja a fejlesztést (nem a fejlődést!) de nem létszükséglet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#104409) PitLee válasza MinionFlasH (#104406) üzenetére


PitLee
őstag

Itt irkafirkálnak valamit, amilyen genyók kicserélik simán és nem küldibe kapod meg, szerintem írj a szuportnak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#104410) jozefgucci1 válasza rlazol (#104408) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Semmi gond én is kicsit korán begurultam :B
Írok a suppertnak biztos ami biztos .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#104411) zodo válasza Lanash (#104405) üzenetére


zodo
nagyúr

Szia!

Május óta játszom és nekem nincs ezernyi tank a garázsban de több ágat is megpróbálok húzni egyszerre, kisebb-nagyobb sikerekkel.
Első nekifutásra is a Szovjet ágat kezdtem, itteni javaslatra és ennyi csatával mint amennyit letudtál már meg volt az V-ös tier tankom de igen rossz statisztikával viszont addigra volt némi pályaismeret.
Új fiókot hoztam létre 08.20-án az említett alienes kóddal amiért kaptam 10 nap prém fiókot, prém tankot, aranyat. Szerk: Talán egy héttel csúsztam le a wg szülinapi, ajándék prém tankról
Szovjet ágon a telepítés után kapott MS-1-el indultam és a továbbiakban T-26 => T-46 => T-28 => Kv-1
Kérdés hogy neked melyik tank típus játéka tetszik mert ez három LT, egy MT és végül HT
Újra kezdés után az V-ös KV-1 -ig 3 nap és 131 csata után jutottam úgy hogy közben Brit II és Német III tier-ig haladtam.
Nem emlékszem konkrétan a fejlesztések menetére de statisztikai oldalak szerint MS-1-el egy,
T-26-al négy, T-46-al negyvenkettő és T-28-al ötvenhét csatát mentem a KV-1-ért.
Ezzel nem azt mondom hogy kezdj új fiókot hanem csak a saját történetemet írtam le, némi korábbi ajánlással mert a KV-1 egy jó nehéz tank gyakorolni, néha - néha öröm szerzésre. :)

Hamar fel lehet jutni az alsó kategóriákból az V-ös szintig csak rutinnal, kitalálva mit is szeretnél elérni és arra összpontosítani.

Első három napom képekben... most sem vagyok jobb játékos statisztikailag de már nem annyira érdekel mint korábban.
Beletörődtem. :D

[ Szerkesztve ]

(#104412) jano_77 válasza zodo (#104387) üzenetére


jano_77
nagyúr

Super P csata után rám írt ingame és gratulált és elnézést kért, hogy kilőtte a Type-ot és így elvette a 9. frag-et! Nagyon jó fej volt. :B

(#104396) Szepi1979: bizony nem, mert nagyon jó tank a saját tierjében és mivel tier limites, nagyobba nem is sokszor teszi. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#104413) Télapó_ válasza zodo (#104411) üzenetére


Télapó_
tag

Ne a stat érdekeljen, élvezd a játékot és érezd jól magad.

Üdv.

(#104414) Sanya válasza jozefgucci1 (#104407) üzenetére


Sanya
nagyúr

számodra mit jelent, hogy inaktív?

Számomra azt, hogy nem léptél be vele x hónapig, és a rendszer kitörölt. Ilyen esetekben újraregisztrálhatóvá válik egyes szolgáltatóknál.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#104415) galervin93 válasza Sanya (#104404) üzenetére


