Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#91651) jano_77 válasza jano_77 (#91611) üzenetére


jano_77
nagyúr

ezzel senki nem találkozott? pls

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#91652) Cooper911 válasza Greentea (#91643) üzenetére


Cooper911
senior tag

Miért, a feljebbvaló jobb név lett volna?
A D-napon volt a hűbérúr hadművelet. Már hallottam dokumentumfilmben is.

(#91649) emre, mondom én odaadnám érte a Typeot. :) Persze én erősen az oroszok felé húzok, de a teszten is elég sokatt pattintott.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#91653) Greentea válasza Cooper911 (#91652) üzenetére


Greentea
senior tag

Hozzászólásom után jobban utánanéztem és igen így van. De szerintem simán Normandia erősebb név lett volna.

2x2 néha 5

(#91654) zozyk válasza emre (#91649) üzenetére


zozyk
addikt

Kipróbálod? :K (épp most vettem meg)

(#91655) Cooper911 válasza Greentea (#91653) üzenetére


Cooper911
senior tag

Igen, de akkor jöttek volna az okosok, hogy Normandiában a Juno partszakaszon ott nem is volt fa, amott meg több szögesdrót volt. Igy meg azt mondják, hogy hát ez nem is Normandia ez Overlord :D

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#91656) emre válasza zozyk (#91654) üzenetére


emre
veterán

Nem köszi! :R De a véleményedre majd kíváncsi leszek. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#91657) szbalogh válasza jano_77 (#91646) üzenetére


szbalogh
őstag

Na most kell megcsinálni a 3 arty kilövést illetve felderítést :)
Reggel a duplagyújtás után közvetlenül majdnem sikerült a medes. Sztálingrádon végigverekedtük az egyik oldalt úgy, hogy csak én éltem túl. A másik oldal persze elbukott és már foglaltak. Na mondom itt a nagy lehetőség védtelenek az artyk! Kettőt ki is lőttem de a harmadik elbújt. Nem találtam meg és egy visszaszaladó jg e100-al összeakadtam egy sarkon és kilőtt :((( Nem sokon múlt.

Nick: HE_Storm

(#91658) Midway válasza virkir (#91650) üzenetére


Midway
senior tag

Ilyet találtam. "winrate" nincs.

"formatLeftNick": "{{name}}{{clan}}",
"formatLeftVehicle": "
{{vehicle}} <font color='{{c:kb}}'>{{kb}}</font>
<font color='{{c:wn}}'>{{wn}}</font>
<font color='{{c:rating}}'>{{rating}}</font>",
"formatRightNick": "
{{name}}{{clan}}",
"formatRightVehicle": "<font color='{{c:rating}}'>{{rating}}</font>
<font color='{{c:wn}}'>{{wn}}</font>
<font color='{{c:kb}}'>{{kb}}</font> {{vehicle}}",

[ Szerkesztve ]

(#91659) zozyk válasza Midway (#91658) üzenetére


zozyk
addikt

2-őt linkeltem az OFF-ba:
27504
27508

Ha ragaszkodsz a "rating" hoz akkor ezt írd át:
<font color='{{c:rating}}'>{{rating%2d~%}}</font>

emre

Olyan mint egy T-44,csak picit lassabb de jobban pattint..

Pénzt keresni/legénységet húzni jó.

[ Szerkesztve ]

(#91660) emre válasza zozyk (#91659) üzenetére


emre
veterán

Nézem folyamatosan a replay-ket, és a t44-et már rég keresztül-kasul hugyozták volna ez meg pattint...... :Y
Csak az a fránya végsebessége ne lenne, vagy a type-nek lenne kicsivel jobb célzásideje, mert a 2.9 nekem már nem begyere. Szóval erősen gondolkodok rajta.

Nagyok ellen mire elég az átütése?
Mert a replayeken úgy tűnik mintha kicsivel jobb lenne mint a papíron megadott.

most épp ezt nézem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#91661) zozyk válasza emre (#91660) üzenetére


zozyk
addikt

Odaadom az acc-om,próbáld ki.
Semeddig nem tart utána jelszót váltanom. :)

Nekem tetszik,tényleg lassú,de vállalható.
T10-ben azért sovány a 175 pen,T8ban nincs gond.
Most optika,vert.stab,célzásgyorsító van rajta de gondolkozom egy ventin,mivel a nyert csajok ülnek benne.
vbaddict szerint töltésgyorsítót tesznek rá legtöbben,7.59 a töltésem,nemtudom...talán az kéne? :F

(#91662) emre válasza zozyk (#91661) üzenetére


emre
veterán

Nem köszi. :N
Minél többet nézegetem ezt a képet annál inkább elmegy a kedvem tőle. :D
Ráadásul type-om van és megvan már a CDC és az FCM is. :B