galervin93
őstag

Egy üveg ásványvíz a sivatagban meg ötvenezret is megér.
:-D (Sem az én, sem barátnőm kukija nem meredzik tankokra - utóbbi igen kellemetlen meglepetés volna :-D ).
Hogy mennyire exkluzív vagy sem, őszintén szólva nem tudom, bár játék közben ez a jelző nehezen értelmezhető, pláne sok előnyt nem nyújt.
Ugyanígy eladom a saját accomra érkező kis szintű prémiumokat is. Free garázshely, még ezüstöt is kapok érte. (Persze legközelebb aranyban kapnám az árát... Csak nem annyit, amennyire zavarja a szemem a kihasználatlan, garázshely-foglaló járgány. :-D Szeretek rendet tartani, ha valamit nem használoi, szanálom is kifele. Ha lenne sok időm játszani és ez lenne "életem hobbija" valószínűleg sokkal tudatosabban játszanék. De csak funból megyek, akkor meg azt szeretném, ha azonnali élményt adna, nem egy majd... talán... eccer... jellegűt. (Távoli hasonlat a horgászat, de mióta évente max annyit tudok kint lenni, hogy egy kezemen is meg tud számolni, akkor inkább megyek olyan vízre, ahol fogok is valamit. Megvan a fílingje az "egy kapásra várok egy nap" eldugott-zegzugos vizek pecáinak is, csak éppen időm nincs már ilyesmire.)
Száz szónak is egy a vége: kinek a pap...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#104416) nyunyu válasza Lanash (#104390) üzenetére


nyunyu
félisten

Megnéztem az oktatóvideókat, olvastam, de nem értem. Én szenvedek, hogy végre egy tankom legyen tier5-ben. Nézem a képeiteket, videókat, mindenkinek annyi tankja van, hogy Dunát lehet rekeszteni vele.

Tegnap kaptam egy ilyen udvozlo ablakot:

Sajnos WG hozta a szokasos fukar formajat, 1 arva petakot sem mellekeltek hozza. :(

2012 aprilistol tavaly januarig atlag napi 5-6(-7-8?) orakat toltam a jatekot, aztan iden kb. aprilisban vettem elo napi ~2-3 orara, amig az eppen huzott 7-8 tankomat sikerul leduplazni.

Kozben a heten kezdtem gyakorlatilag elolrol a brit med agat, T2 Cruiser III-at sikerult 50%-os legenyseggel prem nelkul 8 nagyresz bukott meccsen tullenni (anno a masik agon premmel, jo legenyseggel 3 kor alatt tulleptem a Cruiser I-et...), aztan T3 Cruiser IV-vel szoptam szinten 50%-os legenyekkel 18 kort.
T4 Coventanternel mar nem birtam ki, hogy ne vegyek 80k creditert 75%-os legenyseget, staton nagyon durvan latszik a WR kulonbseg a korabbi 50%-os tankokhoz kepest.
Mondjuk tegnap/tegnapelott volt ket nap premem is, ez is felfele huzta az atlag XPjet.
Ha jol szamolom, ~300XP-s atlaggal meg kb. 10 kor van vissza a Covenanterbol, es megvehetem a T5 Crusadert.
Tehat 8+18+45=71 csataval el lehet jutni T5-ig, ez ~10-12 oranyi tiszta jatekido, 3 delutan.

T1 tankot most nem szamoltam bele, azon 2-3 kor alatt tul lehet lenni, en csak azert mentem vele 29 kort, mert anno voltam olyan mazochista, hogy addig nem adtam el egy tankot, amig ossze nem jott vele az asz. De errol mar reg leszoktam :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#104417) kchryss válasza PitLee (#104409) üzenetére


kchryss
addikt

Ha jobban megnézed ott is küldetésekről firkálnak, a free nem azt jelenti, hogy küldretés nélkül. ;)

(#104398) @MinionFlasH: "Egy esetleges FV 4202 küldetésnél természetesen visszatérek."
Január közepén jönnek hozzá a küldetések. Addig úgy sem bírod ki :P
Decemberben biztos lesznek csábító ajánlatok. :)

[ Szerkesztve ]

(#104418) Warton válasza jano_77 (#104369) üzenetére


Warton
őstag

Tökmindegy. Az is tökmindegy, hogy mekkora a rof, van-e skill/perk akármi, vagy hogy melyik tankkal mész. A küldetés szempontjából teljes mértékben indifferens minden. Az egész a mázlifaktoron múlik. Nekem Leopard1-el lett meg. IS7-et és egy M103-at gyújtottam fel. Ha az első tankot felgyújtod utána érdemes erőltetni a dolgot, az első tűz előtt meg el kell felejteni, hogy milyen küldetést csinálsz, mert nagyon görcsössé tesz. És görcsösen úgysem fog sikerülni.

A legtrébb küldetések egyike ez.

[ Szerkesztve ]

(#104419) MinionFlasH válasza kchryss (#104417) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Simán megy, pedig amikor gép elé ülök ott van a parancsikon, ilyenkor rákattintok kéken kijelölöm, és két dolgot ismételek: 50 100 ARTY 50 100 ARTY 50 100 ARTY.

Ezt amikor háromszor elismétlem magamban egy kő leesik a szívemről, és mint a kiskölök a játszótéren gondtalanul rákattintok az AW, vagy ZOMBI-ra. :DD

Amikor a napi kommentetek eléri, vagy meghaladja a 200-at tudom, hogy muszáj indítanom, mert "ez a nap más mint a többi..." :DDD

(#104420) #84221696


#84221696
törölt tag

EU1: 350 ping, EU2: 220 ping. Szerencsére a jagdpanzer IV-emmel kétszer is sikerült a saját hp-m kétszeresét lesebeznem, de az a fáziskésés eléggé zavar. Másnál is ilyen, vagy a telekom szórakozik?

[ Szerkesztve ]

(#104421) Flatron710 válasza #84221696 (#104420) üzenetére


Flatron710
tag

Ugyanez!!! Nagyjából hasonló értékekkel... Azt hittem csak nekem b.szakodik, mivel tegnap még SEMMI bajom nem volt egyik szerón sem... :(

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#104422) jano_77 válasza Flatron710 (#104421) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nos, akkor már fel sem teszem a kérdésemet - elegendő volt az utolsó két hsz elolvasnom. :B
Tehát fehérorosz "barátaink" megint óriásit alkottak! Röhögnék, ha kiderülne, hogy ez a micropöcs - ami a Launcher kinézetét változtatta meg - ez lenne a ludas a hatalmas szerver ping-ért! ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#104423) #43783936 válasza #84221696 (#104420) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tegnap délután nálam (upc, bp) nálam is elkezdett lagzani, de érdekes módon a pingjelzőm sosem ugrott 80 fölé. Elsőre azt hittem hogy nálam van a gond, de aztán feltűnt, hogy mások is panaszkodnak rá a játékban.

(#104424) nyunyu


nyunyu
félisten

Milyen micropocs?

Launcher nelkul inditva nem ugatott, hogy nem egyezik a verzio es frissitsem a jatekot...

Mindenesetre most nem tudom kiprobalni, mivel tolton van az egerem, backup egerrel meg nem tudok tankozni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#104425) Bingisz válasza #84221696 (#104420) üzenetére


Bingisz
addikt

Náluk van a gáz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#104426) jano_77 válasza nyunyu (#104424) üzenetére


jano_77
nagyúr

Launcher kinézete frissült a teszt verzióéhoz hasonlóra - kicsit talán szebb, de mást nem észleltem a kixxszott nagy LAGG-on kívül! :W
Vissza esett normál szintre, mondom gyorsan akkor leduplázom a RHM-et! Erre mire a csata elkezdődött, újra 350 ms a ping és mint vmi robot, olyan darabosan mozog a tank! Még előre megy, mikor már a hátrát nyomom, meg jobbra fordul, mikor már balra mennék! Olyan szitukban nem találtam el a tankot, amit máskor csukott szemmel is! Rohadjon meg az egész bagázs az új toronyépületükben! Remélem bele repül majd vmi eltérített gép, mikor lehetőleg mindenki bent tartózkodik! :W :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#104427) Enzolord


Enzolord
addikt

Nem tapasztalt valaki Laggot mostanában?? ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#104428) emre válasza Enzolord (#104427) üzenetére


emre
veterán

Azt nem, de piszkosul szaggat a Jewels Star a mobilomon. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#104429) Enzolord válasza emre (#104428) üzenetére


Enzolord
addikt

Biztos valami izraeli játék lehet, azért.. :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#104430) zodo válasza nyunyu (#104424) üzenetére


zodo
nagyúr

Így fest az új kinézet.
Nekem új mivel nem szoktam teszt szerverekre járni.
Jobb felső sarokba került a beállítások menü az SD vagy HD kliens választóval és frissítés ill. tűzfal beállításokkal.