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#91663) jano_77


jano_77
nagyúr

félelmetes hogy mennyi - hogy is fejezzem ki magam, hogy ne tiltsanak ki újra - aluliskolázott, ügyetlen, gondolkodni nem képes ember játszik jelenleg ezzel az alacsony színvonalú játékkal. minden csatában LEMMING csorda kizárólagosan! 1 perc után már 0:6 vagy 1:6 az állás. THX WG :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#91664) zozyk válasza emre (#91662) üzenetére


zozyk
addikt

ok,pici update,kicseréltem a célzórendszert ventire,így sokkal kezesebb... :K
A kép csak annyit mutat,hogy jobb a T-44,de mint mondtam,pénzt keresni/legénységet húzni szerintem jó lesz,főleg hogy mind a 3 T10 orosz med meglesz egyszer... (benne van az 5 éves tervben :DDD )

De mára ennyi,várom a javítást,mert 10 meccs alatt 4szer dobott ki,amit picit sokallok... :W

Ez sikerült vele 10 meccs alatt:

[ Szerkesztve ]

(#91665) Midway válasza zozyk (#91659) üzenetére


Midway
senior tag

Átírtam mindet amit találtam, (rating) most jó lett.
Köszönöm a segítséged.

(#91666) Tomi0703 válasza emre (#91660) üzenetére


Tomi0703
őstag

En is nezegetem a tankot. Tier limiteskent meg jo is lenne, de igy annyira nem. Loszer is keves fer bele, T-44en az a 0,35os agyu is szeretett nagyokat misselni, ezen meg megrosszabb. 2,9-es szukules egy meden.., Lomha is. Akkor mar inkabb a D25T-s kinai.

(#91667) emre válasza zozyk (#91664) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R
Na ezt kell összemontírozni az én 18 csatás type akciómmal. :) kép

(#91663) jano_77

Bocs, de szerintem inkább az a félelmetes,hogy még mindig nem tudod kezelni ezt.

(#91666) Tomi0703

De a T44-en legalább jó a célzásidő, illetve van megfelelő sebesség a meneküléshez. :D A type-nak meg jobb a tornya és az átütése. A tököm az egészbe, ha jó átütésű prémium tank kell akkor ott az FCM (AP: 212) ami igaz hogy heavy, de ezeket a a mozgó közúti úttorlaszokat simán lenyomja terepen. :C

döntöttem wg: cseszd meg a tankodat. :DD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#91668) fradi81 válasza zozyk (#91664) üzenetére


fradi81
veterán

Ezt melyik weboldalon lehet így megnézni?

moto g72, Ninebot d28e

(#91669) zozyk válasza fradi81 (#91668) üzenetére


zozyk
addikt

vbaddict programja : ADU Active Dossier Uploader

Játék előtt elindítod,van 2 mod /Advanced Tank Statistics,Battle Results Retriever/,amit felrak és a program is mutatja a napi teljesítményt + a weboldalon is vissza lehet követni + statisztikát,adatokat nézegetni

pl:
Úgy látom,jelenleg T10ben tudom a wn8-at húzni.. :B

[ Szerkesztve ]

(#91670) Simulacrum válasza emre (#91662) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A CDC vs. FCM kérdésben te is FCM párti vagy amúgy a tierlimit miatt? Bár most nézem sokat egyikkel se mentél még.

(#91671) emre válasza Simulacrum (#91670) üzenetére


emre
veterán

A CDC-t az amx30 legénység miatt ajánlanám mert csak ennek olyan a kiosztása hogy egy az egyben jók lesznek bele, de aktív sh partizóknak is jó lehet. Randomra inkább FCM.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#91672) Viktoár


Viktoár
addikt

Az mitől van hogyha távoli célpont van felderítve,rácélzok és közben eltűnik akkor "leugrik" a célzókör a közepéről?Ha megint felderítik akkor visszaugrik rá? :F Elég idegesítő hogy ugrál.

Üdv:Viktor

(#91673) emre válasza Viktoár (#91672) üzenetére


emre
veterán

Mióta játszok ezzel mindig is így volt. A középsővel célozz olyankor azzal amelyik nem ugrál.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#91674) Viktoár válasza emre (#91673) üzenetére


Viktoár
addikt

Igen azt már kitapasztaltam de mi lehet az oka a jelenségnek?Szándékos lehet vagy a programozóknak nem tűnik fel?

Üdv:Viktor

(#91675) Bingisz válasza Viktoár (#91674) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez az automata lövedékpálya számítás hátránya.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#91676) rlazol


rlazol
addikt

olvastam a megoldásokat a felborult garázs-sorrendre de nekem a carousel.xc-ben hiányzik a kérdéses sor. :F
hogy rakjam rendbe?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#91677) ddt500hu


ddt500hu
veterán

(#91678) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Na ez is megvan végre.