(#104431) fradi81


fradi81
veterán

Ezt a hibát melyik mod okozhatja?

moto g72, Ninebot d28e

(#104432) zodo válasza jano_77 (#104426) üzenetére


zodo
nagyúr

Most voltam 17:55-től EU1-en próbaképp, nincs gond.
Várakozás a játékosokra alatt az első másodpercekben láttam 400 és egyre csökkenő értékeket de ez csak 5 másodpercig tartott, szóval mire elért a 25 mp van hátra kijelzésig már a szokásos átlag 30-at írt és a csata alatt sem volt semmi kiugró. 20-30 max 40

(#104433) Lanash

Igazán nincs mit.
Különben meg ráér szerintem az V-ös szint is igaz nem árt.
Anno rohantam az adott ágon hogy minél hamarabb elérjem a sor végi X-es tankot mire rávilágítottak a többiek hogy az azért nem úgy megy vagyis nem annyira javasolt folyamat.
Ekkor már a VII szintű Szovjet IS-nél tartottam persze stock állapotban amivel kb free frag voltam minden csatában.
Jobb kiismerni a játékot, megismerni a pályát, tankjainkat a tovább lépés előtt teljesen kifejleszteni mármint legalább azt ami a következő lépcsős tankkal kompatibilis.
Azt mondják VI-VII esetleg VIII tankokkal élvezetes a játék mert fölötte még tudás birtokában is költséges/veszteséges lehet a csatázgatás.

[ Szerkesztve ]

(#104433) Lanash válasza zodo (#104411) üzenetére


Lanash
aktív tag

Sziasztok,

Neked és nyunyu -nak is köszönöm a válaszokat. Mindenképp elgondolkoztató amit mondtok, illetve akkor el kell döntenem mit és mivel és egyenlőre csak azzal foglalkozni ami igazán érdekel. :R :R

(#104434) kchryss válasza fradi81 (#104431) üzenetére


kchryss
addikt

Talán az autoequip mod vagy xvm beállítás?
Modok nélkül gondolom azt írja ki amit kéne. Ha kijelentkezel a szerverről és vissza akkor megjavul?
Én tegnap állítottam be először az auto felszerelést az xvm-ben, eddig nem tudtam róla. Nagyjából úgy működött ahogy kell neki, de egyszer megbolondult tőle a játék és egyik tankomnál sem azt mutatta minek ott kéne lennie és nem is lehetett manuálisan felszereléskhez nyúlnom. Kiléptem és vissza és megoldódott.

(#104435) #84221696 válasza zodo (#104432) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az EU1 nálam javult, most már csak 250-es a ping. :DDD

(#104436) wwenigma válasza #84221696 (#104420) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

DIGI, semmi probléma.

Illetve uj launcher ahogy irtátok már, szvsz holnap átkelünk a rubikonon. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#104437) kchryss válasza wwenigma (#104436) üzenetére


kchryss
addikt

Még nincs 1 hete sem hogy aktív a teszt szerver. Szvsz még 2 hétig várnunk kell az átkeléssel.

(#104438) Warton válasza Télapó_ (#104254) üzenetére


Warton
őstag

Nem kell ehhez O-HO. Én a 6-os OI-val is simán megcsináltam.

Replay

(#104439) Gyuri27 válasza Warton (#104438) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én is4-l.

A stugos utolsó light küldit mivel csináltátok? Amx 12 nem adja. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#104440) Zigi válasza fradi81 (#104431) üzenetére


Zigi
senior tag

Csíter ingyen szerelgetheted a vertstabot:P
Vagy aranyért a ládát? :F

[ Szerkesztve ]

(#104441) nyunyu válasza Gyuri27 (#104439) üzenetére


nyunyu
félisten

En T71-gyel csinaltam, de meccs vege elott fel perccel kinyirtak, igy csinalhatom ujra :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#104442) Gyuri27 válasza nyunyu (#104441) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak az 8-s vas. Nekem meg nincs csak ez. Mehetnék a 75-re. De látótávra sebzésre ugyanaz egy tierrel feljebb. Tanácstalan vagyok mint egy kis község. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#104443) nyunyu válasza kchryss (#104437) üzenetére


nyunyu
félisten

Szvsz még 2 hétig várnunk kell az átkeléssel.