SU-122-54 - Replay.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#91679) Simi37 válasza ddt500hu (#91677) üzenetére


Simi37
őstag

:DDD Nekem is van hasonló de ott a minitérkép alapján lőttem és biza jól saccoltam :D Már renderelődik a World of RNG 2 :DDD

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#91680) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Azt hiszem ennek a kezdésnek böjt lesz a vége. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#91681) MaximPeti válasza rlazol (#91676) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

Mivel új opciók, ezért nincsenek benne a régi configokban. Aslain ezt még nem frissítette. Egyszerűen be kell írni pluszba ezeket a sorokat, az utolsó szögletes zárójel után. Én a gyári xvm-ből másoltam át, most így néz ki:

,
"nations_order": ["china", "germany", "france", "uk", "usa", "ussr", "japan"],
"types_order": ["lightTank", "mediumTank", "heavyTank", "AT-SPG", "SPG"],
"sorting_criteria": ["nation", "type", "level"]

[ Szerkesztve ]

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#91682) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Akkor ezzel be is fejezhetjük a napot.

Jagdtiger - Replay.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#91683) jr1994 válasza MaximPeti (#91681) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi! :R Én is erre kerestem a megoldást.

Más: ma engem is kidobott kétszer az asztalra a játék. Először strongholdozás közben (szerencsére nem ment el rajta a csata) aztán most amikor már úgyis kikapcsoltam volna de azért jobb lett volna ha én teszem. Pedig a szokásos modjaimat használom és tegnap még nem csinálta.

Megint más: a közelgő kampányra ki akarom húzni a T54 lightot, ezért ma megvettem az MT25-öt és annyira jó hogy már 20000 xp-t beletoltam :)) de mivel a fő cél a 8-as, nem tudom LTTB-n érdemes lesz-e kihúzni a legnagyobb ágyút. Csak az átütésből ad többet de más tankon nem használható. Ha kihúzom, akkor free-ből (van elég, a T55 küldetések adták rendesen), azért kérdezem leginkább.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#91684) Simi37


Simi37
őstag

Most, hogy kaptam pár tanácsot RNG videó gyártással kapcsolatban. Már elég jónak érzem a #2-t, hogy ne az OFFba tegyem hanem ide.
Fogyasszátok egészséggel :DDD :World of RNG #2
Aki nem látta volna az elsőt. [link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#91685) rlazol


rlazol
addikt

most nézem, h lehet növelni a legénységi XP-t a free XP felhasználásával.
Kérdésem, hogy ez csak akció, vagy marad is így?
csak a free XP-t lehet felhasználni vagy vmilyen módon a tankon lévő fel nem használt harci XP is fordítható erre?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#91686) jr1994 válasza rlazol (#91685) üzenetére


jr1994
addikt

Ne pazarold rá a free xp-det. Egy példa: 3. skillnél 99-ről 100% az 38200 xp kell. Szerinted megéri?

MaximPeti: valamit elszúrtam mert beírtam ugyanazt mint te, a sorrend nem változott de legalább visszaállt egy sorosra a garázsom :F

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#91687) rlazol válasza jr1994 (#91686) üzenetére


rlazol
addikt

a felderítőmnél 20k-ból meglenne a 6. érzékhez hiányzó 14%.
Van 125k free-m. Megéri?

Nem szívesen, ezért kérdeztem: a tankon lévő harci XP-t pl elit jármű esetén nem lehet erre felhasználni?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#91688) jr1994 válasza rlazol (#91687) üzenetére


jr1994
addikt

Azt nem tudom, nem próbáltam. De kétlem hogy lehet, abban a wg-nek hol lenne az üzlet?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#91689) szallasi007 válasza jano_77 (#91651) üzenetére


szallasi007
őstag

hali, nekem is ez volt, de csak akkor ha nem voltak fent modok. Aslain-t felraktam és megjavult, de nem jöttem rá mi okozza, illetve 100 fps-em van de mégis olyan mintha képregény lenne - ez kb 2 meccsig van aztán meg megjavul.

(#91690) lofagi válasza rlazol (#91687) üzenetére


lofagi
addikt

Az elite tankról a pontokat először át kell váltani közös XP-re csak akkor tudod felhasználni. Az átváltás pedig időszakos, ha jól emlékszem május 19 az utolsó nap.

Más,

mivel egyelőre nem vagyok nagyon járatos ebben a játékban így a következő problémám van. T29et zúzom jelenleg és a legénység már a 2. skilljét húzza, viszont most már csak a pénz kellene a köv tankhoz.

A kérdésem az,h ha átrakom őket és nem szeretném,h veszítsenek a képességeikből akkor az 1200 aranyba kerül?

Illetve ha ártakom őket akkor ha menni akarok újra a T29el akkor csak büntetéssel tehetem azt meg?