Ennyi ido alatt vajon el lehet jutni a Crusadertol az FV4202-ig prem nelkul, vagy inkabb neki sem alljak?

Alapvetoen az a problema, hogy altalaban mar 1 ora alatt elmegy a kedvem a jatektol, aztan aznapra Alt-F4.

Vagy a nemreg emlegetett prem T8 FV4202 kuldeteshez nem kell a 10.0 ELOTT kifejleszteni/megvenni a mostani nem prem T10 medet?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#104444) Pete55555


Pete55555
addikt

Mi a hiba a képen ?

A végeredmény:

...Szeretem leracsniztatni...

(#104445) kchryss válasza nyunyu (#104443) üzenetére


kchryss
addikt

Nem olvasol vissza te sem :P
Jelenlegi állás szerint január 19-én jönnek a küldetések a prémium FV4202-ért és azoknak lesz elérhető akiknek ebben az időpontban(jan. 19.) a garázsukban van a Centurion Action X.
Orosz szerverről van az információ szóval ez nem teljesen biztos, de elég valószínű, hogy így lesz.
így van még időd rá, bár őszintén szólva a prém fv4202 igen pocséknak tűnik a kiszivárgott soft statok alapján, de az Action X jóra sikerült így amúgy is érdemes végigmenni ezen az ágon.

(#104446) emre válasza Pete55555 (#104444) üzenetére


emre
veterán

Ö, hmm, ha jól látom a csapat nem volt hajlandó lőni a spotodat. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#104447) jano_77 válasza Gyuri27 (#104439) üzenetére


jano_77
nagyúr

teszt szerón első csatára sikerült egy nem 100 %-os első skill sorral LTTB light-al! Sajnos normál szerón még nekem sem sikerült abszolválnom a küldetést. :(

OFF: van egy külső winyóm, ami pár napja azt produkálja, hogy random szerűen feldobja az Intézőt az asztalon - akkor is, ha korábban nem volt megnyitva Intéző!? Elég idegesítő! Szerintetek mi lehet, mi okozhatja? (vírus?) OFF vége

Ti hogy tudtok játszani ennyire magas ping mellett? Most indítottam újra a modemet, de semmi változás, egekben a ping! :O :o :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#104448) kchryss válasza Gyuri27 (#104439) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem pont az amx1375-tel lett meg. Utána 12t-vel is mentem már olyan köröket amivel meglett volna, de mindkettővel elég sok mindennek össze kell jönnie, hogy sikerüljön. Kell hozzá jó pálya, olyan csapattársak akik lövik a spotot, ne legyen magasabb szintű light a csapadotban aki a nagyobb látótávjával elveszi a spotod, passzív spotnál ne yolozzon oda egy ellenséges light. Ez mind elég ritkán jön össze, de legtöbbször azon megy el, hogy a csapattársak nem lövik amit kéne.
A 1390-nel viszont sokszor teljesítettem már a kritériumokat. Azzal ha erre a küldetésre koncentrálok naponta 1x valószínűleg összejönne. Én most értem el T28HTC LT-15-öséhez, majd meglátom ez a +1000 mennyire nehezíti meg a feladatot :)

[ Szerkesztve ]

(#104449) Gyuri27 válasza kchryss (#104448) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez a bajom nekem is. Sok alkalmatlan pályát kapok. Ha meg jó a pálya az isten nem lövi a spotot. Holott free xp, free credit.
No de majd próbálkozom tovább.

jano_77: lttb más világ. Délután nekem mindig halál. Ha játszom kora és késő délután felejtős. Délelőtt vagy késő este. Akkor kevés siemka játszik.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#104450) fradi81 válasza jano_77 (#104447) üzenetére


fradi81
veterán

Magas ping mellett szerintem nem lehet játszani. A többségnél viszont alacsony.

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.