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#91691) zozyk válasza jr1994 (#91686) üzenetére


zozyk
addikt

Ez a jelenség akkor jön elő,ha valahol hiba van (kihagytál vagy +ban van egy vessző,kapcsos zárójel,stb...)

Elvileg ilyenkor csataindításnál a tippek helyett a rossz sort mutatja,mivel addig tud betöltődni.

Indíts el egy csatát,alacsony tierben,ahol nem fontos az eredmény és nézd meg,nálam ez szokott lenni.

A legújabb xvm alapconfigból (d:\xvm-6.1.0.1\res_mods\configs\xvm\default\carousel.xc) ki tudod lesni,hogy hová/hogyan kell beilleszteni.

[ Szerkesztve ]

(#91692) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Na 30 arany letudva öt csatából, lehet menni horgászni. Sok szerencsét mára az uraknak a sok siemkához! ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#91693) szbalogh válasza ddt500hu (#91677) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem arty-val volt egy jó meccsem SH-ban tegnap előtt. Kezdődik a meccs, 13 90 szaladgál úgy 700-800 méterre. AZért elengedtem a malacot hátha lesz valaki más is ott. Egyhiteltem fullról :D Pont beleszaladt. -1 tankkal kezdtek :D

Nick: HE_Storm

(#91694) joergie válasza Viktoár (#91674) üzenetére


joergie
őstag

Párezer, vagy 10ezer hsz-el ezelőtt panaszkodtam erről, mert mindig felfele akartam lőni a dombon :DDD
Minden lövedéknek, nem csak az artylövedékeknek, van egy íve, ez ugye egy parabola egy adott szakasza.
Ha odacélzol a tankra(pl felfelé egy dombon álló tankra), akkor egy másik parabola szakaszát írja le a lövedék pályája, mint ha nincs ott a tank, és kvázi a végtelenbe, vagy a pálya egy nagyon távoli, és magasan levő pontjára célzolnál. Abban a pillanatban, hogy eltűnik a célzott egyén, a lövedék pályája megváltozik, és ahhoz, hogy a lövedék oda menjen, ahova éppen célzol(többszáz méterrel odébb), egy sokkal nagyobb ívet fog leírni a lövedék, ezért tűnik úgy, hogy fölé/alá céloz AUTOMATIKUSAN a rendszer, mint ahova a célkeresztedet rakod. Itt jön a képbe a lövedékek kezdősebessége. Jagdtigernél, centurion 7/1-nél nincs ilyen, mert olyan nagy a lövedék kezdősebessége, hogy ilyen szituációkban a parabola ívének és útjának változása minimális.

Ezt a legjobban alacsony tier-ben, "troll ágyús"(HE lövedék általában lassabb) tankoknál tudod megfigyelni, ott sokkal szemléletesebb, és hamarabb rájössz, hogy miről is van szó. T18 pl tökéletes erre a célra.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#91695) joergie válasza lofagi (#91690) üzenetére


joergie
őstag

Tökéletesen jól látod a helyzetet. Ha kreditért(20k/fő) képzed át, akkor ~40k xp-t vesztenek fejenként. Vagy átképzés 1200gold, ha épp akciós(elég gyakran van, havonta akár 2szer is), akkor "csak" 600 gold.
Szóval az, hogy a szerencsétlenek egyszer már tudták tökéletesen igazgatni azt a vasat, az nem számít. Nincs logikája igazából, de nincs mit tenni. Ezek a legénységek gyorsan felejtenek. Ez van.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#91696) 04ahgy válasza jano_77 (#91663) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ezt ne a WG-nek köszönd. És nem is biztos, hogy aluliskolázottak.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#91697) Bingisz válasza 04ahgy (#91696) üzenetére


Bingisz
addikt

És az is lehet, hogy azért 1:6, mert le TK-zta a csapata felét... ;] :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#91698) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A BÉLA ereje teljében!! :DDD Nem bírtam megállni és kimentem meglőni a top gunt!! Aki megnézni a replayt megérti miért volt kockázatos! :D :D :D

Replay.

(#91699) rlazol válasza lofagi (#91690) üzenetére


rlazol
addikt

lofagi - köszönöm! ha sajnálod rá az aranyat: a skilleket megőrzik ahogy van (a 6. érzék pl műkőképes marad, ha 100as), csak az alapképességből veszítenek. 120k ezüstöt szerintem megér (ha van akció, 60at meg pláne) mert kevesebb mint 40k xp-ből visszahozod.

ezt az átváltás (elitről a harcit freevé) csak goldért tudom megtenni, ugye?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#91700) Angel1981 válasza rlazol (#91685) üzenetére


Angel1981
veterán

Május 15-ig, vagy 19-ig fog élni.

Szerintem egy darab free xp-t nem ér.
Ha 25:1-hez lenne az arány, mint a free / gold vásárlás esetén, akkor elgondolkoznék rajta, de így felejtős, méghozzá nagyon!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.